OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA

2023-05-28 Kraków, Okręg Małopolski PTT


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!!!!
ZMIANY ROZPOCZĘCIA GODZIN BLOKÓW I ZMIANY W BLOKACH.
Przesunięto do bloku I kat. 12-13 klasa E. Blok II połączono z III.

GODZINY ROZPOCZĘCIA BLOKÓW:
I. 10.00,
II. 12.30,
III. 16.30.

Organizator ufundował nagrody finansowe w stylach dla par klasy A w wysokości:
1. 500 zł,
2. 400 zł,
3. 300 zł,
4. 200 zł,
5. 100 zł,
6. 100 zł.
ZAPRASZAMY DO ZGŁASZANIA UDZIAŁU.

BLOK 1, rejestracja 9:00 – 9:30, próba parkietu 9:15-9:45, start: 10:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartosik Bartłomiej
Sudacka Krystyna
M-TEAM - Kraków
Bartosik Bartłomiej
Sudacka Krystyna
Bartosik BartłomiejSudacka KrystynaM-TEAM - Kraków2 (+2)221
2.Kita Tomasz
Żurek Natalia
M-TEAM - Kraków
Kita Tomasz
Żurek Natalia
Kita TomaszŻurek NataliaM-TEAM - Kraków5 (+2)251
3.Ptak Aleksander
Tylek Ewelina
EVOLUTION - Kraków
Ptak Aleksander
Tylek Ewelina
Ptak AleksanderTylek EwelinaEVOLUTION - Kraków4 (+2)241
4.Janosz Stanisław
Lisiecka Olga
M-TEAM - Kraków
Janosz Stanisław
Lisiecka Olga
Janosz StanisławLisiecka OlgaM-TEAM - Kraków3 (+1)132
5.Kaleta Wiktor
Zięba Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Kaleta Wiktor
Zięba Martyna
Kaleta WiktorZięba MartynaJUST DANCE Wieliczka6 (+1)162

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernacki Hubert
Nowakowska Lilianna
THOMAS DANCE - Kraków
Bernacki Hubert
Nowakowska Lilianna
Bernacki HubertNowakowska LiliannaTHOMAS DANCE - Kraków8 (+2)281
2.Cieśla Wiktor
Walewska Helena
M-TEAM - Kraków
Cieśla Wiktor
Walewska Helena
Cieśla WiktorWalewska HelenaM-TEAM - Kraków G (+2)2G1
3.Kowalczyk Antoni
Pośpiech Julia
IMPERIA - Kraków
Kowalczyk Antoni
Pośpiech Julia
Kowalczyk AntoniPośpiech JuliaIMPERIA - Kraków2 (+2)221
4.Gauden Natan
Rachwalska Anna
SKT Regis Bochnia
Gauden Natan
Rachwalska Anna
Gauden NatanRachwalska AnnaSKT Regis Bochnia8 (+1)182
5.Gauden Szymon
Brennan Magdalena
SKT Regis Bochnia
Gauden Szymon
Brennan Magdalena
Gauden SzymonBrennan MagdalenaSKT Regis Bochnia5 (+1)152
6.Krupowicz Krzysztof
Gaweł Antonina
Krupowicz Krzysztof
Gaweł Antonina
Krupowicz KrzysztofGaweł Antonina3 (+1)132
7.Koresandovych Viktor
Spinova Alika
IMPERIA - Kraków
Koresandovych Viktor
Spinova Alika
Koresandovych ViktorSpinova AlikaIMPERIA - Kraków1 (-1)-11

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamiec Grzegorz
Usarz Zuzanna
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Adamiec Grzegorz
Usarz Zuzanna
Adamiec GrzegorzUsarz ZuzannaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka9 (+2)291
2.Kwinta Filip
Bartłomowicz Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Kwinta Filip
Bartłomowicz Natalia
Kwinta FilipBartłomowicz NataliaJUST DANCE Wieliczka11 (+2)2112
3.Ptak Tomasz
Kusia Eliza
EVOLUTION - Kraków
Ptak Tomasz
Kusia Eliza
Ptak TomaszKusia ElizaEVOLUTION - Kraków4 (+1)143
4.Sowiński Artur
Mielcarz Marcelina
MCT Wieliczka
(Afganistan)
Sowiński Artur
Mielcarz Marcelina
Sowiński ArturMielcarz MarcelinaMCT Wieliczka
(Afganistan)

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków E (+1)1E1
2.Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
JUST DANCE Wieliczka
Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE Wieliczka1 12

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brelhin Ilarion
Mezentseva Valeriia
KLASA - Tarnów
Brelhin Ilarion
Mezentseva Valeriia
Brelhin IlarionMezentseva ValeriiaKLASA - Tarnów10 (+2)2101
2.Szpak Natan
Ławniczek Małgorzata
KICK - Kielce
Szpak Natan
Ławniczek Małgorzata
Szpak NatanŁawniczek MałgorzataKICK - Kielce10 (+2)2101
3.Szczepaniak Michał
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Szczepaniak Michał
Solecka Julia
Szczepaniak MichałSolecka JuliaPLĄS - Kraków4 (+1)142

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fijałkowski Franciszek
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Andruszko Dorota
Fijałkowski FranciszekAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków F (+2)2F1
2.Basista Witold
Ciura Zuzanna
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Basista Witold
Ciura Zuzanna
Basista WitoldCiura ZuzannaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka3 (+2)232
3.Spyra Błażej
Gibek Barbara
ELIDA - Mielec
Spyra Błażej
Gibek Barbara
Spyra BłażejGibek BarbaraELIDA - Mielec6 (+1)163

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szefer Franciszek
Śliwa Jadwiga
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Szefer Franciszek
Śliwa Jadwiga
Szefer FranciszekŚliwa JadwigaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka1 (+1)111
2.Beltrani Jan
Beltrani Jagoda
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Beltrani Jan
Beltrani Jagoda
Beltrani JanBeltrani JagodaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka2 22

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
SUKCES - Jaworzno
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaSUKCES - Jaworzno D (+1)1D1
2.Słoma Rafał
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Muniak Małgorzata
Słoma RafałMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka D (+1)1D2
3.Hałka Emanuel
Sech Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Hałka Emanuel
Sech Gabriela
Hałka EmanuelSech GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg0 03
4.Czajka Maciej
Gawęda Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Gawęda Zuzanna
Czajka MaciejGawęda ZuzannaJUST DANCE Wieliczka1 14

 

BLOK 2, rejestracja 11:30– 12:00, próba parkietu 12:00– 12:30, start: 12:30

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
ELIDA - Mielec
Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA - Mielec3 (+1)131
2.Jedynak Franciszek
Pospelova Varvara
IMPERIA - Kraków
Jedynak Franciszek
Pospelova Varvara
Jedynak FranciszekPospelova VarvaraIMPERIA - Kraków1 (+1)112
3.Wiciński Łukasz
Jantas Aleksandra
JUST DANCE Wieliczka
Wiciński Łukasz
Jantas Aleksandra
Wiciński ŁukaszJantas AleksandraJUST DANCE Wieliczka1 13
4.Ruszkowski Maciej
Olbrot Natalia
IMPERIA - Kraków
Ruszkowski Maciej
Olbrot Natalia
Ruszkowski MaciejOlbrot NataliaIMPERIA - Kraków0 04

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawęda Wiktor
Szot Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gawęda Wiktor
Szot Katarzyna
Gawęda WiktorSzot KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)161
2.Kuśnierz Michał
Słoma Patrycja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Słoma Patrycja
Kuśnierz MichałSłoma PatrycjaJUST DANCE Wieliczka5 (+1)152
3.NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
NARTYMAU MikhailMazur KalinaPERFECT DANCE - Kraków D (+1)1D3
4.Kiwak Kacper
Galus Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kiwak Kacper
Galus Julia
Kiwak KacperGalus JuliaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)154
5.Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL - Rzeszów5 55
6.Osuch Krzysztof
Wach Iwona
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Wach Iwona
Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE - Kraków0 06
7.Kudlik Marcel
Gruszczak Lilla
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Kudlik Marcel
Gruszczak Lilla
Kudlik MarcelGruszczak LillaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka2 27
8.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 28

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzan Oliwer
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kordula Kaja
Krzan OliwerKordula KajaJUST DANCE Wieliczka1 (+1)111
2.Gaik Gabriel
Bazylińska Amelia
IMPERIA - Kraków
Gaik Gabriel
Bazylińska Amelia
Gaik GabrielBazylińska AmeliaIMPERIA - Kraków3 (+1)132
3.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 23
4.Gucwa Wojciech
Batko Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Gucwa Wojciech
Batko Martyna
Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE Wieliczka3 34

