WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT

2024-04-14 Tomaszów Mazowiecki, CANTINERO - Tomaszów Maz.


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA;
TRANSMISJA Z TURNIEJU NA KANALE YOUTUBE POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO !!!

UWAGA:
1. ZMIANA ROZPOCZĘCIA GODZIN BLOKU PIERWSZEGO i TRZECIEGO
2. KATEGORIE; OPEN AMATEUR BALLROOM & RISING STARS AMATEUR LATIN ZOSTANĄ ROZEGRANE NA GALI WIECZORNEJ O GODZ. 18;00

We wszystkich kategoriach OPEN o stracie decyduje data urodzenia starszego partnera.

Pary Startujące w Mistrzostwach Europy WDO mogą wykupić roczną licencje WDO za pośrednictwem PTT dokonując wpłaty na konto Zarządu Głównego PTT z 20% zniżką. Juniorzy 16 Funtów, Młodzież i Amatorzy 24 Funty po kursie NBP w dniu wpłaty w złotych polskich.

Uchwała ZG PTT nr 35 z dnia 2024-04-04
ZG PTT ZG PTT postanawia przeliczyć wyniki par w kategoriach Mistrzostw Świata WDO ( 4 kategorie) i Mistrzostw Europy WDO (2 kategorie) realizowanych w ramach Ice Arena Cup, w dniach 13-14 kwietnia 2024 roku przez Szkołę Tańca CANTINERO, wg. punktacji dedykowanej poziomowi niebieskiemu w tabeli Rankingu Sportowego PTT na rok 2024. Pozostałe konkurencje Open zarówno dla par jak i dla solistów zostaną dodatkowo zbonusowane przeliczeniem wg koloru pomarańczowego (drugi poziom)
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega opublikowaniu na stronie www.taniec.pl oraz na stronach internetowych okręgów.

Zgodnie z systemem PREMIUM PTT zagraniczne pary i soliści nie odbierają punktów premium polskim parom i solistom.
System Premium PTT punkt 1.10.
1.10. W turniejach PREMIUM mogą uczestniczyć również tancerze/ pary zagraniczne. Tancerze/pary zagraniczne nie mogą zdobywać punktów Premium , nie są także liczone do łącznej liczby par startujących np. w turnieju startuje 10 par/10 tancerzy , w tym 5 zagranicznych. Pary polskie rywalizują zgodnie z Systemem PREMIUM dla 5 par /tancerzy o 2 punkty PREMIUM ,przyznane dwóm najlepszym polskim parom/tancerzom, niezależnie od zajętego miejsca. itd.

BLOK 1, rejestracja 8:00 - 9:00, próba parkietu 8:45 - 9:45, start: 10:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mijal Henryk
Wiechecka Maja
DANCECLUB - Szczecin
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
Mijal HenrykWiechecka MajaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)111
2.Zizlans Richards
Kalke Patricija
Amber Jurmala
(Łotwa)
Zizlans Richards
Kalke Patricija
Zizlans RichardsKalke PatricijaAmber Jurmala
(Łotwa)
2
3.Sidzina Tymon
Piec Barbara
DANCECLUB - Szczecin
Sidzina Tymon
Piec Barbara
Sidzina TymonPiec BarbaraDANCECLUB - Szczecin2 (+1)123
4.Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
JEDYNKA - Łódź
Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
Pilarski BartoszStolarek MariaJEDYNKA - Łódź4 (+1)144
5.Weizman Ziv
Zur Alin

(Izrael)
Weizman Ziv
Zur Alin
Weizman ZivZur Alin
(Izrael)
5
6.Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
Nakielski JakubSkowrońska GabrielaJEDYNKA - Łódź3 36
7.Gałązka Jan
Marciniak Martyna
STEP DANCE - Koluszki
Gałązka Jan
Marciniak Martyna
Gałązka JanMarciniak MartynaSTEP DANCE - Koluszki0 07

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Martyniuk Darya
SAKUN DANCE - Wrocław
Martyniuk DaryaMartyniuk DaryaSAKUN DANCE - Wrocław3 (+1)131
2.Stępień Leon
ESKADRA - Pabianice
Stępień LeonStępień LeonESKADRA - Pabianice6 (+1)162
3.Stachowicz Natasza
AKSEL - Rzeszów
Stachowicz NataszaStachowicz NataszaAKSEL - Rzeszów1 13
4.Kacan Lina
Imperia
(Austria)
Kacan LinaKacan LinaImperia
(Austria)
4

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ksok Patryk
Kazubek Zuzanna
POLISH CLUB - Warszawa
Ksok Patryk
Kazubek Zuzanna
Ksok PatrykKazubek ZuzannaPOLISH CLUB - Warszawa3 (+1)131
2.Krzysztofik Jakub
Mizielińska Bogusława
DANCECLUB - Szczecin
Krzysztofik Jakub
Mizielińska Bogusława
Krzysztofik JakubMizielińska BogusławaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)142
3.Nakielski Krzysztof
Kaniecka Julia
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Krzysztof
Kaniecka Julia
Nakielski KrzysztofKaniecka JuliaJEDYNKA - Łódź1 (+1)113
4.Puto Cyprian
Mordal Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Puto Cyprian
Mordal Laura
Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 34
5.Mołdowski Leon
Pawlik Emilia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Mołdowski Leon
Pawlik Emilia
Mołdowski LeonPawlik EmiliaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 05
6.Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
Drzewiecki WiktorSkorzycka PaulinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 06

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cichy Paulina
FORUM - Zabrze
Cichy PaulinaCichy PaulinaFORUM - Zabrze9 Cichy Paulina - D (+1)19Cichy Paulina - D1
2.Psaltirov Elena
POLISH CLUB - Warszawa
Psaltirov ElenaPsaltirov ElenaPOLISH CLUB - Warszawa7 (+1)172
3.Maciaszczyk Adrianna
Viva Dance Łódź
Maciaszczyk AdriannaMaciaszczyk AdriannaViva Dance Łódź2 23
4.Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Nowak JagodaNowak JagodaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 14

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moroz Oleksandr
Moroz Anastasia
Original Dance School
(Ukraine)
Moroz Oleksandr
Moroz Anastasia
Moroz OleksandrMoroz AnastasiaOriginal Dance School
(Ukraine)
1
2.Sharabi Sagi
Ron Yali

(Izrael)
Sharabi Sagi
Ron Yali
Sharabi SagiRon Yali
(Izrael)
2
3.Graif Nitay
Port Taly

(Izrael)
Graif Nitay
Port Taly
Graif NitayPort Taly
(Izrael)
3

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Solo Dance 6

OPEN UNDER 12 BALLROOM
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kostiuk Mariana
IGLICA - Wrocław
Kostiuk MarianaKostiuk MarianaIGLICA - Wrocław1 11
2.Verhela Sofiia
Rick Rose
(Ukraine)
Verhela SofiiaVerhela SofiiaRick Rose
(Ukraine)
2
3.Zaloha Olha
ZAMEK - Lublin
Zaloha OlhaZaloha OlhaZAMEK - Lublin0 03
4.Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Słabiak NataszaSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 04
5.Gramatik Arina

(Ukraine)
Gramatik ArinaGramatik Arina
(Ukraine)
5
6.Safonova Ivanka

(Ukraine)
Safonova IvankaSafonova Ivanka
(Ukraine)
6

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Solo Dance 8

OPEN UNDER 12 LATIN
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Verhela Sofiia
Rick Rose
(Ukraine)
Verhela SofiiaVerhela SofiiaRick Rose
(Ukraine)
1
2.Kostiuk Mariana
IGLICA - Wrocław
Kostiuk MarianaKostiuk MarianaIGLICA - Wrocław1 12
3.Bolharska Anhelina
Starlight
(Ukraine)
Bolharska AnhelinaBolharska AnhelinaStarlight
(Ukraine)
3
4.Kryvun Vitalina

(Ukraina)
Kryvun VitalinaKryvun Vitalina
(Ukraina)
4
5.Zaloha Olha
ZAMEK - Lublin
Zaloha OlhaZaloha OlhaZAMEK - Lublin0 05
6.Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Słabiak NataszaSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 06
7.Safonova Ivanka

(Ukraine)
Safonova IvankaSafonova Ivanka
(Ukraine)
7
8.Gramatik Arina

(Ukraine)
Gramatik ArinaGramatik Arina
(Ukraine)
8

 

BLOK 2, rejestracja 10:00 - 11:00, próba parkietu 11:15 - 11:45, start: 12:00

Under 21 Latin - 1/2-Semifinal & Final - Evening Gala


Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Międzynarodowy 3

OPEN UNDER 10 six dances
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piłat Aleksander
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Piłat Aleksander
Sinicka Julia
Piłat AleksanderSinicka JuliaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Pękala Jan
Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Pękala Jan
Stawicka Gemma
Pękala JanStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Weizman Ziv
Zur Alin

(Izrael)
Weizman Ziv
Zur Alin
Weizman ZivZur Alin
(Izrael)

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Solo Dance 6

OPEN UNDER 10 six dances
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barańska Melissa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Barańska MelissaBarańska MelissaCENTRUM TAŃCA - Radom2 21
2.Zaloha Olha
ZAMEK - Lublin
Zaloha OlhaZaloha OlhaZAMEK - Lublin0 02
3.Yatsunova Mariia
SAKUN DANCE - Wrocław
Yatsunova MariiaYatsunova MariiaSAKUN DANCE - Wrocław0 03
4.Kopka Pola
AnaDens Łódź
Kopka PolaKopka PolaAnaDens Łódź5 54
5.Batrachenko Yeva
POLISH CLUB - Warszawa
Batrachenko YevaBatrachenko YevaPOLISH CLUB - Warszawa0 05
6.Łabędź Urszula
M-TEAM - Kraków
Łabędź UrszulaŁabędź UrszulaM-TEAM - Kraków2 26

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Międzynarodowy 28

OPEN UNDER 21 LATIN
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.JENSEN MATVII
HONYMOVYCH ANISIIA
Imperia
(Ukraine)
JENSEN MATVII
HONYMOVYCH ANISIIA
JENSEN MATVIIHONYMOVYCH ANISIIAImperia
(Ukraine)
1
2.Chornolutskyi Arsenii
Yurova Alina
Dance Innovation Team
(Ukraina)
Chornolutskyi Arsenii
Yurova Alina
Chornolutskyi ArseniiYurova AlinaDance Innovation Team
(Ukraina)
2
3.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław0 03
4.Trushyn Adrian
Lebed Polina
Dance Innovation Team
(Ukraine)
Trushyn Adrian
Lebed Polina
Trushyn AdrianLebed PolinaDance Innovation Team
(Ukraine)
4
5.Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 05
6.Zhurenko Kyrylo
Linnik Yevanhelina

(Ukraine)
Zhurenko Kyrylo
Linnik Yevanhelina
Zhurenko KyryloLinnik Yevanhelina
(Ukraine)
6
7.Gascon Alex
Akopian Stella

(Spain)
Gascon Alex
Akopian Stella
Gascon AlexAkopian Stella
(Spain)
7
8.Goncharenko Vladislav
Popatenko Bogdana
BFT Club
(Ukraine)
Goncharenko Vladislav
Popatenko Bogdana
Goncharenko VladislavPopatenko BogdanaBFT Club
(Ukraine)
8
9.Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
Guz MikołajOkarska KorneliaDANCECLUB - Szczecin0 010
10.Zazybov Ivan
Wierciszewska Laura
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zazybov Ivan
Wierciszewska Laura
Zazybov IvanWierciszewska LauraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 011
11.Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
Dobrowolski OskarSzaporów JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 012
12.Cristian Cepoi
Michelle Coman
Dance Talent Academy
(Irlandia)
Cristian Cepoi
Michelle Coman
Cristian CepoiMichelle ComanDance Talent Academy
(Irlandia)
13
13.Piskun Oleksander
Komar Iryna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Piskun Oleksander
Komar Iryna
Piskun OleksanderKomar IrynaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 014
14.Port Alon
Groner Lia

(Izrael)
Port Alon
Groner Lia
Port AlonGroner Lia
(Izrael)
15
15.Shtepka Andrii
Ahranova Anastasiia
Latin Star Dance Club Berlin
(Germany)
Shtepka Andrii
Ahranova Anastasiia
Shtepka AndriiAhranova AnastasiiaLatin Star Dance Club Berlin
(Germany)
15
16.Goch Łukasz
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Garcia Gabriela
Goch ŁukaszGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków0 017
17.Kruk Dawid
Haluch Nina
PRESTIGE - Katowice
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaPRESTIGE - Katowice0 018
18.Dunets Bohdan
Brewer Aoibhin

(Ireland)
Dunets Bohdan
Brewer Aoibhin
Dunets BohdanBrewer Aoibhin
(Ireland)
19
19.Ostapovych Yurii
Liedtke Alina

(Germany)
Ostapovych Yurii
Liedtke Alina
Ostapovych YuriiLiedtke Alina
(Germany)
20
20.Mircescu-Levy Yonatan
Ben-David Tal

(Izrael)
Mircescu-Levy Yonatan
Ben-David Tal
Mircescu-Levy YonatanBen-David Tal
(Izrael)
21
21.Bang Mathias Sonne
Sorensen Lucca Emilia

(Denmark)
Bang Mathias Sonne
Sorensen Lucca Emilia
Bang Mathias SonneSorensen Lucca Emilia
(Denmark)
22
22.Dvornik Nikita
Nepper Aksa
VM Dans
(Daniav)
Dvornik Nikita
Nepper Aksa
Dvornik NikitaNepper AksaVM Dans
(Daniav)
22
23.Bang Mathias Sonne
Sorensen Lucca Emilia
VM dans
(Dania)
Bang Mathias Sonne
Sorensen Lucca Emilia
Bang Mathias SonneSorensen Lucca EmiliaVM dans
(Dania)
24.Bobko Bohdan
Musiiko Daniela

(Ukraine)
Bobko Bohdan
Musiiko Daniela
Bobko BohdanMusiiko Daniela
(Ukraine)
25.Doroshenko Artem
Malovichko Maria

(Ukraina)
Doroshenko Artem
Malovichko Maria
Doroshenko ArtemMalovichko Maria
(Ukraina)
26.Kraucevicius Rokas
Kaminskaite Ilze

