Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś

2024-04-07 Żabno, LATINO - Żabno


Plik z wynikami

UWAGA

1 blok - start 9.15
4 blok -start 18.30

Fryzury i makijaże - Kapustka beauty
Zapisy pod numerem telefonu 784336857

BLOK 1, rejestracja 8.00-8.45, próba parkietu 8.45- 9.10, start: 9.15

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 27

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górecka Kornelia
KLASA - Tarnów
Górecka KorneliaGórecka KorneliaKLASA - Tarnów7 (+2)271
2.Knihnicka Nina
EVOLUTION - Kraków
Knihnicka NinaKnihnicka NinaEVOLUTION - Kraków6 (+2)261
3.Kociołek Zuzanna
THOMAS DANCE - Kraków
Kociołek ZuzannaKociołek ZuzannaTHOMAS DANCE - Kraków9 (+2)291
4.Kostrzewa Maja
THOMAS DANCE - Kraków
Kostrzewa MajaKostrzewa MajaTHOMAS DANCE - Kraków12 Kostrzewa Maja - G (+2)212Kostrzewa Maja - G1
5.Kozioł Hanna
KLASA - Tarnów
Kozioł HannaKozioł HannaKLASA - Tarnów7 (+2)271
6.Kubas Maja
JUST DANCE Wieliczka
Kubas MajaKubas MajaJUST DANCE Wieliczka11 (+2)2111
7.Pitala Wiktoria
JUST DANCE Wieliczka
Pitala WiktoriaPitala WiktoriaJUST DANCE Wieliczka6 (+2)261
8.Rodak Liliana
LATINO - Żabno
Rodak LilianaRodak LilianaLATINO - Żabno2 (+2)221
9.Rybka Anna
EVOLUTION - Kraków
Rybka AnnaRybka AnnaEVOLUTION - Kraków8 (+2)281
10.Staszczak Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Staszczak AleksandraStaszczak AleksandraEVOLUTION - Kraków12 Staszczak Aleksandra - G (+2)212Staszczak Aleksandra - G1
11.Tylek Lena
EVOLUTION - Kraków
Tylek LenaTylek LenaEVOLUTION - Kraków4 (+2)241
12.Wierzgacz Hanna
JUST DANCE Wieliczka
Wierzgacz HannaWierzgacz HannaJUST DANCE Wieliczka7 (+2)271
13.Żogała Aniela
FANTAZJA - Kraków
Żogała AnielaŻogała AnielaFANTAZJA - Kraków6 (+2)261
14.Boiko Violetta
SzT eMiKa - Tarnów
Boiko ViolettaBoiko ViolettaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)112
15.Buczek Blanka
GRACJA - Krosno
Buczek BlankaBuczek BlankaGRACJA - Krosno8 (+1)182
16.Hołda Nadia
LATINO - Żabno
Hołda NadiaHołda NadiaLATINO - Żabno1 (+1)112
17.Nieckarz Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz NataliaNieckarz NataliaJUST DANCE Wieliczka9 (+1)192
18.Patoń Antonina
LATINO - Żabno
Patoń AntoninaPatoń AntoninaLATINO - Żabno1 (+1)112
19.Pańpuch Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Pańpuch MagdalenaPańpuch MagdalenaEVOLUTION - Kraków3 (+1)132
20.Robak Natalia
LATINO - Żabno
Robak NataliaRobak NataliaLATINO - Żabno2 (+1)122
21.Rodzeń Jowita
EVOLUTION - Kraków
Rodzeń JowitaRodzeń JowitaEVOLUTION - Kraków5 (+1)152
22.Sioła Ada
EVOLUTION - Kraków
Sioła AdaSioła AdaEVOLUTION - Kraków3 (+1)132
23.Sioła Iga
EVOLUTION - Kraków
Sioła IgaSioła IgaEVOLUTION - Kraków6 (+1)162
24.Wiatr Joanna
LATINO - Żabno
Wiatr JoannaWiatr JoannaLATINO - Żabno1 (+1)112
25.Włodarczyk Olena
EVOLUTION - Kraków
Włodarczyk OlenaWłodarczyk OlenaEVOLUTION - Kraków8 (+1)182
26.Ślęzak Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Ślęzak GabrielaŚlęzak GabrielaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)112
27.Węgrzyn Lena
LATINO - Żabno
Węgrzyn LenaWęgrzyn LenaLATINO - Żabno-1 (-1)-1-1

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mucha Stanisław
Kryniewska Urszula
SzT eMiKa - Tarnów
Mucha Stanisław
Kryniewska Urszula
Mucha StanisławKryniewska UrszulaSzT eMiKa - Tarnów2, 2 (+2)22, 21
2.Musiał Mateusz
Dyląg Julia
EVOLUTION - Kraków
Musiał Mateusz
Dyląg Julia
Musiał MateuszDyląg JuliaEVOLUTION - Kraków G (+2)2G1
3.Ryczek Adam
Komada Liliana
LATINO - Żabno
Ryczek Adam
Komada Liliana
Ryczek AdamKomada LilianaLATINO - Żabno2, 2 (+1)12, 22

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bara Mateusz
Oleksiewicz Klaudia
GALA - Mielec
Bara Mateusz
Oleksiewicz Klaudia
Bara MateuszOleksiewicz KlaudiaGALA - Mielec6 (+2)261
2.Biernat Błażej
Węgiel Olga
THOMAS DANCE - Kraków
Biernat Błażej
Węgiel Olga
Biernat BłażejWęgiel OlgaTHOMAS DANCE - Kraków3 (+2)231
3.Gaj Wojciech
Przywara Hanna
EVOLUTION - Kraków
Gaj Wojciech
Przywara Hanna
Gaj WojciechPrzywara HannaEVOLUTION - Kraków4 (+2)241
4.Kuczek Antoni
Kieć Nikola
KLASA - Tarnów
Kuczek Antoni
Kieć Nikola
Kuczek AntoniKieć NikolaKLASA - Tarnów7 (+2)271
5.Mędala Bruno
Wojtyś Oliwia
LATINO - Żabno
Mędala Bruno
Wojtyś Oliwia
Mędala BrunoWojtyś OliwiaLATINO - Żabno11 (+2)2111
6.Ptak Aleksander
Tylek Ewelina
EVOLUTION - Kraków
Ptak Aleksander
Tylek Ewelina
Ptak AleksanderTylek EwelinaEVOLUTION - Kraków G (+2)2G1
7.Sajdak Filip
Musiał Milena
KLASA - Tarnów
Sajdak Filip
Musiał Milena
Sajdak FilipMusiał MilenaKLASA - Tarnów5 (+2)251
8.Blicharczyk Tomasz
Wilk Kornelia
GRACJA - Krosno
Blicharczyk Tomasz
Wilk Kornelia
Blicharczyk TomaszWilk KorneliaGRACJA - Krosno10 (+1)1102
9.Gabiga Milan
Gabiga Zoja
SzT eMiKa - Tarnów
Gabiga Milan
Gabiga Zoja
Gabiga MilanGabiga ZojaSzT eMiKa - Tarnów1, 1 (+1)11, 12
10.Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
JUST DANCE Wieliczka
Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
Kucharczyk KacperStawarz LenaJUST DANCE Wieliczka3 (+1)132
11.Olewiński Maksymilian
Sitko Kamila
KLASA - Tarnów
Olewiński Maksymilian
Sitko Kamila
Olewiński MaksymilianSitko KamilaKLASA - Tarnów3 (+1)132
12.Wiciński Mateusz
Szczepańska Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Wiciński Mateusz
Szczepańska Martyna
Wiciński MateuszSzczepańska MartynaJUST DANCE Wieliczka8 (+1)182
13.Wideł Tymoteusz
Religa Julia
GALA - Mielec
Wideł Tymoteusz
Religa Julia
Wideł TymoteuszReliga JuliaGALA - Mielec7 (+1)172

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernacki Ksawery
Leniar Matylda
THOMAS DANCE - Kraków
Bernacki Ksawery
Leniar Matylda
Bernacki KsaweryLeniar MatyldaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+2)241
2.Gauden Natan
Rachwalska Anna
SKT Regis Bochnia
Gauden Natan
Rachwalska Anna
Gauden NatanRachwalska AnnaSKT Regis Bochnia5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuc Mateusz
Adamarek Pola
GALA - Mielec
Kuc Mateusz
Adamarek Pola
Kuc MateuszAdamarek PolaGALA - Mielec4 (+1)141
2.Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
Bełczewski SebastianCesak - Jędrzejczyk JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)142
3.Łabędź Michał
Turbak Joanna
M-TEAM - Kraków
Łabędź Michał
Turbak Joanna
Łabędź MichałTurbak JoannaM-TEAM - Kraków1 (+1)113
4.Mikoś Mieszko
Sajdak Natalia
KLASA - Tarnów
Mikoś Mieszko
Sajdak Natalia
Mikoś MieszkoSajdak NataliaKLASA - Tarnów0 04
5.Maksimovich Daniil
Barańska Melissa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Maksimovich Daniil
Barańska Melissa
Maksimovich DaniilBarańska MelissaCENTRUM TAŃCA - Radom0 05
6.Walkowicz Michał
Bednarz Alicja
KLASA - Tarnów
Walkowicz Michał
Bednarz Alicja
Walkowicz MichałBednarz AlicjaKLASA - Tarnów0 06

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Adamczyk WiktoriaAdamczyk WiktoriaEVOLUTION - Kraków10 (+2)2101
2.Adamiec Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Adamiec JuliaAdamiec JuliaSAMBA - Tarnobrzeg10 (+2)2101
3.Filewicz Maria
SAMBA - Tarnobrzeg
Filewicz MariaFilewicz MariaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+2)251
4.Fydrych Nela
GRACJA - Krosno
Fydrych NelaFydrych NelaGRACJA - Krosno8 (+2)281
5.Jesionek Helena
SAMBA - Tarnobrzeg
Jesionek HelenaJesionek HelenaSAMBA - Tarnobrzeg10 (+2)2101
6.Migdał Lena
THOMAS DANCE - Kraków
Migdał LenaMigdał LenaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+2)241
7.Świątek Elena
ELIDA - Mielec
Świątek ElenaŚwiątek ElenaELIDA - Mielec12 Świątek Elena - G (+2)212Świątek Elena - G1
8.Rudnik Magdalena
SKT Regis Bochnia
Rudnik MagdalenaRudnik MagdalenaSKT Regis Bochnia6 (+1)162
9.Strojek Maja
JUST DANCE Wieliczka
Strojek MajaStrojek MajaJUST DANCE Wieliczka4 (+1)142
10.Sękowska Amelia
PLĄS - Kraków
Sękowska AmeliaSękowska AmeliaPLĄS - Kraków9 (+1)192
11.Tomecki Szymon
AXIS - Nowy Sącz
Tomecki SzymonTomecki SzymonAXIS - Nowy Sącz1, 1 (+1)11, 12
12.Waś Julia
JUST DANCE Wieliczka
Waś JuliaWaś JuliaJUST DANCE Wieliczka3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babii Alika
EVOLUTION - Kraków
Babii AlikaBabii AlikaEVOLUTION - Kraków7 (+2)271
2.Partyka Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka AleksandraPartyka AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl13 Partyka Aleksandra - F (+2)213Partyka Aleksandra - F1
3.Lamb Lena
THOMAS DANCE - Kraków
Lamb LenaLamb LenaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+2)222
4.Marszałek Nicola
AKSEL - Rzeszów
Marszałek NicolaMarszałek NicolaAKSEL - Rzeszów8 (+2)282
5.Zięba Małgorzata
ELIDA - Mielec
Zięba MałgorzataZięba MałgorzataELIDA - Mielec8 (+2)282
6.Biały Julia
GRACJA - Krosno
Biały JuliaBiały JuliaGRACJA - Krosno7 (+1)173
7.Leniar Łucja
THOMAS DANCE - Kraków
Leniar ŁucjaLeniar ŁucjaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+1)143
8.Szydłowska Daria
THOMAS DANCE - Kraków
Szydłowska DariaSzydłowska DariaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)113
9.Zatwarnicka Iga
GRACJA - Krosno
Zatwarnicka IgaZatwarnicka IgaGRACJA - Krosno4 (+1)143

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babiarczyk Igor
Gawlińska Agata
SWING Żywiec-Kuków
Babiarczyk Igor
Gawlińska Agata
Babiarczyk IgorGawlińska AgataSWING Żywiec-Kuków4 (+2)241
2.Mędala Nikodem
Lustofin Marika
LATINO - Żabno
Mędala Nikodem
Lustofin Marika
Mędala NikodemLustofin MarikaLATINO - Żabno G (+2)2G1
3.Uchacz Maciej
Zięba Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Uchacz Maciej
Zięba Martyna
Uchacz MaciejZięba MartynaJUST DANCE Wieliczka10 (+2)2101
4.Więch Bartłomiej
Wideł Rozalia
GALA - Mielec
Więch Bartłomiej
Wideł Rozalia
Więch BartłomiejWideł RozaliaGALA - Mielec2 (+2)221
5.Cena Emilia
Kłak Tymoteusz
TAKT - Jarosław
Cena Emilia
Kłak Tymoteusz
Cena EmiliaKłak TymoteuszTAKT - Jarosław5, 5 (+1)15, 52
6.Freudenberger Filip
Krzych Emilia
TAKT - Jarosław
Freudenberger Filip
Krzych Emilia
Freudenberger FilipKrzych EmiliaTAKT - Jarosław2, 2 (+1)12, 22
7.Makar Maciej
Walczak Julia
TAKT - Jarosław
Makar Maciej
Walczak Julia
Makar MaciejWalczak JuliaTAKT - Jarosław11 (+1)1112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernacki Hubert
Nowakowska Lilianna
THOMAS DANCE - Kraków
Bernacki Hubert
Nowakowska Lilianna
Bernacki HubertNowakowska LiliannaTHOMAS DANCE - Kraków7 (+2)271
2.Kowalczyk Antoni
Pośpiech Julia
IMPERIA - Kraków
Kowalczyk Antoni
Pośpiech Julia
Kowalczyk AntoniPośpiech JuliaIMPERIA - Kraków9 (+2)291
3.Pacułt Aleksander
Kaniewska Katarzyna
M-TEAM - Kraków
Pacułt Aleksander
Kaniewska Katarzyna
Pacułt AleksanderKaniewska KatarzynaM-TEAM - Kraków8 (+2)281
4.Kierys Franciszek
Miller Laura
GALA - Mielec
Kierys Franciszek
Miller Laura
Kierys FranciszekMiller LauraGALA - Mielec Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
5.Kochanek Bartłomiej
Lustofin Wiktoria
LATINO - Żabno
Kochanek Bartłomiej
Lustofin Wiktoria
Kochanek BartłomiejLustofin WiktoriaLATINO - Żabno6 (+2)262
6.Ptak Tomasz
Jurek Laura
EVOLUTION - Kraków
Ptak Tomasz
Jurek Laura
Ptak TomaszJurek LauraEVOLUTION - Kraków6 (+2)262
7.Sosiński Aleksander
Dziedzic Julia
JUST DANCE Wieliczka
Sosiński Aleksander
Dziedzic Julia
Sosiński AleksanderDziedzic JuliaJUST DANCE Wieliczka6 (+2)262
8.Bożek Kacper
Merchut Sabina
KLASA - Tarnów
Bożek Kacper
Merchut Sabina
Bożek KacperMerchut SabinaKLASA - Tarnów8 (+1)183
9.Cepak Tymoteusz
Brennan Magdalena
SKT Regis Bochnia
Cepak Tymoteusz
Brennan Magdalena
Cepak TymoteuszBrennan MagdalenaSKT Regis Bochnia6 (+1)163
10.Dziedzic Franciszek
Morońska Lena
SKT Regis Bochnia
Dziedzic Franciszek
Morońska Lena
Dziedzic FranciszekMorońska LenaSKT Regis Bochnia3 (+1)133
11.Golisz Jan
Basisty Martyna
TAKT - Jarosław
Golisz Jan
Basisty Martyna
Golisz JanBasisty MartynaTAKT - Jarosław6 (+1)163
12.Maj Bartosz
Lejzak Maja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Maj Bartosz
Lejzak Maja
Maj BartoszLejzak MajaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.9 (+1)193
13.Pasierbek Kamil
Kabat Zuzanna
KLASA - Tarnów
Pasierbek Kamil
Kabat Zuzanna
Pasierbek KamilKabat ZuzannaKLASA - Tarnów10 (+1)1103

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawiec-Lanckorońska Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Morawiec-Lanckorońska GabrielaMorawiec-Lanckorońska GabrielaJUST DANCE Wieliczka6 (+2)261
2.Palonek Maria
JUST DANCE Wieliczka
Palonek MariaPalonek MariaJUST DANCE Wieliczka13 Palonek Maria - G (+2)213Palonek Maria - G1
3.Sternal Maja
LATINO - Żabno
Sternal MajaSternal MajaLATINO - Żabno5 (+2)251
4.Turlej Olivia
THOMAS DANCE - Kraków
Turlej OliviaTurlej OliviaTHOMAS DANCE - Kraków10 (+2)2101
5.Bogucka Nadia
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Bogucka NadiaBogucka NadiaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek6 (+1)162
6.Błach Krzysztof
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Błach KrzysztofBłach KrzysztofRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.10 (+1)1102
7.Palej Kaja
THOMAS DANCE - Kraków
Palej KajaPalej KajaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+1)122
8.Szczygieł Julia
LATINO - Żabno
Szczygieł JuliaSzczygieł JuliaLATINO - Żabno5 (+1)152

