NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego

2023-11-05 Bieruń, WIR - Bieruń


Plik z wynikami

UWAGA

Listy startowe zamknięte.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami rozpoczęcia poszczególnych bloków turnieju.
Blok I start godz. 9.30
Blok II start godz. 12.30
Blok III start godz. 15.30
Blok IV start godz. 18.00
Do zobaczenia na turnieju !

UWAGA!
Ustawiając GPS na halę sportową bardzo często wyprowadza od ul. Licealnej gdzie znajduje się mniejszy parking na około 50 miejsc.
Bardzo proszę nastawić GPS na ul. Szarych Szeregów 30, Bieruń. Tam znajduje się duży parking na około 200 miejsc. Wejście na halę od strony Orlika.
Przed budynkiem hali (przy ścieżce rowerowej) może parkować wyłącznie obsługa turnieju!

Fryzury i makijaż turniejowy, Saint Dance Beauty, tel. 793 381 723

BLOK 1, rejestracja 8:30-9:00, próba parkietu 8:45-9:15, start: 9:30

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzegorczyk Aleksandra
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Grzegorczyk AleksandraGrzegorczyk AleksandraDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza8 (+2)281
2.Ibek Wiktoria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ibek WiktoriaIbek WiktoriaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza7 (+2)271
3.Pavliuchenko Antonina
IMPULS - Chorzów
Pavliuchenko AntoninaPavliuchenko AntoninaIMPULS - Chorzów2 (+2)221
4.Wacławek Martyna
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Wacławek MartynaWacławek MartynaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza7 (+2)271
5.Chrapek Paulina
DANCE KINGDOM - Zaborze
Chrapek PaulinaChrapek PaulinaDANCE KINGDOM - Zaborze2 (+1)122
6.Faruga Anna
DANCE KINGDOM - Zaborze
Faruga AnnaFaruga AnnaDANCE KINGDOM - Zaborze2 (+1)122
7.Piątek Sandra
WDS - Katowice
Piątek SandraPiątek SandraWDS - Katowice6 (+1)162
8.Potempa Luiza
IMPULS - Chorzów
Potempa LuizaPotempa LuizaIMPULS - Chorzów3 (+1)132

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małachowska Mira
SUKCES - Jaworzno
Małachowska MiraMałachowska MiraSUKCES - Jaworzno12 Małachowska Mira - F (+2)212Małachowska Mira - F1
2.Szydło Weronika
SUKCES - Jaworzno
Szydło WeronikaSzydło WeronikaSUKCES - Jaworzno2 (+2)221
3.Kaliszewska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaliszewska AdriannaKaliszewska AdriannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec12 Kaliszewska Adrianna - F (+2)212Kaliszewska Adrianna - F2
4.Kałużny Emilia
SUKCES - Jaworzno
Kałużny EmiliaKałużny EmiliaSUKCES - Jaworzno4 (+2)242
5.Rymaszewska Urszula
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Rymaszewska UrszulaRymaszewska UrszulaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze10 (+2)2102
6.Bielas Agata
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Bielas AgataBielas AgataEMOTION Dance Academy Oświęcim10 (+1)1103
7.Butanowicz Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Butanowicz AleksandraButanowicz AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)163
8.Pryciak Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Pryciak NadiaPryciak NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza8 (+1)183
9.Rychlik Martyna
WIR - Bieruń
Rychlik MartynaRychlik MartynaWIR - Bieruń1 (+1)113

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jokiel Paweł
Hajduk Kinga
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Jokiel Paweł
Hajduk Kinga
Jokiel PawełHajduk KingaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie9 (+2)291
2.Parasyn Ignacy
Dąbrowska Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Ignacy
Dąbrowska Maja
Parasyn IgnacyDąbrowska MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała11, 11 (+2)211, 111
3.Banaś Oliwier
Kokoszka Olga
ST Iluzja Trzebinia
Banaś Oliwier
Kokoszka Olga
Banaś OliwierKokoszka OlgaST Iluzja Trzebinia3 (+1)132

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nems Justin
Borowiec Lena
ETIUDA - Radomsko
Nems Justin
Borowiec Lena
Nems JustinBorowiec LenaETIUDA - Radomsko7 (+2)271
2.Kruszyna Michał
Sobczyk Sybilla
TEAM - Ornontowice
Kruszyna Michał
Sobczyk Sybilla
Kruszyna MichałSobczyk SybillaTEAM - Ornontowice11 (+1)1112

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
Kozłowski KsaweryKluka JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała Przeklasyfikowanie do E (+1)1Przeklasyfikowanie do E1
2.Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
WIR - Bieruń
Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
Przybysz BorysGawełczyk EwaWIR - Bieruń4 42

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łabędź Andrzej
Sztaba Patrycja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Andrzej
Sztaba Patrycja
Łabędź AndrzejSztaba PatrycjaM-TEAM - Kraków2 (+1)121
2.Fetko Maurycy
Knapik Natalia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Fetko Maurycy
Knapik Natalia
Fetko MaurycyKnapik NataliaEMOTION Dance Academy Oświęcim2 (+1)122
3.Heliosz Wojciech
Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Heliosz Wojciech
Gawlińska Maja
Heliosz WojciechGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 13
4.Śpiewok Maksymilian
Chosta Maja
RONDO - Rybnik
Śpiewok Maksymilian
Chosta Maja
Śpiewok MaksymilianChosta MajaRONDO - Rybnik0 04
5.Sieprawski Aleksander
Kasperek Wiktoria
ST Iluzja Trzebinia
Sieprawski Aleksander
Kasperek Wiktoria
Sieprawski AleksanderKasperek WiktoriaST Iluzja Trzebinia0 05

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czapla Laura
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Czapla LauraCzapla LauraKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)151
2.Tętnowska Kalina
CUBANA - Nowy Targ
Tętnowska KalinaTętnowska KalinaCUBANA - Nowy Targ1 (+1)112
3.Cuglowska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Cuglowska MajaCuglowska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)143
4.Ponc Martyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Ponc MartynaPonc MartynaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)134
5.Moliborskaja Anastasija
Olimp Kropywnyckij
(Ukraina)
Moliborskaja AnastasijaMoliborskaja AnastasijaOlimp Kropywnyckij
(Ukraina)
5
6.Gajewska Milena
WIR - Bieruń
Gajewska MilenaGajewska MilenaWIR - Bieruń5 (+1)156
7.Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawik KarolinaŻurawik KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)147
8.Michalska Urszula
STTS Kraków
Michalska UrszulaMichalska UrszulaSTTS Kraków4 48
9.Zielińska Maria
IMPERIA - Kraków
Zielińska MariaZielińska MariaIMPERIA - Kraków2 29
10.Kania Milena
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kania MilenaKania MilenaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 010
11.Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
Górecka KlaudiaGórecka KlaudiaIMPULS - Chorzów0 011
12.Struzik Judyta
FORUM - Zabrze
Struzik JudytaStruzik JudytaFORUM - Zabrze0 012

 

BLOK 2, rejestracja 11:30-12:00, próba parkietu 11:45-12:15, start: 12:30

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rachtan Igor
Gubas Nadia
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Gubas Nadia
Rachtan IgorGubas NadiaTEAM - Ornontowice6 (+1)161
2.Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
SAKUN DANCE - Wrocław
Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
Zagrebniev MykhailoPodhuzova MelaniiaSAKUN DANCE - Wrocław3 (+1)132
3.Czarnik Dominik
Serek Aleksandra
KLASA - Tarnów
Czarnik Dominik
Serek Aleksandra
Czarnik DominikSerek AleksandraKLASA - Tarnów4 (+1)143
4.Błaszczyk Wiktor
Kołdon Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Kołdon Emilia
Błaszczyk WiktorKołdon EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)114
5.Zdrzalik Eryk
Zych Roksana
KLASA - Tarnów
Zdrzalik Eryk
Zych Roksana
Zdrzalik ErykZych RoksanaKLASA - Tarnów1 15
6.Kwiecień Wojciech
Migacz Emilia
ZAWIROWANI - Mysłowice
Kwiecień Wojciech
Migacz Emilia
Kwiecień WojciechMigacz EmiliaZAWIROWANI - Mysłowice0 06
7.Kowalski Wojciech
Cieślińska Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kowalski Wojciech
Cieślińska Hanna
Kowalski WojciechCieślińska HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 07
8.Miedziński Filip
Baron Emilia
WDS - Katowice
Miedziński Filip
Baron Emilia
Miedziński FilipBaron EmiliaWDS - Katowice0 08
9.Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
WIR - Bieruń
Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
Węgrzynek BartłomiejZapatka NataliaWIR - Bieruń0 09

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogowska Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rogowska AmeliaRogowska AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków9 Rogowska Amelia - D (+1)19Rogowska Amelia - D1
2.Bubała Martyna
DANCELOOK - Gliwice
Bubała MartynaBubała MartynaDANCELOOK - Gliwice4 (+1)142
3.Biernat Amelia
DANCELOOK - Gliwice
Biernat AmeliaBiernat AmeliaDANCELOOK - Gliwice3 (+1)133
4.Cichy Paulina
FORUM - Zabrze
Cichy PaulinaCichy PaulinaFORUM - Zabrze4 (+1)144
5.Rowińska Lidia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rowińska LidiaRowińska LidiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)115
6.Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka LidiaJabłonka LidiaIMPULS - Chorzów2 26
7.Górny Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górny JuliaGórny JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 07
8.Zych Milena
LATINO - Żabno
Zych MilenaZych MilenaLATINO - Żabno4 48
9.Łaś Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Łaś JuliaŁaś JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 28
10.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź1 110

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrobok Adrian
Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Chrobok Adrian
Szulińska Natalia
Chrobok AdrianSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)161
2.Zientarski Aleksander
Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zientarski Aleksander
Skoczyńska Karolina
Zientarski AleksanderSkoczyńska KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)152
3.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 13
4.Pietras Alan
Różańska Natalia
FORUM - Zabrze
Pietras Alan
Różańska Natalia
Pietras AlanRóżańska NataliaFORUM - Zabrze1 14
5.Rychel Paweł
Fijoł Emilia
WIR - Bieruń
Rychel Paweł
Fijoł Emilia
Rychel PawełFijoł EmiliaWIR - Bieruń0 05

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
Gorczyńska MichalinaGorczyńska MichalinaFORUM - Zabrze2 (+1)121
2.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry6 (+1)162
3.Górecko Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Górecko HannaGórecko HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 13
4.Bazowska Wiktoria
WIR - Bieruń
Bazowska WiktoriaBazowska WiktoriaWIR - Bieruń0 04
5.Nowak Dobrochna
Dance Ocean Gdynia
Nowak DobrochnaNowak DobrochnaDance Ocean Gdynia2 25

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haraf Paulina
DANCE CENTER - Kluczbork
Haraf PaulinaHaraf PaulinaDANCE CENTER - Kluczbork3 (+1)131
2.Mika Natalia
WDS - Katowice
Mika NataliaMika NataliaWDS - Katowice6 (+1)162
3.Mularz Olga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mularz OlgaMularz OlgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)123
4.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry7 Żurek Natalia - E (+1)17Żurek Natalia - E4
5.Nowak Dobrochna
Dance Ocean Gdynia
Nowak DobrochnaNowak DobrochnaDance Ocean Gdynia3 35
6.Bazowska Wiktoria
WIR - Bieruń
Bazowska WiktoriaBazowska WiktoriaWIR - Bieruń0 06
7.Górecko Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Górecko HannaGórecko HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 27
8.Kmiecik Gabriela
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik GabrielaKmiecik GabrielaST Iluzja Trzebinia0 08

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domagała Pola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Domagała PolaDomagała PolaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+1)171
2.Mularz Olga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mularz OlgaMularz OlgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 12
3.Mika Natalia
WDS - Katowice
Mika NataliaMika NataliaWDS - Katowice0 03

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 14:30-15:00, próba parkietu 14:45-15:15, start: 15:30

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl. C (+1)1C1
2.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
SUKCES - Jaworzno
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaSUKCES - Jaworzno2 (+1)122
3.Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice1 (+1)113
4.Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 04
5.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin2 25
6.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 06

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin3 (+1)131
2.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)122
3.Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice0 03
4.Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 04

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gaik Gabriel
Bazylińska Amelia
IMPERIA - Kraków
Gaik Gabriel
Bazylińska Amelia
Gaik GabrielBazylińska AmeliaIMPERIA - Kraków C (+1)1C1
2.Gawęda Wiktor
Szot Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gawęda Wiktor
Szot Katarzyna
Gawęda WiktorSzot KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)152
3.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice0 03
4.Kwiatkowski Adam
Piur Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Piur Maja
Kwiatkowski AdamPiur MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04
5.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 25

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawęda Wiktor
Szot Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gawęda Wiktor
Szot Katarzyna
Gawęda WiktorSzot KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+1)141
2.Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Hura Maksymilian
Majka Lena
Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała C (+1)1C2
3.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa C (+1)1C3
4.Gaik Gabriel
Bazylińska Amelia
IMPERIA - Kraków
Gaik Gabriel
Bazylińska Amelia
Gaik GabrielBazylińska AmeliaIMPERIA - Kraków2 24
5.Kwiatkowski Adam
Piur Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Piur Maja
Kwiatkowski AdamPiur MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05
6.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice1 16

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław3 (+1)131
2.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)122
3.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.8 (+1)183
4.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków0 04
5.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin0 05
6.Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Hura Maksymilian
Majka Lena
Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 06
7.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 07

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
IDEA - Kraków
Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
Batóg OliwierStopczyńska AnnaIDEA - Kraków1 (+1)111
2.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)122
3.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław7 (+1)173
4.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków4 44
5.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 35
6.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 06
7.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Kubiesa WojciechGrzesło PatrycjaMagic Dance Chrzanów4 (+1)141
2.Szostek Bartłomiej
Walichrad Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Szostek Bartłomiej
Walichrad Aleksandra
Szostek BartłomiejWalichrad AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim0 02
3.Kasik Jakub
Staniek Aleksandra
DANCE KINGDOM - Zaborze
Kasik Jakub
Staniek Aleksandra
Kasik JakubStaniek AleksandraDANCE KINGDOM - Zaborze1 13

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Kubiesa TomaszNowak PaulinaMagic Dance Chrzanów3 (+1)131
2.Gałek Albert
Pokachailo Anastasiia
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Pokachailo Anastasiia
Gałek AlbertPokachailo AnastasiiaSEMPRE - Kraków E (+1)1E2
3.Szostek Bartłomiej
Walichrad Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Szostek Bartłomiej
Walichrad Aleksandra
Szostek BartłomiejWalichrad AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim0 03
4.Kasik Jakub
Staniek Aleksandra
DANCE KINGDOM - Zaborze
Kasik Jakub
Staniek Aleksandra
Kasik JakubStaniek AleksandraDANCE KINGDOM - Zaborze0 04
5.Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
Kmiecik DanielCzachur AlicjaST Iluzja Trzebinia3 35

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dyka Maciej
Pajor Lena
CUBANA - Nowy Targ
Dyka Maciej
Pajor Lena
Dyka MaciejPajor LenaCUBANA - Nowy Targ2 (+1)121
2.Gałek Albert
Pokachailo Anastasiia
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Pokachailo Anastasiia
Gałek AlbertPokachailo AnastasiiaSEMPRE - Kraków6 (+1)162
3.Piskorz Paweł
Miśkiewicz Ewa
INFINITY - Kraków
Piskorz Paweł
Miśkiewicz Ewa
Piskorz PawełMiśkiewicz EwaINFINITY - Kraków0 03
4.Karwot Dominik
Kiecko Sonia
FORUM - Zabrze
Karwot Dominik
Kiecko Sonia
Karwot DominikKiecko SoniaFORUM - Zabrze0 04
5.Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
Kmiecik DanielCzachur AlicjaST Iluzja Trzebinia0 05

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Kubiesa WojciechGrzesło PatrycjaMagic Dance Chrzanów1 (+1)111
2.Wróbel Maciej
Chmura Kinga
SEMPRE - Kraków
Wróbel Maciej
Chmura Kinga
Wróbel MaciejChmura KingaSEMPRE - Kraków4 (+1)142
3.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno6 (+1)163
4.Dyka Maciej
Pajor Lena
CUBANA - Nowy Targ
Dyka Maciej
Pajor Lena
Dyka MaciejPajor LenaCUBANA - Nowy Targ2 (+1)124
5.Orzechowski Tomasz
Grzesło Wiktoria
Magic Dance Chrzanów
Orzechowski Tomasz
Grzesło Wiktoria
Orzechowski TomaszGrzesło WiktoriaMagic Dance Chrzanów0 05
6.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaINFINITY - Kraków4 46
7.Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
Bodył JakubPindur AleksandraFORUM - Zabrze5 57
8.Karwot Dominik
Kiecko Sonia
FORUM - Zabrze
Karwot Dominik
Kiecko Sonia
Karwot DominikKiecko SoniaFORUM - Zabrze0 08

 

BLOK 4, rejestracja 16:30-17:30, próba parkietu 17:15-17:45, start: 18:00

14-15 (Junior 2) Open ST 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław1
2.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.2
3.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa3
4.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków4
5.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin5
6.Węgliński Filip
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Homoncik Marika
Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra

14-15 (Junior 2) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
IDEA - Kraków
Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
Batóg OliwierStopczyńska AnnaIDEA - Kraków1
2.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa2
3.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław3
4.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.4
5.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków5

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rusnachenko Ruslan
Czapla Julia
TEAM - Ornontowice
Rusnachenko Ruslan
Czapla Julia
Rusnachenko RuslanCzapla JuliaTEAM - Ornontowice1 (+1)111
2.Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
Lozinszek ArturStolarska HannaZAWIROWANI - Mysłowice7 (+1)172
3.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+1)173
4.Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin ArtemPyciarz ZuzannaFLAMENCO - Siemianowice1 (+1)114
5.Grabowski Franciszek
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Grabowski Franciszek
Stojak Maja
Grabowski FranciszekStojak MajaIMPULS - Chorzów1 (+1)115
6.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno2 (+1)126
7.Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
ZAWIROWANI - Mysłowice
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
Migacz FilipStępniak WiktoriaZAWIROWANI - Mysłowice5 57
8.Kaliński Konrad
Zabiegaj Karolina
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Zabiegaj Karolina
Kaliński KonradZabiegaj KarolinaSEMPRE - Kraków0 08
9.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków0 09
10.Gniadek-Zając Grzegorz
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Gniadek-Zając Grzegorz
Maj Barbara
Gniadek-Zając GrzegorzMaj BarbaraSEMPRE - Kraków6 610
11.Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
ZAWIROWANI - Mysłowice
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski PatrykCzechowska AmeliaZAWIROWANI - Mysłowice0 011
12.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia0 011

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rusnachenko Ruslan
Czapla Julia
TEAM - Ornontowice
Rusnachenko Ruslan
Czapla Julia
Rusnachenko RuslanCzapla JuliaTEAM - Ornontowice1 (+1)111
2.Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
ZAWIROWANI - Mysłowice
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
Migacz FilipStępniak WiktoriaZAWIROWANI - Mysłowice3 (+1)132
3.Włodarz Jakub
Wach Aleksandra
DENSO - Wrocław
Włodarz Jakub
Wach Aleksandra
Włodarz JakubWach AleksandraDENSO - Wrocław2 (+1)123
4.Grabowski Franciszek
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Grabowski Franciszek
Stojak Maja
Grabowski FranciszekStojak MajaIMPULS - Chorzów5 (+1)154
5.Zieliński Tomasz
Koszarska Marika
KICK - Kielce
Zieliński Tomasz
Koszarska Marika
Zieliński TomaszKoszarska MarikaKICK - Kielce1 (+1)115
6.Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
Lozinszek ArturStolarska HannaZAWIROWANI - Mysłowice1 16
7.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia0 07
8.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków0 08
9.Demidov Oleksandr
Dzhyga Anastasiia
INFINITY - Kraków
Demidov Oleksandr
Dzhyga Anastasiia
Demidov OleksandrDzhyga AnastasiiaINFINITY - Kraków1 19
10.Salicki Oskar
Włoch Paulina
ISKRA Praszka
Salicki Oskar
Włoch Paulina
Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA Praszka1 110

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpara Filip
Pazio Olivia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szpara Filip
Pazio Olivia
Szpara FilipPazio OliviaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)161
2.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze8 (+1)182
3.Solcan Emil
Król Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)113
4.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze3 34
5.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław0 05
6.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaINFINITY - Kraków0 06

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)141
2.Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
Marcinkowski KrystianKrężel MartynaLATINO - Żabno7 (+1)172
3.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)113
4.Łyżwa Fryderyk
Stawarz Aleksandra
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Fryderyk
Stawarz Aleksandra
Łyżwa FryderykStawarz AleksandraKUŹNIA TAŃCA - Kraków9 (+1)194
5.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze0 05
6.Szpara Filip
Pazio Olivia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szpara Filip
Pazio Olivia
Szpara FilipPazio OliviaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 06
7.Pasiut Szymon
Figiel Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pasiut Szymon
Figiel Maria
Pasiut SzymonFigiel MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 07
8.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno0 07
9.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń0 09

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ivaneiko Maksym
Gierlotka Hanna
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Gierlotka Hanna
Ivaneiko MaksymGierlotka HannaRONDO - Rybnik2 (+1)121
2.Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Skowronek TobiaszZaworska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice11 (+1)1112
3.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów7 (+1)173
4.Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)144
5.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość6 (+1)165
6.Fedkin Maksym
Bojko Sofija
Olimp Kropywnyckij
(Ukraina)
Fedkin Maksym
Bojko Sofija
Fedkin MaksymBojko SofijaOlimp Kropywnyckij
(Ukraina)
6
7.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
TEAM - Ornontowice
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaTEAM - Ornontowice5 57
8.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów6 67
9.Zaręba Jakub
Oprzędkiewicz Elżbieta
IMPERIA - Kraków
Zaręba Jakub
Oprzędkiewicz Elżbieta
Zaręba JakubOprzędkiewicz ElżbietaIMPERIA - Kraków5 59
10.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków0 010

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalik Karol
Fatyga Agata
IMPERIA - Kraków
Michalik Karol
Fatyga Agata
Michalik KarolFatyga AgataIMPERIA - Kraków5 (+1)151
2.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)122
3.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
M-TEAM - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaM-TEAM - Kraków12 (+1)1123
4.Woźniak Hubert
Głąb Anna
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Głąb Anna
Woźniak HubertGłąb AnnaZORBA - Częstochowa1 14
5.Studnicki Patryk
Kimliczko Marta
MIURA - Wrocław
Studnicki Patryk
Kimliczko Marta
Studnicki PatrykKimliczko MartaMIURA - Wrocław8 85
6.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 26
7.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze2 27

16+ (Powyżej 15) Open ST 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice1
2.Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2
3.Goły Filip
Ryś Wiktoria
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Ryś Wiktoria
Goły FilipRyś WiktoriaZORBA - Częstochowa3
4.Kasprzak Konstanty
Grunwald Monika
INFINITY - Kraków
Kasprzak Konstanty
Grunwald Monika
Kasprzak KonstantyGrunwald MonikaINFINITY - Kraków4
5.Zychla Szymon
Lipowska Olga
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Lipowska Olga
Zychla SzymonLipowska OlgaIGLICA - Wrocław5
6.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno6
7.Macała Karol
Magnowska Dominika
INFINITY - Kraków
Macała Karol
Magnowska Dominika
Macała KarolMagnowska DominikaINFINITY - Kraków7
8.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów7
9.Sitek Sebastian
Kozioł Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Kozioł Lena
Sitek SebastianKozioł LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków9
10.Fedkin Maksym
Bojko Sofija
Olimp Kropywnyckij
(Ukraina)
Fedkin Maksym
Bojko Sofija
Fedkin MaksymBojko SofijaOlimp Kropywnyckij
(Ukraina)
10
11.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość11
12.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń12
13.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów13

16+ (Powyżej 15) Open LA 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków1
2.Madej Michał
Milewska Anna
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Milewska Anna
Madej MichałMilewska AnnaIMPERIA - Kraków2
3.Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
PRESTIGE - Katowice
Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
Smaroń KonradMarcinkiewicz OliwiaPRESTIGE - Katowice3
4.Sitek Sebastian
Kozioł Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Kozioł Lena
Sitek SebastianKozioł LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4
5.Danak Marcin
Noworolska Marcela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Danak Marcin
Noworolska Marcela
Danak MarcinNoworolska MarcelaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5
6.Woźniak Hubert
Głąb Anna
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Głąb Anna
Woźniak HubertGłąb AnnaZORBA - Częstochowa6
7.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów7
8.Stelmachowski Adam
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Stelmachowski Adam
Góra Agnieszka
Stelmachowski AdamGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków8
9.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze9
10.Majtyka Jakub
Čečotkova Helena
Marendi Czechy
(Czechy)
Majtyka Jakub
Čečotkova Helena
Majtyka JakubČečotkova HelenaMarendi Czechy
(Czechy)