KONWALIOWY Turniej Tańca

2024-05-11 Zielona Góra, GRACJA - Zielona Góra


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA DODANO KATEGORIE:
BLOK III - 12-13 E SOLO
- 14-15 E SOLO
BLOK IV - 10-11E
zgłoszenia SMSowo / 605 671 877

UWAGA - możliwość skorzystania z usług:
- makijaż - Oliwia - tel. 539 335 185
- fryzury damskie - Beata - tel. 602 154 847
- fryzury i makijaż Marta - 605 673 168

STOISKA: BD DANCE - obuwie taneczne
PARUS - stroje treningowe i turniejowe

Dostępne będzie również stoisko z bukiecikami konwalii :-).

TRENERZY SĄ NASZYMI GOŚĆMI - proszę zgłosić swoja obecność SMS-em /Beata Teśluk 602 154 847

BLOK 1, rejestracja 8:00 - 8:30, próba parkietu 8:00 - 8:30, start: 9:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzeska Nela
GRACJA - Zielona Góra
Brzeska NelaBrzeska NelaGRACJA - Zielona Góra2 (+2)221
2.Dobrzeniecka Eliza
ALEX - Żagań
Dobrzeniecka ElizaDobrzeniecka ElizaALEX - Żagań13 Dobrzeniecka Eliza - G (+2)213Dobrzeniecka Eliza - G1
3.Januszek Michalina
ALEX - Żagań
Januszek MichalinaJanuszek MichalinaALEX - Żagań12 Januszek Michalina - G (+2)212Januszek Michalina - G1
4.Malasiewicz Nela
ALEX - Żagań
Malasiewicz NelaMalasiewicz NelaALEX - Żagań10 (+2)2101
5.Rybicka Julia
ALEX - Żagań
Rybicka JuliaRybicka JuliaALEX - Żagań8 (+2)281
6.Shapovalova Iryna
IGLICA - Wrocław
Shapovalova IrynaShapovalova IrynaIGLICA - Wrocław12 Shapovalova Iryna - G (+2)212Shapovalova Iryna - G1
7.Strombahs Michelle
AMETYST - Lubań
Strombahs MichelleStrombahs MichelleAMETYST - Lubań6 (+2)261
8.Zmora Kamila
FANTAZJA - Skwierzyna
Zmora KamilaZmora KamilaFANTAZJA - Skwierzyna13 Zmora Kamila - G (+2)213Zmora Kamila - G1
9.Bakinowska Maria
OSKAR - Bojadła
Bakinowska MariaBakinowska MariaOSKAR - Bojadła1 (+1)112
10.Brożyna Aleksandra
OSKAR - Bojadła
Brożyna AleksandraBrożyna AleksandraOSKAR - Bojadła1 (+1)112
11.Grydz Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Grydz NataliaGrydz NataliaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)182
12.Kliś Julia
OSKAR - Bojadła
Kliś JuliaKliś JuliaOSKAR - Bojadła6 (+1)162
13.Komorkiewicz Joanna
GRACJA - Zielona Góra
Komorkiewicz JoannaKomorkiewicz JoannaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
14.Waligóra Urszula
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Waligóra UrszulaWaligóra UrszulaST ALEKSANDRA - Nowa Sól8 (+1)182
15.Śliwa Zuzanna
ALEX - Żagań
Śliwa ZuzannaŚliwa ZuzannaALEX - Żagań7 (+1)172

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mardyła Hanna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Mardyła HannaMardyła HannaCIEŚLAK - Jelenia Góra8 (+2)281
2.Paluszak Maria
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Paluszak MariaPaluszak MariaCENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków12 Paluszak Maria - G (+2)212Paluszak Maria - G1
3.Stamirowska Laura
ALFA-ASTRA - Stargard
Stamirowska LauraStamirowska LauraALFA-ASTRA - Stargard7 (+2)271
4.Francuz Ignacy
GRACJA - Zielona Góra
Francuz IgnacyFrancuz IgnacyGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
5.Urbańska Zuzanna
OSKAR - Bojadła
Urbańska ZuzannaUrbańska ZuzannaOSKAR - Bojadła6 (+1)162
6.Wypych Anita
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Wypych AnitaWypych AnitaST ALEKSANDRA - Nowa Sól2 (+1)122