(Lithuania)
Kraucevicius Rokas
Kaminskaite Ilze
Kraucevicius RokasKaminskaite Ilze
(Lithuania)
27.Usatyi Danylo
Sharkova Yelyzaveta
Dance Innovation Team
(Ukraina)
Usatyi Danylo
Sharkova Yelyzaveta
Usatyi DanyloSharkova YelyzavetaDance Innovation Team
(Ukraina)
28.Usatyi Dmytro
Moroz Yana-Sofiia

(Ukraina)
Usatyi Dmytro
Moroz Yana-Sofiia
Usatyi DmytroMoroz Yana-Sofiia
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open ST Solo Dance 6

OPEN UNDER 14 BALLROOM
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 01
2.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź0 02
3.Stępień Leon
ESKADRA - Pabianice
Stępień LeonStępień LeonESKADRA - Pabianice0 03
4.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź8 84
5.Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Nowak JagodaNowak JagodaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 15
6.Foros Liubomir
Imperia
(Ukraina)
Foros LiubomirForos LiubomirImperia
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open LA Solo Dance 8

OPEN UNDER 14 LATIN
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krupska Maria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Krupska MariaKrupska MariaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01
2.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź0 02
3.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 03
4.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź8 84
5.Tymińska Hanna
DANCE LINE Warszawa
Tymińska HannaTymińska HannaDANCE LINE Warszawa0 05
6.Malinowska Melania
DANCE LINE Warszawa
Malinowska MelaniaMalinowska MelaniaDANCE LINE Warszawa0 06
7.Mamos Marcelina
DANCE LINE Warszawa
Mamos MarcelinaMamos MarcelinaDANCE LINE Warszawa0 07
8.Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Nowak JagodaNowak JagodaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 18

14-15 (Junior 2) Open ST Solo Dance 5

OPEN UNDER 16 BALLROOM
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź0 01
2.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź3 32
3.Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Doniec NataliaDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków0 03
4.Mazepa Marta
Starlight
(Ukraina)
Mazepa MartaMazepa MartaStarlight
(Ukraina)
4
5.Foros Liubomir
Imperia
(Ukraina)
Foros LiubomirForos LiubomirImperia
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open LA Solo Dance 6

OPEN UNDER 16 LATIN
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zawadzka KajaZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 21
2.Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Doniec NataliaDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków0 02
3.Mazepa Marta
Starlight
(Ukraina)
Mazepa MartaMazepa MartaStarlight
(Ukraina)
3
4.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź0 04
5.Kasirenko Dariana
SAKUN DANCE - Wrocław
Kasirenko DarianaKasirenko DarianaSAKUN DANCE - Wrocław0 05
6.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź3 36

16-18 (Młodzież) Open ST Solo Dance 5

OPEN UNDER 19 BALLROOM
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piwko Anna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Piwko AnnaPiwko AnnaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 01
2.Markiewicz Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin7 72
3.Lesiewicz Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Lesiewicz AleksandraLesiewicz AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.3 33
4.Mularz Olga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mularz OlgaMularz OlgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 04
5.Tarasewicz Natalia
KADRYL - Białystok
Tarasewicz NataliaTarasewicz NataliaKADRYL - Białystok0 05

16-18 (Młodzież) Open LA Solo Dance 9

OPEN UNDER 19 LATIN
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Kielawa JuliaKielawa JuliaKLASA - Tarnów0 01
2.Michaluk Kornelia
DANCE LINE Warszawa
Michaluk KorneliaMichaluk KorneliaDANCE LINE Warszawa0 02
3.Loba Zuzanna
STEP DANCE - Koluszki
Loba ZuzannaLoba ZuzannaSTEP DANCE - Koluszki0 03
4.Wszendyrówny Ewa
DANCE LINE Warszawa
Wszendyrówny EwaWszendyrówny EwaDANCE LINE Warszawa0 04
5.Piwko Anna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Piwko AnnaPiwko AnnaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 05
6.Tarasewicz Natalia
KADRYL - Białystok
Tarasewicz NataliaTarasewicz NataliaKADRYL - Białystok0 06
7.Markiewicz Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin7 77
8.Miszczak Zuzanna
DANCE LINE Warszawa
Miszczak ZuzannaMiszczak ZuzannaDANCE LINE Warszawa
9.Sukhovir Alina
Imperia
(Ukraina)
Sukhovir AlinaSukhovir AlinaImperia
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)132
3.Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
Sokolovskyi OstapShevchenko PolinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa1 (+1)113
4.Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
SAKUN DANCE - Wrocław
Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
Zagrebniev MykhailoPodhuzova MelaniiaSAKUN DANCE - Wrocław2 24
5.Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski JakubGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 05
6.Zizlans Richards
Kalke Patricija
Amber Jurmala
(Łotwa)
Zizlans Richards
Kalke Patricija
Zizlans RichardsKalke PatricijaAmber Jurmala
(Łotwa)

