VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich

2024-04-28 Mysłowice, ZAWIROWANI - Mysłowice


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga zmiana godzin rozpoczęcia poszczególnych bloków!!
I Blok rejestracja 9.00, rozpoczęcie 10.00
II Blok rejestracja 13.00, rozpoczęcie 14.00
III Blok rejestracja 15.00, rozpoczęcie 16.00
IV Blok bez zmian


Kategorie dodane do turnieju:
14-15 G Solo
Pow. 15 F Solo

Dodatkowe zgłoszenia przyjmuje do czwartku o 15 smsem na numer tel. 732-245-598

Fryzury i makijaż turniejowy Saint Dance Beauty. Zapisy pod numerem tel. 793 381 723

BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, próba parkietu 9.15-9.45, start: 10.00

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Berk Jakub
Pindur Ewelina
RONDO - Rybnik
Berk Jakub
Pindur Ewelina
Berk JakubPindur EwelinaRONDO - Rybnik
2.Ryś Szymon
Grabiec Izabela
IMPULS - Chorzów
Ryś Szymon
Grabiec Izabela
Ryś SzymonGrabiec IzabelaIMPULS - Chorzów
3.Skubała Fabian
Dusza Julia
KS DANCE - Bytom
Skubała Fabian
Dusza Julia
Skubała FabianDusza JuliaKS DANCE - Bytom

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T Solo Dance 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kiczek Helena
WDS - Katowice
Kiczek HelenaKiczek HelenaWDS - Katowice
2.Kovalova Valeriia
WDS - Katowice
Kovalova ValeriiaKovalova ValeriiaWDS - Katowice
3.Mencner Julia
WDS - Katowice
Mencner JuliaMencner JuliaWDS - Katowice
4.Zborowska Hanna
WDS - Katowice
Zborowska HannaZborowska HannaWDS - Katowice
5.Zobek Oliwia
WDS - Katowice
Zobek OliwiaZobek OliwiaWDS - Katowice
6.Bukowska Weronika
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Bukowska WeronikaBukowska WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
7.Duda Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Duda JuliaDuda JuliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
8.Dudek Aleksandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Dudek AleksandraDudek AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
9.Gobbah Hanna
RONDO - Rybnik
Gobbah HannaGobbah HannaRONDO - Rybnik
10.Mazur Maciej
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mazur MaciejMazur MaciejMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
11.Nawrot Maria
KS DANCE - Bytom
Nawrot MariaNawrot MariaKS DANCE - Bytom
12.Olczyk Liliana
IMPULS - Chorzów
Olczyk LilianaOlczyk LilianaIMPULS - Chorzów
13.Poniewska Eliza
AKCENT - Będzin
Poniewska ElizaPoniewska ElizaAKCENT - Będzin
14.Rak Zofia
KS DANCE - Bytom
Rak ZofiaRak ZofiaKS DANCE - Bytom
15.Ryś Hanna
IMPULS - Chorzów
Ryś HannaRyś HannaIMPULS - Chorzów
16.Wojtylas Natalia
AKCENT - Będzin
Wojtylas NataliaWojtylas NataliaAKCENT - Będzin
17.Wypęda Oliwia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Wypęda OliwiaWypęda OliwiaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nocoń Bartosz
Pikulska Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Nocoń Bartosz
Pikulska Matylda
Nocoń BartoszPikulska MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4, 6 (+2)24, 61
2.Płaneta Wojciech
Gandziarowska Amelia
KS DANCE - Bytom
Płaneta Wojciech
Gandziarowska Amelia
Płaneta WojciechGandziarowska AmeliaKS DANCE - Bytom7, 7 (+2)27, 71
3.Tomala Jakub
Kupiec Daria
SKT FLOW - Stara Wieś
Tomala Jakub
Kupiec Daria
Tomala JakubKupiec DariaSKT FLOW - Stara Wieś4, 4 (+1)14, 42
4.Zapiórkowski Michał
Bloch Michalina
KS DANCE - Bytom
Zapiórkowski Michał
Bloch Michalina
Zapiórkowski MichałBloch MichalinaKS DANCE - Bytom5, 5 (+1)15, 52

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 19

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinowski Ludwik
WDS - Katowice
Kalinowski LudwikKalinowski LudwikWDS - Katowice2 (+2)221
2.Knihnicka Nina
EVOLUTION - Kraków
Knihnicka NinaKnihnicka NinaEVOLUTION - Kraków9 (+2)291
3.Kos Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Kos OliwiaKos OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry9 (+2)291
4.Ochmanek Emilia
WDS - Katowice
Ochmanek EmiliaOchmanek EmiliaWDS - Katowice4 (+2)241
5.Profaska Maja
RONDO - Rybnik
Profaska MajaProfaska MajaRONDO - Rybnik 1
6.Rybka Anna
EVOLUTION - Kraków
Rybka AnnaRybka AnnaEVOLUTION - Kraków10 (+2)2101
7.Spyrzyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Spyrzyńska AleksandraSpyrzyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+2)271
8.Tylek Lena
EVOLUTION - Kraków
Tylek LenaTylek LenaEVOLUTION - Kraków7 (+2)271
9.Włodarczyk Olena
EVOLUTION - Kraków
Włodarczyk OlenaWłodarczyk OlenaEVOLUTION - Kraków10 (+2)2101
10.Żurawicz Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawicz AmeliaŻurawicz AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+2)261
11.Dziepak Izabela
IMPULS - Chorzów
Dziepak IzabelaDziepak IzabelaIMPULS - Chorzów4 (+1)142
12.Dłubacz Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Dłubacz KajaDłubacz KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)112
13.Janicka Jagoda
AnaDens Łódź
Janicka JagodaJanicka JagodaAnaDens Łódź9 (+1)192
14.Kocur Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kocur PaulinaKocur PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim12 Kocur Paulina - G (+1)112Kocur Paulina - G2
15.Kusia Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Kusia GabrielaKusia GabrielaEVOLUTION - Kraków3 (+1)132
16.Odelga Zofia
EVOLUTION - Kraków
Odelga ZofiaOdelga ZofiaEVOLUTION - Kraków2 (+1)122
17.Rodzeń Jowita
EVOLUTION - Kraków
Rodzeń JowitaRodzeń JowitaEVOLUTION - Kraków6 (+1)162
18.Sioła Iga
EVOLUTION - Kraków
Sioła IgaSioła IgaEVOLUTION - Kraków7 (+1)172
19.Sochacka Martyna
KS DANCE - Bytom
Sochacka MartynaSochacka MartynaKS DANCE - Bytom3 (+1)132

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietrzyk Natasza
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Pietrzyk NataszaPietrzyk NataszaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza7 (+2)271
2.Petrosiants Sofiia
IMPULS - Chorzów
Petrosiants SofiiaPetrosiants SofiiaIMPULS - Chorzów6 (+2)262
3.Zagórna Agata
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zagórna AgataZagórna AgataAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)143

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Domagała Dorota
WDS - Katowice
Domagała DorotaDomagała DorotaWDS - Katowice
2.Hwang Hayoung
WDS - Katowice
Hwang HayoungHwang HayoungWDS - Katowice
3.Dobrowolska Nela
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Dobrowolska NelaDobrowolska NelaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
4.Dworaczek Hanna
TEAM - Ornontowice
Dworaczek HannaDworaczek HannaTEAM - Ornontowice
5.Gwardiak Antonina
TEAM - Ornontowice
Gwardiak AntoninaGwardiak AntoninaTEAM - Ornontowice
6.Górecka Julia
TEAM - Ornontowice
Górecka JuliaGórecka JuliaTEAM - Ornontowice
7.Tryfilenko Maria
WDS - Katowice
Tryfilenko MariaTryfilenko MariaWDS - Katowice

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adaszek Antoni
Śliwińska Pola
ETIUDA - Radomsko
Adaszek Antoni
Śliwińska Pola
Adaszek AntoniŚliwińska PolaETIUDA - Radomsko7, 7 (+2)27, 71
2.Gaj Wojciech
Przywara Hanna
EVOLUTION - Kraków
Gaj Wojciech
Przywara Hanna
Gaj WojciechPrzywara HannaEVOLUTION - Kraków6 (+2)261
3.Jakóbczyk Michał
Posnieva Mariia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Jakóbczyk Michał
Posnieva Mariia
Jakóbczyk MichałPosnieva MariiaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 (+2)251
4.Synowiec Szymon
Lamch Zofia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Synowiec Szymon
Lamch Zofia
Synowiec SzymonLamch ZofiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa10, 10 (+2)210, 101
5.Juśkiewicz Mateusz
Resel Bianka
ZORBA - Częstochowa
Juśkiewicz Mateusz
Resel Bianka
Juśkiewicz MateuszResel BiankaZORBA - Częstochowa3, 3 (+1)13, 32
6.Klekot Daniel
Nehreba Yaryna
WIR - Bieruń
Klekot Daniel
Nehreba Yaryna
Klekot DanielNehreba YarynaWIR - Bieruń6, 6 (+1)16, 62
7.Wierzba Nikodem
Kołodziejska Paulina
ZORBA - Częstochowa
Wierzba Nikodem
Kołodziejska Paulina
Wierzba NikodemKołodziejska PaulinaZORBA - Częstochowa2, 2 (+1)12, 22

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 31

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bigaj Julia
Magic Dance Chrzanów
Bigaj JuliaBigaj JuliaMagic Dance Chrzanów2 (+2)221
2.Deperasińska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Deperasińska JuliaDeperasińska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 (+2)251
3.Elżbieciak Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Elżbieciak JuliaElżbieciak JuliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze6 (+2)261
4.Hachuła Miłosz
WDS - Katowice
Hachuła MiłoszHachuła MiłoszWDS - Katowice6 (+2)261
5.Józwik Pola
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Józwik PolaJózwik PolaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 (+2)261
6.Konicz Iga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Konicz IgaKonicz IgaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 (+2)231
7.Korkowska Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Korkowska ZuzannaKorkowska ZuzannaIMPULS - Chorzów2 (+2)221
8.Musiolik Gabriela
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musiolik GabrielaMusiolik GabrielaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+2)221
9.Ostrowska Sabina
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Ostrowska SabinaOstrowska SabinaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle13 Ostrowska Sabina - G (+2)213Ostrowska Sabina - G1
10.Picho Emilia
RONDO - Rybnik
Picho EmiliaPicho EmiliaRONDO - Rybnik8 (+2)281
11.Połetek Julia
Magic Dance Chrzanów
Połetek JuliaPołetek JuliaMagic Dance Chrzanów2 (+2)221
12.Przygoda Zosia
CARMEN - Katowice
Przygoda ZosiaPrzygoda ZosiaCARMEN - Katowice12 Przygoda Zosia - G (+2)212Przygoda Zosia - G1
13.Ryszka Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryszka MajaRyszka MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.10 (+2)2101
14.Sus Lena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Sus LenaSus LenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+2)221
15.Szafrańska Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Szafrańska ZofiaSzafrańska ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+2)221
16.Walaszczyk Alicja
IMPULS - Chorzów
Walaszczyk AlicjaWalaszczyk AlicjaIMPULS - Chorzów7 (+2)271
17.Adamczyk Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Adamczyk WiktoriaAdamczyk WiktoriaEVOLUTION - Kraków11 (+1)1112
18.Dziurkowska Martyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Dziurkowska MartynaDziurkowska MartynaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze5 (+1)152
19.Gorzynik Kinga
DANCE KINGDOM - Zaborze
Gorzynik KingaGorzynik KingaDANCE KINGDOM - Zaborze7 (+1)172
20.Gubas Mateusz
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Gubas MateuszGubas MateuszDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+1)122
21.Kasznia Paulina
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Kasznia PaulinaKasznia PaulinaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza8 (+1)182
22.Kowalczyk Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kowalczyk PatrycjaKowalczyk PatrycjaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+1)142
23.Maj Nikola Ewa
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Maj Nikola EwaMaj Nikola EwaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)132
24.Matuszczyk Malwina
WIR - Bieruń
Matuszczyk MalwinaMatuszczyk MalwinaWIR - Bieruń4 (+1)142
25.Polczyk Maja
IMPULS - Chorzów
Polczyk MajaPolczyk MajaIMPULS - Chorzów12 Polczyk Maja - G (+1)112Polczyk Maja - G2
26.Proch Amelia
WIR - Bieruń
Proch AmeliaProch AmeliaWIR - Bieruń4 (+1)142
27.Reszka Blanka
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Reszka BlankaReszka BlankaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+1)122
28.Rokoszak Paulina
RONDO - Rybnik
Rokoszak PaulinaRokoszak PaulinaRONDO - Rybnik3 (+1)132
29.Rybicka Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Rybicka ZuzannaRybicka ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)132
30.Słapek Laura
IMPULS - Chorzów
Słapek LauraSłapek LauraIMPULS - Chorzów1 (+1)112
31.Sługa Emilia
WIR - Bieruń
Sługa EmiliaSługa EmiliaWIR - Bieruń4 (+1)142

