V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich

2024-03-03 Mysłowice, ZAWIROWANI - Mysłowice


UWAGA

Kategorie dodane do turnieju:
14-15 E II blok
14-15 C IV blok
S3 C ST
S4 D
Pre Senior D


Zgłoszenia na turniej przyjmuje do czwartku. Zgłoszenie proszę wysłać SMSem pod numer 732-245-598

Fryzury i makijaż- Saint Dance Beauty. Zapisy pon numerem tel. 793 381 723

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:30, próba parkietu 8:15-8:45, start: 9:00

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Dusza Julia
KS DANCE - Bytom
Dusza JuliaDusza JuliaKS DANCE - Bytom
2.Kalinowski Ludwik
WDS - Katowice
Kalinowski LudwikKalinowski LudwikWDS - Katowice
3.Katolik Marcelina
KOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice
Katolik MarcelinaKatolik MarcelinaKOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice
4.Kozielska Nina
KOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice
Kozielska NinaKozielska NinaKOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice
5.Mierskała Magdalena
KOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice
Mierskała MagdalenaMierskała MagdalenaKOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice
6.Ochmanek Emilia
WDS - Katowice
Ochmanek EmiliaOchmanek EmiliaWDS - Katowice
7.Piontek Paulina
KS DANCE - Bytom
Piontek PaulinaPiontek PaulinaKS DANCE - Bytom
8.Poniewska Eliza
AKCENT - Będzin
Poniewska ElizaPoniewska ElizaAKCENT - Będzin
9.Reznik Małgorzata
KOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice
Reznik MałgorzataReznik MałgorzataKOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice
10.Wojtylas Natalia
AKCENT - Będzin
Wojtylas NataliaWojtylas NataliaAKCENT - Będzin
11.Woś Aleksandra
KOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice
Woś AleksandraWoś AleksandraKOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice
12.Yaroslavsky Kristian
KOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice
Yaroslavsky KristianYaroslavsky KristianKOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bigaj Julia
Magic Dance Chrzanów
Bigaj JuliaBigaj JuliaMagic Dance Chrzanów
2.Hachuła Miłosz
WDS - Katowice
Hachuła MiłoszHachuła MiłoszWDS - Katowice
3.Jamińska Zofia
DANCE KINGDOM - Zaborze
Jamińska ZofiaJamińska ZofiaDANCE KINGDOM - Zaborze
4.Połetek Julia
Magic Dance Chrzanów
Połetek JuliaPołetek JuliaMagic Dance Chrzanów

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Begenjova Maja
Viva Dance Łódź
Begenjova MajaBegenjova MajaViva Dance Łódź
2.Dołęgowska Anna
SUKCES - Jaworzno
Dołęgowska AnnaDołęgowska AnnaSUKCES - Jaworzno
3.Gabryś Joanna
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gabryś JoannaGabryś JoannaEMOTION Dance Academy Oświęcim
4.Huber Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Huber WiktoriaHuber WiktoriaSUKCES - Jaworzno
5.Pikulska Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pikulska MatyldaPikulska MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
6.Rodzeń Jowita
EVOLUTION - Kraków
Rodzeń JowitaRodzeń JowitaEVOLUTION - Kraków
7.Spyrzyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Spyrzyńska AleksandraSpyrzyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
8.Tchórz Sofi
TEAM - Ornontowice
Tchórz SofiTchórz SofiTEAM - Ornontowice
9.Włodarczyk Olena
EVOLUTION - Kraków
Włodarczyk OlenaWłodarczyk OlenaEVOLUTION - Kraków
10.Żurawicz Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawicz AmeliaŻurawicz AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jania Szymon
Yaroslavska Kamila
ZAWIROWANI - Mysłowice
Jania Szymon
Yaroslavska Kamila
Jania SzymonYaroslavska KamilaZAWIROWANI - Mysłowice
2.Kemona Olivier
Dąbek Barbara
ST Iluzja Trzebinia
Kemona Olivier
Dąbek Barbara
Kemona OlivierDąbek BarbaraST Iluzja Trzebinia
3.Płaneta Wojciech
Gandziarowska Amelia
KS DANCE - Bytom
Płaneta Wojciech
Gandziarowska Amelia
Płaneta WojciechGandziarowska AmeliaKS DANCE - Bytom

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chruszcz Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Chruszcz WiktoriaChruszcz WiktoriaIMPULS - Chorzów
2.Gorzynik Kinga
DANCE KINGDOM - Zaborze
Gorzynik KingaGorzynik KingaDANCE KINGDOM - Zaborze
3.Kabała Laura
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kabała LauraKabała LauraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
4.Miśka Ada
WIR - Bieruń
Miśka AdaMiśka AdaWIR - Bieruń
5.Polczyk Maja
IMPULS - Chorzów
Polczyk MajaPolczyk MajaIMPULS - Chorzów
6.Proch Amelia
WIR - Bieruń
Proch AmeliaProch AmeliaWIR - Bieruń
7.Przygoda Zosia
CARMEN - Katowice
Przygoda ZosiaPrzygoda ZosiaCARMEN - Katowice
8.Rottermund Nina
DANCE KINGDOM - Zaborze
Rottermund NinaRottermund NinaDANCE KINGDOM - Zaborze
9.Rybicka Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Rybicka ZuzannaRybicka ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec
10.Sługa Emilia
WIR - Bieruń
Sługa EmiliaSługa EmiliaWIR - Bieruń

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Curyłło Patryk
Skolik Marta
CARMEN - Katowice
Curyłło Patryk
Skolik Marta
Curyłło PatrykSkolik MartaCARMEN - Katowice
2.Gruchlik Ignacy
Ciepła Julia
WIR - Bieruń
Gruchlik Ignacy
Ciepła Julia
Gruchlik IgnacyCiepła JuliaWIR - Bieruń
3.Klekot Daniel
Nehreba Yaryna
WIR - Bieruń
Klekot Daniel
Nehreba Yaryna
Klekot DanielNehreba YarynaWIR - Bieruń
4.Ogierman Krystian
Zimmermann Marianna
TEAM - Ornontowice
Ogierman Krystian
Zimmermann Marianna
Ogierman KrystianZimmermann MariannaTEAM - Ornontowice
5.Prochwicz Jakub
Zmarzły Lena
ST Iluzja Trzebinia
Prochwicz Jakub
Zmarzły Lena
Prochwicz JakubZmarzły LenaST Iluzja Trzebinia

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kałużny Alicja
SUKCES - Jaworzno
Kałużny AlicjaKałużny AlicjaSUKCES - Jaworzno
2.Kubaczka Marlena
DANCE KINGDOM - Zaborze
Kubaczka MarlenaKubaczka MarlenaDANCE KINGDOM - Zaborze
3.Petrosiants Sofiia
IMPULS - Chorzów
Petrosiants SofiiaPetrosiants SofiiaIMPULS - Chorzów
4.Zielińska Alicja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Zielińska AlicjaZielińska AlicjaEMOTION Dance Academy Oświęcim

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gabryś Agata
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gabryś AgataGabryś AgataEMOTION Dance Academy Oświęcim
2.Komorowska Nadia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Komorowska NadiaKomorowska NadiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3.Mendakiewicz Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Mendakiewicz ZofiaMendakiewicz ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4.Neudek Nadia
IMPULS - Chorzów
Neudek NadiaNeudek NadiaIMPULS - Chorzów
5.Osiecka Natalia
IMPULS - Chorzów
Osiecka NataliaOsiecka NataliaIMPULS - Chorzów
6.Sznepka Julia
WIR - Bieruń
Sznepka JuliaSznepka JuliaWIR - Bieruń

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbek Rafał
Nieroda Kalina
ST Iluzja Trzebinia
Dąbek Rafał
Nieroda Kalina
Dąbek RafałNieroda KalinaST Iluzja Trzebinia
2.Kozikowski Patryk
Boroń Jagoda
SUKCES - Jaworzno
Kozikowski Patryk
Boroń Jagoda
Kozikowski PatrykBoroń JagodaSUKCES - Jaworzno
3.Krupa Filip
Psiuch Lena
ZAWIROWANI - Mysłowice
Krupa Filip
Psiuch Lena
Krupa FilipPsiuch LenaZAWIROWANI - Mysłowice
4.Pudełko Adam
Psiuch Liliana
ZAWIROWANI - Mysłowice
Pudełko Adam
Psiuch Liliana
Pudełko AdamPsiuch LilianaZAWIROWANI - Mysłowice
5.Szatan Filip
Spis Pola
ZAWIROWANI - Mysłowice
Szatan Filip
Spis Pola
Szatan FilipSpis PolaZAWIROWANI - Mysłowice

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
Bełczewski SebastianCesak - Jędrzejczyk JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.Kramer Igor
Bębenek Magdalena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kramer Igor
Bębenek Magdalena
Kramer IgorBębenek MagdalenaNOWY STYL - Bielsko-Biała
3.Rogowski Oskar
Kasperska Maja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rogowski Oskar
Kasperska Maja
Rogowski OskarKasperska MajaKUŹNIA TAŃCA - Kraków

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banaś Oliwier
Kokoszka Olga
ST Iluzja Trzebinia
Banaś Oliwier
Kokoszka Olga
Banaś OliwierKokoszka OlgaST Iluzja Trzebinia
2.Drozdek Julian
Kostera Alicja
WIR - Bieruń
Drozdek Julian
Kostera Alicja
Drozdek JulianKostera AlicjaWIR - Bieruń

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasik Jakub
DANCE KINGDOM - Zaborze
Kasik JakubKasik JakubDANCE KINGDOM - Zaborze
2.Pośpiech Natalia
IMPULS - Chorzów
Pośpiech NataliaPośpiech NataliaIMPULS - Chorzów
3.Szydło Weronika
SUKCES - Jaworzno
Szydło WeronikaSzydło WeronikaSUKCES - Jaworzno

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-11:30, próba parkietu 11:15-11:45, start: 12:00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kruszyna Michał
Sobczyk Sybilla
TEAM - Ornontowice
Kruszyna Michał
Sobczyk Sybilla
Kruszyna MichałSobczyk SybillaTEAM - Ornontowice
2.Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
WIR - Bieruń
Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
Przybysz BorysGawełczyk EwaWIR - Bieruń

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajewska Milena
WIR - Bieruń
Gajewska MilenaGajewska MilenaWIR - Bieruń
2.Jaśkowiec Katarzyna
WIR - Bieruń
Jaśkowiec KatarzynaJaśkowiec KatarzynaWIR - Bieruń
3.Kasperek Wiktoria
ST Iluzja Trzebinia
Kasperek WiktoriaKasperek WiktoriaST Iluzja Trzebinia
4.Kozłowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5.Nowicka Wiktoria
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nowicka WiktoriaNowicka WiktoriaDANCE KINGDOM - Zaborze

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bubała Martyna
IMPULS - Chorzów
Bubała MartynaBubała MartynaIMPULS - Chorzów
2.Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka LidiaJabłonka LidiaIMPULS - Chorzów
3.Klusa Nikola
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Klusa NikolaKlusa NikolaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4.Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Nowak JagodaNowak JagodaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
5.Szot Anna Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szot Anna MariaSzot Anna MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
6.Zapatka Natalia
WIR - Bieruń
Zapatka NataliaZapatka NataliaWIR - Bieruń
7.Żwilinkowska Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żwilinkowska AmeliaŻwilinkowska AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bazowska Wiktoria
WIR - Bieruń
Bazowska WiktoriaBazowska WiktoriaWIR - Bieruń
2.Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow HannaFarafontow HannaFORUM - Zabrze
3.Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jackowska AmeliaJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry
4.Ledwoń Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ledwoń JuliaLedwoń JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5.Lund Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lund AmeliaLund AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
6.Nawrat Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nawrat WeronikaNawrat WeronikaDANCE KINGDOM - Zaborze
7.Urban Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Urban PaulinaUrban PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim
8.Walichrad Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Walichrad AleksandraWalichrad AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bazowska Wiktoria
WIR - Bieruń
Bazowska WiktoriaBazowska WiktoriaWIR - Bieruń
2.Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow HannaFarafontow HannaFORUM - Zabrze
3.Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jackowska AmeliaJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry
4.Kmiecik Gabriela
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik GabrielaKmiecik GabrielaST Iluzja Trzebinia
5.Ledwoń Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ledwoń JuliaLedwoń JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
6.Lund Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lund AmeliaLund AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
7.Nawrat Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nawrat WeronikaNawrat WeronikaDANCE KINGDOM - Zaborze
8.Urban Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Urban PaulinaUrban PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim
9.Walichrad Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Walichrad AleksandraWalichrad AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gnus Arkadiusz
Wielkiewicz Lena
IMPULS - Chorzów
Gnus Arkadiusz
Wielkiewicz Lena
Gnus ArkadiuszWielkiewicz LenaIMPULS - Chorzów
2.Karwot Dominik
Kiecko Sonia
FORUM - Zabrze
Karwot Dominik
Kiecko Sonia
Karwot DominikKiecko SoniaFORUM - Zabrze
3.Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
Kmiecik DanielCzachur AlicjaST Iluzja Trzebinia
4.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry
5.Rozwał Miłosz
Lund Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rozwał Miłosz
Lund Julia
Rozwał MiłoszLund JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
6.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry
7.Włodarczyk Oskar
Zawadzka Oliwia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Zawadzka Oliwia
Włodarczyk OskarZawadzka OliwiaFORUM - Zabrze

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gnus Arkadiusz
Wielkiewicz Lena
IMPULS - Chorzów
Gnus Arkadiusz
Wielkiewicz Lena
Gnus ArkadiuszWielkiewicz LenaIMPULS - Chorzów
2.Karwot Dominik
Kiecko Sonia
FORUM - Zabrze
Karwot Dominik
Kiecko Sonia
Karwot DominikKiecko SoniaFORUM - Zabrze
3.Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
Kmiecik DanielCzachur AlicjaST Iluzja Trzebinia
4.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry
5.Rozwał Miłosz
Lund Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rozwał Miłosz
Lund Julia
Rozwał MiłoszLund JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
6.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puto Cyprian
Mordal Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Puto Cyprian
Mordal Laura
Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Rychel Paweł
Fijoł Emilia
WIR - Bieruń
Rychel Paweł
Fijoł Emilia
Rychel PawełFijoł EmiliaWIR - Bieruń

 

BLOK 3, rejestracja 14:00-14:30, próba parkietu 14:30-14:55, start: 15:00

25-29 (Pre-Senior) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czyżnielewski Kamil
Czyżnielewska Agata
ART DANCE Poznań
Czyżnielewski Kamil
Czyżnielewska Agata
Czyżnielewski KamilCzyżnielewska AgataART DANCE Poznań
2.Kuzaj Mieczysław
Kuzaj Elżbieta
RÓŻA - Olesno
Kuzaj Mieczysław
Kuzaj Elżbieta
Kuzaj MieczysławKuzaj ElżbietaRÓŻA - Olesno
3.Olej Krzysztof
Dobosz- Olej Aleksandra
KOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice
Olej Krzysztof
Dobosz- Olej Aleksandra
Olej KrzysztofDobosz- Olej AleksandraKOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice
4.Ossowski Rafał
Paśko Dominika
SENSO - Rzeszów
Ossowski Rafał
Paśko Dominika
Ossowski RafałPaśko DominikaSENSO - Rzeszów

25-29 (Pre-Senior) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czyżnielewski Kamil
Czyżnielewska Agata
ART DANCE Poznań
Czyżnielewski Kamil
Czyżnielewska Agata
Czyżnielewski KamilCzyżnielewska AgataART DANCE Poznań
2.Gruntmejer Kamil
Nowak Agata
ART DANCE Poznań
Gruntmejer Kamil
Nowak Agata
Gruntmejer KamilNowak AgataART DANCE Poznań
3.Olej Krzysztof
Dobosz- Olej Aleksandra
KOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice
Olej Krzysztof
Dobosz- Olej Aleksandra
Olej KrzysztofDobosz- Olej AleksandraKOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice
4.Ossowski Rafał
Paśko Dominika
SENSO - Rzeszów
Ossowski Rafał
Paśko Dominika
Ossowski RafałPaśko DominikaSENSO - Rzeszów

25-29 (Pre-Senior) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czyżnielewski Kamil
Czyżnielewska Agata
ART DANCE Poznań
Czyżnielewski Kamil
Czyżnielewska Agata
Czyżnielewski KamilCzyżnielewska AgataART DANCE Poznań
2.Kałka Andrzej
Maniak Ewelina
SEMPRE - Kraków
Kałka Andrzej
Maniak Ewelina
Kałka AndrzejManiak EwelinaSEMPRE - Kraków
3.Olej Krzysztof
Dobosz- Olej Aleksandra
KOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice
Olej Krzysztof
Dobosz- Olej Aleksandra
Olej KrzysztofDobosz- Olej AleksandraKOCHAJ i TAŃCZ - Mysłowice

25-29 (Pre-Senior) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąnczyk Mateusz
Żywiołowska Zuzanna
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Bąnczyk Mateusz
Żywiołowska Zuzanna
Bąnczyk MateuszŻywiołowska ZuzannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
2.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
GRACJA - Krosno
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaGRACJA - Krosno

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 0

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 0

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Bogusław
Skotniczna Ewa
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Skotniczna Ewa
Baran BogusławSkotniczna EwaSEMPRE - Kraków
2.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice
2.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
3.Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
AKCENT - Będzin
Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 0

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
IMPERIA - Kraków
Drzazga Krzysztof
Smoleń-Drzazga Katarzyna
Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaIMPERIA - Kraków
2.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
3.Szendera Julian
Kurzydem Lucyna
RONDO - Rybnik
Szendera Julian
Kurzydem Lucyna
Szendera JulianKurzydem LucynaRONDO - Rybnik

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 0

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 0

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin
2.Jarecki Dariusz
Jarecka Urszula
RONDO - Rybnik
Jarecki Dariusz
Jarecka Urszula
Jarecki DariuszJarecka UrszulaRONDO - Rybnik
3.Karaban Krzysztof
Dwojak Dorota
IMPULS - Prochowice
Karaban Krzysztof
Dwojak Dorota
Karaban KrzysztofDwojak DorotaIMPULS - Prochowice
4.Lebed Serhii
Bigaj Magdalena
ART DANCE Poznań
Lebed Serhii
Bigaj Magdalena
Lebed SerhiiBigaj MagdalenaART DANCE Poznań
5.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków
6.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrukin Marek
Chrukin Halina
RONDO - Rybnik
Chrukin Marek
Chrukin Halina
Chrukin MarekChrukin HalinaRONDO - Rybnik
2.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów
3.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków
4.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów
2.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blacha Leszek
Blacha Beata
TEAM - Ornontowice
Blacha Leszek
Blacha Beata
Blacha LeszekBlacha BeataTEAM - Ornontowice
2.Drozdowski Krzysztof
Drozdowska Danuta
Akademia Tańca Kobierzyce
Drozdowski Krzysztof
Drozdowska Danuta
Drozdowski KrzysztofDrozdowska DanutaAkademia Tańca Kobierzyce
3.Jasiński Jarosław
Jasińska Olga
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Jasiński Jarosław
Jasińska Olga
Jasiński JarosławJasińska OlgaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
4.Paruzel Mirosław
Bąkowska Bożena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Paruzel Mirosław
Bąkowska Bożena
Paruzel MirosławBąkowska BożenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blacha Leszek
Blacha Beata
TEAM - Ornontowice
Blacha Leszek
Blacha Beata
Blacha LeszekBlacha BeataTEAM - Ornontowice
2.Drozdowski Krzysztof
Drozdowska Danuta
Akademia Tańca Kobierzyce
Drozdowski Krzysztof
Drozdowska Danuta
Drozdowski KrzysztofDrozdowska DanutaAkademia Tańca Kobierzyce
3.Jasiński Jarosław
Jasińska Olga
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Jasiński Jarosław
Jasińska Olga
Jasiński JarosławJasińska OlgaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
4.Robak Andrzej
Robak Ilona
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Robak Andrzej
Robak Ilona
Robak AndrzejRobak IlonaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
5.Siwy Marcin
Siwy Mariola
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Siwy Marcin
Siwy Mariola
Siwy MarcinSiwy MariolaMISTRAL - Tarnowskie Góry

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Akademia Tańca Kobierzyce
Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Ilnicki AndrzejIlnicka AnetaAkademia Tańca Kobierzyce
2.Leśniak Marek
Leśniak Violetta
RÓŻA - Olesno
Leśniak Marek
Leśniak Violetta
Leśniak MarekLeśniak ViolettaRÓŻA - Olesno
3.Moszkowski Bogdan
Moszkowska Małgorzata
Akademia Tańca Kobierzyce
Moszkowski Bogdan
Moszkowska Małgorzata
Moszkowski BogdanMoszkowska MałgorzataAkademia Tańca Kobierzyce
4.Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Akademia Tańca Kobierzyce
Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Nowicki JanuszNowicka IlonaAkademia Tańca Kobierzyce
5.Robak Andrzej
Robak Ilona
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Robak Andrzej
Robak Ilona
Robak AndrzejRobak IlonaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
6.Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
TEAM - Ornontowice
Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
Skomorowski StanisławSkomorowska AnnaTEAM - Ornontowice

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Akademia Tańca Kobierzyce
Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Ilnicki AndrzejIlnicka AnetaAkademia Tańca Kobierzyce
2.Karaban Krzysztof
Dwojak Dorota
IMPULS - Prochowice
Karaban Krzysztof
Dwojak Dorota
Karaban KrzysztofDwojak DorotaIMPULS - Prochowice
3.Leśniak Marek
Leśniak Violetta
RÓŻA - Olesno
Leśniak Marek
Leśniak Violetta
Leśniak MarekLeśniak ViolettaRÓŻA - Olesno
4.Moszkowski Bogdan
Moszkowska Małgorzata
Akademia Tańca Kobierzyce
Moszkowski Bogdan
Moszkowska Małgorzata
Moszkowski BogdanMoszkowska MałgorzataAkademia Tańca Kobierzyce
5.Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Akademia Tańca Kobierzyce
Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Nowicki JanuszNowicka IlonaAkademia Tańca Kobierzyce
6.Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
TEAM - Ornontowice
Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
Skomorowski StanisławSkomorowska AnnaTEAM - Ornontowice

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin
2.Chrukin Marek
Chrukin Halina
RONDO - Rybnik
Chrukin Marek
Chrukin Halina
Chrukin MarekChrukin HalinaRONDO - Rybnik
3.Jarecki Dariusz
Jarecka Urszula
RONDO - Rybnik
Jarecki Dariusz
Jarecka Urszula
Jarecki DariuszJarecka UrszulaRONDO - Rybnik
4.Karaban Krzysztof
Dwojak Dorota
IMPULS - Prochowice
Karaban Krzysztof
Dwojak Dorota
Karaban KrzysztofDwojak DorotaIMPULS - Prochowice
5.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój

50+ (Senior 3) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów

50+ (Senior 3) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
2.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów

25-29 (Pre-Senior) D ST PREMIUM 0

25-29 (Pre-Senior) D LA PREMIUM 0

60+ (Senior 4) D ST PREMIUM 0

60+ (Senior 4) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-18:00, próba parkietu 17:30-17:55, start: 18:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź
2.Lorek Dawid
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Lorek Dawid
Kocot Julia
Lorek DawidKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
3.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lorek Dawid
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Lorek Dawid
Kocot Julia
Lorek DawidKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.Rachtan Igor
Gubas Nadia
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Gubas Nadia
Rachtan IgorGubas NadiaTEAM - Ornontowice
3.Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
Gorczyńska MichalinaGorczyńska MichalinaFORUM - Zabrze
2.Mika Natalia
WDS - Katowice
Mika NataliaMika NataliaWDS - Katowice

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bochan Władysław
Konovalova Marharyta
SAKUN DANCE - Wrocław
Bochan Władysław
Konovalova Marharyta
Bochan WładysławKonovalova MarharytaSAKUN DANCE - Wrocław
2.Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
Bodył JakubPindur AleksandraFORUM - Zabrze
3.Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
ZAWIROWANI - Mysłowice
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski PatrykCzechowska AmeliaZAWIROWANI - Mysłowice
4.Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin ArtemPyciarz ZuzannaFLAMENCO - Siemianowice
5.Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
ZAWIROWANI - Mysłowice
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
Migacz FilipStępniak WiktoriaZAWIROWANI - Mysłowice
6.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno
7.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia
8.Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
Tkacz RafałTkacz SabinaFORUM - Zabrze

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bochan Władysław
Konovalova Marharyta
SAKUN DANCE - Wrocław
Bochan Władysław
Konovalova Marharyta
Bochan WładysławKonovalova MarharytaSAKUN DANCE - Wrocław
2.Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
Krzaczkowski AdamFabrowska JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
3.Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
Lozinszek ArturStolarska HannaZAWIROWANI - Mysłowice
4.Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
ZAWIROWANI - Mysłowice
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
Migacz FilipStępniak WiktoriaZAWIROWANI - Mysłowice
5.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno
6.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia
7.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0