AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT

2024-02-25 Łańcut, AKSEL - Rzeszów


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!
Kategoria 12-13 F została przeniesiona z bloku 1-go do bloku 3-go

Informujemy, że podczas Aksel Dance Festival działać będą stoiska makijażu i fryzur firmy Sapphire.oraz Poliny Semenovej
Szczegóły w zakładce Informacje

BLOK 1, rejestracja 8:00 - 8:30, próba parkietu 8:30 - 8:50, start: 9:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Jara Szymon
Wróbel Hanna
GALA - Mielec
Jara Szymon
Wróbel Hanna
Jara SzymonWróbel HannaGALA - Mielec
2.Szostak Mikołaj
Pikor Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Szostak Mikołaj
Pikor Zuzanna
Szostak MikołajPikor ZuzannaAKSEL - Rzeszów
3.Tomkiewicz Mikołaj
Kuśmierczuk Julia
AKSEL - Rzeszów
Tomkiewicz Mikołaj
Kuśmierczuk Julia
Tomkiewicz MikołajKuśmierczuk JuliaAKSEL - Rzeszów
4.Wiącek Stanisław
Głowiak Monika
AKSEL - Rzeszów
Wiącek Stanisław
Głowiak Monika
Wiącek StanisławGłowiak MonikaAKSEL - Rzeszów
5.Wójcik Michał
Dudek Zofia
GASIEK - Rzeszów
Wójcik Michał
Dudek Zofia
Wójcik MichałDudek ZofiaGASIEK - Rzeszów

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Benicki Leon
Jaromin Julia
AKSEL - Rzeszów
Benicki Leon
Jaromin Julia
Benicki LeonJaromin JuliaAKSEL - Rzeszów
2.Golik Antoni
Rachwał Zofia
AKSEL - Rzeszów
Golik Antoni
Rachwał Zofia
Golik AntoniRachwał ZofiaAKSEL - Rzeszów
3.Kata Miłosz
Domoń Michalina
AKSEL - Rzeszów
Kata Miłosz
Domoń Michalina
Kata MiłoszDomoń MichalinaAKSEL - Rzeszów
4.Metlak Filip
Sztuka Laura
GALA - Mielec
Metlak Filip
Sztuka Laura
Metlak FilipSztuka LauraGALA - Mielec
5.Ogorzałek Antoni
Ogorzałek Zofia
GALA - Mielec
Ogorzałek Antoni
Ogorzałek Zofia
Ogorzałek AntoniOgorzałek ZofiaGALA - Mielec
6.Puszkarewicz Leon
Pięciak Nina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Puszkarewicz Leon
Pięciak Nina
Puszkarewicz LeonPięciak NinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
7.Rogóż Wojciech
Szwajka Pola
GASIEK - Rzeszów
Rogóż Wojciech
Szwajka Pola
Rogóż WojciechSzwajka PolaGASIEK - Rzeszów
8.Starzyk Wojciech
Pleśniak Izabela
GASIEK - Rzeszów
Starzyk Wojciech
Pleśniak Izabela
Starzyk WojciechPleśniak IzabelaGASIEK - Rzeszów
9.Surdyka Jakub
Wojtunik Zofia
GASIEK - Rzeszów
Surdyka Jakub
Wojtunik Zofia
Surdyka JakubWojtunik ZofiaGASIEK - Rzeszów
10.Szostak Mikołaj
Paśkiewicz Michalina
AKSEL - Rzeszów
Szostak Mikołaj
Paśkiewicz Michalina
Szostak MikołajPaśkiewicz MichalinaAKSEL - Rzeszów
11.Wróbel Adam
Zięba Aleksandra
GALA - Mielec
Wróbel Adam
Zięba Aleksandra
Wróbel AdamZięba AleksandraGALA - Mielec

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Ablewicz Kazimierz
Chorzępa Róża
GASIEK - Rzeszów
Ablewicz Kazimierz
Chorzępa Róża
Ablewicz KazimierzChorzępa RóżaGASIEK - Rzeszów
2.Bara Mateusz
Oleksiewicz Klaudia
GALA - Mielec
Bara Mateusz
Oleksiewicz Klaudia
Bara MateuszOleksiewicz KlaudiaGALA - Mielec
3.Baran Adam
Szrom Amelia
GALA - Mielec
Baran Adam
Szrom Amelia
Baran AdamSzrom AmeliaGALA - Mielec
4.Dembowski Jakub
Dołowacka Barbara
AKSEL - Rzeszów
Dembowski Jakub
Dołowacka Barbara
Dembowski JakubDołowacka BarbaraAKSEL - Rzeszów
5.Kata Miłosz
Majta Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Kata Miłosz
Majta Oliwia
Kata MiłoszMajta OliwiaAKSEL - Rzeszów

12-15 (12 - 15) Brąz KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kata Bartosz
Stolarska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Kata Bartosz
Stolarska Zuzanna
Kata BartoszStolarska ZuzannaAKSEL - Rzeszów

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Dziura Mira
AKSEL - Rzeszów
Dziura MiraDziura MiraAKSEL - Rzeszów
2.Hajduga Ewa
ELIDA - Mielec
Hajduga EwaHajduga EwaELIDA - Mielec
3.Koshetar Alisa
AKSEL - Rzeszów
Koshetar AlisaKoshetar AlisaAKSEL - Rzeszów
4.Leja Lila
AKSEL - Rzeszów
Leja LilaLeja LilaAKSEL - Rzeszów
5.Pszeniczna Maja
ELIDA - Mielec
Pszeniczna MajaPszeniczna MajaELIDA - Mielec
6.Skoczylas Łucja
GALA - Mielec
Skoczylas ŁucjaSkoczylas ŁucjaGALA - Mielec
7.Trojan Natalia
ELIDA - Mielec
Trojan NataliaTrojan NataliaELIDA - Mielec
8.Wincenciak Oliwia
GALA - Mielec
Wincenciak OliwiaWincenciak OliwiaGALA - Mielec
9.Łukasik Iga
AKSEL - Rzeszów
Łukasik IgaŁukasik IgaAKSEL - Rzeszów
10.Łukasik Olga
AKSEL - Rzeszów
Łukasik OlgaŁukasik OlgaAKSEL - Rzeszów
11.Świerszcz Antonina
GALA - Mielec
Świerszcz AntoninaŚwierszcz AntoninaGALA - Mielec

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T Solo Dance 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bałchan Hanna
GASIEK - Rzeszów
Bałchan HannaBałchan HannaGASIEK - Rzeszów
2.Bodziony Wiktoria
ELIDA - Mielec
Bodziony WiktoriaBodziony WiktoriaELIDA - Mielec
3.Kopacz Milena
ELIDA - Mielec
Kopacz MilenaKopacz MilenaELIDA - Mielec
4.Misiaj Julia
ELIDA - Mielec
Misiaj JuliaMisiaj JuliaELIDA - Mielec
5.Przekop Gabriela
ELIDA - Mielec
Przekop GabrielaPrzekop GabrielaELIDA - Mielec
6.Selwa Martyna
AKSEL - Rzeszów
Selwa MartynaSelwa MartynaAKSEL - Rzeszów
7.Wiater Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Wiater ZuzannaWiater ZuzannaAKSEL - Rzeszów
8.Więch Beata
GALA - Mielec
Więch BeataWięch BeataGALA - Mielec
9.Ziobron Karina
ELIDA - Mielec
Ziobron KarinaZiobron KarinaELIDA - Mielec

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Szwagiel Amelia
AKSEL - Rzeszów
Szwagiel AmeliaSzwagiel AmeliaAKSEL - Rzeszów
2.Tucka Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Tucka GabrielaTucka GabrielaAKSEL - Rzeszów
3.Więch Bartłomiej
GALA - Mielec
Więch BartłomiejWięch BartłomiejGALA - Mielec
4.Łagowski Kajetan
GALA - Mielec
Łagowski KajetanŁagowski KajetanGALA - Mielec

12-15 (12 - 15) Brąz KOMB 5T Solo Dance 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leleko Yaroslava
AKSEL - Rzeszów
Leleko YaroslavaLeleko YaroslavaAKSEL - Rzeszów8 (+2)281
2.Wydra Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Wydra OliwiaWydra OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+2)281
3.Michalczuk Alicja
MYKA - Zamość
Michalczuk AlicjaMichalczuk AlicjaMYKA - Zamość8 (+2)282
4.Trych Kinga
MYKA - Zamość
Trych KingaTrych KingaMYKA - Zamość5 (+2)252
5.Dudek Aleksandra
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Dudek AleksandraDudek AleksandraDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)113
6.Potocka Kinga
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Potocka KingaPotocka KingaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+1)163
7.Wincenciak Kinga
ELIDA - Mielec
Wincenciak KingaWincenciak KingaELIDA - Mielec7 (+1)173
8.Zderkiewicz Kaja
DanceFlow - Lublin
Zderkiewicz KajaZderkiewicz KajaDanceFlow - Lublin10 (+1)1103

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tamsaut Dominik
Morawska Julia
TAKT - Jarosław
Tamsaut Dominik
Morawska Julia
Tamsaut DominikMorawska JuliaTAKT - Jarosław5 (+2)251
2.Mazur Michał
Blok Adrianna Magdalena
TAKT - Jarosław
Mazur Michał
Blok Adrianna Magdalena
Mazur MichałBlok Adrianna MagdalenaTAKT - Jarosław2 (+2)222
3.Franckie Piotr
Gierczak Agata
TKS iDANCE - Lublin
Franckie Piotr
Gierczak Agata
Franckie PiotrGierczak AgataTKS iDANCE - Lublin9 (+1)193

 

BLOK 2, rejestracja 10:15 - 11:00, próba parkietu 11:10 - 11:30, start: 11:30

30+ (Senior 1) Open LA 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Urman Michał
Kluz Anna
AKSEL - Rzeszów
Urman Michał
Kluz Anna
Urman MichałKluz AnnaAKSEL - Rzeszów

40+ (Senior 2) Open ST 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków1
2.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin2
3.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość3
4.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
SEMPRE - Kraków
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE - Kraków4

40+ (Senior 2) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość1
2.Mączka Robert
Gut Ewa
JUST DANCE Wieliczka
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaJUST DANCE Wieliczka2
3.Haraś Stanisław
Haraś Diana
DREAM - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaDREAM - Poznań3

50+ (Senior 3) Open ST 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
AKSEL - Rzeszów
Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL - Rzeszów1
2.Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE - Kraków2
3.Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL - Rzeszów3
4.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów4

60+ (Senior 4) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów1
2.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków2

25-29 (Pre-Senior) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szela Szymon
Wania Aleksandra
SENSO - Rzeszów
Szela Szymon
Wania Aleksandra
Szela SzymonWania AleksandraSENSO - Rzeszów2 (+1)121
2.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
GRACJA - Krosno
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaGRACJA - Krosno0 02

25-29 (Pre-Senior) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
GRACJA - Krosno
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaGRACJA - Krosno2 (+1)121
2.Szela Szymon
Wania Aleksandra
SENSO - Rzeszów
Szela Szymon
Wania Aleksandra
Szela SzymonWania AleksandraSENSO - Rzeszów5 (+1)152
3.Ossowski Rafał
Paśko Dominika
SENSO - Rzeszów
Ossowski Rafał
Paśko Dominika
Ossowski RafałPaśko DominikaSENSO - Rzeszów3 33
4.Nowak Dariusz
Meder Magdalena
SENSO - Rzeszów
Nowak Dariusz
Meder Magdalena
Nowak DariuszMeder MagdalenaSENSO - Rzeszów0 04

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ossowski Rafał
Paśko Dominika
SENSO - Rzeszów
Ossowski Rafał
Paśko Dominika
Ossowski RafałPaśko DominikaSENSO - Rzeszów4 (+1)141
2.Nowak Dariusz
Meder Magdalena
SENSO - Rzeszów
Nowak Dariusz
Meder Magdalena
Nowak DariuszMeder MagdalenaSENSO - Rzeszów1 12

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiercioch Wojciech
Wiercioch Karolina
SENSO - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Wiercioch Karolina
Wiercioch WojciechWiercioch KarolinaSENSO - Rzeszów E (+1)1E1
2.Madej Maciej
Marcinek Madej Jolanta
GASIEK - Rzeszów
Madej Maciej
Marcinek Madej Jolanta
Madej MaciejMarcinek Madej JolantaGASIEK - Rzeszów1 12

