III Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego

2024-04-21 Bielawa, KUBA DANCE STUDIO - Bielawa


UWAGA

ZMIANY W PROGRAMIE!!!!
Prosimy o zapoznanie się z nowym harmonogramem.

Po terminie możliwa rejestracja sms pod nr telefonu 510131 576
Do zobaczenia w Bielawie.

BLOK 1, rejestracja 10 00 - 10 30, start: 11 00

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance 10

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Drzewiecka Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Drzewiecka MajaDrzewiecka MajaFRASZKA - Kamienna Góra
2.Jaroń Lena
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Jaroń LenaJaroń LenaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3.Koczur Wiktoria
FRASZKA - Kamienna Góra
Koczur WiktoriaKoczur WiktoriaFRASZKA - Kamienna Góra
4.Komaniecka Julia
JOKER DANCE - Wrocław
Komaniecka JuliaKomaniecka JuliaJOKER DANCE - Wrocław
5.Niedziałkowska Milena
FRASZKA - Kamienna Góra
Niedziałkowska MilenaNiedziałkowska MilenaFRASZKA - Kamienna Góra
6.Piech Amelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Piech AmeliaPiech AmeliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
7.Strutyńska Zuzanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Strutyńska ZuzannaStrutyńska ZuzannaFRASZKA - Kamienna Góra
8.Talko Adrianna
JOKER DANCE - Wrocław
Talko AdriannaTalko AdriannaJOKER DANCE - Wrocław
9.Zatrapa Michalina
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Zatrapa MichalinaZatrapa MichalinaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
10.Zielonka Kornelia
4STEP - Siechnice
Zielonka KorneliaZielonka Kornelia4STEP - Siechnice

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 14

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Duć Filip
Duć Hanna
PM - Lubin
Duć Filip
Duć Hanna
Duć FilipDuć HannaPM - Lubin
2.Flisowska Oliwia
Wiśniewska Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Flisowska Oliwia
Wiśniewska Maja
Flisowska OliwiaWiśniewska MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3.Gryś Katarzyna
Lach Magda
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Gryś Katarzyna
Lach Magda
Gryś KatarzynaLach MagdaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
4.Kiełek Konstancja
Wypych Pola
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kiełek Konstancja
Wypych Pola
Kiełek KonstancjaWypych PolaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
5.Klonowski Stanisław
Syndłak Rita
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Klonowski Stanisław
Syndłak Rita
Klonowski StanisławSyndłak RitaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
6.Kozar Oliwier
Bystroń Laura
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kozar Oliwier
Bystroń Laura
Kozar OliwierBystroń LauraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
7.Krzewski Piotr
Lichnowska Hanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Krzewski Piotr
Lichnowska Hanna
Krzewski PiotrLichnowska HannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
8.Kubara Fabian
Kamińska Nadia
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kubara Fabian
Kamińska Nadia
Kubara FabianKamińska NadiaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
9.Kuźniar Anna
Mroczko Anastazja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kuźniar Anna
Mroczko Anastazja
Kuźniar AnnaMroczko AnastazjaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
10.Machała Antoni
Skrzypczyk Helena
4STEP - Siechnice
Machała Antoni
Skrzypczyk Helena
Machała AntoniSkrzypczyk Helena4STEP - Siechnice
11.Majek Wiktoria
Kiszka Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Majek Wiktoria
Kiszka Maja
Majek WiktoriaKiszka MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
12.Pacyniak Gracjan
Łopaczyk Oliwia
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Pacyniak Gracjan
Łopaczyk Oliwia
Pacyniak GracjanŁopaczyk OliwiaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
13.Starzyński Marcin
Kosowska Hanna
ESENS - Wrocław
Starzyński Marcin
Kosowska Hanna
Starzyński MarcinKosowska HannaESENS - Wrocław
14.Świszcz Kuba
Lichnowska Rozalia
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Świszcz Kuba
Lichnowska Rozalia
Świszcz KubaLichnowska RozaliaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banach Wojciech
Smoleń Zofia
4STEP - Siechnice
Banach Wojciech
Smoleń Zofia
Banach WojciechSmoleń Zofia4STEP - Siechnice
2.Turek Stefan
Eperlein Emilia
JOKER DANCE - Wrocław
Turek Stefan
Eperlein Emilia
Turek StefanEperlein EmiliaJOKER DANCE - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 2

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Józiów Martyna
PM - Lubin
Józiów MartynaJóziów MartynaPM - Lubin
2.Skupińska Justyna
FRASZKA - Kamienna Góra
Skupińska JustynaSkupińska JustynaFRASZKA - Kamienna Góra

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 6

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Furmańczyk Miłosz
Cienka Wiktoria
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Furmańczyk Miłosz
Cienka Wiktoria
Furmańczyk MiłoszCienka WiktoriaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
2.Halikowski Wiktor
Brożek Amelia
AKTAN - Wrocław
Halikowski Wiktor
Brożek Amelia
Halikowski WiktorBrożek AmeliaAKTAN - Wrocław
3.Izydorczyk Styś Sebastian
Miniti Alicja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Izydorczyk Styś Sebastian
Miniti Alicja
Izydorczyk Styś SebastianMiniti AlicjaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
4.Maciasz Norbert
Lupa Amelia
AMETYST - Lubań
Maciasz Norbert
Lupa Amelia
Maciasz NorbertLupa AmeliaAMETYST - Lubań
5.Sopiarz Paweł
Wichłacz Lena
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Sopiarz Paweł
Wichłacz Lena
Sopiarz PawełWichłacz LenaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
6.Ćwiek Natan
Flisak Pola
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Ćwiek Natan
Flisak Pola
Ćwiek NatanFlisak PolaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Belka Wiktoria
TAKT - Legnica
Belka WiktoriaBelka WiktoriaTAKT - Legnica
2.Grabarczyk Zuzanna
4STEP - Siechnice
Grabarczyk ZuzannaGrabarczyk Zuzanna4STEP - Siechnice
3.Hałub Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Hałub AnnaHałub AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra
4.Jaworska Julia
PM - Lubin
Jaworska JuliaJaworska JuliaPM - Lubin
5.Kosińska Anastazja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kosińska AnastazjaKosińska AnastazjaCIEŚLAK - Jelenia Góra
6.Shapovalova Iryna
IGLICA - Wrocław
Shapovalova IrynaShapovalova IrynaIGLICA - Wrocław
7.Strombahs Michelle
AMETYST - Lubań
Strombahs MichelleStrombahs MichelleAMETYST - Lubań
8.Syromiatnikova Nadezhda
IGLICA - Wrocław
Syromiatnikova NadezhdaSyromiatnikova NadezhdaIGLICA - Wrocław
9.Syromiatnikova Natalia
IGLICA - Wrocław
Syromiatnikova NataliaSyromiatnikova NataliaIGLICA - Wrocław
10.Waluk Sofia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Waluk SofiaWaluk SofiaCIEŚLAK - Jelenia Góra
11.Wróblewska Karolina
PM - Lubin
Wróblewska KarolinaWróblewska KarolinaPM - Lubin
12.Zienkiewicz Natalia
PM - Lubin
Zienkiewicz NataliaZienkiewicz NataliaPM - Lubin

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowska Anna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kozłowska AnnaKozłowska AnnaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
2.Sejud Gabriela
TAKT - Legnica
Sejud GabrielaSejud GabrielaTAKT - Legnica
3.Sejud Zofia
TAKT - Legnica
Sejud ZofiaSejud ZofiaTAKT - Legnica
4.Szczypka Emilia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczypka EmiliaSzczypka EmiliaCIEŚLAK - Jelenia Góra

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lizoń Oliwier
Gurak Luiza
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Lizoń Oliwier
Gurak Luiza
Lizoń OliwierGurak LuizaCIEŚLAK - Jelenia Góra
2.Shchyhol Sviatoslav
Zhukovytska Olena
SAKUN DANCE - Wrocław
Shchyhol Sviatoslav
Zhukovytska Olena
Shchyhol SviatoslavZhukovytska OlenaSAKUN DANCE - Wrocław
3.Szadkowski Oliwier
Doliny Barbara
FRASZKA - Kamienna Góra
Szadkowski Oliwier
Doliny Barbara
Szadkowski OliwierDoliny BarbaraFRASZKA - Kamienna Góra

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Izabela Dzwonek
INSPIRACJA - Wrocław
Izabela DzwonekIzabela DzwonekINSPIRACJA - Wrocław
2.Kurnyta Antonina
FRASZKA - Kamienna Góra
Kurnyta AntoninaKurnyta AntoninaFRASZKA - Kamienna Góra
3.Kłusek Maria
INSPIRACJA - Wrocław
Kłusek MariaKłusek MariaINSPIRACJA - Wrocław
4.Mardyła Hanna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Mardyła HannaMardyła HannaCIEŚLAK - Jelenia Góra
5.Nowakowska Maria
FRASZKA - Kamienna Góra
Nowakowska MariaNowakowska MariaFRASZKA - Kamienna Góra
6.Sałacińska Liliana
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sałacińska LilianaSałacińska LilianaCIEŚLAK - Jelenia Góra
7.Siwik Alicja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Siwik AlicjaSiwik AlicjaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gabriela Kloc
GRACJA - Zielona Góra
Gabriela KlocGabriela KlocGRACJA - Zielona Góra
2.Krawczyk Alicja
TAKT - Legnica
Krawczyk AlicjaKrawczyk AlicjaTAKT - Legnica
3.Seliadzevskaya Vera
SAKUN DANCE - Wrocław
Seliadzevskaya VeraSeliadzevskaya VeraSAKUN DANCE - Wrocław

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziuba Mateusz
Łuczak Lena
AKTAN - Wrocław
Dziuba Mateusz
Łuczak Lena
Dziuba MateuszŁuczak LenaAKTAN - Wrocław
2.Kaptur Morgan
Kostuś Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kaptur Morgan
Kostuś Maja
Kaptur MorganKostuś MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3.Wcisło Jakub
Fajdek Aleksandra
INSPIRACJA - Wrocław
Wcisło Jakub
Fajdek Aleksandra
Wcisło JakubFajdek AleksandraINSPIRACJA - Wrocław

 

BLOK 2, rejestracja 14 00 - 14 30, start: 15 00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cebula Wojciech
Barwińska Daniela
AKTAN - Wrocław
Cebula Wojciech
Barwińska Daniela
Cebula WojciechBarwińska DanielaAKTAN - Wrocław
2.Chudziński Szczepan
Herbut Amelia
PM - Lubin
Chudziński Szczepan
Herbut Amelia
Chudziński SzczepanHerbut AmeliaPM - Lubin
3.Jasiński Maksymilian
Dudziec Aleksandra
AKTAN - Wrocław
Jasiński Maksymilian
Dudziec Aleksandra
Jasiński MaksymilianDudziec AleksandraAKTAN - Wrocław
4.Kowalczuk Piotr
Małkowska Julia
PM - Lubin
Kowalczuk Piotr
Małkowska Julia
Kowalczuk PiotrMałkowska JuliaPM - Lubin
5.Lysenko Artem
Kravets Miroslava
GRACJA - Zielona Góra
Lysenko Artem
Kravets Miroslava
Lysenko ArtemKravets MiroslavaGRACJA - Zielona Góra
6.Rożniatowski Gabriel
Pencarska Urszula
PM - Lubin
Rożniatowski Gabriel
Pencarska Urszula
Rożniatowski GabrielPencarska UrszulaPM - Lubin
7.Suchocki Sławomir
Bielecka Nela
4STEP - Siechnice
Suchocki Sławomir
Bielecka Nela
Suchocki SławomirBielecka Nela4STEP - Siechnice

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
Banach KrzysztofSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice
2.Landyszkowski Miłosz
Honcharova Vasilisa
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Honcharova Vasilisa
Landyszkowski MiłoszHoncharova VasilisaGRACJA - Zielona Góra
3.Pomes Mikołaj
Serafinowicz Inka
GRACJA - Zielona Góra
Pomes Mikołaj
Serafinowicz Inka
Pomes MikołajSerafinowicz InkaGRACJA - Zielona Góra
4.Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
Turewicz TobiaszKurek SophieGRACJA - Zielona Góra
5.Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
AKTAN - Wrocław
Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska MilenaAKTAN - Wrocław
2.Kubuj Filip
Gurak Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kubuj Filip
Gurak Kornelia
Kubuj FilipGurak KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
3.Pociecha Iwo
Frania Dominika
4STEP - Siechnice
Pociecha Iwo
Frania Dominika
Pociecha IwoFrania Dominika4STEP - Siechnice
4.Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
Rygiewicz KacperPurzycka KingaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
5.Szmaj Jan
Gajewska Lena
ESENS - Wrocław
Szmaj Jan
Gajewska Lena
Szmaj JanGajewska LenaESENS - Wrocław
6.Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
4STEP - Siechnice
Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
Troska BartoszKręgiel Marcelina4STEP - Siechnice
7.Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
AKTAN - Wrocław
Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN - Wrocław

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frania Dagmara
4STEP - Siechnice
Frania DagmaraFrania Dagmara4STEP - Siechnice
2.Organiściak Hanna
ATHINA - Oława
Organiściak HannaOrganiściak HannaATHINA - Oława

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszka Błażej
Nowak Maja
BST - Baranów
Gruszka Błażej
Nowak Maja
Gruszka BłażejNowak MajaBST - Baranów
2.Hauza Jakub
Jakubowska Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Hauza Jakub
Jakubowska Natasza
Hauza JakubJakubowska NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3.Misiak Karol
Misiak Marianna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Marianna
Misiak KarolMisiak MariannaCIEŚLAK - Jelenia Góra
4.Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
Policzkiewicz PawełOsadkowska HannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
5.Skubiński Lucjusz
Makarska Maja
TAKT - Legnica
Skubiński Lucjusz
Makarska Maja
Skubiński LucjuszMakarska MajaTAKT - Legnica

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Domańska HaniaDomańska HaniaAMETYST - Lubań
2.Kiesewetter Maria
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kiesewetter MariaKiesewetter MariaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3.Senko Anna Maria
INSPIRACJA - Wrocław
Senko Anna MariaSenko Anna MariaINSPIRACJA - Wrocław

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Domańska HaniaDomańska HaniaAMETYST - Lubań
2.Kiesewetter Maria
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kiesewetter MariaKiesewetter MariaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3.Senko Anna Maria
INSPIRACJA - Wrocław
Senko Anna MariaSenko Anna MariaINSPIRACJA - Wrocław

 

BLOK 3, rejestracja 17 00 - 17 30, start: 18 00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bazgan Karol
Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Bazgan Karol
Wojciechowska Vanessa
Bazgan KarolWojciechowska VanessaIGLICA - Wrocław
2.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław
3.Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
ESENS - Wrocław
Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
Olszewski BartoszWujakowska AlicjaESENS - Wrocław
4.Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
Pawlikowski SzymonCiniecka NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chorostecki Oskar
Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
Chorostecki Oskar
Mazurek Zofia
Chorostecki OskarMazurek ZofiaIGLICA - Wrocław
2.Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
ESENS - Wrocław
Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
Grod MichałMyszko-Coelho MauraESENS - Wrocław
3.Krzysztofik Jakub
Mizielińska Bogusława
DANCECLUB - Szczecin
Krzysztofik Jakub
Mizielińska Bogusława
Krzysztofik JakubMizielińska BogusławaDANCECLUB - Szczecin
4.Niciejewski Franciszek
Jugo Kaja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Niciejewski Franciszek
Jugo Kaja
Niciejewski FranciszekJugo KajaCIEŚLAK - Jelenia Góra
5.Połcik Mikołaj
Butor Barbara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
Połcik MikołajButor BarbaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
6.Smykowski Marcel
Grzybowska Anna
AMETYST - Lubań
Smykowski Marcel
Grzybowska Anna
Smykowski MarcelGrzybowska AnnaAMETYST - Lubań
7.Somyk Mykhailo
Jakubiszyn Julia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Somyk Mykhailo
Jakubiszyn Julia
Somyk MykhailoJakubiszyn JuliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
8.Stefaniak Dawid
Grzeszczyszyn Lena
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Grzeszczyszyn Lena
Stefaniak DawidGrzeszczyszyn LenaGRACJA - Zielona Góra
9.Walczak Wiktor
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Walczak Wiktor
Kaptur Karen
Walczak WiktorKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Hubert
Hanka Alicja
AMETYST - Lubań
Baran Hubert
Hanka Alicja
Baran HubertHanka AlicjaAMETYST - Lubań
2.Bromber Artur
Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Bromber Artur
Bogusławska Izabela
Bromber ArturBogusławska IzabelaGRACJA - Zielona Góra
3.Szczerbiak Bolko
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Szczerbiak Bolko
Zysnarska Julia
Szczerbiak BolkoZysnarska JuliaTAKT - Legnica
4.Łagód Szymon
Smirno Klaudia
TAKT - Legnica
Łagód Szymon
Smirno Klaudia
Łagód SzymonSmirno KlaudiaTAKT - Legnica

