OTTT AKCENT CUP

2024-05-12 Będzin, AKCENT - Będzin


Plik z wynikami

UWAGA

Prosimy o zapoznanie się z godzinami bloków.

Dodatkowe zgłoszenia przyjmujemy Sms-em pod numerem 514 742 128
Zostaly dodane następujące kategorie:
w Bloku 1:
1.14-15 E Solo
2. 14-15 H Pary
W Bloku 2:
1. 12-13 D pary
2. 14-15 D Solo

Zostały usunięte kategorie : Do 9 G Pary, 10-11 H pary, 10-11 G Pary i Solo 10-11 F Pary, 12-13 E pary, 12-13 E Solo, 14-14 E, 16+ B ST

Fryzury i makijaż turniejowy Saint Dance Beauty. Zapisy pod numerem tel. 793 381 723

Foto relacja - LUKMER https://www.facebook.com/LUKMERfoto

Filmiki - Fotobudka360
https://www.facebook.com/profile.php?id=61556969581452

BLOK 1, rejestracja 8:00-9:00, próba parkietu 8:30-9:15, start: 9:30

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kiczek Helena
WDS - Katowice
Kiczek HelenaKiczek HelenaWDS - Katowice
2.Kovalova Valeriia
WDS - Katowice
Kovalova ValeriiaKovalova ValeriiaWDS - Katowice
3.Zborowska Hanna
WDS - Katowice
Zborowska HannaZborowska HannaWDS - Katowice
4.Berk Dawid
RONDO - Rybnik
Berk DawidBerk DawidRONDO - Rybnik
5.Bojarska Hanna
STYL - Kłomnice
Bojarska HannaBojarska HannaSTYL - Kłomnice
6.Ciupińska Liwia
STYL - Kłomnice
Ciupińska LiwiaCiupińska LiwiaSTYL - Kłomnice
7.Falana Alicja
STYL - Kłomnice
Falana AlicjaFalana AlicjaSTYL - Kłomnice
8.Mrowiec Natalia
STYL - Kłomnice
Mrowiec NataliaMrowiec NataliaSTYL - Kłomnice
9.Olczyk Lilianna
IMPULS - Chorzów
Olczyk LiliannaOlczyk LiliannaIMPULS - Chorzów
10.Pikuła Milena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Pikuła MilenaPikuła MilenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
11.Piontek Paulina
KS DANCE - Bytom
Piontek PaulinaPiontek PaulinaKS DANCE - Bytom
12.Ryś Hanna
IMPULS - Chorzów
Ryś HannaRyś HannaIMPULS - Chorzów
13.Wojtylas Natalia
AKCENT - Będzin
Wojtylas NataliaWojtylas NataliaAKCENT - Będzin

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Berk Jakub
Pindur Ewelina
RONDO - Rybnik
Berk Jakub
Pindur Ewelina
Berk JakubPindur EwelinaRONDO - Rybnik
2.Jędrasiak Antoni
Wawrzak Laura
STYL - Kłomnice
Jędrasiak Antoni
Wawrzak Laura
Jędrasiak AntoniWawrzak LauraSTYL - Kłomnice
3.Kulejewski Jakub
Skorupa Blanka
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kulejewski Jakub
Skorupa Blanka
Kulejewski JakubSkorupa BlankaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4.Marut Tymoteusz
Nawrot Maria
KS DANCE - Bytom
Marut Tymoteusz
Nawrot Maria
Marut TymoteuszNawrot MariaKS DANCE - Bytom
5.Ryś Szymon
Grabiec Izabela
IMPULS - Chorzów
Ryś Szymon
Grabiec Izabela
Ryś SzymonGrabiec IzabelaIMPULS - Chorzów

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białek Zofia
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Białek ZofiaBiałek ZofiaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie4 (+2)241
2.Chmielarz Wiktoria
STYL - Kłomnice
Chmielarz WiktoriaChmielarz WiktoriaSTYL - Kłomnice4 (+2)241
3.Dziepak Izabela
IMPULS - Chorzów
Dziepak IzabelaDziepak IzabelaIMPULS - Chorzów6 (+2)261
4.Ligocka Natalia
STYL - Kłomnice
Ligocka NataliaLigocka NataliaSTYL - Kłomnice4 (+2)241
5.Ociepa Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ociepa LauraOciepa LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+2)231
6.Parnowska Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Parnowska NataliaParnowska NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+2)241
7.Wysocka Nikola
AKCENT - Będzin
Wysocka NikolaWysocka NikolaAKCENT - Będzin2 (+2)221
8.Krupa Paulina
RONDO - Rybnik
Krupa PaulinaKrupa PaulinaRONDO - Rybnik6 (+1)162
9.Ochmanek Emilia
WDS - Katowice
Ochmanek EmiliaOchmanek EmiliaWDS - Katowice2 (+1)122
10.Profaska Maja
RONDO - Rybnik
Profaska MajaProfaska MajaRONDO - Rybnik8 (+1)182
11.Sobota Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sobota NikolaSobota NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)132
12.Sochacka Martyna
KS DANCE - Bytom
Sochacka MartynaSochacka MartynaKS DANCE - Bytom4 (+1)142
13.Spyrzyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Spyrzyńska AleksandraSpyrzyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+1)182
14.Stępkowska Jagoda
KS DANCE - Bytom
Stępkowska JagodaStępkowska JagodaKS DANCE - Bytom3 (+1)132

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajda Jakub
Sisman Małgorzata
TEAM - Ornontowice
Gajda Jakub
Sisman Małgorzata
Gajda JakubSisman MałgorzataTEAM - Ornontowice2 (+2)221
2.Płaneta Wojciech
Gandziarowska Amelia
KS DANCE - Bytom
Płaneta Wojciech
Gandziarowska Amelia
Płaneta WojciechGandziarowska AmeliaKS DANCE - Bytom9, 9 (+2)29, 91
3.Maj Wojciech
Piskulak Zuzanna
Akademia Tańca - Kielce
Maj Wojciech
Piskulak Zuzanna
Maj WojciechPiskulak ZuzannaAkademia Tańca - Kielce7 (+1)172

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Huber WiktoriaHuber WiktoriaSUKCES - Jaworzno2 (+2)221
2.Łabędź Urszula
M-TEAM - Kraków
Łabędź UrszulaŁabędź UrszulaM-TEAM - Kraków6 (+2)262
3.Zagórna Agata
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zagórna AgataZagórna AgataAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)153

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hachuła Miłosz
WDS - Katowice
Hachuła MiłoszHachuła MiłoszWDS - Katowice8 (+2)281
2.Wójcik Michalina
SUKCES - Jaworzno
Wójcik MichalinaWójcik MichalinaSUKCES - Jaworzno6 (+2)261
3.Gorzynik Kinga
DANCE KINGDOM - Zaborze
Gorzynik KingaGorzynik KingaDANCE KINGDOM - Zaborze8 (+1)182
4.Rottermund Nina
DANCE KINGDOM - Zaborze
Rottermund NinaRottermund NinaDANCE KINGDOM - Zaborze7 (+1)172
5.Musiolik Gabriela
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musiolik GabrielaMusiolik GabrielaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (-1)-11

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tucka Paulina
DANCE KINGDOM - Zaborze
Tucka PaulinaTucka PaulinaDANCE KINGDOM - Zaborze5 (+2)251
2.Ziarko Martyna
SUKCES - Jaworzno
Ziarko MartynaZiarko MartynaSUKCES - Jaworzno6 (+2)261
3.Goszczyńska Izabela
TEAM - Ornontowice
Goszczyńska IzabelaGoszczyńska IzabelaTEAM - Ornontowice4 (+1)142
4.Nieciecka Julia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Nieciecka JuliaNieciecka JuliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle12 Nieciecka Julia - G (+1)112Nieciecka Julia - G2

