XLIV Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Wiosna 2024

2024-04-06 Suchy Las k/Poznania, KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga! dodano nowe kategorie w bloku I i II

Zgłoszenia po terminie SMS 668 010 510
Nagrody finansowe w kategorii 16+ Open LA/ST
I 2000zł
II 1500 zł
III 1000 zł
IV-VI 500 zł

BLOK 1, rejestracja 8:00÷9:00, próba parkietu 8:30÷9:00, start: 9:30

Równolegle zostaną rozegrane kategorie: 10-11 lat kl.F solo oraz 8-9 lat kl.H, 12-13 lat kl.G solo oraz 12-13 lat kl.G, 16+ kl. F solo oraz 16+ kl. E solo.


8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Delebis Adrianna
Kołeczko Milan
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Delebis Adrianna
Kołeczko Milan
Delebis AdriannaKołeczko MilanSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz2, 2 (+2)22, 21
2.Kuświk Miłosz
Krupa Weronika
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Kuświk Miłosz
Krupa Weronika
Kuświk MiłoszKrupa WeronikaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz2, 2 (+2)22, 21
3.Kuźlak Jakub
Tomaszewska Anastazja
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kuźlak Jakub
Tomaszewska Anastazja
Kuźlak JakubTomaszewska AnastazjaDANCE IMPERIUM - Poznań3, 3 (+1)13, 32

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecka Klara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Drzewiecka KlaraDrzewiecka KlaraKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań7 (+2)271
2.Kaniewska Anastazja
ASTRA - Szczecin
Kaniewska AnastazjaKaniewska AnastazjaASTRA - Szczecin11 (+2)2111
3.Krzyżosiak Joanna
MARGO - Leszno
Krzyżosiak JoannaKrzyżosiak JoannaMARGO - Leszno3 (+2)231
4.Ozimkiewicz Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Ozimkiewicz AleksandraOzimkiewicz AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna10 (+2)2101
5.Perian Viktoriia
AURORA
(Ukraina)
Perian ViktoriiaPerian ViktoriiaAURORA
(Ukraina)
1
6.Zmora Kamila
FANTAZJA - Skwierzyna
Zmora KamilaZmora KamilaFANTAZJA - Skwierzyna10 (+2)2101
7.Fusillier Nina
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Fusillier NinaFusillier NinaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań4 (+1)142
8.Leczek Oliwia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Leczek OliwiaLeczek OliwiaTOP DANCE STUDIO - Poznań2 (+1)122
9.Surmacz Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Surmacz JuliaSurmacz JuliaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań12 Surmacz Julia - G (+1)112Surmacz Julia - G2
10.Bychko Uliana
AURORA
(Ukraina)
Bychko UlianaBychko UlianaAURORA
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bychko Uliana
AURORA
(Ukraina)
Bychko UlianaBychko UlianaAURORA
(Ukraina)
1
2.Karnaushenko Mariia
AURORA
(Ukraina)
Karnaushenko MariiaKarnaushenko MariiaAURORA
(Ukraina)
1
3.Andruczyk Hanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Andruczyk HannaAndruczyk HannaROYAL DANCE - Szczecin13 Andruczyk Hanna - F (+2)213Andruczyk Hanna - F2
4.Jastrzębski Antoni
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Jastrzębski AntoniJastrzębski AntoniTOP DANCE STUDIO - Poznań8 (+2)282
5.Kiełbasa Amelia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kiełbasa AmeliaKiełbasa AmeliaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)113
6.Kowalewska Zofia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Kowalewska ZofiaKowalewska ZofiaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań4 (+1)143
7.Skwarcz-Siedliński Adam
LATINA - Wolsztyn
Skwarcz-Siedliński AdamSkwarcz-Siedliński AdamLATINA - Wolsztyn11 (+1)1113

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobasik Zofia
MARGO - Leszno
Sobasik ZofiaSobasik ZofiaMARGO - Leszno2 (+1)121
2.Sereda Daryna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sereda DarynaSereda DarynaTOP DANCE STUDIO - Poznań2 (+1)122
3.Zborowska Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Zborowska ZuzannaZborowska ZuzannaESTERA - Myślibórz2 (+1)123
4.Wesołowska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Wesołowska MajaWesołowska MajaGRACJA - Zielona Góra1 14
5.Prusak Nadia
ESTERA - Myślibórz
Prusak NadiaPrusak NadiaESTERA - Myślibórz0 05
6.Mejer Lena
ROYAL DANCE - Szczecin
Mejer LenaMejer LenaROYAL DANCE - Szczecin0 06

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mrowińska Zofia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Mrowińska ZofiaMrowińska ZofiaTOP DANCE STUDIO - Poznań3 (+2)231
2.Seidova Amina
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Seidova AminaSeidova AminaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań6 (+2)261
3.Sliwowski Kuba
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Sliwowski KubaSliwowski KubaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań5 (+1)152

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaniewska Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Kaniewska KatarzynaKaniewska KatarzynaASTRA - Szczecin6 (+2)261
2.Król Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Król JuliaKról JuliaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań12 Król Julia - F (+2)212Król Julia - F2
3.Surmacz Joanna
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Surmacz JoannaSurmacz JoannaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań9 (+2)292
4.Dziembowska Zofia
FANTAZJA - Skwierzyna
Dziembowska ZofiaDziembowska ZofiaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)163
5.Gabriela Kloc
GRACJA - Zielona Góra
Gabriela KlocGabriela KlocGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
6.Rosada Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Rosada JuliaRosada JuliaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)143
7.Laurentowska Agata
DREAM - Poznań
Laurentowska AgataLaurentowska AgataDREAM - Poznań2 2

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwalisz Natalia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Chwalisz NataliaChwalisz NataliaTOP DANCE STUDIO - Poznań7 (+2)271
2.Szymkowiak Oliwia
FILEMON - Szamotuły
Szymkowiak OliwiaSzymkowiak OliwiaFILEMON - Szamotuły2 (+1)122

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Keda Ludmyla
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Keda LudmylaKeda LudmylaTOP DANCE STUDIO - Poznań3 (+1)131
2.Korzyniewska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Korzyniewska ZuzannaKorzyniewska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)122
3.Kłobus Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłobus HannaKłobus HannaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)163
4.Świątkowska Katarzyna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Świątkowska KatarzynaŚwiątkowska KatarzynaTOP DANCE STUDIO - Poznań11 (+1)1114
5.Frania Dagmara
4STEP - Siechnice
Frania DagmaraFrania Dagmara4STEP - Siechnice2 (+1)125
6.Szwacińska Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwacińska ZofiaSzwacińska ZofiaALFA-ASTRA - Stargard1 16
7.Wałęsa Natalia
UKS ISKRA - Piła
Wałęsa NataliaWałęsa NataliaUKS ISKRA - Piła0 07
8.Mamos Dorota
ALFA-ASTRA - Stargard
Mamos DorotaMamos DorotaALFA-ASTRA - Stargard1 18
9.Zmora Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Zmora ZuzannaZmora ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna2 28
10.Jachimowska Amelia
ESTERA - Myślibórz
Jachimowska AmeliaJachimowska AmeliaESTERA - Myślibórz0 010

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Domańska HaniaDomańska HaniaAMETYST - Lubań3 (+1)131
2.Pych Jakub
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Pych JakubPych JakubFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)112
3.Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobala NataliaSobala NataliaFANTAZJA - Skwierzyna2 23
4.Brzostowska Alicja
ESTERA - Myślibórz
Brzostowska AlicjaBrzostowska AlicjaESTERA - Myślibórz0 04

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Domańska HaniaDomańska HaniaAMETYST - Lubań3 (+1)131
2.Siwak Lidia
DANCE IMPERIUM - Poznań
Siwak LidiaSiwak LidiaDANCE IMPERIUM - Poznań1 (+1)112
3.Muża Ingrid
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Muża IngridMuża IngridSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz2 (+1)123
4.Kujbida Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kujbida AgataKujbida AgataDANCE IMPERIUM - Poznań5 (+1)154
5.Stroińska Joanna
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Stroińska JoannaStroińska JoannaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań1 (+1)115
6.Kowalski Jędrzej
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Kowalski JędrzejKowalski JędrzejSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz0 06
7.Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobala NataliaSobala NataliaFANTAZJA - Skwierzyna2 27
8.Grzelak Liwia
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Grzelak LiwiaGrzelak LiwiaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz0 08
9.Brzostowska Alicja
ESTERA - Myślibórz
Brzostowska AlicjaBrzostowska AlicjaESTERA - Myślibórz0 09
10.Pych Jakub
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Pych JakubPych JakubFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 010

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwaśna Antonina
FANTAZJA - Skwierzyna
Kwaśna AntoninaKwaśna AntoninaFANTAZJA - Skwierzyna7 (+1)171
2.Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Domańska HaniaDomańska HaniaAMETYST - Lubań3 32

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwaśna Antonina
FANTAZJA - Skwierzyna
Kwaśna AntoninaKwaśna AntoninaFANTAZJA - Skwierzyna7 (+1)171
2.Muża Ingrid
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Muża IngridMuża IngridSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz1 (+1)112
3.Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Domańska HaniaDomańska HaniaAMETYST - Lubań4 (+1)143
4.Stroińska Joanna
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Stroińska JoannaStroińska JoannaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań0 04
5.Grzelak Liwia
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Grzelak LiwiaGrzelak LiwiaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz0 05
6.Kowalski Jędrzej
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Kowalski JędrzejKowalski JędrzejSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz0 06

 

BLOK 2, rejestracja 11:00÷12:00, próba parkietu 11:45÷12:15, start: 12:30

Równolegle zostaną rozegrane kategorie: 10-11 lat kl.H oraz do 7 lat kl.H solo, 12-13 lat kl.F oraz 12-13 lat kl.F solo, 14-15 lat kl.F oraz 14-15 lat kl.E solo.


Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kudryk Arina
AURORA
(Ukraina)
Kudryk ArinaKudryk ArinaAURORA
(Ukraina)
1
2.Mianovska Mariia
AURORA
(Ukraina)
Mianovska MariiaMianovska MariiaAURORA
(Ukraina)
1
3.Nawracała Nadia
LATINA - Wolsztyn
Nawracała NadiaNawracała NadiaLATINA - Wolsztyn3 (+2)231
4.Trystan Yaroslava
AURORA
(Ukraina)
Trystan YaroslavaTrystan YaroslavaAURORA
(Ukraina)
1
5.Kałka Laura
LATINA - Wolsztyn
Kałka LauraKałka LauraLATINA - Wolsztyn2 (+1)122
6.Kuźlak Filip
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kuźlak FilipKuźlak FilipDANCE IMPERIUM - Poznań2 (+1)122
7.Wieczorek Hubert
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wieczorek HubertWieczorek HubertDANCE IMPERIUM - Poznań3 (+1)132
8.Wieczorek Laura
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wieczorek LauraWieczorek LauraDANCE IMPERIUM - Poznań2 (+1)122

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzostowska Anita
ESTERA - Myślibórz
Brzostowska AnitaBrzostowska AnitaESTERA - Myślibórz4 (+2)241
2.Glibowska Maria
ESTERA - Myślibórz
Glibowska MariaGlibowska MariaESTERA - Myślibórz11 (+2)2111
3.Gusak Wiera
AURORA
(Ukraina)
Gusak WieraGusak WieraAURORA
(Ukraina)
1
4.Kosmalska Liliana
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Kosmalska LilianaKosmalska LilianaTOP DANCE STUDIO - Poznań4 (+2)241
5.Końka Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Końka MagdalenaKońka MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin5 (+2)251
6.Patzka Gabriela
ALFA-ASTRA - Stargard
Patzka GabrielaPatzka GabrielaALFA-ASTRA - Stargard5 (+2)251
7.Paul Alan
FANTAZJA - Skwierzyna
Paul AlanPaul AlanFANTAZJA - Skwierzyna12 Paul Alan - G (+2)212Paul Alan - G1
8.Stachowiak Maja
MARGO - Leszno
Stachowiak MajaStachowiak MajaMARGO - Leszno5 (+2)251
9.Łuczyńska Juliana
MARGO - Leszno
Łuczyńska JulianaŁuczyńska JulianaMARGO - Leszno2 (+2)221
10.Bajer Viktoria
MARGO - Leszno
Bajer ViktoriaBajer ViktoriaMARGO - Leszno2 (+1)122
11.Fila Matylda
DANCE IMPERIUM - Poznań
Fila MatyldaFila MatyldaDANCE IMPERIUM - Poznań1 (+1)112
12.Kaźmierczak Iga
MARGO - Leszno
Kaźmierczak IgaKaźmierczak IgaMARGO - Leszno2 (+1)122
13.Maćkowska Zofia
DANCE IMPERIUM - Poznań
Maćkowska ZofiaMaćkowska ZofiaDANCE IMPERIUM - Poznań3 (+1)132
14.Wiśniewska Eliza
LATINA - Wolsztyn
Wiśniewska ElizaWiśniewska ElizaLATINA - Wolsztyn7 (+1)172

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blank Franciszek
Szopa Hanna
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Blank Franciszek
Szopa Hanna
Blank FranciszekSzopa HannaSZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń12, 7 Blank Franciszek - G (+2)212, 7Blank Franciszek - G1
2.Sieraszewski Wiktor
Nowak Pola
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Sieraszewski Wiktor
Nowak Pola
Sieraszewski WiktorNowak PolaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz2, 2 (+2)22, 21
3.Furdyna Maja
Ludwiczak Aleksander
LORENZO - Gaj Mały
Furdyna Maja
Ludwiczak Aleksander
Furdyna MajaLudwiczak AleksanderLORENZO - Gaj Mały1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olszewski Nikodem
Kłosowska Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Olszewski Nikodem
Kłosowska Agata
Olszewski NikodemKłosowska AgataSZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń7, 7 (+2)27, 71
2.Stobienia Karol
Smolarek Lena Maria
LATINA - Wolsztyn
Stobienia Karol
Smolarek Lena Maria
Stobienia KarolSmolarek Lena MariaLATINA - Wolsztyn5 (+2)252
3.Czachnowski Samuel
Bajon Pola
LATINA - Wolsztyn
Czachnowski Samuel
Bajon Pola
Czachnowski SamuelBajon PolaLATINA - Wolsztyn3 (+1)133
4.Kożuch Jakub
Szuster Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Kożuch Jakub
Szuster Wiktoria
Kożuch JakubSzuster WiktoriaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piłat Aleksander
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Piłat Aleksander
Sinicka Julia
Piłat AleksanderSinicka JuliaGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E1
2.Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
ROYAL DANCE - Szczecin
Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
Bronisz MikołajWilento HelenaROYAL DANCE - Szczecin0 02

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barański Alan
Mania Kamila
FILEMON - Szamotuły
Barański Alan
Mania Kamila
Barański AlanMania KamilaFILEMON - Szamotuły3, 3 (+2)23, 31
2.Sliwowski Kuba
Surmacz Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Sliwowski Kuba
Surmacz Julia
Sliwowski KubaSurmacz JuliaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań7, 2 (+2)27, 21
3.Spychała Wojciech
Brodziszewska Marcelina
FILEMON - Szamotuły
Spychała Wojciech
Brodziszewska Marcelina
Spychała WojciechBrodziszewska MarcelinaFILEMON - Szamotuły1, 1 (+1)11, 12

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kula Maciej
Harcej Nikola
DANCECLUB - Szczecin
Kula Maciej
Harcej Nikola
Kula MaciejHarcej NikolaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)131
2.Myronov Stanislav
Myronova Sofiia
DANCECLUB - Szczecin
Myronov Stanislav
Myronova Sofiia
Myronov StanislavMyronova SofiiaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)112
3.Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
4.Blank Maksymilian
Baniecka Milena
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Blank Maksymilian
Baniecka Milena
Blank MaksymilianBaniecka MilenaSZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń1, 1 (+1)11, 14
5.Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
Czykirski KacperFiedosewicz MariaLATINA - Wolsztyn2 25
6.Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski MateuszDrobczyńska KatarzynaDANCE IMPERIUM - Poznań1 16
7.Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
ATUT - Kalisz
Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
Różalski StanisławPiotrowska ApoloniaATUT - Kalisz0 07
8.Sobecki Olivier
Majszak Zofia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Majszak Zofia
Sobecki OlivierMajszak ZofiaLATINA - Wolsztyn0 08
9.Majorczyk Antoni
Bondarchuk Liana
DREAM - Poznań
Majorczyk Antoni
Bondarchuk Liana
Majorczyk AntoniBondarchuk LianaDREAM - Poznań2 29

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Romanowska Amelia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Romanowska AmeliaRomanowska AmeliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki5 (+1)151
2.Sawicka Barbara
ALFA-ASTRA - Stargard
Sawicka BarbaraSawicka BarbaraALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)162
3.Koziewicz Blanka
ESTERA - Myślibórz
Koziewicz BlankaKoziewicz BlankaESTERA - Myślibórz6 (+1)163
4.Chojan Martyna
LORENZO - Gaj Mały
Chojan MartynaChojan MartynaLORENZO - Gaj Mały6 64
5.Shapa Lidiia
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Shapa LidiiaShapa LidiiaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz0 05
6.Kostrzewa Hanna
LATINA - Wolsztyn
Kostrzewa HannaKostrzewa HannaLATINA - Wolsztyn1 16
7.Jakubiak Lena
POEZJA - Kościan
Jakubiak LenaJakubiak LenaPOEZJA - Kościan1 17

12-13 (Junior 1) E KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Patzki Hubert
Goliszewska Michalina
ROYAL DANCE - Szczecin
Patzki Hubert
Goliszewska Michalina
Patzki HubertGoliszewska MichalinaROYAL DANCE - Szczecin4 (+1)141
2.Sidzina Tymon
Piec Barbara
DANCECLUB - Szczecin
Sidzina Tymon
Piec Barbara
Sidzina TymonPiec BarbaraDANCECLUB - Szczecin1 12

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szwiec Wiktor
Ciesielska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwiec Wiktor
Ciesielska Wiktoria
Szwiec WiktorCiesielska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)121
2.Łabiński Antoni
Kaczmarek Zofia
LATINA - Wolsztyn
Łabiński Antoni
Kaczmarek Zofia
Łabiński AntoniKaczmarek ZofiaLATINA - Wolsztyn1 12

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwaśna Antonina
FANTAZJA - Skwierzyna
Kwaśna AntoninaKwaśna AntoninaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)111
2.Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
Polus AlicjaPolus AlicjaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
3.Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
Rudnicka MartynaRudnicka MartynaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)123
4.Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowińska MartynaSłowińska MartynaALFA-ASTRA - Stargard0 04
5.Okupniak Aleksandra
DREAM - Poznań
Okupniak AleksandraOkupniak AleksandraDREAM - Poznań0 05
6.Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kupińska HannaKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna4 46

 

BLOK 3, rejestracja 14:00÷15:00, próba parkietu 14:45÷15:15, start: 15:30

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań4 (+1)141
2.Krzysztofik Jakub
Mizielińska Bogusława
DANCECLUB - Szczecin
Krzysztofik Jakub
Mizielińska Bogusława
Krzysztofik JakubMizielińska BogusławaDANCECLUB - Szczecin2 22
3.Stefaniak Dawid
Grzeszczyszyn Lena
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Grzeszczyszyn Lena
Stefaniak DawidGrzeszczyszyn LenaGRACJA - Zielona Góra2 23

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
Bocian ErykJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno2 (+1)121
2.Bąnczyk Mateusz
Żywiołowska Zuzanna
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Bąnczyk Mateusz
Żywiołowska Zuzanna
Bąnczyk MateuszŻywiołowska ZuzannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz0 (+1)102
3.Kowalski Jędrzej
Grzelak Liwia
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Kowalski Jędrzej
Grzelak Liwia
Kowalski JędrzejGrzelak LiwiaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz0 03
4.Kowalewska Natalia
Tomczak Wojciech
ESTERA - Myślibórz
Kowalewska Natalia
Tomczak Wojciech
Kowalewska NataliaTomczak WojciechESTERA - Myślibórz0, 0 0, 04

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczyk Michał
Nazaruk Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sobczyk Michał
Nazaruk Magdalena
Sobczyk MichałNazaruk MagdalenaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)131
2.Wochlik Dominik
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Wochlik Dominik
Wojtasińska Adrianna
Wochlik DominikWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań C (+1)1C2
3.Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
Bocian ErykJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno3 (+1)133
4.Czaplicki Jan
Szmyt Maja
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Czaplicki Jan
Szmyt Maja
Czaplicki JanSzmyt MajaTOP DANCE STUDIO - Poznań0 04
5.Wąsik Jakub
Witczak Paulina
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wąsik Jakub
Witczak Paulina
Wąsik JakubWitczak PaulinaDANCE IMPERIUM - Poznań4 45
6.Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz0 06

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duszewski Michał
Karp Joanna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Karp Joanna
Duszewski MichałKarp JoannaMARGO - Leszno6 (+1)161
2.Staniak Hubert
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Falkiewicz Aleksandra
Staniak HubertFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin6 (+1)162
3.Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz1 (+1)113
4.Wochlik Dominik
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Wochlik Dominik
Wojtasińska Adrianna
Wochlik DominikWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań6 (+1)164
5.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaDANCECLUB - Szczecin2 25
6.Sobczyk Michał
Nazaruk Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sobczyk Michał
Nazaruk Magdalena
Sobczyk MichałNazaruk MagdalenaDANCECLUB - Szczecin1 16
7.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin2 27
8.Wąsik Jakub
Witczak Paulina
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wąsik Jakub
Witczak Paulina
Wąsik JakubWitczak PaulinaDANCE IMPERIUM - Poznań4 48
9.Czaplicki Jan
Szmyt Maja
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Czaplicki Jan
Szmyt Maja
Czaplicki JanSzmyt MajaTOP DANCE STUDIO - Poznań2 29

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań7 (+1)171
2.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań2 (+1)122
3.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra9 (+1)193
4.Staniak Hubert
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Falkiewicz Aleksandra
Staniak HubertFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin3 (+1)134
5.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno3 35
6.Zyber-Moszak Amadeusz
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Bryl Aleksandra
Zyber-Moszak AmadeuszBryl AleksandraMARGO - Leszno4 46
7.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań0 07
8.Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
Adamczak SzymonAdamczak WeronikaFILEMON - Szamotuły7 78

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marzec Tomasz
Marzec Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Marzec Zuzanna
Marzec TomaszMarzec ZuzannaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)161
2.Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
Raś MikołajGawelska WeronikaLORENZO - Gaj Mały8 (+1)182
3.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań4 (+1)143
4.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno2 (+1)124
5.Tonder Łukasz
Slavych Yelyzaveta
DANCE IMPERIUM - Poznań
Tonder Łukasz
Slavych Yelyzaveta
Tonder ŁukaszSlavych YelyzavetaDANCE IMPERIUM - Poznań8 85
6.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań0 06
7.Walczak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Paroń Klaudia
Walczak KacperParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały2 27
8.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna0 08

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno9 (+1)191
2.Szelczyński Jakub
Cygan Wiktoria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Szelczyński Jakub
Cygan Wiktoria
Szelczyński JakubCygan WiktoriaDANCE IMPERIUM - Poznań12 (+1)1122
3.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań1 13
4.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra1 14
5.Skolut Kamil
Nawrot Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Skolut Kamil
Nawrot Wiktoria
Skolut KamilNawrot WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław2 2

 

BLOK 4, rejestracja 17:00÷18:00, próba parkietu 17:45÷18:15, start: 18:30

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań2 (+1)121
2.Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
Lipski JakubDominiczak AleksandraDANCECLUB - Szczecin1 12
3.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów0 03

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań3 (+1)131
2.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów0 02
3.Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
Lipski JakubDominiczak AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 03

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) Open ST 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
Negrebetskyi VadymKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra1
2.Tarnowski Michał
Piejko Olga Gabriela
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Piejko Olga Gabriela
Tarnowski MichałPiejko Olga GabrielaDANCECLUB - Szczecin2
3.Grabowski Patryk
Capar Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Grabowski Patryk
Capar Hanna
Grabowski PatrykCapar HannaDANCECLUB - Szczecin3
4.Khersonskyy Fedor
Mazurek Martyna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Khersonskyy Fedor
Mazurek Martyna
Khersonskyy FedorMazurek MartynaCLASSIC DANCESPORT Warszawa4
5.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań5
6.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań6

16+ (Powyżej 15) Open LA 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra1
2.Antos Adrian
Świerk Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław2
3.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra3
4.Piskun Oleksander
Komar Iryna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Piskun Oleksander
Komar Iryna
Piskun OleksanderKomar IrynaCLASSIC DANCESPORT Warszawa4
5.Hamzayev Elwin
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Hamzayev Elwin
Klupa Natalia
Hamzayev ElwinKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław5
6.Niemczyk Kacper
Sobasik Marta
DANCE IMPERIUM - Poznań
Niemczyk Kacper
Sobasik Marta
Niemczyk KacperSobasik MartaDANCE IMPERIUM - Poznań6
7.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań7
8.Orwat Konrad
Matusiak Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Matusiak Agata
Orwat KonradMatusiak AgataDANCE IMPERIUM - Poznań8
9.Szelczyński Jakub
Cygan Wiktoria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Szelczyński Jakub
Cygan Wiktoria
Szelczyński JakubCygan WiktoriaDANCE IMPERIUM - Poznań9
10.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań10