FINAŁ REKREACJI MAŁOPOLSKIEJ PTT 2023 i Ogólnopolski Solo Dance

2023-05-27 Kraków, Okręg Małopolski PTT


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!!!!!
Wprowadzone zmiany godzin rozpoczęcia bloków. Blok IV połączony z III.
Blok I rozpoczęcie 9.15,
Blok II rozpoczęcie 13.30,
Blok III rozpoczęcie 16.00.

BLOK 1, rejestracja 8:15 – 8.45, próba parkietu 8:50-9:10, start: 9:15

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance 23

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bukańska Alicja
JUST DANCE Wieliczka
Bukańska AlicjaBukańska AlicjaJUST DANCE Wieliczka
2.Cisoń Zofia
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Cisoń ZofiaCisoń ZofiaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
3.Czechowska Hanna
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Czechowska HannaCzechowska HannaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
4.Czesak Wiktoria
PERFECT DANCE - Kraków
Czesak WiktoriaCzesak WiktoriaPERFECT DANCE - Kraków
5.Fijak Anna
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Fijak AnnaFijak AnnaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
6.Głowna Zuzanna
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Głowna ZuzannaGłowna ZuzannaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
7.Jarzynka Amelia
IMPERIA - Kraków
Jarzynka AmeliaJarzynka AmeliaIMPERIA - Kraków
8.Kamysz Zuzia
EVOLUTION - Kraków
Kamysz ZuziaKamysz ZuziaEVOLUTION - Kraków
9.Korus Anna
SzT eMiKa - Tarnów
Korus AnnaKorus AnnaSzT eMiKa - Tarnów
10.Kromka Karolina
IMPERIA - Kraków
Kromka KarolinaKromka KarolinaIMPERIA - Kraków
11.Kryniewska Urszula
SzT eMiKa - Tarnów
Kryniewska UrszulaKryniewska UrszulaSzT eMiKa - Tarnów
12.Kusińska Zuzia
EVOLUTION - Kraków
Kusińska ZuziaKusińska ZuziaEVOLUTION - Kraków
13.Kwiatkowska Kamila
ST FLASH DUO - Kraków
Kwiatkowska KamilaKwiatkowska KamilaST FLASH DUO - Kraków
14.Markowska Joanna
SKT Regis Bochnia
Markowska JoannaMarkowska JoannaSKT Regis Bochnia
15.Pańpuch Madzia
EVOLUTION - Kraków
Pańpuch MadziaPańpuch MadziaEVOLUTION - Kraków
16.Radwańska Maria
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Radwańska MariaRadwańska MariaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
17.Sioła Iga
EVOLUTION - Kraków
Sioła IgaSioła IgaEVOLUTION - Kraków
18.Skoczek Kalina
EVOLUTION - Kraków
Skoczek KalinaSkoczek KalinaEVOLUTION - Kraków
19.Stryszowska Sara
EVOLUTION - Kraków
Stryszowska SaraStryszowska SaraEVOLUTION - Kraków
20.Stępień Zofia
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Stępień ZofiaStępień ZofiaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
21.Tylek Lena
EVOLUTION - Kraków
Tylek LenaTylek LenaEVOLUTION - Kraków
22.Włodarczyk Klara
SKT Regis Bochnia
Włodarczyk KlaraWłodarczyk KlaraSKT Regis Bochnia
23.Żurek Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Żurek GabrielaŻurek GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Duety 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Odelga Zosia
Pańpuch Madzia
EVOLUTION - Kraków
Odelga Zosia
Pańpuch Madzia
Odelga ZosiaPańpuch MadziaEVOLUTION - Kraków
2.Pasternak Kornelia
Mika Michalina
JUST DANCE Wieliczka
Pasternak Kornelia
Mika Michalina
Pasternak KorneliaMika MichalinaJUST DANCE Wieliczka
3.Sioła Iga
Sioła Ada
EVOLUTION - Kraków
Sioła Iga
Sioła Ada
Sioła IgaSioła AdaEVOLUTION - Kraków
4.Szczurek Laura
Suder Natalia
EVOLUTION - Kraków
Szczurek Laura
Suder Natalia
Szczurek LauraSuder NataliaEVOLUTION - Kraków
5.Zając Julia
Knihnicka Nina
EVOLUTION - Kraków
Zając Julia
Knihnicka Nina
Zając JuliaKnihnicka NinaEVOLUTION - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bogucki Maksymilian
Rodzeń Jowita
EVOLUTION - Kraków
Bogucki Maksymilian
Rodzeń Jowita
Bogucki MaksymilianRodzeń JowitaEVOLUTION - Kraków
2.Karwat Oliwia
Franz Mikołaj
STARDANCE - Tarnów
Karwat Oliwia
Franz Mikołaj
Karwat OliwiaFranz MikołajSTARDANCE - Tarnów
3.Klimkiewicz Michał
Dulęba Magdalena
PERFECT DANCE - Kraków
Klimkiewicz Michał
Dulęba Magdalena
Klimkiewicz MichałDulęba MagdalenaPERFECT DANCE - Kraków
4.Nosal Aleksander
Socha Maja
JUST DANCE Wieliczka
Nosal Aleksander
Socha Maja
Nosal AleksanderSocha MajaJUST DANCE Wieliczka
5.Piela Krzysztof
Grabowska Weronika
PERFECT DANCE - Kraków
Piela Krzysztof
Grabowska Weronika
Piela KrzysztofGrabowska WeronikaPERFECT DANCE - Kraków
6.Przybyłowski Jan
Mach Emilia
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Przybyłowski Jan
Mach Emilia
Przybyłowski JanMach EmiliaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
7.Siemieniecki Milan
Mróz Antonina
JUST DANCE Wieliczka
Siemieniecki Milan
Mróz Antonina
Siemieniecki MilanMróz AntoninaJUST DANCE Wieliczka
8.Stach Franciszek
Sadza Lilianna
IMPERIA - Kraków
Stach Franciszek
Sadza Lilianna
Stach FranciszekSadza LiliannaIMPERIA - Kraków
9.Tomchuk Wiktor
Pashkovska Anastasia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Tomchuk Wiktor
Pashkovska Anastasia
Tomchuk WiktorPashkovska AnastasiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T Solo Dance 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kusia Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Kusia GabrielaKusia GabrielaEVOLUTION - Kraków
2.Mucha Stanisław
SzT eMiKa - Tarnów
Mucha StanisławMucha StanisławSzT eMiKa - Tarnów
3.Rodzeń Jowita
EVOLUTION - Kraków
Rodzeń JowitaRodzeń JowitaEVOLUTION - Kraków
4.Bedtlej Cezary
EVOLUTION - Kraków
Bedtlej CezaryBedtlej CezaryEVOLUTION - Kraków
5.Hajnowska Maria
ST FLASH DUO - Kraków
Hajnowska MariaHajnowska MariaST FLASH DUO - Kraków
6.Kurleto Martyna
EVOLUTION - Kraków
Kurleto MartynaKurleto MartynaEVOLUTION - Kraków
7.Włodarczyk Olena
EVOLUTION - Kraków
Włodarczyk OlenaWłodarczyk OlenaEVOLUTION - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T Duety 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bogucki Jakub
Włodarczyk Olena
EVOLUTION - Kraków
Bogucki Jakub
Włodarczyk Olena
Bogucki JakubWłodarczyk OlenaEVOLUTION - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 26

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Yemelianova Yeva
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Yemelianova YevaYemelianova YevaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
2.Boiko Wioletta
SzT eMiKa - Tarnów
Boiko WiolettaBoiko WiolettaSzT eMiKa - Tarnów
3.Bolech Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bolech AmeliaBolech AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
4.Brodzińska Oliwia
STTS Kraków
Brodzińska OliwiaBrodzińska OliwiaSTTS Kraków
5.Choma Gabriela
Tańcownia - Kraków
Choma GabrielaChoma GabrielaTańcownia - Kraków
6.Doerre Barbara
IMPERIA - Kraków
Doerre BarbaraDoerre BarbaraIMPERIA - Kraków
7.Filipek Milena
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Filipek MilenaFilipek MilenaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
8.Gabiga Blanka
SzT eMiKa - Tarnów
Gabiga BlankaGabiga BlankaSzT eMiKa - Tarnów
9.Jasiówka Wojciech
PERFECT DANCE - Kraków
Jasiówka WojciechJasiówka WojciechPERFECT DANCE - Kraków
10.Jedynak Zofia
IMPERIA - Kraków
Jedynak ZofiaJedynak ZofiaIMPERIA - Kraków
11.Jędrysiak Nikola
JUST DANCE Wieliczka
Jędrysiak NikolaJędrysiak NikolaJUST DANCE Wieliczka
12.Kromka Emilia
IMPERIA - Kraków
Kromka EmiliaKromka EmiliaIMPERIA - Kraków
13.Kukla Emilia
STTS Kraków
Kukla EmiliaKukla EmiliaSTTS Kraków
14.Kwarcińska Gabriela
STTS Kraków
Kwarcińska GabrielaKwarcińska GabrielaSTTS Kraków
15.Lesik Weronika
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Lesik WeronikaLesik WeronikaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
16.Miś Amelia
IMPERIA - Kraków
Miś AmeliaMiś AmeliaIMPERIA - Kraków
17.Moskwa Antonina
JUST - Kraków
Moskwa AntoninaMoskwa AntoninaJUST - Kraków
18.Mróz Mateusz
Tańcownia - Kraków
Mróz MateuszMróz MateuszTańcownia - Kraków
19.Palej Oliwia
THOMAS DANCE - Kraków
Palej OliwiaPalej OliwiaTHOMAS DANCE - Kraków
20.Piwowarczyk Julia
IMPERIA - Kraków
Piwowarczyk JuliaPiwowarczyk JuliaIMPERIA - Kraków
21.Przybyłowska Lidia
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Przybyłowska LidiaPrzybyłowska LidiaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
22.Pyzik Amelia
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Pyzik AmeliaPyzik AmeliaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
23.Szydłowska Kinga
THOMAS DANCE - Kraków
Szydłowska KingaSzydłowska KingaTHOMAS DANCE - Kraków
24.Wiech Otylia
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Wiech OtyliaWiech OtyliaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
25.Świerczyńska Klara
JUST - Kraków
Świerczyńska KlaraŚwierczyńska KlaraJUST - Kraków
26.Żurek Zuzanna
THOMAS DANCE - Kraków
Żurek ZuzannaŻurek ZuzannaTHOMAS DANCE - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Duety 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Brotoń Alicja
Rogacka Natalia
FANTAZJA - Kraków
Brotoń Alicja
Rogacka Natalia
Brotoń AlicjaRogacka NataliaFANTAZJA - Kraków
2.Lacheta Zofia
Mądry Milena
FANTAZJA - Kraków
Lacheta Zofia
Mądry Milena
Lacheta ZofiaMądry MilenaFANTAZJA - Kraków
3.Lis Amelia
Łyduch Natalia
M-TEAM - Kraków
Lis Amelia
Łyduch Natalia
Lis AmeliaŁyduch NataliaM-TEAM - Kraków
4.Masłowska Anna
Drzewiecka Klara
PLĄS - Kraków
Masłowska Anna
Drzewiecka Klara
Masłowska AnnaDrzewiecka KlaraPLĄS - Kraków
5.Osuch Joanna
Kulawik Jagoda
