Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice

2024-03-16 Łaziska Górne, TEAM - Ornontowice


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

-> Kategoria OPEN STANDARD oraz LATIN
NAGRODY FINANSOWE - pula nagród 9000 zł
I msc - 1000 zł , II msc - 1000 zł , III msc - 1000 zł , IV msc - 500 zł , V msc - 500 zł , VI msc - 500 zł
-> Pluszaki - dla wszystkich startujących tancerzy i tancerek do 11 roku życia włącznie!
-> Dla wszystkich finalistów w każdej kategorii - nagrody rzeczowe

Blok I i II rozgrywany na dwóch parkietach
Zapisy na fryzury i makijaż Saint Dance Beauty pod nr tel . 793381723
Zapraszamy!

BLOK 1, rejestracja 8:00-9:00, próba parkietu 8:30-9:15, start: 9:00

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kiczek Helena
WDS - Katowice
Kiczek HelenaKiczek HelenaWDS - Katowice
2.Ochmanek Emilia
WDS - Katowice
Ochmanek EmiliaOchmanek EmiliaWDS - Katowice
3.Zborowska Hanna
WDS - Katowice
Zborowska HannaZborowska HannaWDS - Katowice
4.Zobek Oliwia
WDS - Katowice
Zobek OliwiaZobek OliwiaWDS - Katowice
5.Piontek Paulina
KS DANCE - Bytom
Piontek PaulinaPiontek PaulinaKS DANCE - Bytom

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 0

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Hachuła Miłosz
WDS - Katowice
Hachuła MiłoszHachuła MiłoszWDS - Katowice

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zapiórkowski Michał
Bloch Michalina
KS DANCE - Bytom
Zapiórkowski Michał
Bloch Michalina
Zapiórkowski MichałBloch MichalinaKS DANCE - Bytom

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sochacka Martyna
KS DANCE - Bytom
Sochacka MartynaSochacka MartynaKS DANCE - Bytom
2.Stępkowska Jagoda
KS DANCE - Bytom
Stępkowska JagodaStępkowska JagodaKS DANCE - Bytom

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kot Lena
WDS - Katowice
Kot LenaKot LenaWDS - Katowice

 

BLOK 2, rejestracja 11:30-12:00, próba parkietu 11:45-12:15, start: 12:30

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębowska Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Dębowska WiktoriaDębowska WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zobek Natalia
WDS - Katowice
Zobek NataliaZobek NataliaWDS - Katowice

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Satro Aleksandra
Akademia Tańca - Kielce
Satro AleksandraSatro AleksandraAkademia Tańca - Kielce

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Satro Aleksandra
Akademia Tańca - Kielce
Satro AleksandraSatro AleksandraAkademia Tańca - Kielce

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 14:30-15:00, próba parkietu 14:45-15:15, start: 15:30

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przetak Radosław
Wycisk Hanna
RONDO - Rybnik
Przetak Radosław
Wycisk Hanna
Przetak RadosławWycisk HannaRONDO - Rybnik

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przetak Radosław
Wycisk Hanna
RONDO - Rybnik
Przetak Radosław
Wycisk Hanna
Przetak RadosławWycisk HannaRONDO - Rybnik

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butsiak Yan
Kwiecień Marcelina
Akademia Tańca - Kielce
Butsiak Yan
Kwiecień Marcelina
Butsiak YanKwiecień MarcelinaAkademia Tańca - Kielce

 

BLOK 4, rejestracja 16:30-17:30, próba parkietu 17:15-17:45, start: 18:00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butsiak Yan
Kwiecień Marcelina
Akademia Tańca - Kielce
Butsiak Yan
Kwiecień Marcelina
Butsiak YanKwiecień MarcelinaAkademia Tańca - Kielce

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Traczyk KacperKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Traczyk KacperKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) Open ST 0

16+ (Powyżej 15) Open LA 0