ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów

2024-03-09 Kędzierzyn-Koźle, MISTRAL - Tarnowskie Góry


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

Fryzury i makijaż:
Julia Nowak, Saint Beauty 793-381-723
AM Allure: 601-890-817

Obuwie taneczne i treningowe, akcesoria: Akces Dance

I i II blok poprowadzą Arek Deierling i Iwona Pavlović - to specjalna niespodzianka dla najmłodszych: pamiątkowe zdjęcia, autografy, uściski i możliwość poznania Czarnej Mamby!

Noclegi: Drodzy Roztańczeni, dla Was Hotel Hugo przygotował specjalną promocję: Pokój dwuosobowy ze śniadaniem + możliwość korzystania z basenu (jest super, mały i kameralny), pokój relaksu oraz aż cztery sauny w cenie 330 zł / czyli 25% rabatu od ceny standardowej. Na hasło: Roztańczeni na wiosnę, kontakt z recepcją: +48 77 40 53 440 (w przypadku awarii telefonu stacjonarnego aktywowany jest numer zastępczy +48 512 491 879)

BLOK 1, rejestracja 08:30-09:00, próba parkietu 08:45-09:15, start: 09:30

rywalizacja na DWÓCH PARKIETACH, gość specjalny: Iwona Pavlović


Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Anikiel Krzysztof
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Anikiel KrzysztofAnikiel KrzysztofMISTRAL - Tarnowskie Góry
2.Kos Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Kos OliwiaKos OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry
3.Marzodko Julia
PASSION DANCE Krapkowice
Marzodko JuliaMarzodko JuliaPASSION DANCE Krapkowice
4.Tchórz Sofi
TEAM - Ornontowice
Tchórz SofiTchórz SofiTEAM - Ornontowice

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konicz Iga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Konicz IgaKonicz IgaMISTRAL - Tarnowskie Góry
2.Ostrowska Sabina
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Ostrowska SabinaOstrowska SabinaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojtala Martyna
PASSION DANCE Krapkowice
Wojtala MartynaWojtala MartynaPASSION DANCE Krapkowice

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Makselon Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makselon WeronikaMakselon WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nieciecka Julia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Nieciecka JuliaNieciecka JuliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sczakiel Marta
PASSION DANCE Krapkowice
Sczakiel MartaSczakiel MartaPASSION DANCE Krapkowice

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Halak Wiktoria
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Halak WiktoriaHalak WiktoriaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
2.Łuczak Julia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Łuczak JuliaŁuczak JuliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucza Maksym
Szolc Liliana
TEAM - Ornontowice
Kucza Maksym
Szolc Liliana
Kucza MaksymSzolc LilianaTEAM - Ornontowice

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łazarczyk Maksymilian
Łazarczyk Kaja
TEAM - Ornontowice
Łazarczyk Maksymilian
Łazarczyk Kaja
Łazarczyk MaksymilianŁazarczyk KajaTEAM - Ornontowice

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gach Kacper
Buzała Nina
PASSION DANCE Krapkowice
Gach Kacper
Buzała Nina
Gach KacperBuzała NinaPASSION DANCE Krapkowice
2.Parasyn Ignacy
Dąbrowska Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Ignacy
Dąbrowska Maja
Parasyn IgnacyDąbrowska MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała
3.Siudak Olivier
Seniszyn Zuzanna
PASSION DANCE Krapkowice
Siudak Olivier
Seniszyn Zuzanna
Siudak OlivierSeniszyn ZuzannaPASSION DANCE Krapkowice
4.Ćwikłowski Antoni
Gogała Julia
FORTUNA Głogówek
Ćwikłowski Antoni
Gogała Julia
Ćwikłowski AntoniGogała JuliaFORTUNA Głogówek

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 0

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 12:00-12:30, próba parkietu 12:30-12:45, start: 13:00

częściowo rywalizacja na DWÓCH PARKIETACH, gość specjalny Iwona Pavlović


14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frania Dagmara
4STEP - Siechnice
Frania DagmaraFrania Dagmara4STEP - Siechnice

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ćwikłowski Jan
Sarnes Laura
FORTUNA Głogówek
Ćwikłowski Jan
Sarnes Laura
Ćwikłowski JanSarnes LauraFORTUNA Głogówek

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
Sławiński AleksanderArendarska HannaMISTRAL - Tarnowskie Góry

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry
2.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry

16+ (Powyżej 15) E LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry
2.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry
2.Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice

 

BLOK 3, rejestracja 14:30-15:30, próba parkietu 15:15-15:45, start: 16:00

30+ (Senior 1) F ST PREMIUM 0

LS

30+ (Senior 1) F LA PREMIUM 1

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Waszak Maciej
Waszak Marta
ART DANCE Poznań
Waszak Maciej
Waszak Marta
Waszak MaciejWaszak MartaART DANCE Poznań

30+ (Senior 1) E ST PREMIUM 1

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Waszak Maciej
Waszak Marta
ART DANCE Poznań
Waszak Maciej
Waszak Marta
Waszak MaciejWaszak MartaART DANCE Poznań

30+ (Senior 1) E LA PREMIUM 0

LS

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 4

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Bogusław
Skotniczna Ewa
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Skotniczna Ewa
Baran BogusławSkotniczna EwaSEMPRE - Kraków
2.Bijak Sebastian
Dobrowolska-Bijak Agnieszka
DIAMENT - Wrocław
Bijak Sebastian
Dobrowolska-Bijak Agnieszka
Bijak SebastianDobrowolska-Bijak AgnieszkaDIAMENT - Wrocław
3.Cepak Adam
Gülhan Joanna
SKT Regis Bochnia
Cepak Adam
Gülhan Joanna
Cepak AdamGülhan JoannaSKT Regis Bochnia
4.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 1

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice

40+ (Senior 2) F ST PREMIUM 1

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markieta Jarosław
Markieta Angelika
IMPULS - Prochowice
Markieta Jarosław
Markieta Angelika
Markieta JarosławMarkieta AngelikaIMPULS - Prochowice

40+ (Senior 2) F LA PREMIUM 2

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lebed Serhii
Bigaj Magdalena
ART DANCE Poznań
Lebed Serhii
Bigaj Magdalena
Lebed SerhiiBigaj MagdalenaART DANCE Poznań
2.Markieta Jarosław
Markieta Angelika
IMPULS - Prochowice
Markieta Jarosław
Markieta Angelika
Markieta JarosławMarkieta AngelikaIMPULS - Prochowice

40+ (Senior 2) E ST PREMIUM 0

LS

40+ (Senior 2) E LA PREMIUM 0

LS

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 2

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
Burdziuk KrzysztofBurdziuk JustynaKTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
2.Lebed Serhii
Bigaj Magdalena
ART DANCE Poznań
Lebed Serhii
Bigaj Magdalena
Lebed SerhiiBigaj MagdalenaART DANCE Poznań

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 1

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice

50+ (Senior 3) F ST PREMIUM 2

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blacha Leszek
Blacha Beata
TEAM - Ornontowice
Blacha Leszek
Blacha Beata
Blacha LeszekBlacha BeataTEAM - Ornontowice
2.Jasiński Jarosław
Jasińska Olga
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Jasiński Jarosław
Jasińska Olga
Jasiński JarosławJasińska OlgaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź

50+ (Senior 3) F LA PREMIUM 3

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blacha Leszek
Blacha Beata
TEAM - Ornontowice
Blacha Leszek
Blacha Beata
Blacha LeszekBlacha BeataTEAM - Ornontowice
2.Jasiński Jarosław
Jasińska Olga
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Jasiński Jarosław
Jasińska Olga
Jasiński JarosławJasińska OlgaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
3.Siwy Marcin
Siwy Mariola
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Siwy Marcin
Siwy Mariola
Siwy MarcinSiwy MariolaMISTRAL - Tarnowskie Góry

50+ (Senior 3) E ST PREMIUM 0

LS

50+ (Senior 3) E LA PREMIUM 0

LS

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 0

LS

50+ (Senior 3) D LA PREMIUM 0

LS

60+ (Senior 4) F ST PREMIUM 0

60+ (Senior 4) F LA PREMIUM 0

60+ (Senior 4) E ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
TEAM - Ornontowice
Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
Skomorowski StanisławSkomorowska AnnaTEAM - Ornontowice

60+ (Senior 4) E LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
TEAM - Ornontowice
Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
Skomorowski StanisławSkomorowska AnnaTEAM - Ornontowice

60+ (Senior 4) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krupka Piotr
Pawlak Wiesława
ART DANCE Poznań
Krupka Piotr
Pawlak Wiesława
Krupka PiotrPawlak WiesławaART DANCE Poznań

60+ (Senior 4) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 18:00-18:30, próba parkietu 18:30-18:45, start: 19:00

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 3

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cepak Adam
Gülhan Joanna
SKT Regis Bochnia
Cepak Adam
Gülhan Joanna
Cepak AdamGülhan JoannaSKT Regis Bochnia
2.Gniadek-Zając Grzegorz
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Maj Barbara
Gniadek-Zając GrzegorzMaj BarbaraSEMPRE - Kraków
3.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
DREAM - Poznań
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak AnnaDREAM - Poznań

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 2

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cepak Adam
Gülhan Joanna
SKT Regis Bochnia
Cepak Adam
Gülhan Joanna
Cepak AdamGülhan JoannaSKT Regis Bochnia
2.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

30+ (Senior 1) B ST PREMIUM 4

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
DREAM - Poznań
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak AnnaDREAM - Poznań
2.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość

30+ (Senior 1) B LA PREMIUM 2

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
DANCE CENTER - Poznań
Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
Zaborowski MarekTokłowicz ElizaDANCE CENTER - Poznań

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 2

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Akademia Tańca Smooth Gdańsk
Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Kalinowski MichałKalinowska AgnieszkaAkademia Tańca Smooth Gdańsk
2.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 2

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mączka Robert
Gut Ewa
JUST DANCE Wieliczka
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaJUST DANCE Wieliczka
2.Wącław Szczepan
Wącław Anna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaZAWIROWANI - Mysłowice

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 2

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaDIAMENT - Wrocław
2.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość

40+ (Senior 2) B LA PREMIUM 0

LS

50+ (Senior 3) C ST PREMIUM 1

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra

50+ (Senior 3) C LA PREMIUM 2

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra
2.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

50+ (Senior 3) B ST PREMIUM 2

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól

50+ (Senior 3) B LA PREMIUM 2

LS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól

60+ (Senior 4) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków

60+ (Senior 4) B LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków

50+ (Senior 3) A ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno
2.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
AMBER - Kołobrzeg
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaAMBER - Kołobrzeg

50+ (Senior 3) A LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno

30+ (Senior 1) Open ST 0

30+ (Senior 1) Open LA 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Haraś Stanisław
Haraś Diana
DREAM - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaDREAM - Poznań

40+ (Senior 2) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Akademia Tańca Smooth Gdańsk
Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Kalinowski MichałKalinowska AgnieszkaAkademia Tańca Smooth Gdańsk
2.Mączka Robert
Gut Ewa
JUST DANCE Wieliczka
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaJUST DANCE Wieliczka
3.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa

40+ (Senior 2) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Haraś Stanisław
Haraś Diana
DREAM - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaDREAM - Poznań
2.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3.Kukan Josef
Kukan Barbora
All-4-dance
(Czechy)
Kukan Josef
Kukan Barbora
Kukan JosefKukan BarboraAll-4-dance
(Czechy)

50+ (Senior 3) Open ST 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
AMBER - Kołobrzeg
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaAMBER - Kołobrzeg

50+ (Senior 3) Open LA 0

60+ (Senior 4) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA - Głogów
2.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków

60+ (Senior 4) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA - Głogów
2.Rosiek Marian
Rosiek Janina
ZAWIROWANI - Mysłowice
Rosiek Marian
Rosiek Janina
Rosiek MarianRosiek JaninaZAWIROWANI - Mysłowice