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Hanna
SAMBA - Tarnobrzeg
Baran HannaBaran HannaSAMBA - Tarnobrzeg9 (+2)291
2.Wincenciak Kinga
ELIDA - Mielec
Wincenciak KingaWincenciak KingaELIDA - Mielec9 (+2)291
3.Stefańczyk Anna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Stefańczyk AnnaStefańczyk AnnaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+2)222
4.Wydra Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Wydra OliwiaWydra OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg12 Wydra Oliwia - F (+2)212Wydra Oliwia - F2
5.Dudek Katarzyna
ELIDA - Mielec
Dudek KatarzynaDudek KatarzynaELIDA - Mielec5 (+1)153
6.Siwek Lena
ELIDA - Mielec
Siwek LenaSiwek LenaELIDA - Mielec7 (+1)173
7.Wojciechowska Marcelina
THOMAS DANCE - Kraków
Wojciechowska MarcelinaWojciechowska MarcelinaTHOMAS DANCE - Kraków10 (+1)1103
8.Żarów Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Żarów GabrielaŻarów GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-12.00, próba parkietu 12.00-12.25, start: 12.30

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barańska Melissa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Barańska MelissaBarańska MelissaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)121
2.Krzempek Anna
GALA - Mielec
Krzempek AnnaKrzempek AnnaGALA - Mielec6 (+1)162
3.Dobosz Marcela
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Dobosz MarcelaDobosz MarcelaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)143
4.Dudzik Adriana
STTS Kraków
Dudzik AdrianaDudzik AdrianaSTTS Kraków0 04
5.Swędzioł Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Swędzioł LenaSwędzioł LenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Harla Alicja
GALA - Mielec
Harla AlicjaHarla AlicjaGALA - Mielec0 06
7.Stochmal Nela
KLASA - Tarnów
Stochmal NelaStochmal NelaKLASA - Tarnów0 07

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smirnov Mihail
Ukrainets-Krachetova Zlata
IMPERIA - Kraków
Smirnov Mihail
Ukrainets-Krachetova Zlata
Smirnov MihailUkrainets-Krachetova ZlataIMPERIA - Kraków2 (+1)121
2.Małota Jakub
Wolnik Kamila
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Małota Jakub
Wolnik Kamila
Małota JakubWolnik KamilaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka4 (+1)142
3.Bączek Grzegorz
Łoboda Sonia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Bączek Grzegorz
Łoboda Sonia
Bączek GrzegorzŁoboda SoniaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka1 (+1)113
4.Respondek Wojciech
Kołodziej Hanna
KLASA - Tarnów
Respondek Wojciech
Kołodziej Hanna
Respondek WojciechKołodziej HannaKLASA - Tarnów3 (+1)134
5.Basista Witold
Ciura Zuzanna
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Basista Witold
Ciura Zuzanna
Basista WitoldCiura ZuzannaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka2 (+1)125
6.Brelhin Ilarion
Mezentseva Valeriia
KLASA - Tarnów
Brelhin Ilarion
Mezentseva Valeriia
Brelhin IlarionMezentseva ValeriiaKLASA - Tarnów0 06
7.Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
THOMAS DANCE - Kraków
Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
Słaby MaksymilianHebda KamilaTHOMAS DANCE - Kraków2 27
8.Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
Bąk MaximilianDomaradzka LenaDANCE ACADEMY - Stalowa Wola4 48
9.Chwała Hubert
Duda Aurelia
JUST DANCE Wieliczka
Chwała Hubert
Duda Aurelia
Chwała HubertDuda AureliaJUST DANCE Wieliczka1 19
10.Kwinta Filip
Bartłomowicz Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Kwinta Filip
Bartłomowicz Natalia
Kwinta FilipBartłomowicz NataliaJUST DANCE Wieliczka1 110

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaM-TEAM - Kraków2 (+1)121
2.Zdrzalik Eryk
Zych Roksana
KLASA - Tarnów
Zdrzalik Eryk
Zych Roksana
Zdrzalik ErykZych RoksanaKLASA - Tarnów2 (+1)122
3.Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
KLASA - Tarnów
Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA - Tarnów6 (+1)163
4.Wcisło Oliwier
Serafin Beata
GALA - Mielec
Wcisło Oliwier
Serafin Beata
Wcisło OliwierSerafin BeataGALA - Mielec2 24
5.Małek Mikołaj
Dereń Amelia
GALA - Mielec
Małek Mikołaj
Dereń Amelia
Małek MikołajDereń AmeliaGALA - Mielec0 05
6.Pochopień Hubert
Pochopień Laura
LATINO - Żabno
Pochopień Hubert
Pochopień Laura
Pochopień HubertPochopień LauraLATINO - Żabno0 06
7.Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
JUST DANCE Wieliczka
Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE Wieliczka0 07

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Turbak Alicja
M-TEAM - Kraków
Turbak AlicjaTurbak AlicjaM-TEAM - Kraków4 (+1)141
2.Sztaba Patrycja
M-TEAM - Kraków
Sztaba PatrycjaSztaba PatrycjaM-TEAM - Kraków7 Sztaba Patrycja - E (+1)17Sztaba Patrycja - E2
3.Wielgosińska Weronika
GALA - Mielec
Wielgosińska WeronikaWielgosińska WeronikaGALA - Mielec6 (+1)163
4.Małachowska Mira
SUKCES - Jaworzno
Małachowska MiraMałachowska MiraSUKCES - Jaworzno1 (+1)114
5.Mieluch Joanna
KLASA - Tarnów
Mieluch JoannaMieluch JoannaKLASA - Tarnów3 (+1)135
6.Pietras Jagoda
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pietras JagodaPietras JagodaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)156
7.Kozłowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)137
8.Jachyra Oliwia
ELIDA - Mielec
Jachyra OliwiaJachyra OliwiaELIDA - Mielec2 28
9.Zobek Natalia
WDS - Katowice
Zobek NataliaZobek NataliaWDS - Katowice5 58
10.Golik Zofia
AKSEL - Rzeszów
Golik ZofiaGolik ZofiaAKSEL - Rzeszów0 010
11.Nadolska Wiktoria
TAKT - Chełm
Nadolska WiktoriaNadolska WiktoriaTAKT - Chełm5 511
12.Dalton Ruby
ELIDA - Mielec
Dalton RubyDalton RubyELIDA - Mielec1 112
13.Kubas Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Kubas WiktoriaKubas WiktoriaAKSEL - Rzeszów2 213
14.Wszołek Lilianna
KLASA - Tarnów
Wszołek LiliannaWszołek LiliannaKLASA - Tarnów1 114
15.Dzień Alicja
THOMAS DANCE - Kraków
Dzień AlicjaDzień AlicjaTHOMAS DANCE - Kraków0 015

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Kot IzabelaKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów8 (+1)181
2.Szymczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Szymczak IzabelaSzymczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)132
3.Ledzińska Oliwia
THOMAS DANCE - Kraków
Ledzińska OliwiaLedzińska OliwiaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+1)123
4.Zych Milena
LATINO - Żabno
Zych MilenaZych MilenaLATINO - Żabno9 Zych Milena - D (+1)19Zych Milena - D4
5.Urjasz Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Urjasz WiktoriaUrjasz WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków0 05
6.Ponc Martyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Ponc MartynaPonc MartynaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 06
7.Gawęda Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Gawęda ZuzannaGawęda ZuzannaJUST DANCE Wieliczka2 27
8.Michalska Urszula
STTS Kraków
Michalska UrszulaMichalska UrszulaSTTS Kraków1 18
9.Gładysiewicz Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Gładysiewicz JuliaGładysiewicz JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 09

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)121
2.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin2 (+1)122
3.Kłapeć Jan
Wyka Róża
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Wyka Róża
Kłapeć JanWyka RóżaZAMEK - Lublin0 03
4.Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 24

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin2 (+1)121
2.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)132
3.Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 03
4.Kłapeć Jan
Wyka Róża
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Wyka Róża
Kłapeć JanWyka RóżaZAMEK - Lublin0 04

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-15.00, próba parkietu 15.00-15.25, start: 15.30

14-15 (Junior 2) D ST Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin 1
2.Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głuszko MariaGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112

14-15 (Junior 2) D LA Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin 1
2.Łapa Joanna
GALA - Mielec
Łapa JoannaŁapa JoannaGALA - Mielec4 (+1)142
3.Łapa Magdalena
GALA - Mielec
Łapa MagdalenaŁapa MagdalenaGALA - Mielec1 (+1)113
4.Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głuszko MariaGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 04

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewandowski Marcel
Dembowska Kaja
AKSEL - Rzeszów
Lewandowski Marcel
Dembowska Kaja
Lewandowski MarcelDembowska KajaAKSEL - Rzeszów5, 5 (+2)25, 51
2.Miśko Filip
Biały Blanka
TAKT - Jarosław
Miśko Filip
Biały Blanka
Miśko FilipBiały BlankaTAKT - Jarosław3 (+1)132

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Michał
Blok Adrianna Magdalena
TAKT - Jarosław
Mazur Michał
Blok Adrianna Magdalena
Mazur MichałBlok Adrianna MagdalenaTAKT - Jarosław4 (+2)241
2.Tamsaut Dominik
Morawska Julia
TAKT - Jarosław
Tamsaut Dominik
Morawska Julia
Tamsaut DominikMorawska JuliaTAKT - Jarosław6 (+1)162

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Soika Lev
Węclewska Anna
PERFECT DANCE - Kraków
Soika Lev
Węclewska Anna
Soika LevWęclewska AnnaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)111
2.Kukla Wojciech
Szelech Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Kukla Wojciech
Szelech Maja
Kukla WojciechSzelech MajaSAMBA - Tarnobrzeg E (+1)1E2
3.Chmiel Piotr
Brzegowy Magdalena
JUST DANCE Wieliczka
Chmiel Piotr
Brzegowy Magdalena
Chmiel PiotrBrzegowy MagdalenaJUST DANCE Wieliczka2 (+1)123
4.Fijałkowski Franciszek
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Andruszko Dorota
Fijałkowski FranciszekAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków1 14
5.Myszka Jakub
Giermasińska Alicja
SAMBA - Tarnobrzeg
Myszka Jakub
Giermasińska Alicja
Myszka JakubGiermasińska AlicjaSAMBA - Tarnobrzeg1 15
6.Spyra Błażej
Gibek Barbara
ELIDA - Mielec
Spyra Błażej
Gibek Barbara
Spyra BłażejGibek BarbaraELIDA - Mielec0 06

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Filip
Adamczyk Emilia
LATINO - Żabno
Adamczyk Filip
Adamczyk Emilia
Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATINO - Żabno D (+1)1D1
2.Beltrani Jan
Beltrani Jagoda
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Beltrani Jan
Beltrani Jagoda
Beltrani JanBeltrani JagodaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka4 (+1)142
3.Kula Franciszek
Kmieć Emilia
LATINO - Żabno
Kula Franciszek
Kmieć Emilia
Kula FranciszekKmieć EmiliaLATINO - Żabno5 (+1)153
4.Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)154
5.Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
ELIDA - Mielec
Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA - Mielec2 (+1)125
6.Myciński Alex
Grzywnowicz Natasza
IMPERIA - Kraków
Myciński Alex
Grzywnowicz Natasza
Myciński AlexGrzywnowicz NataszaIMPERIA - Kraków6 66
7.Usarz Maksymilian
Śliwa Jadwiga
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Usarz Maksymilian
Śliwa Jadwiga
Usarz MaksymilianŚliwa JadwigaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka0 07
8.Tomczyk Mateusz
Walska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg0 08
9.Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
SAMBA - Tarnobrzeg
Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
Abramczyk SzymonRybczyńska JagodaSAMBA - Tarnobrzeg0 09
10.Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
Łabędź TomaszWąs AlicjaM-TEAM - Kraków0 09

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawełek Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pawełek PatrycjaPawełek PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 Pawełek Patrycja - E (+1)17Pawełek Patrycja - E1
2.Porębny Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Porębny AleksandraPorębny AleksandraAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
3.Żarska Emilia
AKSEL - Rzeszów
Żarska EmiliaŻarska EmiliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)133
4.Tucka Emilia
AKSEL - Rzeszów
Tucka EmiliaTucka EmiliaAKSEL - Rzeszów2 (+1)124
5.Antaki Sophie
AKSEL - Rzeszów
Antaki SophieAntaki SophieAKSEL - Rzeszów0 05
6.Janda Anna
AKSEL - Rzeszów
Janda AnnaJanda AnnaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Indyk Anna
ELIDA - Mielec
Indyk AnnaIndyk AnnaELIDA - Mielec0 07
8.Piwcio Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Piwcio KlaudiaPiwcio KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 08

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciebiera Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Ciebiera WiktoriaCiebiera WiktoriaAKSEL - Rzeszów7 Ciebiera Wiktoria - E (+1)17Ciebiera Wiktoria - E1
2.Żarska Emilia
AKSEL - Rzeszów
Żarska EmiliaŻarska EmiliaAKSEL - Rzeszów5 (+1)152
3.Porębny Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Porębny AleksandraPorębny AleksandraAKSEL - Rzeszów3 (+1)133
4.Tucka Emilia
AKSEL - Rzeszów
Tucka EmiliaTucka EmiliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)134
5.Ujda Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Ujda GabrielaUjda GabrielaAKSEL - Rzeszów1 15
6.Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Jajkiewicz KamilaJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec3 36
7.Piwcio Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Piwcio KlaudiaPiwcio KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Antaki Sophie
AKSEL - Rzeszów
Antaki SophieAntaki SophieAKSEL - Rzeszów0 08
9.Janda Anna
AKSEL - Rzeszów
Janda AnnaJanda AnnaAKSEL - Rzeszów0 09

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Cieniek AleksandraCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Chołody Nikola
JUMP - Janów Lubelski
Chołody NikolaChołody NikolaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)122
3.Huk Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Huk KlaudiaHuk KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)133
4.Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Jajkiewicz KamilaJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec3 (+1)134
5.Bańda Amelia
DanceFlow - Lublin
Bańda AmeliaBańda AmeliaDanceFlow - Lublin1 15
6.Papara Weronika
EVOLUTION - Kraków
Papara WeronikaPapara WeronikaEVOLUTION - Kraków0 06
7.Ciebiera Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Ciebiera WiktoriaCiebiera WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Borek Zofia
ELIDA - Mielec
Borek ZofiaBorek ZofiaELIDA - Mielec1 18

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawełek Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pawełek PatrycjaPawełek PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)121
2.Huk Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Huk KlaudiaHuk KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)112
3.Chołody Nikola
JUMP - Janów Lubelski
Chołody NikolaChołody NikolaJUMP - Janów Lubelski6 63
4.Bańda Amelia
DanceFlow - Lublin
Bańda AmeliaBańda AmeliaDanceFlow - Lublin1 14
5.Papara Weronika
EVOLUTION - Kraków
Papara WeronikaPapara WeronikaEVOLUTION - Kraków0 05

 

BLOK 4, rejestracja 17.15 - 18.00, próba parkietu 18.00-18.25, start: 18.30

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malicki Mikołaj
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Malicki Mikołaj
Skiba Rozalia
Malicki MikołajSkiba RozaliaLATINO - Żabno6 (+1)161
2.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
3.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów5 (+1)153
4.NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
NARTYMAU MikhailMazur KalinaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)134
5.Lorek Dawid
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Lorek Dawid
Kocot Julia
Lorek DawidKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)115
6.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka1 16
7.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec0 07
8.Staniec Adam
Ziaja Julita
KLASA - Tarnów
Staniec Adam
Ziaja Julita
Staniec AdamZiaja JulitaKLASA - Tarnów3 37
9.Błaut Filip
Krzyworączka Antonina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Błaut Filip
Krzyworączka Antonina
Błaut FilipKrzyworączka AntoninaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 09
10.Kuźma Franciszek
Zaczyńska Laura
M-TEAM - Kraków
Kuźma Franciszek
Zaczyńska Laura
Kuźma FranciszekZaczyńska LauraM-TEAM - Kraków-1 -110

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Franciszek
Zaczyńska Laura
M-TEAM - Kraków
Kuźma Franciszek
Zaczyńska Laura
Kuźma FranciszekZaczyńska LauraM-TEAM - Kraków2 (+1)121
2.Lorek Dawid
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Lorek Dawid
Kocot Julia
Lorek DawidKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)122
3.Błaut Filip
Krzyworączka Antonina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Błaut Filip
Krzyworączka Antonina
Błaut FilipKrzyworączka AntoninaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)163
4.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów5 (+1)154
5.Staniec Adam
Ziaja Julita
KLASA - Tarnów
Staniec Adam
Ziaja Julita
Staniec AdamZiaja JulitaKLASA - Tarnów3 (+1)135
6.Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)126
7.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec0 07
8.Czarnik Dominik
Serek Aleksandra
KLASA - Tarnów
Czarnik Dominik
Serek Aleksandra
Czarnik DominikSerek AleksandraKLASA - Tarnów0 08
9.Malicki Mikołaj
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Malicki Mikołaj
Skiba Rozalia
Malicki MikołajSkiba RozaliaLATINO - Żabno0 08
10.NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
NARTYMAU MikhailMazur KalinaPERFECT DANCE - Kraków1 110
11.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów0 011
12.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka1 111

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Kubiesa TomaszNowak PaulinaMagic Dance Chrzanów3 (+1)131
2.Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
Rogala RajanSkórnicka AleksandraIMPERIA - Kraków3 (+1)132
3.Zięba Oskar
Zięba Amelia
ELIDA - Mielec
Zięba Oskar
Zięba Amelia
Zięba OskarZięba AmeliaELIDA - Mielec2 (+1)123
4.Czerniak Dominik
Kostrz Kaja
Tańcownia - Kraków
Czerniak Dominik
Kostrz Kaja
Czerniak DominikKostrz KajaTańcownia - Kraków1 14
5.Majcher Hubert
Treszer Zofia
SKT Regis Bochnia
Majcher Hubert
Treszer Zofia
Majcher HubertTreszer ZofiaSKT Regis Bochnia2 25
6.Kamyk-Krzyś Tymon
Wojtyczko Amelia
CUBANA - Nowy Targ
Kamyk-Krzyś Tymon
Wojtyczko Amelia
Kamyk-Krzyś TymonWojtyczko AmeliaCUBANA - Nowy Targ1 16
7.Gołąb Bartosz
Grąz Katarzyna Maria
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Grąz Katarzyna Maria
Gołąb BartoszGrąz Katarzyna MariaTAKT - Jarosław0 07

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
Rogala RajanSkórnicka AleksandraIMPERIA - Kraków4 (+1)141
2.Michalski Paweł
Mieszczak Marta
SEMPRE - Kraków
Michalski Paweł
Mieszczak Marta
Michalski PawełMieszczak MartaSEMPRE - Kraków3 (+1)132
3.Kubek Beniamin
Ciecińska Olga
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Ciecińska Olga
Kubek BeniaminCiecińska OlgaLATINO - Żabno E (+1)1E3
4.Kamyk-Krzyś Tymon
Wojtyczko Amelia
CUBANA - Nowy Targ
Kamyk-Krzyś Tymon
Wojtyczko Amelia
Kamyk-Krzyś TymonWojtyczko AmeliaCUBANA - Nowy Targ2 (+1)124
5.Majcher Hubert
Treszer Zofia
SKT Regis Bochnia
Majcher Hubert
Treszer Zofia
Majcher HubertTreszer ZofiaSKT Regis Bochnia4 (+1)145
6.Kogut Antoni
Szczepanek Dominika
SKT Regis Bochnia
Kogut Antoni
Szczepanek Dominika
Kogut AntoniSzczepanek DominikaSKT Regis Bochnia1 16
7.Czerniak Dominik
Kostrz Kaja
Tańcownia - Kraków
Czerniak Dominik
Kostrz Kaja
Czerniak DominikKostrz KajaTańcownia - Kraków0 07
8.Gołąb Bartosz
Grąz Katarzyna Maria
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Grąz Katarzyna Maria
Gołąb BartoszGrąz Katarzyna MariaTAKT - Jarosław4 48
9.Rachwalski Krzysztof
Puzia Katarzyna
SKT Regis Bochnia
Rachwalski Krzysztof
Puzia Katarzyna
Rachwalski KrzysztofPuzia KatarzynaSKT Regis Bochnia0 09
10.Zięba Oskar
Zięba Amelia
ELIDA - Mielec
Zięba Oskar
Zięba Amelia
Zięba OskarZięba AmeliaELIDA - Mielec0 09

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikos Błażej
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Mikos Błażej
Zdrzalik Milena
Mikos BłażejZdrzalik MilenaKLASA - Tarnów D (+1)1D1
2.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin D (+1)1D2
3.Kubek Beniamin
Ciecińska Olga
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Ciecińska Olga
Kubek BeniaminCiecińska OlgaLATINO - Żabno D (+1)1D3
4.Osuch Krzysztof
Kula Kaja
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Kula Kaja
Osuch KrzysztofKula KajaPERFECT DANCE - Kraków D (+1)1D4
5.Dyka Maciej
Pajor Lena
CUBANA - Nowy Targ
Dyka Maciej
Pajor Lena
Dyka MaciejPajor LenaCUBANA - Nowy Targ5 55
6.Penter Grzegorz
Majewska Paulina
INFINITY - Kraków
Penter Grzegorz
Majewska Paulina
Penter GrzegorzMajewska PaulinaINFINITY - Kraków0 06
7.Miśkiewicz Bartłomiej
Kazior Anna
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Kazior Anna
Miśkiewicz BartłomiejKazior AnnaEVOLUTION - Kraków1 17
8.Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Kubiesa WojciechGrzesło PatrycjaMagic Dance Chrzanów0 08
9.Majkut Szymon
Olszówka Zuzanna
SKT AGH - Kraków
Majkut Szymon
Olszówka Zuzanna
Majkut SzymonOlszówka ZuzannaSKT AGH - Kraków5 59

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałek Albert
Pokachailo Anastasiia
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Pokachailo Anastasiia
Gałek AlbertPokachailo AnastasiiaSEMPRE - Kraków4 (+1)141
2.Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Kubiesa TomaszNowak PaulinaMagic Dance Chrzanów2 (+1)122
3.Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Kubiesa WojciechGrzesło PatrycjaMagic Dance Chrzanów4 (+1)143
4.Miśkiewicz Bartłomiej
Kazior Anna
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Kazior Anna
Miśkiewicz BartłomiejKazior AnnaEVOLUTION - Kraków4 (+1)144
5.Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
Kucwaj FilipSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)155
6.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 26
7.Mikos Błażej
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Mikos Błażej
Zdrzalik Milena
Mikos BłażejZdrzalik MilenaKLASA - Tarnów6 67
8.Majkut Szymon
Olszówka Zuzanna
SKT AGH - Kraków
Majkut Szymon
Olszówka Zuzanna
Majkut SzymonOlszówka ZuzannaSKT AGH - Kraków1 18
9.Penter Grzegorz
Majewska Paulina
INFINITY - Kraków
Penter Grzegorz
Majewska Paulina
Penter GrzegorzMajewska PaulinaINFINITY - Kraków1 19
10.Dyka Maciej
Pajor Lena
CUBANA - Nowy Targ
Dyka Maciej
Pajor Lena
Dyka MaciejPajor LenaCUBANA - Nowy Targ2 210
11.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław1 110

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)131
2.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg C (+1)1C2
3.Ordon Karol
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Tracz Gabriela
Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów1 (+1)113
4.Kurczab Kamil
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Kurczab Kamil
Habel Anna
Kurczab KamilHabel AnnaKLASA - Tarnów2 (+1)124
5.Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
Pogrebniak SzymonGałaś OliwiaRYTM - Chełm7 (+1)175
6.Zientarski Aleksander
Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zientarski Aleksander
Skoczyńska Karolina
Zientarski AleksanderSkoczyńska KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)126
7.Wojnar Krystian
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Lato Natalia
Wojnar KrystianLato NataliaAKSEL - Rzeszów5 57
8.Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
Kucwaj FilipSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg2 28
9.Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
KLASA - Tarnów
Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA - Tarnów2 28
10.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik3 310
11.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków1 111
12.Bednarz Jan
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Jan
Jachyra Marlena
Bednarz JanJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg4 412
13.Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE - Kraków0 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Larysz Jakub
Zbierańska Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Larysz Jakub
Zbierańska Katarzyna
Larysz JakubZbierańska KatarzynaSUKCES - Jaworzno2 (+1)121
2.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)162
3.Górny Mateusz
Bazylińska Amelia
IMPERIA - Kraków
Górny Mateusz
Bazylińska Amelia
Górny MateuszBazylińska AmeliaIMPERIA - Kraków C (+1)1C3
4.Ordon Karol
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Tracz Gabriela
Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów1 (+1)114
5.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)135
6.Butsiak Yan
Kwiecień Marcelina
Akademia Tańca - Kielce
Butsiak Yan
Kwiecień Marcelina
Butsiak YanKwiecień MarcelinaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)116
7.Osuch Krzysztof
Kula Kaja
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Kula Kaja
Osuch KrzysztofKula KajaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)117
8.Demidov Oleksandr
Dzhyga Anastasiia
INFINITY - Kraków
Demidov Oleksandr
Dzhyga Anastasiia
Demidov OleksandrDzhyga AnastasiiaINFINITY - Kraków1 18
9.Bednarz Jan
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Jan
Jachyra Marlena
Bednarz JanJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg4 49
10.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik2 29
11.Kurczab Kamil
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Kurczab Kamil
Habel Anna
Kurczab KamilHabel AnnaKLASA - Tarnów1 111
12.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin2 212
13.Zientarski Aleksander
Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zientarski Aleksander
Skoczyńska Karolina
Zientarski AleksanderSkoczyńska KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 112
14.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków0 014

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Górny Mateusz
Bazylińska Amelia
IMPERIA - Kraków
Górny Mateusz
Bazylińska Amelia
Górny MateuszBazylińska AmeliaIMPERIA - Kraków4 (+1)142
3.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów9 (+1)193
4.Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
Nieckarz MichałPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków7 (+1)174
5.Pliszka Philip
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Pliszka Philip
Kędzior Weronika
Pliszka PhilipKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów B (+1)1B5
6.Budzik Tomasz
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Budzik Zofia
Budzik TomaszBudzik ZofiaKLASA - Tarnów4 46
7.Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
IMPERIA - Kraków
Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
Sarota ArkadiuszSzramik JuliaIMPERIA - Kraków0 07
8.Salamon Tymoteusz
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Salamon Tymoteusz
Paszek Wiktoria
Salamon TymoteuszPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków4 48
9.Nykiel Filip
Łucarz Emilia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Łucarz Emilia
Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO - Żabno1 19
10.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 210
11.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg0 011

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salamon Tymoteusz
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Salamon Tymoteusz
Paszek Wiktoria
Salamon TymoteuszPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków B (+1)1B1
2.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112
3.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów9 (+1)193
4.Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
Marcinkowski KrystianKrężel MartynaLATINO - Żabno6 (+1)164
5.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów2 (+1)125
6.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno0 06
7.Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
KLASA - Tarnów
Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA - Tarnów0 07
8.Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
IMPERIA - Kraków
Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
Sarota ArkadiuszSzramik JuliaIMPERIA - Kraków2 28
9.Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
Nieckarz MichałPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków1 19
10.Nykiel Filip
Łucarz Emilia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Łucarz Emilia
Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO - Żabno0 010
11.Budzik Tomasz
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Budzik Zofia
Budzik TomaszBudzik ZofiaKLASA - Tarnów0 011

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów10 (+1)1101
2.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin A (+1)1A2
3.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków1 (+1)113
4.Stachura Łukasz
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Stachura Łukasz
Skiba Oliwia
Stachura ŁukaszSkiba OliwiaLATINO - Żabno10 (+1)1104
5.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów9 (+1)195
6.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów1 16
7.Ryz Michał
Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Ryz Michał
Łopata Aleksandra
Ryz MichałŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków1 17
8.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków-1 -18
9.Biały Michał
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Zybińska Zofia
Biały MichałZybińska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 09
10.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 310
11.Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
Marcinkowski KrystianKrężel MartynaLATINO - Żabno0 011

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalik Karol
Fatyga Agata
IMPERIA - Kraków
Michalik Karol
Fatyga Agata
Michalik KarolFatyga AgataIMPERIA - Kraków A (+1)1A1
2.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków12 (+1)1122
3.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków1 (+1)113
4.Cisiński Krystian
Peroń Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Cisiński Krystian
Peroń Weronika
Cisiński KrystianPeroń WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków11 (+1)1114
5.Górniak Jerzy
Khmara Anhelina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Górniak Jerzy
Khmara Anhelina
Górniak JerzyKhmara AnhelinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków8 (+1)185
6.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów7 76
7.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin0 07
8.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów1 18
9.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów1 19
10.Sroka Maciej
Szylar Joanna
INFINITY - Kraków
Sroka Maciej
Szylar Joanna
Sroka MaciejSzylar JoannaINFINITY - Kraków0 010
11.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów1 111