Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023

2023-03-18 Garwolin, UKS KORDASZEWSCY - Garwolin


Plik z wynikami

UWAGA

https://youtube.com/live/H__De-fPPvs?feature=share

1)TRENERZY SĄ NASZYMI GOŚĆMI-proszę Państwa o informację sms(imię i nazwisko+ nazwa klubu) kto będzie obecny
Tel :538391594
2) !!!UWAGA WAŻNE!!!
Zgodnie z regulaminem PTT pary zagraniczne nie zabierają punktów PREMIUM dla par z POLSKI
UWAGA
Rozpoczęcie II Bloku o godz.12 rejestracja 10:30-11:30 proba parkietu 11:30

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:45, próba parkietu 8:30-8:45, start: 9:00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Knapp Liza
DanceLife - Warszawa
Knapp LizaKnapp LizaDanceLife - Warszawa 1
2.Kuzmenko Sofia
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Kuzmenko SofiaKuzmenko SofiaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa7 (+2)271
3.Zhurenko Alisa
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Zhurenko AlisaZhurenko AlisaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa6 (+2)261
4.Krupa Julia
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Krupa JuliaKrupa JuliaDIAMENT - Radzyń Podlaski8 (+1)182
5.Nowicka Weronika
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Nowicka WeronikaNowicka WeronikaDIAMENT - Radzyń Podlaski7 (+1)172
6.Robak Maja
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Robak MajaRobak MajaDIAMENT - Radzyń Podlaski2 (+1)122
7.Mulova Amieliia
Dance Life - Warszawa
Mulova AmieliiaMulova AmieliiaDance Life - Warszawa9 (-1)-19
8.Nosova Marta
Dance Life - Warszawa
Nosova MartaNosova MartaDance Life - Warszawa8 (-1)-18
9.Skrylnyk Myroslava
Dance Life - Warszawa
Skrylnyk MyroslavaSkrylnyk MyroslavaDance Life - Warszawa1 (-1)-11
10.Buben Uliana
Trojanda Łuck
(Ukraina)
Buben UlianaBuben UlianaTrojanda Łuck
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guks Eteri
Dance Life - Warszawa
Guks EteriGuks EteriDance Life - Warszawa13 Guks Eteri - G (+2)213Guks Eteri - G1
2.Kuzina Serafyma
Dance Life - Warszawa
Kuzina SerafymaKuzina SerafymaDance Life - Warszawa11 (+2)2111
3.Malakhova Sofiia
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Malakhova SofiiaMalakhova SofiiaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa4 (+2)241
4.Pichtia Tetiana
DanceLife - Warszawa
Pichtia TetianaPichtia TetianaDanceLife - Warszawa 1
5.Ukrainska Kseniia
Dance Life - Warszawa
Ukrainska KseniiaUkrainska KseniiaDance Life - Warszawa13 Ukrainska Kseniia - G (+2)213Ukrainska Kseniia - G1
6.Varchenko Zoriana
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Varchenko ZorianaVarchenko ZorianaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa8 (+1)182
7.Chumak Vasylisa
Dance Life - Warszawa
Chumak VasylisaChumak VasylisaDance Life - Warszawa1 (-1)-11

8-11 (Juvenile 2 + Juvenile 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietrych Nela
POLISH CLUB - Warszawa
Pietrych NelaPietrych NelaPOLISH CLUB - Warszawa3 (+1)131
2.Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Stawicka GemmaStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa5 (+1)152
3.Gustaw Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Gustaw AleksandraGustaw AleksandraTKS iDANCE - Lublin2 (+1)123
4.Licholot Władysława
Dance Life - Warszawa
Licholot WładysławaLicholot WładysławaDance Life - Warszawa1 (+1)114
5.Gacek Jakub
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek JakubGacek JakubDRAGON'S DANCE Warszawa4 45
6.Kowalska Adriana
LIDER - Lublin
Kowalska AdrianaKowalska AdrianaLIDER - Lublin0 06
7.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź2 27
8.Kozak Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AnnaKozak AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski11 118
9.Redwaniuk Tetiana
SoDance Klewań
(Ukraina)
Redwaniuk TetianaRedwaniuk TetianaSoDance Klewań
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butrym Anna
Dance Life - Warszawa
Butrym AnnaButrym AnnaDance Life - Warszawa8 (+2)281
2.Konopka Agata
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Konopka AgataKonopka AgataUKS KORDASZEWSCY - Garwolin13 (+2)2131
3.Medvid Daryna
SoDance Klewań
(Ukraina)
Medvid DarynaMedvid DarynaSoDance Klewań
(Ukraina)
1
4.Paradowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Paradowska ZuzannaParadowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki12 Paradowska Zuzanna - G (+2)212Paradowska Zuzanna - G1
5.Pylypchuk Anastasiia
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Pylypchuk AnastasiiaPylypchuk AnastasiiaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa12 Pylypchuk Anastasiia - G (+2)212Pylypchuk Anastasiia - G1
6.Wójcik Klaudia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wójcik KlaudiaWójcik KlaudiaCANTINERO - Tomaszów Maz.12 Wójcik Klaudia - G (+2)212Wójcik Klaudia - G1
7.Ślusarczyk Natalia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Ślusarczyk NataliaŚlusarczyk NataliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki2 (+2)221
8.Bystrzycka Maria
JAREMI - Pruszków
Bystrzycka MariaBystrzycka MariaJAREMI - Pruszków6 (+1)162
9.Dembkowska Julia
JAREMI - Pruszków
Dembkowska JuliaDembkowska JuliaJAREMI - Pruszków8 (+1)182
10.Filipiak Zofia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Filipiak ZofiaFilipiak ZofiaCANTINERO - Tomaszów Maz.11 (+1)1112
11.Majewska Olga
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Majewska OlgaMajewska OlgaFLASH - Grodzisk Mazowiecki7 (+1)172
12.Szlążek Krzysztof
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Szlążek KrzysztofSzlążek KrzysztofUKS KORDASZEWSCY - Garwolin7 (+1)172
13.Daniliuk Nazar
Dance Life - Warszawa
Daniliuk NazarDaniliuk NazarDance Life - Warszawa4 (-1)-14

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świerczyńska Adriana
STEP DANCE - Koluszki
Świerczyńska AdrianaŚwierczyńska AdrianaSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)111
2.Wilczyńska Julia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wilczyńska JuliaWilczyńska JuliaDRAGON'S DANCE Warszawa5 (+1)152
3.Zlata Nikitina
Dance Life - Warszawa
Zlata NikitinaZlata NikitinaDance Life - Warszawa6 (+1)163
4.Blicharz Nina
LIDER - Lublin
Blicharz NinaBlicharz NinaLIDER - Lublin4 (+1)144
5.Augustyniuk Lena
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Augustyniuk LenaAugustyniuk LenaART OVO - Międzyrzec Podlaski2 (+1)125
6.Tymoshchuk Daryna
SoDance Klewań
(Ukraina)
Tymoshchuk DarynaTymoshchuk DarynaSoDance Klewań
(Ukraina)
6
7.Povazhuk Kateryna
SoDance Klewań
(Ukraina)
Povazhuk KaterynaPovazhuk KaterynaSoDance Klewań
(Ukraina)
7
8.IVANCHUK KATERYNA
Dance Life - Warszawa
IVANCHUK KATERYNAIVANCHUK KATERYNADance Life - Warszawa2 (+1)128
9.Pożarowszczyk Oliwia
TOP - ART - Lublin
Pożarowszczyk OliwiaPożarowszczyk OliwiaTOP - ART - Lublin0 09
10.Banderat Mariana
S-Dance Równo
(Ukraina)
Banderat MarianaBanderat MarianaS-Dance Równo
(Ukraina)
10
11.Botsaniuk Alina
Dance Life - Warszawa
Botsaniuk AlinaBotsaniuk AlinaDance Life - Warszawa0 011
12.Kiszenczuk Tetiana
S-Dance Równo
(Ukraina)
Kiszenczuk TetianaKiszenczuk TetianaS-Dance Równo
(Ukraina)
12

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jach Zofia
Viva Dance Łódź
Jach ZofiaJach ZofiaViva Dance Łódź7 (+1)171
2.Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Majewska LauraMajewska LauraZAMEK - Lublin0 02
3.Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataISKRA - Międzyrzec Podlaski0 03

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozak Maksym
Varonina Yeva
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Kozak Maksym
Varonina Yeva
Kozak MaksymVaronina YevaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa1 (+1)111
2.Beszta Nazarnij
Bielecka Waleria
Trojanda Łuck
(Ukraina)
Beszta Nazarnij
Bielecka Waleria
Beszta NazarnijBielecka WaleriaTrojanda Łuck
(Ukraina)
2
3.Sinichenka Stanislau
Luhovska Varvara
Dance Life - Warszawa
Sinichenka Stanislau
Luhovska Varvara
Sinichenka StanislauLuhovska VarvaraDance Life - Warszawa3 (+1)133
4.Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
Majewski SzymonDrecka ZuzannaDRAGON'S DANCE Warszawa0 04
5.Remizowski Maksym
Ohniuk Daria
S-Dance Równo
(Ukraina)
Remizowski Maksym
Ohniuk Daria
Remizowski MaksymOhniuk DariaS-Dance Równo
(Ukraina)
5

 

BLOK 2, rejestracja 10:00-10:45, próba parkietu 10:45-11:00, start: 11:15

Rozpoczęcie II Bloku o godz.12 rejestracja 10:30-11:30 proba parkietu 11:30


12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Damian
Fodoran Oliwia
RYTM - Chełm
Jakubczak Damian
Fodoran Oliwia
Jakubczak DamianFodoran OliwiaRYTM - Chełm E (+1)1E1
2.Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
TAKT - Chełm
Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
Ziemba KajetanNowakowska JuliaTAKT - Chełm E (+1)1E2
3.Bojarskyj Arsen
Szymko Marja
Trojanda Łuck
(Ukraina)
Bojarskyj Arsen
Szymko Marja
Bojarskyj ArsenSzymko MarjaTrojanda Łuck
(Ukraina)
3
4.Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
STEP DANCE - Koluszki
Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
Bartosiewicz WiktorKotecka OliwiaSTEP DANCE - Koluszki3 (+1)134
5.Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
Brzozowski TomaszBarczyńska MajaLIDER - Lublin3 (+1)135
6.Woźniak Bartosz
Rosa Adrianna
DCS BRWINÓW
Woźniak Bartosz
Rosa Adrianna
Woźniak BartoszRosa AdriannaDCS BRWINÓW3 (+1)136
7.Muchowski Szymon
Kopystyńska Kornelia
RS - WARSZAWA
Muchowski Szymon
Kopystyńska Kornelia
Muchowski SzymonKopystyńska KorneliaRS - WARSZAWA E (+1)1E7
8.Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
Kamiński AleksanderKalwat BarbaraJAREMI - Pruszków0 08
9.Zwierzchowski Alan
Jabłek Maria
DCS BRWINÓW
Zwierzchowski Alan
Jabłek Maria
Zwierzchowski AlanJabłek MariaDCS BRWINÓW3 38
10.Smagowski Miłosz
Witek Patrycja
LIDER - Lublin
Smagowski Miłosz
Witek Patrycja
Smagowski MiłoszWitek PatrycjaLIDER - Lublin3 310
11.Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
Bagiński MichałKuczyńska AnastazjaJAREMI - Pruszków0 011
12.Reczko Krystian Piotr
Mazan Nikola
EMOTION - Góra Kalwaria
Reczko Krystian Piotr
Mazan Nikola
Reczko Krystian PiotrMazan NikolaEMOTION - Góra Kalwaria0 011