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babii Alika
EVOLUTION - Kraków
Babii AlikaBabii AlikaEVOLUTION - Kraków9 (+2)291
2.Kalika Liliana
AKCENT - Będzin
Kalika LilianaKalika LilianaAKCENT - Będzin8 (+2)281
3.Osiecka Natalia
IMPULS - Chorzów
Osiecka NataliaOsiecka NataliaIMPULS - Chorzów6 (+2)261
4.Goździk Marika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Goździk MarikaGoździk MarikaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 (+2)252
5.Janosz Klara
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Janosz KlaraJanosz KlaraDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza13 Janosz Klara - F (+2)213Janosz Klara - F2
6.Osuch Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch NataliaOsuch NataliaPERFECT DANCE - Kraków2 (+2)222
7.Chruszcz Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Chruszcz WiktoriaChruszcz WiktoriaIMPULS - Chorzów3 (+1)133
8.Komorowska Nadia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Komorowska NadiaKomorowska NadiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 (+1)193
9.Krupa Filip
ZAWIROWANI - Mysłowice
Krupa FilipKrupa FilipZAWIROWANI - Mysłowice3 (+1)133
10.Pudełko Adam
ZAWIROWANI - Mysłowice
Pudełko AdamPudełko AdamZAWIROWANI - Mysłowice3 (+1)133
11.Socała Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Socała AleksandraSocała AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim7 (+1)173
12.Stolecka Kalina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Stolecka KalinaStolecka KalinaEMOTION Dance Academy Oświęcim9 (+1)193

 

BLOK 2, rejestracja 13.00-13.30, próba parkietu 13.15-13.45, start: 14:00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzonka Damian
Grinspek Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Damian
Grinspek Zofia
Grzonka DamianGrinspek ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+2)241
2.Socha Maciej
Lipa Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Socha Maciej
Lipa Natalia
Socha MaciejLipa NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.2, 2 (+2)22, 21
3.Bugaj Robert
Garus Zuzanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Bugaj Robert
Garus Zuzanna
Bugaj RobertGarus ZuzannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze7 (+1)172
4.Musiał Stanisław
Niedośpiał Martyna
SKT FLOW - Stara Wieś
Musiał Stanisław
Niedośpiał Martyna
Musiał StanisławNiedośpiał MartynaSKT FLOW - Stara Wieś3, 2 (+1)13, 22

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Amrozik Jan
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Amrozik JanAmrozik JanCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+2)231
2.Nieciecka Julia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Nieciecka JuliaNieciecka JuliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle11 (+2)2111
3.Seweryn Sara
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Seweryn SaraSeweryn SaraDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza9 (+2)291
4.Goszczyńska Izabela
TEAM - Ornontowice
Goszczyńska IzabelaGoszczyńska IzabelaTEAM - Ornontowice3 (+1)132
5.Ogórek Kornelia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Ogórek KorneliaOgórek KorneliaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+1)122

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Parasyn Ignacy
Dąbrowska Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Ignacy
Dąbrowska Maja
Parasyn IgnacyDąbrowska MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała10, 10 (+2)210, 101
2.Bełkot Miłosz
Zaskórska Pola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bełkot Miłosz
Zaskórska Pola
Bełkot MiłoszZaskórska PolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4, 4 (+2)24, 42
3.Szura Miłosz
Kurek Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Szura Miłosz
Kurek Natalia
Szura MiłoszKurek NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+2)242
4.Krupowicz Krzysztof
Gaweł Antonina
AVA Dobczyce
Krupowicz Krzysztof
Gaweł Antonina
Krupowicz KrzysztofGaweł AntoninaAVA Dobczyce1 (+1)113
5.Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
CARMEN - Katowice
Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
Szanecki StanisławDvyhun AnnaCARMEN - Katowice10, 10 (+1)110, 103

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Flądro Rozalia
THOMAS DANCE - Kraków
Flądro RozaliaFlądro RozaliaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+2)221
2.Pavliuchenko Antonina
IMPULS - Chorzów
Pavliuchenko AntoninaPavliuchenko AntoninaIMPULS - Chorzów2 (+2)222
3.Pośpiech Natalia
IMPULS - Chorzów
Pośpiech NataliaPośpiech NataliaIMPULS - Chorzów12 Pośpiech Natalia - F (+2)212Pośpiech Natalia - F2
4.Bazgier Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bazgier WiktoriaBazgier WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec12 Bazgier Wiktoria - F (+1)112Bazgier Wiktoria - F3
5.Sutor Magdalena
DANCE KINGDOM - Zaborze
Sutor MagdalenaSutor MagdalenaDANCE KINGDOM - Zaborze2 (+1)123
6.Zientek Łucja
DANCE KINGDOM - Zaborze
Zientek ŁucjaZientek ŁucjaDANCE KINGDOM - Zaborze10 (+1)1103

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Ksawery
Słota Nadia
SUKCES - Jaworzno
Jasiński Ksawery
Słota Nadia
Jasiński KsawerySłota NadiaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
2.Nems Justin
Borowiec Lena
ETIUDA - Radomsko
Nems Justin
Borowiec Lena
Nems JustinBorowiec LenaETIUDA - Radomsko2 (+1)122
3.Marienko Vsevolod
Rudy Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marienko Vsevolod
Rudy Małgorzata
Marienko VsevolodRudy MałgorzataAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 03
4.Hajduk Kamil
Kalinowska Dalida
WDS - Katowice
Hajduk Kamil
Kalinowska Dalida
Hajduk KamilKalinowska DalidaWDS - Katowice0, 0 0, 04
5.Cepil Wiktor
Kusia Eliza
EVOLUTION - Kraków
Cepil Wiktor
Kusia Eliza
Cepil WiktorKusia ElizaEVOLUTION - Kraków3 35

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietras Jagoda
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pietras JagodaPietras JagodaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 Pietras Jagoda - E (+1)17Pietras Jagoda - E1
2.Walor Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Walor JuliaWalor JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)112
3.Dębowska Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Dębowska WiktoriaDębowska WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)133
4.Nowicka Wiktoria
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nowicka WiktoriaNowicka WiktoriaDANCE KINGDOM - Zaborze4 44
5.Kozłowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 35
6.Dzień Alicja
THOMAS DANCE - Kraków
Dzień AlicjaDzień AlicjaTHOMAS DANCE - Kraków0 06

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klusa Nikola
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Klusa NikolaKlusa NikolaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)151
2.Ledzińska Oliwia
THOMAS DANCE - Kraków
Ledzińska OliwiaLedzińska OliwiaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+1)142
3.Musiał Maja
RONDO - Rybnik
Musiał MajaMusiał MajaRONDO - Rybnik3 33
4.Gajewska Milena
WIR - Bieruń
Gajewska MilenaGajewska MilenaWIR - Bieruń0 04

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-15.30, próba parkietu 15.15-15.45, start: 16.00

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olszewski Filip
Próba Magdalena
ETIUDA - Radomsko
Olszewski Filip
Próba Magdalena
Olszewski FilipPróba MagdalenaETIUDA - Radomsko2 (+1)121
2.Mazurek Michał
Piotrowska Zuzanna
TEAM - Ornontowice
Mazurek Michał
Piotrowska Zuzanna
Mazurek MichałPiotrowska ZuzannaTEAM - Ornontowice2 (+1)122
3.Dąbrowski Dominik
Smoter Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Dąbrowski Dominik
Smoter Oliwia
Dąbrowski DominikSmoter OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 03
4.Fijałkowski Franciszek
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Andruszko Dorota
Fijałkowski FranciszekAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków1 14

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewandowska Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lewandowska JuliaLewandowska JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)161
2.Jaskierska Aleksandra
CUBANA - Nowy Targ
Jaskierska AleksandraJaskierska AleksandraCUBANA - Nowy Targ3 (+1)132
3.Gajda Oliwia
TEAM - Ornontowice
Gajda OliwiaGajda OliwiaTEAM - Ornontowice3 (+1)133
4.Woloszczuk Arina
IGLICA - Wrocław
Woloszczuk ArinaWoloszczuk ArinaIGLICA - Wrocław3 (+1)134
5.Starszyk Maria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Starszyk MariaStarszyk MariaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 15
6.Pozzi Anna
IMPULS - Chorzów
Pozzi AnnaPozzi AnnaIMPULS - Chorzów0 06
7.Krasińska Oliwia
FORUM - Zabrze
Krasińska OliwiaKrasińska OliwiaFORUM - Zabrze0 07
8.Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
Górecka KlaudiaGórecka KlaudiaIMPULS - Chorzów0 08

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietras Alan
Różańska Natalia
FORUM - Zabrze
Pietras Alan
Różańska Natalia
Pietras AlanRóżańska NataliaFORUM - Zabrze4 (+1)141
2.Rychel Paweł
Fijoł Emilia
WIR - Bieruń
Rychel Paweł
Fijoł Emilia
Rychel PawełFijoł EmiliaWIR - Bieruń1 (+1)112
3.Panek Mikołaj
Majdzik Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Panek Mikołaj
Majdzik Julia
Panek MikołajMajdzik JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03
4.Kwiecień Wojciech
Migacz Emilia
ZAWIROWANI - Mysłowice
Kwiecień Wojciech
Migacz Emilia
Kwiecień WojciechMigacz EmiliaZAWIROWANI - Mysłowice0 04
5.Fetko Maurycy
Knapik Natalia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Fetko Maurycy
Knapik Natalia
Fetko MaurycyKnapik NataliaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 05

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka LidiaJabłonka LidiaIMPULS - Chorzów5 (+1)151
2.Żwilinkowska Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żwilinkowska AmeliaŻwilinkowska AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)142
3.Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawik KarolinaŻurawik KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)113
4.Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
Polus AlicjaPolus AlicjaIGLICA - Wrocław2 24
5.Drzewiecka Maja
PERFECT DANCE - Kraków
Drzewiecka MajaDrzewiecka MajaPERFECT DANCE - Kraków1 15
6.Zapatka Natalia
WIR - Bieruń
Zapatka NataliaZapatka NataliaWIR - Bieruń0 06

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butanowicz Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Butanowicz AleksandraButanowicz AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec10 (+2)2101
2.Pilarska Lena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pilarska LenaPilarska LenaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)221
3.Gąsior Iga
CUBANA - Nowy Targ
Gąsior IgaGąsior IgaCUBANA - Nowy Targ3 (+2)232
4.Kuźma Anna
CUBANA - Nowy Targ
Kuźma AnnaKuźma AnnaCUBANA - Nowy Targ6 (+2)262
5.Ibek Wiktoria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ibek WiktoriaIbek WiktoriaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza5 (+1)153
6.Kasik Jakub
DANCE KINGDOM - Zaborze
Kasik JakubKasik JakubDANCE KINGDOM - Zaborze10 (+1)1103
7.Kot Lena
WDS - Katowice
Kot LenaKot LenaWDS - Katowice2 (+1)123
8.Potempa Luiza
IMPULS - Chorzów
Potempa LuizaPotempa LuizaIMPULS - Chorzów3 (+1)133

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow HannaFarafontow HannaFORUM - Zabrze5 (+1)151
2.Lund Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lund AmeliaLund AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)142
3.Bazowska Wiktoria
WIR - Bieruń
Bazowska WiktoriaBazowska WiktoriaWIR - Bieruń3 (+1)133
4.Walichrad Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Walichrad AleksandraWalichrad AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim5 (+1)154
5.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry7 Żurek Natalia - E (+1)17Żurek Natalia - E5
6.Borkowska Hanna
IMPULS - Chorzów
Borkowska HannaBorkowska HannaIMPULS - Chorzów2 26
7.Urban Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Urban PaulinaUrban PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 07
8.Kowalczyk Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kowalczyk JoannaKowalczyk JoannaETIUDA - Radomsko0 08
9.Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jackowska AmeliaJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 19
10.Rychlik Martyna
WIR - Bieruń
Rychlik MartynaRychlik MartynaWIR - Bieruń0 09
11.Mucha Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Mucha WiktoriaMucha WiktoriaIMPULS - Chorzów0 011

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lund Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lund AmeliaLund AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)151
2.Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow HannaFarafontow HannaFORUM - Zabrze4 (+1)142
3.Borkowska Hanna
IMPULS - Chorzów
Borkowska HannaBorkowska HannaIMPULS - Chorzów3 (+1)133
4.Kowalczyk Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kowalczyk JoannaKowalczyk JoannaETIUDA - Radomsko1 (+1)114
5.Urban Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Urban PaulinaUrban PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 05
6.Walichrad Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Walichrad AleksandraWalichrad AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim3 36
7.Rychlik Martyna
WIR - Bieruń
Rychlik MartynaRychlik MartynaWIR - Bieruń0 07
8.Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jackowska AmeliaJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 38
9.Mucha Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Mucha WiktoriaMucha WiktoriaIMPULS - Chorzów0 09

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-17:30, próba parkietu 17:30-17:55, start: 18:00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalski Paweł
Zyguła Marta
SEMPRE - Kraków
Michalski Paweł
Zyguła Marta
Michalski PawełZyguła MartaSEMPRE - Kraków4 (+1)141
2.Kret Jakub
Staniszewska Joanna
4STEP - Siechnice
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret JakubStaniszewska Joanna4STEP - Siechnice0 02

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
Piguła PiotrPabian WiktoriaFORUM - Zabrze2 (+1)121
2.Włodarczyk Oskar
Zawadzka Oliwia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Zawadzka Oliwia
Włodarczyk OskarZawadzka OliwiaFORUM - Zabrze D (+1)1D2
3.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraIGLICA - Wrocław3 (+1)133
4.Rozwał Miłosz
Lund Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rozwał Miłosz
Lund Julia
Rozwał MiłoszLund JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)114
5.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 35
6.Karwot Dominik
Kiecko Sonia
FORUM - Zabrze
Karwot Dominik
Kiecko Sonia
Karwot DominikKiecko SoniaFORUM - Zabrze1 16
7.Gnus Arkadiusz
Wielkiewicz Lena
IMPULS - Chorzów
Gnus Arkadiusz
Wielkiewicz Lena
Gnus ArkadiuszWielkiewicz LenaIMPULS - Chorzów2 27
8.Dąbrowski Jarosław
Kokhanets-Tynek Iryna
SEMPRE - Kraków
Dąbrowski Jarosław
Kokhanets-Tynek Iryna
Dąbrowski JarosławKokhanets-Tynek IrynaSEMPRE - Kraków1 18
9.Miśkiewicz Bartłomiej
Kazior Anna
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Kazior Anna
Miśkiewicz BartłomiejKazior AnnaEVOLUTION - Kraków1 19

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miśkiewicz Bartłomiej
Kazior Anna
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Kazior Anna
Miśkiewicz BartłomiejKazior AnnaEVOLUTION - Kraków6 (+1)161
2.Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Kubiesa TomaszNowak PaulinaMagic Dance Chrzanów3 (+1)132
3.Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
Piguła PiotrPabian WiktoriaFORUM - Zabrze3 (+1)133
4.Rozwał Miłosz
Lund Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rozwał Miłosz
Lund Julia
Rozwał MiłoszLund JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 14
5.Gnus Arkadiusz
Wielkiewicz Lena
IMPULS - Chorzów
Gnus Arkadiusz
Wielkiewicz Lena
Gnus ArkadiuszWielkiewicz LenaIMPULS - Chorzów1 15
6.Karwot Dominik
Kiecko Sonia
FORUM - Zabrze
Karwot Dominik
Kiecko Sonia
Karwot DominikKiecko SoniaFORUM - Zabrze1 16
7.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraIGLICA - Wrocław0 07

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Badura Oliwia
FORUM - Zabrze
Badura OliwiaBadura OliwiaFORUM - Zabrze2 (+1)121
2.Włodarczak Nadia
IMPULS - Chorzów
Włodarczak NadiaWłodarczak NadiaIMPULS - Chorzów1 (+1)112
3.Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
Gorczyńska MichalinaGorczyńska MichalinaFORUM - Zabrze2 (+1)123
4.Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow HannaFarafontow HannaFORUM - Zabrze0 04
5.Walichrad Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Walichrad AleksandraWalichrad AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim0 05
6.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 06

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
Gorczyńska MichalinaGorczyńska MichalinaFORUM - Zabrze6 (+1)161
2.Badura Oliwia
FORUM - Zabrze
Badura OliwiaBadura OliwiaFORUM - Zabrze1 (+1)112
3.Mika Natalia
WDS - Katowice
Mika NataliaMika NataliaWDS - Katowice1 (+1)113
4.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 04
5.Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow HannaFarafontow HannaFORUM - Zabrze4 45
6.Winczewska Wioletta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Winczewska WiolettaWinczewska WiolettaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 06
7.Walichrad Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Walichrad AleksandraWalichrad AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim3 37

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witoszek Grzegorz
Zdziarska Zofia
RONDO - Rybnik
Witoszek Grzegorz
Zdziarska Zofia
Witoszek GrzegorzZdziarska ZofiaRONDO - Rybnik2 (+1)121
2.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno7 (+1)172
3.Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin ArtemPyciarz ZuzannaFLAMENCO - Siemianowice6 (+1)163
4.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 14
5.Chrobok Adrian
Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Chrobok Adrian
Szulińska Natalia
Chrobok AdrianSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 05
6.Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
Tkacz RafałTkacz SabinaFORUM - Zabrze1 16

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrobok Adrian
Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Chrobok Adrian
Szulińska Natalia
Chrobok AdrianSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)111
2.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 (+1)132
3.Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
Lozinszek ArturStolarska HannaZAWIROWANI - Mysłowice2 23
4.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno1 14
5.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 15

16+ (Powyżej 15) D ST Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mika Natalia
WDS - Katowice
Mika NataliaMika NataliaWDS - Katowice1 (+1)111
2.Lipnicka Patrycja
ETIUDA - Radomsko
Lipnicka PatrycjaLipnicka PatrycjaETIUDA - Radomsko6 62

16+ (Powyżej 15) D LA Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaleta Oliwier
Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Paczyńska Aleksandra
Kaleta OliwierPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)131
2.Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin ArtemPyciarz ZuzannaFLAMENCO - Siemianowice0 02