XIX OTTT o Puchar Roztocza

2024-03-16 Zamość, MYKA - Zamość


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!! Program oraz godziny rozpoczęcia bloków NIE ulegają zmianie !!

Do zobaczenia jutro ;)))



Uczestnikom turnieju polecają się:
Fryzury: @odobrzyska.stylist, tel.512868552
Makijaże: @sbarbbb, tel. 518292361

BLOK 1, rejestracja 8:30-9:00, próba parkietu 8:45-9:15, start: 9:30

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Antoniak Gabriela
Droździel Maria
TOP - ART - Lublin
Antoniak Gabriela
Droździel Maria
Antoniak GabrielaDroździel MariaTOP - ART - Lublin1, 1 (+1)11, 1
2.Baran Piotr
Węcławik Marcelina
TOP - ART - Lublin
Baran Piotr
Węcławik Marcelina
Baran PiotrWęcławik MarcelinaTOP - ART - Lublin1, 1 (+1)11, 1
3.Bogut Paweł
Gąsior Gabriela
TOP - ART - Lublin
Bogut Paweł
Gąsior Gabriela
Bogut PawełGąsior GabrielaTOP - ART - Lublin1, 1 (+1)11, 1
4.Gorzkowski Antoni
Pastuszka Anna
MYKA - Zamość
Gorzkowski Antoni
Pastuszka Anna
Gorzkowski AntoniPastuszka AnnaMYKA - Zamość-1, -1 (-1)-1-1, -1
5.Grzebuła Maciej
Dobosz Liliana
TOP - ART - Lublin
Grzebuła Maciej
Dobosz Liliana
Grzebuła MaciejDobosz LilianaTOP - ART - Lublin6, 5 (+1)16, 5
6.Klin Mikołaj
Krzyżanowska Karina
RYTM - Chełm
Klin Mikołaj
Krzyżanowska Karina
Klin MikołajKrzyżanowska KarinaRYTM - Chełm3, 3 (+1)13, 3
7.Król Amelia
Krzyszycha Wojciech
MYKA - Zamość
Król Amelia
Krzyszycha Wojciech
Król AmeliaKrzyszycha WojciechMYKA - Zamość2, 2 (+1)12, 2
8.Osiński Mikołaj
Rozyn Hanna
TKS iDANCE - Lublin
Osiński Mikołaj
Rozyn Hanna
Osiński MikołajRozyn HannaTKS iDANCE - Lublin1, 11 (+1)11, 11
9.Patryn Alex
Pakuła Oliwia
TKS iDANCE - Lublin
Patryn Alex
Pakuła Oliwia
Patryn AlexPakuła OliwiaTKS iDANCE - Lublin5, 5 (+1)15, 5
10.Rycaj Karol
Kubina Pola
MYKA - Zamość
Rycaj Karol
Kubina Pola
Rycaj KarolKubina PolaMYKA - Zamość1, 1 (+1)11, 1
11.Rynkowski Maciej
Iracka-Klocek Wiwiana
SUKCES - Kraśnik
Rynkowski Maciej
Iracka-Klocek Wiwiana
Rynkowski MaciejIracka-Klocek WiwianaSUKCES - Kraśnik1, 1 (+1)11, 1
12.Tomaszewski Wiktor
Gawlik Maja
SUKCES - Kraśnik
Tomaszewski Wiktor
Gawlik Maja
Tomaszewski WiktorGawlik MajaSUKCES - Kraśnik1, 1 (+1)11, 1
13.Trela Jakub
Ślusarczyk Aleksandra
SUKCES - Kraśnik
Trela Jakub
Ślusarczyk Aleksandra
Trela JakubŚlusarczyk AleksandraSUKCES - Kraśnik1, 1 (+1)11, 1
14.Trotsko Oleg
Zając Julia
VENA Studio - Lublin
Trotsko Oleg
Zając Julia
Trotsko OlegZając JuliaVENA Studio - Lublin1, 2 (+1)11, 2

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 40

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Barżał Jagoda
TOP - ART - Lublin
Barżał JagodaBarżał JagodaTOP - ART - Lublin1 (+1)11
2.Bielecka Maria
VENA Studio - Lublin
Bielecka MariaBielecka MariaVENA Studio - Lublin2 (+1)12
3.Bogut Dorota
TOP - ART - Lublin
Bogut DorotaBogut DorotaTOP - ART - Lublin1 (+1)11
4.Błędkowska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Błędkowska OliwiaBłędkowska OliwiaTOP - ART - Lublin7 (+1)17
5.Charamut Sandra
ZAMEK - Lublin
Charamut SandraCharamut SandraZAMEK - Lublin5 (+1)15
6.Deruś Maja
JUMP - Janów Lubelski
Deruś MajaDeruś MajaJUMP - Janów Lubelski6 (+1)16
7.Drozd Milena
ZAMEK - Lublin
Drozd MilenaDrozd MilenaZAMEK - Lublin5 (+1)15
8.Dudek Emilia
ZAMEK - Lublin
Dudek EmiliaDudek EmiliaZAMEK - Lublin5 (+1)15
9.Ferenc Lena
MYKA - Zamość
Ferenc LenaFerenc LenaMYKA - Zamość1 (+1)11
10.Firlej Maja
VENA Studio - Lublin
Firlej MajaFirlej MajaVENA Studio - Lublin2 (+1)12
11.Flis Lilianna
MYKA - Zamość
Flis LiliannaFlis LiliannaMYKA - Zamość1 (+1)11
12.Gawęda Bianka
VENA Studio - Lublin
Gawęda BiankaGawęda BiankaVENA Studio - Lublin1 (+1)11
13.Grzelak Blanka
VENA Studio - Lublin
Grzelak BlankaGrzelak BlankaVENA Studio - Lublin2 (+1)12
14.Gąsior Alicja
TOP - ART - Lublin
Gąsior AlicjaGąsior AlicjaTOP - ART - Lublin1 (+1)11
15.Jabłońska Malwina
JUMP - Janów Lubelski
Jabłońska MalwinaJabłońska MalwinaJUMP - Janów Lubelski5 (+1)15
16.Kicińska Wiktoria
MYKA - Zamość
Kicińska WiktoriaKicińska WiktoriaMYKA - Zamość1 (+1)11
17.Kociubowska Amelia
TKS iDANCE - Lublin
Kociubowska AmeliaKociubowska AmeliaTKS iDANCE - Lublin6 (+1)16
18.Kot Milena
MYKA - Zamość
Kot MilenaKot MilenaMYKA - Zamość1 (+1)11
19.Kowalik Jakub
JUMP - Janów Lubelski
Kowalik JakubKowalik JakubJUMP - Janów Lubelski5 (+1)15
20.Kołodziej Michalina
VENA Studio - Lublin
Kołodziej MichalinaKołodziej MichalinaVENA Studio - Lublin2 (+1)12
21.Kołodziejczyk Iga
TOP - ART - Lublin
Kołodziejczyk IgaKołodziejczyk IgaTOP - ART - Lublin1 (+1)11
22.Kret Michalina
VENA Studio - Lublin
Kret MichalinaKret MichalinaVENA Studio - Lublin1 (+1)11
23.Majewska Malwina
ZAMEK - Lublin
Majewska MalwinaMajewska MalwinaZAMEK - Lublin1 (+1)11
24.Marczewska Iga
VENA Studio - Lublin
Marczewska IgaMarczewska IgaVENA Studio - Lublin2 (+1)12
25.Mazurek Marcelina
TKS iDANCE - Lublin
Mazurek MarcelinaMazurek MarcelinaTKS iDANCE - Lublin1 (+1)11
26.Pakuła Oliwia
TKS iDANCE - Lublin
Pakuła OliwiaPakuła OliwiaTKS iDANCE - Lublin6 (+1)16
27.Pawlik Amelia
MYKA - Zamość
Pawlik AmeliaPawlik AmeliaMYKA - Zamość1 (+1)11
28.Prokop Marcelina
SUKCES - Kraśnik
Prokop MarcelinaProkop MarcelinaSUKCES - Kraśnik1 (+1)11
29.Ptaszek Julia
JUMP - Janów Lubelski
Ptaszek JuliaPtaszek JuliaJUMP - Janów Lubelski6 (+1)16
30.Rozyn Hanna
TKS iDANCE - Lublin
Rozyn HannaRozyn HannaTKS iDANCE - Lublin12 (+1)112
31.Rycaj Lila
VENA Studio - Lublin
Rycaj LilaRycaj LilaVENA Studio - Lublin2 (+1)12
32.Smyła Julia
JUMP - Janów Lubelski
Smyła JuliaSmyła JuliaJUMP - Janów Lubelski6 (+1)16
33.Stefańczyk Łucja
ZAMEK - Lublin
Stefańczyk ŁucjaStefańczyk ŁucjaZAMEK - Lublin7 (+1)17
34.Studzińska Hanna
MYKA - Zamość
Studzińska HannaStudzińska HannaMYKA - Zamość1 (+1)11
35.Taras Zuzanna
VENA Studio - Lublin
Taras ZuzannaTaras ZuzannaVENA Studio - Lublin1 (+1)11
36.Taraszkiewicz Liwia
JUMP - Janów Lubelski
Taraszkiewicz LiwiaTaraszkiewicz LiwiaJUMP - Janów Lubelski6 (+1)16
37.Tomczak Julia
BALANS - Lublin
Tomczak JuliaTomczak JuliaBALANS - Lublin3 (+1)13
38.Wawruch Oliwia
VENA Studio - Lublin
Wawruch OliwiaWawruch OliwiaVENA Studio - Lublin1 (+1)11
39.Wieliczko Lena
MYKA - Zamość
Wieliczko LenaWieliczko LenaMYKA - Zamość1 (+1)11
40.Wojciechowska Łucja
DanceFlow - Lublin
Wojciechowska ŁucjaWojciechowska ŁucjaDanceFlow - Lublin1 (+1)11

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bronisz-Bartyzel Michał
Skotarczak Jagna
ZAMEK - Lublin
Bronisz-Bartyzel Michał
Skotarczak Jagna
Bronisz-Bartyzel MichałSkotarczak JagnaZAMEK - Lublin8, 8 (+2)28, 81
2.Gębala Liliana
Krzyszycha Adam
MYKA - Zamość
Gębala Liliana
Krzyszycha Adam
Gębala LilianaKrzyszycha AdamMYKA - Zamość11, 11 (+2)211, 111
3.Kolejko Kacper
Kurowska Michalina
DANCE POINT - Biała Podlaska
Kolejko Kacper
Kurowska Michalina
Kolejko KacperKurowska MichalinaDANCE POINT - Biała Podlaska7, 6 (+2)27, 61
4.Grzesiuk Paweł
Zabiciel Karolina
MYKA - Zamość
Grzesiuk Paweł
Zabiciel Karolina
Grzesiuk PawełZabiciel KarolinaMYKA - Zamość3, 3 (+1)13, 32
5.Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
TOP - ART - Lublin
Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
Kasperek SebastianJarzyna KlaudiaTOP - ART - Lublin10, 10 (+1)110, 102

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bębenek Daria
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Bębenek DariaBębenek DariaART OVO - Międzyrzec Podlaski3 (+2)231
2.Gabryel Estera
VENA Studio - Lublin
Gabryel EsteraGabryel EsteraVENA Studio - Lublin4 (+2)241
3.Jacak Hanna
ZAMEK - Lublin
Jacak HannaJacak HannaZAMEK - Lublin8 (+2)281
4.Kołodyńska Pola
TKS iDANCE - Lublin
Kołodyńska PolaKołodyńska PolaTKS iDANCE - Lublin5 (+2)251
5.Kusiak Nela
ZAMEK - Lublin
Kusiak NelaKusiak NelaZAMEK - Lublin2 (+2)221
6.Skaruz Hanna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Skaruz HannaSkaruz HannaART OVO - Międzyrzec Podlaski4 (+2)241
7.Zdunek Vilte
DanceFlow - Lublin
Zdunek VilteZdunek VilteDanceFlow - Lublin5 (+2)251
8.Buzian Pola
LIDER - Lublin
Buzian PolaBuzian PolaLIDER - Lublin1 (+1)112
9.Grzywa Sandra
BALANS - Lublin
Grzywa SandraGrzywa SandraBALANS - Lublin5 (+1)152
10.Ptaszek Justyna
JUMP - Janów Lubelski
Ptaszek JustynaPtaszek JustynaJUMP - Janów Lubelski1 (+1)112
11.Sacewicz Hanna
ZAMEK - Lublin
Sacewicz HannaSacewicz HannaZAMEK - Lublin1 (+1)112
12.Wójcik Hanna
TOP - ART - Lublin
Wójcik HannaWójcik HannaTOP - ART - Lublin1 (+1)112
13.Drozd Katarzyna
LIDER - Lublin
Drozd KatarzynaDrozd KatarzynaLIDER - Lublin-1 (-1)-1-1

Do 9 (Do 9) G KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olszewska Zuzanna
Hawryluk Wiktor
TAKT - Chełm
Olszewska Zuzanna
Hawryluk Wiktor
Olszewska ZuzannaHawryluk WiktorTAKT - Chełm Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
2.Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
BALANS - Lublin
Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
Waśniowski DawidŁyjak MariaBALANS - Lublin4, 4 (+2)24, 42
3.Paluch Michał
Gorajek Maja
BALANS - Lublin
Paluch Michał
Gorajek Maja
Paluch MichałGorajek MajaBALANS - Lublin5, 5 (+1)15, 53

Do 9 (Do 9) G KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Daniłkiewicz Małgorzata
TKS iDANCE - Lublin
Daniłkiewicz MałgorzataDaniłkiewicz MałgorzataTKS iDANCE - Lublin4 (+2)241
2.Dudkowska Anna
BALANS - Lublin
Dudkowska AnnaDudkowska AnnaBALANS - Lublin3 (+1)132

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Adamczyk Kacper
Ślusarska Eliza
SUKCES - Kraśnik
Adamczyk Kacper
Ślusarska Eliza
Adamczyk KacperŚlusarska ElizaSUKCES - Kraśnik1, 1 (+1)11, 1
2.Drumlak Paweł
Skórska Alicja
TOP - ART - Lublin
Drumlak Paweł
Skórska Alicja
Drumlak PawełSkórska AlicjaTOP - ART - Lublin1, 1 (+1)11, 1
3.Duda Jan
Tryka Klaudia
MYKA - Zamość
Duda Jan
Tryka Klaudia
Duda JanTryka KlaudiaMYKA - Zamość1, 1 (+1)11, 1
4.Jakimiuk Michał
Szymańska Emilia
RYTM - Chełm
Jakimiuk Michał
Szymańska Emilia
Jakimiuk MichałSzymańska EmiliaRYTM - Chełm5, 5 (+1)15, 5
5.Klimaszewska Róża
Kapeluszny-Cilcic Jan
VENA Studio - Lublin
Klimaszewska Róża
Kapeluszny-Cilcic Jan
Klimaszewska RóżaKapeluszny-Cilcic JanVENA Studio - Lublin2, 1 (+1)12, 1
6.Kwiatkowski Łukasz
Adamczyk Nadia
SUKCES - Kraśnik
Kwiatkowski Łukasz
Adamczyk Nadia
Kwiatkowski ŁukaszAdamczyk NadiaSUKCES - Kraśnik1, 1 (+1)11, 1
7.Michalczewski Patryk
Brzozowska Pola
SUKCES - Kraśnik
Michalczewski Patryk
Brzozowska Pola
Michalczewski PatrykBrzozowska PolaSUKCES - Kraśnik1, 1 (+1)11, 1
8.Piekarczyk Hanna
Łukasiewicz Kacper
VENA Studio - Lublin
Piekarczyk Hanna
Łukasiewicz Kacper
Piekarczyk HannaŁukasiewicz KacperVENA Studio - Lublin2, 2 (+1)12, 2
9.Rola Szymon
Samczyk Joanna
SUKCES - Kraśnik
Rola Szymon
Samczyk Joanna
Rola SzymonSamczyk JoannaSUKCES - Kraśnik1, 1 (+1)11, 1
10.Shannon Alexander
Furmanek Julia
MYKA - Zamość
Shannon Alexander
Furmanek Julia
Shannon AlexanderFurmanek JuliaMYKA - Zamość1, 1 (+1)11, 1
11.Stępień Grzegorz
Maruszewska Maja
SUKCES - Kraśnik
Stępień Grzegorz
Maruszewska Maja
Stępień GrzegorzMaruszewska MajaSUKCES - Kraśnik1, 1 (+1)11, 1
12.Wadowski Joachim
Tokarz Laura
TAKT - Chełm
Wadowski Joachim
Tokarz Laura
Wadowski JoachimTokarz LauraTAKT - Chełm5, 4 (+1)15, 4
13.Wójcik Mikołaj
Włodarczyk Julia
TAKT - Chełm
Wójcik Mikołaj
Włodarczyk Julia
Wójcik MikołajWłodarczyk JuliaTAKT - Chełm1, 1 (+1)11, 1

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bujak Alicja
ZAMEK - Lublin
Bujak AlicjaBujak AlicjaZAMEK - Lublin2 (+1)12
2.Janik Kalina
BALANS - Lublin
Janik KalinaJanik KalinaBALANS - Lublin1 (+1)11
3.Mikita Zofia
SUKCES - Kraśnik
Mikita ZofiaMikita ZofiaSUKCES - Kraśnik1 (+1)11
4.Momot Lena
JUMP - Janów Lubelski
Momot LenaMomot LenaJUMP - Janów Lubelski1 (-1)-11
5.Niewiadomska Emilia
TOP - ART - Lublin
Niewiadomska EmiliaNiewiadomska EmiliaTOP - ART - Lublin1 (+1)11
6.Paździor Jowita
TOP - ART - Lublin
Paździor JowitaPaździor JowitaTOP - ART - Lublin1 (+1)11
7.Stępień Zuzanna
SUKCES - Kraśnik
Stępień ZuzannaStępień ZuzannaSUKCES - Kraśnik1 (+1)11
8.Węcławik Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Węcławik AleksandraWęcławik AleksandraTOP - ART - Lublin1 (+1)11

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozieł Antoni
Szymańska Alicja
LIDER - Lublin
Kozieł Antoni
Szymańska Alicja
Kozieł AntoniSzymańska AlicjaLIDER - Lublin2, 2 (+2)22, 21
2.Małyska Patryk
Szczygielska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Małyska Patryk
Szczygielska Aleksandra
Małyska PatrykSzczygielska AleksandraZAMEK - Lublin8, 8 (+2)28, 81
3.Mladziievskyi Teodor
Gryszko Pola
ZAMEK - Lublin
Mladziievskyi Teodor
Gryszko Pola
Mladziievskyi TeodorGryszko PolaZAMEK - Lublin10, 10 (+2)210, 101
4.Solski Aleksander
Szarzyńska Magdalena
MYKA - Zamość
Solski Aleksander
Szarzyńska Magdalena
Solski AleksanderSzarzyńska MagdalenaMYKA - Zamość5, 5 (+2)25, 51
5.Świecarz Adela
Grąz Wojciech
TAKT - Jarosław
Świecarz Adela
Grąz Wojciech
Świecarz AdelaGrąz WojciechTAKT - Jarosław3, 3 (+1)13, 32

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiatek Filip
Gałat Dagna
ZAMEK - Lublin
Kwiatek Filip
Gałat Dagna
Kwiatek FilipGałat DagnaZAMEK - Lublin7, 7 (+2)27, 71
2.Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
TAKT - Chełm
Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
Łatka FilipOlszewska WiktoriaTAKT - Chełm2 (+2)221
3.Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
TAKT - Chełm
Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
Fodoran KubaWojnarowska OliwiaTAKT - Chełm3, 3 (+2)23, 32
4.Głogowski Kacper
Żywicka Milena
BALANS - Lublin
Głogowski Kacper
Żywicka Milena
Głogowski KacperŻywicka MilenaBALANS - Lublin9, 9 (+2)29, 92
5.Lipski Przemysław
Winiarska Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Lipski Przemysław
Winiarska Wiktoria
Lipski PrzemysławWiniarska WiktoriaTOP - ART - Lublin11 (+1)1113
6.Ostrowski Wojciech
Oleszczyńska Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Ostrowski Wojciech
Oleszczyńska Aleksandra
Ostrowski WojciechOleszczyńska AleksandraTOP - ART - Lublin7 (+1)173
7.Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
RYTM - Chełm
Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
Tołysz FilipPogrebniak ZofiaRYTM - Chełm7, 7 (+1)17, 73

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łazorczyk Michał
Kałdonek Emilia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Michał
Kałdonek Emilia
Łazorczyk MichałKałdonek EmiliaLIDER - Lublin E (+1)1E1
2.Grzech Kornel
Suryś Klara
ZAMEK - Lublin
Grzech Kornel
Suryś Klara
Grzech KornelSuryś KlaraZAMEK - Lublin1 (+1)112
3.Pękala Henryk
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Pękala Henryk
Semeryło Blanka
Pękala HenrykSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska3 33
4.Habza Dawid
Korniak Gabriela
TOP - ART - Lublin
Habza Dawid
Korniak Gabriela
Habza DawidKorniak GabrielaTOP - ART - Lublin0, 0 0, 04

 

BLOK 2, rejestracja 11:30-12:00, próba parkietu 11:45-12:15, start: 12:30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bałabuch Pola
ZAMEK - Lublin
Bałabuch PolaBałabuch PolaZAMEK - Lublin5 (+1)15
2.Hawraj Julia
ZAMEK - Lublin
Hawraj JuliaHawraj JuliaZAMEK - Lublin2 (+1)12
3.Jarmakowicz Szymon
TOP - ART - Lublin
Jarmakowicz SzymonJarmakowicz SzymonTOP - ART - Lublin1 (+1)11
4.Jaskowska Amelia
JUMP - Janów Lubelski
Jaskowska AmeliaJaskowska AmeliaJUMP - Janów Lubelski6 (+1)16
5.Kręglicka Gabriela
ZAMEK - Lublin
Kręglicka GabrielaKręglicka GabrielaZAMEK - Lublin2 (+1)12
6.Rachańska Hanna
ZAMEK - Lublin
Rachańska HannaRachańska HannaZAMEK - Lublin2 (+1)12

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Balczerowska Zuzanna
JUMP - Janów Lubelski
Balczerowska ZuzannaBalczerowska ZuzannaJUMP - Janów Lubelski7 (+2)271
2.Dashkovych Alina
LIDER - Lublin
Dashkovych AlinaDashkovych AlinaLIDER - Lublin10 (+2)2101
3.Zyśko Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zyśko OliwiaZyśko OliwiaTOP - ART - Lublin10 (+2)2101
4.Kasperek Maja
TOP - ART - Lublin
Kasperek MajaKasperek MajaTOP - ART - Lublin4 (+1)142
5.Lipska Karolina
TOP - ART - Lublin
Lipska KarolinaLipska KarolinaTOP - ART - Lublin2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serwatka Karolina
MAGIC-DANCE - Lublin
Serwatka KarolinaSerwatka KarolinaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+2)221
2.Stolarz Aleksandra
BALANS - Lublin
Stolarz AleksandraStolarz AleksandraBALANS - Lublin10 (+2)2102
3.Niewiadomska Martyna
TOP - ART - Lublin
Niewiadomska MartynaNiewiadomska MartynaTOP - ART - Lublin4 (+1)143
4.Sałbut Klara
VENA Studio - Lublin
Sałbut KlaraSałbut KlaraVENA Studio - Lublin4 (+1)143

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzempek Anna
GALA - Mielec
Krzempek AnnaKrzempek AnnaGALA - Mielec4 (+1)141
2.Barańska Melissa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Barańska MelissaBarańska MelissaCENTRUM TAŃCA - Radom5 Barańska Melissa - E (+1)15Barańska Melissa - E2
3.Dobosz Marcela
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Dobosz MarcelaDobosz MarcelaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)133
4.Widomski Jakub
JUMP - Janów Lubelski
Widomski JakubWidomski JakubJUMP - Janów Lubelski1 (+1)114
5.Włodarczyk Michalina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Włodarczyk MichalinaWłodarczyk MichalinaART OVO - Międzyrzec Podlaski4 45
6.Kozak Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AnnaKozak AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski3 36
7.Dudkowska Paulina
BALANS - Lublin
Dudkowska PaulinaDudkowska PaulinaBALANS - Lublin0 07
8.Proskura Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Proskura ZuzannaProskura ZuzannaTOP - ART - Lublin0 08
9.Lechus Magdalena
TOP - ART - Lublin
Lechus MagdalenaLechus MagdalenaTOP - ART - Lublin0 09

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cena Emilia
Kłak Tymoteusz
TAKT - Jarosław
Cena Emilia
Kłak Tymoteusz
Cena EmiliaKłak TymoteuszTAKT - Jarosław4, 4 (+2)24, 41
2.Makar Maciej
Walczak Julia
TAKT - Jarosław
Makar Maciej
Walczak Julia
Makar MaciejWalczak JuliaTAKT - Jarosław10 (+2)2101
3.Kamiński Kajetan
Kwiatek Julia
MAGIC-DANCE - Lublin
Kamiński Kajetan
Kwiatek Julia
Kamiński KajetanKwiatek JuliaMAGIC-DANCE - Lublin3, 3 (+1)13, 32
4.Ryznar Pascal
Wiśniewska Agnieszka
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Ryznar Pascal
Wiśniewska Agnieszka
Ryznar PascalWiśniewska AgnieszkaGOLDEN DANCE - Przemyśl4, 2 (+1)14, 22

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lackowska Martyna
TAKT - Chełm
Lackowska MartynaLackowska MartynaTAKT - Chełm12 Lackowska Martyna - G (+2)212Lackowska Martyna - G1
2.Musik Amelia
ZAMEK - Lublin
Musik AmeliaMusik AmeliaZAMEK - Lublin12 Musik Amelia - G (+2)212Musik Amelia - G1
3.Sosnówka Olga
ZAMEK - Lublin
Sosnówka OlgaSosnówka OlgaZAMEK - Lublin8 (+2)281
4.Stefańczyk Anna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Stefańczyk AnnaStefańczyk AnnaJUST DANCE - Stalowa Wola12 Stefańczyk Anna - G (+2)212Stefańczyk Anna - G1
5.Trochimczuk Zofia
TAKT - Chełm
Trochimczuk ZofiaTrochimczuk ZofiaTAKT - Chełm7 (+2)271
6.Nogal Lilianna
AXEL - Lublin
Nogal LiliannaNogal LiliannaAXEL - Lublin1 (+1)112
7.Rozwałka Otylia
LIDER - Lublin
Rozwałka OtyliaRozwałka OtyliaLIDER - Lublin6 (+1)162
8.Wierzbicka Patrycja
AXEL - Lublin
Wierzbicka PatrycjaWierzbicka PatrycjaAXEL - Lublin1 (+1)112
9.Witkowska Kinga
TAKT - Jarosław
Witkowska KingaWitkowska KingaTAKT - Jarosław6 (+1)162
10.Kwiatek Julia
MAGIC-DANCE - Lublin
Kwiatek JuliaKwiatek JuliaMAGIC-DANCE - Lublin2 (-1)-12

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sadlak Maksymilian
Włodarczyk Laura
TAKT - Chełm
Sadlak Maksymilian
Włodarczyk Laura
Sadlak MaksymilianWłodarczyk LauraTAKT - Chełm Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
2.Hałabis Pola
Wieczorski Jakub
ZAMEK - Lublin
Hałabis Pola
Wieczorski Jakub
Hałabis PolaWieczorski JakubZAMEK - Lublin4, 4 (+2)24, 42
3.Wieczorek Dominik
Waśniowska Martyna
BALANS - Lublin
Wieczorek Dominik
Waśniowska Martyna
Wieczorek DominikWaśniowska MartynaBALANS - Lublin6 (+2)262
4.Ciupak Tomasz
Słomka Elena
BALANS - Lublin
Ciupak Tomasz
Słomka Elena
Ciupak TomaszSłomka ElenaBALANS - Lublin7, 7 (+1)17, 73
5.Golisz Jan
Basisty Martyna
TAKT - Jarosław
Golisz Jan
Basisty Martyna
Golisz JanBasisty MartynaTAKT - Jarosław5 (+1)153

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Hanna
SAMBA - Tarnobrzeg
Baran HannaBaran HannaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+2)271
2.Szymala Sandra
TAKT - Chełm
Szymala SandraSzymala SandraTAKT - Chełm6 (+2)261
3.Trych Kinga
MYKA - Zamość
Trych KingaTrych KingaMYKA - Zamość7 (+2)271
4.Wydra Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Wydra OliwiaWydra OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg10 (+2)2101
5.Jakubczak Alicja
TKS iDANCE - Lublin
Jakubczak AlicjaJakubczak AlicjaTKS iDANCE - Lublin8 (+2)282
6.Olszewska Aleksandra
TAKT - Chełm
Olszewska AleksandraOlszewska AleksandraTAKT - Chełm4 (+2)242
7.Wójcik Oliwia
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik OliwiaWójcik OliwiaMAGIC-DANCE - Lublin8 (+2)282
8.Kozak Julia
ZAMEK - Lublin
Kozak JuliaKozak JuliaZAMEK - Lublin3 (+1)133
9.Litwin Julia
MYKA - Zamość
Litwin JuliaLitwin JuliaMYKA - Zamość2 (+1)123
10.Michalczuk Alicja
MYKA - Zamość
Michalczuk AlicjaMichalczuk AlicjaMYKA - Zamość9 (+1)193
11.Stępniewska Iga
AXEL - Lublin
Stępniewska IgaStępniewska IgaAXEL - Lublin8 (+1)183
12.Suprewicz Kacper
TAKT - Chełm
Suprewicz KacperSuprewicz KacperTAKT - Chełm2 (+1)123
13.Słomka Agata
SAMBA - Tarnobrzeg
Słomka AgataSłomka AgataSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)153
14.Łukasiewicz Magda
ZAMEK - Lublin
Łukasiewicz MagdaŁukasiewicz MagdaZAMEK - Lublin1 (+1)113

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nitak Adam
Pysiak Anastazja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Nitak Adam
Pysiak Anastazja
Nitak AdamPysiak AnastazjaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)131
2.Makuch Patryk
Rycaj Marta
MYKA - Zamość
Makuch Patryk
Rycaj Marta
Makuch PatrykRycaj MartaMYKA - Zamość E (+1)1E2
3.Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
Bąk MaximilianDomaradzka LenaDANCE ACADEMY - Stalowa Wola4 (+1)143
4.Barszczowski Antoni
Tomasiak Gabriela
BALANS - Lublin
Barszczowski Antoni
Tomasiak Gabriela
Barszczowski AntoniTomasiak GabrielaBALANS - Lublin1, 0 1, 04
5.Dolecki Michał
Franczak Lena
TOP - ART - Lublin
Dolecki Michał
Franczak Lena
Dolecki MichałFranczak LenaTOP - ART - Lublin0 05
6.Chłopek Adam
Szymańska Agnieszka
LIDER - Lublin
Chłopek Adam
Szymańska Agnieszka
Chłopek AdamSzymańska AgnieszkaLIDER - Lublin0 06
7.Pietras Kacper
Kloc Kornelia
BALANS - Lublin
Pietras Kacper
Kloc Kornelia
Pietras KacperKloc KorneliaBALANS - Lublin0 07

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzyszcz Barbara
CLASSIC - Warszawa
Wrzyszcz BarbaraWrzyszcz BarbaraCLASSIC - Warszawa7 (+2)271
2.Rząd Nikola
JUMP - Janów Lubelski
Rząd NikolaRząd NikolaJUMP - Janów Lubelski3 (+2)232
3.Balczerowski Karol
JUMP - Janów Lubelski
Balczerowski KarolBalczerowski KarolJUMP - Janów Lubelski7 (+1)173

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 15:00-15:30, próba parkietu 15:15-15:45, start: 16:00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wryk Maria
SAMBA - Tarnobrzeg
Wryk MariaWryk MariaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)121
2.Łazuka Jowita
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łazuka JowitaŁazuka JowitaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112
3.Nadolska Wiktoria
TAKT - Chełm
Nadolska WiktoriaNadolska WiktoriaTAKT - Chełm4 43
4.Koptyra Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Koptyra AleksandraKoptyra AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola2 24
5.Strzałkowska Alicja
TOP - ART - Lublin
Strzałkowska AlicjaStrzałkowska AlicjaTOP - ART - Lublin3 35

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smela Dominik
Chłanda Milena
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Chłanda Milena
Smela DominikChłanda MilenaAKSEL - Rzeszów5 (+1)151
2.Smagowski Miłosz
Stępniak Aleksandra
LIDER - Lublin
Smagowski Miłosz
Stępniak Aleksandra
Smagowski MiłoszStępniak AleksandraLIDER - Lublin3 32
3.Sidor Mikołaj
Rejak Martyna
LIDER - Lublin
Sidor Mikołaj
Rejak Martyna
Sidor MikołajRejak MartynaLIDER - Lublin0 03

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barszcz Wiktoria
GALA - Mielec
Barszcz WiktoriaBarszcz WiktoriaGALA - Mielec9 Barszcz Wiktoria - D (+1)19Barszcz Wiktoria - D1
2.Kozłowska Kamila
LIDER - Lublin
Kozłowska KamilaKozłowska KamilaLIDER - Lublin2 (+1)122
3.Gustaw Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Gustaw AleksandraGustaw AleksandraTKS iDANCE - Lublin3 33
4.Witek Patrycja
LIDER - Lublin
Witek PatrycjaWitek PatrycjaLIDER - Lublin2 24

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lupa Jan
Łach Ewelina
GASIEK - Rzeszów
Lupa Jan
Łach Ewelina
Lupa JanŁach EwelinaGASIEK - Rzeszów4 (+1)141
2.Drzazga Szymon
Kot Hanna
MYKA - Zamość
Drzazga Szymon
Kot Hanna
Drzazga SzymonKot HannaMYKA - Zamość0 02
3.Kowalczyk Kacper
Wasilewska Gabriela
LIDER - Lublin
Kowalczyk Kacper
Wasilewska Gabriela
Kowalczyk KacperWasilewska GabrielaLIDER - Lublin0, 0 0, 03

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stanicka Liliana
MYKA - Zamość
Stanicka LilianaStanicka LilianaMYKA - Zamość5 (+1)151
2.Niekłań Maria
DanceFlow - Lublin
Niekłań MariaNiekłań MariaDanceFlow - Lublin7 Niekłań Maria - E (+1)17Niekłań Maria - E2
3.Jabłońska Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Jabłońska GabrielaJabłońska GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg7 Jabłońska Gabriela - E (+1)17Jabłońska Gabriela - E3
4.Florek Maksymilian
DanceFlow - Lublin
Florek MaksymilianFlorek MaksymilianDanceFlow - Lublin5 54
5.Frączkowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Frączkowska ZuzannaFrączkowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki0 05
6.Ostrowska Patrycja
LIDER - Lublin
Ostrowska PatrycjaOstrowska PatrycjaLIDER - Lublin0 06
7.Siudowska Helena
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Siudowska HelenaSiudowska HelenaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin0 07

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikulec Amelia
AKSEL - Rzeszów
Mikulec AmeliaMikulec AmeliaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głuszko MariaGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl9 Głuszko Maria - D (+1)19Głuszko Maria - D2
3.Sałek Maja
TAKT - Chełm
Sałek MajaSałek MajaTAKT - Chełm3 (+1)133
4.Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Nosal AgnieszkaNosal AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)134
5.Sutyła Zuzanna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Sutyła ZuzannaSutyła ZuzannaJUST DANCE - Stalowa Wola0 05
6.Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller NikolaMiller NikolaGALA - Mielec6 66
7.Basińska Milena
JUST DANCE - Stalowa Wola
Basińska MilenaBasińska MilenaJUST DANCE - Stalowa Wola1 17
8.Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataISKRA - Międzyrzec Podlaski0 08

 

BLOK 4, rejestracja 18:00-18:30, próba parkietu 18:15-18-45, start: 19:00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin5 (+1)151
2.Jaworski Szymon
Tutak Dorota
JUST DANCE - Stalowa Wola
Jaworski Szymon
Tutak Dorota
Jaworski SzymonTutak DorotaJUST DANCE - Stalowa Wola0 02
3.Kiciński Kamil
Herc Klaudia
MYKA - Zamość
Kiciński Kamil
Herc Klaudia
Kiciński KamilHerc KlaudiaMYKA - Zamość0 03

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Petrykowski Adrian
Babusa Diana
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Babusa Diana
Petrykowski AdrianBabusa DianaMYKA - Zamość5 (+1)151
2.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów2 22

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Petrykowski Adrian
Babusa Diana
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Babusa Diana
Petrykowski AdrianBabusa DianaMYKA - Zamość5 (+1)151
2.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów0 02

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawełek Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pawełek PatrycjaPawełek PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)151
2.Ciebiera Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Ciebiera WiktoriaCiebiera WiktoriaAKSEL - Rzeszów7 Ciebiera Wiktoria - E (+1)17Ciebiera Wiktoria - E2
3.Łoza Sandra
MYKA - Zamość
Łoza SandraŁoza SandraMYKA - Zamość0 03
4.Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Łaszkiewicz KarinaŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin2 24
5.Kołodziejczyk Agata
LIDER - Lublin
Kołodziejczyk AgataKołodziejczyk AgataLIDER - Lublin1 15

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawełek Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pawełek PatrycjaPawełek PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 Pawełek Patrycja - E (+1)17Pawełek Patrycja - E1
2.Ciebiera Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Ciebiera WiktoriaCiebiera WiktoriaAKSEL - Rzeszów6 (+1)162
3.Ujda Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Ujda GabrielaUjda GabrielaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
4.Łoza Sandra
MYKA - Zamość
Łoza SandraŁoza SandraMYKA - Zamość0 04
5.Kołodziejczyk Agata
LIDER - Lublin
Kołodziejczyk AgataKołodziejczyk AgataLIDER - Lublin0 05
6.Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Łaszkiewicz KarinaŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin1 16

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Giemza Stanisław
Cich Martyna
ZAMEK - Lublin
Giemza Stanisław
Cich Martyna
Giemza StanisławCich MartynaZAMEK - Lublin D (+1)1D1
2.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość4 (+1)142
3.Zarosa Krystian
Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Zarosa Krystian
Majewska Laura
Zarosa KrystianMajewska LauraZAMEK - Lublin3 33
4.Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
LIDER - Lublin
Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
Chajkowski AdamKałdonek NataliaLIDER - Lublin1 14
5.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaART OVO - Międzyrzec Podlaski1 15

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Giemza Stanisław
Cich Martyna
ZAMEK - Lublin
Giemza Stanisław
Cich Martyna
Giemza StanisławCich MartynaZAMEK - Lublin D (+1)1D1
2.Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
DanceFlow - Lublin
Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
Lizak TomaszPietras MagdalenaDanceFlow - Lublin D (+1)1D2
3.Zarosa Krystian
Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Zarosa Krystian
Majewska Laura
Zarosa KrystianMajewska LauraZAMEK - Lublin2 23
4.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość1 14
5.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaART OVO - Międzyrzec Podlaski1 15

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chołody Nikola
JUMP - Janów Lubelski
Chołody NikolaChołody NikolaJUMP - Janów Lubelski1 (+1)111
2.Bańda Amelia
DanceFlow - Lublin
Bańda AmeliaBańda AmeliaDanceFlow - Lublin1 12
3.Huk Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Huk KlaudiaHuk KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg1 13

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chołody Nikola
JUMP - Janów Lubelski
Chołody NikolaChołody NikolaJUMP - Janów Lubelski5 (+1)151
2.Bańda Amelia
DanceFlow - Lublin
Bańda AmeliaBańda AmeliaDanceFlow - Lublin1 12
3.Huk Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Huk KlaudiaHuk KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg0 03

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
Smoliński WiktorBrzozowska AlicjaLIDER - Lublin5 (+1)151
2.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik3 32
3.Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
DanceFlow - Lublin
Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
Lizak TomaszPietras MagdalenaDanceFlow - Lublin0 03

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuchta Bartosz
Stadnicka Emilia
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Stadnicka Emilia
Kuchta BartoszStadnicka EmiliaMYKA - Zamość7 (+1)171
2.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin2 (+1)122
3.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik2 23
4.Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
LIDER - Lublin
Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
Chajkowski AdamKałdonek NataliaLIDER - Lublin0 04
5.Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
Smoliński WiktorBrzozowska AlicjaLIDER - Lublin1 15