Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa

2024-03-23 Halinów, CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga zmiany godzin rozpoczęcia bloków turnieju !!!

Wejście na turniej głównym wejściem do budynku Zespołu Szkół w Halinowie od ul. Okuniewskiej (nie wejściem bezpośrednio na halę)
Drzwi otwieramy o godz. 7:30

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:40, próba parkietu 8:30-9:00, start: 9:00

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piłat Aleksander
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Piłat Aleksander
Sinicka Julia
Piłat AleksanderSinicka JuliaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Dorobek Marcel
Kaliszewska Pola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Dorobek Marcel
Kaliszewska Pola
Dorobek MarcelKaliszewska PolaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE9 92

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maksimovich Daniil
Barańska Melissa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Maksimovich Daniil
Barańska Melissa
Maksimovich DaniilBarańska MelissaCENTRUM TAŃCA - Radom

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurianinova Zlata
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Kurianinova ZlataKurianinova ZlataCLASSIC DANCESPORT Warszawa4 (+1)141
2.Drecka Zuzanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecka ZuzannaDrecka ZuzannaDRAGON'S DANCE Warszawa3 (+1)132
3.Drwięga Zofia
POLISH CLUB - Warszawa
Drwięga ZofiaDrwięga ZofiaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)123
4.Molga Nadia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Molga NadiaMolga NadiaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)144
5.Barańska Melissa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Barańska MelissaBarańska MelissaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)115
6.Wójcikowska Pola
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Wójcikowska PolaWójcikowska PolaFLASH - Grodzisk Mazowiecki1 16
7.Gołuch Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Gołuch JagnaGołuch JagnaDANCECLUB - Szczecin3 37
8.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź6 67
9.Włodarczyk Michalina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Włodarczyk MichalinaWłodarczyk MichalinaART OVO - Międzyrzec Podlaski4 49
10.Kozak Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AnnaKozak AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski3 310
11.Sidoruk Klaudia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Sidoruk KlaudiaSidoruk KlaudiaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 010

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nikonov Roman
Korbutiak Milana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Nikonov Roman
Korbutiak Milana
Nikonov RomanKorbutiak MilanaCLASSIC DANCESPORT Warszawa

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozak Maksym
Kovalenko Polina
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Kozak Maksym
Kovalenko Polina
Kozak MaksymKovalenko PolinaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa3 (+1)131
2.Cieślik Karol
Deredas Hanna
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik Karol
Deredas Hanna
Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)112
3.Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
JEDYNKA - Łódź
Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
Pilarski BartoszStolarek MariaJEDYNKA - Łódź3 (+1)133
4.Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Jakub
Skowrońska Gabriela
Nakielski JakubSkowrońska GabrielaJEDYNKA - Łódź3 (+1)134
5.Guz Aleksander
Rudzka Hanna
TAKT - Chełm
Guz Aleksander
Rudzka Hanna
Guz AleksanderRudzka HannaTAKT - Chełm1 (+1)115
6.Kaczor Przemysław
Augustyniuk Lena
FAST-STEP Warszawa
Kaczor Przemysław
Augustyniuk Lena
Kaczor PrzemysławAugustyniuk LenaFAST-STEP Warszawa6 66
7.Smagowski Miłosz
Stępniak Aleksandra
LIDER - Lublin
Smagowski Miłosz
Stępniak Aleksandra
Smagowski MiłoszStępniak AleksandraLIDER - Lublin3 37
8.Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
Brzozowski TomaszBarczyńska MajaLIDER - Lublin1 18
9.Sidor Mikołaj
Rejak Martyna
LIDER - Lublin
Sidor Mikołaj
Rejak Martyna
Sidor MikołajRejak MartynaLIDER - Lublin0 09
10.Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Viva Dance Łódź
Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Wasiak IgorWasiak NataszaViva Dance Łódź3 310

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rębacz Jerzy
Wereszczyńska Lena
CLASSIC - Warszawa
Rębacz Jerzy
Wereszczyńska Lena
Rębacz JerzyWereszczyńska LenaCLASSIC - Warszawa E (+1)1E1
2.Pijanowski Jan
Skórska Natalia
TKS iDANCE - Lublin
Pijanowski Jan
Skórska Natalia
Pijanowski JanSkórska NataliaTKS iDANCE - Lublin3 (+1)132
3.Savchyshyn Pavlo
Licholot Władysława
Dance Life - Warszawa
Savchyshyn Pavlo
Licholot Władysława
Savchyshyn PavloLicholot WładysławaDance Life - Warszawa0 03
4.Ciszek Miłosz
Parys Urszula
CLASSIC - Warszawa
Ciszek Miłosz
Parys Urszula
Ciszek MiłoszParys UrszulaCLASSIC - Warszawa0 04
5.Chojnowski Michał
Korycka Julia
JAREMI - Pruszków
Chojnowski Michał
Korycka Julia
Chojnowski MichałKorycka JuliaJAREMI - Pruszków0 05

 

BLOK 2, rejestracja 10:00-10:30, próba parkietu 10:30-11:30, start: 11:30

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Grand Prix Polski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Piłat Aleksander
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Piłat Aleksander
Sinicka Julia
Piłat AleksanderSinicka JuliaGRACJA - Zielona Góra4 41
2.Dorobek Marcel
Kaliszewska Pola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Dorobek Marcel
Kaliszewska Pola
Dorobek MarcelKaliszewska PolaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE9 92

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gałązka Igor
Drozd Nel
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Igor
Drozd Nel
Gałązka IgorDrozd NelFAST-STEP Warszawa0 01
2.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 12
3.Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 13
4.Pękala Jan
Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Pękala Jan
Stawicka Gemma
Pękala JanStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Nikonov Roman
Korbutiak Milana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Nikonov Roman
Korbutiak Milana
Nikonov RomanKorbutiak MilanaCLASSIC DANCESPORT Warszawa1 15
6.Deszczka Błażej
Sałek Antonina
TAKT - Chełm
Deszczka Błażej
Sałek Antonina
Deszczka BłażejSałek AntoninaTAKT - Chełm0 06
7.Zawistowski Marcel
Pietrych Nela
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Pietrych Nela
Zawistowski MarcelPietrych NelaFAST-STEP Warszawa4 47
8.Sambor Wojciech
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Gerber Barbara
Sambor WojciechGerber Barbara4STEP - Siechnice0 08
9.Łazorczyk Michał
Kałdonek Emilia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Michał
Kałdonek Emilia
Łazorczyk MichałKałdonek EmiliaLIDER - Lublin0 09

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gałązka Igor
Drozd Nel
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Igor
Drozd Nel
Gałązka IgorDrozd NelFAST-STEP Warszawa0 01
2.Nikonov Roman
Korbutiak Milana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Nikonov Roman
Korbutiak Milana
Nikonov RomanKorbutiak MilanaCLASSIC DANCESPORT Warszawa1 12
3.Zawistowski Marcel
Pietrych Nela
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Pietrych Nela
Zawistowski MarcelPietrych NelaFAST-STEP Warszawa4 43
4.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 14
5.Pękala Jan
Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Pękala Jan
Stawicka Gemma
Pękala JanStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa0 05
6.Sambor Wojciech
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Gerber Barbara
Sambor WojciechGerber Barbara4STEP - Siechnice0 06
7.Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 17
8.Deszczka Błażej
Sałek Antonina
TAKT - Chełm
Deszczka Błażej
Sałek Antonina
Deszczka BłażejSałek AntoninaTAKT - Chełm0 08
9.Łazorczyk Michał
Kałdonek Emilia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Michał
Kałdonek Emilia
Łazorczyk MichałKałdonek EmiliaLIDER - Lublin0 08

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa0 01238
2.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 02196
3.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów1 13154
4.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin1 14132
5.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra0 05120
6.Guz Aleksander
Rudzka Hanna
TAKT - Chełm
Guz Aleksander
Rudzka Hanna
Guz AleksanderRudzka HannaTAKT - Chełm

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 01240
2.Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa0 02198
3.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów2 23156
4.Bik Adam
Kotwis Kalina
AKSEL - Rzeszów
Bik Adam
Kotwis Kalina
Bik AdamKotwis KalinaAKSEL - Rzeszów6 64134
5.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin1 15122
6.Guz Aleksander
Rudzka Hanna
TAKT - Chełm
Guz Aleksander
Rudzka Hanna
Guz AleksanderRudzka HannaTAKT - Chełm1 16110

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
Kamiński AleksanderKalwat BarbaraJAREMI - Pruszków E (+1)1E1
2.Nitak Adam
Pysiak Anastazja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Nitak Adam
Pysiak Anastazja
Nitak AdamPysiak AnastazjaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)142
3.Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
Bagiński MichałKuczyńska AnastazjaJAREMI - Pruszków3 (+1)133
4.Kozioł Juliusz
Wyszkowska Antonina
MAKO - Sulejówek
Kozioł Juliusz
Wyszkowska Antonina
Kozioł JuliuszWyszkowska AntoninaMAKO - Sulejówek4 (+1)144
5.Schreiber Krzysztof
Molga Nadia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Schreiber Krzysztof
Molga Nadia
Schreiber KrzysztofMolga NadiaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)145
6.Tulej Krzysztof
Horecka Maria
LIDER - Lublin
Tulej Krzysztof
Horecka Maria
Tulej KrzysztofHorecka MariaLIDER - Lublin1 (+1)116
7.Woźniak Maciej
Półtorak Rozalia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Maciej
Półtorak Rozalia
Woźniak MaciejPółtorak RozaliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 07
8.Mieszczanek Oliwier
MIszta Nela
MAKO - Sulejówek
Mieszczanek Oliwier
MIszta Nela
Mieszczanek OliwierMIszta NelaMAKO - Sulejówek2 28
9.Błachowicz Jakub
Hartwich Jagoda
Viva Dance Łódź
Błachowicz Jakub
Hartwich Jagoda
Błachowicz JakubHartwich JagodaViva Dance Łódź2 29
10.Sadlak Maksymilian
Włodarczyk Laura
TAKT - Chełm
Sadlak Maksymilian
Włodarczyk Laura
Sadlak MaksymilianWłodarczyk LauraTAKT - Chełm0, 0 0, 010
11.Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
START - Płońsk
Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
Żakowski KarolPierścińska AlicjaSTART - Płońsk0 011
12.Chłopek Adam
Szymańska Agnieszka
LIDER - Lublin
Chłopek Adam
Szymańska Agnieszka
Chłopek AdamSzymańska AgnieszkaLIDER - Lublin0 012
13.Kisiel Adam
Białek Katarzyna
FAST-STEP Warszawa
Kisiel Adam
Białek Katarzyna
Kisiel AdamBiałek KatarzynaFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 013

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.IVANCHUK KATERYNA
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
IVANCHUK KATERYNAIVANCHUK KATERYNAMEGAPOLIS DANCE - Warszawa7 IVANCHUK KATERYNA - E (+1)17IVANCHUK KATERYNA - E1
2.Konopka Agata
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Konopka AgataKonopka AgataUKS KORDASZEWSCY - Garwolin3 (+1)132
3.Nowak Antonina
AKSEL - Rzeszów
Nowak AntoninaNowak AntoninaAKSEL - Rzeszów7 Nowak Antonina - E (+1)17Nowak Antonina - E3
4.Nadolska Wiktoria
TAKT - Chełm
Nadolska WiktoriaNadolska WiktoriaTAKT - Chełm5 (+1)154
5.Paradowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Paradowska ZuzannaParadowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki3 (+1)135
6.Frączkowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Frączkowska ZuzannaFrączkowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki0 06
7.Siudowska Helena
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Siudowska HelenaSiudowska HelenaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin0 07
8.Prachuk Mariana
Dance Life - Warszawa
Prachuk MarianaPrachuk MarianaDance Life - Warszawa1 18
9.Skarżyńska Gloria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Skarżyńska GloriaSkarżyńska GloriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 09
10.Serdiuk Zlata
Dance Life - Warszawa
Serdiuk ZlataSerdiuk ZlataDance Life - Warszawa-1 (-1)-1-1

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin6 (+1)161
2.Horianskyi Lev
Nomerovska Valeriia
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Horianskyi Lev
Nomerovska Valeriia
Horianskyi LevNomerovska ValeriiaCLASSIC DANCESPORT Warszawa3 (+1)132
3.Ksok Patryk
Kazubek Zuzanna
POLISH CLUB - Warszawa
Ksok Patryk
Kazubek Zuzanna
Ksok PatrykKazubek ZuzannaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)123
4.Nakielski Krzysztof
Kaniecka Julia
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Krzysztof
Kaniecka Julia
Nakielski KrzysztofKaniecka JuliaJEDYNKA - Łódź0 04
5.Kowalski-Klein Tadeusz
Janikowska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Kowalski-Klein Tadeusz
Janikowska Julia
Kowalski-Klein TadeuszJanikowska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria4 45
6.Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
DCS BRWINÓW
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaDCS BRWINÓW1 16
7.Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
START - Płońsk
Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
Kaliszewski KacperPopiołkowska JuliaSTART - Płońsk0 07

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa6 (+1)161
2.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań1 (+1)112
3.Muśnicki Grzegorz
Komnata Julia
Dancers United - WARSZAWA
Muśnicki Grzegorz
Komnata Julia
Muśnicki GrzegorzKomnata JuliaDancers United - WARSZAWA4 43
4.Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA - Zamość0 04

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa5 (+1)151
2.Muśnicki Grzegorz
Komnata Julia
Dancers United - WARSZAWA
Muśnicki Grzegorz
Komnata Julia
Muśnicki GrzegorzKomnata JuliaDancers United - WARSZAWA4 (+1)142
3.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań3 33
4.Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA - Zamość0 04

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:30, próba parkietu 14:00-14:50, start: 15:00

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 01251
2.Szor Hubert
Korzhanivska Violetta
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Korzhanivska Violetta
Szor HubertKorzhanivska ViolettaPOLISH CLUB - Warszawa0 02209
3.Kamiński Michał
Shyrshkova Kateryna
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Shyrshkova Kateryna
Kamiński MichałShyrshkova KaterynaGASIEK - Rzeszów0 03167
4.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów0 04145
5.Sokol Artem
Shaposhnyk Mariia
DANCECLUB - Szczecin
Sokol Artem
Shaposhnyk Mariia
Sokol ArtemShaposhnyk MariiaDANCECLUB - Szczecin7 75133
6.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom1 16121
7.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin11 117109
8.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin0 0897
9.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin0 0985

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
Guz MikołajOkarska KorneliaDANCECLUB - Szczecin0 01251
2.Kulii Oleh
Kanonchik Lyubov
POLISH CLUB - Warszawa
Kulii Oleh
Kanonchik Lyubov
Kulii OlehKanonchik LyubovPOLISH CLUB - Warszawa0 02209
3.Kruk Dawid
Haluch Nina
PRESTIGE - Katowice
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaPRESTIGE - Katowice0 03167
4.Jaworski Adrian
Tabak Alina
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Tabak Alina
Jaworski AdrianTabak AlinaROYAL DANCE - Szczecin9 94145
5.Woźniak Filip
Wierzbicka Wiktoria
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Wierzbicka Wiktoria
Woźniak FilipWierzbicka WiktoriaCLASSIC - Warszawa0 05133
6.Goch Łukasz
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Garcia Gabriela
Goch ŁukaszGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków0 06121
7.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków0 07109
8.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin0 0895
9.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin0 0895

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 01251
2.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 02209
3.Spodniewski Kamil
Jekel Maja
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Jekel Maja
Spodniewski KamilJekel MajaDANCECLUB - Szczecin6 63167
4.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa6 64145
5.Szymoniak Mikołaj
Nieckarz Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Nieckarz Klaudia
Szymoniak MikołajNieckarz KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin0 05133
6.Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
TAKT - Chełm
Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
Jamróz FranciszekJamróz AleksandraTAKT - Chełm0 06121
7.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań1 17109
8.Węgliński Filip
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Homoncik Marika
Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra1 1897
9.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra0 0985

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kosecki Nataniel
Szumańska Zuzanna Maria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Szumańska Zuzanna Maria
Kosecki NatanielSzumańska Zuzanna MariaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 71249
2.Koliński Szymon
Iciek Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Iciek Katarzyna
Koliński SzymonIciek KatarzynaSUKCES - Jaworzno4 42207
3.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 03165
4.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa5 54143
5.Spodniewski Kamil
Jekel Maja
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Jekel Maja
Spodniewski KamilJekel MajaDANCECLUB - Szczecin1 15131
6.Szymoniak Mikołaj
Nieckarz Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Nieckarz Klaudia
Szymoniak MikołajNieckarz KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin0 06119
7.Augustyniak Krystian
Rosiak Victoria
POLISH CLUB - Warszawa
Augustyniak Krystian
Rosiak Victoria
Augustyniak KrystianRosiak VictoriaPOLISH CLUB - Warszawa0 07107
8.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań3 3895

16-18 (Młodzież) Open ST Solo Dance 3

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 11
2.Markiewicz Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin6 62
3.Tarasewicz Natalia
KADRYL - Białystok
Tarasewicz NataliaTarasewicz NataliaKADRYL - Białystok0 03

16-18 (Młodzież) Open LA Solo Dance 9

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michaluk Kornelia
DANCE LINE Warszawa
Michaluk KorneliaMichaluk KorneliaDANCE LINE Warszawa0 01
2.Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Kielawa JuliaKielawa JuliaKLASA - Tarnów0 02
3.Loba Zuzanna
STEP DANCE - Koluszki
Loba ZuzannaLoba ZuzannaSTEP DANCE - Koluszki0 03
4.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 14
5.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź1 15
6.Wszendyrówny Ewa
DANCE LINE Warszawa
Wszendyrówny EwaWszendyrówny EwaDANCE LINE Warszawa0 06
7.Markiewicz Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin6 67
8.Kwasilczuk Margarita
AnaDens Łódź
Kwasilczuk MargaritaKwasilczuk MargaritaAnaDens Łódź0 08
9.Tarasewicz Natalia
KADRYL - Białystok
Tarasewicz NataliaTarasewicz NataliaKADRYL - Białystok0 09

19+ (Powyżej 18) Open LA Solo Dance 1

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kujbida Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kujbida AgataKujbida AgataDANCE IMPERIUM - Poznań

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gustaw Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Gustaw AleksandraGustaw AleksandraTKS iDANCE - Lublin4 (+1)141
2.Kozłowska Kamila
LIDER - Lublin
Kozłowska KamilaKozłowska KamilaLIDER - Lublin3 (+1)132
3.Ślusarczyk Natalia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Ślusarczyk NataliaŚlusarczyk NataliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki3 33
4.Stępień Leon
ESKADRA - Pabianice
Stępień LeonStępień LeonESKADRA - Pabianice5 54
5.Zlata Nikitina
Dance Life - Warszawa
Zlata NikitinaZlata NikitinaDance Life - Warszawa0 05

 

BLOK 4, rejestracja 16:00-17:00, próba parkietu 17:20-17:50, start: 18:00

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Szymański Cezary
Domaradzka Julia
IMPERIA - Kraków
Szymański Cezary
Domaradzka Julia
Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA - Kraków2 21259
2.Budzik Tomasz
Polewska Sandra
DUET - Warszawa
Budzik Tomasz
Polewska Sandra
Budzik TomaszPolewska SandraDUET - Warszawa0 02217
3.Kvaran Axel
Kogut Alicja
DUET - Warszawa
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut AlicjaDUET - Warszawa0 03175
4.Urbański Paweł
Nicpoń Marcelina
JEDYNKA - Łódź
Urbański Paweł
Nicpoń Marcelina
Urbański PawełNicpoń MarcelinaJEDYNKA - Łódź0 04153
5.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 05141
6.Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
Mrozek DanielMatuszewska OliwiaGRACJA - Zielona Góra2 26129
7.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaAKSEL - Rzeszów0 07117
8.Kucharczyk Kamil
Kaczmarek Ewelina
TEMPO - Bydgoszcz
Kucharczyk Kamil
Kaczmarek Ewelina
Kucharczyk KamilKaczmarek EwelinaTEMPO - Bydgoszcz0 08105
9.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 0993
10.Khersonskyy Fedor
Mazurek Martyna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Khersonskyy Fedor
Mazurek Martyna
Khersonskyy FedorMazurek MartynaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 01079
11.Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
Łyda KonradSztukowska PaulinaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 01079
12.Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
FALA SOPOT
Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA SOPOT0 01257
13.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań0 01340

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 28

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Raczek Hubert
Mliczek Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Raczek Hubert
Mliczek Dominika
Raczek HubertMliczek DominikaPOLISH CLUB - Warszawa0 01294
2.Martsynyuk Oleksandr
Reziapova Arina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Martsynyuk Oleksandr
Reziapova Arina
Martsynyuk OleksandrReziapova ArinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02252
3.Szymczak Kamil
Pszczoła Natalia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczak Kamil
Pszczoła Natalia
Szymczak KamilPszczoła NataliaPOLISH CLUB - Warszawa0 03210
4.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 04188
5.Masłowski Mieszko
Bala Oliwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Masłowski Mieszko
Bala Oliwia
Masłowski MieszkoBala OliwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05176
6.Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06164
7.Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
FALA SOPOT
Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA SOPOT0 07150
8.Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 07150
9.Jesionek Karol
Nowina-Konopka Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Jesionek Karol
Nowina-Konopka Aleksandra
Jesionek KarolNowina-Konopka AleksandraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 09128
10.Rzymkiewicz Krystian
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rzymkiewicz Krystian
Wiewiórka Julia
Rzymkiewicz KrystianWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa0 010116
11.Bednarski Maciej
Shulha Yuliia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Bednarski Maciej
Shulha Yuliia
Bednarski MaciejShulha YuliiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA12 1211104
12.Jaworski Adrian
Tabak Alina
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Tabak Alina
Jaworski AdrianTabak AlinaROYAL DANCE - Szczecin9 91288
13.Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 01288
14.Semenchenko Mykyta
Toczek Paulina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Semenchenko Mykyta
Toczek Paulina
Semenchenko MykytaToczek PaulinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01288
15.Gurskiy Dmitriy
Sepioło Adrianna
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Sepioło Adrianna
Gurskiy DmitriySepioło AdriannaMASTER DANCE - Gliwice0 01571
16.Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 01669
17.Kotarba Szymon
Anderszewska Melody
POLISH CLUB - Warszawa
Kotarba Szymon
Anderszewska Melody
Kotarba SzymonAnderszewska MelodyPOLISH CLUB - Warszawa0 01767
18.Głogowski Piotr
Kudra Iga
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Głogowski Piotr
Kudra Iga
Głogowski PiotrKudra IgaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01865
19.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa0 01963
20.Nawrat Artur
Nawrat Monika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 42061
21.Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
4STEP - Siechnice
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP - Siechnice6 62157
22.Piskun Oleksander
Komar Iryna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Piskun Oleksander
Komar Iryna
Piskun OleksanderKomar IrynaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 02157
23.Abramov Aleksandr
Sidor Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Sidor Paulina
Abramov AleksandrSidor PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin6 62355
24.Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
PRESTIGE - Katowice
Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
Smaroń KonradMarcinkiewicz OliwiaPRESTIGE - Katowice0 02451
25.Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
CLASSIC - Warszawa
Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
Tomiak SzymonZacharska KatarzynaCLASSIC - Warszawa2 22451
26.Orwat Konrad
Matusiak Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Matusiak Agata
Orwat KonradMatusiak AgataDANCE IMPERIUM - Poznań0 02644
27.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań0 02740
28.Majewski Anton
Krysa Aleksandra
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Krysa Aleksandra
Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM - Chełm0 02740

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Szor Hubert
Korzhanivska Violetta
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Korzhanivska Violetta
Szor HubertKorzhanivska ViolettaPOLISH CLUB - Warszawa0 01272
2.Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02230
3.Tabor Natan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Tabor Natan
Żejmo Karolina
Tabor NatanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 03188
4.Kaczmarski Maciej
Marecka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Marecka Amelia
Kaczmarski MaciejMarecka AmeliaDANCECLUB - Szczecin0 04166
5.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05154
6.Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
Obojski MateuszSokołowska WiktoriaIMPERIA - Kraków4 46142
7.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno0 07130
8.Pieklak Paweł
Filipek Anna
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Filipek Anna
Pieklak PawełFilipek AnnaZAMEK - Lublin1 18118
9.Borowiec Adam
Pietraszuk Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Pietraszuk Hanna
Borowiec AdamPietraszuk HannaDANCECLUB - Szczecin1 19106
10.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin0 01094
11.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów1 11182
12.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość0 01270
13.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków2 21351
14.Zharykov Oleksandr
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Zharykov Oleksandr
Wojciechowska Joanna
Zharykov OleksandrWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin0 01351
15.Poździak Rafał
Kopiec Oliwia
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kopiec Oliwia
Poździak RafałKopiec OliwiaCLASSIC - Warszawa0 01549
16.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa0 01647
17.Wierzbicki Szymon
Derda Wiktoria
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Derda Wiktoria
Wierzbicki SzymonDerda WiktoriaROYAL DANCE - Szczecin0 01745

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 19

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 01276
2.Kramarenko Nazar
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Kramarenko Nazar
Rybka Sandra
Kramarenko NazarRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa0 02234
3.Cyran Juliusz
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Cyran Juliusz
Wierciszewska Aurelia
Cyran JuliuszWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa8 83192
4.Ulich Arsenii
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Ulich Arsenii
Gajek Weronika
Ulich ArseniiGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.8 84170
5.Czarnocki Tomasz
Augustyniak Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Czarnocki Tomasz
Augustyniak Nikola
Czarnocki TomaszAugustyniak NikolaPOLISH CLUB - Warszawa1 15158
6.Tabor Natan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Tabor Natan
Żejmo Karolina
Tabor NatanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 06146
7.Nosek Sebastian
Słaboń Weronika
PRESTIGE - Katowice
Nosek Sebastian
Słaboń Weronika
Nosek SebastianSłaboń WeronikaPRESTIGE - Katowice0 07132
8.Yaroshko Danylo
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Yaroshko Danylo
Popielewicz Zuzanna
Yaroshko DanyloPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska1 17132
9.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław0 09110
10.Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
Dubohrii DmytroLeszczyńska NinaDANCE COMMUNITY-Starogard Gdański0 01098
11.Voznyi Yaroslav
Bilnik Ewa
PRESTIGE - Katowice
Voznyi Yaroslav
Bilnik Ewa
Voznyi YaroslavBilnik EwaPRESTIGE - Katowice5 51186
12.Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
Pogorzelski KrzysztofKichuk MarynaPOLISH CLUB - Warszawa2 21274
13.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraTOP - ART - Lublin1 11357
14.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa4 41455
15.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość3 31551
16.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki0 01551
17.Poździak Rafał
Kopiec Oliwia
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kopiec Oliwia
Poździak RafałKopiec OliwiaCLASSIC - Warszawa0 01749
18.Wierzbicki Szymon
Derda Wiktoria
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Derda Wiktoria
Wierzbicki SzymonDerda WiktoriaROYAL DANCE - Szczecin1 11847
19.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW1 11945

14-15 (Junior 2) Open ST Solo Dance 8

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 01
2.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź3 32
3.Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
Rudnicka IngaRudnicka IngaPOLISH CLUB - Warszawa1 13
4.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź0 04
5.Kwaśna Antonina
FANTAZJA - Skwierzyna
Kwaśna AntoninaKwaśna AntoninaFANTAZJA - Skwierzyna6 65
6.Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Doniec NataliaDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków0 06
7.Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
Rudnicka MartynaRudnicka MartynaDANCECLUB - Szczecin1 17
8.Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Nowak JagodaNowak JagodaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 18

14-15 (Junior 2) Open LA Solo Dance 11

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stopczyńska Anna
IDEA - Kraków
Stopczyńska AnnaStopczyńska AnnaIDEA - Kraków0 01
2.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 02
3.Tymińska Olga
DANCE LINE Warszawa
Tymińska OlgaTymińska OlgaDANCE LINE Warszawa0 03
4.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź0 04
5.Kwaśna Antonina
FANTAZJA - Skwierzyna
Kwaśna AntoninaKwaśna AntoninaFANTAZJA - Skwierzyna6 65
6.Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Doniec NataliaDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków0 06
7.Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
Rudnicka IngaRudnicka IngaPOLISH CLUB - Warszawa1 17
8.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź3 38
9.Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
Michalak MajaMichalak MajaESKADRA - Pabianice2 29
10.Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
Rudnicka MartynaRudnicka MartynaDANCECLUB - Szczecin1 110
11.Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Nowak JagodaNowak JagodaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 111

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
Sokolovskyi OstapShevchenko PolinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 (+1)101
2.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź6 (+1)162
3.Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
Habza MichałStasieczek WiktoriaTOP - ART - Lublin1 (+1)113
4.Petrykowski Adrian
Babusa Diana
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Babusa Diana
Petrykowski AdrianBabusa DianaMYKA - Zamość5 54
5.Wrzeszcz Adam
Jach Zofia
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Jach Zofia
Wrzeszcz AdamJach ZofiaESKADRA - Pabianice5 55
6.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin7 76
7.Rossokhach Denys
Skorokhod Yeva
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Rossokhach Denys
Skorokhod Yeva
Rossokhach DenysSkorokhod YevaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa-1 (-1)-1-1

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
Sokolovskyi OstapShevchenko PolinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 (+1)101
2.Petrykowski Adrian
Babusa Diana
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Babusa Diana
Petrykowski AdrianBabusa DianaMYKA - Zamość6 (+1)162
3.Wrzeszcz Adam
Jach Zofia
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Jach Zofia
Wrzeszcz AdamJach ZofiaESKADRA - Pabianice6 (+1)163
4.Balcerak Adam
Marciniak Zofia
STEP DANCE - Koluszki
Balcerak Adam
Marciniak Zofia
Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE - Koluszki3 34
5.Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
Habza MichałStasieczek WiktoriaTOP - ART - Lublin0 05
6.Rossokhach Denys
Skorokhod Yeva
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Rossokhach Denys
Skorokhod Yeva
Rossokhach DenysSkorokhod YevaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa1 (-1)-11