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Joanna
Kulawik Jagoda
Osuch JoannaKulawik JagodaPERFECT DANCE - Kraków
6.Osuch Kaja
Kiędracha Anna
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Kaja
Kiędracha Anna
Osuch KajaKiędracha AnnaPERFECT DANCE - Kraków
7.Piekarz Martynka
Piekarz Milenka
THOMAS DANCE - Kraków
Piekarz Martynka
Piekarz Milenka
Piekarz MartynkaPiekarz MilenkaTHOMAS DANCE - Kraków
8.Rodacka Aleksandra
Banachowicz Aleksandra
PLĄS - Kraków
Rodacka Aleksandra
Banachowicz Aleksandra
Rodacka AleksandraBanachowicz AleksandraPLĄS - Kraków
9.Strojec Michalina
Stępień Emilia
PERFECT DANCE - Kraków
Strojec Michalina
Stępień Emilia
Strojec MichalinaStępień EmiliaPERFECT DANCE - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Tucholski Hubert
Józefowicz Julia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Tucholski Hubert
Józefowicz Julia
Tucholski HubertJózefowicz JuliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
2.Anioł Leon
Gawlik Emilia
PERFECT DANCE - Kraków
Anioł Leon
Gawlik Emilia
Anioł LeonGawlik EmiliaPERFECT DANCE - Kraków
3.Baja Mokołaj
Lamb Lena
THOMAS DANCE - Kraków
Baja Mokołaj
Lamb Lena
Baja MokołajLamb LenaTHOMAS DANCE - Kraków
4.Buchowicz Adam
Sarna Iga
THOMAS DANCE - Kraków
Buchowicz Adam
Sarna Iga
Buchowicz AdamSarna IgaTHOMAS DANCE - Kraków
5.Hojdys Kacper
Pokrywka Nicole
PERFECT DANCE - Kraków
Hojdys Kacper
Pokrywka Nicole
Hojdys KacperPokrywka NicolePERFECT DANCE - Kraków
6.Hojdys Miłosz
Pauli-Kolańska Malena
PERFECT DANCE - Kraków
Hojdys Miłosz
Pauli-Kolańska Malena
Hojdys MiłoszPauli-Kolańska MalenaPERFECT DANCE - Kraków
7.Klementowicz Maciej
Wichrowska Liliana
M-TEAM - Kraków
Klementowicz Maciej
Wichrowska Liliana
Klementowicz MaciejWichrowska LilianaM-TEAM - Kraków
8.Kurda Adam
Solecka Klara
PLĄS - Kraków
Kurda Adam
Solecka Klara
Kurda AdamSolecka KlaraPLĄS - Kraków
9.Lachman Stanisław
Borowska Agata
Tańcownia - Kraków
Lachman Stanisław
Borowska Agata
Lachman StanisławBorowska AgataTańcownia - Kraków
10.Maciak Tadeusz
Strzała Urszula
PLĄS - Kraków
Maciak Tadeusz
Strzała Urszula
Maciak TadeuszStrzała UrszulaPLĄS - Kraków
11.Marciniak Patryk
Mirocha Maja
M-TEAM - Kraków
Marciniak Patryk
Mirocha Maja
Marciniak PatrykMirocha MajaM-TEAM - Kraków
12.Molsa Bartłomiej
Kowalska Konstancja
JUST - Kraków
Molsa Bartłomiej
Kowalska Konstancja
Molsa BartłomiejKowalska KonstancjaJUST - Kraków
13.Pacura Szymon
Walczak Matylda
ST FLASH DUO - Kraków
Pacura Szymon
Walczak Matylda
Pacura SzymonWalczak MatyldaST FLASH DUO - Kraków
14.Pośpiech Oliwier
Wilczyńska Amelia
M-TEAM - Kraków
Pośpiech Oliwier
Wilczyńska Amelia
Pośpiech OliwierWilczyńska AmeliaM-TEAM - Kraków
15.Płonka Wojciech
Jedynak Zofia
IMPERIA - Kraków
Płonka Wojciech
Jedynak Zofia
Płonka WojciechJedynak ZofiaIMPERIA - Kraków
16.Sieradzy Jan
Cisek Emilia
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Sieradzy Jan
Cisek Emilia
Sieradzy JanCisek EmiliaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
17.Wójciak Jan
Zimny Amelia
FANTAZJA - Kraków
Wójciak Jan
Zimny Amelia
Wójciak JanZimny AmeliaFANTAZJA - Kraków
18.Włodarczyk Sebastian
Kusia Gabrysia
EVOLUTION - Kraków
Włodarczyk Sebastian
Kusia Gabrysia
Włodarczyk SebastianKusia GabrysiaEVOLUTION - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T Solo Dance 31

