Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa

2024-02-18 Pilawa, UKS KORDASZEWSCY - Garwolin


Plik z wynikami

UWAGA

Dziękujemy za zgłoszenia!!!!!
Rejestracja zakończona!!!!

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:45, próba parkietu 8:30-8:45, start: 9:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T Solo Dance PREMIUM 51

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.ANDRUSHKO ALVINA
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
ANDRUSHKO ALVINAANDRUSHKO ALVINAMEGAPOLISDANCE - Warszawa
2.GORLO EMILIA
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
GORLO EMILIAGORLO EMILIAMEGAPOLISDANCE - Warszawa
3.SEMENCHUK EVELINA
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
SEMENCHUK EVELINASEMENCHUK EVELINAMEGAPOLISDANCE - Warszawa
4.Anderszewska-Olszewska Vivian
DRAGON'S DANCE Warszawa
Anderszewska-Olszewska VivianAnderszewska-Olszewska VivianDRAGON'S DANCE Warszawa
5.Bany Aleksandra
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Bany AleksandraBany AleksandraUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
6.Brzostek Julia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Brzostek JuliaBrzostek JuliaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
7.Byczyńska Weronika
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Byczyńska WeronikaByczyńska WeronikaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
8.Cygan Hania
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Cygan HaniaCygan HaniaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
9.Cygan Hanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Cygan HannaCygan HannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
10.Domańska Maja
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Domańska MajaDomańska MajaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
11.Dróżdż Marcel
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Dróżdż MarcelDróżdż MarcelUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
12.Duchna Zofia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Duchna ZofiaDuchna ZofiaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
13.Dębecka Julia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Dębecka JuliaDębecka JuliaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
14.Filipek Oliwier
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Filipek OliwierFilipek OliwierUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
15.Gawryś Maja
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Gawryś MajaGawryś MajaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
16.Hatsak Maryia
DanceLife - Warszawa
Hatsak MaryiaHatsak MaryiaDanceLife - Warszawa
17.Hejduk Joanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Hejduk JoannaHejduk JoannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
18.Jarosławska Zofia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Jarosławska ZofiaJarosławska ZofiaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
19.Jarosławska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Jarosławska ZuzannaJarosławska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
20.Jaśkiewicz Julia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Jaśkiewicz JuliaJaśkiewicz JuliaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
21.Jedynak Maria
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Jedynak MariaJedynak MariaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
22.Karbowska Malwina
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Karbowska MalwinaKarbowska MalwinaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
23.Karwowska Jagoda
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Karwowska JagodaKarwowska JagodaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
24.Korab Gabriela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Korab GabrielaKorab GabrielaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
25.Lukashenko Yevlaliia
DanceLife - Warszawa
Lukashenko YevlaliiaLukashenko YevlaliiaDanceLife - Warszawa
26.Madej Iga
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Madej IgaMadej IgaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
27.Michalska Maja
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Michalska MajaMichalska MajaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
28.Mętrak Maria
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Mętrak MariaMętrak MariaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
29.Ochnio Oliwia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Ochnio OliwiaOchnio OliwiaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
30.Pałka Natalia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Pałka NataliaPałka NataliaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
31.Pielasa Julia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Pielasa JuliaPielasa JuliaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
32.Piesio Kornelia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Piesio KorneliaPiesio KorneliaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
33.Piotrowska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Piotrowska ZuzannaPiotrowska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
34.Prus Michalina
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Prus MichalinaPrus MichalinaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
35.Pudło Hanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Pudło HannaPudło HannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
36.Reda Agata
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Reda AgataReda AgataUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
37.Rękawek Helena
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Rękawek HelenaRękawek HelenaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
38.Saj Barbara
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Saj BarbaraSaj BarbaraUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
39.Sokolova Karolina
DanceLife - Warszawa
Sokolova KarolinaSokolova KarolinaDanceLife - Warszawa
40.Szostak Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Szostak ZuzannaSzostak ZuzannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
41.Szwed Marcel
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Szwed MarcelSzwed MarcelUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
42.Sąsiadek Lena
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Sąsiadek LenaSąsiadek LenaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
43.Tobiasz Julia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Tobiasz JuliaTobiasz JuliaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
44.Tykhomyrov Tymur
DanceLife - Warszawa
Tykhomyrov TymurTykhomyrov TymurDanceLife - Warszawa
45.Wiśniewska Liliana
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Wiśniewska LilianaWiśniewska LilianaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
46.Wiśnioch Iga
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Wiśnioch IgaWiśnioch IgaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
47.Wróblewska Julia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Wróblewska JuliaWróblewska JuliaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
48.Wójcik Wiktoria
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Wójcik WiktoriaWójcik WiktoriaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
49.Wąsik Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Wąsik ZuzannaWąsik ZuzannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
50.Yeudakiya Ulasenka
DanceLife - Warszawa
Yeudakiya UlasenkaYeudakiya UlasenkaDanceLife - Warszawa
51.Świesiulska Maja
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Świesiulska MajaŚwiesiulska MajaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 33

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Rosłaniec Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Rosłaniec ZuzannaRosłaniec ZuzannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
2.Bieliaieva Veronika
DanceLife - Warszawa
Bieliaieva VeronikaBieliaieva VeronikaDanceLife - Warszawa
3.Darewska Hanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Darewska HannaDarewska HannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
4.Dmowska Maria
MAKO - Sulejówek
Dmowska MariaDmowska MariaMAKO - Sulejówek
5.Domańska Patrycja
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Domańska PatrycjaDomańska PatrycjaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
6.Dyjas Marika
MAKO - Sulejówek
Dyjas MarikaDyjas MarikaMAKO - Sulejówek
7.Fronczek Iza
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Fronczek IzaFronczek IzaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
8.Górka Weronika
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Górka WeronikaGórka WeronikaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
9.Górzkowska Wiktoria
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Górzkowska WiktoriaGórzkowska WiktoriaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
10.Jezierska Julia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Jezierska JuliaJezierska JuliaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
11.Jończyk Leon
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Jończyk LeonJończyk LeonUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
12.Kalbarczyk Amelia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Kalbarczyk AmeliaKalbarczyk AmeliaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
13.Kalbarczyk Antoni
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Kalbarczyk AntoniKalbarczyk AntoniUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
14.Kurdel Amelia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Kurdel AmeliaKurdel AmeliaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
15.Kępka Nina
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Kępka NinaKępka NinaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
16.Lukashenko Veniamin
DanceLife - Warszawa
Lukashenko VeniaminLukashenko VeniaminDanceLife - Warszawa
17.Mikulska Oliwia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Mikulska OliwiaMikulska OliwiaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
18.Moryc Maja
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Moryc MajaMoryc MajaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
19.Perszon Franciszka
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Perszon FranciszkaPerszon FranciszkaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
20.Piątek Aleksandra
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Piątek AleksandraPiątek AleksandraUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
21.Pliwka Aleksandra
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Pliwka AleksandraPliwka AleksandraUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
22.Pudło Judyta
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Pudło JudytaPudło JudytaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
23.Pudło Zofia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Pudło ZofiaPudło ZofiaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
24.Rozum Wiktoria
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Rozum WiktoriaRozum WiktoriaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
25.Rżysko Agnieszka
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Rżysko AgnieszkaRżysko AgnieszkaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
26.Skrzypczyńska Antonina
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Skrzypczyńska AntoninaSkrzypczyńska AntoninaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
27.Szostak Lena
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Szostak LenaSzostak LenaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
28.Szymanek Lena
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Szymanek LenaSzymanek LenaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
29.Sęk Hanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Sęk HannaSęk HannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
30.Wacławska Aniela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Wacławska AnielaWacławska AnielaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
31.Zawada Lena
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Zawada LenaZawada LenaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
32.Zglińska Antonina
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Zglińska AntoninaZglińska AntoninaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
33.Łukasik Amelia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Łukasik AmeliaŁukasik AmeliaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 24

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Deleżuch Gabriela
LCIT - Lublin
Deleżuch GabrielaDeleżuch GabrielaLCIT - Lublin
2.Dzhym Veronika
DanceLife - Warszawa
Dzhym VeronikaDzhym VeronikaDanceLife - Warszawa
3.Raczyńska Aleksandra
LCIT - Lublin
Raczyńska AleksandraRaczyńska AleksandraLCIT - Lublin
4.Różańska Amelia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Różańska AmeliaRóżańska AmeliaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
5.Bakiera Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Bakiera KatarzynaBakiera KatarzynaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
6.Bawolec Liliana
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Bawolec LilianaBawolec LilianaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
7.Chudek Patrycja
FAST-STEP Warszawa
Chudek PatrycjaChudek PatrycjaFAST-STEP Warszawa
8.Cybulski Kacper
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Cybulski KacperCybulski KacperUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
9.Frelik Martyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Frelik MartynaFrelik MartynaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
10.Gac Jagoda
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Gac JagodaGac JagodaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
11.Gazda Alicja
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Gazda AlicjaGazda AlicjaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
12.Jankowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Jankowska HannaJankowska HannaFAST-STEP Warszawa
13.Jendubi Natalia
FAST-STEP Warszawa
Jendubi NataliaJendubi NataliaFAST-STEP Warszawa
14.Kieliszek Jakub
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Kieliszek JakubKieliszek JakubUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
15.Kępczyńska Maja
FAST-STEP Warszawa
Kępczyńska MajaKępczyńska MajaFAST-STEP Warszawa
16.Pełka Zofia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Pełka ZofiaPełka ZofiaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
17.Piotrowska Natalia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Piotrowska NataliaPiotrowska NataliaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
18.Rosłaniec Kinga
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Rosłaniec KingaRosłaniec KingaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
19.Ruszała Alicja
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Ruszała AlicjaRuszała AlicjaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
20.Siczek Nadia
FAST-STEP Warszawa
Siczek NadiaSiczek NadiaFAST-STEP Warszawa
21.Walasek Bartłomiej
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Walasek BartłomiejWalasek BartłomiejUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
22.Zalewska Nina
FAST-STEP Warszawa
Zalewska NinaZalewska NinaFAST-STEP Warszawa
23.Zduniak Małgorzata
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Zduniak MałgorzataZduniak MałgorzataUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
24.Łysiak Zofia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Łysiak ZofiaŁysiak ZofiaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin

12-15 (12 - 15) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kowalska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Kowalska ZuzannaKowalska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
2.Liszewska Anna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Liszewska AnnaLiszewska AnnaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
3.Mazek Antonina
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Mazek AntoninaMazek AntoninaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
4.Mazek Emilia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Mazek EmiliaMazek EmiliaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
5.Michalska Natalia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Michalska NataliaMichalska NataliaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin
6.Cybulska Amelia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Cybulska AmeliaCybulska AmeliaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 3T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Chepurda Milana
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Chepurda MilanaChepurda MilanaMEGAPOLISDANCE - Warszawa
2.Gershtein Alisa
AnaDens Łódź
Gershtein AlisaGershtein AlisaAnaDens Łódź
3.Bielska Lidia
DanceLife - Warszawa
Bielska LidiaBielska LidiaDanceLife - Warszawa
4.Surace Demetra
DanceLife - Warszawa
Surace DemetraSurace DemetraDanceLife - Warszawa
5.Szczepańska Zuzanna
AnaDens Łódź
Szczepańska ZuzannaSzczepańska ZuzannaAnaDens Łódź
6.Trzonek Maja
AnaDens Łódź
Trzonek MajaTrzonek MajaAnaDens Łódź

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Wawer Franciszek
Korab Alicja
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Wawer Franciszek
Korab Alicja
Wawer FranciszekKorab AlicjaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Szwed Mikołaj
Szwed Malwina
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Szwed Mikołaj
Szwed Malwina
Szwed MikołajSzwed MalwinaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Anderszewska-Olszewska Mia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Anderszewska-Olszewska MiaAnderszewska-Olszewska MiaDRAGON'S DANCE Warszawa2 (+2)221
2.Brzozowska Pola Katarzyna
WIKA - Olsztyn
Brzozowska Pola KatarzynaBrzozowska Pola KatarzynaWIKA - Olsztyn10 (+2)2101
3.Podoliaka Anastasiia
DanceLife - Warszawa
Podoliaka AnastasiiaPodoliaka AnastasiiaDanceLife - Warszawa4 (+2)241
4.Poladko-Alleyne Zoryana
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Poladko-Alleyne ZoryanaPoladko-Alleyne ZoryanaMEGAPOLISDANCE - Warszawa2 (+2)221
5.Rotuska Alicja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Rotuska AlicjaRotuska AlicjaFLASH - Grodzisk Mazowiecki5 (+2)251
6.Sverdlova Anna
DanceLife - Warszawa
Sverdlova AnnaSverdlova AnnaDanceLife - Warszawa6 (+2)261
7.Bazylevych Solomia
DanceLife - Warszawa
Bazylevych SolomiaBazylevych SolomiaDanceLife - Warszawa3 (+1)132
8.Gershtein Eva
AnaDens Łódź
Gershtein EvaGershtein EvaAnaDens Łódź8 (+1)182
9.Makowski Stanisław
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Makowski StanisławMakowski StanisławS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 (+1)112
10.Somak Anastasiia
DanceLife - Warszawa
Somak AnastasiiaSomak AnastasiiaDanceLife - Warszawa5 (+1)152
11.Symon Aleksandra
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Symon AleksandraSymon AleksandraS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 (+1)112
12.Vasylovych Dariia
DanceLife - Warszawa
Vasylovych DariiaVasylovych DariiaDanceLife - Warszawa6 (+1)162
13.Omelchenko Yeva
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Omelchenko YevaOmelchenko YevaMEGAPOLISDANCE - Warszawa-1 (-1)-1-1

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Balczerowska Zuzanna
JUMP - Janów Lubelski
Balczerowska ZuzannaBalczerowska ZuzannaJUMP - Janów Lubelski2 (+2)221
2.Bogacka Lena
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Bogacka LenaBogacka LenaFLASH - Grodzisk Mazowiecki13 Bogacka Lena - G (+2)213Bogacka Lena - G1
3.Cep Grażyna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Cep GrażynaCep GrażynaART OVO - Międzyrzec Podlaski6 (+2)261
4.Dobrowolska Maria
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Dobrowolska MariaDobrowolska MariaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin10 (+2)2101
5.Kostrzewska Alicja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kostrzewska AlicjaKostrzewska AlicjaFLASH - Grodzisk Mazowiecki2 (+2)221
6.Molęda Lena
WIKA - Olsztyn
Molęda LenaMolęda LenaWIKA - Olsztyn12 Molęda Lena - G (+2)212Molęda Lena - G1
7.Polishchuk Mariia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Polishchuk MariiaPolishchuk MariiaMEGAPOLISDANCE - Warszawa12 Polishchuk Mariia - G (+2)212Polishchuk Mariia - G1
8.Serafin Julia
LCIT - Lublin
Serafin JuliaSerafin JuliaLCIT - Lublin2 (+2)221
9.Serwatka Karolina
MAGIC-DANCE - Lublin
Serwatka KarolinaSerwatka KarolinaMAGIC-DANCE - Lublin10 (+2)2101
10.Szczypińska Laura
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Szczypińska LauraSzczypińska LauraFLASH - Grodzisk Mazowiecki4 (+2)241
11.Antkowicz Karolina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Antkowicz KarolinaAntkowicz KarolinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki1 (+1)112
12.Borecka Dominika
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Borecka DominikaBorecka DominikaFLASH - Grodzisk Mazowiecki7 (+1)172
13.Orysiak Alicja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Orysiak AlicjaOrysiak AlicjaFLASH - Grodzisk Mazowiecki3 (+1)132
14.Petelczyc Dorota
DCS BRWINÓW
Petelczyc DorotaPetelczyc DorotaDCS BRWINÓW5 (+1)152
15.Skrylnyk Myroslava
DanceLife - Warszawa
Skrylnyk MyroslavaSkrylnyk MyroslavaDanceLife - Warszawa7 (+1)172
16.Wysocka Hania
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Wysocka HaniaWysocka HaniaFLASH - Grodzisk Mazowiecki1 (+1)112
17.Zdral Anna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Zdral AnnaZdral AnnaFLASH - Grodzisk Mazowiecki3 (+1)132

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.ANDRUSHKO AMALIIA
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
ANDRUSHKO AMALIIAANDRUSHKO AMALIIAMEGAPOLISDANCE - Warszawa
2.Dąbrowska Alicja
DCS BRWINÓW
Dąbrowska AlicjaDąbrowska AlicjaDCS BRWINÓW
3.Kołodziej Ellen
DCS BRWINÓW
Kołodziej EllenKołodziej EllenDCS BRWINÓW
4.Nowicka Helena
DCS BRWINÓW
Nowicka HelenaNowicka HelenaDCS BRWINÓW
5.ZEH WIKTORIA
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
ZEH WIKTORIAZEH WIKTORIAMEGAPOLISDANCE - Warszawa

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kordaszewski Antoni
Witak Nela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Kordaszewski Antoni
Witak Nela
Kordaszewski AntoniWitak NelaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin2 (+2)221
2.Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
Rosłaniec MateuszZawada ZuzannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin G (+2)2G1
3.Zając Jan
Kopik Pola
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Zając Jan
Kopik Pola
Zając JanKopik PolaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin11 (+2)2111
4.Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
TAKT - Chełm
Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
Łatka FilipOlszewska WiktoriaTAKT - Chełm11 (+2)2111
5.Ciołek Julian
Bielawska Helena
RS - WARSZAWA
Ciołek Julian
Bielawska Helena
Ciołek JulianBielawska HelenaRS - WARSZAWA4 (+1)142
6.Popławski Maksymilian
Borkowska Nina
DCS BRWINÓW
Popławski Maksymilian
Borkowska Nina
Popławski MaksymilianBorkowska NinaDCS BRWINÓW1, 9 (+1)11, 92
7.Ryng Szymon
Sokołowska Łucja
STRETTO - RADZYMIN
Ryng Szymon
Sokołowska Łucja
Ryng SzymonSokołowska ŁucjaSTRETTO - RADZYMIN11 (+1)1112
8.Szeląg Piotr
Kalata Zuzanna
DCS BRWINÓW
Szeląg Piotr
Kalata Zuzanna
Szeląg PiotrKalata ZuzannaDCS BRWINÓW4, 4 (+1)14, 42

 

BLOK 2, rejestracja 11:30-12:00, próba parkietu 12:00-12:30, start: 12:30

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maksimovich Daniil
Barańska Melissa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Maksimovich Daniil
Barańska Melissa
Maksimovich DaniilBarańska MelissaCENTRUM TAŃCA - Radom8 (+2)281
2.Matvieiev Lev
Balytska Solomiia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Matvieiev Lev
Balytska Solomiia
Matvieiev LevBalytska SolomiiaMEGAPOLISDANCE - Warszawa10, 10 (+2)210, 102
3.Bylinka Patryk
Montelatic Nikola
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bylinka Patryk
Montelatic Nikola
Bylinka PatrykMontelatic NikolaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)113
4.Kwiatek Filip
Gałat Dagna
ZAMEK - Lublin
Kwiatek Filip
Gałat Dagna
Kwiatek FilipGałat DagnaZAMEK - Lublin5, 5 (+1)15, 53

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Deszczka Błażej
Sałek Antonina
TAKT - Chełm
Deszczka Błażej
Sałek Antonina
Deszczka BłażejSałek AntoninaTAKT - Chełm3 (+1)131
2.Łazorczyk Michał
Kałdonek Emilia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Michał
Kałdonek Emilia
Łazorczyk MichałKałdonek EmiliaLIDER - Lublin4 (+1)142
3.Pękala Henryk
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Pękala Henryk
Semeryło Blanka
Pękala HenrykSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska3 33
4.Polianskyi Tymofii
Moskalchuk Veronika
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Polianskyi Tymofii
Moskalchuk Veronika
Polianskyi TymofiiMoskalchuk VeronikaMEGAPOLISDANCE - Warszawa0 04

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Adam
Oziębło Nadia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kowalczyk Adam
Oziębło Nadia
Kowalczyk AdamOziębło NadiaFLASH - Grodzisk Mazowiecki8 (+2)281
2.Kowalczyk Maciej
Bieńczak Maja
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Kowalczyk Maciej
Bieńczak Maja
Kowalczyk MaciejBieńczak MajaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin11 (+2)2111
3.Wodecki Michał
Wodecka Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Wodecki Michał
Wodecka Julia
Wodecki MichałWodecka JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.10, 10 (+2)210, 101
4.Kamiński Kajetan
Kwiatek Julia
MAGIC-DANCE - Lublin
Kamiński Kajetan
Kwiatek Julia
Kamiński KajetanKwiatek JuliaMAGIC-DANCE - Lublin1, 1 (+1)11, 12
5.Wierzbicki Kornel
Konopka Aleksandra
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Wierzbicki Kornel
Konopka Aleksandra
Wierzbicki KornelKonopka AleksandraUKS KORDASZEWSCY - Garwolin7 (+1)172
6.ZHUKOUSKI YULLIAN
Kalashnyk Sofiia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
ZHUKOUSKI YULLIAN
Kalashnyk Sofiia
ZHUKOUSKI YULLIANKalashnyk SofiiaMEGAPOLISDANCE - Warszawa1, 4 (+1)11, 42
7.Sokół Ksawery
Hakh Inna
EMOTION - Góra Kalwaria
Sokół Ksawery
Hakh Inna
Sokół KsaweryHakh InnaEMOTION - Góra Kalwaria4 (-1)-14

