AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach

2024-02-24 Łańcut, AKSEL - Rzeszów


Plik z wynikami

UWAGA

Informujemy, że podczas Aksel Dance Festival działać będą stoiska makijażu i fryzur firmy Sapphire.oraz Poliny Semenovej
Szczegóły w zakładce Informacje

BLOK 1, rejestracja 8:00 - 8:30, próba parkietu 8:30 - 8:50, start: 9:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudek Krystian
Tomsia Alicja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Dudek Krystian
Tomsia Alicja
Dudek KrystianTomsia AlicjaDŻET - Rzeszów-Boguchwała9, 9 (+2)29, 91
2.Kida Jan
Bróż Izabela
GASIEK - Rzeszów
Kida Jan
Bróż Izabela
Kida JanBróż IzabelaGASIEK - Rzeszów2 (+2)221
3.Krzyszycha Adam
Gębala Liliana
MYKA - Zamość
Krzyszycha Adam
Gębala Liliana
Krzyszycha AdamGębala LilianaMYKA - Zamość7, 7 (+2)27, 71
4.Oleś Weronika
Dzik Leon
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Oleś Weronika
Dzik Leon
Oleś WeronikaDzik LeonGOLDEN DANCE - Przemyśl7, 5 (+2)27, 51
5.Banach Wojciech
Smoleń Zofia
4STEP - Siechnice
Banach Wojciech
Smoleń Zofia
Banach WojciechSmoleń Zofia4STEP - Siechnice1 (+1)112
6.Krupa Tymoteusz
Wydrzyńska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Krupa Tymoteusz
Wydrzyńska Aleksandra
Krupa TymoteuszWydrzyńska AleksandraAKSEL - Rzeszów1, 1 (+1)11, 12
7.Pelc Wiktor
Gołąb Bianka
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pelc Wiktor
Gołąb Bianka
Pelc WiktorGołąb BiankaGOLDEN DANCE - Przemyśl3, 3 (+1)13, 32
8.Wiącek Franciszek
Byszyńska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Wiącek Franciszek
Byszyńska Aleksandra
Wiącek FranciszekByszyńska AleksandraAKSEL - Rzeszów1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cena Emilia
Kłak Tymoteusz
TAKT - Jarosław
Cena Emilia
Kłak Tymoteusz
Cena EmiliaKłak TymoteuszTAKT - Jarosław2, 2 (+2)22, 21
2.Gudyka Liliana
Urban Kacper
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Gudyka Liliana
Urban Kacper
Gudyka LilianaUrban KacperGOLDEN DANCE - Przemyśl10, 9 (+2)210, 91
3.Teluk Kacper
Tomsia Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Teluk Kacper
Tomsia Adrianna
Teluk KacperTomsia AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7, 8 (+2)27, 81
4.Świecarz Adela
Grąz Wojciech
TAKT - Jarosław
Świecarz Adela
Grąz Wojciech
Świecarz AdelaGrąz WojciechTAKT - Jarosław2, 2 (+2)22, 21
5.Kmiotek Eryk
Rzeźnicka Emilia
AKSEL - Rzeszów
Kmiotek Eryk
Rzeźnicka Emilia
Kmiotek ErykRzeźnicka EmiliaAKSEL - Rzeszów1, 1 (+1)11, 12
6.Kowal Leon
Pączka Barbara
AKSEL - Rzeszów
Kowal Leon
Pączka Barbara
Kowal LeonPączka BarbaraAKSEL - Rzeszów1, 1 (+1)11, 12
7.Sidor Mikołaj
Wiśniowska Marcelina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Sidor Mikołaj
Wiśniowska Marcelina
Sidor MikołajWiśniowska MarcelinaGOLDEN DANCE - Przemyśl1, 2 (+1)11, 22
8.Tabin Karol
Kostur Nikola
TAKT - Jarosław
Tabin Karol
Kostur Nikola
Tabin KarolKostur NikolaTAKT - Jarosław1, 1 (+1)11, 12

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawroński Eryk
Pieróg Karina
GALA - Mielec
Gawroński Eryk
Pieróg Karina
Gawroński ErykPieróg KarinaGALA - Mielec2, 2 (+2)22, 21
2.Makar Maciej
Walczak Julia
TAKT - Jarosław
Makar Maciej
Walczak Julia
Makar MaciejWalczak JuliaTAKT - Jarosław8 (+2)281
3.Zapała Antoni
Stolarska Lena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Zapała Antoni
Stolarska Lena
Zapała AntoniStolarska LenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7, 6 (+2)27, 61
4.Freudenberger Filip
Krzych Emilia
TAKT - Jarosław
Freudenberger Filip
Krzych Emilia
Freudenberger FilipKrzych EmiliaTAKT - Jarosław1, 1 (+1)11, 12
5.Kęszycki Krzysztof
Kołodziej Kornelia
TAKT - Jarosław
Kęszycki Krzysztof
Kołodziej Kornelia
Kęszycki KrzysztofKołodziej KorneliaTAKT - Jarosław1, 1 (+1)11, 12
6.Ryznar Pascal
Kalawska Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Ryznar Pascal
Kalawska Julia
Ryznar PascalKalawska JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl3, 9 (+1)13, 92
7.Ryznar Pascal
Wiśniewska Agnieszka
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Ryznar Pascal
Wiśniewska Agnieszka
Ryznar PascalWiśniewska AgnieszkaGOLDEN DANCE - Przemyśl2, 1 (+1)12, 12

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Michał
Blok Adrianna Magdalena
TAKT - Jarosław
Mazur Michał
Blok Adrianna Magdalena
Mazur MichałBlok Adrianna MagdalenaTAKT - Jarosław G (+2)2G1
2.Wilczyński Stanisław
Zięcik Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Wilczyński Stanisław
Zięcik Maja
Wilczyński StanisławZięcik MajaSAMBA - Tarnobrzeg5, 5 (+2)25, 51
3.Lewandowski Marcel
Dembowska Kaja
AKSEL - Rzeszów
Lewandowski Marcel
Dembowska Kaja
Lewandowski MarcelDembowska KajaAKSEL - Rzeszów1, 1 (+1)11, 12
4.Miśko Filip
Biały Blanka
TAKT - Jarosław
Miśko Filip
Biały Blanka
Miśko FilipBiały BlankaTAKT - Jarosław2 (+1)122

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kierys Franciszek
Miller Laura
GALA - Mielec
Kierys Franciszek
Miller Laura
Kierys FranciszekMiller LauraGALA - Mielec6, 6 (+2)26, 61
2.Golisz Jan
Basisty Martyna
TAKT - Jarosław
Golisz Jan
Basisty Martyna
Golisz JanBasisty MartynaTAKT - Jarosław3 (+2)232
3.Gniewek Stanisław
Zięba Hanna
AKSEL - Rzeszów
Gniewek Stanisław
Zięba Hanna
Gniewek StanisławZięba HannaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
4.Leja Antoni
Rzeźnicka Martyna
AKSEL - Rzeszów
Leja Antoni
Rzeźnicka Martyna
Leja AntoniRzeźnicka MartynaAKSEL - Rzeszów1, 1 (+1)11, 13

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczek Blanka
GRACJA - Krosno
Buczek BlankaBuczek BlankaGRACJA - Krosno6 (+2)261
2.Cybulska Maja
AKSEL - Rzeszów
Cybulska MajaCybulska MajaAKSEL - Rzeszów5 (+2)251
3.Cyran Liliana
AKSEL - Rzeszów
Cyran LilianaCyran LilianaAKSEL - Rzeszów2 (+2)221
4.Depa Karolina
AKSEL - Rzeszów
Depa KarolinaDepa KarolinaAKSEL - Rzeszów2 (+2)221
5.Józwa Barbara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Józwa BarbaraJózwa BarbaraGOLDEN DANCE - Przemyśl9 (+2)291
6.Miśtak Anna
AKSEL - Rzeszów
Miśtak AnnaMiśtak AnnaAKSEL - Rzeszów4 (+2)241
7.Pocheć Zofia
AKSEL - Rzeszów
Pocheć ZofiaPocheć ZofiaAKSEL - Rzeszów2 (+2)221
8.Góralczyk Maja
TAKT - Jarosław
Góralczyk MajaGóralczyk MajaTAKT - Jarosław1 (+1)112
9.Kaltenbek Maja
TAKT - Jarosław
Kaltenbek MajaKaltenbek MajaTAKT - Jarosław1 (+1)112
10.Kowal Liliana
AKSEL - Rzeszów
Kowal LilianaKowal LilianaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
11.Pachorek Jeremi
AKSEL - Rzeszów
Pachorek JeremiPachorek JeremiAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
12.Wojtas Magdalena
AKSEL - Rzeszów
Wojtas MagdalenaWojtas MagdalenaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
13.Zając Natalia
AKSEL - Rzeszów
Zając NataliaZając NataliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
14.Jabłońska Magdalena
AnaDens Łódź
Jabłońska MagdalenaJabłońska MagdalenaAnaDens Łódź-1 (-1)-1-1

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamiec Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Adamiec JuliaAdamiec JuliaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+2)281
2.Bańkowski Karol
AKSEL - Rzeszów
Bańkowski KarolBańkowski KarolAKSEL - Rzeszów2 (+2)221
3.Gniewek Magdalena
AKSEL - Rzeszów
Gniewek MagdalenaGniewek MagdalenaAKSEL - Rzeszów12 Gniewek Magdalena - G (+2)212Gniewek Magdalena - G1
4.Jesionek Helena
SAMBA - Tarnobrzeg
Jesionek HelenaJesionek HelenaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+2)281
5.Mołoń Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Mołoń OliwiaMołoń OliwiaAKSEL - Rzeszów13 Mołoń Oliwia - G (+2)213Mołoń Oliwia - G1
6.Tomsia Amelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Tomsia AmeliaTomsia AmeliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała12 Tomsia Amelia - G (+2)212Tomsia Amelia - G1
7.Świątek Elena
ELIDA - Mielec
Świątek ElenaŚwiątek ElenaELIDA - Mielec9 (+2)291
8.Balczerowska Zuzanna
JUMP - Janów Lubelski
Balczerowska ZuzannaBalczerowska ZuzannaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)132
9.Kościołek Emilia
AKSEL - Rzeszów
Kościołek EmiliaKościołek EmiliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
10.Litwa Alicja
AKSEL - Rzeszów
Litwa AlicjaLitwa AlicjaAKSEL - Rzeszów8 (+1)182
11.Wilk Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Wilk WiktoriaWilk WiktoriaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
12.Zynek Adrianna
AKSEL - Rzeszów
Zynek AdriannaZynek AdriannaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
13.Łyszczarz Lena
AKSEL - Rzeszów
Łyszczarz LenaŁyszczarz LenaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
14.Pączka Barbara
AKSEL - Rzeszów
Pączka BarbaraPączka BarbaraAKSEL - Rzeszów0 (-1)-10

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leleko Yaroslava
AKSEL - Rzeszów
Leleko YaroslavaLeleko YaroslavaAKSEL - Rzeszów6 (+2)261
2.Makarevych Sofiia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Makarevych SofiiaMakarevych SofiiaJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+2)241
3.Pryk Natalia
AKSEL - Rzeszów
Pryk NataliaPryk NataliaAKSEL - Rzeszów9 (+2)291
4.Ruta Justyna
AKSEL - Rzeszów
Ruta JustynaRuta JustynaAKSEL - Rzeszów2 (+2)221
5.Stec Julia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stec JuliaStec JuliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+2)251
6.Stefańczyk Anna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Stefańczyk AnnaStefańczyk AnnaJUST DANCE - Stalowa Wola8 (+2)281
7.Włodyga Karolina
AKSEL - Rzeszów
Włodyga KarolinaWłodyga KarolinaAKSEL - Rzeszów2 (+2)221
8.Antaki Francesca
AKSEL - Rzeszów
Antaki FrancescaAntaki FrancescaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
9.Belaja Lilia
AKSEL - Rzeszów
Belaja LiliaBelaja LiliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
10.Belaja Natalia
AKSEL - Rzeszów
Belaja NataliaBelaja NataliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
11.Litwin Julia
MYKA - Zamość
Litwin JuliaLitwin JuliaMYKA - Zamość12 Litwin Julia - G (+1)112Litwin Julia - G2
12.Witkowska Kinga
TAKT - Jarosław
Witkowska KingaWitkowska KingaTAKT - Jarosław5 (+1)152
13.Wojtas Anna
AKSEL - Rzeszów
Wojtas AnnaWojtas AnnaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
14.Zynek Weronika
AKSEL - Rzeszów
Zynek WeronikaZynek WeronikaAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
15.Jung Emilia
AKSEL - Rzeszów
Jung EmiliaJung EmiliaAKSEL - Rzeszów-1 (-1)-1-1

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wydrzyńska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Wydrzyńska ZuzannaWydrzyńska ZuzannaAKSEL - Rzeszów2 (+2)221
2.Mucha Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Mucha JuliaMucha JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl8 (+1)182

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lew Milena
AKSEL - Rzeszów
Lew MilenaLew MilenaAKSEL - Rzeszów6 (+2)261
2.Balczerowski Karol
JUMP - Janów Lubelski
Balczerowski KarolBalczerowski KarolJUMP - Janów Lubelski4 (+2)242
3.Garboś Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Garboś AleksandraGarboś AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg12 Garboś Aleksandra - F (+1)112Garboś Aleksandra - F3
4.Rząd Nikola
JUMP - Janów Lubelski
Rząd NikolaRząd NikolaJUMP - Janów Lubelski1 (+1)113

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wielgosińska Weronika
GALA - Mielec
Wielgosińska WeronikaWielgosińska WeronikaGALA - Mielec2 (+1)121
2.Wryk Maria
SAMBA - Tarnobrzeg
Wryk MariaWryk MariaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)112
3.Stachowicz Natasza
AKSEL - Rzeszów
Stachowicz NataszaStachowicz NataszaAKSEL - Rzeszów7 Stachowicz Natasza - E (+1)17Stachowicz Natasza - E3
4.Kołeczek Laura
ELIDA - Mielec
Kołeczek LauraKołeczek LauraELIDA - Mielec1 (+1)114
5.Łazuka Jowita
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łazuka JowitaŁazuka JowitaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)145
6.Koptyra Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Koptyra AleksandraKoptyra AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)116
7.Jachyra Oliwia
ELIDA - Mielec
Jachyra OliwiaJachyra OliwiaELIDA - Mielec1 (+1)117
8.Kubas Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Kubas WiktoriaKubas WiktoriaAKSEL - Rzeszów2 (+1)128
9.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce3 39
10.Dalton Ruby
ELIDA - Mielec
Dalton RubyDalton RubyELIDA - Mielec1 110
11.Prendecka Zofia
AKSEL - Rzeszów
Prendecka ZofiaPrendecka ZofiaAKSEL - Rzeszów0 011
12.Golik Zofia
AKSEL - Rzeszów
Golik ZofiaGolik ZofiaAKSEL - Rzeszów0 012
13.Gryndzia Milena
ELIDA - Mielec
Gryndzia MilenaGryndzia MilenaELIDA - Mielec0 013
14.Guzik Martyna
AKSEL - Rzeszów
Guzik MartynaGuzik MartynaAKSEL - Rzeszów0 013
15.Cybulska Julia
AKSEL - Rzeszów
Cybulska JuliaCybulska JuliaAKSEL - Rzeszów0 015
16.Dudek Aleksandra
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Dudek AleksandraDudek AleksandraDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 016
17.Pisarek Lena
AKSEL - Rzeszów
Pisarek LenaPisarek LenaAKSEL - Rzeszów2 217

 

BLOK 2, rejestracja 10:30 - 11:15, próba parkietu 11:30 - 11:50, start: 12:00

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Grand Prix Polski 0

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gałązka Igor
Drozd Nel
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Igor
Drozd Nel
Gałązka IgorDrozd NelFAST-STEP Warszawa0 01
2.Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
Banach KrzysztofSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice2 22
3.Kuc Mateusz
Adamarek Pola
GALA - Mielec
Kuc Mateusz
Adamarek Pola
Kuc MateuszAdamarek PolaGALA - Mielec3 33
4.Strzępek Szymon
Kopczyk Hanna
AKSEL - Rzeszów
Strzępek Szymon
Kopczyk Hanna
Strzępek SzymonKopczyk HannaAKSEL - Rzeszów3 34
5.Kuryło Oskar
Malec Zuzanna
JUMP - Janów Lubelski
Kuryło Oskar
Malec Zuzanna
Kuryło OskarMalec ZuzannaJUMP - Janów Lubelski0 05
6.Łazorczyk Michał
Kałdonek Emilia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Michał
Kałdonek Emilia
Łazorczyk MichałKałdonek EmiliaLIDER - Lublin

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Grand Prix Polski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gałązka Igor
Drozd Nel
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Igor
Drozd Nel
Gałązka IgorDrozd NelFAST-STEP Warszawa0 01
2.Kuc Mateusz
Adamarek Pola
GALA - Mielec
Kuc Mateusz
Adamarek Pola
Kuc MateuszAdamarek PolaGALA - Mielec3 32
3.Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
Banach KrzysztofSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice2 23
4.Strzępek Szymon
Kopczyk Hanna
AKSEL - Rzeszów
Strzępek Szymon
Kopczyk Hanna
Strzępek SzymonKopczyk HannaAKSEL - Rzeszów3 34
5.Kuryło Oskar
Malec Zuzanna
JUMP - Janów Lubelski
Kuryło Oskar
Malec Zuzanna
Kuryło OskarMalec ZuzannaJUMP - Janów Lubelski0 05
6.Łazorczyk Michał
Kałdonek Emilia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Michał
Kałdonek Emilia
Łazorczyk MichałKałdonek EmiliaLIDER - Lublin

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 01
2.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce0 02

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 01
2.Bik Adam
Kotwis Kalina
AKSEL - Rzeszów
Bik Adam
Kotwis Kalina
Bik AdamKotwis KalinaAKSEL - Rzeszów4 42
3.Smela Dominik
Chłanda Milena
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Chłanda Milena
Smela DominikChłanda MilenaAKSEL - Rzeszów3 33
4.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce0 04

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Onisk Witold
Synenko Kateryna
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Synenko Kateryna
Onisk WitoldSynenko KaterynaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Kamiński Michał
Shyrshkova Kateryna
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Shyrshkova Kateryna
Kamiński MichałShyrshkova KaterynaGASIEK - Rzeszów0 02
3.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów0 03
4.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin10 104
5.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin4 45
6.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 06
7.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin12 127

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
Guz MikołajOkarska KorneliaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Madej Michał
Milewska Anna
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Milewska Anna
Madej MichałMilewska AnnaIMPERIA - Kraków0 02
3.Goch Łukasz
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Garcia Gabriela
Goch ŁukaszGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków10 103
4.Woźniak Filip
Wierzbicka Wiktoria
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Wierzbicka Wiktoria
Woźniak FilipWierzbicka WiktoriaCLASSIC - Warszawa0 04
5.Yaroshko Danylo
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Yaroshko Danylo
Popielewicz Zuzanna
Yaroshko DanyloPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska0 05
6.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 06
7.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków9 97
8.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
AKSEL - Rzeszów
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaAKSEL - Rzeszów2 28
9.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin0 09
10.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 410
11.Wujastyk Stanisław
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Skiba Joanna
Wujastyk StanisławSkiba JoannaTOP - ART - Lublin9 911

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość2 (+1)121
2.Pochwat Jan
Misiak Wiktoria Maria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Pochwat Jan
Misiak Wiktoria Maria
Pochwat JanMisiak Wiktoria MariaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 32
3.Łobos Dominik
Obrocka Anita
GASIEK - Rzeszów
Łobos Dominik
Obrocka Anita
Łobos DominikObrocka AnitaGASIEK - Rzeszów4 43

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
Kędzior SebastianUściłowska MarcelinaAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość1 (+1)112
3.Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
DanceFlow - Lublin
Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
Lizak TomaszPietras MagdalenaDanceFlow - Lublin6 (+1)163
4.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław1 14
5.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 25
6.Pochwat Jan
Misiak Wiktoria Maria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Pochwat Jan
Misiak Wiktoria Maria
Pochwat JanMisiak Wiktoria MariaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 36

14-15 (Junior 2) Open ST Solo Dance 9

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 01
2.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź3 32
3.Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Doniec NataliaDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków0 03
4.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź0 04
5.Gielarek Nadia
AKSEL - Rzeszów
Gielarek NadiaGielarek NadiaAKSEL - Rzeszów9 95
6.Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
Rudnicka IngaRudnicka IngaPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller NikolaMiller NikolaGALA - Mielec5 57
8.Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Nosal AgnieszkaNosal AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski2 28
9.Łapa Magdalena
GALA - Mielec
Łapa MagdalenaŁapa MagdalenaGALA - Mielec0 09

14-15 (Junior 2) Open LA Solo Dance 8

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 01
2.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź0 02
3.Gielarek Nadia
AKSEL - Rzeszów
Gielarek NadiaGielarek NadiaAKSEL - Rzeszów9 93
4.Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
Rudnicka IngaRudnicka IngaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Łapa Joanna
GALA - Mielec
Łapa JoannaŁapa JoannaGALA - Mielec0 05
6.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź3 36
7.Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Doniec NataliaDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków0 07
8.Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Nosal AgnieszkaNosal AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski2 27

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawełek Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pawełek PatrycjaPawełek PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)121
2.Szeliga Karolina
AKSEL - Rzeszów
Szeliga KarolinaSzeliga KarolinaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Ciebiera Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Ciebiera WiktoriaCiebiera WiktoriaAKSEL - Rzeszów6 (+1)163
4.Pałęcka Liliana
AKSEL - Rzeszów
Pałęcka LilianaPałęcka LilianaAKSEL - Rzeszów2 (+1)124
5.Chołody Nikola
JUMP - Janów Lubelski
Chołody NikolaChołody NikolaJUMP - Janów Lubelski6 (+1)165
6.Łagoda Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Łagoda WiktoriaŁagoda WiktoriaAKSEL - Rzeszów1 (+1)116
7.Żarska Emilia
AKSEL - Rzeszów
Żarska EmiliaŻarska EmiliaAKSEL - Rzeszów2 27
8.Burykina Dariia
AKSEL - Rzeszów
Burykina DariiaBurykina DariiaAKSEL - Rzeszów-1 -18
9.Landa Gabriela
TAKT - Jarosław
Landa GabrielaLanda GabrielaTAKT - Jarosław2 29
10.Tucka Emilia
AKSEL - Rzeszów
Tucka EmiliaTucka EmiliaAKSEL - Rzeszów0 09
11.Tysionkiewicz Paulina
AKSEL - Rzeszów
Tysionkiewicz PaulinaTysionkiewicz PaulinaAKSEL - Rzeszów0 011
12.Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Łaszkiewicz KarinaŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin2 212

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawełek Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pawełek PatrycjaPawełek PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)141
2.Ciebiera Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Ciebiera WiktoriaCiebiera WiktoriaAKSEL - Rzeszów5 (+1)152
3.Szeliga Karolina
AKSEL - Rzeszów
Szeliga KarolinaSzeliga KarolinaAKSEL - Rzeszów6 (+1)163
4.Żarska Emilia
AKSEL - Rzeszów
Żarska EmiliaŻarska EmiliaAKSEL - Rzeszów4 (+1)144
5.Pałęcka Liliana
AKSEL - Rzeszów
Pałęcka LilianaPałęcka LilianaAKSEL - Rzeszów1 (+1)115
6.Tucka Emilia
AKSEL - Rzeszów
Tucka EmiliaTucka EmiliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)116
7.Burykina Dariia
AKSEL - Rzeszów
Burykina DariiaBurykina DariiaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Ujda Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Ujda GabrielaUjda GabrielaAKSEL - Rzeszów0 08
9.Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Łaszkiewicz KarinaŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin1 18
10.Łagoda Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Łagoda WiktoriaŁagoda WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 010
11.Tysionkiewicz Paulina
AKSEL - Rzeszów
Tysionkiewicz PaulinaTysionkiewicz PaulinaAKSEL - Rzeszów0 011
12.Landa Gabriela
TAKT - Jarosław
Landa GabrielaLanda GabrielaTAKT - Jarosław0 012

 

BLOK 3, rejestracja 13:30 - 14:15, próba parkietu 14:30 - 14:50, start: 15:00

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 01
2.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa4 42
3.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów0 03
4.Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
TAKT - Chełm
Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
Jamróz FranciszekJamróz AleksandraTAKT - Chełm0 04
5.Szymoniak Mikołaj
Nieckarz Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Nieckarz Klaudia
Szymoniak MikołajNieckarz KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin0 05
6.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów1 16
7.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce0 07
8.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Sadikov Nazar
Kucher Sabina
no
(Ukraina)
Sadikov Nazar
Kucher Sabina
Sadikov NazarKucher Sabinano
(Ukraina)
1
2.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 02
3.Szor Hubert
Korzhanivska Violetta
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Korzhanivska Violetta
Szor HubertKorzhanivska ViolettaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Pishiy Nikita
Bourne Olivia
No club
(Ukraina)
Pishiy Nikita
Bourne Olivia
Pishiy NikitaBourne OliviaNo club
(Ukraina)
4
5.Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
Obojski MateuszSokołowska WiktoriaIMPERIA - Kraków4 45
6.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno0 06
7.Pieklak Paweł
Filipek Anna
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Filipek Anna
Pieklak PawełFilipek AnnaZAMEK - Lublin1 17
8.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość9 98
9.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 69
10.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów0 010
11.Pliszka Philip
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Pliszka Philip
Kędzior Weronika
Pliszka PhilipKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów6 611
12.Staśko Gabriel
Kotwa Martyna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kotwa Martyna
Staśko GabrielKotwa MartynaLATINO - Żabno0 011
13.Pawelec Wiktor
Janosz Dagmara
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Janosz Dagmara
Pawelec WiktorJanosz DagmaraRONDO - Rybnik11 1113
14.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 214
15.Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Traczyk KacperKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce1 115
16.Biały Michał
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Zybińska Zofia
Biały MichałZybińska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 016

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Masłowski Mieszko
Bala Oliwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Masłowski Mieszko
Bala Oliwia
Masłowski MieszkoBala OliwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01
2.Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02
3.Duraj Maksymilian
Filimonova Daria
DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
Duraj Maksymilian
Filimonova Daria
Duraj MaksymilianFilimonova DariaDANCE COMMUNITY-Starogard Gdański8 83
4.Pomazanskyi Bohdan
Dziedziczak Natalia
KICK - Kielce
Pomazanskyi Bohdan
Dziedziczak Natalia
Pomazanskyi BohdanDziedziczak NataliaKICK - Kielce0 04
5.Mazur Jakub
Gryczka Marta
PRESTIGE - Katowice
Mazur Jakub
Gryczka Marta
Mazur JakubGryczka MartaPRESTIGE - Katowice0 05
6.Kotarba Szymon
Anderszewska Melody
POLISH CLUB - Warszawa
Kotarba Szymon
Anderszewska Melody
Kotarba SzymonAnderszewska MelodyPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Kozieł Jakub
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Kozieł Jakub
Fibic Emilia
Kozieł JakubFibic EmiliaRONDO - Rybnik0 07
8.Abramov Aleksandr
Sidor Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Sidor Paulina
Abramov AleksandrSidor PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin6 68
9.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 29
10.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów3 310
11.Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
CLASSIC - Warszawa
Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
Tomiak SzymonZacharska KatarzynaCLASSIC - Warszawa1 111
12.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów6 612
13.Nawrat Artur
Nawrat Monika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 513
14.Lastovskyi Dmytro
Holod Svitlana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Lastovskyi Dmytro
Holod Svitlana
Lastovskyi DmytroHolod SvitlanaCLASSIC DANCESPORT Warszawa3 314
15.Majewski Anton
Krysa Aleksandra
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Krysa Aleksandra
Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM - Chełm0 015

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuchta Bartosz
Stadnicka Emilia
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Stadnicka Emilia
Kuchta BartoszStadnicka EmiliaMYKA - Zamość C (+1)1C1
2.Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
Zygmunt BartoszSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów7 (+1)172
3.Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
4.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraDanceFlow - Lublin5 (+1)154
5.Misior Patryk
Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Bukowska Malwina
Misior PatrykBukowska MalwinaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)115
6.Wojnar Krystian
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Lato Natalia
Wojnar KrystianLato NataliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)136
7.Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE - Kraków0 07
8.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik2 28
9.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg6 69
10.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 110
11.Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
DanceFlow - Lublin
Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
Lizak TomaszPietras MagdalenaDanceFlow - Lublin0 011
12.Krzan Oliwer
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kordula Kaja
Krzan OliwerKordula KajaJUST DANCE Wieliczka6 6

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grata Nikodem
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Grata Nikodem
Wnuk-Janusz Nikola
Grata NikodemWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów C (+1)1C1
2.Filip Tomasz
Nowotarska Jana
AKSEL - Rzeszów
Filip Tomasz
Nowotarska Jana
Filip TomaszNowotarska JanaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Kuchta Bartosz
Stadnicka Emilia
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Stadnicka Emilia
Kuchta BartoszStadnicka EmiliaMYKA - Zamość5 (+1)153
4.Dudka Michał
Kawalec Hanna
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Kawalec Hanna
Dudka MichałKawalec HannaTOP - ART - Lublin C (+1)1C4
5.Zieliński Tomasz
Koszarska Marika
KICK - Kielce
Zieliński Tomasz
Koszarska Marika
Zieliński TomaszKoszarska MarikaKICK - Kielce5 (+1)155
6.Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
Kędzior SebastianUściłowska MarcelinaAKSEL - Rzeszów6 66
7.Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL - Rzeszów0 07
8.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg1 18
9.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik1 19
10.Wojnar Krystian
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Lato Natalia
Wojnar KrystianLato NataliaAKSEL - Rzeszów2 210
11.Krzan Oliwer
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kordula Kaja
Krzan OliwerKordula KajaJUST DANCE Wieliczka5 5

12-13 (Junior 1) Open ST Solo Dance 6

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 01
2.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź6 62
3.Fadeieva Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Fadeieva AnnaFadeieva AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 03
4.Karapire Lena
AKSEL - Rzeszów
Karapire LenaKarapire LenaAKSEL - Rzeszów0 04
5.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec0 05
6.Zych Milena
LATINO - Żabno
Zych MilenaZych MilenaLATINO - Żabno6 66

12-13 (Junior 1) Open LA Solo Dance 7

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 01
2.Krupska Maria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Krupska MariaKrupska MariaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 02
3.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź6 63
4.Fadeieva Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Fadeieva AnnaFadeieva AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 04
5.Kotwis Kalina
AKSEL - Rzeszów
Kotwis KalinaKotwis KalinaAKSEL - Rzeszów4 45
6.Zych Milena
LATINO - Żabno
Zych MilenaZych MilenaLATINO - Żabno6 66
7.Karapire Lena
AKSEL - Rzeszów
Karapire LenaKarapire LenaAKSEL - Rzeszów0 07

14-15 (Junior 2) D ST Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gielarek Nadia
AKSEL - Rzeszów
Gielarek NadiaGielarek NadiaAKSEL - Rzeszów10 (+1)1101
2.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź3 32

14-15 (Junior 2) D LA Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łapa Joanna
GALA - Mielec
Łapa JoannaŁapa JoannaGALA - Mielec3 (+1)131
2.Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
Rudnicka IngaRudnicka IngaPOLISH CLUB - Warszawa4 (+1)142
3.Łapa Magdalena
GALA - Mielec
Łapa MagdalenaŁapa MagdalenaGALA - Mielec0 03
4.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź2 24

 

BLOK 4, rejestracja 16:30 - 17:15, próba parkietu 17:30 - 17:50, start: 18:00

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Śledź Karol
Szymczak Natalia
DUET - Warszawa
Śledź Karol
Szymczak Natalia
Śledź KarolSzymczak NataliaDUET - Warszawa0 01
2.Kvaran Axel
Kogut Alicja
DUET - Warszawa
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut AlicjaDUET - Warszawa0 02
3.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 03
4.Onisk Witold
Synenko Kateryna
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Synenko Kateryna
Onisk WitoldSynenko KaterynaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
Niedzielski PiotrGoleń GabrielaAKSEL - Rzeszów0 05
6.Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
Łyda KonradSztukowska PaulinaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 06
7.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 08
9.Goły Filip
Ryś Wiktoria
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Ryś Wiktoria
Goły FilipRyś WiktoriaZORBA - Częstochowa0 09
10.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów0 010
11.Żygała Maciej
Domka Emilia
IMPERIA - Kraków
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA - Kraków4 410
12.Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 012

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kramarenko Nazar
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Kramarenko Nazar
Rybka Sandra
Kramarenko NazarRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Nosek Sebastian
Słaboń Weronika
PRESTIGE - Katowice
Nosek Sebastian
Słaboń Weronika
Nosek SebastianSłaboń WeronikaPRESTIGE - Katowice7 72
3.Czarnocki Tomasz
Augustyniak Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Czarnocki Tomasz
Augustyniak Nikola
Czarnocki TomaszAugustyniak NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław0 04
5.Yaroshko Danylo
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Yaroshko Danylo
Popielewicz Zuzanna
Yaroshko DanyloPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska0 05
6.Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
Pogorzelski KrzysztofKichuk MarynaPOLISH CLUB - Warszawa1 16
7.Pawelec Wiktor
Janosz Dagmara
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Janosz Dagmara
Pawelec WiktorJanosz DagmaraRONDO - Rybnik0 07
8.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 08
9.Biały Michał
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Zybińska Zofia
Biały MichałZybińska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 09
10.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraTOP - ART - Lublin1 110
11.Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Traczyk KacperKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce1 111

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kosecki Nataniel
Szumańska Zuzanna Maria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Szumańska Zuzanna Maria
Kosecki NatanielSzumańska Zuzanna MariaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 71
2.Gubała Adam
Kołbuc Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gubała Adam
Kołbuc Oliwia
Gubała AdamKołbuc OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 02
3.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 03
4.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa3 34
5.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów0 05
6.Szymoniak Mikołaj
Nieckarz Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Nieckarz Klaudia
Szymoniak MikołajNieckarz KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin7 76
7.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce0 07

50+ (Senior 3) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
AKSEL - Rzeszów
Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL - Rzeszów1
2.Haraś Stanisław
Haraś Diana
DREAM - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaDREAM - Poznań2

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kostiuchenko Danylo
Parylak Karolina
AKSEL - Rzeszów
Kostiuchenko Danylo
Parylak Karolina
Kostiuchenko DanyloParylak KarolinaAKSEL - Rzeszów9 (+2)291
2.Biskupski Szymon
Zielińska Kamila
AKSEL - Rzeszów
Biskupski Szymon
Zielińska Kamila
Biskupski SzymonZielińska KamilaAKSEL - Rzeszów6 (+2)262
3.Mikoś Mieszko
Sajdak Natalia
KLASA - Tarnów
Mikoś Mieszko
Sajdak Natalia
Mikoś MieszkoSajdak NataliaKLASA - Tarnów10 (+2)2102
4.Turczyn Tomasz
Mucha Lena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Turczyn Tomasz
Mucha Lena
Turczyn TomaszMucha LenaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)123
5.Woś Konrad
Szostak Hanna
AKSEL - Rzeszów
Woś Konrad
Szostak Hanna
Woś KonradSzostak HannaAKSEL - Rzeszów1, 1 (+1)11, 13

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hadam Pola
AKSEL - Rzeszów
Hadam PolaHadam PolaAKSEL - Rzeszów5 (+2)251
2.Marszałek Nicola
AKSEL - Rzeszów
Marszałek NicolaMarszałek NicolaAKSEL - Rzeszów4 (+2)241
3.Błaż Roksana
GRACJA - Krosno
Błaż RoksanaBłaż RoksanaGRACJA - Krosno7 (+2)272
4.Widomski Jakub
JUMP - Janów Lubelski
Widomski JakubWidomski JakubJUMP - Janów Lubelski8 (+2)282
5.Biały Julia
GRACJA - Krosno
Biały JuliaBiały JuliaGRACJA - Krosno5 (+1)153
6.Ferenc Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Ferenc KatarzynaFerenc KatarzynaGASIEK - Rzeszów12 Ferenc Katarzyna - F (+1)112Ferenc Katarzyna - F3
7.Kowal Blanka
AKSEL - Rzeszów
Kowal BlankaKowal BlankaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
8.Zakielarz Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zakielarz ZuzannaZakielarz ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)113