WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT

2024-04-13 Tomaszów Mazowiecki, CANTINERO - Tomaszów Maz.


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA;
TRANSMISJA Z TURNIEJU NA KANALE YOUTUBE POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO !!!

UWAGA:
1. ZMIANA ROZPOCZĘCIA GODZINY PIERWSZEGO I DRUGIEGO BLOKU
2. KATEGORIA 16+ ST i LA SOLO DANCE ZOSTAŁA PRZENIESIONA DO BLOKU DRUGIEGO
3. Z POWODU DUŻEJ ILOŚCI PAR W BLOKU TRZECIM FINAŁY UNDER 14 OPEN ST & LA ZOSTAJĄ PRZENIESIONE NA GALĘ NA GODZ. 18:00
4. RISING STARS AMATEUR BALLROOM finał rozegra na Gali Wieczornej.

We wszystkich kategoriach OPEN o stracie decyduje data urodzenia starszego partnera.

Pary Startujące w Mistrzostwach Europy WDO mogą wykupić roczną licencje WDO za pośrednictwem PTT dokonując wpłaty na konto Zarządu Głównego PTT z 20% zniżką. Juniorzy 16 Funtów, Młodzież i Amatorzy 24 Funty po kursie NBP w dniu wpłaty w złotych polskich.

Uchwała ZG PTT nr 35 z dnia 2024-04-04
ZG PTT ZG PTT postanawia przeliczyć wyniki par w kategoriach Mistrzostw Świata WDO ( 4 kategorie) i Mistrzostw Europy WDO (2 kategorie) realizowanych w ramach Ice Arena Cup, w dniach 13-14 kwietnia 2024 roku przez Szkołę Tańca CANTINERO, wg. punktacji dedykowanej poziomowi niebieskiemu w tabeli Rankingu Sportowego PTT na rok 2024. Pozostałe konkurencje Open zarówno dla par jak i dla solistów zostaną dodatkowo zbonusowane przeliczeniem wg koloru pomarańczowego (drugi poziom)
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia i podlega opublikowaniu na stronie www.taniec.pl oraz na stronach internetowych okręgów.

Zgodnie z systemem PREMIUM PTT zagraniczne pary i soliści nie odbierają punktów premium polskim parom i solistom.
System Premium PTT punkt 1.10.
1.10. W turniejach PREMIUM mogą uczestniczyć również tancerze/ pary zagraniczne. Tancerze/pary zagraniczne nie mogą zdobywać punktów Premium , nie są także liczone do łącznej liczby par startujących np. w turnieju startuje 10 par/10 tancerzy , w tym 5 zagranicznych. Pary polskie rywalizują zgodnie z Systemem PREMIUM dla 5 par /tancerzy o 2 punkty PREMIUM ,przyznane dwóm najlepszym polskim parom/tancerzom, niezależnie od zajętego miejsca. itd.

BLOK 1, rejestracja 9:00 - 10:00, próba parkietu 9:30 - 10:15, start: 10:30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuprychenkov Denys
Myronova Rehina
KREDO
(Ukraina)
Kuprychenkov Denys
Myronova Rehina
Kuprychenkov DenysMyronova RehinaKREDO
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciołek Julian
Bielawska Helena
RS - WARSZAWA
Ciołek Julian
Bielawska Helena
Ciołek JulianBielawska HelenaRS - WARSZAWA G (+2)2G1
2.Jakóbczyk Michał
Posnieva Mariia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Jakóbczyk Michał
Posnieva Mariia
Jakóbczyk MichałPosnieva MariiaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112
3.Kononov Maksym
Kokhan Yeva
Fortune
(Ukraina)
Kononov Maksym
Kokhan Yeva
Kononov MaksymKokhan YevaFortune
(Ukraina)

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Begenjova Maja
Viva Dance Łódź
Begenjova MajaBegenjova MajaViva Dance Łódź13 Begenjova Maja - G (+2)213Begenjova Maja - G1
2.Boiko Karolina
Imperia dance club
(Ukraina)
Boiko KarolinaBoiko KarolinaImperia dance club
(Ukraina)
1
3.Gusak Wiera
AURORA
(Ukraina)
Gusak WieraGusak WieraAURORA
(Ukraina)
1
4.Kowalski Oliwier
ESKADRA - Pabianice
Kowalski OliwierKowalski OliwierESKADRA - Pabianice6 (+2)261
5.Kudrina Miroslava
Imperia
(Austria)
Kudrina MiroslavaKudrina MiroslavaImperia
(Austria)
1
6.Dróżdż Pola
ESKADRA - Pabianice
Dróżdż PolaDróżdż PolaESKADRA - Pabianice8 (+1)182
7.Kudryk Arina
AURORA
(Ukraina)
Kudryk ArinaKudryk ArinaAURORA
(Ukraina)
2
8.Mianovska Mariia
AURORA
(Ukraina)
Mianovska MariiaMianovska MariiaAURORA
(Ukraina)
2
9.Mrozek Mia
AnaDens Łódź
Mrozek MiaMrozek MiaAnaDens Łódź5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boiko Karolina
Imperia dance club
(Ukraina)
Boiko KarolinaBoiko KarolinaImperia dance club
(Ukraina)
1
2.Grączeska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Grączeska JuliaGrączeska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.10 (+2)2101
3.Józwik Pola
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Józwik PolaJózwik PolaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+2)221
4.Kęska Letycja
ESKADRA - Pabianice
Kęska LetycjaKęska LetycjaESKADRA - Pabianice8 (+2)281
5.Perian Viktoriia
AURORA
(Ukraina)
Perian ViktoriiaPerian ViktoriiaAURORA
(Ukraina)
1
6.Wolniewicz Wojciech
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wolniewicz WojciechWolniewicz WojciechCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+2)221
7.ŻĄDŁO LAURA
STEP DANCE - Koluszki
ŻĄDŁO LAURAŻĄDŁO LAURASTEP DANCE - Koluszki2 (+2)221
8.Deperasińska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Deperasińska JuliaDeperasińska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112
9.Kowalczyk Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kowalczyk PatrycjaKowalczyk PatrycjaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112
10.Maj Nikola Ewa
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Maj Nikola EwaMaj Nikola EwaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112
11.Płeska Barbara
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Płeska BarbaraPłeska BarbaraCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112
12.Reszka Blanka
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Reszka BlankaReszka BlankaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112
13.Sobczyk Nikola
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sobczyk NikolaSobczyk NikolaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112
14.Szeligowska Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Szeligowska PatrycjaSzeligowska PatrycjaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasińska Róża
FAST-STEP Warszawa
Jasińska RóżaJasińska RóżaFAST-STEP Warszawa3 (+2)231
2.Jendoubi Karina
FAST-STEP Warszawa
Jendoubi KarinaJendoubi KarinaFAST-STEP Warszawa9 (+2)291
3.Kubiak Zuzanna
STEP DANCE - Koluszki
Kubiak ZuzannaKubiak ZuzannaSTEP DANCE - Koluszki3 (+2)231
4.Kępczyńska Maja
FAST-STEP Warszawa
Kępczyńska MajaKępczyńska MajaFAST-STEP Warszawa2 (+2)221
5.Szałowiło Zofia
ESKADRA - Pabianice
Szałowiło ZofiaSzałowiło ZofiaESKADRA - Pabianice10 (+2)2101
6.Tańczyk Emilia
RS - WARSZAWA
Tańczyk EmiliaTańczyk EmiliaRS - WARSZAWA13 Tańczyk Emilia - G (+2)213Tańczyk Emilia - G1
7.Amrozik Jan
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Amrozik JanAmrozik JanCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112
8.Ciesielska Zofia
FAST-STEP Warszawa
Ciesielska ZofiaCiesielska ZofiaFAST-STEP Warszawa3 (+1)132
9.Ogórek Kornelia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Ogórek KorneliaOgórek KorneliaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112
10.Strach Alicja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Strach AlicjaStrach AlicjaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112
11.Świderek Lena
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Świderek LenaŚwiderek LenaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karp Natalia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Karp NataliaKarp NataliaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+2)221
2.Staszewska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Staszewska WiktoriaStaszewska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.9 (+2)291
3.Mazurek Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Mazurek PatrycjaMazurek PatrycjaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112
4.Wachowicz Paulina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wachowicz PaulinaWachowicz PaulinaCANTINERO - Tomaszów Maz.8 (+1)182

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dorobek Marcel
Kaliszewska Pola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Dorobek Marcel
Kaliszewska Pola
Dorobek MarcelKaliszewska PolaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE F (+2)2F1
2.Wilczyński Mikołaj
Zalewska Amelia
RS - WARSZAWA
Wilczyński Mikołaj
Zalewska Amelia
Wilczyński MikołajZalewska AmeliaRS - WARSZAWA4 (+1)142

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kononov Maksym
Kokhan Yeva
Fortune
(Ukraina)
Kononov Maksym
Kokhan Yeva
Kononov MaksymKokhan YevaFortune
(Ukraina)
2.Zheltukhin Matvii
Honcharova Anfisa
Imperia + Victoria
(Ukraina)
Zheltukhin Matvii
Honcharova Anfisa
Zheltukhin MatviiHoncharova AnfisaImperia + Victoria
(Ukraina)

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kudrina Miroslava
Imperia
(Austria)
Kudrina MiroslavaKudrina MiroslavaImperia
(Austria)

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karnaushenko Mariia
AURORA
(Ukraina)
Karnaushenko MariiaKarnaushenko MariiaAURORA
(Ukraina)
1
2.Bogacka Lena
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Bogacka LenaBogacka LenaFLASH - Grodzisk Mazowiecki10 (+2)2102
3.Goździk Marika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Goździk MarikaGoździk MarikaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)133

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głuch Michalina
ESKADRA - Pabianice
Głuch MichalinaGłuch MichalinaESKADRA - Pabianice4 (+2)241
2.Marciniak Milena
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MilenaMarciniak MilenaESKADRA - Pabianice4 (+2)242
3.Warych Wiktoria
Viva Dance Łódź
Warych WiktoriaWarych WiktoriaViva Dance Łódź5 (+2)252
4.Kacprzak Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kacprzak WiktoriaKacprzak WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)133
5.Krugler Agata
JEDYNKA - Łódź
Krugler AgataKrugler AgataJEDYNKA - Łódź7 (+1)173

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrosz Roksana
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Dobrosz RoksanaDobrosz RoksanaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+2)211
2.Kupis Lena
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kupis LenaKupis LenaCANTINERO - Tomaszów Maz.8 (+2)282
3.Bogatek Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bogatek AleksandraBogatek AleksandraCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)133
4.Podgórska Patrycja
FAST-STEP Warszawa
Podgórska PatrycjaPodgórska PatrycjaFAST-STEP Warszawa4 (+1)143

 

BLOK 2, rejestracja 10:45 - 11:45, próba parkietu 11:45 - 12:30, start: 12:45

Under 21 Ballroom - 1/2-Semifinal & Final - Evening Gala


16-20 (Młodzież starsza) Open ST Międzynarodowy 22

WDO Under 21 Ballroom European Championships
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków0 01
2.Tarnowski Michał
Piejko Olga Gabriela
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Piejko Olga Gabriela
Tarnowski MichałPiejko Olga GabrielaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Onisk Witold
Synenko Kateryna
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Synenko Kateryna
Onisk WitoldSynenko KaterynaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Grabowski Patryk
Capar Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Grabowski Patryk
Capar Hanna
Grabowski PatrykCapar HannaDANCECLUB - Szczecin0 05
6.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 06
7.Novikov Kyrylo
Wilkinson Tallulah
-
(Wielka Brytania)
Novikov Kyrylo
Wilkinson Tallulah
Novikov KyryloWilkinson Tallulah-
(Wielka Brytania)
7
8.Valyn Savelii
Turchyna Bozhena

(Ukraine)
Valyn Savelii
Turchyna Bozhena
Valyn SaveliiTurchyna Bozhena
(Ukraine)
8
9.Popov Denys
Omelchenko Anastasiia

(Ukraine)
Popov Denys
Omelchenko Anastasiia
Popov DenysOmelchenko Anastasiia
(Ukraine)
9
10.Stopyra Hubert
Smorga Olivia
Nice 'n' Easy
(Wielka Brytania)
Stopyra Hubert
Smorga Olivia
Stopyra HubertSmorga OliviaNice 'n' Easy
(Wielka Brytania)
10
11.Burdziuk Olaf
Kireeva Polina
DANCECLUB - Szczecin
Burdziuk Olaf
Kireeva Polina
Burdziuk OlafKireeva PolinaDANCECLUB - Szczecin0 011
12.Szor Hubert
Korzhanivska Violetta
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Korzhanivska Violetta
Szor HubertKorzhanivska ViolettaPOLISH CLUB - Warszawa0 011
13.Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
Dobrowolski OskarSzaporów JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 013
14.Sokol Artem
Shaposhnyk Mariia
DANCECLUB - Szczecin
Sokol Artem
Shaposhnyk Mariia
Sokol ArtemShaposhnyk MariiaDANCECLUB - Szczecin7 714
15.Dębski Dawid
Piechocka Lidia
POLISH CLUB - Warszawa
Dębski Dawid
Piechocka Lidia
Dębski DawidPiechocka LidiaPOLISH CLUB - Warszawa9 915
16.Sugonajev Arthur
Wellman-Riggs Tulip
NICENEASY
(Wielka Brytania)
Sugonajev Arthur
Wellman-Riggs Tulip
Sugonajev ArthurWellman-Riggs TulipNICENEASY
(Wielka Brytania)
16
17.Dvornik Nikita
Nepper Aksa
VM Dans
(Dania)
Dvornik Nikita
Nepper Aksa
Dvornik NikitaNepper AksaVM Dans
(Dania)
17
18.Ablewicz Nikodem Jozef
Tolstykh Valeriia

(Ukraine)
Ablewicz Nikodem Jozef
Tolstykh Valeriia
Ablewicz Nikodem JozefTolstykh Valeriia
(Ukraine)
18
19.Bang Mathias Sonne
Sorensen Lucca Emilia

(Denmark)
Bang Mathias Sonne
Sorensen Lucca Emilia
Bang Mathias SonneSorensen Lucca Emilia
(Denmark)
19
20.Woods Tadgh
Kelly Alannah
Xquisite
(Irlandia)
Woods Tadgh
Kelly Alannah
Woods TadghKelly AlannahXquisite
(Irlandia)
19
21.Bang Mathias Sonne
Sorensen Lucca Emilia
VM dans
(Dania)
Bang Mathias Sonne
Sorensen Lucca Emilia
Bang Mathias SonneSorensen Lucca EmiliaVM dans
(Dania)
22.Rozumei Oleksandr
Motylkova Valeriia

(Ukraina)
Rozumei Oleksandr
Motylkova Valeriia
Rozumei OleksandrMotylkova Valeriia
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin7 (+1)171
2.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice3 (+1)132
3.Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
Gorczyńska MichalinaGorczyńska MichalinaFORUM - Zabrze1 13
4.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko3 34

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
Gorczyńska MichalinaGorczyńska MichalinaFORUM - Zabrze5 (+1)151
2.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko9 (+1)192
3.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice9 93
4.Markiewicz Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin2 24

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Larysz Jakub
Zbierańska Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Larysz Jakub
Zbierańska Katarzyna
Larysz JakubZbierańska KatarzynaSUKCES - Jaworzno3 (+1)131
2.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice0 02

16+ (Powyżej 15) D ST Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipnicka Patrycja
ETIUDA - Radomsko
Lipnicka PatrycjaLipnicka PatrycjaETIUDA - Radomsko6 (+1)161
2.Piwko Anna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Piwko AnnaPiwko AnnaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 02
3.Markiewicz Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin7 73

16+ (Powyżej 15) D LA Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
Stańczyk BarbaraStańczyk BarbaraSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)111
2.Piwko Anna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Piwko AnnaPiwko AnnaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)112
3.Markiewicz Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin2 23
4.Sukhovir Alina
Imperia
(Ukraina)
Sukhovir AlinaSukhovir AlinaImperia
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Anisenko Dmytro
Kacan Sena Medina
Imperia
(Ukraine)
Anisenko Dmytro
Kacan Sena Medina
Anisenko DmytroKacan Sena MedinaImperia
(Ukraine)
1
2.Patrazhalik Makar
Zheltukhina Mariia
Imperia
(Ukraina)
Patrazhalik Makar
Zheltukhina Mariia
Patrazhalik MakarZheltukhina MariiaImperia
(Ukraina)
2
3.Weizman Ziv
Zur Alin

(Izrael)
Weizman Ziv
Zur Alin
Weizman ZivZur Alin
(Izrael)
3
4.Pękala Henryk
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Pękala Henryk
Semeryło Blanka
Pękala HenrykSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska4 (+1)144
5.Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław2 (+1)125
6.Zheltukhin Matvii
Honcharova Anfisa
Imperia + Victoria
(Ukraina)
Zheltukhin Matvii
Honcharova Anfisa
Zheltukhin MatviiHoncharova AnfisaImperia + Victoria
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gramatik Arina

(Ukraine)
Gramatik ArinaGramatik Arina
(Ukraine)

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kacan Lina
Imperia
(Austria)
Kacan LinaKacan LinaImperia
(Austria)
1
2.Stawińska Maria
Viva Dance Łódź
Stawińska MariaStawińska MariaViva Dance Łódź7 Stawińska Maria - E (+1)17Stawińska Maria - E2
3.Wachowicz Jan
AnaDens Łódź
Wachowicz JanWachowicz JanAnaDens Łódź3 33

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fajngold Amelia
Viva Dance Łódź
Fajngold AmeliaFajngold AmeliaViva Dance Łódź3 (+1)131
2.Wolniewicz Milena
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wolniewicz MilenaWolniewicz MilenaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)112
3.Sobierska Antonina
Viva Dance Łódź
Sobierska AntoninaSobierska AntoninaViva Dance Łódź1 13
4.Cieślik Natalia
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik NataliaCieślik NataliaSTEP DANCE - Koluszki5 5

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lesiewicz Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Lesiewicz AleksandraLesiewicz AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)131
2.Kacprzak Magdalena
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kacprzak MagdalenaKacprzak MagdalenaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 02

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kujbida Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kujbida AgataKujbida AgataDANCE IMPERIUM - Poznań6 (+1)161
2.Nowak Dobrochna
Dance Ocean Gdynia
Nowak DobrochnaNowak DobrochnaDance Ocean Gdynia6 62
3.Lesiewicz Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Lesiewicz AleksandraLesiewicz AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.2 23

 

BLOK 3, rejestracja 13:00 - 14:00, próba parkietu 14:15 - 14:45, start: 15:00

Under 16 Latin & Under 19 Ballroom - 1/2-Semifinal & Final Evening Gala / Amateur Latin 1/4- Quarterfinal, 1/2-Semifinal & Final - Evening Gala


19+ (Powyżej 18) Open LA Międzynarodowy 42

WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lopez Joel
Brspechnova Kristina
None
(Hiszpania)
Lopez Joel
Brspechnova Kristina
Lopez JoelBrspechnova KristinaNone
(Hiszpania)
1
2.Magnante Lorenzo
Fabi Beatrice

(Italy)
Magnante Lorenzo
Fabi Beatrice
Magnante LorenzoFabi Beatrice
(Italy)
2
3.Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA - Wrocław0 03
4.Parik Vilem
Sigutova Jana

(Czech Republic)
Parik Vilem
Sigutova Jana
Parik VilemSigutova Jana
(Czech Republic)
4
5.Ahvanian Serhii
Zhukova Yuliia
DUET - Warszawa
Ahvanian Serhii
Zhukova Yuliia
Ahvanian SerhiiZhukova YuliiaDUET - Warszawa0 05
6.Skaskiv Oleg
Mayster Viktoriya

(Ukraine)
Skaskiv Oleg
Mayster Viktoriya
Skaskiv OlegMayster Viktoriya
(Ukraine)
6
7.Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07
8.Martsynyuk Oleksandr
Reziapova Arina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Martsynyuk Oleksandr
Reziapova Arina
Martsynyuk OleksandrReziapova ArinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08
9.Radchenko Vladyslav
Teteruk Polina
Bodyfeet
(Ukraine)
Radchenko Vladyslav
Teteruk Polina
Radchenko VladyslavTeteruk PolinaBodyfeet
(Ukraine)
9
10.Krysztofiński Hubert
Małczak Maja
Duet Warszawa
Krysztofiński Hubert
Małczak Maja
Krysztofiński HubertMałczak MajaDuet Warszawa 10
11.Gaglio Rocco
Mancuso Ilenya

(Italy)
Gaglio Rocco
Mancuso Ilenya
Gaglio RoccoMancuso Ilenya
(Italy)
11
12.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 012
13.Beardmore Oliver
Spoti Mariacristina

(Italy)
Beardmore Oliver
Spoti Mariacristina
Beardmore OliverSpoti Mariacristina
(Italy)
13
14.Apvinis Vakaris
Banyte Agita
Spindulys
(Lithuania)
Apvinis Vakaris
Banyte Agita
Apvinis VakarisBanyte AgitaSpindulys
(Lithuania)
14
15.Di Losa Tiziano
Felaco Emanuela

(Italy)
Di Losa Tiziano
Felaco Emanuela
Di Losa TizianoFelaco Emanuela
(Italy)
15
16.Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 015
17.Gascon Alex
Akopian Stella

(Spain)
Gascon Alex
Akopian Stella
Gascon AlexAkopian Stella
(Spain)
17
18.Masłowski Mieszko
Bala Oliwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Masłowski Mieszko
Bala Oliwia
Masłowski MieszkoBala OliwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 018
19.Flynn Aaron
Curtin Niamh
Prestige Dance Studio
(Irlandia)
Flynn Aaron
Curtin Niamh
Flynn AaronCurtin NiamhPrestige Dance Studio
(Irlandia)
19
20.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 019
21.Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
Ujczak PawełBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław0 021
22.Pierce Brendan
Casimiro Catarina
Prestige Dance Studio
(Ireland)
Pierce Brendan
Casimiro Catarina
Pierce BrendanCasimiro CatarinaPrestige Dance Studio
(Ireland)
22
23.Kraucevicius Rokas
Kaminskaite Ilze

(Lithuania)
Kraucevicius Rokas
Kaminskaite Ilze
Kraucevicius RokasKaminskaite Ilze
(Lithuania)
23
24.Jesionek Karol
Nowina-Konopka Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Jesionek Karol
Nowina-Konopka Aleksandra
Jesionek KarolNowina-Konopka AleksandraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 024
25.Gurskiy Dmitriy
Sepioło Adrianna
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Sepioło Adrianna
Gurskiy DmitriySepioło AdriannaMASTER DANCE - Gliwice0 025
26.Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
FALA SOPOT
Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA SOPOT0 026
27.Semenchenko Mykyta
Toczek Paulina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Semenchenko Mykyta
Toczek Paulina
Semenchenko MykytaToczek PaulinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 027
28.Squitieri Giuseppe
Cellucci Renee
Empire Dance Studio
(Italy)
Squitieri Giuseppe
Cellucci Renee
Squitieri GiuseppeCellucci ReneeEmpire Dance Studio
(Italy)
28
29.Rzymkiewicz Krystian
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rzymkiewicz Krystian
Wiewiórka Julia
Rzymkiewicz KrystianWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa0 029
30.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
IGLICA - Wrocław
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaIGLICA - Wrocław0 030
31.Ciura Maciej
Tomalska Maja
Master Artists Warszawa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaMaster Artists Warszawa0 031
32.Orwat Konrad
Matusiak Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Matusiak Agata
Orwat KonradMatusiak AgataDANCE IMPERIUM - Poznań0 032
33.Volkovas Vladislavas
Salaseviciute Daniele

(Lithuania)
Volkovas Vladislavas
Salaseviciute Daniele
Volkovas VladislavasSalaseviciute Daniele
(Lithuania)
33
34.Szymczak Kamil
Pszczoła Natalia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczak Kamil
Pszczoła Natalia
Szymczak KamilPszczoła NataliaPOLISH CLUB - Warszawa
35.Bobko Bohdan
Musiiko Daniela

(Ukraine)
Bobko Bohdan
Musiiko Daniela
Bobko BohdanMusiiko Daniela
(Ukraine)
36.Kashirkin Ilya
Tsypliakova Kristina
Italian dance federation
(Włochy)
Kashirkin Ilya
Tsypliakova Kristina
Kashirkin IlyaTsypliakova KristinaItalian dance federation
(Włochy)
37.Kuroczko Kamil
Cojocar Diana

(England)
Kuroczko Kamil
Cojocar Diana
Kuroczko KamilCojocar Diana
(England)
38.Liviu Antir
Mimi
Dance Point Antwerpia
(Belgium)
Liviu Antir
Mimi
Liviu AntirMimi Dance Point Antwerpia
(Belgium)
39.Manni Alessio
Kuznetsova Lyubina

(Italy)
Manni Alessio
Kuznetsova Lyubina
Manni AlessioKuznetsova Lyubina
(Italy)
40.Mytso Nazar
Mytsak Stefaniia

(Ukraina)
Mytso Nazar
Mytsak Stefaniia
Mytso NazarMytsak Stefaniia
(Ukraina)
41.Osadchyi Ivan
Trofimchuk Anastasiia

(Ukraine)
Osadchyi Ivan
Trofimchuk Anastasiia
Osadchyi IvanTrofimchuk Anastasiia
(Ukraine)
42.Sakhanenko Ivan
Trushkina Mariia

(Ukraina)
Sakhanenko Ivan
Trushkina Mariia
Sakhanenko IvanTrushkina Mariia
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open ST Międzynarodowy 25

WDO WORLD UNDER 19 BALLROOM CHAMPIONSHIPS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków0 01
2.Onisk Witold
Synenko Kateryna
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Synenko Kateryna
Onisk WitoldSynenko KaterynaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Novikov Kyrylo
Wilkinson Tallulah
-
(Wielka Brytania)
Novikov Kyrylo
Wilkinson Tallulah
Novikov KyryloWilkinson Tallulah-
(Wielka Brytania)
3
4.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 04
5.Sadikov Nazar
Kucher Sabina

(Ukraine)
Sadikov Nazar
Kucher Sabina
Sadikov NazarKucher Sabina
(Ukraine)
5
6.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 06
7.Szor Hubert
Korzhanivska Violetta
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Korzhanivska Violetta
Szor HubertKorzhanivska ViolettaPOLISH CLUB - Warszawa0 07
8.Averianov Arsenii
Yankul Iryna
Sparta
(Ukraina)
Averianov Arsenii
Yankul Iryna
Averianov ArseniiYankul IrynaSparta
(Ukraina)
8
9.Pishyi Nikita
Bourne Olivia
No club
(Ukraina)
Pishyi Nikita
Bourne Olivia
Pishyi NikitaBourne OliviaNo club
(Ukraina)
9
10.Putilin Mykola
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Putilin Mykola
Korzeniewicz Selena
Putilin MykolaKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin4 410
11.Kaczmarski Maciej
Marecka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Marecka Amelia
Kaczmarski MaciejMarecka AmeliaDANCECLUB - Szczecin0 011
12.Zatula Kostiantyn
Bohutska Diana
Sparta club
(Ukraine)
Zatula Kostiantyn
Bohutska Diana
Zatula KostiantynBohutska DianaSparta club
(Ukraine)
11
13.Hryshchenko Artem
Kulba Vitalina
DSC Astra
(Ukraina)
Hryshchenko Artem
Kulba Vitalina
Hryshchenko ArtemKulba VitalinaDSC Astra
(Ukraina)
13
14.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów0 013
15.Karev-Popov Timur
Kvet Ana

(Ukraine)
Karev-Popov Timur
Kvet Ana
Karev-Popov TimurKvet Ana
(Ukraine)
15
16.Savinov Eyhor
Starostenko Mariia
Star Dance Kiev
(Ukraina)
Savinov Eyhor
Starostenko Mariia
Savinov EyhorStarostenko MariiaStar Dance Kiev
(Ukraina)
16
17.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów10 1017
18.Rapatskyi Maksym
Kryvun Arina

(Ukraina)
Rapatskyi Maksym
Kryvun Arina
Rapatskyi MaksymKryvun Arina
(Ukraina)
18
19.Vichynskyy Matvii
Dorokhina Mariia

(Ukraina)
Vichynskyy Matvii
Dorokhina Mariia
Vichynskyy MatviiDorokhina Mariia
(Ukraina)
19
20.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin0 020
21.Sharabi Sagi
Ron Yali

(Izrael)
Sharabi Sagi
Ron Yali
Sharabi SagiRon Yali
(Izrael)
21
22.Bang Mathias Sonne
Sorensen Lucca Emilia
VM dans
(Dania)
Bang Mathias Sonne
Sorensen Lucca Emilia
Bang Mathias SonneSorensen Lucca EmiliaVM dans
(Dania)
22
23.Ostrowski Joel
Bandevski Angelia Jolie
Sway
(Niemcy)
Ostrowski Joel
Bandevski Angelia Jolie
Ostrowski JoelBandevski Angelia JolieSway
(Niemcy)
22
24.Woods Tadgh
Kelly Alannah
Xquisite
(Irlandia)
Woods Tadgh
Kelly Alannah
Woods TadghKelly AlannahXquisite
(Irlandia)
22
25.Bang Mathias Sonne
Sorensen Lucca Emilia

(Denmark)
Bang Mathias Sonne
Sorensen Lucca Emilia
Bang Mathias SonneSorensen Lucca Emilia
(Denmark)

14-15 (Junior 2) Open LA Międzynarodowy 28

WDO WORLD UNDER 16 LATIN CHAMPIONSHIPS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasinevicius Lukas
Kybartaite Meida
Šokio technikos akademija
(Litwa)
Jasinevicius Lukas
Kybartaite Meida
Jasinevicius LukasKybartaite MeidaŠokio technikos akademija
(Litwa)
1
2.Borza Davide
Merrigan Saoirse
Dance Talent Academy
(Ireland)
Borza Davide
Merrigan Saoirse
Borza DavideMerrigan SaoirseDance Talent Academy
(Ireland)
2
3.Ulich Arsenii
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Ulich Arsenii
Gajek Weronika
Ulich ArseniiGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.8 83
4.Yaman Umut
Suda Oliwia
POLISH CLUB - Warszawa
Yaman Umut
Suda Oliwia
Yaman UmutSuda OliwiaPOLISH CLUB - Warszawa7 74
5.Shokha Maksym
Pidchasiuk Daria

(Ukraine)
Shokha Maksym
Pidchasiuk Daria
Shokha MaksymPidchasiuk Daria
(Ukraine)
5
6.Weinberger Hugo
Blyzniuk Mariia
Imperia Dance Club Vienna
(Czech Republic)
Weinberger Hugo
Blyzniuk Mariia
Weinberger HugoBlyzniuk MariiaImperia Dance Club Vienna
(Czech Republic)
6
7.Tiupa Ivan
Galamai Yekateryna
StarDance Kiev
(Ukraina)
Tiupa Ivan
Galamai Yekateryna
Tiupa IvanGalamai YekaterynaStarDance Kiev
(Ukraina)
7
8.Popleta Vladyslav
Savchuk Olena
ChampionDanceTeam &Grande
(Ukraina)
Popleta Vladyslav
Savchuk Olena
Popleta VladyslavSavchuk OlenaChampionDanceTeam &Grande
(Ukraina)
8
9.Aarslev Flytlie Jens-Marius
Oestervig Marie
VM Dans
(Dania)
Aarslev Flytlie Jens-Marius
Oestervig Marie
Aarslev Flytlie Jens-MariusOestervig MarieVM Dans
(Dania)
9
10.Kosecki Nataniel
Szumańska Zuzanna Maria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Szumańska Zuzanna Maria
Kosecki NatanielSzumańska Zuzanna MariaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 710
11.Yakubovskyi Nikita
Zuienko Veronika

(Ukraine)
Yakubovskyi Nikita
Zuienko Veronika
Yakubovskyi NikitaZuienko Veronika
(Ukraine)
11
12.Hostriy Anton
Virozub Lidiia

(Ukraine)
Hostriy Anton
Virozub Lidiia
Hostriy AntonVirozub Lidiia
(Ukraine)
12
13.Connolly Dane
Yates Dalai
Xquisite Dance Club
(Irlandia)
Connolly Dane
Yates Dalai
Connolly DaneYates DalaiXquisite Dance Club
(Irlandia)
13
14.Sharabi Sagi
Ron Yali

(Izrael)
Sharabi Sagi
Ron Yali
Sharabi SagiRon Yali
(Izrael)
14
15.Catana Gabriel
Kelly Lilyann
Xquisite
(Irlandia)
Catana Gabriel
Kelly Lilyann
Catana GabrielKelly LilyannXquisite
(Irlandia)
15
16.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów0 015
17.Mokh Rostyslav
Bobel Yulia
DFA Lviv
(Ukraine)
Mokh Rostyslav
Bobel Yulia
Mokh RostyslavBobel YuliaDFA Lviv
(Ukraine)
17
18.Ostrowski Joel
Bandevski Angelia Jolie
Sway
(Niemcy)
Ostrowski Joel
Bandevski Angelia Jolie
Ostrowski JoelBandevski Angelia JolieSway
(Niemcy)
17
19.Spodniewski Kamil
Jekel Maja
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Jekel Maja
Spodniewski KamilJekel MajaDANCECLUB - Szczecin1 119
20.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
DANCECLUB - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaDANCECLUB - Szczecin0 020
21.Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
Pogorzelski KrzysztofKichuk MarynaPOLISH CLUB - Warszawa3 321
22.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa5 521
23.Volha Ivan
Vodiana Sofiia
Starlight
(Ukraina)
Volha Ivan
Vodiana Sofiia
Volha IvanVodiana SofiiaStarlight
(Ukraina)
21
24.Grad Franciszek
Kelly Layla
Xquisite Dance Club
(Irlandia)
Grad Franciszek
Kelly Layla
Grad FranciszekKelly LaylaXquisite Dance Club
(Irlandia)
24
25.Dolgopolov Evgen
Kolesnin Anna

(Germany)
Dolgopolov Evgen
Kolesnin Anna
Dolgopolov EvgenKolesnin Anna
(Germany)
25
26.Moroz Oleksandr
Moroz Anastasia
Original Dance School
(Ukraine)
Moroz Oleksandr
Moroz Anastasia
Moroz OleksandrMoroz AnastasiaOriginal Dance School
(Ukraine)
25
27.Graif Nitay
Port Taly

(Izrael)
Graif Nitay
Port Taly
Graif NitayPort Taly
(Izrael)
27
28.Oleksiuk Andrii
Gumeniuk Aryna

(Ukraine)
Oleksiuk Andrii
Gumeniuk Aryna
Oleksiuk AndriiGumeniuk Aryna
(Ukraine)

12-13 (Junior 1) Open ST Międzynarodowy 10

Under 14 Open Ballroom
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 01
2.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 02
3.Zizlans Richards
Kalke Patricija
Amber Jurmala
(Łotwa)
Zizlans Richards
Kalke Patricija
Zizlans RichardsKalke PatricijaAmber Jurmala
(Łotwa)
3
4.Lavinskas Domas
Danishkevichiute Kamila
Dance Technique Academy
(Litwa)
Lavinskas Domas
Danishkevichiute Kamila
Lavinskas DomasDanishkevichiute KamilaDance Technique Academy
(Litwa)
4
5.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów2 25
6.Ralyk Mark
Kushniryk Solomiia

(Ukraina)
Ralyk Mark
Kushniryk Solomiia
Ralyk MarkKushniryk Solomiia
(Ukraina)
6
7.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra0 07
8.Grad Franciszek
Kelly Layla
Xquisite Dance Club
(Irlandia)
Grad Franciszek
Kelly Layla
Grad FranciszekKelly LaylaXquisite Dance Club
(Irlandia)
8
9.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź6 69
10.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów0 09

12-13 (Junior 1) Open LA Międzynarodowy 11

Under 14 Open Latin
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mokh Rostyslav
Bobel Yulia
DFA Lviv
(Ukraine)
Mokh Rostyslav
Bobel Yulia
Mokh RostyslavBobel YuliaDFA Lviv
(Ukraine)
1
2.Lavinskas Domas
Danishkevichiute Kamila
Dance Technique Academy
(Litwa)
Lavinskas Domas
Danishkevichiute Kamila
Lavinskas DomasDanishkevichiute KamilaDance Technique Academy
(Litwa)
2
3.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 03
4.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04
5.Grad Franciszek
Kelly Layla
Xquisite Dance Club
(Irlandia)
Grad Franciszek
Kelly Layla
Grad FranciszekKelly LaylaXquisite Dance Club
(Irlandia)
5
6.Dolgopolov Evgen
Kolesnin Anna

(Germany)
Dolgopolov Evgen
Kolesnin Anna
Dolgopolov EvgenKolesnin Anna
(Germany)
6
7.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź0 07
8.Zizlans Richards
Kalke Patricija
Amber Jurmala
(Łotwa)
Zizlans Richards
Kalke Patricija
Zizlans RichardsKalke PatricijaAmber Jurmala
(Łotwa)
8
9.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów3 39
10.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów4 410
11.Foros Liubomir
Shapovalova Yeva
Imperia
(Ukraina)
Foros Liubomir
Shapovalova Yeva
Foros LiubomirShapovalova YevaImperia
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open ST Międzynarodowy 6

RISING STARS AMATEUR BALLROOM
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Paweł
Nicpoń Marcelina
JEDYNKA - Łódź
Urbański Paweł
Nicpoń Marcelina
Urbański PawełNicpoń MarcelinaJEDYNKA - Łódź0 01
2.Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
Dobrowolski OskarSzaporów JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Rapatskyi Maksym
Kryvun Aryna

(Ukraine)
Rapatskyi Maksym
Kryvun Aryna
Rapatskyi MaksymKryvun Aryna
(Ukraine)
3
4.Vichynskyy Mativiy
Dorokhina Maria

(Ukraine)
Vichynskyy Mativiy
Dorokhina Maria
Vichynskyy MativiyDorokhina Maria
(Ukraine)
4
5.Nefedov Sergei
Kastrau Nadia
AMBER - Kołobrzeg
Nefedov Sergei
Kastrau Nadia
Nefedov SergeiKastrau NadiaAMBER - Kołobrzeg
6.Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
Niedzielski PiotrGoleń GabrielaAKSEL - Rzeszów

 

BLOK 4, próba parkietu 17:15 - 17:45, start: 18:00

WIECZORNA GALA: 1/4-Quarterfinal Amateur Latin, 1/2-Semifinal Under 16 Latin, 1/2-Semifinal Under 21 Ballroom, 1/2-Semifinal Under 19 Ballroom, 1/2-Semifinal Amateur Latin, FINALS: Under 16 Latin, Under 21 Ballroom , Under 19 Ballroom, Amateur Latin