Akademickie Mistrzostwa Polski PTT

2024-04-20 Łódź, Viva Dance Łódź


UWAGA

PARKING NA TERENIE ZATOKI SPORTU PŁATNY - 2 zł - 1h

ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA I BLOKU:
BLOK 1 - 16:30

UWAGA:
Przyjmujemy zapisy telefonicznie: 572 330 348

Nagrody finansowe:
1 miejsce 800 zł
2 miejsce 600 zł
3 miejsce 400 zł

Fryzury, makijaż - FENIX IMAGE
https://forms.office.com/r/UQYBw03zPm
TEL. 791-911-973

HOTEL ABTON oferuje 10% rabatu na nocleg na hasło VIVA DANCE

BLOK 1, rejestracja 15:00 - 16:00, próba parkietu 15:45 - 16:15, start: 16:30

19+ (Powyżej 18) Open ST Akademickie Mistrzostwa Polski 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań
2.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków
3.Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
4.Khersonskyy Fedor
Mazurek Martyna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Khersonskyy Fedor
Mazurek Martyna
Khersonskyy FedorMazurek MartynaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
5.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaAKSEL - Rzeszów
6.Kvaran Axel
Kogut Alicja
DUET - Warszawa
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut AlicjaDUET - Warszawa
7.Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
Mrozek DanielMatuszewska OliwiaGRACJA - Zielona Góra
8.Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
Niedzielski PiotrGoleń GabrielaAKSEL - Rzeszów
9.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice
10.Pałaszewski Rafał
Blukacz Weronika
DUET - Warszawa
Pałaszewski Rafał
Blukacz Weronika
Pałaszewski RafałBlukacz WeronikaDUET - Warszawa
11.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
12.Sambor Jakub
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Sambor Jakub
Zychla Wiktoria
Sambor JakubZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław
13.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice
14.Urbański Paweł
Nicpoń Marcelina
JEDYNKA - Łódź
Urbański Paweł
Nicpoń Marcelina
Urbański PawełNicpoń MarcelinaJEDYNKA - Łódź
15.Zychla Szymon
Lipowska Olga
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Lipowska Olga
Zychla SzymonLipowska OlgaIGLICA - Wrocław
16.Zygmunt Adam
Lisowiec Julia
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Adam
Lisowiec Julia
Zygmunt AdamLisowiec JuliaAKSEL - Rzeszów
17.Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
Łyda KonradSztukowska PaulinaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
18.Żygała Maciej
Domka Emilia
IMPERIA - Kraków
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA - Kraków

 

BLOK 2, rejestracja 17:30 - 18:30, próba parkietu 18:15 - 18:45, start: 19:00

19+ (Powyżej 18) Open LA Akademickie Mistrzostwa Polski 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzeski Bruno
Arczyńska Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Arczyńska Daria
Brzeski BrunoArczyńska DariaPOLISH CLUB - Warszawa
2.Ciura Maciej
Tomalska Maja
Master Artists Warszawa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaMaster Artists Warszawa
3.Danak Marcin
Noworolska Marcela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Danak Marcin
Noworolska Marcela
Danak MarcinNoworolska MarcelaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
4.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań
5.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków
6.Głogowski Piotr
Kudra Iga
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Głogowski Piotr
Kudra Iga
Głogowski PiotrKudra IgaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7.Jaworski Adrian
Tabak Alina
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Tabak Alina
Jaworski AdrianTabak AlinaROYAL DANCE - Szczecin
8.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice
9.Kotarba Szymon
Anderszewska Melody
POLISH CLUB - Warszawa
Kotarba Szymon
Anderszewska Melody
Kotarba SzymonAnderszewska MelodyPOLISH CLUB - Warszawa
10.Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra
11.Kruk Dawid
Haluch Nina
PRESTIGE - Katowice
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaPRESTIGE - Katowice
12.Lizura Jakub
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lizura Jakub
Putyra Weronika
Lizura JakubPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
13.Majewski Anton
Krysa Aleksandra
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Krysa Aleksandra
Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM - Chełm
14.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa
15.Orwat Konrad
Matusiak Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Matusiak Agata
Orwat KonradMatusiak AgataDANCE IMPERIUM - Poznań
16.Pajor Dawid
Filipova Anna
IGLICA - Wrocław
Pajor Dawid
Filipova Anna
Pajor DawidFilipova AnnaIGLICA - Wrocław
17.Sitek Sebastian
Kozioł Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Kozioł Lena
Sitek SebastianKozioł LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
18.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra
19.Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
CLASSIC - Warszawa
Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
Tomiak SzymonZacharska KatarzynaCLASSIC - Warszawa
20.Urban Marcel
Nowak Natalia
IGLICA - Wrocław
Urban Marcel
Nowak Natalia
Urban MarcelNowak NataliaIGLICA - Wrocław
21.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów