II OTTT SPRING WALTZ O PUCHAR WALCA BURISTRZA GŁOGÓWKA

2024-04-21 Głogówek, FORTUNA Głogówek


UWAGA

W każdym bloku odbędzie tradycyjna konkurencja: puchar za taniec walc

Zmiana godzin rozpoczęcia. Prosimy o sprawdzenie

Na turnieju jest możliwość zrobienia fryzur oraz make-up: Akademia Fryzjerstwa I Wizażu Anna Saska-Seremet . Zapisy: 509321956 ( zapis są do piątku 22:00 )

BLOK 1, rejestracja 10.00-11.00, próba parkietu 10.30-11.15, start: 11.30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białek Zofia
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Białek ZofiaBiałek ZofiaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
2.Bzdok Hanna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Bzdok HannaBzdok HannaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
3.Bzdok Zuzanna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Bzdok ZuzannaBzdok ZuzannaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
4.Elbin Karolina
FORTUNA Głogówek
Elbin KarolinaElbin KarolinaFORTUNA Głogówek
5.Krupa Paulina
RONDO - Rybnik
Krupa PaulinaKrupa PaulinaRONDO - Rybnik
6.Lerch-Mleczko Magdalena
FORTUNA Głogówek
Lerch-Mleczko MagdalenaLerch-Mleczko MagdalenaFORTUNA Głogówek
7.Marzodko Julia
PASSION DANCE Krapkowice
Marzodko JuliaMarzodko JuliaPASSION DANCE Krapkowice
8.Mucha Maria
FORTUNA Głogówek
Mucha MariaMucha MariaFORTUNA Głogówek
9.Osiecka Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Osiecka OliwiaOsiecka OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
10.Profaska Maja
RONDO - Rybnik
Profaska MajaProfaska MajaRONDO - Rybnik
11.Sikora Emilia
JOKER DANCE - Wrocław
Sikora EmiliaSikora EmiliaJOKER DANCE - Wrocław
12.Szpiech Alicja
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szpiech AlicjaSzpiech AlicjaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
13.Wiencek Liliana
PASSION DANCE Krapkowice
Wiencek LilianaWiencek LilianaPASSION DANCE Krapkowice

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pośpiech Natalia
IMPULS - Chorzów
Pośpiech NataliaPośpiech NataliaIMPULS - Chorzów
2.Sczakiel Marta
PASSION DANCE Krapkowice
Sczakiel MartaSczakiel MartaPASSION DANCE Krapkowice

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorzynik Kinga
DANCE KINGDOM - Zaborze
Gorzynik KingaGorzynik KingaDANCE KINGDOM - Zaborze
2.Lerch Kordian
FORTUNA Głogówek
Lerch KordianLerch KordianFORTUNA Głogówek
3.Ostrowska Sabina
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Ostrowska SabinaOstrowska SabinaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
4.Picho Emilia
RONDO - Rybnik
Picho EmiliaPicho EmiliaRONDO - Rybnik
5.Rokoszak Paulina
RONDO - Rybnik
Rokoszak PaulinaRokoszak PaulinaRONDO - Rybnik
6.Tytoń Milena
IMPULS - Chorzów
Tytoń MilenaTytoń MilenaIMPULS - Chorzów
7.Walaszczyk Alicja
IMPULS - Chorzów
Walaszczyk AlicjaWalaszczyk AlicjaIMPULS - Chorzów

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszka Liwia
PASSION DANCE Krapkowice
Gruszka LiwiaGruszka LiwiaPASSION DANCE Krapkowice
2.Kalika Liliana
AKCENT - Będzin
Kalika LilianaKalika LilianaAKCENT - Będzin
3.Koćwin Alicja
FORTUNA Głogówek
Koćwin AlicjaKoćwin AlicjaFORTUNA Głogówek
4.Los Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Los WiktoriaLos WiktoriaRÓŻA - Olesno
5.Rapacz Małgorzata
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Rapacz MałgorzataRapacz MałgorzataDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haber Wiktor
Grudzińska Pola
JOKER DANCE - Wrocław
Haber Wiktor
Grudzińska Pola
Haber WiktorGrudzińska PolaJOKER DANCE - Wrocław
2.Mucha Maria
Fomin Denis
FORTUNA Głogówek
Mucha Maria
Fomin Denis
Mucha MariaFomin DenisFORTUNA Głogówek

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślak Bartosz
Grudzińska Nel
JOKER DANCE - Wrocław
Cieślak Bartosz
Grudzińska Nel
Cieślak BartoszGrudzińska NelJOKER DANCE - Wrocław
2.Czok Dominik
Szczypior Oliwia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czok Dominik
Szczypior Oliwia
Czok DominikSzczypior OliwiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3.Dąbek Rafał
Nieroda Kalina
ST Iluzja Trzebinia
Dąbek Rafał
Nieroda Kalina
Dąbek RafałNieroda KalinaST Iluzja Trzebinia
4.Rosicki Łukasz
Sala Maja
RÓŻA - Olesno
Rosicki Łukasz
Sala Maja
Rosicki ŁukaszSala MajaRÓŻA - Olesno
5.Stellmach Armin
Musioł Hanna
RÓŻA - Olesno
Stellmach Armin
Musioł Hanna
Stellmach ArminMusioł HannaRÓŻA - Olesno
6.Syrek Dominik
Twardzik Paulina
RONDO - Rybnik
Syrek Dominik
Twardzik Paulina
Syrek DominikTwardzik PaulinaRONDO - Rybnik

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajer Natalia
Żywina Krzysztof
FORTUNA Głogówek
Bajer Natalia
Żywina Krzysztof
Bajer NataliaŻywina KrzysztofFORTUNA Głogówek
2.Grzonka Damian
Grinspek Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Damian
Grinspek Zofia
Grzonka DamianGrinspek ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.
3.Musiał Stanisław
Niedośpiał Martyna
SKT FLOW - Stara Wieś
Musiał Stanisław
Niedośpiał Martyna
Musiał StanisławNiedośpiał MartynaSKT FLOW - Stara Wieś
4.Wypchło Oliwier
Stężały Aurelia
RETRO - Kępno
Wypchło Oliwier
Stężały Aurelia
Wypchło OliwierStężały AureliaRETRO - Kępno

 

BLOK 2, rejestracja 12.30-13.30, próba parkietu 13.15-13.45, start: 14.00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koćwin Paulina
FORTUNA Głogówek
Koćwin PaulinaKoćwin PaulinaFORTUNA Głogówek
2.Neudek Nadia
IMPULS - Chorzów
Neudek NadiaNeudek NadiaIMPULS - Chorzów
3.Sochnieva Arina
DANCELOOK - Gliwice
Sochnieva ArinaSochnieva ArinaDANCELOOK - Gliwice
4.Tomys Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Tomys WiktoriaTomys WiktoriaRÓŻA - Olesno

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Aleksandra
KTT QUICK STEP - Miedźno
Krawczyk AleksandraKrawczyk AleksandraKTT QUICK STEP - Miedźno
2.Nowicka Wiktoria
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nowicka WiktoriaNowicka WiktoriaDANCE KINGDOM - Zaborze
3.Sieprawski Aleksander
ST Iluzja Trzebinia
Sieprawski AleksanderSieprawski AleksanderST Iluzja Trzebinia
4.Zobek Natalia
WDS - Katowice
Zobek NataliaZobek NataliaWDS - Katowice

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koziński Antoni
Sobieraj Julianna
ETIUDA - Radomsko
Koziński Antoni
Sobieraj Julianna
Koziński AntoniSobieraj JuliannaETIUDA - Radomsko
2.Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
RÓŻA - Olesno
Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
Moskalenko RomanPietruska ZofiaRÓŻA - Olesno
3.Ziomek Karol
Świerc Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Ziomek Karol
Świerc Marta
Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuc Piotr
Zyśk Malwina
KTT QUICK STEP - Miedźno
Kuc Piotr
Zyśk Malwina
Kuc PiotrZyśk MalwinaKTT QUICK STEP - Miedźno
2.Sekman Konrad
Lamla Julia
TEAM - Ornontowice
Sekman Konrad
Lamla Julia
Sekman KonradLamla JuliaTEAM - Ornontowice
3.Ćwikłowski Jan
Sarnes Laura
FORTUNA Głogówek
Ćwikłowski Jan
Sarnes Laura
Ćwikłowski JanSarnes LauraFORTUNA Głogówek

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Dróżdż Witold
Siroshtan Alisa
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Witold
Siroshtan Alisa
Dróżdż WitoldSiroshtan AlisaIGLICA - Wrocław
3.Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
RONDO - Rybnik
Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
Mandrysz BartoszKarasińska MilenaRONDO - Rybnik

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gach Kacper
Buzała Nina
PASSION DANCE Krapkowice
Gach Kacper
Buzała Nina
Gach KacperBuzała NinaPASSION DANCE Krapkowice
2.Janoszka Agata
Janoszka Łukasz
FORTUNA Głogówek
Janoszka Agata
Janoszka Łukasz
Janoszka AgataJanoszka ŁukaszFORTUNA Głogówek
3.Parasyn Ignacy
Dąbrowska Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Ignacy
Dąbrowska Maja
Parasyn IgnacyDąbrowska MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała
4.Siudak Olivier
Seniszyn Zuzanna
PASSION DANCE Krapkowice
Siudak Olivier
Seniszyn Zuzanna
Siudak OlivierSeniszyn ZuzannaPASSION DANCE Krapkowice
5.Wawrzyniak Nikodem
Wawrzyniak Klara
FORTUNA Głogówek
Wawrzyniak Nikodem
Wawrzyniak Klara
Wawrzyniak NikodemWawrzyniak KlaraFORTUNA Głogówek
6.Ćwikłowski Antoni
Gogała Julia
FORTUNA Głogówek
Ćwikłowski Antoni
Gogała Julia
Ćwikłowski AntoniGogała JuliaFORTUNA Głogówek

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
FORTUNA Głogówek
Będkowski Olaf
Podstawka Jagoda
Będkowski OlafPodstawka JagodaFORTUNA Głogówek
2.Mazurek Michał
Piotrowska Zuzanna
TEAM - Ornontowice
Mazurek Michał
Piotrowska Zuzanna
Mazurek MichałPiotrowska ZuzannaTEAM - Ornontowice

 

BLOK 3, rejestracja 15.30-16.30, próba parkietu 16.15-16.45, start: 17.00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Twardzik Jakub
Vlasenko Kateryna
RONDO - Rybnik
Twardzik Jakub
Vlasenko Kateryna
Twardzik JakubVlasenko KaterynaRONDO - Rybnik
2.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rachtan Igor
Gubas Nadia
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Gubas Nadia
Rachtan IgorGubas NadiaTEAM - Ornontowice
2.Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rachtan Igor
Gubas Nadia
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Gubas Nadia
Rachtan IgorGubas NadiaTEAM - Ornontowice
2.Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mirek FranciszekStach NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Salamonowicz Igor
Żołnierz Małgorzata
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Salamonowicz Igor
Żołnierz Małgorzata
Salamonowicz IgorŻołnierz MałgorzataST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mirek FranciszekStach NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2.Salamonowicz Igor
Żołnierz Małgorzata
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Salamonowicz Igor
Żołnierz Małgorzata
Salamonowicz IgorŻołnierz MałgorzataST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karwot Dominik
Kiecko Sonia
FORUM - Zabrze
Karwot Dominik
Kiecko Sonia
Karwot DominikKiecko SoniaFORUM - Zabrze
2.Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
Kmiecik DanielCzachur AlicjaST Iluzja Trzebinia
3.Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
Piguła PiotrPabian WiktoriaFORUM - Zabrze
4.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
Bodył JakubPindur AleksandraFORUM - Zabrze
2.Karwot Dominik
Kiecko Sonia
FORUM - Zabrze
Karwot Dominik
Kiecko Sonia
Karwot DominikKiecko SoniaFORUM - Zabrze
3.Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
Kmiecik DanielCzachur AlicjaST Iluzja Trzebinia
4.Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
Piguła PiotrPabian WiktoriaFORUM - Zabrze

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
Bodył JakubPindur AleksandraFORUM - Zabrze
2.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze
3.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno
2.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin
2.Rusnachenko Ruslan
Czapla Julia
TEAM - Ornontowice
Rusnachenko Ruslan
Czapla Julia
Rusnachenko RuslanCzapla JuliaTEAM - Ornontowice
3.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów
4.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5.Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze