Polish Cup PTT

2024-03-02 Jelcz - Laskowice, DANCE TEAM - Wrocław


UWAGA

ZMIANA GODZIN REJESTRACJI I ROZPOCZĘCIA II i III BLOKU.!!!!

BLOK 1, rejestracja 7 00- 7 45, start: 8 30

Niektóre kategorie zostaną rozegrane na dwóch parkietach


12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
Rygiewicz KacperPurzycka KingaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
2.Volkov Timur
Zbąska Maja
MARGO - Leszno
Volkov Timur
Zbąska Maja
Volkov TimurZbąska MajaMARGO - Leszno

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bazgan Karol
Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Bazgan Karol
Wojciechowska Vanessa
Bazgan KarolWojciechowska VanessaIGLICA - Wrocław
2.Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
Pawlikowski SzymonCiniecka NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3.Pryvalko Andrii
Shymko Daria
Diamant-Elite
(Ukraina)
Pryvalko Andrii
Shymko Daria
Pryvalko AndriiShymko DariaDiamant-Elite
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rutschke Eryk
Żybort Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Rutschke Eryk
Żybort Michalina
Rutschke ErykŻybort MichalinaGRACJA - Zielona Góra
2.Stefaniak Dawid
Grzeszczyszyn Lena
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Grzeszczyszyn Lena
Stefaniak DawidGrzeszczyszyn LenaGRACJA - Zielona Góra
3.Pryvalko Andrii
Shymko Daria
Diamant-Elite
(Ukraina)
Pryvalko Andrii
Shymko Daria
Pryvalko AndriiShymko DariaDiamant-Elite
(Ukraina)

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Solo Dance 3

UNDER 10 POLISH CUP
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mocek Aleksandra
MARGO - Leszno
Mocek AleksandraMocek AleksandraMARGO - Leszno
2.Yatsunova Mariia
SAKUN DANCE - Wrocław
Yatsunova MariiaYatsunova MariiaSAKUN DANCE - Wrocław
3.Zaloha Olha
ZAMEK - Lublin
Zaloha OlhaZaloha OlhaZAMEK - Lublin

12-13 (Junior 1) Open ST Solo Dance 3

UNDER 14 POLISH CUP
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fadeieva Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Fadeieva AnnaFadeieva AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
2.Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
Kravchenko SofiiaKravchenko SofiiaROYAL DANCE - Szczecin
3.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź

12-13 (Junior 1) Open LA Solo Dance 6

UNDER 14 POLISH CUP
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fadeieva Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Fadeieva AnnaFadeieva AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
2.Glinkowska Lena
ROYAL DANCE - Szczecin
Glinkowska LenaGlinkowska LenaROYAL DANCE - Szczecin
3.Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
Kravchenko SofiiaKravchenko SofiiaROYAL DANCE - Szczecin
4.Krupska Maria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Krupska MariaKrupska MariaCANTINERO - Tomaszów Maz.
5.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź
6.Tymińska Hanna
DANCE LINE
Tymińska HannaTymińska HannaDANCE LINE

16-18 (Młodzież) Open ST Solo Dance 2

UNDER 19 POLISH CUP
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kleszcz IgaKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.

16-18 (Młodzież) Open LA Solo Dance 6

UNDER 19 POLISH CUP
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kleszcz IgaKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.Loba Zuzanna
STEP DANCE - Koluszki
Loba ZuzannaLoba ZuzannaSTEP DANCE - Koluszki
3.Michaluk Kornelia
DANCE LINE
Michaluk KorneliaMichaluk KorneliaDANCE LINE
4.Miszczak Zuzanna
DANCE LINE
Miszczak ZuzannaMiszczak ZuzannaDANCE LINE
5.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
6.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Polish CUP 7

UNDER 12
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
3.Landyszkowski Miłosz
Honcharova Vasilisa
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Honcharova Vasilisa
Landyszkowski MiłoszHoncharova VasilisaGRACJA - Zielona Góra
4.Nedbalsky Ilya
Janiak Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Nedbalsky Ilya
Janiak Weronika
Nedbalsky IlyaJaniak WeronikaDANCECLUB - Szczecin
5.Nikonov Roman
Korbutiak Milana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Nikonov Roman
Korbutiak Milana
Nikonov RomanKorbutiak MilanaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
6.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin
7.Sambor Wojciech
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Gerber Barbara
Sambor WojciechGerber Barbara4STEP - Siechnice

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Polish CUP 7

UNDER 12
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
3.Landyszkowski Miłosz
Honcharova Vasilisa
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Honcharova Vasilisa
Landyszkowski MiłoszHoncharova VasilisaGRACJA - Zielona Góra
4.Nedbalsky Ilya
Janiak Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Nedbalsky Ilya
Janiak Weronika
Nedbalsky IlyaJaniak WeronikaDANCECLUB - Szczecin
5.Nikonov Roman
Korbutiak Milana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Nikonov Roman
Korbutiak Milana
Nikonov RomanKorbutiak MilanaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
6.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin
7.Sambor Wojciech
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Gerber Barbara
Sambor WojciechGerber Barbara4STEP - Siechnice

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Polish CUP 12

UNDER 21
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków
2.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra
3.Kamiński Michał
Shyrshkova Kateryna
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Shyrshkova Kateryna
Kamiński MichałShyrshkova KaterynaGASIEK - Rzeszów
4.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra
5.Onisk Witold
Synenko Kateryna
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Synenko Kateryna
Onisk WitoldSynenko KaterynaPOLISH CLUB - Warszawa
6.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice
7.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno
8.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra
9.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa
10.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków
11.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom
12.Żygała Maciej
Domka Emilia
IMPERIA - Kraków
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA - Kraków

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Polish CUP 22

UNDER 21
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goch Łukasz
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Garcia Gabriela
Goch ŁukaszGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków
2.Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
Guz MikołajOkarska KorneliaDANCECLUB - Szczecin
3.Hamzayev Elwin
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Hamzayev Elwin
Klupa Natalia
Hamzayev ElwinKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław
4.Jaworski Adrian
Tabak Alina
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Tabak Alina
Jaworski AdrianTabak AlinaROYAL DANCE - Szczecin
5.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra
6.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice
7.Kruk Dawid
Haluch Nina
PRESTIGE - Katowice
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaPRESTIGE - Katowice
8.Kulii Oleh
Kanonchik Lyubov
POLISH CLUB - Warszawa
Kulii Oleh
Kanonchik Lyubov
Kulii OlehKanonchik LyubovPOLISH CLUB - Warszawa
9.Madej Michał
Milewska Anna
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Milewska Anna
Madej MichałMilewska AnnaIMPERIA - Kraków
10.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra
11.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków
12.Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA - Wrocław
13.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno
14.Tribukhin Iwan
Larionova Daria
ROYAL DANCE - Szczecin
Tribukhin Iwan
Larionova Daria
Tribukhin IwanLarionova DariaROYAL DANCE - Szczecin
15.Woźniak Filip
Wierzbicka Wiktoria
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Wierzbicka Wiktoria
Woźniak FilipWierzbicka WiktoriaCLASSIC - Warszawa
16.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław
17.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom
18.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów
19.Aliev Radu
Chirtoaca Sabina
Step Up
(Mołdawia)
Aliev Radu
Chirtoaca Sabina
Aliev RaduChirtoaca SabinaStep Up
(Mołdawia)
20.Kutka Konradas
Jakubkaite Aine
Vyja
(Litwa)
Kutka Konradas
Jakubkaite Aine
Kutka KonradasJakubkaite AineVyja
(Litwa)
21.Ohiienko Oleksandr
Martyniuk Oleksandra
Inter-Dance
(Ukraina)
Ohiienko Oleksandr
Martyniuk Oleksandra
Ohiienko OleksandrMartyniuk OleksandraInter-Dance
(Ukraina)
22.Prakapavicius Gerdas
Pransketyte Kamile
Judesys
(Litwa)
Prakapavicius Gerdas
Pransketyte Kamile
Prakapavicius GerdasPransketyte KamileJudesys
(Litwa)

 

BLOK 2, rejestracja do 10 30, start: 11 30

Niektóre kategorie zostaną rozegrane na dwóch parkietach


Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 9

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Białkowska Ula
Talko Adrianna
JOKER DANCE - Wrocław
Białkowska Ula
Talko Adrianna
Białkowska UlaTalko AdriannaJOKER DANCE - Wrocław
2.Bryła Tymon
Waścińska Zofia
JOKER DANCE - Wrocław
Bryła Tymon
Waścińska Zofia
Bryła TymonWaścińska ZofiaJOKER DANCE - Wrocław
3.Błaszczyk Julia
Kucharska Nastazja
JOKER DANCE - Wrocław
Błaszczyk Julia
Kucharska Nastazja
Błaszczyk JuliaKucharska NastazjaJOKER DANCE - Wrocław
4.Drobnicki Oskar
Szuszkiewicz Jagna
JOKER DANCE - Wrocław
Drobnicki Oskar
Szuszkiewicz Jagna
Drobnicki OskarSzuszkiewicz JagnaJOKER DANCE - Wrocław
5.Grzesik Jeremiasz
Krajewska Helena
ATHINA - Oława
Grzesik Jeremiasz
Krajewska Helena
Grzesik JeremiaszKrajewska HelenaATHINA - Oława
6.Komaniecka Julia
Szuszkiewicz Bogna
JOKER DANCE - Wrocław
Komaniecka Julia
Szuszkiewicz Bogna
Komaniecka JuliaSzuszkiewicz BognaJOKER DANCE - Wrocław
7.Ostrowski Tymon
Sikora Emilia
JOKER DANCE - Wrocław
Ostrowski Tymon
Sikora Emilia
Ostrowski TymonSikora EmiliaJOKER DANCE - Wrocław
8.Turek Stefan
Eperlein Emilia
JOKER DANCE - Wrocław
Turek Stefan
Eperlein Emilia
Turek StefanEperlein EmiliaJOKER DANCE - Wrocław
9.Zapotoczny Cyprian
Bień Hania
JOKER DANCE - Wrocław
Zapotoczny Cyprian
Bień Hania
Zapotoczny CyprianBień HaniaJOKER DANCE - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banach Wojciech
Smoleń Zofia
4STEP - Siechnice
Banach Wojciech
Smoleń Zofia
Banach WojciechSmoleń Zofia4STEP - Siechnice
2.Haber Wiktor
Grudzińska Pola
JOKER DANCE - Wrocław
Haber Wiktor
Grudzińska Pola
Haber WiktorGrudzińska PolaJOKER DANCE - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślak Bartosz
Grudzińska Nel
JOKER DANCE - Wrocław
Cieślak Bartosz
Grudzińska Nel
Cieślak BartoszGrudzińska NelJOKER DANCE - Wrocław
2.Lavreha Yaroslav
Yefimova Ivanna
IGLICA - Wrocław
Lavreha Yaroslav
Yefimova Ivanna
Lavreha YaroslavYefimova IvannaIGLICA - Wrocław
3.Suchocki Sławomir
Bielecka Nela
4STEP - Siechnice
Suchocki Sławomir
Bielecka Nela
Suchocki SławomirBielecka Nela4STEP - Siechnice
4.Wasiela Kazimierz
Kubiak Nina
INSPIRACJA - Wrocław
Wasiela Kazimierz
Kubiak Nina
Wasiela KazimierzKubiak NinaINSPIRACJA - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Solo Dance 11

UNDER 12 POLISH CUP
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bezzubenko Anna
ESENS - Wrocław
Bezzubenko AnnaBezzubenko AnnaESENS - Wrocław
2.Chychyk Veronika
ZAMEK - Lublin
Chychyk VeronikaChychyk VeronikaZAMEK - Lublin
3.Górczak Julia
MARGO - Leszno
Górczak JuliaGórczak JuliaMARGO - Leszno
4.Hlyniuk Sofia
MIURA - Wrocław
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaMIURA - Wrocław
5.Kostiuk Mariana
IGLICA - Wrocław
Kostiuk MarianaKostiuk MarianaIGLICA - Wrocław
6.Leftor Veronika
SAKUN DANCE - Wrocław
Leftor VeronikaLeftor VeronikaSAKUN DANCE - Wrocław
7.Makselon Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makselon WeronikaMakselon WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry
8.Neyman Bogna
DANCECLUB - Szczecin
Neyman BognaNeyman BognaDANCECLUB - Szczecin
9.Vaskivska Bohdana
SAKUN DANCE - Wrocław
Vaskivska BohdanaVaskivska BohdanaSAKUN DANCE - Wrocław
10.Yatsunova Mariia
SAKUN DANCE - Wrocław
Yatsunova MariiaYatsunova MariiaSAKUN DANCE - Wrocław
11.Zaloha Olha
ZAMEK - Lublin
Zaloha OlhaZaloha OlhaZAMEK - Lublin

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Solo Dance 12

UNDER 12 POLISH CUP
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bezzubenko Anna
ESENS - Wrocław
Bezzubenko AnnaBezzubenko AnnaESENS - Wrocław
2.Chychyk Veronika
ZAMEK - Lublin
Chychyk VeronikaChychyk VeronikaZAMEK - Lublin
3.Górczak Julia
MARGO - Leszno
Górczak JuliaGórczak JuliaMARGO - Leszno
4.Hlyniuk Sofia
MIURA - Wrocław
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaMIURA - Wrocław
5.Kostiuk Mariana
IGLICA - Wrocław
Kostiuk MarianaKostiuk MarianaIGLICA - Wrocław
6.Leftor Veronika
SAKUN DANCE - Wrocław
Leftor VeronikaLeftor VeronikaSAKUN DANCE - Wrocław
7.Makselon Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makselon WeronikaMakselon WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry
8.Neyman Bogna
DANCECLUB - Szczecin
Neyman BognaNeyman BognaDANCECLUB - Szczecin
9.Vaskivska Bohdana
SAKUN DANCE - Wrocław
Vaskivska BohdanaVaskivska BohdanaSAKUN DANCE - Wrocław
10.Yatsunova Mariia
SAKUN DANCE - Wrocław
Yatsunova MariiaYatsunova MariiaSAKUN DANCE - Wrocław
11.Zaloha Olha
ZAMEK - Lublin
Zaloha OlhaZaloha OlhaZAMEK - Lublin
12.Diachenko Zlata
No club
(Ukraina)
Diachenko ZlataDiachenko ZlataNo club
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open ST Solo Dance 6

UNDER 16 POLISH CUP
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Doniec NataliaDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków
2.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź
3.Korgul Dominika
MIURA - Wrocław
Korgul DominikaKorgul DominikaMIURA - Wrocław
4.Kwaśna Antonina
FANTAZJA - Skwierzyna
Kwaśna AntoninaKwaśna AntoninaFANTAZJA - Skwierzyna
5.Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
Rudnicka MartynaRudnicka MartynaDANCECLUB - Szczecin
6.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź

14-15 (Junior 2) Open LA Solo Dance 9

UNDER 16 POLISH CUP
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bohdanova Hanna
SAKUN DANCE - Wrocław
Bohdanova HannaBohdanova HannaSAKUN DANCE - Wrocław
2.Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Doniec NataliaDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków
3.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź
4.Korgul Dominika
MIURA - Wrocław
Korgul DominikaKorgul DominikaMIURA - Wrocław
5.Kwaśna Antonina
FANTAZJA - Skwierzyna
Kwaśna AntoninaKwaśna AntoninaFANTAZJA - Skwierzyna
6.Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
Rudnicka MartynaRudnicka MartynaDANCECLUB - Szczecin
7.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź
8.Tymińska Olga
DANCE LINE
Tymińska OlgaTymińska OlgaDANCE LINE
9.Białostocka Judyta
Szkoła Tańca ASTRA
(Austria)
Białostocka JudytaBiałostocka JudytaSzkoła Tańca ASTRA
(Austria)

19+ (Powyżej 18) Open ST Solo Dance 2

ADULT,POLISH CUP
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kocot Magdalena
KS DANCE - Bytom
Kocot MagdalenaKocot MagdalenaKS DANCE - Bytom
2.Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Kowalska MajaKowalska MajaAKSEL - Rzeszów

19+ (Powyżej 18) Open LA Solo Dance 1

ADULT,POLISH CUP
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Kowalska MajaKowalska MajaAKSEL - Rzeszów

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Polish CUP 4

UNDER 10
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
Banach KrzysztofSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice
2.Piłat Aleksander
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Piłat Aleksander
Sinicka Julia
Piłat AleksanderSinicka JuliaGRACJA - Zielona Góra
3.Pękala Jan
Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Pękala Jan
Stawicka Gemma
Pękala JanStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa
4.Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
Turewicz TobiaszKurek SophieGRACJA - Zielona Góra

19+ (Powyżej 18) Open ST Rising Stars 11

ADULT,POLISH CUP
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustynowicz Tomasz
Rós Ragnarsdóttir Rebekka
BLACK DANCE - Gdańsk
Augustynowicz Tomasz
Rós Ragnarsdóttir Rebekka
Augustynowicz TomaszRós Ragnarsdóttir RebekkaBLACK DANCE - Gdańsk
2.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków
3.Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
4.Khersonskyy Fedor
Mazurek Martyna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Khersonskyy Fedor
Mazurek Martyna
Khersonskyy FedorMazurek MartynaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
5.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaAKSEL - Rzeszów
6.Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
Niedzielski PiotrGoleń GabrielaAKSEL - Rzeszów
7.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice
8.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa
9.Urbański Paweł
Nicpoń Marcelina
JEDYNKA - Łódź
Urbański Paweł
Nicpoń Marcelina
Urbański PawełNicpoń MarcelinaJEDYNKA - Łódź
10.Zychla Szymon
Lipowska Olga
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Lipowska Olga
Zychla SzymonLipowska OlgaIGLICA - Wrocław
11.Krauciunas Jokubas
Slavinskaite Guste
Vyja
(Litwa)
Krauciunas Jokubas
Slavinskaite Guste
Krauciunas JokubasSlavinskaite GusteVyja
(Litwa)

19+ (Powyżej 18) Open LA Rising Stars 27

ADULT,POLISH CUP
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drozd Wiktor
Drozd Wiktoria
ROYAL DANCE - Szczecin
Drozd Wiktor
Drozd Wiktoria
Drozd WiktorDrozd WiktoriaROYAL DANCE - Szczecin
2.Duraj Maksymilian
Filimonova Daria
DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
Duraj Maksymilian
Filimonova Daria
Duraj MaksymilianFilimonova DariaDANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
3.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków
4.Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
Guz MikołajOkarska KorneliaDANCECLUB - Szczecin
5.Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
4STEP - Siechnice
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP - Siechnice
6.Jaworski Adrian
Tabak Alina
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Tabak Alina
Jaworski AdrianTabak AlinaROYAL DANCE - Szczecin
7.Kaczmarek Igor
Drohomirecka Anna
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Drohomirecka Anna
Kaczmarek IgorDrohomirecka AnnaROYAL DANCE - Szczecin
8.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice
9.Kozieł Jakub
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Kozieł Jakub
Fibic Emilia
Kozieł JakubFibic EmiliaRONDO - Rybnik
10.Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra
11.Kruk Dawid
Haluch Nina
PRESTIGE - Katowice
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaPRESTIGE - Katowice
12.Madej Michał
Milewska Anna
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Milewska Anna
Madej MichałMilewska AnnaIMPERIA - Kraków
13.Nawrat Artur
Nawrat Monika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
14.Pomazanskyi Bohdan
Dziedziczak Natalia
KICK - Kielce
Pomazanskyi Bohdan
Dziedziczak Natalia
Pomazanskyi BohdanDziedziczak NataliaKICK - Kielce
15.Rzymkiewicz Krystian
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rzymkiewicz Krystian
Wiewiórka Julia
Rzymkiewicz KrystianWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa
16.Semenchenko Mykyta
Toczek Paulina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Semenchenko Mykyta
Toczek Paulina
Semenchenko MykytaToczek PaulinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
17.Serafin Miłosz
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Serafin Miłosz
Krysta Agnieszka
Serafin MiłoszKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław
18.Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
PRESTIGE - Katowice
Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
Smaroń KonradMarcinkiewicz OliwiaPRESTIGE - Katowice
19.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra
20.Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
CLASSIC - Warszawa
Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
Tomiak SzymonZacharska KatarzynaCLASSIC - Warszawa
21.Woźniak Filip
Wierzbicka Wiktoria
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Wierzbicka Wiktoria
Woźniak FilipWierzbicka WiktoriaCLASSIC - Warszawa
22.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
IGLICA - Wrocław
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaIGLICA - Wrocław
23.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów
24.Aliev Radu
Chirtoaca Sabina
Step Up
(Mołdawia)
Aliev Radu
Chirtoaca Sabina
Aliev RaduChirtoaca SabinaStep Up
(Mołdawia)
25.Katalov Aleksandr
Matulevičiūtė Ieva
Dance4fun/Žiburys
(Litwa)
Katalov Aleksandr
Matulevičiūtė Ieva
Katalov AleksandrMatulevičiūtė IevaDance4fun/Žiburys
(Litwa)
26.Prakapavicius Gerdas
Pransketyte Kamile
Judesys
(Litwa)
Prakapavicius Gerdas
Pransketyte Kamile
Prakapavicius GerdasPransketyte KamileJudesys
(Litwa)
27.Volkovas Vladislavas
Salaseviciute Daniele
Toro
(Litwa)
Volkovas Vladislavas
Salaseviciute Daniele
Volkovas VladislavasSalaseviciute DanieleToro
(Litwa)

 

BLOK 3, rejestracja do 13 30, start: 14 30

eliminacje kat. Dorośli (ADULT) ST / LA


12-13 (Junior 1) Open ST Polish CUP 14

UNDER 14
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin
2.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.
3.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry
4.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra
5.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra
6.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec
7.Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa
8.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów
9.Nedbalsky Ilya
Janiak Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Nedbalsky Ilya
Janiak Weronika
Nedbalsky IlyaJaniak WeronikaDANCECLUB - Szczecin
10.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno
11.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaROYAL DANCE - Szczecin
12.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków
13.Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO - Leszno
14.Sadikov Mark
Diachenko Zlata
No club
(Ukraina)
Sadikov Mark
Diachenko Zlata
Sadikov MarkDiachenko ZlataNo club
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open LA Polish CUP 14

UNDER 14
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustyniak Krystian
Rosiak Victoria
POLISH CLUB - Warszawa
Augustyniak Krystian
Rosiak Victoria
Augustyniak KrystianRosiak VictoriaPOLISH CLUB - Warszawa
2.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin
3.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.
4.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry
5.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra
6.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec
7.Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa
8.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów
9.Nedbalsky Ilya
Janiak Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Nedbalsky Ilya
Janiak Weronika
Nedbalsky IlyaJaniak WeronikaDANCECLUB - Szczecin
10.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno
11.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaROYAL DANCE - Szczecin
12.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków
13.Szymoniak Mikołaj
Nieckarz Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Nieckarz Klaudia
Szymoniak MikołajNieckarz KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin
14.Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO - Leszno

30+ (Senior 1) Open ST Polish CUP 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
Baran Michał
Dyk Ewa
Baran MichałDyk EwaESENS - Wrocław
2.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
DREAM - Poznań
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak AnnaDREAM - Poznań
3.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
DANCE IMPERIUM - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaDANCE IMPERIUM - Poznań
4.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaTOP DANCE STUDIO - Poznań

30+ (Senior 1) Open LA Polish CUP 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
DIAMENT - Wrocław
Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT - Wrocław
2.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
3.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
PERFECT DANCE - Kraków
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT DANCE - Kraków

40+ (Senior 2) Open ST Polish CUP 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salazhentsau Siarhei
Gawlik Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Salazhentsau Siarhei
Gawlik Ewa
Salazhentsau SiarheiGawlik EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2.Wącław Szczepan
Wącław Anna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaZAWIROWANI - Mysłowice

40+ (Senior 2) Open LA Polish CUP 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.

50+ (Senior 3) Open ST Polish CUP 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Basak Jarosław
Basak Beata
IGLICA - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataIGLICA - Wrocław
2.Czylok Mariusz
Czylok Alicja
ST IMPRESJA Kęty
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
Czylok MariuszCzylok AlicjaST IMPRESJA Kęty
3.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
IMPERIA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA - Kraków
4.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno
5.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
AMBER - Kołobrzeg
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaAMBER - Kołobrzeg
6.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica
7.Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
AKSEL - Rzeszów
Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL - Rzeszów
8.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław
9.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław
10.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
ESENS - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataESENS - Wrocław
11.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia
12.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły
13.Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
Stawiński JanPawelczyk MagdalenaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
14.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań
15.Wojas Tomasz
Wojas Anna
IGLICA - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaIGLICA - Wrocław
16.Sulmiński Zbigniew
Sulmiński Anke
Askania TSC Berlin
(Niemcy)
Sulmiński Zbigniew
Sulmiński Anke
Sulmiński ZbigniewSulmiński AnkeAskania TSC Berlin
(Niemcy)

50+ (Senior 3) Open LA Polish CUP 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haraś Stanisław
Haraś Diana
DREAM - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaDREAM - Poznań
2.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno
3.Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
AKSEL - Rzeszów
Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL - Rzeszów
4.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław
5.Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW
6.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia
7.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły
8.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań

60+ (Senior 4) Open ST Polish CUP 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów
2.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław
3.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA - Głogów
4.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK - Gliwice
5.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.

60+ (Senior 4) Open LA Polish CUP 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA - Głogów
2.Rosiek Marian
Rosiek Janina
ZAWIROWANI - Mysłowice
Rosiek Marian
Rosiek Janina
Rosiek MarianRosiek JaninaZAWIROWANI - Mysłowice
3.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK - Gliwice
4.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.

19+ (Powyżej 18) Open ST Polish CUP 15

eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augustynowicz Tomasz
Rós Ragnarsdóttir Rebekka
BLACK DANCE - Gdańsk
Augustynowicz Tomasz
Rós Ragnarsdóttir Rebekka
Augustynowicz TomaszRós Ragnarsdóttir RebekkaBLACK DANCE - Gdańsk
2.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków
3.Khersonskyy Fedor
Mazurek Martyna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Khersonskyy Fedor
Mazurek Martyna
Khersonskyy FedorMazurek MartynaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
4.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaAKSEL - Rzeszów
5.Kucharczyk Kamil
Kaczmarek Ewelina
Kucharczyk Kamil
Kaczmarek Ewelina
Kucharczyk KamilKaczmarek Ewelina
6.Kvaran Axel
Kogut Alicja
DUET - Warszawa
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut AlicjaDUET - Warszawa
7.Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
Mrozek DanielMatuszewska OliwiaGRACJA - Zielona Góra
8.Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
Niedzielski PiotrGoleń GabrielaAKSEL - Rzeszów
9.Onisk Witold
Synenko Kateryna
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Synenko Kateryna
Onisk WitoldSynenko KaterynaPOLISH CLUB - Warszawa
10.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa
11.Szymański Cezary
Domaradzka Julia
IMPERIA - Kraków
Szymański Cezary
Domaradzka Julia
Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA - Kraków
12.Urbański Paweł
Nicpoń Marcelina
JEDYNKA - Łódź
Urbański Paweł
Nicpoń Marcelina
Urbański PawełNicpoń MarcelinaJEDYNKA - Łódź
13.Zychla Szymon
Lipowska Olga
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Lipowska Olga
Zychla SzymonLipowska OlgaIGLICA - Wrocław
14.Śledź Karol
Szymczak Natalia
DUET - Warszawa
Śledź Karol
Szymczak Natalia
Śledź KarolSzymczak NataliaDUET - Warszawa
15.Rodin Dmytro
Alba Sofiia
no club
(Ukraina)
Rodin Dmytro
Alba Sofiia
Rodin DmytroAlba Sofiiano club
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open LA Polish CUP 33

eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antos Adrian
Świerk Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław
2.Ciura Maciej
Tomalska Maja
Master Artists Warszawa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaMaster Artists Warszawa
3.Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4.Drozd Wiktor
Drozd Wiktoria
ROYAL DANCE - Szczecin
Drozd Wiktor
Drozd Wiktoria
Drozd WiktorDrozd WiktoriaROYAL DANCE - Szczecin
5.Duraj Maksymilian
Filimonova Daria
DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
Duraj Maksymilian
Filimonova Daria
Duraj MaksymilianFilimonova DariaDANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
6.Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
4STEP - Siechnice
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP - Siechnice
7.Jesionek Karol
Nowina-Konopka Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Jesionek Karol
Nowina-Konopka Aleksandra
Jesionek KarolNowina-Konopka AleksandraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
8.Kaczmarek Igor
Drohomirecka Anna
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Drohomirecka Anna
Kaczmarek IgorDrohomirecka AnnaROYAL DANCE - Szczecin
9.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra
10.Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra
11.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław
12.Martsynyuk Oleksandr
Reziapova Arina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Martsynyuk Oleksandr
Reziapova Arina
Martsynyuk OleksandrReziapova ArinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
13.Mazur Jakub
Gryczka Marta
PRESTIGE - Katowice
Mazur Jakub
Gryczka Marta
Mazur JakubGryczka MartaPRESTIGE - Katowice
14.Nawrat Artur
Nawrat Monika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
15.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa
16.Orwat Konrad
Matusiak Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Matusiak Agata
Orwat KonradMatusiak AgataDANCE IMPERIUM - Poznań
17.Pomazanskyi Bohdan
Dziedziczak Natalia
KICK - Kielce
Pomazanskyi Bohdan
Dziedziczak Natalia
Pomazanskyi BohdanDziedziczak NataliaKICK - Kielce
18.Raczek Hubert
Mliczek Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Raczek Hubert
Mliczek Dominika
Raczek HubertMliczek DominikaPOLISH CLUB - Warszawa
19.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
20.Rzymkiewicz Krystian
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rzymkiewicz Krystian
Wiewiórka Julia
Rzymkiewicz KrystianWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa
21.Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
22.Semenchenko Mykyta
Toczek Paulina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Semenchenko Mykyta
Toczek Paulina
Semenchenko MykytaToczek PaulinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
23.Serafin Miłosz
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Serafin Miłosz
Krysta Agnieszka
Serafin MiłoszKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław
24.Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
PRESTIGE - Katowice
Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
Smaroń KonradMarcinkiewicz OliwiaPRESTIGE - Katowice
25.Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
26.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra
27.Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
Ujczak PawełBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław
28.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
IGLICA - Wrocław
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaIGLICA - Wrocław
29.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław
30.Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
31.Aliev Radu
Chirtoaca Sabina
Step Up
(Mołdawia)
Aliev Radu
Chirtoaca Sabina
Aliev RaduChirtoaca SabinaStep Up
(Mołdawia)
32.Katalov Aleksandr
Matulevičiūtė Ieva
Dance4fun/Žiburys
(Litwa)
Katalov Aleksandr
Matulevičiūtė Ieva
Katalov AleksandrMatulevičiūtė IevaDance4fun/Žiburys
(Litwa)
33.Volkovas Vladislavas
Salaseviciute Daniele
Toro
(Litwa)
Volkovas Vladislavas
Salaseviciute Daniele
Volkovas VladislavasSalaseviciute DanieleToro
(Litwa)

 

BLOK 4, rejestracja do 18 00, start: 19 00

1/2+finał kat. Dorośli (ADULT) ST / LA


25-29 (Pre-Senior) Open ST Polish CUP 0

25-29 (Pre-Senior) Open LA Polish CUP 0

14-15 (Junior 2) Open ST Polish CUP 21

UNDER 16
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów
2.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin
3.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno
4.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra
5.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów
6.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.
7.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów
8.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków
9.Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
Obojski MateuszSokołowska WiktoriaIMPERIA - Kraków
10.Olkowski Jan
Rudakova Mariia
ESENS - Wrocław
Olkowski Jan
Rudakova Mariia
Olkowski JanRudakova MariiaESENS - Wrocław
11.Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
Ovchinnikov DmytroLis ZuzannaIGLICA - Wrocław
12.Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
Pogorzelski KrzysztofKichuk MarynaPOLISH CLUB - Warszawa
13.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaROYAL DANCE - Szczecin
14.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań
15.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa
16.Szymoniak Mikołaj
Nieckarz Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Nieckarz Klaudia
Szymoniak MikołajNieckarz KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin
17.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
DANCECLUB - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaDANCECLUB - Szczecin
18.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów
19.Węgliński Filip
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Homoncik Marika
Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra
20.Gheorghica Ruslan
Bespalco Anna
Step Up
(Mołdawia)
Gheorghica Ruslan
Bespalco Anna
Gheorghica RuslanBespalco AnnaStep Up
(Mołdawia)
21.Nedaiborsci Dmitrii
Iasiko Zlata
Step Up
(Mołdawia)
Nedaiborsci Dmitrii
Iasiko Zlata
Nedaiborsci DmitriiIasiko ZlataStep Up
(Mołdawia)

14-15 (Junior 2) Open LA Polish CUP 24

UNDER 16
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
IDEA - Kraków
Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
Batóg OliwierStopczyńska AnnaIDEA - Kraków
2.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin
3.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno
4.Kosecki Nataniel
Szumańska Zuzanna Maria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Szumańska Zuzanna Maria
Kosecki NatanielSzumańska Zuzanna MariaCANTINERO - Tomaszów Maz.
5.Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES - Jaworzno
6.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów
7.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.
8.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów
9.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków
10.Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
Obojski MateuszSokołowska WiktoriaIMPERIA - Kraków
11.Olkowski Jan
Rudakova Mariia
ESENS - Wrocław
Olkowski Jan
Rudakova Mariia
Olkowski JanRudakova MariiaESENS - Wrocław
12.Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
Ovchinnikov DmytroLis ZuzannaIGLICA - Wrocław
13.Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
Pogorzelski KrzysztofKichuk MarynaPOLISH CLUB - Warszawa
14.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaROYAL DANCE - Szczecin
15.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań
16.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa
17.Szymoniak Mikołaj
Nieckarz Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Nieckarz Klaudia
Szymoniak MikołajNieckarz KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin
18.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
DANCECLUB - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaDANCECLUB - Szczecin
19.Ulich Arsenii
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Ulich Arsenii
Gajek Weronika
Ulich ArseniiGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.
20.Wierzbicki Szymon
Derda Wiktoria
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Derda Wiktoria
Wierzbicki SzymonDerda WiktoriaROYAL DANCE - Szczecin
21.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów
22.Gheorghica Ruslan
Bespalco Anna
Step Up
(Mołdawia)
Gheorghica Ruslan
Bespalco Anna
Gheorghica RuslanBespalco AnnaStep Up
(Mołdawia)
23.Jaloveckas Matas
Mickaite Migle
Dance 4fun
(Litwa)
Jaloveckas Matas
Mickaite Migle
Jaloveckas MatasMickaite MigleDance 4fun
(Litwa)
24.Nedaiborsci Dmitrii
Iasiko Zlata
Step Up
(Mołdawia)
Nedaiborsci Dmitrii
Iasiko Zlata
Nedaiborsci DmitriiIasiko ZlataStep Up
(Mołdawia)

16-18 (Młodzież) Open ST Polish CUP 24

UNDER 19
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Szymon
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Jareniowska Jagoda
Adamcewicz SzymonJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra
2.Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3.Häs Marcel
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Smuk Zuzanna
Häs MarcelSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra
4.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław
5.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno
6.Kaczmarski Maciej
Marecka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Marecka Amelia
Kaczmarski MaciejMarecka AmeliaDANCECLUB - Szczecin
7.Kaźmierczak Oliwier
Mużelak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Mużelak Julia
Kaźmierczak OliwierMużelak JuliaGRACJA - Zielona Góra
8.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra
9.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów
10.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów
11.Podfigurny Ziemowit
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Dopierała Wiktoria
Podfigurny ZiemowitDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin
12.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra
13.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków
14.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków
15.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno
16.Szor Hubert
Korzhanivska Violetta
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Korzhanivska Violetta
Szor HubertKorzhanivska ViolettaPOLISH CLUB - Warszawa
17.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
DANCECLUB - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaDANCECLUB - Szczecin
18.Tabor Natan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Tabor Natan
Żejmo Karolina
Tabor NatanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra
19.Gheorghica Ruslan
Bespalco Anna
Step Up
(Mołdawia)
Gheorghica Ruslan
Bespalco Anna
Gheorghica RuslanBespalco AnnaStep Up
(Mołdawia)
20.Krauciunas Jokubas
Slavinskaite Guste
Vyja
(Litwa)
Krauciunas Jokubas
Slavinskaite Guste
Krauciunas JokubasSlavinskaite GusteVyja
(Litwa)
21.Kutka Konradas
Jakubkaite Aine
Vyja
(Litwa)
Kutka Konradas
Jakubkaite Aine
Kutka KonradasJakubkaite AineVyja
(Litwa)
22.Nedaiborsci Dmitrii
Iasiko Zlata
Step Up
(Mołdawia)
Nedaiborsci Dmitrii
Iasiko Zlata
Nedaiborsci DmitriiIasiko ZlataStep Up
(Mołdawia)
23.Pishyi Nikita
Bourne Olivia
DanceVibe
(Ukraina)
Pishyi Nikita
Bourne Olivia
Pishyi NikitaBourne OliviaDanceVibe
(Ukraina)
24.Sadikov Nazar
sabina kucher
No club
(Ukraina)
Sadikov Nazar
sabina kucher
Sadikov Nazarsabina kucherNo club
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open LA Polish CUP 21

UNDER 19
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Szymon
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Jareniowska Jagoda
Adamcewicz SzymonJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra
2.Czarnocki Tomasz
Augustyniak Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Czarnocki Tomasz
Augustyniak Nikola
Czarnocki TomaszAugustyniak NikolaPOLISH CLUB - Warszawa
3.Häs Marcel
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Smuk Zuzanna
Häs MarcelSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra
4.Ivaneiko Maksym
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Juzek Dominika
Ivaneiko MaksymJuzek DominikaRONDO - Rybnik
5.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław
6.Kramarenko Nazar
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Kramarenko Nazar
Rybka Sandra
Kramarenko NazarRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa
7.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław
8.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra
9.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa
10.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław
11.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów
12.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków
13.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
DANCECLUB - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaDANCECLUB - Szczecin
14.Tabor Natan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Tabor Natan
Żejmo Karolina
Tabor NatanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra
15.Tribukhin Iwan
Larionova Daria
ROYAL DANCE - Szczecin
Tribukhin Iwan
Larionova Daria
Tribukhin IwanLarionova DariaROYAL DANCE - Szczecin
16.Wierzbicki Szymon
Derda Wiktoria
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Derda Wiktoria
Wierzbicki SzymonDerda WiktoriaROYAL DANCE - Szczecin
17.Wysocki Bartosz
Kriukova Oleksandra
IGLICA - Wrocław
Wysocki Bartosz
Kriukova Oleksandra
Wysocki BartoszKriukova OleksandraIGLICA - Wrocław
18.Gheorghica Ruslan
Bespalco Anna
Step Up
(Mołdawia)
Gheorghica Ruslan
Bespalco Anna
Gheorghica RuslanBespalco AnnaStep Up
(Mołdawia)
19.Krauciunas Jokubas
Slavinskaite Guste
Vyja
(Litwa)
Krauciunas Jokubas
Slavinskaite Guste
Krauciunas JokubasSlavinskaite GusteVyja
(Litwa)
20.Kutka Konradas
Jakubkaite Aine
Vyja
(Litwa)
Kutka Konradas
Jakubkaite Aine
Kutka KonradasJakubkaite AineVyja
(Litwa)
21.Ohiienko Oleksandr
Martyniuk Oleksandra
Inter-Dance
(Ukraina)
Ohiienko Oleksandr
Martyniuk Oleksandra
Ohiienko OleksandrMartyniuk OleksandraInter-Dance
(Ukraina)