Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno "Kępińska Majówka 2023"

2023-05-07 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 9, Kępno, RETRO - Kępno


Plik z wynikami

UWAGA

Dodatkowe zgłoszenia przyjmujemy SMS na numer 504 232 753.
Zapraszamy

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.00, próba parkietu 8.30-9.15, start: 9.30

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 19

walc angielski, cha cha cha, polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bartkowiak Jan
Żeleźniak Zuzanna
BST - Baranów
Bartkowiak Jan
Żeleźniak Zuzanna
Bartkowiak JanŻeleźniak ZuzannaBST - Baranów
2.Bykowski Wojciech
Bykowska Antonia
Bolero - Bolesławiec
Bykowski Wojciech
Bykowska Antonia
Bykowski WojciechBykowska AntoniaBolero - Bolesławiec
3.Choczaj Antonina
Poszwa Antonina
Bolero - Bolesławiec
Choczaj Antonina
Poszwa Antonina
Choczaj AntoninaPoszwa AntoninaBolero - Bolesławiec
4.Ferdynus Aleksander
Stempin Eliza
Bolero - Bolesławiec
Ferdynus Aleksander
Stempin Eliza
Ferdynus AleksanderStempin ElizaBolero - Bolesławiec
5.Kapral Andrzej
Pilarska Marta
Bolero - Bolesławiec
Kapral Andrzej
Pilarska Marta
Kapral AndrzejPilarska MartaBolero - Bolesławiec
6.Kmiecik Natan
Sobolewska Zofia
RETRO - Kępno
Kmiecik Natan
Sobolewska Zofia
Kmiecik NatanSobolewska ZofiaRETRO - Kępno
7.Kostrzewa Zofia
Bylicka Pola
Bolero - Bolesławiec
Kostrzewa Zofia
Bylicka Pola
Kostrzewa ZofiaBylicka PolaBolero - Bolesławiec
8.Kowaliński Tobiasz
Wróbel Zofia
BST - Baranów
Kowaliński Tobiasz
Wróbel Zofia
Kowaliński TobiaszWróbel ZofiaBST - Baranów
9.Kruszyńska Emilia
Dudash Kseniia
RETRO - Kępno
Kruszyńska Emilia
Dudash Kseniia
Kruszyńska EmiliaDudash KseniiaRETRO - Kępno
10.Lis Izabela
Osada Marcelina
Bolero - Bolesławiec
Lis Izabela
Osada Marcelina
Lis IzabelaOsada MarcelinaBolero - Bolesławiec
11.Malik Zoe
Isaieva Mariia
Bolero - Bolesławiec
Malik Zoe
Isaieva Mariia
Malik ZoeIsaieva MariiaBolero - Bolesławiec
12.Mieszała Igor
Stempniewska Malwina
Bolero - Bolesławiec
Mieszała Igor
Stempniewska Malwina
Mieszała IgorStempniewska MalwinaBolero - Bolesławiec
13.Musialska Lilianna
Wiśna Lena
RETRO - Kępno
Musialska Lilianna
Wiśna Lena
Musialska LiliannaWiśna LenaRETRO - Kępno
14.Piasta Julita
Jankowska Liliana
Bolero - Bolesławiec
Piasta Julita
Jankowska Liliana
Piasta JulitaJankowska LilianaBolero - Bolesławiec
15.Pruban Janina
Drzankowska Hanna
RETRO - Kępno
Pruban Janina
Drzankowska Hanna
Pruban JaninaDrzankowska HannaRETRO - Kępno
16.Psikus Antonina
Żołnierek Aleksandra
DANCE CENTER - Kluczbork
Psikus Antonina
Żołnierek Aleksandra
Psikus AntoninaŻołnierek AleksandraDANCE CENTER - Kluczbork
17.Sobok Oliwier
Steblik Lena
Bolero - Bolesławiec
Sobok Oliwier
Steblik Lena
Sobok OliwierSteblik LenaBolero - Bolesławiec
18.Wrzalski Jakub
Noculak Anna
RETRO - Kępno
Wrzalski Jakub
Noculak Anna
Wrzalski JakubNoculak AnnaRETRO - Kępno
19.Żurecka Antonina
Leśniarek Wiktoria
RETRO - Kępno
Żurecka Antonina
Leśniarek Wiktoria
Żurecka AntoninaLeśniarek WiktoriaRETRO - Kępno

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dawid Zosia
Szczepaniak Alicja
RETRO - Kępno
Dawid Zosia
Szczepaniak Alicja
Dawid ZosiaSzczepaniak AlicjaRETRO - Kępno
2.Stefański Mikołaj
Szczepaniak Lena
RETRO - Kępno
Stefański Mikołaj
Szczepaniak Lena
Stefański MikołajSzczepaniak LenaRETRO - Kępno
3.Wypchło Oliwier
Stężały Aurelia
RETRO - Kępno
Wypchło Oliwier
Stężały Aurelia
Wypchło OliwierStężały AureliaRETRO - Kępno

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasowski Leon
Kret Lena
Viva Dance Łódź
Kasowski Leon
Kret Lena
Kasowski LeonKret LenaViva Dance Łódź G (+2)2G1
2.Ratajczyk Amelia
Rosa Ksawery
ART OF DANCE - Krotoszyn
Ratajczyk Amelia
Rosa Ksawery
Ratajczyk AmeliaRosa KsaweryART OF DANCE - Krotoszyn8, 8 (+1)18, 82

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Krzak WiktoriaKrzak WiktoriaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz8 (+2)281
2.Tomys Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Tomys WiktoriaTomys WiktoriaRÓŻA - Olesno7 (+2)272
3.Gołębiewska Maja
INSPIRACJA - Wrocław
Gołębiewska MajaGołębiewska MajaINSPIRACJA - Wrocław4 (+1)143
4.Plichta Nikodem
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Plichta NikodemPlichta NikodemTOP DANCE STUDIO - Poznań2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brandt Norbert
Siekierska Alicja
ETIUDA - Radomsko
Brandt Norbert
Siekierska Alicja
Brandt NorbertSiekierska AlicjaETIUDA - Radomsko11, 13 Siekierska Alicja - G (+2)211, 13Siekierska Alicja - G1
2.Kuchta Daniel
Jurowicz Maja
TEAM - Ornontowice
Kuchta Daniel
Jurowicz Maja
Kuchta DanielJurowicz MajaTEAM - Ornontowice7, 7 (+2)27, 71
3.Miś Dominik
Prusak Julia
ATUT - Kalisz
Miś Dominik
Prusak Julia
Miś DominikPrusak JuliaATUT - Kalisz9 (+2)291
4.Pilat Matvii
Szuleta Julia
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Pilat Matvii
Szuleta Julia
Pilat MatviiSzuleta JuliaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz8, 8 (+2)28, 81
5.Sereda Daryna
Jastrzębski Antoni
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sereda Daryna
Jastrzębski Antoni
Sereda DarynaJastrzębski AntoniTOP DANCE STUDIO - Poznań9, 10 (+2)29, 101
6.Jaworski Marcel
Yefimova Ivanna
IGLICA - Wrocław
Jaworski Marcel
Yefimova Ivanna
Jaworski MarcelYefimova IvannaIGLICA - Wrocław5 (+1)152
7.Wcisło Jakub
Fajdek Aleksandra
INSPIRACJA - Wrocław
Wcisło Jakub
Fajdek Aleksandra
Wcisło JakubFajdek AleksandraINSPIRACJA - Wrocław8 (+1)182

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
RÓŻA - Olesno
Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
Moskalenko RomanPietruska ZofiaRÓŻA - Olesno7, 7 (+2)27, 71
2.Błachowicz Jakub
Hartwich Jagoda
Viva Dance Łódź
Błachowicz Jakub
Hartwich Jagoda
Błachowicz JakubHartwich JagodaViva Dance Łódź F (+2)2F2
3.Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
ATUT - Kalisz
Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
Różalski StanisławPiotrowska ApoloniaATUT - Kalisz6 (+1)163

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pikula Iryna
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Pikula IrynaPikula IrynaMEGAPOLISDANCE - Warszawa12 Pikula Iryna - F (+2)212Pikula Iryna - F1
2.Świątkowska Katarzyna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Świątkowska KatarzynaŚwiątkowska KatarzynaTOP DANCE STUDIO - Poznań6 (+2)261
3.Keda Ludmyla
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Keda LudmylaKeda LudmylaTOP DANCE STUDIO - Poznań5 (+2)252
4.Okupniak Aleksandra
DREAM - Poznań
Okupniak AleksandraOkupniak AleksandraDREAM - Poznań5 (+2)252
5.Diak Iryna
INSPIRACJA - Wrocław
Diak IrynaDiak IrynaINSPIRACJA - Wrocław3 (+1)133
6.Fajdek Alicja
INSPIRACJA - Wrocław
Fajdek AlicjaFajdek AlicjaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)113
7.Ulasevych Yaroslava
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Ulasevych YaroslavaUlasevych YaroslavaMEGAPOLISDANCE - Warszawa9 (+1)193

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
Ovchinnikov DmytroLis ZuzannaIGLICA - Wrocław C (+1)1C1
2.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań4 42
3.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec0 03

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
Ovchinnikov DmytroLis ZuzannaIGLICA - Wrocław5 (+1)151
2.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań5 52
3.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec0 03

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-11.30, próba parkietu 11.15-11.45, start: 12.15

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kostiuk Bohdana
IGLICA - Wrocław
Kostiuk BohdanaKostiuk BohdanaIGLICA - Wrocław9 Kostiuk Bohdana - D (+1)19Kostiuk Bohdana - D1
2.Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
Wojnarowska LauraWojnarowska LauraESKADRA - Pabianice1 (+1)112
3.Ząbek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ząbek JuliaZąbek JuliaALFA-ASTRA - Stargard2 23
4.Kwiatkowska Zofia
JEDYNKA - Łódź
Kwiatkowska ZofiaKwiatkowska ZofiaJEDYNKA - Łódź0 04

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Antoni
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Jastrzębski AntoniJastrzębski AntoniTOP DANCE STUDIO - Poznań12 Jastrzębski Antoni - G (+2)212Jastrzębski Antoni - G1
2.Kalashnyk Sofiia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Kalashnyk SofiiaKalashnyk SofiiaMEGAPOLISDANCE - Warszawa2 (+2)221
3.Malakhova Sofiia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Malakhova SofiiaMalakhova SofiiaMEGAPOLISDANCE - Warszawa8 (+2)281
4.Shcherbak Alisa
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Shcherbak AlisaShcherbak AlisaMEGAPOLISDANCE - Warszawa2 (+2)221
5.Zhurenko Alisa
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Zhurenko AlisaZhurenko AlisaMEGAPOLISDANCE - Warszawa12 Zhurenko Alisa - G (+2)212Zhurenko Alisa - G1
6.Głuszek Wiktoria
ART OF DANCE - Krotoszyn
Głuszek WiktoriaGłuszek WiktoriaART OF DANCE - Krotoszyn6 (+1)162
7.Janczak Laura
4STEP - Siechnice
Janczak LauraJanczak Laura4STEP - Siechnice4 (+1)142
8.Janczak Oskar
4STEP - Siechnice
Janczak OskarJanczak Oskar4STEP - Siechnice10 (+1)1102

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barańska Matylda
Viva Dance Łódź
Barańska MatyldaBarańska MatyldaViva Dance Łódź5 (+1)151
2.Haraf Paulina
DANCE CENTER - Kluczbork
Haraf PaulinaHaraf PaulinaDANCE CENTER - Kluczbork0 02

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pociecha Iwo
Dawidzińska Zuzanna
4STEP - Siechnice
Pociecha Iwo
Dawidzińska Zuzanna
Pociecha IwoDawidzińska Zuzanna4STEP - Siechnice G (+2)2G1
2.Solecki Wojciech
Krzesaj Adela
4STEP - Siechnice
Solecki Wojciech
Krzesaj Adela
Solecki WojciechKrzesaj Adela4STEP - Siechnice G (+2)2G1
3.Tverdovskyi Artem
Lipińska Dominika
JEDYNKA - Łódź
Tverdovskyi Artem
Lipińska Dominika
Tverdovskyi ArtemLipińska DominikaJEDYNKA - Łódź6 (+2)261
4.Gliński Bartosz
Jany Julia
BST - Baranów
Gliński Bartosz
Jany Julia
Gliński BartoszJany JuliaBST - Baranów9 (+1)192
5.Skąpski Mateusz
Michalak Aleksandra
BST - Baranów
Skąpski Mateusz
Michalak Aleksandra
Skąpski MateuszMichalak AleksandraBST - Baranów8 (+1)182

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Viva Dance Łódź
Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Kret JakubKaczmarek NataliaViva Dance Łódź10 (+2)2101
2.Mocydlarz Antoni
Szczecińska Aleksandra
ART OF DANCE - Krotoszyn
Mocydlarz Antoni
Szczecińska Aleksandra
Mocydlarz AntoniSzczecińska AleksandraART OF DANCE - Krotoszyn F (+2)2F1
3.Bendzieszak Cyprian
Kmiecik Wiktoria
ART OF DANCE - Krotoszyn
Bendzieszak Cyprian
Kmiecik Wiktoria
Bendzieszak CyprianKmiecik WiktoriaART OF DANCE - Krotoszyn10 (+2)2102
4.Blank Maksymilian
Baniecka Milena
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Blank Maksymilian
Baniecka Milena
Blank MaksymilianBaniecka MilenaSZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń10, 10 (+2)210, 102
5.Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
AKTAN - Wrocław
Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
Brzostek ŁukaszKasprzyszak AnielaAKTAN - Wrocław2 (+1)123
6.Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
AKTAN - Wrocław
Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska MilenaAKTAN - Wrocław4 (+1)143
7.Krawczyk Milan
Maryniak Amelia
Viva Dance Łódź
Krawczyk Milan
Maryniak Amelia
Krawczyk MilanMaryniak AmeliaViva Dance Łódź10 (+1)1103
8.Plichta Nikodem
Keda Ludmyla
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Plichta Nikodem
Keda Ludmyla
Plichta NikodemKeda LudmylaTOP DANCE STUDIO - Poznań3, 6 (+1)13, 63

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-14.30, próba parkietu 14.15-14.45, start: 15.00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)121
2.Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Viva Dance Łódź
Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Wasiak IgorWasiak NataszaViva Dance Łódź3 (+1)132
3.Sobczak Wojciech
Walter Julia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Sobczak Wojciech
Walter Julia
Sobczak WojciechWalter JuliaART OF DANCE - Krotoszyn2 (+1)123
4.Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
ESENS - Wrocław
Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
Olszewski BartoszWujakowska AlicjaESENS - Wrocław2 (+1)124
5.Szmaj Jan
Gajewska Lena
ESENS - Wrocław
Szmaj Jan
Gajewska Lena
Szmaj JanGajewska LenaESENS - Wrocław3 35
6.Lipka Łukasz
Pietras Alicja
ISKRA Praszka
Lipka Łukasz
Pietras Alicja
Lipka ŁukaszPietras AlicjaISKRA Praszka0 06
7.Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
INSPIRACJA - Wrocław
Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
Kwiecień MichałNawrot OliwiaINSPIRACJA - Wrocław0 07
8.Kida Borys
Tuczyńska Blanka
INSPIRACJA - Wrocław
Kida Borys
Tuczyńska Blanka
Kida BorysTuczyńska BlankaINSPIRACJA - Wrocław0 08
9.Fiączek Oskar
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Fiączek Oskar
Musialska Nela
Fiączek OskarMusialska NelaBolero - Bolesławiec0 09

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra4 (+1)141
2.Dróżdż Witold
Siroshtan Alisa
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Witold
Siroshtan Alisa
Dróżdż WitoldSiroshtan AlisaIGLICA - Wrocław0 02
3.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław2 23

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palus Dawid
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Olszowy Nikola
Palus DawidOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław D (+1)1D1
2.Pietruch Franciszek
Masłyk Marta
IGLICA - Wrocław
Pietruch Franciszek
Masłyk Marta
Pietruch FranciszekMasłyk MartaIGLICA - Wrocław5 (+1)152
3.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań1 (+1)113
4.Rossokhah Denys
Skorokhod Yeva
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Rossokhah Denys
Skorokhod Yeva
Rossokhah DenysSkorokhod YevaMEGAPOLISDANCE - Warszawa4 (+1)144
5.Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
Blyzniuk MaksymMykhailova ValeriaMEGAPOLISDANCE - Warszawa3 (+1)135
6.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 26
7.Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski JakubGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 27
8.Szwiec Wiktor
Babula Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwiec Wiktor
Babula Hanna
Szwiec WiktorBabula HannaALFA-ASTRA - Stargard0 08
9.Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
Kamiński DawidDerda WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard0 09
10.Gilicki Filip
Biniek Anna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Gilicki Filip
Biniek Anna
Gilicki FilipBiniek AnnaART OF DANCE - Krotoszyn0 010
11.Surkov Semen
Grudniak Blanka
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Surkov Semen
Grudniak Blanka
Surkov SemenGrudniak BlankaTOP DANCE STUDIO - Poznań0 011

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław1 (+1)111
2.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały3 32

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław2 (+1)121
2.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały5 52

 

BLOK 4, rejestracja 16.30-17.15, próba parkietu 17.00-17.00, start: 17.30

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno2 (+1)121
2.Gąszczak Filip
Piekielna Julia
RETRO - Kępno
Gąszczak Filip
Piekielna Julia
Gąszczak FilipPiekielna JuliaRETRO - Kępno1 12

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań C (+1)1C1
2.Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
Biniak JakubGrabarkiewicz KorneliaLORENZO - Gaj Mały2 (+1)122
3.Varchenko Arsen
Yurieva Anzhelika
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Varchenko Arsen
Yurieva Anzhelika
Varchenko ArsenYurieva AnzhelikaMEGAPOLISDANCE - Warszawa4 43
4.Klaska Miłosz
Kowalska Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Klaska Miłosz
Kowalska Anna
Klaska MiłoszKowalska AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz0 04
5.Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice5 55

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Varchenko Arsen
Yurieva Anzhelika
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Varchenko Arsen
Yurieva Anzhelika
Varchenko ArsenYurieva AnzhelikaMEGAPOLISDANCE - Warszawa5 (+1)151
2.Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
Biniak JakubGrabarkiewicz KorneliaLORENZO - Gaj Mały2 (+1)122
3.Janik Dariusz
Chrzanowska Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
Janik Dariusz
Chrzanowska Kinga
Janik DariuszChrzanowska KingaDANCE TEAM - Wrocław3 (+1)133
4.Salicki Oskar
Włoch Paulina
ISKRA Praszka
Salicki Oskar
Włoch Paulina
Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA Praszka0 04
5.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań2 25
6.Klaska Miłosz
Kowalska Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Klaska Miłosz
Kowalska Anna
Klaska MiłoszKowalska AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz0 06

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kovryha Roman
Bubacz Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Kovryha Roman
Bubacz Oliwia
Kovryha RomanBubacz OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA6 (+1)161
2.Otto Adam
Wolny Jadwiga
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA9 (+1)192
3.Myśliński Olaf
Borowiak Oliwia
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Borowiak Oliwia
Myśliński OlafBorowiak OliwiaESKADRA - Pabianice9 93
4.Sałek Jan
Szewczyk Adrianna
CLASSIC - Warszawa
Sałek Jan
Szewczyk Adrianna
Sałek JanSzewczyk AdriannaCLASSIC - Warszawa0 04

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań8 (+1)181
2.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice8 (+1)182
3.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice10 103
4.Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
Krzemiński GrzegorzKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice12 124

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań7 (+1)171
2.Rudyj Bartosz
Horodyńska Natalia
PM - Lubin
Rudyj Bartosz
Horodyńska Natalia
Rudyj BartoszHorodyńska NataliaPM - Lubin11 (+1)1112
3.Orwat Konrad
Matusiak Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Matusiak Agata
Orwat KonradMatusiak AgataDANCE IMPERIUM - Poznań5 53
4.Młynarski Maciej
Guettner Klara
MIURA - Wrocław
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraMIURA - Wrocław6 64
5.Szelczyński Jakub
Cygan Wiktoria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Szelczyński Jakub
Cygan Wiktoria
Szelczyński JakubCygan WiktoriaDANCE IMPERIUM - Poznań2 25