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zizlans Richards
Kalke Patricija
Amber Jurmala
(Łotwa)
Zizlans Richards
Kalke Patricija
Zizlans RichardsKalke PatricijaAmber Jurmala
(Łotwa)
1
2.Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
SAKUN DANCE - Wrocław
Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
Zagrebniev MykhailoPodhuzova MelaniiaSAKUN DANCE - Wrocław3 (+1)132
3.Balcerak Adam
Marciniak Zofia
STEP DANCE - Koluszki
Balcerak Adam
Marciniak Zofia
Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE - Koluszki4 (+1)143
4.Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
Sokolovskyi OstapShevchenko PolinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa1 (+1)114
5.Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski JakubGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 15
6.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Foros Liubomir
Shapovalova Yeva
Imperia
(Ukraina)
Foros Liubomir
Shapovalova Yeva
Foros LiubomirShapovalova YevaImperia
(Ukraina)

 

BLOK 3, rejestracja 13:30 - 14:30, próba parkietu 14:30 - 15:15, start: 15:30

Under 16 Ballroom & Under 19 Latin - 1/2-Semifinal & Final Evening Gala / Amateur Ballroom & RS Latin 1/4-Quarterfinal, 1/2- Semifinal & Final Evening Gala


14-15 (Junior 2) Open ST WDC 24

WDO WORLD UNDER 16 BALLROOM CHAMPIONSHIPS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tiupa Ivan
Galamai Yekateryna
StarDance Kiev
(Ukraina)
Tiupa Ivan
Galamai Yekateryna
Tiupa IvanGalamai YekaterynaStarDance Kiev
(Ukraina)
1
2.Averianov Arsenii
Yankul Iryna
Sparta
(Ukraina)
Averianov Arsenii
Yankul Iryna
Averianov ArseniiYankul IrynaSparta
(Ukraina)
2
3.Jasinevicius Lukas
Kybartaite Meida
Šokio technikos akademija
(Litwa)
Jasinevicius Lukas
Kybartaite Meida
Jasinevicius LukasKybartaite MeidaŠokio technikos akademija
(Litwa)
3
4.Kachmarchyk Roman
Rubakha Anastasya

(Ukraina)
Kachmarchyk Roman
Rubakha Anastasya
Kachmarchyk RomanRubakha Anastasya
(Ukraina)
4
5.Zatula Kostiantyn
Bohutska Diana
Sparta club
(Ukraine)
Zatula Kostiantyn
Bohutska Diana
Zatula KostiantynBohutska DianaSparta club
(Ukraine)
5
6.Piec Gustaw
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Sidor Michalina
Piec GustawSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Onyskiv Ihor
Yavorska Sofiia

(Ukraina)
Onyskiv Ihor
Yavorska Sofiia
Onyskiv IhorYavorska Sofiia
(Ukraina)
7
8.Weinberger Hugo
Blyzniuk Mariia
Imperia Dance Club Vienna
(Czech Republic)
Weinberger Hugo
Blyzniuk Mariia
Weinberger HugoBlyzniuk MariiaImperia Dance Club Vienna
(Czech Republic)
8
9.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 09
10.Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
Obojski MateuszSokołowska WiktoriaIMPERIA - Kraków4 410
11.Moroz Oleksandr
Moroz Anastasia
Original Dance School
(Ukraine)
Moroz Oleksandr
Moroz Anastasia
Moroz OleksandrMoroz AnastasiaOriginal Dance School
(Ukraine)
11
12.Spodniewski Kamil
Jekel Maja
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Jekel Maja
Spodniewski KamilJekel MajaDANCECLUB - Szczecin6 612
13.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
DANCECLUB - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaDANCECLUB - Szczecin0 013
14.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 014
15.Borowiec Adam
Pietraszuk Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Pietraszuk Hanna
Borowiec AdamPietraszuk HannaDANCECLUB - Szczecin1 115
16.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów0 016
17.Sharabi Sagi
Ron Yali

(Izrael)
Sharabi Sagi
Ron Yali
Sharabi SagiRon Yali
(Izrael)
17
18.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa6 618
19.Velychkin Volodymyr
Velychkina Valeriia
Sway
(Niemcy)
Velychkin Volodymyr
Velychkina Valeriia
Velychkin VolodymyrVelychkina ValeriiaSway
(Niemcy)
19
20.Connolly Dane
Yates Daliai
Xqusite Dance
(Ireland)
Connolly Dane
Yates Daliai
Connolly DaneYates DaliaiXqusite Dance
(Ireland)
20
21.Catana Gabriel
Kelly Lilyann
Xquisite
(Irlandia)
Catana Gabriel
Kelly Lilyann
Catana GabrielKelly LilyannXquisite
(Irlandia)
21
22.Graif Nitay
Port Taly

(Izrael)
Graif Nitay
Port Taly
Graif NitayPort Taly
(Izrael)
21
23.Ostrowski Joel
Bandevski Angelia Jolie
Sway
(Niemcy)
Ostrowski Joel
Bandevski Angelia Jolie
Ostrowski JoelBandevski Angelia JolieSway
(Niemcy)
23
24.Węgliński Filip
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Homoncik Marika
Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra1 123

16-18 (Młodzież) Open LA Międzynarodowy 27

WDO EUROPEAN UNDER 19 LATIN CHAMPIONSHIPS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Radchenko Vladyslav
Teteruk Polina
Bodyfeet
(Ukraine)
Radchenko Vladyslav
Teteruk Polina
Radchenko VladyslavTeteruk PolinaBodyfeet
(Ukraine)
1
2.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Zhurenko Kyrylo
Linnik Yevanhelina

(Ukraine)
Zhurenko Kyrylo
Linnik Yevanhelina
Zhurenko KyryloLinnik Yevanhelina
(Ukraine)
3
4.Chornolutskyi Arsenii
Yurova Alina
Dance Innovation Team
(Ukraina)
Chornolutskyi Arsenii
Yurova Alina
Chornolutskyi ArseniiYurova AlinaDance Innovation Team
(Ukraina)
4
5.Trushyn Adrian
Lebed Polina
Dance Innovation Team
(Ukraine)
Trushyn Adrian
Lebed Polina
Trushyn AdrianLebed PolinaDance Innovation Team
(Ukraine)
5
6.D'Avanzo Alessio
Conò Alessia

(Italy)
D'Avanzo Alessio
Conò Alessia
D'Avanzo AlessioConò Alessia
(Italy)
6
7.Goncharenko Vladislav
Popatenko Bogdana
BFT Club
(Ukraine)
Goncharenko Vladislav
Popatenko Bogdana
Goncharenko VladislavPopatenko BogdanaBFT Club
(Ukraine)
7
8.Cristian Cepoi
Michelle Coman
Dance Talent Academy
(Irlandia)
Cristian Cepoi
Michelle Coman
Cristian CepoiMichelle ComanDance Talent Academy
(Irlandia)
8
9.Voskalo Liubomyr
Solovei Mariia
IDS
(Ukraina)
Voskalo Liubomyr
Solovei Mariia
Voskalo LiubomyrSolovei MariiaIDS
(Ukraina)
9
10.Borrelli Alessio
Patrone Francesca
Move Your Body
(Włochy)
Borrelli Alessio
Patrone Francesca
Borrelli AlessioPatrone FrancescaMove Your Body
(Włochy)
10
11.Ulich Arsenii
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Ulich Arsenii
Gajek Weronika
Ulich ArseniiGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.8 811
12.Cyran Juliusz
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Cyran Juliusz
Wierciszewska Aurelia
Cyran JuliuszWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa8 812
13.Dunets Bohdan
Brewer Aoibhin

(Ireland)
Dunets Bohdan
Brewer Aoibhin
Dunets BohdanBrewer Aoibhin
(Ireland)
13
14.Port Alon
Groner Lia

(Izrael)
Port Alon
Groner Lia
Port AlonGroner Lia
(Izrael)
14
15.Shokha Maksym
Pidchasiuk Daria

(Ukraine)
Shokha Maksym
Pidchasiuk Daria
Shokha MaksymPidchasiuk Daria
(Ukraine)
15
16.Aarslev Flytlie Jens-Marius
Oestervig Marie
VM Dans
(Daniav)
Aarslev Flytlie Jens-Marius
Oestervig Marie
Aarslev Flytlie Jens-MariusOestervig MarieVM Dans
(Daniav)
16
17.Wysocki Bartosz
Kriukova Oleksandra
IGLICA - Wrocław
Wysocki Bartosz
Kriukova Oleksandra
Wysocki BartoszKriukova OleksandraIGLICA - Wrocław0 017
18.Sharabi Sagi
Ron Yali

(Izrael)
Sharabi Sagi
Ron Yali
Sharabi SagiRon Yali
(Izrael)
18
19.Ivaneiko Maksym
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Juzek Dominika
Ivaneiko MaksymJuzek DominikaRONDO - Rybnik0 019
20.Ostrowski Joel
Bandevski Angelia Jolie
Sway
(Niemcy)
Ostrowski Joel
Bandevski Angelia Jolie
Ostrowski JoelBandevski Angelia JolieSway
(Niemcy)
20
21.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów1 120
22.Bang Mathias Sonne
Sorensen Lucca Emilia

(Denmark)
Bang Mathias Sonne
Sorensen Lucca Emilia
Bang Mathias SonneSorensen Lucca Emilia
(Denmark)
22
23.Bang Mathias Sonne
Sorensen Lucca Emilia
VM dans
(Dania)
Bang Mathias Sonne
Sorensen Lucca Emilia
Bang Mathias SonneSorensen Lucca EmiliaVM dans
(Dania)
24.Bobko Bohdan
Musiiko Daniela

(Ukraine)
Bobko Bohdan
Musiiko Daniela
Bobko BohdanMusiiko Daniela
(Ukraine)
25.Oleksiuk Andrii
Gumeniuk Aryna

(Ukraine)
Oleksiuk Andrii
Gumeniuk Aryna
Oleksiuk AndriiGumeniuk Aryna
(Ukraine)
26.Usatyi Danylo
Sharkova Yelyzaveta
Dance Innovation Team
(Ukraina)
Usatyi Danylo
Sharkova Yelyzaveta
Usatyi DanyloSharkova YelyzavetaDance Innovation Team
(Ukraina)
27.Usatyi Dmytro
Moroz Yana-Sofiia

(Ukraina)
Usatyi Dmytro
Moroz Yana-Sofiia
Usatyi DmytroMoroz Yana-Sofiia
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open ST Międzynarodowy 4

OPEN AMATEUR BALLROOM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Paweł
Nicpoń Marcelina
JEDYNKA - Łódź
Urbański Paweł
Nicpoń Marcelina
Urbański PawełNicpoń MarcelinaJEDYNKA - Łódź0 01
2.Lipnicki Wojciech
Howard Lilia
-
(Wielka Brytania)
Lipnicki Wojciech
Howard Lilia
Lipnicki WojciechHoward Lilia-
(Wielka Brytania)
2
3.Nefedov Sergei
Kastrau Nadia
AMBER - Kołobrzeg
Nefedov Sergei
Kastrau Nadia
Nefedov SergeiKastrau NadiaAMBER - Kołobrzeg0 03
4.Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
Niedzielski PiotrGoleń GabrielaAKSEL - Rzeszów

19+ (Powyżej 18) Open LA Międzynarodowy 14

RISING STARS AMATEUR LATIN
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Beardmore Oliver
Spoti Mariacristina

(Italy)
Beardmore Oliver
Spoti Mariacristina
Beardmore OliverSpoti Mariacristina
(Italy)
1
2.Pierce Brendan
Casimiro Catarina

(Ireland)
Pierce Brendan
Casimiro Catarina
Pierce BrendanCasimiro Catarina
(Ireland)
2
3.Di Losa Tiziano
Felaco Emanuela

(Italy)
Di Losa Tiziano
Felaco Emanuela
Di Losa TizianoFelaco Emanuela
(Italy)
3
4.Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
FALA SOPOT
Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA SOPOT0 04
5.Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
Dobrowolski OskarSzaporów JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05
6.Kruk Dawid
Haluch Nina
PRESTIGE - Katowice
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaPRESTIGE - Katowice0 06
7.Ostapovych Yurii
Liedtke Alina

(Germany)
Ostapovych Yurii
Liedtke Alina
Ostapovych YuriiLiedtke Alina
(Germany)
7
8.Mircescu-Levy Yonatan
Ben-David Tal

(Izrael)
Mircescu-Levy Yonatan
Ben-David Tal
Mircescu-Levy YonatanBen-David Tal
(Izrael)
8
9.Dvornik Nikita
Nepper Aksa
VM Dans
(Daniav)
Dvornik Nikita
Nepper Aksa
Dvornik NikitaNepper AksaVM Dans
(Daniav)
9
10.Głogowski Piotr
Kudra Iga
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Głogowski Piotr
Kudra Iga
Głogowski PiotrKudra IgaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
11.Doroshenko Artem
Malovichko Maria

(Ukraina)
Doroshenko Artem
Malovichko Maria
Doroshenko ArtemMalovichko Maria
(Ukraina)
12.Liviu Antir
Mimi
Dance Point Antwerpia
(Belgium)
Liviu Antir
Mimi
Liviu AntirMimi Dance Point Antwerpia
(Belgium)
13.Osadchyi Ivan
Trofimchuk Anastasiia

(Ukraine)
Osadchyi Ivan
Trofimchuk Anastasiia
Osadchyi IvanTrofimchuk Anastasiia
(Ukraine)
14.Port Alon
Groner Lia

(Izrael)
Port Alon
Groner Lia
Port AlonGroner Lia
(Izrael)

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Międzynarodowy 13

OPEN UNDER 12 BALLROOM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mullyar Oleksandr
Barylka Zlata

(Ukraina)
Mullyar Oleksandr
Barylka Zlata
Mullyar OleksandrBarylka Zlata
(Ukraina)
1
2.Mijal Henryk
Wiechecka Maja
DANCECLUB - Szczecin
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
Mijal HenrykWiechecka MajaDANCECLUB - Szczecin1 12
3.Gałązka Igor
Drozd Nel
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Igor
Drozd Nel
Gałązka IgorDrozd NelFAST-STEP Warszawa0 03
4.Atamaniuk Vladyslav
Klymiuk Yana
Starlight
(Ukraine)
Atamaniuk Vladyslav
Klymiuk Yana
Atamaniuk VladyslavKlymiuk YanaStarlight
(Ukraine)
4
5.Anisenko Dmytro
Kacan Sena Medina
Imperia
(Ukraine)
Anisenko Dmytro
Kacan Sena Medina
Anisenko DmytroKacan Sena MedinaImperia
(Ukraine)
5
6.Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
Banach KrzysztofSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice2 26
7.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 17
8.Patrazhalik Makar
Zheltukhina Mariia
Imperia
(Ukraina)
Patrazhalik Makar
Zheltukhina Mariia
Patrazhalik MakarZheltukhina MariiaImperia
(Ukraina)
8
9.Sambor Wojciech
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Gerber Barbara
Sambor WojciechGerber Barbara4STEP - Siechnice0 09
10.Pękala Henryk
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Pękala Henryk
Semeryło Blanka
Pękala HenrykSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska4 410
11.Łabędź Michał
Turbak Joanna
M-TEAM - Kraków
Łabędź Michał
Turbak Joanna
Łabędź MichałTurbak JoannaM-TEAM - Kraków1 111
12.Nikonov Roman
Korbutiak Milana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Nikonov Roman
Korbutiak Milana
Nikonov RomanKorbutiak MilanaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
13.Weizman Ziv
Zur Alin

(Izrael)
Weizman Ziv
Zur Alin
Weizman ZivZur Alin
(Izrael)

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Międzynarodowy 13

OPEN UNDER 12 LATIN
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Petryshyn Vladyslav
Hrytsiv Iryna

(Ukraine)
Petryshyn Vladyslav
Hrytsiv Iryna
Petryshyn VladyslavHrytsiv Iryna
(Ukraine)
1
2.Atamaniuk Vladyslav
Klymiuk Yana
Starlight
(Ukraine)
Atamaniuk Vladyslav
Klymiuk Yana
Atamaniuk VladyslavKlymiuk YanaStarlight
(Ukraine)
2
3.Anisenko Dmytro
Kacan Sena Medina
Imperia
(Ukraine)
Anisenko Dmytro
Kacan Sena Medina
Anisenko DmytroKacan Sena MedinaImperia
(Ukraine)
3
4.Weizman Ziv
Zur Alin

(Izrael)
Weizman Ziv
Zur Alin
Weizman ZivZur Alin
(Izrael)
4
5.Patrazhalik Makar
Zheltukhina Mariia
Imperia
(Ukraina)
Patrazhalik Makar
Zheltukhina Mariia
Patrazhalik MakarZheltukhina MariiaImperia
(Ukraina)
5
6.Gałązka Igor
Drozd Nel
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Igor
Drozd Nel
Gałązka IgorDrozd NelFAST-STEP Warszawa0 06
7.Sambor Wojciech
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Gerber Barbara
Sambor WojciechGerber Barbara4STEP - Siechnice0 07
8.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 18
9.Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
Banach KrzysztofSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice2 29
10.Łabędź Michał
Turbak Joanna
M-TEAM - Kraków
Łabędź Michał
Turbak Joanna
Łabędź MichałTurbak JoannaM-TEAM - Kraków1 110
11.Mijal Henryk
Wiechecka Maja
DANCECLUB - Szczecin
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
Mijal HenrykWiechecka MajaDANCECLUB - Szczecin1 111
12.Pękala Henryk
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Pękala Henryk
Semeryło Blanka
Pękala HenrykSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska4 411
13.Nikonov Roman
Korbutiak Milana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Nikonov Roman
Korbutiak Milana
Nikonov RomanKorbutiak MilanaCLASSIC DANCESPORT Warszawa

19+ (Powyżej 18) Open ST Solo Dance 3

OPEN AMATEUR BALLROOM
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Pietruch WeronikaPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław0 01
2.Kocot Magdalena
KS DANCE - Bytom
Kocot MagdalenaKocot MagdalenaKS DANCE - Bytom9 92
3.Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Kowalska MajaKowalska MajaAKSEL - Rzeszów0 03

19+ (Powyżej 18) Open LA Solo Dance 4

OPEN AMATEUR LATIN
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Pietruch WeronikaPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław0 01
2.Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Kowalska MajaKowalska MajaAKSEL - Rzeszów0 02
3.Kujbida Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kujbida AgataKujbida AgataDANCE IMPERIUM - Poznań0 03
4.Sukhovir Alina
Imperia
(Ukraina)
Sukhovir AlinaSukhovir AlinaImperia
(Ukraina)

 

BLOK 4, próba parkietu 17:15 - 17:45, start: 18:00

EVENING GALA: Under 16 Ballroom & Under 19 Latin - 1/2-Semifinal & Final / Amateur Ballroom & Amateur RS Latin 1/4-Quarterfinal, 1/2- Semifinal & Final