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała C (+1)1C1
2.Nykiel Filip
Łucarz Emilia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Łucarz Emilia
Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO - Żabno C (+1)1C2
3.Gucwa Wojciech
Batko Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Gucwa Wojciech
Batko Martyna
Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE Wieliczka4 (+1)143
4.Madej Mikołaj
Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Madej Mikołaj
Korczak Klaudia
Madej MikołajKorczak KlaudiaGALA - Mielec2 24
5.Krzan Oliwer
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kordula Kaja
Krzan OliwerKordula KajaJUST DANCE Wieliczka0 05
6.Gaik Gabriel
Bazylińska Amelia
IMPERIA - Kraków
Gaik Gabriel
Bazylińska Amelia
Gaik GabrielBazylińska AmeliaIMPERIA - Kraków0 06

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ordon Karol
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Tracz Gabriela
Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów3 (+1)131
2.Brennan Dominik
Włodarczyk Patrycja
SKT Regis Bochnia
Brennan Dominik
Włodarczyk Patrycja
Brennan DominikWłodarczyk PatrycjaSKT Regis Bochnia E (+1)1E2
3.Penter Grzegorz
Majewska Paulina
INFINITY - Kraków
Penter Grzegorz
Majewska Paulina
Penter GrzegorzMajewska PaulinaINFINITY - Kraków1 13
4.Borcz Grzegorz
Bugaj Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Borcz Grzegorz
Bugaj Katarzyna
Borcz GrzegorzBugaj KatarzynaSEMPRE - Kraków0 04
5.Ludynia Paweł
Alibożek Kinga
SKT AGH - Kraków
Ludynia Paweł
Alibożek Kinga
Ludynia PawełAlibożek KingaSKT AGH - Kraków0 05

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Penter Grzegorz
Majewska Paulina
INFINITY - Kraków
Penter Grzegorz
Majewska Paulina
Penter GrzegorzMajewska PaulinaINFINITY - Kraków E (+1)1E1
2.Zawiślak Łukasz
Kusy Kamila
SKT AGH - Kraków
Zawiślak Łukasz
Kusy Kamila
Zawiślak ŁukaszKusy KamilaSKT AGH - Kraków1 (+1)112
3.Ordon Karol
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Tracz Gabriela
Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów0 03
4.Brennan Dominik
Włodarczyk Patrycja
SKT Regis Bochnia
Brennan Dominik
Włodarczyk Patrycja
Brennan DominikWłodarczyk PatrycjaSKT Regis Bochnia3 34
5.Ludynia Paweł
Alibożek Kinga
SKT AGH - Kraków
Ludynia Paweł
Alibożek Kinga
Ludynia PawełAlibożek KingaSKT AGH - Kraków0 05

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE - Kraków6 (+1)161
2.Wąsala Mateusz
Dzidek Karolina
INFINITY - Kraków
Wąsala Mateusz
Dzidek Karolina
Wąsala MateuszDzidek KarolinaINFINITY - Kraków2 (+1)122
3.Boiko Arsenii
Seweryn Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Boiko Arsenii
Seweryn Katarzyna
Boiko ArseniiSeweryn KatarzynaSKT AGH - Kraków4 43
4.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
GRACJA - Krosno
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaGRACJA - Krosno0 04
5.Siekański Krzysztof
Siekańska Patrycja
EVOLUTION - Kraków
Siekański Krzysztof
Siekańska Patrycja
Siekański KrzysztofSiekańska PatrycjaEVOLUTION - Kraków0 05

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE - Kraków D (+1)1D1
2.Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE - Kraków D (+1)1D2
3.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaINFINITY - Kraków4 43
4.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
GRACJA - Krosno
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaGRACJA - Krosno0 04
5.Siekański Krzysztof
Siekańska Patrycja
EVOLUTION - Kraków
Siekański Krzysztof
Siekańska Patrycja
Siekański KrzysztofSiekańska PatrycjaEVOLUTION - Kraków0 05

 

BLOK 3, rejestracja 15:00-15:45, próba parkietu 15:45-16:15, start: 16:30

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
IMPERIA - Kraków
Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
Sarota ArkadiuszSzramik JuliaIMPERIA - Kraków C (+1)1C1
2.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków6 (+1)162
3.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg6 63
4.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków0 04

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków C (+1)1C1
2.Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
IMPERIA - Kraków
Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
Sarota ArkadiuszSzramik JuliaIMPERIA - Kraków C (+1)1C2
3.Nowak Bartłomiej
Tompalska Dominika
INFINITY - Kraków
Nowak Bartłomiej
Tompalska Dominika
Nowak BartłomiejTompalska DominikaINFINITY - Kraków C (+1)1C3
4.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg4 44
5.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków5 55
6.Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek BartoszJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg4 46
7.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice4 47

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków8 (+1)181
2.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków5 (+1)152
3.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków6 (+1)163
4.Salamon Tymoteusz
Batko Milena
IMPERIA - Kraków
Salamon Tymoteusz
Batko Milena
Salamon TymoteuszBatko MilenaIMPERIA - Kraków5 54
5.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków1 15
6.Płodzień Adrian
Mytkoś Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Płodzień Adrian
Mytkoś Oliwia
Płodzień AdrianMytkoś OliwiaAKSEL - Rzeszów3 36
7.Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek BartoszJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stanek Maciej
Antonova Tetiana
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Stanek Maciej
Antonova Tetiana
Stanek MaciejAntonova TetianaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)121
2.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków7 (+1)172
3.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków7 (+1)173
4.Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)144
5.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków0 05
6.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków2 26
7.Żygała Maciej
Domka Emilia
IMPERIA - Kraków
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA - Kraków4 47
8.Ryz Michał
Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Ryz Michał
Łopata Aleksandra
Ryz MichałŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków5 58

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muniak Maciej
Babraj Katarzyna
IMPERIA - Kraków
Muniak Maciej
Babraj Katarzyna
Muniak MaciejBabraj KatarzynaIMPERIA - Kraków5 (+1)151
2.Staśko Gabriel
Kotwa Martyna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kotwa Martyna
Staśko GabrielKotwa MartynaLATINO - Żabno7 (+1)172
3.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków2 23
4.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków0 04

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozieł Jakub
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Kozieł Jakub
Kosteczko Iga
Kozieł JakubKosteczko IgaRONDO - Rybnik12 (+1)1121
2.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków2 (+1)122
3.Michalik Karol
Fatyga Agata
IMPERIA - Kraków
Michalik Karol
Fatyga Agata
Michalik KarolFatyga AgataIMPERIA - Kraków2 (+1)123
4.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków7 (+1)174
5.Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty12 125
6.Cisiński Krystian
Peroń Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Cisiński Krystian
Peroń Weronika
Cisiński KrystianPeroń WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 66
7.Muniak Maciej
Babraj Katarzyna
IMPERIA - Kraków
Muniak Maciej
Babraj Katarzyna
Muniak MaciejBabraj KatarzynaIMPERIA - Kraków1 17
8.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków1 18

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żygała Maciej
Domka Emilia
IMPERIA - Kraków
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA - Kraków1 (+1)111
2.Skalski Paweł Olaf
Drabczyk Karolina
IMPERIA - Kraków
Skalski Paweł Olaf
Drabczyk Karolina
Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA - Kraków1 (+1)112
3.Macała Karol
Magnowska Dominika
INFINITY - Kraków
Macała Karol
Magnowska Dominika
Macała KarolMagnowska DominikaINFINITY - Kraków3 33
4.Kwiecień Konrad
Wójcicka Dagmara
INFINITY - Kraków
Kwiecień Konrad
Wójcicka Dagmara
Kwiecień KonradWójcicka DagmaraINFINITY - Kraków4 44
5.Muniak Maciej
Babraj Katarzyna
IMPERIA - Kraków
Muniak Maciej
Babraj Katarzyna
Muniak MaciejBabraj KatarzynaIMPERIA - Kraków5 55

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciosek Piotr
Kołosowska Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Ciosek Piotr
Kołosowska Julia
Ciosek PiotrKołosowska JuliaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)141
2.Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO - Rybnik5 (+1)152
3.Winkler Miłosz
Bajon Magdalena
Winkler Miłosz
Bajon Magdalena
Winkler MiłoszBajon Magdalena14 143
4.Skalski Paweł Olaf
Drabczyk Karolina
IMPERIA - Kraków
Skalski Paweł Olaf
Drabczyk Karolina
Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA - Kraków0 04
5.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice1 15