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pavliuchenko Antonina
IMPULS - Chorzów
Pavliuchenko AntoninaPavliuchenko AntoninaIMPULS - Chorzów4 (+2)241
2.Sczakiel Marta
PASSION DANCE Krapkowice
Sczakiel MartaSczakiel MartaPASSION DANCE Krapkowice5 (+2)252
3.Łukaszczyk Martyna
FORUM - Zabrze
Łukaszczyk MartynaŁukaszczyk MartynaFORUM - Zabrze2 (+2)222
4.Goldmann Martyna
FORUM - Zabrze
Goldmann MartynaGoldmann MartynaFORUM - Zabrze1 (+1)113
5.Matuszczyk Marcelina
FORUM - Zabrze
Matuszczyk MarcelinaMatuszczyk MarcelinaFORUM - Zabrze1 (+1)113
6.Sutor Magdalena
DANCE KINGDOM - Zaborze
Sutor MagdalenaSutor MagdalenaDANCE KINGDOM - Zaborze3 (+1)133

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuczyński Oliwier
Zeler Lena
ETIUDA - Radomsko
Kuczyński Oliwier
Zeler Lena
Kuczyński OliwierZeler LenaETIUDA - Radomsko11, 11 (+2)211, 111
2.Sajdok Michał
Pilśniak Oliwia
SKT FLOW - Stara Wieś
Sajdok Michał
Pilśniak Oliwia
Sajdok MichałPilśniak OliwiaSKT FLOW - Stara Wieś2, 2 (+1)12, 22

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żwilinkowska Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żwilinkowska AmeliaŻwilinkowska AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)161
2.Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka LidiaJabłonka LidiaIMPULS - Chorzów5 52
3.Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawik KarolinaŻurawik KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 13

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-12:00, próba parkietu 12:00-12:30, start: 12:45

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Yatsunova Mariia
SAKUN DANCE - Wrocław
Yatsunova MariiaYatsunova MariiaSAKUN DANCE - Wrocław1 (+1)111
2.Sochnieva Arina
DANCELOOK - Gliwice
Sochnieva ArinaSochnieva ArinaDANCELOOK - Gliwice2 22
3.Hajduk Kamil
WDS - Katowice
Hajduk KamilHajduk KamilWDS - Katowice0 03

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pacułt Aleksander
Kaniewska Katarzyna
M-TEAM - Kraków
Pacułt Aleksander
Kaniewska Katarzyna
Pacułt AleksanderKaniewska KatarzynaM-TEAM - Kraków F (+2)2F1
2.Parasyn Ignacy
Dąbrowska Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Ignacy
Dąbrowska Maja
Parasyn IgnacyDąbrowska MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
3.Bełkot Miłosz
Zaskórska Pola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bełkot Miłosz
Zaskórska Pola
Bełkot MiłoszZaskórska PolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5, 5 (+1)15, 53
4.Kowalczyk Gracjan
Kołodziejczyk Kinga
ETIUDA - Radomsko
Kowalczyk Gracjan
Kołodziejczyk Kinga
Kowalczyk GracjanKołodziejczyk KingaETIUDA - Radomsko5 (+1)153

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Turbak Alicja
M-TEAM - Kraków
Turbak AlicjaTurbak AlicjaM-TEAM - Kraków6 (+1)161
2.Wachowicz Jan
AnaDens Łódź
Wachowicz JanWachowicz JanAnaDens Łódź4 (+1)142
3.Walor Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Walor JuliaWalor JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)123
4.Kozłowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)154
5.Zobek Natalia
WDS - Katowice
Zobek NataliaZobek NataliaWDS - Katowice7 Zobek Natalia - E (+1)17Zobek Natalia - E5
6.Nowicka Wiktoria
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nowicka WiktoriaNowicka WiktoriaDANCE KINGDOM - Zaborze4 46
7.Synowiec Lusine
WDS - Katowice
Synowiec LusineSynowiec LusineWDS - Katowice0 07
8.Koźmin Patrycja
ASTRA - Oświęcim
Koźmin PatrycjaKoźmin PatrycjaASTRA - Oświęcim0 08
9.Pośpiech Natalia
IMPULS - Chorzów
Pośpiech NataliaPośpiech NataliaIMPULS - Chorzów0 09
10.Bielas Agata
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Bielas AgataBielas AgataEMOTION Dance Academy Oświęcim0 010

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Antoni
Pośpiech Julia
IMPERIA - Kraków
Kowalczyk Antoni
Pośpiech Julia
Kowalczyk AntoniPośpiech JuliaIMPERIA - Kraków3 (+1)131
2.Kowalik Dawid
Wąsowicz Nina Maria
AKCENT - Będzin
Kowalik Dawid
Wąsowicz Nina Maria
Kowalik DawidWąsowicz Nina MariaAKCENT - Będzin3 32
3.Marienko Vsevolod
Rudy Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marienko Vsevolod
Rudy Małgorzata
Marienko VsevolodRudy MałgorzataAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 03

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Halak Wiktoria
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Halak WiktoriaHalak WiktoriaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle13 Halak Wiktoria - G (+2)213Halak Wiktoria - G1
2.Kurzępa Martyna
SUKCES - Jaworzno
Kurzępa MartynaKurzępa MartynaSUKCES - Jaworzno8 (+2)281
3.Sadlińska Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sadlińska ŁucjaSadlińska ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.12 Sadlińska Łucja - G (+2)212Sadlińska Łucja - G1
4.Bolek Magdalena
THOMAS DANCE - Kraków
Bolek MagdalenaBolek MagdalenaTHOMAS DANCE - Kraków12 Bolek Magdalena - G (+1)112Bolek Magdalena - G2
5.Dziendziel Martyna
DANCE KINGDOM - Zaborze
Dziendziel MartynaDziendziel MartynaDANCE KINGDOM - Zaborze7 (+1)172
6.Karp Natalia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Karp NataliaKarp NataliaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+1)142

14-15 (Junior 2) D ST Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rynczuk MatyldaRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)131
2.Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Skrzypczak WeronikaSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice1 12

14-15 (Junior 2) D LA Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łapa Joanna
GALA - Mielec
Łapa JoannaŁapa JoannaGALA - Mielec5 (+1)151
2.Cichy Paulina
FORUM - Zabrze
Cichy PaulinaCichy PaulinaFORUM - Zabrze1 (+1)112
3.Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zawadzka KajaZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 33
4.Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Skrzypczak WeronikaSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice1 14
5.Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rynczuk MatyldaRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 25

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:30, próba parkietu 14:45-15:15, start: 15:30

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sekman Konrad
Lamla Julia
TEAM - Ornontowice
Sekman Konrad
Lamla Julia
Sekman KonradLamla JuliaTEAM - Ornontowice F (+2)2F1
2.Torkotiuk Myron
Dróżdż Maja
ESKADRA - Pabianice
Torkotiuk Myron
Dróżdż Maja
Torkotiuk MyronDróżdż MajaESKADRA - Pabianice11 (+2)2112
3.Ogierman Mateusz
Baron Karolina
TEAM - Ornontowice
Ogierman Mateusz
Baron Karolina
Ogierman MateuszBaron KarolinaTEAM - Ornontowice5 (+1)153
4.Różański Adam
Zawiślak Martyna
ETIUDA - Radomsko
Różański Adam
Zawiślak Martyna
Różański AdamZawiślak MartynaETIUDA - Radomsko1 (+1)113

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butanowicz Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Butanowicz AleksandraButanowicz AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec12 Butanowicz Aleksandra - F (+2)212Butanowicz Aleksandra - F1
2.Gąsior Iga
CUBANA - Nowy Targ
Gąsior IgaGąsior IgaCUBANA - Nowy Targ5 (+2)251
3.Kuźma Anna
CUBANA - Nowy Targ
Kuźma AnnaKuźma AnnaCUBANA - Nowy Targ8 (+2)281
4.Jabłońska Amelia
FORUM - Zabrze
Jabłońska AmeliaJabłońska AmeliaFORUM - Zabrze2 (+2)222
5.Kasik Jakub
DANCE KINGDOM - Zaborze
Kasik JakubKasik JakubDANCE KINGDOM - Zaborze12 Kasik Jakub - F (+2)212Kasik Jakub - F2
6.Kot Lena
WDS - Katowice
Kot LenaKot LenaWDS - Katowice4 (+2)242
7.Brewczyńska Zuzanna
FORUM - Zabrze
Brewczyńska ZuzannaBrewczyńska ZuzannaFORUM - Zabrze3 (+1)133
8.Czeszejko Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Czeszejko NataliaCzeszejko NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)173
9.Schlosser Natalia
FORUM - Zabrze
Schlosser NataliaSchlosser NataliaFORUM - Zabrze1 (+1)113
10.Wallon Zuzanna
FORUM - Zabrze
Wallon ZuzannaWallon ZuzannaFORUM - Zabrze1 (+1)113
11.Żołdak Alicja
FORUM - Zabrze
Żołdak AlicjaŻołdak AlicjaFORUM - Zabrze1 (+1)113

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajda Oliwia
TEAM - Ornontowice
Gajda OliwiaGajda OliwiaTEAM - Ornontowice4 (+1)141
2.Dziurkowska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dziurkowska LenaDziurkowska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)142
3.Grochowska Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Grochowska ZofiaGrochowska ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)143
4.Pieszczyk Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pieszczyk AmeliaPieszczyk AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 14
5.Zdziebko Angelika
KTT REWIA - Racibórz
Zdziebko AngelikaZdziebko AngelikaKTT REWIA - Racibórz0 05
6.Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
Górecka KlaudiaGórecka KlaudiaIMPULS - Chorzów0 06

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kharchuk Adam
Róg Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kharchuk Adam
Róg Maja
Kharchuk AdamRóg MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)141
2.Mazurek Michał
Piotrowska Zuzanna
TEAM - Ornontowice
Mazurek Michał
Piotrowska Zuzanna
Mazurek MichałPiotrowska ZuzannaTEAM - Ornontowice3 (+1)132
3.Ruszkowski Maciej
Lorek Maja
IMPERIA - Kraków
Ruszkowski Maciej
Lorek Maja
Ruszkowski MaciejLorek MajaIMPERIA - Kraków3 33
4.Fijałkowski Franciszek
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Andruszko Dorota
Fijałkowski FranciszekAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków1 1

12-13 (Junior 1) D ST Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin4 (+1)141
2.Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Kot IzabelaKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów0 02
3.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec0 03

12-13 (Junior 1) D LA Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Kot IzabelaKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)111
2.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin3 32
3.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec0 03

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow HannaFarafontow HannaFORUM - Zabrze6 (+1)161
2.Nawrat Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nawrat WeronikaNawrat WeronikaDANCE KINGDOM - Zaborze3 (+1)132
3.Walichrad Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Walichrad AleksandraWalichrad AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim6 (+1)163
4.Urban Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Urban PaulinaUrban PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 04
5.Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jackowska AmeliaJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 15
6.Wiśniowska Weronika
KTT REWIA - Racibórz
Wiśniowska WeronikaWiśniowska WeronikaKTT REWIA - Racibórz0 06
7.Mucha Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Mucha WiktoriaMucha WiktoriaIMPULS - Chorzów0 07

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow HannaFarafontow HannaFORUM - Zabrze5 (+1)151
2.Nawrat Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nawrat WeronikaNawrat WeronikaDANCE KINGDOM - Zaborze4 (+1)142
3.Walichrad Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Walichrad AleksandraWalichrad AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim4 (+1)143
4.Haraf Paulina
RÓŻA - Olesno
Haraf PaulinaHaraf PaulinaRÓŻA - Olesno5 (+1)154
5.Urban Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Urban PaulinaUrban PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 05
6.Włodarczak Nadia
IMPULS - Chorzów
Włodarczak NadiaWłodarczak NadiaIMPULS - Chorzów6 66
7.Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jackowska AmeliaJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 37
8.Wiśniowska Weronika
KTT REWIA - Racibórz
Wiśniowska WeronikaWiśniowska WeronikaKTT REWIA - Racibórz0 08
9.Mucha Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Mucha WiktoriaMucha WiktoriaIMPULS - Chorzów0 09

 

BLOK 4, rejestracja 16:00-17:00, próba parkietu 17:15-17:45, start: 18:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Leonard
Olbrzymek Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Olbrzymek Zuzanna
Włodarczyk LeonardOlbrzymek ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)171
2.Rachtan Igor
Gubas Nadia
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Gubas Nadia
Rachtan IgorGubas NadiaTEAM - Ornontowice5 (+1)152
3.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 (+1)133
4.Grzonka Adam
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Czajka Paulina
Grzonka AdamCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04
5.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka2 25
6.Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
ESENS - Wrocław
Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
Olszewski BartoszWujakowska AlicjaESENS - Wrocław0 06
7.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa6 67

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa7 (+1)171
2.Grzonka Adam
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Czajka Paulina
Grzonka AdamCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)122
3.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka3 33
4.Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
ESENS - Wrocław
Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
Olszewski BartoszWujakowska AlicjaESENS - Wrocław1 14

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
Rogala RajanSkórnicka AleksandraIMPERIA - Kraków E (+1)1E1
2.Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Kubiesa TomaszNowak PaulinaMagic Dance Chrzanów E (+1)1E2
3.Skuza Filip
Góra Magdalena
ESTYMA - Częstochowa
Skuza Filip
Góra Magdalena
Skuza FilipGóra MagdalenaESTYMA - Częstochowa2 23
4.Salamonowicz Igor
Żołnierz Małgorzata
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Salamonowicz Igor
Żołnierz Małgorzata
Salamonowicz IgorŻołnierz MałgorzataST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie-1 -14

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
Piguła PiotrPabian WiktoriaFORUM - Zabrze3 (+1)131
2.Miśkiewicz Bartłomiej
Kazior Anna
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Kazior Anna
Miśkiewicz BartłomiejKazior AnnaEVOLUTION - Kraków1 12

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miśkiewicz Bartłomiej
Kazior Anna
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Kazior Anna
Miśkiewicz BartłomiejKazior AnnaEVOLUTION - Kraków D (+1)1D1
2.Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Kubiesa TomaszNowak PaulinaMagic Dance Chrzanów5 (+1)152
3.Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
Rogala RajanSkórnicka AleksandraIMPERIA - Kraków2 23
4.Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
Piguła PiotrPabian WiktoriaFORUM - Zabrze3 34

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze C (+1)1C1
2.Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
Crepaldi PaoloSobieszek MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)142
3.Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL - Bielsko-Biała0 03
4.Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin ArtemPyciarz ZuzannaFLAMENCO - Siemianowice0 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Larysz Jakub
Zbierańska Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Larysz Jakub
Zbierańska Katarzyna
Larysz JakubZbierańska KatarzynaSUKCES - Jaworzno C (+1)1C1
2.Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
Crepaldi PaoloSobieszek MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 32

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaleta Oliwier
Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Paczyńska Aleksandra
Kaleta OliwierPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)161
2.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 62
3.Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin ArtemPyciarz ZuzannaFLAMENCO - Siemianowice1 13

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Voznyi Yaroslav
Bilnik Ewa
PRESTIGE - Katowice
Voznyi Yaroslav
Bilnik Ewa
Voznyi YaroslavBilnik EwaPRESTIGE - Katowice7 (+1)171
2.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków4 (+1)142
3.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków9 (+1)193
4.Cisiński Krystian
Peroń Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Cisiński Krystian
Peroń Weronika
Cisiński KrystianPeroń WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków11 114
5.Pach Mateusz
Góral Gabriela
IMPERIA - Kraków
Pach Mateusz
Góral Gabriela
Pach MateuszGóral GabrielaIMPERIA - Kraków0 05
6.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 66