V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA

2024-03-09 Wieliczka, JUST DANCE Wieliczka


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

Fryzura i makijaż damski
Sapphire Studio
Instagram - sapphire_studioo
Zapisy pod 883 943 070

BLOK 1, rejestracja 8:00 – 9:00, próba parkietu 9:00 - 9:25, start: 9:30

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Czechowska Hanna
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Czechowska HannaCzechowska HannaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
2.Figa Anastazja
JUST - Kraków
Figa AnastazjaFiga AnastazjaJUST - Kraków
3.Lenartowicz Hania
JUST - Kraków
Lenartowicz HaniaLenartowicz HaniaJUST - Kraków
4.Lenartowicz Maria
JUST - Kraków
Lenartowicz MariaLenartowicz MariaJUST - Kraków
5.Lesik Weronika
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Lesik WeronikaLesik WeronikaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
6.Nieć Weronika
JUST - Kraków
Nieć WeronikaNieć WeronikaJUST - Kraków
7.Piróg Natalia
JUST - Kraków
Piróg NataliaPiróg NataliaJUST - Kraków
8.Wiech Otylia
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Wiech OtyliaWiech OtyliaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
9.Żółkiewicz Maria
JUST DANCE Wieliczka
Żółkiewicz MariaŻółkiewicz MariaJUST DANCE Wieliczka

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Molsa Bartłomiej
Kowalska Konstancja
JUST - Kraków
Molsa Bartłomiej
Kowalska Konstancja
Molsa BartłomiejKowalska KonstancjaJUST - Kraków
2.Przybyłowski Jan
Mach Emilia
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Przybyłowski Jan
Mach Emilia
Przybyłowski JanMach EmiliaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
3.Skowroński Adam
Litwin Liliana
JUST DANCE Wieliczka
Skowroński Adam
Litwin Liliana
Skowroński AdamLitwin LilianaJUST DANCE Wieliczka
4.Szyc Oliwier
Golowska Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Szyc Oliwier
Golowska Gabriela
Szyc OliwierGolowska GabrielaJUST DANCE Wieliczka

Do 9 (Do 9) Srebro KOMB 5T Solo Dance 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Żogała Aniela
FANTAZJA - Kraków
Żogała AnielaŻogała AnielaFANTAZJA - Kraków

Do 9 (Do 9) Srebro KOMB 5T 0

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Boczar Julia
JUST - Kraków
Boczar JuliaBoczar JuliaJUST - Kraków
2.Filipek Milena
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Filipek MilenaFilipek MilenaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
3.Juszczak Jagoda
JUST - Kraków
Juszczak JagodaJuszczak JagodaJUST - Kraków
4.Lachowolska Maria
JUST - Kraków
Lachowolska MariaLachowolska MariaJUST - Kraków
5.Moskwa Antonina
JUST - Kraków
Moskwa AntoninaMoskwa AntoninaJUST - Kraków
6.Nowakowska Joanna
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Nowakowska JoannaNowakowska JoannaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
7.Przybyłowska Lidia
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Przybyłowska LidiaPrzybyłowska LidiaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
8.Pyzik Amelia
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Pyzik AmeliaPyzik AmeliaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
9.Rybka Emilia
JUST - Kraków
Rybka EmiliaRybka EmiliaJUST - Kraków
10.Wojdyła Wanda
JUST - Kraków
Wojdyła WandaWojdyła WandaJUST - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Sieradzy Jan
Cisek Emilia
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Sieradzy Jan
Cisek Emilia
Sieradzy JanCisek EmiliaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
2.Ziajka Mateusz
Jędrysiak Nikola
JUST DANCE Wieliczka
Ziajka Mateusz
Jędrysiak Nikola
Ziajka MateuszJędrysiak NikolaJUST DANCE Wieliczka

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T Solo Dance 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Lachman Stanisław
Borowska Agata
Tańcownia - Kraków
Lachman Stanisław
Borowska Agata
Lachman StanisławBorowska AgataTańcownia - Kraków

12-15 (12 - 15) Brąz KOMB 4T Solo Dance 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Musiał Alicja
JUST - Kraków
Musiał AlicjaMusiał AlicjaJUST - Kraków
2.Rybka Dominika
JUST - Kraków
Rybka DominikaRybka DominikaJUST - Kraków

12-15 (12 - 15) Brąz KOMB 4T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kostkiewicz Piotr
Gałkowska Natalia
JUST - Kraków
Kostkiewicz Piotr
Gałkowska Natalia
Kostkiewicz PiotrGałkowska NataliaJUST - Kraków

12-15 (12 - 15) Srebro KOMB 4T Solo Dance 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Biegun Dominik
Tańcownia - Kraków
Biegun DominikBiegun DominikTańcownia - Kraków
2.Rojek Magdalena
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Rojek MagdalenaRojek MagdalenaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
3.Woźniak Emilia
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Woźniak EmiliaWoźniak EmiliaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
4.Fiksak Weronika
JUST - Kraków
Fiksak WeronikaFiksak WeronikaJUST - Kraków
5.Rzeczycka Magdalena
JUST - Kraków
Rzeczycka MagdalenaRzeczycka MagdalenaJUST - Kraków

12-15 (12 - 15) Srebro KOMB 4T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Woźniak Miłosz
Nowakowska Helena
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Woźniak Miłosz
Nowakowska Helena
Woźniak MiłoszNowakowska HelenaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
2.Śliwiński Karol
Woźniak Kaja
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Śliwiński Karol
Woźniak Kaja
Śliwiński KarolWoźniak KajaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek

 

BLOK 2, rejestracja 11.15 – 12.00, próba parkietu 11.55 – 12.25, start: 12:30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance 31

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Antosik Magdalena
Tańcownia - Kraków
Antosik MagdalenaAntosik MagdalenaTańcownia - Kraków
2.Augustynek Lena
JUST DANCE Wieliczka
Augustynek LenaAugustynek LenaJUST DANCE Wieliczka
3.Bugaj Anna
JUST DANCE Wieliczka
Bugaj AnnaBugaj AnnaJUST DANCE Wieliczka
4.Bukowska Julia
Tańcownia - Kraków
Bukowska JuliaBukowska JuliaTańcownia - Kraków
5.Cempura Alicja
JUST DANCE Wieliczka
Cempura AlicjaCempura AlicjaJUST DANCE Wieliczka
6.Choma Kornelia
Tańcownia - Kraków
Choma KorneliaChoma KorneliaTańcownia - Kraków
7.Cortines Gabriela
Tańcownia - Kraków
Cortines GabrielaCortines GabrielaTańcownia - Kraków
8.Dziadyk Szymon
Tańcownia - Kraków
Dziadyk SzymonDziadyk SzymonTańcownia - Kraków
9.Dziedzic Aleksandra
JUST DANCE Wieliczka
Dziedzic AleksandraDziedzic AleksandraJUST DANCE Wieliczka
10.Dębosz Helena
JUST DANCE Wieliczka
Dębosz HelenaDębosz HelenaJUST DANCE Wieliczka
11.Gruchała Łucja
JUST DANCE Wieliczka
Gruchała ŁucjaGruchała ŁucjaJUST DANCE Wieliczka
12.Gryz Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Gryz ZuzannaGryz ZuzannaJUST DANCE Wieliczka
13.Gwiazda Zuzanna
Tańcownia - Kraków
Gwiazda ZuzannaGwiazda ZuzannaTańcownia - Kraków
14.Klubenko Miroslava
Tańcownia - Kraków
Klubenko MiroslavaKlubenko MiroslavaTańcownia - Kraków
15.Kulma Bianka
JUST DANCE Wieliczka
Kulma BiankaKulma BiankaJUST DANCE Wieliczka
16.Litwin Aleksandra
JUST DANCE Wieliczka
Litwin AleksandraLitwin AleksandraJUST DANCE Wieliczka
17.Nawalny Ignacy
Tańcownia - Kraków
Nawalny IgnacyNawalny IgnacyTańcownia - Kraków
18.Nodzyńska Maria
Tańcownia - Kraków
Nodzyńska MariaNodzyńska MariaTańcownia - Kraków
19.Nowosielski Antoni
Tańcownia - Kraków
Nowosielski AntoniNowosielski AntoniTańcownia - Kraków
20.Oleś Julia
Tańcownia - Kraków
Oleś JuliaOleś JuliaTańcownia - Kraków
21.Oleś Lena
Tańcownia - Kraków
Oleś LenaOleś LenaTańcownia - Kraków
22.Pachel Eryk
Tańcownia - Kraków
Pachel ErykPachel ErykTańcownia - Kraków
23.Palonek Anna
JUST DANCE Wieliczka
Palonek AnnaPalonek AnnaJUST DANCE Wieliczka
24.Pilawski Wojciech
Tańcownia - Kraków
Pilawski WojciechPilawski WojciechTańcownia - Kraków
25.Rybczyński Jakub
Tańcownia - Kraków
Rybczyński JakubRybczyński JakubTańcownia - Kraków
26.Savchenko Anita
JUST DANCE Wieliczka
Savchenko AnitaSavchenko AnitaJUST DANCE Wieliczka
27.Socha Maja
JUST DANCE Wieliczka
Socha MajaSocha MajaJUST DANCE Wieliczka
28.Waligóra Aleksandra
Tańcownia - Kraków
Waligóra AleksandraWaligóra AleksandraTańcownia - Kraków
29.Wcisło Szymon
Tańcownia - Kraków
Wcisło SzymonWcisło SzymonTańcownia - Kraków
30.Wójcik Pola
Tańcownia - Kraków
Wójcik PolaWójcik PolaTańcownia - Kraków
31.Zając Emil
Tańcownia - Kraków
Zając EmilZając EmilTańcownia - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Siemieniecki Milan
Mróz Antonina
JUST DANCE Wieliczka
Siemieniecki Milan
Mróz Antonina
Siemieniecki MilanMróz AntoninaJUST DANCE Wieliczka

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T Duety 0

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ślusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
JUST DANCE Wieliczka
Ślusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
Ślusarek KrzysztofWęgrzyn AnnaJUST DANCE Wieliczka

Do 9 (Do 9) G KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazurek Michał
Piotrowska Zuzanna
TEAM - Ornontowice
Mazurek Michał
Piotrowska Zuzanna
Mazurek MichałPiotrowska ZuzannaTEAM - Ornontowice
2.Sekman Konrad
Lamla Julia
TEAM - Ornontowice
Sekman Konrad
Lamla Julia
Sekman KonradLamla JuliaTEAM - Ornontowice

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubas Maja
JUST DANCE Wieliczka
Kubas MajaKubas MajaJUST DANCE Wieliczka
2.Nieckarz Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz NataliaNieckarz NataliaJUST DANCE Wieliczka
3.Pasternak Kornelia
JUST DANCE Wieliczka
Pasternak KorneliaPasternak KorneliaJUST DANCE Wieliczka
4.Pitala Wiktoria
JUST DANCE Wieliczka
Pitala WiktoriaPitala WiktoriaJUST DANCE Wieliczka
5.Prażmowska Maria
JUST DANCE Wieliczka
Prażmowska MariaPrażmowska MariaJUST DANCE Wieliczka
6.Wierzgacz Hanna
JUST DANCE Wieliczka
Wierzgacz HannaWierzgacz HannaJUST DANCE Wieliczka

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawiec-Lanckorońska Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Morawiec-Lanckorońska GabrielaMorawiec-Lanckorońska GabrielaJUST DANCE Wieliczka
2.Palonek Maria
JUST DANCE Wieliczka
Palonek MariaPalonek MariaJUST DANCE Wieliczka

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czajka Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Czajka MartynaCzajka MartynaJUST DANCE Wieliczka
2.Gąsior Iga
CUBANA - Nowy Targ
Gąsior IgaGąsior IgaCUBANA - Nowy Targ
3.Kuźma Anna
CUBANA - Nowy Targ
Kuźma AnnaKuźma AnnaCUBANA - Nowy Targ

 

BLOK 3, rejestracja 14:15 – 15:00, próba parkietu 14:55 – 15:25, start: 15:30

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczurek Jakub
Drzymała Lena
Tańcownia - Kraków
Szczurek Jakub
Drzymała Lena
Szczurek JakubDrzymała LenaTańcownia - Kraków
2.Uchacz Maciej
Zięba Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Uchacz Maciej
Zięba Martyna
Uchacz MaciejZięba MartynaJUST DANCE Wieliczka

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuchta Daniel
Jurowicz Maja
TEAM - Ornontowice
Kuchta Daniel
Jurowicz Maja
Kuchta DanielJurowicz MajaTEAM - Ornontowice
2.Sosiński Aleksander
Dziedzic Julia
JUST DANCE Wieliczka
Sosiński Aleksander
Dziedzic Julia
Sosiński AleksanderDziedzic JuliaJUST DANCE Wieliczka
3.Szpak Natan
Ławniczek Małgorzata
KICK - Kielce
Szpak Natan
Ławniczek Małgorzata
Szpak NatanŁawniczek MałgorzataKICK - Kielce

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
Bąk MaximilianDomaradzka LenaDANCE ACADEMY - Stalowa Wola
2.Chwała Hubert
Duda Aurelia
JUST DANCE Wieliczka
Chwała Hubert
Duda Aurelia
Chwała HubertDuda AureliaJUST DANCE Wieliczka
3.Kwinta Filip
Bartłomowicz Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Kwinta Filip
Bartłomowicz Natalia
Kwinta FilipBartłomowicz NataliaJUST DANCE Wieliczka
4.Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
JUST DANCE Wieliczka
Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE Wieliczka

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Martyniuk Darya
SAKUN DANCE - Wrocław
Martyniuk DaryaMartyniuk DaryaSAKUN DANCE - Wrocław

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 16:45 – 17:30, próba parkietu 17:30 – 17:55, start: 18:00

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Piotr
Brzegowy Magdalena
JUST DANCE Wieliczka
Chmiel Piotr
Brzegowy Magdalena
Chmiel PiotrBrzegowy MagdalenaJUST DANCE Wieliczka

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuśnierz Michał
Słoma Patrycja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Słoma Patrycja
Kuśnierz MichałSłoma PatrycjaJUST DANCE Wieliczka
2.Rachtan Igor
Gubas Nadia
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Gubas Nadia
Rachtan IgorGubas NadiaTEAM - Ornontowice
3.Słoma Rafał
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Muniak Małgorzata
Słoma RafałMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka
4.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuśnierz Michał
Słoma Patrycja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Słoma Patrycja
Kuśnierz MichałSłoma PatrycjaJUST DANCE Wieliczka
2.Rachtan Igor
Gubas Nadia
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Gubas Nadia
Rachtan IgorGubas NadiaTEAM - Ornontowice
3.Słoma Rafał
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Muniak Małgorzata
Słoma RafałMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka
4.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaulbert Jakub
Wszołek Klaudia
SEMPRE - Kraków
Kaulbert Jakub
Wszołek Klaudia
Kaulbert JakubWszołek KlaudiaSEMPRE - Kraków

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiciński Łukasz
Jantas Aleksandra
JUST DANCE Wieliczka
Wiciński Łukasz
Jantas Aleksandra
Wiciński ŁukaszJantas AleksandraJUST DANCE Wieliczka

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butsiak Yan
Kwiecień Marcelina
Akademia Tańca - Kielce
Butsiak Yan
Kwiecień Marcelina
Butsiak YanKwiecień MarcelinaAkademia Tańca - Kielce
2.Gałek Albert
Pokachailo Anastasiia
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Pokachailo Anastasiia
Gałek AlbertPokachailo AnastasiiaSEMPRE - Kraków
3.Wiciński Łukasz
Jantas Aleksandra
JUST DANCE Wieliczka
Wiciński Łukasz
Jantas Aleksandra
Wiciński ŁukaszJantas AleksandraJUST DANCE Wieliczka

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzan Oliwer
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kordula Kaja
Krzan OliwerKordula KajaJUST DANCE Wieliczka

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzan Oliwer
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kordula Kaja
Krzan OliwerKordula KajaJUST DANCE Wieliczka