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Hołda Nadia
LATINO - Żabno
Hołda NadiaHołda NadiaLATINO - Żabno
2.Kochan Karolina
FANTAZJA - Kraków
Kochan KarolinaKochan KarolinaFANTAZJA - Kraków
3.Kociołek Zuzanna
THOMAS DANCE - Kraków
Kociołek ZuzannaKociołek ZuzannaTHOMAS DANCE - Kraków
4.Kostrzewa Maja
THOMAS DANCE - Kraków
Kostrzewa MajaKostrzewa MajaTHOMAS DANCE - Kraków
5.Kotula Barbara
STTS Kraków
Kotula BarbaraKotula BarbaraSTTS Kraków
6.Kulig Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Kulig ZofiaKulig ZofiaPERFECT DANCE - Kraków
7.Leniar Łucja
THOMAS DANCE - Kraków
Leniar ŁucjaLeniar ŁucjaTHOMAS DANCE - Kraków
8.Litwin Liliana
JUST DANCE Wieliczka
Litwin LilianaLitwin LilianaJUST DANCE Wieliczka
9.Nieckarz Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz NataliaNieckarz NataliaJUST DANCE Wieliczka
10.Patkaniowska Julia
JUST DANCE Wieliczka
Patkaniowska JuliaPatkaniowska JuliaJUST DANCE Wieliczka
11.Patoń Antonina
LATINO - Żabno
Patoń AntoninaPatoń AntoninaLATINO - Żabno
12.Prażmowska Maria
JUST DANCE Wieliczka
Prażmowska MariaPrażmowska MariaJUST DANCE Wieliczka
13.Rodak Liliana
LATINO - Żabno
Rodak LilianaRodak LilianaLATINO - Żabno
14.Rudnik Magdalena
SKT Regis Bochnia
Rudnik MagdalenaRudnik MagdalenaSKT Regis Bochnia
15.Rybka Anna
EVOLUTION - Kraków
Rybka AnnaRybka AnnaEVOLUTION - Kraków
16.Rzeźnik Nadia
FANTAZJA - Kraków
Rzeźnik NadiaRzeźnik NadiaFANTAZJA - Kraków
17.Sadowska Otylia
THOMAS DANCE - Kraków
Sadowska OtyliaSadowska OtyliaTHOMAS DANCE - Kraków
18.Shynkorenko Dana
IMPERIA - Kraków
Shynkorenko DanaShynkorenko DanaIMPERIA - Kraków
19.Strojek Maja
JUST DANCE Wieliczka
Strojek MajaStrojek MajaJUST DANCE Wieliczka
20.Szulc Iwona
EVOLUTION - Kraków
Szulc IwonaSzulc IwonaEVOLUTION - Kraków
21.Treszer Hanna
SKT Regis Bochnia
Treszer HannaTreszer HannaSKT Regis Bochnia
22.Wiatr Joanna
LATINO - Żabno
Wiatr JoannaWiatr JoannaLATINO - Żabno
23.Wierzgacz Hanna
JUST DANCE Wieliczka
Wierzgacz HannaWierzgacz HannaJUST DANCE Wieliczka
24.Wnęk Jakub
STARDANCE - Tarnów
Wnęk JakubWnęk JakubSTARDANCE - Tarnów
25.Węgrzyn Lena
LATINO - Żabno
Węgrzyn LenaWęgrzyn LenaLATINO - Żabno
26.Żogała Aniela
FANTAZJA - Kraków
Żogała AnielaŻogała AnielaFANTAZJA - Kraków
27.Król Blanka
ST FLASH DUO - Kraków
Król BlankaKról BlankaST FLASH DUO - Kraków
28.Kucharczyk Victoria
EVOLUTION - Kraków
Kucharczyk VictoriaKucharczyk VictoriaEVOLUTION - Kraków
29.Kurleto Marcela
EVOLUTION - Kraków
Kurleto MarcelaKurleto MarcelaEVOLUTION - Kraków
30.Kusińska Maja
EVOLUTION - Kraków
Kusińska MajaKusińska MajaEVOLUTION - Kraków
31.Tolińska Pola
EVOLUTION - Kraków
Tolińska PolaTolińska PolaEVOLUTION - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T Duety 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Solecka Klara
Szczepaniak Karolina
PLĄS - Kraków
Solecka Klara
Szczepaniak Karolina
Solecka KlaraSzczepaniak KarolinaPLĄS - Kraków
2.Tomczyk Justyna
Skubida Wiktoria
PERFECT DANCE - Kraków
Tomczyk Justyna
Skubida Wiktoria
Tomczyk JustynaSkubida WiktoriaPERFECT DANCE - Kraków
3.Tórz Tymon
Tolińska Iga
EVOLUTION - Kraków
Tórz Tymon
Tolińska Iga
Tórz TymonTolińska IgaEVOLUTION - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bernacki Ksawery
Leniar Matylda
THOMAS DANCE - Kraków
Bernacki Ksawery
Leniar Matylda
Bernacki KsaweryLeniar MatyldaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Dzięgiel Iga
Kukułka Fabian
STARDANCE - Tarnów
Dzięgiel Iga
Kukułka Fabian
Dzięgiel IgaKukułka FabianSTARDANCE - Tarnów
3.Grabiasz Ida
Katarzyński Adam
SKT Regis Bochnia
Grabiasz Ida
Katarzyński Adam
Grabiasz IdaKatarzyński AdamSKT Regis Bochnia
4.Gülhan Marcin
Pytka Ola
SKT Regis Bochnia
Gülhan Marcin
Pytka Ola
Gülhan MarcinPytka OlaSKT Regis Bochnia
5.Koresandovych Danylo
Spinova Sladislava
IMPERIA - Kraków
Koresandovych Danylo
Spinova Sladislava
Koresandovych DanyloSpinova SladislavaIMPERIA - Kraków
6.Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
JUST DANCE Wieliczka
Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
Kucharczyk KacperStawarz LenaJUST DANCE Wieliczka
7.Kurtyka Ksawery
Pajor Kornelia
SKT Regis Bochnia
Kurtyka Ksawery
Pajor Kornelia
Kurtyka KsaweryPajor KorneliaSKT Regis Bochnia
8.Kustra Kacper
Smarzyńska Anna
STTS Kraków
Kustra Kacper
Smarzyńska Anna
Kustra KacperSmarzyńska AnnaSTTS Kraków
9.Onik Tymoteusz
Gabiga Zoja
SzT eMiKa - Tarnów
Onik Tymoteusz
Gabiga Zoja
Onik TymoteuszGabiga ZojaSzT eMiKa - Tarnów
10.Pabis Jakub
Zadak Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Pabis Jakub
Zadak Martyna
Pabis JakubZadak MartynaJUST DANCE Wieliczka
11.Wiciński Mateusz
Szczepańska Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Wiciński Mateusz
Szczepańska Martyna
Wiciński MateuszSzczepańska MartynaJUST DANCE Wieliczka
12.Wilk Szymon
Bąber Emilia
JUST DANCE Wieliczka
Wilk Szymon
Bąber Emilia
Wilk SzymonBąber EmiliaJUST DANCE Wieliczka
13.Wolak Antoni
Ślęzak Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Wolak Antoni
Ślęzak Gabriela
Wolak AntoniŚlęzak GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
14.Wójcik Piotr
Swatek Julia
ST FLASH DUO - Kraków
Wójcik Piotr
Swatek Julia
Wójcik PiotrSwatek JuliaST FLASH DUO - Kraków
15.Ślusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
JUST DANCE Wieliczka
Ślusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
Ślusarek KrzysztofWęgrzyn AnnaJUST DANCE Wieliczka

 

BLOK 2, rejestracja 12:30 – 13:00, próba parkietu 13:00 – 13:30, start: 13:30

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bolech Julia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bolech JuliaBolech JuliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
2.Cebula Zuzanna
JUST - Kraków
Cebula ZuzannaCebula ZuzannaJUST - Kraków
3.Fiksak Weronika
JUST - Kraków
Fiksak WeronikaFiksak WeronikaJUST - Kraków
4.Holub Karolina
PERFECT DANCE - Kraków
Holub KarolinaHolub KarolinaPERFECT DANCE - Kraków
5.Krikowcowa Kristina
STTS Kraków
Krikowcowa KristinaKrikowcowa KristinaSTTS Kraków
6.Musiał Alicja
JUST - Kraków
Musiał AlicjaMusiał AlicjaJUST - Kraków
7.Niemczyk Wiktoria
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Niemczyk WiktoriaNiemczyk WiktoriaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
8.Nowakowska Joanna
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Nowakowska JoannaNowakowska JoannaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
9.Rybka Dominika
JUST - Kraków
Rybka DominikaRybka DominikaJUST - Kraków
10.Rybka Emilia
JUST - Kraków
Rybka EmiliaRybka EmiliaJUST - Kraków
11.Rzeczycka Magdalena
JUST - Kraków
Rzeczycka MagdalenaRzeczycka MagdalenaJUST - Kraków
12.Skrzypek Weronika
PERFECT DANCE - Kraków
Skrzypek WeronikaSkrzypek WeronikaPERFECT DANCE - Kraków
13.Zając Maja
SzT eMiKa - Tarnów
Zając MajaZając MajaSzT eMiKa - Tarnów
14.Święszek Lena
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Święszek LenaŚwięszek LenaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Duety 0

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Hnat Jakub
Piech Antonina
SKT Regis Bochnia
Hnat Jakub
Piech Antonina
Hnat JakubPiech AntoninaSKT Regis Bochnia
2.Maciak Franciszek
Stefanowicz Gaja
PLĄS - Kraków
Maciak Franciszek
Stefanowicz Gaja
Maciak FranciszekStefanowicz GajaPLĄS - Kraków
3.Śliwiński Karol
Woźniak Kaja
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Śliwiński Karol
Woźniak Kaja
Śliwiński KarolWoźniak KajaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T Solo Dance 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Biegun Dominik
Tańcownia - Kraków
Biegun DominikBiegun DominikTańcownia - Kraków
2.Gęsiarz Beata
PERFECT DANCE - Kraków
Gęsiarz BeataGęsiarz BeataPERFECT DANCE - Kraków
3.Kokolus Joanna
LATINO - Żabno
Kokolus JoannaKokolus JoannaLATINO - Żabno
4.Latoch Martyna
PERFECT DANCE - Kraków
Latoch MartynaLatoch MartynaPERFECT DANCE - Kraków
5.Michalska Roksana
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Michalska RoksanaMichalska RoksanaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
6.Migdał Lena
THOMAS DANCE - Kraków
Migdał LenaMigdał LenaTHOMAS DANCE - Kraków
7.Osuch Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch NataliaOsuch NataliaPERFECT DANCE - Kraków
8.Palej Kaja
THOMAS DANCE - Kraków
Palej KajaPalej KajaTHOMAS DANCE - Kraków
9.Rojek Magdalena
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Rojek MagdalenaRojek MagdalenaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
10.Szydłowska Daria
THOMAS DANCE - Kraków
Szydłowska DariaSzydłowska DariaTHOMAS DANCE - Kraków
11.Sękowska Amelia
PLĄS - Kraków
Sękowska AmeliaSękowska AmeliaPLĄS - Kraków
12.Turlej Olivia
THOMAS DANCE - Kraków
Turlej OliviaTurlej OliviaTHOMAS DANCE - Kraków
13.Waś Julia
JUST DANCE Wieliczka
Waś JuliaWaś JuliaJUST DANCE Wieliczka
14.Żak Zofia
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Żak ZofiaŻak ZofiaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T Duety 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Gorzałczana Lena
Bieszczad Lena
PERFECT DANCE - Kraków
Gorzałczana Lena
Bieszczad Lena
Gorzałczana LenaBieszczad LenaPERFECT DANCE - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Biernat Błażej
Węgiel Olga
THOMAS DANCE - Kraków
Biernat Błażej
Węgiel Olga
Biernat BłażejWęgiel OlgaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Gabiga Milan
Chervona Nikol
SzT eMiKa - Tarnów
Gabiga Milan
Chervona Nikol
Gabiga MilanChervona NikolSzT eMiKa - Tarnów
3.Krzywda Karol
Włodarczyk Łucja
SKT Regis Bochnia
Krzywda Karol
Włodarczyk Łucja
Krzywda KarolWłodarczyk ŁucjaSKT Regis Bochnia
4.Listwan Jakub
Marszałek Amelia
PLĄS - Kraków
Listwan Jakub
Marszałek Amelia
Listwan JakubMarszałek AmeliaPLĄS - Kraków
5.Pająk Wiktor
Mrowiec Emilia
PLĄS - Kraków
Pająk Wiktor
Mrowiec Emilia
Pająk WiktorMrowiec EmiliaPLĄS - Kraków
6.Pytka Karol
Rudnik Magdalena
SKT Regis Bochnia
Pytka Karol
Rudnik Magdalena
Pytka KarolRudnik MagdalenaSKT Regis Bochnia