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Hubert
Hanka Alicja
AMETYST - Lubań
Baran Hubert
Hanka Alicja
Baran HubertHanka AlicjaAMETYST - Lubań
2.Bromber Artur
Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Bromber Artur
Bogusławska Izabela
Bromber ArturBogusławska IzabelaGRACJA - Zielona Góra
3.Kret Jakub
Staniszewska Joanna
4STEP - Siechnice
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret JakubStaniszewska Joanna4STEP - Siechnice
4.Szczerbiak Bolko
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Szczerbiak Bolko
Zysnarska Julia
Szczerbiak BolkoZysnarska JuliaTAKT - Legnica
5.Łagód Szymon
Smirno Klaudia
TAKT - Legnica
Łagód Szymon
Smirno Klaudia
Łagód SzymonSmirno KlaudiaTAKT - Legnica

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Bartosz
Antosik Emilia
RUDAN - Nowa Ruda
Antosik Bartosz
Antosik Emilia
Antosik BartoszAntosik EmiliaRUDAN - Nowa Ruda
2.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów
3.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów
4.Kudła Wiktor
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Korbiel Zuzanna
Kudła WiktorKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica
5.Listwan Miłosz
Hercuń Marta
AMETYST - Lubań
Listwan Miłosz
Hercuń Marta
Listwan MiłoszHercuń MartaAMETYST - Lubań
6.Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
Niebylski MaciejMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław
7.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław
8.Surkov Semen
Grudniak Blanka
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Surkov Semen
Grudniak Blanka
Surkov SemenGrudniak BlankaTOP DANCE STUDIO - Poznań
9.Tyczkowski Oliwier
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Tyczkowski Oliwier
Koko Martyna
Tyczkowski OliwierKoko MartynaAMETYST - Lubań
10.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraIGLICA - Wrocław

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Albekier Gabriel
Poznańska Julia
Dancers United - WARSZAWA
Albekier Gabriel
Poznańska Julia
Albekier GabrielPoznańska JuliaDancers United - WARSZAWA
2.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów
3.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów
4.Kudła Wiktor
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Korbiel Zuzanna
Kudła WiktorKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica
5.Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
Niebylski MaciejMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław
6.Pluskota Stanisław
Isaieva Alina
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Isaieva Alina
Pluskota StanisławIsaieva AlinaGRACJA - Zielona Góra
7.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław
8.Surkov Semen
Grudniak Blanka
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Surkov Semen
Grudniak Blanka
Surkov SemenGrudniak BlankaTOP DANCE STUDIO - Poznań
9.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraIGLICA - Wrocław

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław
2.Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
3.Musiałek Filip
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Karpierz Aleksandra
Musiałek FilipKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
4.Musiichuk Yevhenii
Blachnicka Michalina
INSPIRACJA - Wrocław
Musiichuk Yevhenii
Blachnicka Michalina
Musiichuk YevheniiBlachnicka MichalinaINSPIRACJA - Wrocław
5.Pluskota Stanisław
Isaieva Alina
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Isaieva Alina
Pluskota StanisławIsaieva AlinaGRACJA - Zielona Góra

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław
2.Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
3.Lewicki Wiktor
Berehova Karyna
ATUT - Kalisz
Lewicki Wiktor
Berehova Karyna
Lewicki WiktorBerehova KarynaATUT - Kalisz
4.Listwan Miłosz
Hercuń Marta
AMETYST - Lubań
Listwan Miłosz
Hercuń Marta
Listwan MiłoszHercuń MartaAMETYST - Lubań
5.Musiałek Filip
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Karpierz Aleksandra
Musiałek FilipKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
6.Musiichuk Yevhenii
Blachnicka Michalina
INSPIRACJA - Wrocław
Musiichuk Yevhenii
Blachnicka Michalina
Musiichuk YevheniiBlachnicka MichalinaINSPIRACJA - Wrocław
7.Salicki Oskar
Włoch Paulina
ISKRA Praszka
Salicki Oskar
Włoch Paulina
Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA Praszka
8.Tyczkowski Oliwier
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Tyczkowski Oliwier
Koko Martyna
Tyczkowski OliwierKoko MartynaAMETYST - Lubań