„Cracow Dance Festival 24 GPP”

2024-04-28 Kraków, M-TEAM - Kraków


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

BLOK 1, rejestracja 07.30-08.30, próba parkietu 08.30-09.00, start: 09.00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klementowicz Maciej
Wichrowska Liliana
M-TEAM - Kraków
Klementowicz Maciej
Wichrowska Liliana
Klementowicz MaciejWichrowska LilianaM-TEAM - Kraków

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
Litawa JakubLorenc AnastazjaLORDANCE - Wodzisław Śl.

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andrzejewski Igor
Shadura Polina
M-TEAM - Kraków
Andrzejewski Igor
Shadura Polina
Andrzejewski IgorShadura PolinaM-TEAM - Kraków
2.Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
JUST DANCE Wieliczka
Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
Kucharczyk KacperStawarz LenaJUST DANCE Wieliczka

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartosik Bartłomiej
Sudacka Krystyna
M-TEAM - Kraków
Bartosik Bartłomiej
Sudacka Krystyna
Bartosik BartłomiejSudacka KrystynaM-TEAM - Kraków
2.Cieśla Wiktor
Walewska Helena
M-TEAM - Kraków
Cieśla Wiktor
Walewska Helena
Cieśla WiktorWalewska HelenaM-TEAM - Kraków
3.Kita Tomasz
Żurek Natalia
M-TEAM - Kraków
Kita Tomasz
Żurek Natalia
Kita TomaszŻurek NataliaM-TEAM - Kraków
4.Kostiuchenko Danylo
Parylak Karolina
AKSEL - Rzeszów
Kostiuchenko Danylo
Parylak Karolina
Kostiuchenko DanyloParylak KarolinaAKSEL - Rzeszów
5.Shchyhol Sviatoslav
Zhukovytska Olena
SAKUN DANCE - Wrocław
Shchyhol Sviatoslav
Zhukovytska Olena
Shchyhol SviatoslavZhukovytska OlenaSAKUN DANCE - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hołowicki Jakub
Babenko Yelyzaveta
SAKUN DANCE - Wrocław
Hołowicki Jakub
Babenko Yelyzaveta
Hołowicki JakubBabenko YelyzavetaSAKUN DANCE - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuchta Daniel
Jurowicz Maja
TEAM - Ornontowice
Kuchta Daniel
Jurowicz Maja
Kuchta DanielJurowicz MajaTEAM - Ornontowice
2.Pacułt Aleksander
Kaniewska Katarzyna
M-TEAM - Kraków
Pacułt Aleksander
Kaniewska Katarzyna
Pacułt AleksanderKaniewska KatarzynaM-TEAM - Kraków
3.Sukhanov Tymofii
Sukhanova Oleksandra
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sukhanov Tymofii
Sukhanova Oleksandra
Sukhanov TymofiiSukhanova OleksandraCLASSIC DANCESPORT Warszawa

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kruszyna Michał
Sobczyk Sybilla
TEAM - Ornontowice
Kruszyna Michał
Sobczyk Sybilla
Kruszyna MichałSobczyk SybillaTEAM - Ornontowice

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaM-TEAM - Kraków
2.Smela Dominik
Chłanda Milena
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Chłanda Milena
Smela DominikChłanda MilenaAKSEL - Rzeszów

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sekman Konrad
Lamla Julia
TEAM - Ornontowice
Sekman Konrad
Lamla Julia
Sekman KonradLamla JuliaTEAM - Ornontowice

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Alyukov Daniel
Ivanova Polianna
SAKUN DANCE - Wrocław
Alyukov Daniel
Ivanova Polianna
Alyukov DanielIvanova PoliannaSAKUN DANCE - Wrocław
2.Tyl Bartosz
Grześ Amelia
M-TEAM - Kraków
Tyl Bartosz
Grześ Amelia
Tyl BartoszGrześ AmeliaM-TEAM - Kraków

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Horianskyi Lev
Nomerovska Valeriia
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Horianskyi Lev
Nomerovska Valeriia
Horianskyi LevNomerovska ValeriiaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
2.Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
Łabędź TomaszWąs AlicjaM-TEAM - Kraków

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.30, próba parkietu 12.00-12.30, start: 12.30

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłapeć Jan
Wyka Róża
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Wyka Róża
Kłapeć JanWyka RóżaZAMEK - Lublin

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłapeć Jan
Wyka Róża
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Wyka Róża
Kłapeć JanWyka RóżaZAMEK - Lublin

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów
2.Kuźma Franciszek
Zaczyńska Laura
M-TEAM - Kraków
Kuźma Franciszek
Zaczyńska Laura
Kuźma FranciszekZaczyńska LauraM-TEAM - Kraków
3.Malicki Mikołaj
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Malicki Mikołaj
Skiba Rozalia
Malicki MikołajSkiba RozaliaLATINO - Żabno
4.Rachtan Igor
Gubas Nadia
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Gubas Nadia
Rachtan IgorGubas NadiaTEAM - Ornontowice
5.Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
Sokolovskyi OstapShevchenko PolinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
6.Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
SAKUN DANCE - Wrocław
Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
Zagrebniev MykhailoPodhuzova MelaniiaSAKUN DANCE - Wrocław

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Franciszek
Zaczyńska Laura
M-TEAM - Kraków
Kuźma Franciszek
Zaczyńska Laura
Kuźma FranciszekZaczyńska LauraM-TEAM - Kraków
2.Malicki Mikołaj
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Malicki Mikołaj
Skiba Rozalia
Malicki MikołajSkiba RozaliaLATINO - Żabno
3.Rachtan Igor
Gubas Nadia
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Gubas Nadia
Rachtan IgorGubas NadiaTEAM - Ornontowice
4.Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
Sokolovskyi OstapShevchenko PolinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
5.Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
SAKUN DANCE - Wrocław
Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
Zagrebniev MykhailoPodhuzova MelaniiaSAKUN DANCE - Wrocław

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Levchyk Eduard
Lobanova Sofiia
SAKUN DANCE - Wrocław
Levchyk Eduard
Lobanova Sofiia
Levchyk EduardLobanova SofiiaSAKUN DANCE - Wrocław

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Levchyk Eduard
Lobanova Sofiia
SAKUN DANCE - Wrocław
Levchyk Eduard
Lobanova Sofiia
Levchyk EduardLobanova SofiiaSAKUN DANCE - Wrocław

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rusnachenko Ruslan
Czapla Julia
TEAM - Ornontowice
Rusnachenko Ruslan
Czapla Julia
Rusnachenko RuslanCzapla JuliaTEAM - Ornontowice
2.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
TEAM - Ornontowice
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaTEAM - Ornontowice
2.Kühn Tomasz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Filipczyk Paulina
Kühn TomaszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice
3.Malczyk Mateusz
Koczan Zofia
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Koczan Zofia
Malczyk MateuszKoczan ZofiaTEAM - Ornontowice

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
Dubohrii DmytroLeszczyńska NinaDANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
2.Malczyk Mateusz
Koczan Zofia
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Koczan Zofia
Malczyk MateuszKoczan ZofiaTEAM - Ornontowice

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Solo Dance 2

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łabędź Urszula
M-TEAM - Kraków
Łabędź UrszulaŁabędź UrszulaM-TEAM - Kraków
2.Żogała Aniela
FANTAZJA - Kraków
Żogała AnielaŻogała AnielaFANTAZJA - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Solo Dance 1

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubansteva Uliana
M-TEAM - Kraków
Kubansteva UlianaKubansteva UlianaM-TEAM - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Solo Dance 0

Grand Prix Polski

 

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.30, próba parkietu 15.30-16.00, start: 16.00

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Grand Prix Polski 0

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Grand Prix Polski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Nikonov Roman
Korbutiak Milana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Nikonov Roman
Korbutiak Milana
Nikonov RomanKorbutiak MilanaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
2.Łabędź Michał
Turbak Joanna
M-TEAM - Kraków
Łabędź Michał
Turbak Joanna
Łabędź MichałTurbak JoannaM-TEAM - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Grand Prix Polski 0

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra
2.Olkowski Jan
Rudakova Mariia
ESENS - Wrocław
Olkowski Jan
Rudakova Mariia
Olkowski JanRudakova MariiaESENS - Wrocław
3.Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
Ovchinnikov DmytroLis ZuzannaIGLICA - Wrocław
4.Węgliński Filip
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Homoncik Marika
Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Malczyk Mateusz
Koczan Zofia
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Koczan Zofia
Malczyk MateuszKoczan ZofiaTEAM - Ornontowice
2.Staśko Gabriel
Kotwa Martyna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kotwa Martyna
Staśko GabrielKotwa MartynaLATINO - Żabno
3.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Goch Łukasz
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Garcia Gabriela
Goch ŁukaszGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków
2.Hamzayev Elwin
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Hamzayev Elwin
Klupa Natalia
Hamzayev ElwinKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław
3.Paliura Yehor
Mykhailenko Maria
Inter Dance
(Ukraina)
Paliura Yehor
Mykhailenko Maria
Paliura YehorMykhailenko MariaInter Dance
(Ukraina)
4.Parkhomenko Nikita
Kravchenko-Skalazub Karyna
Inter Dance
(Ukraina)
Parkhomenko Nikita
Kravchenko-Skalazub Karyna
Parkhomenko NikitaKravchenko-Skalazub KarynaInter Dance
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Khersonskyy Fedor
Mazurek Martyna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Khersonskyy Fedor
Mazurek Martyna
Khersonskyy FedorMazurek MartynaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
2.Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
Niedzielski PiotrGoleń GabrielaAKSEL - Rzeszów
3.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice

12-13 (Junior 1) Open LA Solo Dance 8

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bezzubenko Anna
ESENS - Wrocław
Bezzubenko AnnaBezzubenko AnnaESENS - Wrocław
2.Kotwis Kalina
AKSEL - Rzeszów
Kotwis KalinaKotwis KalinaAKSEL - Rzeszów
3.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź
4.Nadstawek Karolina
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nadstawek KarolinaNadstawek KarolinaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
5.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź
6.Sztaba Patrycja
M-TEAM - Kraków
Sztaba PatrycjaSztaba PatrycjaM-TEAM - Kraków
7.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin
8.Turbak Alicja
M-TEAM - Kraków
Turbak AlicjaTurbak AlicjaM-TEAM - Kraków

14-15 (Junior 2) Open ST Solo Dance 5

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź
2.Hordiienko Yuliia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Hordiienko YuliiaHordiienko YuliiaTOP DANCE STUDIO - Poznań
3.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź
4.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź
5.Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Skrzypczak WeronikaSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice

16-18 (Młodzież) Open LA Solo Dance 2

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polańska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Polańska MajaPolańska MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
2.Sereda Anzhelika
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sereda AnzhelikaSereda AnzhelikaTOP DANCE STUDIO - Poznań

19+ (Powyżej 18) Open ST Solo Dance 1

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Kowalska MajaKowalska MajaAKSEL - Rzeszów

 

BLOK 4, rejestracja 17.30-18.30, próba parkietu 18.30-19.00, start: 19.00

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra
2.Smela Dominik
Chłanda Milena
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Chłanda Milena
Smela DominikChłanda MilenaAKSEL - Rzeszów

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra
2.Olkowski Jan
Rudakova Mariia
ESENS - Wrocław
Olkowski Jan
Rudakova Mariia
Olkowski JanRudakova MariiaESENS - Wrocław
3.Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
Ovchinnikov DmytroLis ZuzannaIGLICA - Wrocław
4.Węgliński Filip
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Homoncik Marika
Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
Dubohrii DmytroLeszczyńska NinaDANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
2.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław
3.Malczyk Mateusz
Koczan Zofia
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Koczan Zofia
Malczyk MateuszKoczan ZofiaTEAM - Ornontowice
4.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław
5.Paliura Yehor
Mykhailenko Maria
Inter Dance
(Ukraina)
Paliura Yehor
Mykhailenko Maria
Paliura YehorMykhailenko MariaInter Dance
(Ukraina)
6.Parkhomenko Nikita
Kravchenko-Skalazub Karyna
Inter Dance
(Ukraina)
Parkhomenko Nikita
Kravchenko-Skalazub Karyna
Parkhomenko NikitaKravchenko-Skalazub KarynaInter Dance
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Antos Adrian
Świerk Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław
2.Duraj Maksymilian
Filimonova Daria
DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
Duraj Maksymilian
Filimonova Daria
Duraj MaksymilianFilimonova DariaDANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
3.Gurskiy Dmitriy
Sepioło Adrianna
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Sepioło Adrianna
Gurskiy DmitriySepioło AdriannaMASTER DANCE - Gliwice
4.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice
5.Lastovskyi Dmytro
Holod Svitlana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Lastovskyi Dmytro
Holod Svitlana
Lastovskyi DmytroHolod SvitlanaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
6.Semenchenko Mykyta
Toczek Paulina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Semenchenko Mykyta
Toczek Paulina
Semenchenko MykytaToczek PaulinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7.Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
8.Wrona Patryk
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Junak Weronika
Wrona PatrykJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

12-13 (Junior 1) Open ST Solo Dance 6

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bik Adam
AKSEL - Rzeszów
Bik AdamBik AdamAKSEL - Rzeszów
2.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź
3.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź
4.Sztaba Patrycja
M-TEAM - Kraków
Sztaba PatrycjaSztaba PatrycjaM-TEAM - Kraków
5.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin
6.Turbak Alicja
M-TEAM - Kraków
Turbak AlicjaTurbak AlicjaM-TEAM - Kraków

14-15 (Junior 2) Open LA Solo Dance 6

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź
2.Hordiienko Yuliia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Hordiienko YuliiaHordiienko YuliiaTOP DANCE STUDIO - Poznań
3.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź
4.Klimek Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Klimek NataliaKlimek NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
5.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź
6.Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Skrzypczak WeronikaSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice

16-18 (Młodzież) Open ST Solo Dance 2

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polańska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Polańska MajaPolańska MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
2.Sereda Anzhelika
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sereda AnzhelikaSereda AnzhelikaTOP DANCE STUDIO - Poznań

19+ (Powyżej 18) Open LA Solo Dance 1

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Kowalska MajaKowalska MajaAKSEL - Rzeszów