OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO OKRĘG MAŁOPOLSKI oraz V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA

2024-03-10 Wieliczka, JUST DANCE Wieliczka


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

Fryzura i makijaż damski
Sapphire Studio
Instagram - sapphire_studioo
Zapisy pod 883 943 070

BLOK 1, rejestracja 8:00 – 9:00, próba parkietu 9:00 – 9:25, start: 9:30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
JUST DANCE Wieliczka
Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
Kucharczyk KacperStawarz LenaJUST DANCE Wieliczka
2.Pabis Jakub
Zadak Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Pabis Jakub
Zadak Martyna
Pabis JakubZadak MartynaJUST DANCE Wieliczka
3.Wiciński Mateusz
Szczepańska Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Wiciński Mateusz
Szczepańska Martyna
Wiciński MateuszSzczepańska MartynaJUST DANCE Wieliczka
4.Zielonka Wojtek
Szewczyk Karina
JUST DANCE Wieliczka
Zielonka Wojtek
Szewczyk Karina
Zielonka WojtekSzewczyk KarinaJUST DANCE Wieliczka

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąber Emilia
JUST DANCE Wieliczka
Bąber EmiliaBąber EmiliaJUST DANCE Wieliczka
2.Strojek Maja
JUST DANCE Wieliczka
Strojek MajaStrojek MajaJUST DANCE Wieliczka
3.Waś Julia
JUST DANCE Wieliczka
Waś JuliaWaś JuliaJUST DANCE Wieliczka

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gibas Magdalena
ST IMPRESJA Kęty
Gibas MagdalenaGibas MagdalenaST IMPRESJA Kęty

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawęda Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Gawęda ZuzannaGawęda ZuzannaJUST DANCE Wieliczka

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głuszko MariaGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Solo Dance 2

Mistrzostwa Okręgu
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślińska Maria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Cieślińska MariaCieślińska MariaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2.Żogała Aniela
FANTAZJA - Kraków
Żogała AnielaŻogała AnielaFANTAZJA - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Solo Dance 0

Mistrzostwa Okręgu

 

BLOK 2, rejestracja 11.15 – 12.00, próba parkietu 11:55 – 12:25, start: 12:30

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C ST Solo Dance PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA Solo Dance PREMIUM 0

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T 0

Mistrzostwa Okręgu

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T 0

Mistrzostwa Okręgu

12-13 (Junior 1) Open ST Solo Dance 1

Mistrzostwa Okręgu
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawęda Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Gawęda ZuzannaGawęda ZuzannaJUST DANCE Wieliczka

12-13 (Junior 1) Open LA Solo Dance 1

Mistrzostwa Okręgu
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawęda Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Gawęda ZuzannaGawęda ZuzannaJUST DANCE Wieliczka

14-15 (Junior 2) Open ST Solo Dance 2

Mistrzostwa Okręgu
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Doniec NataliaDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków
2.Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głuszko MariaGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl

14-15 (Junior 2) Open LA Solo Dance 3

Mistrzostwa Okręgu
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Doniec NataliaDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków
2.Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głuszko MariaGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl
3.Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zawadzka KajaZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec

25-29 (Pre-Senior) Open ST 0

Mistrzostwa Okręgu

25-29 (Pre-Senior) Open LA 0

Mistrzostwa Okręgu

60+ (Senior 4) Open ST 1

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków

60+ (Senior 4) Open LA 1

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków

 

BLOK 3, rejestracja 14:00 – 15:00, próba parkietu 14:55 – 15:25, start: 15:30

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) Open ST 0

Mistrzostwa Okręgu

12-13 (Junior 1) Open LA 0

Mistrzostwa Okręgu

16-20 (Młodzież starsza) Open ST 0

Mistrzostwa Okręgu

16-20 (Młodzież starsza) Open LA 0

Mistrzostwa Okręgu

16+ (Powyżej 15) Open ST Solo Dance 1

Mistrzostwa Okręgu
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kleszcz IgaKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

16+ (Powyżej 15) Open LA Solo Dance 1

Mistrzostwa Okręgu
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kleszcz IgaKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

 

BLOK 4, rejestracja 16:45-17:30, próba parkietu 17:30-17:55, start: 18:00

14-15 (Junior 2) Open ST 0

Mistrzostwa Okręgu

14-15 (Junior 2) Open LA 0

Mistrzostwa Okręgu

16-18 (Młodzież) Open ST 1

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków

16-18 (Młodzież) Open LA 1

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków

19+ (Powyżej 18) Open ST 0

Mistrzostwa Okręgu

19+ (Powyżej 18) Open LA 2

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
2.Sitek Sebastian
Kozioł Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Kozioł Lena
Sitek SebastianKozioł LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków

30+ (Senior 1) Open ST 1

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków

30+ (Senior 1) Open LA 1

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
PERFECT DANCE - Kraków
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT DANCE - Kraków

40+ (Senior 2) Open ST 4

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Mączka Robert
Gut Ewa
JUST DANCE Wieliczka
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaJUST DANCE Wieliczka
2.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice
3.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość
4.Wącław Szczepan
Wącław Anna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaZAWIROWANI - Mysłowice

40+ (Senior 2) Open LA 4

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Mączka Robert
Gut Ewa
JUST DANCE Wieliczka
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaJUST DANCE Wieliczka
2.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice
3.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość
4.Wącław Szczepan
Wącław Anna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaZAWIROWANI - Mysłowice

50+ (Senior 3) Open ST 1

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków

50+ (Senior 3) Open LA 0

Mistrzostwa Okręgu