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Januszkiewicz Gabriel
Leszczyńska Hanna
MAKO - Sulejówek
Januszkiewicz Gabriel
Leszczyńska Hanna
Januszkiewicz GabrielLeszczyńska HannaMAKO - Sulejówek4 (+2)241
2.Kłos Joachim
Szymańska Milena
EMOTION - WARKA
Kłos Joachim
Szymańska Milena
Kłos JoachimSzymańska MilenaEMOTION - WARKA5 (+2)252
3.Kucharski Kamil
Pietrzyk Anna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kucharski Kamil
Pietrzyk Anna
Kucharski KamilPietrzyk AnnaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+1)123
4.Poletyło Michał
Grabska Urszula
MAKO - Sulejówek
Poletyło Michał
Grabska Urszula
Poletyło MichałGrabska UrszulaMAKO - Sulejówek2 (+1)123

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bujanowska Amelia
STEP DANCE - Koluszki
Bujanowska AmeliaBujanowska AmeliaSTEP DANCE - Koluszki6 (+2)261
2.Shcherbak Alisa
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Shcherbak AlisaShcherbak AlisaMEGAPOLISDANCE - Warszawa4 (+2)241
3.Daniłkiewicz Małgorzata
TKS iDANCE - Lublin
Daniłkiewicz MałgorzataDaniłkiewicz MałgorzataTKS iDANCE - Lublin2 (+2)222
4.Kulikova Anhelina
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Kulikova AnhelinaKulikova AnhelinaMEGAPOLISDANCE - Warszawa2 (+2)222
5.Masłowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Masłowska LenaMasłowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE6 (+1)163
6.Negulescu Ivanna
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Negulescu IvannaNegulescu IvannaMEGAPOLISDANCE - Warszawa1 (+1)113
7.Piwowarska Marcelina
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Piwowarska MarcelinaPiwowarska MarcelinaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+1)143

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drwięga Zofia
POLISH CLUB - Warszawa
Drwięga ZofiaDrwięga ZofiaPOLISH CLUB - Warszawa10 (+2)2101
2.Kuzmenko Sofia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Kuzmenko SofiaKuzmenko SofiaMEGAPOLISDANCE - Warszawa6 (+2)261
3.Wójcikowska Pola
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Wójcikowska PolaWójcikowska PolaFLASH - Grodzisk Mazowiecki10 (+2)2101
4.Jurkowska Amelia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Jurkowska AmeliaJurkowska AmeliaMEGAPOLISDANCE - Warszawa4 (+2)242
5.Kowalczyk Agnieszka
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kowalczyk AgnieszkaKowalczyk AgnieszkaFLASH - Grodzisk Mazowiecki2 (+2)222
6.Widomski Jakub
JUMP - Janów Lubelski
Widomski JakubWidomski JakubJUMP - Janów Lubelski6 (+2)262
7.Niegowska Laura
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Niegowska LauraNiegowska LauraCLASSIC DANCESPORT Warszawa11 (+1)1113
8.Nosova Marta
DanceLife - Warszawa
Nosova MartaNosova MartaDanceLife - Warszawa1 (+1)113
9.Pykhtia Tetiana
DanceLife - Warszawa
Pykhtia TetianaPykhtia TetianaDanceLife - Warszawa1 (+1)113
10.Sałbut Klara
ZAMEK - Lublin
Sałbut KlaraSałbut KlaraZAMEK - Lublin3 (+1)133
11.Tokmakova Oleksandra
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Tokmakova OleksandraTokmakova OleksandraMEGAPOLISDANCE - Warszawa1 (+1)113
12.Żebrowska Julia
WIKA - Olsztyn
Żebrowska JuliaŻebrowska JuliaWIKA - Olsztyn6 (+1)163

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Liashenko Yuliia
DanceLife - Warszawa
Liashenko YuliiaLiashenko YuliiaDanceLife - Warszawa2 (+2)221
2.Liubarska Mariia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Liubarska MariiaLiubarska MariiaMEGAPOLISDANCE - Warszawa7 (+2)271
3.Mikulska Hanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Mikulska HannaMikulska HannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin6 (+2)261
4.Tańczyk Emilia
RS - WARSZAWA
Tańczyk EmiliaTańczyk EmiliaRS - WARSZAWA5 (+2)251
5.Verpivska Anna
DanceLife - Warszawa
Verpivska AnnaVerpivska AnnaDanceLife - Warszawa12 Verpivska Anna - G (+2)212Verpivska Anna - G1
6.Jendoubi Karina
FAST-STEP Warszawa
Jendoubi KarinaJendoubi KarinaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112
7.Litwin Julia
MYKA - Zamość
Litwin JuliaLitwin JuliaMYKA - Zamość11 (+1)1112
8.Makowska Patrycja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Makowska PatrycjaMakowska PatrycjaFLASH - Grodzisk Mazowiecki3 (+1)132
9.Marcula Maja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Marcula MajaMarcula MajaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.8 (+1)182
10.Słomska Nina
FAST-STEP Warszawa
Słomska NinaSłomska NinaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112
11.Ciesielska Zofia
FAST-STEP Warszawa
Ciesielska ZofiaCiesielska ZofiaFAST-STEP Warszawa-1 (-1)-1-1
12.Knap Miłosz
DanceFlow - Lublin
Knap MiłoszKnap MiłoszDanceFlow - Lublin6 (-1)-16
13.Yanovskaya Alena
DanceLife - Warszawa
Yanovskaya AlenaYanovskaya AlenaDanceLife - Warszawa6 (-1)-16

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Alicja
TKS iDANCE - Lublin
Jakubczak AlicjaJakubczak AlicjaTKS iDANCE - Lublin4 (+2)241
2.Misztal Aleksandra
Viva Dance Łódź
Misztal AleksandraMisztal AleksandraViva Dance Łódź13 Misztal Aleksandra - F (+2)213Misztal Aleksandra - F1
3.Guks Eteri
DanceLife - Warszawa
Guks EteriGuks EteriDanceLife - Warszawa4 (+2)242
4.Prudyvus Anastazja
DanceLife - Warszawa
Prudyvus AnastazjaPrudyvus AnastazjaDanceLife - Warszawa13 Prudyvus Anastazja - F (+2)213Prudyvus Anastazja - F2
5.Daniliuk Nazar
DanceLife - Warszawa
Daniliuk NazarDaniliuk NazarDanceLife - Warszawa12 Daniliuk Nazar - G (+1)112Daniliuk Nazar - G3
6.Olszewska Aleksandra
TAKT - Chełm
Olszewska AleksandraOlszewska AleksandraTAKT - Chełm1 (+1)113
7.Varchenko Zoriana
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Varchenko ZorianaVarchenko ZorianaMEGAPOLISDANCE - Warszawa8 (+1)183
8.Zderkiewicz Kaja
DanceFlow - Lublin
Zderkiewicz KajaZderkiewicz KajaDanceFlow - Lublin9 (+1)193

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
DCS BRWINÓW
Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
Szcześniewski JędrzejSzychowska KingaDCS BRWINÓW7 (+2)271
2.Savchyshyn Pavlo
Licholot Władysława
DanceLife - Warszawa
Savchyshyn Pavlo
Licholot Władysława
Savchyshyn PavloLicholot WładysławaDanceLife - Warszawa8 (+2)282
3.Owczarski Krzysztof
Jakubowska Alicja
DCS BRWINÓW
Owczarski Krzysztof
Jakubowska Alicja
Owczarski KrzysztofJakubowska AlicjaDCS BRWINÓW3 (+1)133
4.Puchalski Stanisław
Orlik Antonina
DCS BRWINÓW
Puchalski Stanisław
Orlik Antonina
Puchalski StanisławOrlik AntoninaDCS BRWINÓW8 (+1)183

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siudowska Helena
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Siudowska HelenaSiudowska HelenaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin13 Siudowska Helena - F (+2)213Siudowska Helena - F1
2.Balczerowski Karol
JUMP - Janów Lubelski
Balczerowski KarolBalczerowski KarolJUMP - Janów Lubelski2 (+2)222
3.Wojciechowska Alicja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Wojciechowska AlicjaWojciechowska AlicjaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+2)232
4.Grodek Katarzyna
DanceFlow - Lublin
Grodek KatarzynaGrodek KatarzynaDanceFlow - Lublin9 (+1)193
5.Szlążek Krzysztof
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Szlążek KrzysztofSzlążek KrzysztofUKS KORDASZEWSCY - Garwolin2 (+1)123

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ślusarczyk Natalia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Ślusarczyk NataliaŚlusarczyk NataliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki1 (+1)111
2.Kyrylenko Sofiia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Kyrylenko SofiiaKyrylenko SofiiaMEGAPOLISDANCE - Warszawa1 12
3.Bańda Amelia
DanceFlow - Lublin
Bańda AmeliaBańda AmeliaDanceFlow - Lublin0 03

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chołody Nikola
JUMP - Janów Lubelski
Chołody NikolaChołody NikolaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)121
2.Ślusarczyk Natalia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Ślusarczyk NataliaŚlusarczyk NataliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki1 (+1)112
3.Bańda Amelia
DanceFlow - Lublin
Bańda AmeliaBańda AmeliaDanceFlow - Lublin0 03
4.Kyrylenko Sofiia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Kyrylenko SofiiaKyrylenko SofiiaMEGAPOLISDANCE - Warszawa1 14

 

BLOK 3, rejestracja 15:00-15:30, próba parkietu 15:30-16:00, start: 16:00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salwerowicz Bartosz
Karczmarczyk Florentyna
CLASSIC - Warszawa
Salwerowicz Bartosz
Karczmarczyk Florentyna
Salwerowicz BartoszKarczmarczyk FlorentynaCLASSIC - Warszawa6 (+1)161
2.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin2 (+1)122
3.Kowalski-Klein Tadeusz
Janikowska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Kowalski-Klein Tadeusz
Janikowska Julia
Kowalski-Klein TadeuszJanikowska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria4 (+1)143
4.Fabisiak Filip
Kowalczyk Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
Fabisiak Filip
Kowalczyk Lena
Fabisiak FilipKowalczyk LenaEMOTION - Góra Kalwaria1 14
5.Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
Michalski OskarRosa AleksandraDCS BRWINÓW1 15
6.Kostecki Maksymilian
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kostecki Maksymilian
Jurczak Julia
Kostecki MaksymilianJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 16
7.Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
DCS BRWINÓW
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaDCS BRWINÓW0 07

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nitak Adam
Pysiak Anastazja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Nitak Adam
Pysiak Anastazja
Nitak AdamPysiak AnastazjaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)121
2.Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
Kamiński AleksanderKalwat BarbaraJAREMI - Pruszków2 (+1)122
3.Makuch Patryk
Rycaj Marta
MYKA - Zamość
Makuch Patryk
Rycaj Marta
Makuch PatrykRycaj MartaMYKA - Zamość3 (+1)133
4.Schreiber Krzysztof
Molga Nadia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Schreiber Krzysztof
Molga Nadia
Schreiber KrzysztofMolga NadiaCENTRUM TAŃCA - Radom1 14
5.Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
Bagiński MichałKuczyńska AnastazjaJAREMI - Pruszków1 15
6.Mieszczanek Oliwier
MIszta Nela
MAKO - Sulejówek
Mieszczanek Oliwier
MIszta Nela
Mieszczanek OliwierMIszta NelaMAKO - Sulejówek0 06
7.Kulesza Mikołaj
Merska Agata
JAREMI - Pruszków
Kulesza Mikołaj
Merska Agata
Kulesza MikołajMerska AgataJAREMI - Pruszków0 07

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce D (+1)1D1
2.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin5 52
3.Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Viva Dance Łódź
Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Wasiak IgorWasiak NataszaViva Dance Łódź1 13

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Romanowska Amelia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Romanowska AmeliaRomanowska AmeliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki2 (+1)121
2.Racinowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Racinowska LenaRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+1)132
3.Wachowicz Jan
AnaDens Łódź
Wachowicz JanWachowicz JanAnaDens Łódź3 (+1)133
4.Nadolska Wiktoria
TAKT - Chełm
Nadolska WiktoriaNadolska WiktoriaTAKT - Chełm4 44
5.Kucowska Zuzanna
AnaDens Łódź
Kucowska ZuzannaKucowska ZuzannaAnaDens Łódź0 05
6.Jakubiak Lena
POEZJA - Kościan
Jakubiak LenaJakubiak LenaPOEZJA - Kościan1 16

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paradowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Paradowska ZuzannaParadowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki1 (+1)111
2.IVANCHUK KATERYNA
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
IVANCHUK KATERYNAIVANCHUK KATERYNAMEGAPOLISDANCE - Warszawa5 (+1)152
3.Prachuk Mariana
DanceLife - Warszawa
Prachuk MarianaPrachuk MarianaDanceLife - Warszawa1 (+1)113
4.Konopka Agata
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Konopka AgataKonopka AgataUKS KORDASZEWSCY - Garwolin0 04
5.Majewska Olga
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Majewska OlgaMajewska OlgaFLASH - Grodzisk Mazowiecki0 05
6.Frączkowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Frączkowska ZuzannaFrączkowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki0 06
7.Wszelak Ludwika
TKS iDANCE - Lublin
Wszelak LudwikaWszelak LudwikaTKS iDANCE - Lublin0 07

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
TAKT - Chełm
Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
Hawryluk WiktorOlszewska ZuzannaTAKT - Chełm8, 8 (+2)28, 81
2.Dorobek Marcel
Kaliszewska Pola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Dorobek Marcel
Kaliszewska Pola
Dorobek MarcelKaliszewska PolaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE7 (+1)172

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź5 (+1)151
2.Taratuńska Sofia
RS - WARSZAWA
Taratuńska SofiaTaratuńska SofiaRS - WARSZAWA6 (+1)162
3.Barańska Melissa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Barańska MelissaBarańska MelissaCENTRUM TAŃCA - Radom0 03
4.Czech Alicja
POLISH CLUB - Warszawa
Czech AlicjaCzech AlicjaPOLISH CLUB - Warszawa1 14
5.Włodarczyk Michalina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Włodarczyk MichalinaWłodarczyk MichalinaART OVO - Międzyrzec Podlaski4 45

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-18:00, próba parkietu 17:30-18:15, start: 18:30

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Petrykowski Adrian
Babusa Diana
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Babusa Diana
Petrykowski AdrianBabusa DianaMYKA - Zamość2 (+1)121
2.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź2 (+1)122
3.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria4 43
4.Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
TAKT - Chełm
Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
Ziemba KajetanNowakowska JuliaTAKT - Chełm5 54
5.Jakubczak Damian
Fodoran Oliwia
RYTM - Chełm
Jakubczak Damian
Fodoran Oliwia
Jakubczak DamianFodoran OliwiaRYTM - Chełm0 05

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Petrykowski Adrian
Babusa Diana
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Babusa Diana
Petrykowski AdrianBabusa DianaMYKA - Zamość2 (+1)121
2.Jakubczak Damian
Fodoran Oliwia
RYTM - Chełm
Jakubczak Damian
Fodoran Oliwia
Jakubczak DamianFodoran OliwiaRYTM - Chełm1 12
3.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria2 23

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaSTRETTO - RADZYMIN E (+1)1E1
2.Sokalski Maksymilian
Hurman Tetiana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokalski Maksymilian
Hurman Tetiana
Sokalski MaksymilianHurman TetianaCLASSIC DANCESPORT Warszawa1 (+1)112
3.Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
Andruszczak KonradSygocka MariaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 03
4.Makarenko Dmytro
Botsaniuk Alina
DanceLife - Warszawa
Makarenko Dmytro
Botsaniuk Alina
Makarenko DmytroBotsaniuk AlinaDanceLife - Warszawa0 04
5.Śmietanowski Wiktor
Kozłowska Magda
CTR - LEGIONOWO
Śmietanowski Wiktor
Kozłowska Magda
Śmietanowski WiktorKozłowska MagdaCTR - LEGIONOWO0 05

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śmietanowski Wiktor
Kozłowska Magda
CTR - LEGIONOWO
Śmietanowski Wiktor
Kozłowska Magda
Śmietanowski WiktorKozłowska MagdaCTR - LEGIONOWO1 (+1)111
2.Sokalski Maksymilian
Hurman Tetiana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokalski Maksymilian
Hurman Tetiana
Sokalski MaksymilianHurman TetianaCLASSIC DANCESPORT Warszawa1 (+1)112
3.Jakubowski Franek
Ksit Hanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jakubowski Franek
Ksit Hanna
Jakubowski FranekKsit HannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 13
4.Makarenko Dmytro
Botsaniuk Alina
DanceLife - Warszawa
Makarenko Dmytro
Botsaniuk Alina
Makarenko DmytroBotsaniuk AlinaDanceLife - Warszawa0 04

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Telekh Maksym
Portna Zlata
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Telekh Maksym
Portna Zlata
Telekh MaksymPortna ZlataMEGAPOLISDANCE - Warszawa D (+1)1D1
2.Kaniewski Michał
Tatara Maria
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Tatara Maria
Kaniewski MichałTatara MariaRYTM - Chełm D (+1)1D2
3.Bieniek Przemysław
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Bieniek Przemysław
Rogozińska Anna
Bieniek PrzemysławRogozińska AnnaEMOTION - WARKA4 (+1)143
4.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin1 14
5.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaART OVO - Międzyrzec Podlaski0 05
6.Krakowiak Michał
Popeluch Agata
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Krakowiak Michał
Popeluch Agata
Krakowiak MichałPopeluch AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki3 36

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Telekh Maksym
Portna Zlata
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Telekh Maksym
Portna Zlata
Telekh MaksymPortna ZlataMEGAPOLISDANCE - Warszawa D (+1)1D1
2.Krakowiak Michał
Popeluch Agata
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Krakowiak Michał
Popeluch Agata
Krakowiak MichałPopeluch AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki4 (+1)142
3.Rokita Kacper
Niegowska Eliza
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Rokita Kacper
Niegowska Eliza
Rokita KacperNiegowska ElizaCLASSIC DANCESPORT Warszawa5 (+1)153
4.Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
DanceFlow - Lublin
Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
Lizak TomaszPietras MagdalenaDanceFlow - Lublin5 (+1)154
5.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin0 05
6.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaSTRETTO - RADZYMIN1 16
7.Kaniewski Michał
Tatara Maria
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Tatara Maria
Kaniewski MichałTatara MariaRYTM - Chełm6 67
8.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaART OVO - Międzyrzec Podlaski0 08

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW7 (+1)171
2.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik2 (+1)122
3.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraDanceFlow - Lublin4 (+1)143
4.Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
Piątek KrzysztofGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)134
5.Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
Pogrebniak SzymonGałaś OliwiaRYTM - Chełm6 (+1)165
6.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW1 16
7.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA4 47
8.Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
DanceFlow - Lublin
Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
Lizak TomaszPietras MagdalenaDanceFlow - Lublin0 08
9.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice3 39
10.Wujastyk Stanisław
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Skiba Joanna
Wujastyk StanisławSkiba JoannaTOP - ART - Lublin4 410

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zając Mieszko
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Wrzesińska Karolina
Zając MieszkoWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA5 (+1)151
2.Klimaszewski Stanisław
Frankowska Agnieszka
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Frankowska Agnieszka
Klimaszewski StanisławFrankowska AgnieszkaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź1 (+1)112
3.Dudka Michał
Kawalec Hanna
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Kawalec Hanna
Dudka MichałKawalec HannaTOP - ART - Lublin7 (+1)173
4.Schab Łukasz
Regulska Martyna
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Regulska Martyna
Schab ŁukaszRegulska MartynaEMOTION - Góra Kalwaria5 (+1)154
5.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW1 (+1)115
6.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik1 16
7.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice0 07
8.Appiah Gyamfi Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
Appiah Gyamfi Tymoteusz
Opałka Lena
Appiah Gyamfi TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria0 08
9.Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
Piątek KrzysztofGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria0 08
10.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA1 110

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin7 (+1)171
2.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria7 (+1)172
3.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA3 (+1)133
4.Świderski Szymon
Jędrych Julia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Jędrych Julia
Świderski SzymonJędrych JuliaBALLROOM - Lublin1 (+1)114
5.Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
Pogorzelski KrzysztofKichuk MarynaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)115
6.Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Traczyk KacperKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)116
7.Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM - Chełm5 57
8.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm1 18
9.Czuhan Jakub
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Czuhan Jakub
Choma Klaudia
Czuhan JakubChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin5 59
10.Schab Łukasz
Regulska Martyna
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Regulska Martyna
Schab ŁukaszRegulska MartynaEMOTION - Góra Kalwaria0 010
11.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm0 011
12.Appiah Gyamfi Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
Appiah Gyamfi Tymoteusz
Opałka Lena
Appiah Gyamfi TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria0 012

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świderski Szymon
Jędrych Julia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Jędrych Julia
Świderski SzymonJędrych JuliaBALLROOM - Lublin1 (+1)111
2.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm3 (+1)132
3.Wujastyk Stanisław
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Skiba Joanna
Wujastyk StanisławSkiba JoannaTOP - ART - Lublin9 (+1)193
4.Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Traczyk KacperKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)114
5.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm2 25
6.Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Kłos Jowita
Książek DamianKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria0 06
7.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW0 07
8.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY - Garwolin-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin10 (+1)1101
2.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)112
3.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)113
4.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm2 24
5.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin0 05
6.Kim Kyuwon
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kim Kyuwon
Kowalska Amelia
Kim KyuwonKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 16
7.Końko Kacper
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Końko Kacper
Kiełsznia Angelika
Końko KacperKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin0 07

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa3 (+1)131
2.Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
Pogorzelski KrzysztofKichuk MarynaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)112
3.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraTOP - ART - Lublin1 (+1)113
4.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+1)144
5.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin0 05
6.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin0 06
7.Varchenko Arsen
Yurieva Anzhelika
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Varchenko Arsen
Yurieva Anzhelika
Varchenko ArsenYurieva AnzhelikaMEGAPOLISDANCE - Warszawa4 47
8.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm0 08
9.Końko Kacper
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Końko Kacper
Kiełsznia Angelika
Końko KacperKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin0 09