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Becla Wacław
Targońska Urszula
SENSO - Rzeszów
Becla Wacław
Targońska Urszula
Becla WacławTargońska UrszulaSENSO - Rzeszów D (+1)1D1
2.Krakowiński Paweł
Głowacka Dorota
JEDYNKA - Łódź
Krakowiński Paweł
Głowacka Dorota
Krakowiński PawełGłowacka DorotaJEDYNKA - Łódź6 62
3.Hasiec Łukasz
Lechowicz Ewelina
SENSO - Rzeszów
Hasiec Łukasz
Lechowicz Ewelina
Hasiec ŁukaszLechowicz EwelinaSENSO - Rzeszów0 03

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hasiec Łukasz
Lechowicz Ewelina
SENSO - Rzeszów
Hasiec Łukasz
Lechowicz Ewelina
Hasiec ŁukaszLechowicz EwelinaSENSO - Rzeszów1 (+1)111
2.Madej Maciej
Marcinek Madej Jolanta
GASIEK - Rzeszów
Madej Maciej
Marcinek Madej Jolanta
Madej MaciejMarcinek Madej JolantaGASIEK - Rzeszów0 02

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)131
2.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin4 42
3.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
SEMPRE - Kraków
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE - Kraków4 43

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola RafałNiewola BarbaraSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)131
2.Mączka Robert
Gut Ewa
JUST DANCE Wieliczka
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaJUST DANCE Wieliczka0 02
3.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 33

50+ (Senior 3 + Senior 4) F ST 3T PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Akademia Tańca Kobierzyce
Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Ilnicki AndrzejIlnicka AnetaAkademia Tańca Kobierzyce E (+1)1E1
2.Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
SENSO - Rzeszów
Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
Jaszewski JacekJaszewska BożenaSENSO - Rzeszów E (+1)1E2
3.Bednarski Jan
Bednarska Elżbieta
GASIEK - Rzeszów
Bednarski Jan
Bednarska Elżbieta
Bednarski JanBednarska ElżbietaGASIEK - Rzeszów0 03
4.Paruzel Mirosław
Bąkowska Bożena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Paruzel Mirosław
Bąkowska Bożena
Paruzel MirosławBąkowska BożenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 14

50+ (Senior 3 + Senior 4) F LA 3T PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Akademia Tańca Kobierzyce
Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Ilnicki AndrzejIlnicka AnetaAkademia Tańca Kobierzyce E (+1)1E1
2.Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
SENSO - Rzeszów
Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
Jaszewski JacekJaszewska BożenaSENSO - Rzeszów4 (+1)142
3.Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
UKTS "LEW" Legnica
Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
Irlik IreneuszIrlik MałgorzataUKTS "LEW" Legnica1 13
4.Bednarski Jan
Bednarska Elżbieta
GASIEK - Rzeszów
Bednarski Jan
Bednarska Elżbieta
Bednarski JanBednarska ElżbietaGASIEK - Rzeszów0 04

50+ (Senior 3 + Senior 4) E ST 4T PREMIUM 6

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Becla Wacław
Targońska Urszula
SENSO - Rzeszów
Becla Wacław
Targońska Urszula
Becla WacławTargońska UrszulaSENSO - Rzeszów1 (+1)111
2.Krakowiński Paweł
Głowacka Dorota
JEDYNKA - Łódź
Krakowiński Paweł
Głowacka Dorota
Krakowiński PawełGłowacka DorotaJEDYNKA - Łódź D (+1)1D2
3.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno2 (+1)123
4.Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
SENSO - Rzeszów
Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
Zbrocki KonradZbrocka MagdalenaSENSO - Rzeszów2 24
5.Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
TEAM - Ornontowice
Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
Skomorowski StanisławSkomorowska AnnaTEAM - Ornontowice4 45
6.Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
UKTS "LEW" Legnica
Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
Irlik IreneuszIrlik MałgorzataUKTS "LEW" Legnica0 06

50+ (Senior 3 + Senior 4) E LA 4T PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno6 (+1)161
2.Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW1 12
3.Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
TEAM - Ornontowice
Skomorowski Stanisław
Skomorowska Anna
Skomorowski StanisławSkomorowska AnnaTEAM - Ornontowice5 53

50+ (Senior 3 + Senior 4) D ST PREMIUM 5

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarecki Dariusz
Jarecka Urszula
RONDO - Rybnik
Jarecki Dariusz
Jarecka Urszula
Jarecki DariuszJarecka UrszulaRONDO - Rybnik1 (+1)111
2.Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW2 (+1)122
3.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój4 43
4.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło1 14
5.Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
Cechowicz RadosławCechowicz MartaMAGIC-DANCE - Lublin1 15

50+ (Senior 3 + Senior 4) D LA PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)141
2.Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
SENSO - Rzeszów
Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
Zbrocki KonradZbrocka MagdalenaSENSO - Rzeszów1 (+1)112
3.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów4 43
4.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło1 14

50+ (Senior 3 + Senior 4) C ST PREMIUM 6

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój4 (+1)142
3.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów1 (+1)113
4.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce1 14
5.Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa - Tarnów0 05
6.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło1 16

50+ (Senior 3 + Senior 4) C LA PREMIUM 7

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce8 (+1)181
2.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)142
3.Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
THOMAS DANCE - Kraków
Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)113
4.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 35
6.Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE - Jasło1 16
7.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków3 37

 

BLOK 3, rejestracja 14:00 - 14:45, próba parkietu 14:30 - 14:500, start: 15:00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogowski Oskar
Kasperska Maja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rogowski Oskar
Kasperska Maja
Rogowski OskarKasperska MajaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+1)141
2.Strzępek Szymon
Kopczyk Hanna
AKSEL - Rzeszów
Strzępek Szymon
Kopczyk Hanna
Strzępek SzymonKopczyk HannaAKSEL - Rzeszów3 32

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)131
2.Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
3.Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
ELIDA - Mielec
Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA - Mielec1 (+1)113
4.Adamczyk Filip
Adamczyk Emilia
LATINO - Żabno
Adamczyk Filip
Adamczyk Emilia
Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATINO - Żabno4 (+1)144
5.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin3 (+1)135
6.Kazieczko Dawid
Furgał Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Kazieczko Dawid
Furgał Aleksandra
Kazieczko DawidFurgał AleksandraGASIEK - Rzeszów0 06
7.Babiak Miłosz
Walczak Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Miłosz
Walczak Maja
Babiak MiłoszWalczak MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 17
8.Matusiak Maciej
Krasowska Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Matusiak Maciej
Krasowska Maja
Matusiak MaciejKrasowska MajaSAMBA - Tarnobrzeg0 08
9.Jaworski Szymon
Tutak Dorota
JUST DANCE - Stalowa Wola
Jaworski Szymon
Tutak Dorota
Jaworski SzymonTutak DorotaJUST DANCE - Stalowa Wola0 09
10.Sokołowski Jakub
Opalska Natalia
AKSEL - Rzeszów
Sokołowski Jakub
Opalska Natalia
Sokołowski JakubOpalska NataliaAKSEL - Rzeszów1 110
11.Myciński Alex
Grzywnowicz Natasza
IMPERIA - Kraków
Myciński Alex
Grzywnowicz Natasza
Myciński AlexGrzywnowicz NataszaIMPERIA - Kraków4 411

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Petrykowski Adrian
Babusa Diana
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Babusa Diana
Petrykowski AdrianBabusa DianaMYKA - Zamość3 (+1)131
2.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów2 (+1)122
3.Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
TAKT - Chełm
Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
Ziemba KajetanNowakowska JuliaTAKT - Chełm6 (+1)163
4.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin5 (+1)154
5.Gucwa Wojciech
Batko Martyna
IMPERIA - Kraków
Gucwa Wojciech
Batko Martyna
Gucwa WojciechBatko MartynaIMPERIA - Kraków C (+1)1C5
6.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka0 06
7.Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
Habza MichałStasieczek WiktoriaTOP - ART - Lublin0 07
8.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec0 08
9.Staniec Adam
Ziaja Julita
KLASA - Tarnów
Staniec Adam
Ziaja Julita
Staniec AdamZiaja JulitaKLASA - Tarnów1 19
10.Kordek Michał
Zakielarz Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kordek Michał
Zakielarz Maria
Kordek MichałZakielarz MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 010

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymoniak Mikołaj
Nieckarz Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Nieckarz Klaudia
Szymoniak MikołajNieckarz KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin C (+1)1C1
2.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin6 (+1)162
3.Petrykowski Adrian
Babusa Diana
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Babusa Diana
Petrykowski AdrianBabusa DianaMYKA - Zamość3 (+1)133
4.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka1 (+1)114
5.Staniec Adam
Ziaja Julita
KLASA - Tarnów
Staniec Adam
Ziaja Julita
Staniec AdamZiaja JulitaKLASA - Tarnów2 (+1)125
6.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec0 07
8.Gucwa Wojciech
Batko Martyna
IMPERIA - Kraków
Gucwa Wojciech
Batko Martyna
Gucwa WojciechBatko MartynaIMPERIA - Kraków7 78
9.Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
Habza MichałStasieczek WiktoriaTOP - ART - Lublin0 08
10.Kordek Michał
Zakielarz Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kordek Michał
Zakielarz Maria
Kordek MichałZakielarz MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 010
11.Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
TAKT - Chełm
Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
Ziemba KajetanNowakowska JuliaTAKT - Chełm1 110

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)131
2.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)132
3.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm2 23
4.Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 44
5.Biały Michał
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Zybińska Zofia
Biały MichałZybińska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 05

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów7 (+1)171
2.Michalik Karol
Fatyga Agata
IMPERIA - Kraków
Michalik Karol
Fatyga Agata
Michalik KarolFatyga AgataIMPERIA - Kraków8 (+1)182
3.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów6 (+1)163
4.Kalbarczyk Wojciech
Kozłowska Katarzyna
KADRYL - Białystok
Kalbarczyk Wojciech
Kozłowska Katarzyna
Kalbarczyk WojciechKozłowska KatarzynaKADRYL - Białystok-1 -14
5.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków1 15
6.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
AKSEL - Rzeszów
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaAKSEL - Rzeszów2 26
7.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 07

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Solo Dance 2

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Batrachenko Yeva
POLISH CLUB - Warszawa
Batrachenko YevaBatrachenko YevaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Kopka Pola
AnaDens Łódź
Kopka PolaKopka PolaAnaDens Łódź5 52

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Solo Dance 4

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chychyk Veronika
ZAMEK - Lublin
Chychyk VeronikaChychyk VeronikaZAMEK - Lublin4 41
2.Zaloha Olha
ZAMEK - Lublin
Zaloha OlhaZaloha OlhaZAMEK - Lublin0 02
3.Krzempek Anna
GALA - Mielec
Krzempek AnnaKrzempek AnnaGALA - Mielec1 13
4.Zybińska Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zybińska ZuzannaZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 24

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Solo Dance 5

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chychyk Veronika
ZAMEK - Lublin
Chychyk VeronikaChychyk VeronikaZAMEK - Lublin4 41
2.Bulbachynska Anhelina
ZAMEK - Lublin
Bulbachynska AnhelinaBulbachynska AnhelinaZAMEK - Lublin0 02
3.Zaloha Olha
ZAMEK - Lublin
Zaloha OlhaZaloha OlhaZAMEK - Lublin0 03
4.Krzempek Anna
GALA - Mielec
Krzempek AnnaKrzempek AnnaGALA - Mielec1 14
5.Zybińska Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zybińska ZuzannaZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 25

16-18 (Młodzież) Open ST Solo Dance 4

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 11
2.Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Marcinkowska KlaudiaMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 02
3.Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Cieniek AleksandraCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów3 33
4.Mróz Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Mróz ZuzannaMróz ZuzannaAKSEL - Rzeszów0 04

16-18 (Młodzież) Open LA Solo Dance 5

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Kielawa JuliaKielawa JuliaKLASA - Tarnów0 01
2.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 12
3.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź1 13
4.Chołody Nikola
JUMP - Janów Lubelski
Chołody NikolaChołody NikolaJUMP - Janów Lubelski6 64
5.Mróz Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Mróz ZuzannaMróz ZuzannaAKSEL - Rzeszów0 05