12-15 (12 - 15) Brąz KOMB 4T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Jakubik Nikola
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Jakubik NikolaJakubik NikolaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
2.Palczewska Amelia
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Palczewska AmeliaPalczewska AmeliaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
3.Woźniak Emilia
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Woźniak EmiliaWoźniak EmiliaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice

12-15 (12 - 15) Brąz KOMB 4T Duety 0

12-15 (12 - 15) Brąz KOMB 4T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kostkiewicz Piotr
Gałkowska Natalia
JUST - Kraków
Kostkiewicz Piotr
Gałkowska Natalia
Kostkiewicz PiotrGałkowska NataliaJUST - Kraków
2.Kuska Mikołaj
Firlet Idalia
SKT Regis Bochnia
Kuska Mikołaj
Firlet Idalia
Kuska MikołajFirlet IdaliaSKT Regis Bochnia
3.Kłeczek Kacper
Świerczyńska Teresa
JUST - Kraków
Kłeczek Kacper
Świerczyńska Teresa
Kłeczek KacperŚwierczyńska TeresaJUST - Kraków
4.Pająk Szymon
Dziaduś Nina
PLĄS - Kraków
Pająk Szymon
Dziaduś Nina
Pająk SzymonDziaduś NinaPLĄS - Kraków
5.Tomczyk Jakub
Zambrowska Jolanta
SKT Regis Bochnia
Tomczyk Jakub
Zambrowska Jolanta
Tomczyk JakubZambrowska JolantaSKT Regis Bochnia
6.Woźniak Miłosz
Nowakowska Helena
AMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice
Woźniak Miłosz
Nowakowska Helena
Woźniak MiłoszNowakowska HelenaAMAZING DANCE STUDIO - Niepołomice

12-15 (12 - 15) Srebro KOMB 4T Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bogucka Nadia
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Bogucka NadiaBogucka NadiaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
2.Mazur Anna
PERFECT DANCE - Kraków
Mazur AnnaMazur AnnaPERFECT DANCE - Kraków
3.Mikoś Kinga
PERFECT DANCE - Kraków
Mikoś KingaMikoś KingaPERFECT DANCE - Kraków
4.Sękowska Karolina
PLĄS - Kraków
Sękowska KarolinaSękowska KarolinaPLĄS - Kraków

12-15 (12 - 15) Srebro KOMB 4T Duety 0

12-15 (12 - 15) Srebro KOMB 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kawecki Stanisław
Wojdyła Pola
JUST - Kraków
Kawecki Stanisław
Wojdyła Pola
Kawecki StanisławWojdyła PolaJUST - Kraków
2.Radwan Albert
Krzysiek Anna
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Radwan Albert
Krzysiek Anna
Radwan AlbertKrzysiek AnnaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
3.Szczepaniak Michał
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Szczepaniak Michał
Solecka Julia
Szczepaniak MichałSolecka JuliaPLĄS - Kraków

 

BLOK 3, rejestracja 15:00-15:30, próba parkietu 15:30-16:00, start: 16:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frącz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Frącz AleksandraFrącz AleksandraEVOLUTION - Kraków8 (+2)281
2.Jurek Laura
EVOLUTION - Kraków
Jurek LauraJurek LauraEVOLUTION - Kraków8 (+2)281
3.Staszczak Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Staszczak AleksandraStaszczak AleksandraEVOLUTION - Kraków5 (+2)251
4.Łabędź Urszula
M-TEAM - Kraków
Łabędź UrszulaŁabędź UrszulaM-TEAM - Kraków4 (+2)241
5.Adamczyk Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Adamczyk WiktoriaAdamczyk WiktoriaEVOLUTION - Kraków5 (+1)152
6.Begenjova Maja
JEDYNKA - Łódź
Begenjova MajaBegenjova MajaJEDYNKA - Łódź1 (+1)112
7.Dyda Zofia
AXIS - Nowy Sącz
Dyda ZofiaDyda ZofiaAXIS - Nowy Sącz2 (+1)122
8.Wdówka Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Wdówka AleksandraWdówka AleksandraEVOLUTION - Kraków1 (+1)112

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomchuk Yeva
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Tomchuk YevaTomchuk YevaKUŹNIA TAŃCA - Kraków13 Tomchuk Yeva - G (+2)213Tomchuk Yeva - G1
2.Dobosz Marcela
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Dobosz MarcelaDobosz MarcelaGOLDEN DANCE - Przemyśl8 (+2)282
3.Nowicka Weronika
Nowicka WeronikaNowicka Weronika2 (+1)123
4.Shadura Polina
M-TEAM - Kraków
Shadura PolinaShadura PolinaM-TEAM - Kraków1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babii Alika
EVOLUTION - Kraków
Babii AlikaBabii AlikaEVOLUTION - Kraków8 (+2)281
2.Flądro Rozalia
THOMAS DANCE - Kraków
Flądro RozaliaFlądro RozaliaTHOMAS DANCE - Kraków7 (+1)172
3.Pelc Natalia
EVOLUTION - Kraków
Pelc NataliaPelc NataliaEVOLUTION - Kraków-1 (-1)-1-1

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Vlasenko Kateryna
RONDO - Rybnik
Vlasenko KaterynaVlasenko KaterynaRONDO - Rybnik2 (+1)121
2.Słomska Marlena
SzT eMiKa - Tarnów
Słomska MarlenaSłomska MarlenaSzT eMiKa - Tarnów6 (+1)162
3.Rachkovska Polina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rachkovska PolinaRachkovska PolinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)153
4.Dudzik Adriana
STTS Kraków
Dudzik AdrianaDudzik AdrianaSTTS Kraków0 04
5.Urjasz Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Urjasz WiktoriaUrjasz WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków4 45
6.Ledzińska Oliwia
THOMAS DANCE - Kraków
Ledzińska OliwiaLedzińska OliwiaTHOMAS DANCE - Kraków3 36

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin6 (+1)161
2.Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Kot IzabelaKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów3 32
3.Szot Anna Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szot Anna MariaSzot Anna MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 23

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogucka Nadia
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Bogucka NadiaBogucka NadiaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek2 (+2)221
2.Boniakowska Gaja
PERFECT DANCE - Kraków
Boniakowska GajaBoniakowska GajaPERFECT DANCE - Kraków2 (+2)221
3.Bolek Magdalena
THOMAS DANCE - Kraków
Bolek MagdalenaBolek MagdalenaTHOMAS DANCE - Kraków3 (+1)132
4.Mach Zofia
AMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek
Mach ZofiaMach ZofiaAMAZING DANCE STUDIO - Tenczynek0 04

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Onysko Nikoletta
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Onysko NikolettaOnysko NikolettaMEGAPOLISDANCE - Warszawa11 (+2)2111
2.Skórnicka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Skórnicka AleksandraSkórnicka AleksandraIMPERIA - Kraków10 (+2)2101
3.Banasik Laura
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Banasik LauraBanasik LauraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec12 Banasik Laura - F (+2)212Banasik Laura - F2
4.Kendziak Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Kendziak NataliaKendziak NataliaPERFECT DANCE - Kraków4 (+2)242
5.Sobucka Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Sobucka MałgorzataSobucka MałgorzataFANTAZJA - Kraków1 (+1)113
6.Stoszko Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Stoszko WiktoriaStoszko WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków9 (+1)193
7.Szulc Justyna
EVOLUTION - Kraków
Szulc JustynaSzulc JustynaEVOLUTION - Kraków7 (+1)173

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rowińska Lidia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rowińska LidiaRowińska LidiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 Rowińska Lidia - E (+1)17Rowińska Lidia - E1
2.Rutkowska Jagoda
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rutkowska JagodaRutkowska JagodaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)132
3.Bubała Martyna
DANCELOOK - Gliwice
Bubała MartynaBubała MartynaDANCELOOK - Gliwice5 (+1)153
4.Kusy Nikola
MYKA - Zamość
Kusy NikolaKusy NikolaMYKA - Zamość4 (+1)144
5.Gajewska Marzena
EVOLUTION - Kraków
Gajewska MarzenaGajewska MarzenaEVOLUTION - Kraków4 (+1)145
6.Malec Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Malec GabrielaMalec GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków5 56
7.Kot Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Kot WiktoriaKot WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków3 37
8.Pietras Jagoda
EVOLUTION - Kraków
Pietras JagodaPietras JagodaEVOLUTION - Kraków0 08
9.Górny Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górny JuliaGórny JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 59
10.Zielińska Maria
IMPERIA - Kraków
Zielińska MariaZielińska MariaIMPERIA - Kraków2 210
11.Organiściak Hanna
ATHINA - Oława
Organiściak HannaOrganiściak HannaATHINA - Oława0 011

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kocot JuliaKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 Kocot Julia - D (+1)19Kocot Julia - D1
2.Krzyworączka Antonina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Krzyworączka AntoninaKrzyworączka AntoninaKUŹNIA TAŃCA - Kraków8 (+1)182
3.Fadeieva Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Fadeieva AnnaFadeieva AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)123
4.Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głuszko MariaGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 14
5.Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kapuścik ApoloniaKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 15
6.Łapa Magdalena
GALA - Mielec
Łapa MagdalenaŁapa MagdalenaGALA - Mielec6 66

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witkowska Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Witkowska KingaWitkowska KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)161
2.Brudz Zofia
EVOLUTION - Kraków
Brudz ZofiaBrudz ZofiaEVOLUTION - Kraków0 02
3.Rabijasz Paulina
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Rabijasz PaulinaRabijasz PaulinaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka0 03

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tokarieva Polina
Talisman
(Ukraina)
Tokarieva PolinaTokarieva PolinaTalisman
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimchuk Khrystyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Klimchuk KhrystynaKlimchuk KhrystynaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)161
2.Tokarieva Polina
Talisman
(Ukraina)
Tokarieva PolinaTokarieva PolinaTalisman
(Ukraina)