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaniewska Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Kaniewska KatarzynaKaniewska KatarzynaASTRA - Szczecin10 (+2)2101
2.Seliadzevskaya Vera
SAKUN DANCE - Wrocław
Seliadzevskaya VeraSeliadzevskaya VeraSAKUN DANCE - Wrocław1 (+2)211
3.Drobniak Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Drobniak KlaudiaDrobniak KlaudiaGRACJA - Zielona Góra10 (+2)2102
4.Duma Blanka
OSKAR - Bojadła
Duma BlankaDuma BlankaOSKAR - Bojadła7 (+2)272
5.Dziembowska Zofia
FANTAZJA - Skwierzyna
Dziembowska ZofiaDziembowska ZofiaFANTAZJA - Skwierzyna9 (+1)193
6.Gabriela Kloc
GRACJA - Zielona Góra
Gabriela KlocGabriela KlocGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153
7.Rosada Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Rosada JuliaRosada JuliaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)163
8.Tokarz Nadia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Tokarz NadiaTokarz NadiaST ALEKSANDRA - Nowa Sól5 (+1)153

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bloch Anna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bloch AnnaBloch AnnaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 (+1)131
2.Drozdek Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Drozdek HannaDrozdek HannaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Przepłata Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Przepłata NataliaPrzepłata NataliaDANCECLUB - Szczecin0 03
4.Kobierzycka Anna
MIURA - Wrocław
Kobierzycka AnnaKobierzycka AnnaMIURA - Wrocław0 04

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Merstein-Siwak Noemi
GRACJA - Zielona Góra
Merstein-Siwak NoemiMerstein-Siwak NoemiGRACJA - Zielona Góra9 (+2)291
2.Mołodecka Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Mołodecka HannaMołodecka HannaALFA-ASTRA - Stargard6 (+2)262
3.Gral Nadia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gral NadiaGral NadiaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)163

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korzyniewska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Korzyniewska ZuzannaKorzyniewska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)141
2.Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
Kuźma KorneliaKuźma KorneliaOSKAR - Bojadła1 (+1)112
3.Zmora Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Zmora ZuzannaZmora ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)143
4.Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk LiwiaMandziuk LiwiaFANTAZJA - Skwierzyna0 04
5.Adamowicz Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Adamowicz EmiliaAdamowicz EmiliaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Fidik Amelia
ALEX - Żagań
Fidik AmeliaFidik AmeliaALEX - Żagań0 06

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin8 (+1)181
2.Ząbek Julia
DANCECLUB - Szczecin
Ząbek JuliaZąbek JuliaDANCECLUB - Szczecin7 (+1)172
3.Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Domańska HaniaDomańska HaniaAMETYST - Lubań4 43
4.Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobala NataliaSobala NataliaFANTAZJA - Skwierzyna2 24

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin3 (+1)131
2.Ząbek Julia
DANCECLUB - Szczecin
Ząbek JuliaZąbek JuliaDANCECLUB - Szczecin7 (+1)172
3.Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Domańska HaniaDomańska HaniaAMETYST - Lubań5 53
4.Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobala NataliaSobala NataliaFANTAZJA - Skwierzyna3 34

 

BLOK 2, rejestracja do 11:00, próba parkietu 11:00 - 11:30, start: 11:30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Danilkiewicz Zuzanna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Danilkiewicz ZuzannaDanilkiewicz ZuzannaST ALEKSANDRA - Nowa Sól3 (+2)231
2.Kałka Laura
LATINA - Wolsztyn
Kałka LauraKałka LauraLATINA - Wolsztyn4 (+2)241
3.Protsiuk Anna
GRACJA - Zielona Góra
Protsiuk AnnaProtsiuk AnnaGRACJA - Zielona Góra6 (+2)261
4.Siroshtan Maja
IGLICA - Wrocław
Siroshtan MajaSiroshtan MajaIGLICA - Wrocław11 (+2)2111
5.Dziubczyk Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Dziubczyk WeronikaDziubczyk WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 (+1)132
6.Gromek Monika
GRACJA - Zielona Góra
Gromek MonikaGromek MonikaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
7.Nawracała Nadia
LATINA - Wolsztyn
Nawracała NadiaNawracała NadiaLATINA - Wolsztyn4 (+1)142

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 29

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antczak Anna
OSKAR - Bojadła
Antczak AnnaAntczak AnnaOSKAR - Bojadła10 (+2)2101
2.Czarnecka Pola
GRACJA - Zielona Góra
Czarnecka PolaCzarnecka PolaGRACJA - Zielona Góra2 (+2)221
3.Gibaszak Gabriela
OSKAR - Bojadła
Gibaszak GabrielaGibaszak GabrielaOSKAR - Bojadła10 (+2)2101
4.Grabowska Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Grabowska ZuzannaGrabowska ZuzannaGRACJA - Zielona Góra7 (+2)271
5.Jankowska Laura Marta
GRACJA - Zielona Góra
Jankowska Laura MartaJankowska Laura MartaGRACJA - Zielona Góra13 Jankowska Laura Marta - G (+2)213Jankowska Laura Marta - G1
6.Kliś Milan
OSKAR - Bojadła
Kliś MilanKliś MilanOSKAR - Bojadła4 (+2)241
7.Lasek Alexandra
ALEX - Żagań
Lasek AlexandraLasek AlexandraALEX - Żagań4 (+2)241
8.Malasiewicz Julia
ALEX - Żagań
Malasiewicz JuliaMalasiewicz JuliaALEX - Żagań8 (+2)281
9.Nawrot Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawrot HannaNawrot HannaFANTAZJA - Skwierzyna5 (+2)251
10.Ostrowska Anna
OSKAR - Bojadła
Ostrowska AnnaOstrowska AnnaOSKAR - Bojadła4 (+2)241
11.Płończak Mateusz
OSKAR - Bojadła
Płończak MateuszPłończak MateuszOSKAR - Bojadła12 Płończak Mateusz - G (+2)212Płończak Mateusz - G1
12.Raupuk Maja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Raupuk MajaRaupuk MajaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.8 (+2)281
13.Rolla Weronika
OSKAR - Bojadła
Rolla WeronikaRolla WeronikaOSKAR - Bojadła2 (+2)221
14.Rożnowska Emilia
OSKAR - Bojadła
Rożnowska EmiliaRożnowska EmiliaOSKAR - Bojadła4 (+2)241
15.Rybak Nadia
OSKAR - Bojadła
Rybak NadiaRybak NadiaOSKAR - Bojadła10 (+2)2101
16.Turkiewicz Lilianna
ALEX - Żagań
Turkiewicz LiliannaTurkiewicz LiliannaALEX - Żagań5 (+2)251
17.Bartoszek Liliana
OSKAR - Bojadła
Bartoszek LilianaBartoszek LilianaOSKAR - Bojadła1 (+1)112
18.Dziubczyk Dominika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Dziubczyk DominikaDziubczyk DominikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)152
19.Francuz Iga
GRACJA - Zielona Góra
Francuz IgaFrancuz IgaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
20.Gołownia Lena
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Gołownia LenaGołownia LenaST ALEKSANDRA - Nowa Sól4 (+1)142
21.Ilchenko Mariia Mahdalyna
GRACJA - Zielona Góra
Ilchenko Mariia MahdalynaIlchenko Mariia MahdalynaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
22.Kociuruba Aleksandra
OSKAR - Bojadła
Kociuruba AleksandraKociuruba AleksandraOSKAR - Bojadła3 (+1)132
23.Końka Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Końka MagdalenaKońka MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin7 (+1)172
24.Matysek Laura
FANTAZJA - Skwierzyna
Matysek LauraMatysek LauraFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)132
25.Maćkowska Zofia
DANCE IMPERIUM - Poznań
Maćkowska ZofiaMaćkowska ZofiaDANCE IMPERIUM - Poznań4 (+1)142
26.Patzka Gabriela
ALFA-ASTRA - Stargard
Patzka GabrielaPatzka GabrielaALFA-ASTRA - Stargard8 (+1)182
27.Stefanik Maja
OSKAR - Bojadła
Stefanik MajaStefanik MajaOSKAR - Bojadła1 (+1)112
28.Wierzbicka Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Wierzbicka ZuzannaWierzbicka ZuzannaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
29.Turewicz Nadia
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz NadiaTurewicz NadiaGRACJA - Zielona Góra1 (-1)-11

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kravchuk Kira
DANCECLUB - Szczecin
Kravchuk KiraKravchuk KiraDANCECLUB - Szczecin11 (+2)2111
2.Bykova Solomiia
SAKUN DANCE - Wrocław
Bykova SolomiiaBykova SolomiiaSAKUN DANCE - Wrocław2 (+2)222
3.Markowska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Markowska MartaMarkowska MartaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
4.Meise Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Meise HannaMeise HannaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drąg Lena
ASTRA - Szczecin
Drąg LenaDrąg LenaASTRA - Szczecin8 (+2)281
2.Ziółkowska Alicja
ROYAL DANCE - Szczecin
Ziółkowska AlicjaZiółkowska AlicjaROYAL DANCE - Szczecin11 (+2)2111
3.Kaniewska Anastazja
ASTRA - Szczecin
Kaniewska AnastazjaKaniewska AnastazjaASTRA - Szczecin2 (+2)222
4.Zarówna Luiza
ALEX - Żagań
Zarówna LuizaZarówna LuizaALEX - Żagań8 (+2)282
5.Bień Nina
OSKAR - Bojadła
Bień NinaBień NinaOSKAR - Bojadła6 (+1)163
6.Jarząbek Hanna
ASTRA - Szczecin
Jarząbek HannaJarząbek HannaASTRA - Szczecin8 (+1)183
7.Konieczna Pola
OSKAR - Bojadła
Konieczna PolaKonieczna PolaOSKAR - Bojadła3 (+1)133
8.Żarska Zuzanna
ALEX - Żagań
Żarska ZuzannaŻarska ZuzannaALEX - Żagań2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowiec Alicja
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec AlicjaBorowiec AlicjaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)151
2.Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Nawarecka HelenaNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław3 (+1)132
3.Leftor Veronika
SAKUN DANCE - Wrocław
Leftor VeronikaLeftor VeronikaSAKUN DANCE - Wrocław1 (+1)113
4.Gołuch Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Gołuch JagnaGołuch JagnaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)154
5.Beda Barbara
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Beda BarbaraBeda BarbaraFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)155
6.Skwarcz-Siedliński Adam
LATINA - Wolsztyn
Skwarcz-Siedliński AdamSkwarcz-Siedliński AdamLATINA - Wolsztyn0 06
7.Prusak Nadia
ESTERA - Myślibórz
Prusak NadiaPrusak NadiaESTERA - Myślibórz0 07
8.Zborowska Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Zborowska ZuzannaZborowska ZuzannaESTERA - Myślibórz2 28
9.Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piotrowska ZuzannaPiotrowska ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 39
10.Chomicz Gabriela
ALEX - Żagań
Chomicz GabrielaChomicz GabrielaALEX - Żagań0 010
11.Klamka Nadia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Klamka NadiaKlamka NadiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 011

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczma Dominik
Bałdyga Mia
ALFA-ASTRA - Stargard
Buczma Dominik
Bałdyga Mia
Buczma DominikBałdyga MiaALFA-ASTRA - Stargard6, 6 (+2)26, 61
2.Jawornicki Danyło
Rybacka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Jawornicki Danyło
Rybacka Wiktoria
Jawornicki DanyłoRybacka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra4, 2 (+2)24, 21
3.Bucki Igor
Napierała Laura
LATINA - Wolsztyn
Bucki Igor
Napierała Laura
Bucki IgorNapierała LauraLATINA - Wolsztyn4 (+1)142
4.Szymański Mateusz
Bromber Anna
GRACJA - Zielona Góra
Szymański Mateusz
Bromber Anna
Szymański MateuszBromber AnnaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)182

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilczyński Mikołaj
Zalewska Amelia
RS - WARSZAWA
Wilczyński Mikołaj
Zalewska Amelia
Wilczyński MikołajZalewska AmeliaRS - WARSZAWA10 (+2)2101
2.Frydrych Aleksander
Rychlik Aleksandra
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Frydrych Aleksander
Rychlik Aleksandra
Frydrych AleksanderRychlik AleksandraST ALEKSANDRA - Nowa Sól9 (+1)192

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rohatyński Igor
Sawicka Marta
OSKAR - Bojadła
Rohatyński Igor
Sawicka Marta
Rohatyński IgorSawicka MartaOSKAR - Bojadła G (+2)2G1
2.Bartkowiak Gabriel
Bartkowiak Zuzanna
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Bartkowiak Gabriel
Bartkowiak Zuzanna
Bartkowiak GabrielBartkowiak ZuzannaCENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków6 (+1)162

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domoń Adam
Tylka Hanna
ASTRA - Szczecin
Domoń Adam
Tylka Hanna
Domoń AdamTylka HannaASTRA - Szczecin6 (+2)261
2.Jankowski Jan
Rosińska Antonina
GRACJA - Zielona Góra
Jankowski Jan
Rosińska Antonina
Jankowski JanRosińska AntoninaGRACJA - Zielona Góra8 (+2)282
3.Tomasz Meise
Duszyńska Iga
GRACJA - Zielona Góra
Tomasz Meise
Duszyńska Iga
Tomasz MeiseDuszyńska IgaGRACJA - Zielona Góra6, 6 (+2)26, 62
4.Kownacki Michał
Ozimkiewicz Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacki Michał
Ozimkiewicz Aleksandra
Kownacki MichałOzimkiewicz AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)133
5.Lysenko Artem
Kravets Miroslava
GRACJA - Zielona Góra
Lysenko Artem
Kravets Miroslava
Lysenko ArtemKravets MiroslavaGRACJA - Zielona Góra1, 1 (+1)11, 13
6.Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
Stachowiak SajmonDubeltówka KlaudiaST ALEKSANDRA - Nowa Sól7, 7 (+1)17, 73

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Samulski Damian
Rzepka Lena
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Samulski Damian
Rzepka Lena
Samulski DamianRzepka LenaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.11 (+2)2111
2.Zdanowski Oliwier
Swacha Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Zdanowski Oliwier
Swacha Małgorzata
Zdanowski OliwierSwacha MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard8 (+2)282
3.Gontar Igor
Skowyra Maria
GRACJA - Zielona Góra
Gontar Igor
Skowyra Maria
Gontar IgorSkowyra MariaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133

 

BLOK 3, rejestracja do 14:30, próba parkietu 14:30 - 15:00, start: 15:00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczyk Wojciech
Kuźniar Katarzyna
DANCECLUB - Szczecin
Sobczyk Wojciech
Kuźniar Katarzyna
Sobczyk WojciechKuźniar KatarzynaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)141
2.Myronov Stanislav
Myronova Sofiia
DANCECLUB - Szczecin
Myronov Stanislav
Myronova Sofiia
Myronov StanislavMyronova SofiiaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)122
3.Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski MateuszDrobczyńska KatarzynaDANCE IMPERIUM - Poznań3 (+1)133
4.Drążek Dawid
Myciak Milena
ANIMA DANZA - Głogów
Drążek Dawid
Myciak Milena
Drążek DawidMyciak MilenaANIMA DANZA - Głogów4 (+1)144
5.Tesarek Kamil
Wójcik Daria
ROYAL DANCE - Szczecin
Tesarek Kamil
Wójcik Daria
Tesarek KamilWójcik DariaROYAL DANCE - Szczecin3 35
6.Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaGRACJA - Zielona Góra4 46
7.Markowski Antoni
Tomaszewicz Maja
GRACJA - Zielona Góra
Markowski Antoni
Tomaszewicz Maja
Markowski AntoniTomaszewicz MajaGRACJA - Zielona Góra3 37
8.Kubuj Filip
Gurak Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kubuj Filip
Gurak Kornelia
Kubuj FilipGurak KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 48
9.Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
ALEX - Żagań
Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
Antosz DominikChomicz AleksandraALEX - Żagań0, 0 0, 09

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sawicka Barbara
ALFA-ASTRA - Stargard
Sawicka BarbaraSawicka BarbaraALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)111
2.Koziewicz Blanka
ESTERA - Myślibórz
Koziewicz BlankaKoziewicz BlankaESTERA - Myślibórz1 12
3.Lasota Paulina Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lasota Paulina KorneliaLasota Paulina KorneliaGRACJA - Zielona Góra4 43

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Dorian
Harcej Julia
DANCECLUB - Szczecin
Kaczmarek Dorian
Harcej Julia
Kaczmarek DorianHarcej JuliaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)111
2.Alyukov Daniel
Ivanova Polianna
SAKUN DANCE - Wrocław
Alyukov Daniel
Ivanova Polianna
Alyukov DanielIvanova PoliannaSAKUN DANCE - Wrocław3 (+1)132
3.Szwiec Wiktor
Ciesielska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwiec Wiktor
Ciesielska Wiktoria
Szwiec WiktorCiesielska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard3 33
4.Białowąs Borys
Krzyżanowska Klaudia
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Krzyżanowska Klaudia
Białowąs BorysKrzyżanowska KlaudiaIMPULS - Prochowice2 24
5.Halka Mikołaj
Wróbel Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Wróbel Maja
Halka MikołajWróbel MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 6 1, 65

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwaśna Antonina
FANTAZJA - Skwierzyna
Kwaśna AntoninaKwaśna AntoninaFANTAZJA - Skwierzyna

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niciejewski Franciszek
Jugo Kaja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Niciejewski Franciszek
Jugo Kaja
Niciejewski FranciszekJugo KajaCIEŚLAK - Jelenia Góra D (+1)1D1
2.Stefaniak Dawid
Grzeszczyszyn Lena
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Grzeszczyszyn Lena
Stefaniak DawidGrzeszczyszyn LenaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna2 23
4.Żabiński Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Żabiński Mateusz
Bromblik Maria
Żabiński MateuszBromblik MariaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 24
5.Grotkiewicz Michał
Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Michał
Biadalska Nikola
Grotkiewicz MichałBiadalska NikolaGRACJA - Zielona Góra0 05

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-2, 3 -2, 31
2.Rutnicki Marek
Hoffmann Maria
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Rutnicki Marek
Hoffmann Maria
Rutnicki MarekHoffmann MariaCENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków1 12

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bromber Artur
Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Bromber Artur
Bogusławska Izabela
Bromber ArturBogusławska IzabelaGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E1
2.Rutnicki Marek
Hoffmann Maria
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Rutnicki Marek
Hoffmann Maria
Rutnicki MarekHoffmann MariaCENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków0 02

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Jakub
Rybicka Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Jakubowski Jakub
Rybicka Iga
Jakubowski JakubRybicka IgaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)131
2.Bromber Artur
Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Bromber Artur
Bogusławska Izabela
Bromber ArturBogusławska IzabelaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
Mandziuk AntoniDobosiewicz MajaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)143
4.Takhtai-Sorokin Vladyslav
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Takhtai-Sorokin Vladyslav
Jaguś Julia
Takhtai-Sorokin VladyslavJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra4 44
5.Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
Kielech ŁukaszKuczma MarcelinaALEX - Żagań0 05
6.Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
Kowalczyk JakubNowak AlicjaIMPULS - Prochowice1 16

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Jakub
Rybicka Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Jakubowski Jakub
Rybicka Iga
Jakubowski JakubRybicka IgaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)131
2.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów5 (+1)152
3.Takhtai-Sorokin Vladyslav
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Takhtai-Sorokin Vladyslav
Jaguś Julia
Takhtai-Sorokin VladyslavJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)133
4.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5, 0 5, 04
5.Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
Tomczak WojciechKowalewska NataliaESTERA - Myślibórz3 (+1)135
6.Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
Mandziuk AntoniDobosiewicz MajaFANTAZJA - Skwierzyna2 26
7.Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
Kielech ŁukaszKuczma MarcelinaALEX - Żagań0 07
8.Albekier Gabriel
Poznańska Julia
Dancers United - WARSZAWA
Albekier Gabriel
Poznańska Julia
Albekier GabrielPoznańska JuliaDancers United - WARSZAWA1 18
9.Pluskota Stanisław
Isaieva Alina
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Isaieva Alina
Pluskota StanisławIsaieva AlinaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
Kowalczyk JakubNowak AlicjaIMPULS - Prochowice0 010

 

BLOK 4, rejestracja do 17:30, próba parkietu 17:30 - 18:00, start: 18:00

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Landyszkowski Miłosz
Honcharova Vasilisa
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Honcharova Vasilisa
Landyszkowski MiłoszHoncharova VasilisaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław3 (+1)132
3.Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
GRACJA - Zielona Góra
Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
Sołtyszewski HubertWitkiewicz JuliaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
ROYAL DANCE - Szczecin
Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
Bronisz MikołajWilento HelenaROYAL DANCE - Szczecin0 04
5.Pomes Mikołaj
Serafinowicz Inka
GRACJA - Zielona Góra
Pomes Mikołaj
Serafinowicz Inka
Pomes MikołajSerafinowicz InkaGRACJA - Zielona Góra0 05

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piłat Aleksander
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Piłat Aleksander
Sinicka Julia
Piłat AleksanderSinicka JuliaGRACJA - Zielona Góra

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mijal Henryk
Wiechecka Maja
DANCECLUB - Szczecin
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
Mijal HenrykWiechecka MajaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)131
2.Patzki Hubert
Goliszewska Michalina
ROYAL DANCE - Szczecin
Patzki Hubert
Goliszewska Michalina
Patzki HubertGoliszewska MichalinaROYAL DANCE - Szczecin5 (+1)152
3.Sidzina Tymon
Piec Barbara
DANCECLUB - Szczecin
Sidzina Tymon
Piec Barbara
Sidzina TymonPiec BarbaraDANCECLUB - Szczecin2 23
4.Kula Maciej
Harcej Nikola
DANCECLUB - Szczecin
Kula Maciej
Harcej Nikola
Kula MaciejHarcej NikolaDANCECLUB - Szczecin0 04

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
Lipski JakubDominiczak AleksandraDANCECLUB - Szczecin5 (+1)151
2.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów2 (+1)122
3.Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura SzymonPashkivska SofiaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
4.Rutschke Eryk
Żybort Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Rutschke Eryk
Żybort Michalina
Rutschke ErykŻybort MichalinaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
SAKUN DANCE - Wrocław
Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
Zagrebniev MykhailoPodhuzova MelaniiaSAKUN DANCE - Wrocław2 25
6.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 06

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
SAKUN DANCE - Wrocław
Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
Zagrebniev MykhailoPodhuzova MelaniiaSAKUN DANCE - Wrocław4 (+1)141
2.Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura SzymonPashkivska SofiaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
3.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów2 (+1)123
4.Rutschke Eryk
Żybort Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Rutschke Eryk
Żybort Michalina
Rutschke ErykŻybort MichalinaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 15
6.Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
Lipski JakubDominiczak AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 06

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczyk Michał
Nazaruk Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sobczyk Michał
Nazaruk Magdalena
Sobczyk MichałNazaruk MagdalenaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)161
2.Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
Grydziuszko DamianPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)132
3.Levchyk Eduard
Lobanova Sofiia
SAKUN DANCE - Wrocław
Levchyk Eduard
Lobanova Sofiia
Levchyk EduardLobanova SofiiaSAKUN DANCE - Wrocław7 (+1)173
4.Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
Dzięcioł JakubPowązka MajaASTRA - Szczecin4 (+1)144
5.Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
Grotkiewicz PiotrModrzejewska MajaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Pluskota Stanisław
Isaieva Alina
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Isaieva Alina
Pluskota StanisławIsaieva AlinaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Rosłonkiewicz Mateusz
Dudek Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Dudek Kornelia
Rosłonkiewicz MateuszDudek KorneliaGRACJA - Zielona Góra4 47
8.Takhtai-Sorokin Vladyslav
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Takhtai-Sorokin Vladyslav
Jaguś Julia
Takhtai-Sorokin VladyslavJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra4 48

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
Dzięcioł JakubPowązka MajaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Levchyk Eduard
Lobanova Sofiia
SAKUN DANCE - Wrocław
Levchyk Eduard
Lobanova Sofiia
Levchyk EduardLobanova SofiiaSAKUN DANCE - Wrocław6 (+1)162
3.Staniak Hubert
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Falkiewicz Aleksandra
Staniak HubertFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin C (+1)1C3
4.Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
Grotkiewicz PiotrModrzejewska MajaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Sobczyk Michał
Nazaruk Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sobczyk Michał
Nazaruk Magdalena
Sobczyk MichałNazaruk MagdalenaDANCECLUB - Szczecin1 15
6.Leśny Michał
Morhun Viktoriia
ISKRA - Wrocław
Leśny Michał
Morhun Viktoriia
Leśny MichałMorhun ViktoriiaISKRA - Wrocław1 16

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
Grydziuszko DamianPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)121
2.Kaźmierczak Oliwier
Mużelak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Mużelak Julia
Kaźmierczak OliwierMużelak JuliaGRACJA - Zielona Góra9 92

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Szymon
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Jareniowska Jagoda
Adamcewicz SzymonJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra3 32
3.Häs Marcel
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Smuk Zuzanna
Häs MarcelSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Kaźmierczak Oliwier
Mużelak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Mużelak Julia
Kaźmierczak OliwierMużelak JuliaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Graczyk Jerzy
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Plezia Karina
Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra0 05

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Szymon
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Jareniowska Jagoda
Adamcewicz SzymonJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Häs Marcel
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Smuk Zuzanna
Häs MarcelSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra0 (-1)-10