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stanicka Liliana
MYKA - Zamość
Stanicka LilianaStanicka LilianaMYKA - Zamość3 (+1)131
2.Nowak Antonina
AKSEL - Rzeszów
Nowak AntoninaNowak AntoninaAKSEL - Rzeszów6 (+1)162
3.Jabłońska Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Jabłońska GabrielaJabłońska GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)163
4.Wielgus Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Wielgus WiktoriaWielgus WiktoriaJUMP - Janów Lubelski0 04
5.Ferenc Tomasz
GASIEK - Rzeszów
Ferenc TomaszFerenc TomaszGASIEK - Rzeszów0 05
6.Sroczyk Aurelia
AKSEL - Rzeszów
Sroczyk AureliaSroczyk AureliaAKSEL - Rzeszów0 06

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malec Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Malec GabrielaMalec GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+1)121
2.Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głuszko MariaGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+1)172
3.Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller NikolaMiller NikolaGALA - Mielec6 (+1)163
4.Mikulec Amelia
AKSEL - Rzeszów
Mikulec AmeliaMikulec AmeliaAKSEL - Rzeszów3 34
5.Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Bembnowicz RozaliaBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów0 05
6.Janowska Hanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Janowska HannaJanowska HannaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 06
7.Smela Anna
AKSEL - Rzeszów
Smela AnnaSmela AnnaAKSEL - Rzeszów0 07

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małek Mikołaj
Dereń Amelia
GALA - Mielec
Małek Mikołaj
Dereń Amelia
Małek MikołajDereń AmeliaGALA - Mielec E (+1)1E1
2.Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
Bąk MaximilianDomaradzka LenaDANCE ACADEMY - Stalowa Wola1 12
3.Kowalski Szymon
Kasprzyk Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Kowalski Szymon
Kasprzyk Aleksandra
Kowalski SzymonKasprzyk AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg1 13

 

BLOK 4, rejestracja 16:30 - 17:15, próba parkietu 17:30 - 17:50, start: 18:00

19+ (Powyżej 18) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
Niedzielski PiotrGoleń GabrielaAKSEL - Rzeszów1
2.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl2

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bik Adam
Kotwis Kalina
AKSEL - Rzeszów
Bik Adam
Kotwis Kalina
Bik AdamKotwis KalinaAKSEL - Rzeszów5 (+1)151
2.Smela Dominik
Chłanda Milena
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Chłanda Milena
Smela DominikChłanda MilenaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Zdrzalik Eryk
Zych Roksana
KLASA - Tarnów
Zdrzalik Eryk
Zych Roksana
Zdrzalik ErykZych RoksanaKLASA - Tarnów1 13
4.Jasiuk Antoni
Siedlecka Nela
TAKT - Chełm
Jasiuk Antoni
Siedlecka Nela
Jasiuk AntoniSiedlecka NelaTAKT - Chełm1 14

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojnar Krystian
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Lato Natalia
Wojnar KrystianLato NataliaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
Zygmunt BartoszSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów C (+1)1C2
3.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg6 63
4.Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL - Rzeszów1 14

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Filip Tomasz
Nowotarska Jana
AKSEL - Rzeszów
Filip Tomasz
Nowotarska Jana
Filip TomaszNowotarska JanaAKSEL - Rzeszów5 (+1)151
2.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)152
3.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)123
4.Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
Kędzior SebastianUściłowska MarcelinaAKSEL - Rzeszów6 64
5.Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL - Rzeszów0 05
6.Grata Nikodem
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Grata Nikodem
Wnuk-Janusz Nikola
Grata NikodemWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów0 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zygmunt Adam
Lisowiec Julia
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Adam
Lisowiec Julia
Zygmunt AdamLisowiec JuliaAKSEL - Rzeszów7 (+1)171
2.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków3 (+1)132
3.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin8 (+1)183
4.Pliszka Philip
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Pliszka Philip
Kędzior Weronika
Pliszka PhilipKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów7 (+1)174
5.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm2 (+1)125
6.Świderski Szymon
Jędrych Julia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Jędrych Julia
Świderski SzymonJędrych JuliaBALLROOM - Lublin2 (+1)126
7.Baran Michał
Zając Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Zając Aleksandra
Baran MichałZając AleksandraAKSEL - Rzeszów4 47
8.Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Traczyk KacperKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce1 18
9.Strzała Miłosz
Mytkoś Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Mytkoś Oliwia
Strzała MiłoszMytkoś OliwiaAKSEL - Rzeszów7 79
10.Grata Bartłomiej
Pasterz Emilia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Grata Bartłomiej
Pasterz Emilia
Grata BartłomiejPasterz EmiliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 010
11.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg0 011
12.Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
Majchrzak MichałPastuszek GabrielaISKRA - Międzyrzec Podlaski2 212

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków8 (+1)181
2.Świderski Szymon
Jędrych Julia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Jędrych Julia
Świderski SzymonJędrych JuliaBALLROOM - Lublin2 (+1)122
3.Strzała Miłosz
Mytkoś Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Mytkoś Oliwia
Strzała MiłoszMytkoś OliwiaAKSEL - Rzeszów6 (+1)163
4.Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Traczyk KacperKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)124
5.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno0 05
6.Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
Majchrzak MichałPastuszek GabrielaISKRA - Międzyrzec Podlaski1 16
7.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm2 27
8.Włodarczyk Patryk
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Włodarczyk Patryk
Hajdaś Kinga
Włodarczyk PatrykHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów4 48

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112
3.Biały Michał
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Zybińska Zofia
Biały MichałZybińska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 03
4.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów7 74
5.Nawrat Artur
Nawrat Monika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (-1)-14

19+ (Powyżej 18) Open ST Solo Dance 2

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Kowalska MajaKowalska MajaAKSEL - Rzeszów0 01
2.Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Marcinkowska KlaudiaMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów

19+ (Powyżej 18) Open LA Solo Dance 2

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimchuk Khrystyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Klimchuk KhrystynaKlimchuk KhrystynaSAMBA - Tarnobrzeg1 11
2.Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Kowalska MajaKowalska MajaAKSEL - Rzeszów0 02

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barszcz Wiktoria
GALA - Mielec
Barszcz WiktoriaBarszcz WiktoriaGALA - Mielec6 (+1)161
2.Zych Milena
LATINO - Żabno
Zych MilenaZych MilenaLATINO - Żabno7 Zych Milena - E (+1)17Zych Milena - E2
3.Szot Anna Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szot Anna MariaSzot Anna MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków8 (+1)183
4.Szymczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Szymczak IzabelaSzymczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)114
5.Karapire Lena
AKSEL - Rzeszów
Karapire LenaKarapire LenaAKSEL - Rzeszów1 (+1)115
6.Stachowicz Natasza
AKSEL - Rzeszów
Stachowicz NataszaStachowicz NataszaAKSEL - Rzeszów1 (+1)116
7.Gustaw Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Gustaw AleksandraGustaw AleksandraTKS iDANCE - Lublin2 27
8.Gładysiewicz Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Gładysiewicz JuliaGładysiewicz JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 08
9.Lenik Michalina
AKSEL - Rzeszów
Lenik MichalinaLenik MichalinaAKSEL - Rzeszów1 19
10.Zybińska Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zybińska ZuzannaZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 210
11.Wojtowicz Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Wojtowicz MartynaWojtowicz MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 011
12.Bujak Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Bujak KlaudiaBujak KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 012

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Cieniek AleksandraCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Bańda Amelia
DanceFlow - Lublin
Bańda AmeliaBańda AmeliaDanceFlow - Lublin1 (+1)112
3.Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Jajkiewicz KamilaJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec1 (+1)113
4.Kłak Dagmara
AKSEL - Rzeszów
Kłak DagmaraKłak DagmaraAKSEL - Rzeszów1 14
5.Skubida Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Skubida WiktoriaSkubida WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 25
6.Borek Zofia
ELIDA - Mielec
Borek ZofiaBorek ZofiaELIDA - Mielec0 06

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimchuk Khrystyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Klimchuk KhrystynaKlimchuk KhrystynaSAMBA - Tarnobrzeg9 Klimchuk Khrystyna - D (+1)19Klimchuk Khrystyna - D1
2.Chołody Nikola
JUMP - Janów Lubelski
Chołody NikolaChołody NikolaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)132
3.Bańda Amelia
DanceFlow - Lublin
Bańda AmeliaBańda AmeliaDanceFlow - Lublin1 (+1)113
4.Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Cieniek AleksandraCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów3 34
5.Skubida Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Skubida WiktoriaSkubida WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 25
6.Kłak Dagmara
AKSEL - Rzeszów
Kłak DagmaraKłak DagmaraAKSEL - Rzeszów4 46