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skiba Jakiw
Belińska Ewgenia
Trojanda Łuck
(Ukraina)
Skiba Jakiw
Belińska Ewgenia
Skiba JakiwBelińska EwgeniaTrojanda Łuck
(Ukraina)
1
2.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin3 (+1)132
3.Bojarskyj Arsen
Szymko Marja
Trojanda Łuck
(Ukraina)
Bojarskyj Arsen
Szymko Marja
Bojarskyj ArsenSzymko MarjaTrojanda Łuck
(Ukraina)
3
4.Fabisiak Filip
Kowalczyk Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
Fabisiak Filip
Kowalczyk Lena
Fabisiak FilipKowalczyk LenaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)115
5.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaDRAGON'S DANCE Warszawa6 (+1)166
6.Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
Wasilewski WojciechSosnowska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin0 07
7.Dudchyk Davyd
Stepaniuk Valeriia
Trojanda Łuck
(Ukraina)
Dudchyk Davyd
Stepaniuk Valeriia
Dudchyk DavydStepaniuk ValeriiaTrojanda Łuck
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
Blyzniuk MaksymMykhailova ValeriaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa11 (+1)1111
2.Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
DCS BRWINÓW
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaDCS BRWINÓW E (+1)1E2
3.Jędrasik Kacper
Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jędrasik Kacper
Olczak Lena
Jędrasik KacperOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+1)143
4.Gryglewicz Rostyslaw
Grysiuk Katerina
Trojanda Łuck
(Ukraina)
Gryglewicz Rostyslaw
Grysiuk Katerina
Gryglewicz RostyslawGrysiuk KaterinaTrojanda Łuck
(Ukraina)
4
5.Karczewski Konrad
Maksiewicz Zofia Ewa
START - Płońsk
Karczewski Konrad
Maksiewicz Zofia Ewa
Karczewski KonradMaksiewicz Zofia EwaSTART - Płońsk2 (+1)125
6.Karczewski Kacper
Dalgiewicz Oliwia
START - Płońsk
Karczewski Kacper
Dalgiewicz Oliwia
Karczewski KacperDalgiewicz OliwiaSTART - Płońsk2 26
7.Michalak Dawid
Michalak Roksana
TOP - ART - Lublin
Michalak Dawid
Michalak Roksana
Michalak DawidMichalak RoksanaTOP - ART - Lublin-1, -1 -1, -17
8.Uramowski Marcel
Cieślak Justyna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Uramowski Marcel
Cieślak Justyna
Uramowski MarcelCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 08

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
Pogrebniak SzymonGałaś OliwiaRYTM - Chełm5 (+1)151
2.Popielewicz Mikołaj
Dejneka Julia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Mikołaj
Dejneka Julia
Popielewicz MikołajDejneka JuliaDANCE POINT - Biała Podlaska1 (+1)112
3.Rossokhach Denys
Skorokhod Yeva
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Rossokhach Denys
Skorokhod Yeva
Rossokhach DenysSkorokhod YevaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa1 (+1)113
4.Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
Smoliński WiktorBrzozowska AlicjaLIDER - Lublin3 (+1)134
5.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin0 05
6.Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
Michalski OskarRosa AleksandraDCS BRWINÓW0 06
7.Gryglewicz Rostyslaw
Grysiuk Katerina
Trojanda Łuck
(Ukraina)
Gryglewicz Rostyslaw
Grysiuk Katerina
Gryglewicz RostyslawGrysiuk KaterinaTrojanda Łuck
(Ukraina)
7
8.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaART OVO - Międzyrzec Podlaski0 08

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
TAKT - Chełm
Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
Jamróz FranciszekJamróz AleksandraTAKT - Chełm5 (+1)151
2.Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)122
3.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź1 (+1)113
4.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin0 04
5.Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
ZAMEK - Lublin
Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
Woch PrzemysławMianowana OliwiaZAMEK - Lublin0 05
6.Dudchyk Davyd
Stepaniuk Valeriia
Trojanda Łuck
(Ukraina)
Dudchyk Davyd
Stepaniuk Valeriia
Dudchyk DavydStepaniuk ValeriiaTrojanda Łuck
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)121
2.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź4 (+1)142
3.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin0 03
4.Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
TAKT - Chełm
Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
Jamróz FranciszekJamróz AleksandraTAKT - Chełm0 04
5.Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
ZAMEK - Lublin
Woch Przemysław
Mianowana Oliwia
Woch PrzemysławMianowana OliwiaZAMEK - Lublin0 05

 

BLOK 3, rejestracja 13:15-14:15, próba parkietu 14:30-14:45, start: 15:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice4 (+1)141
2.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria2 22
3.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW1 13

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice6 (+1)161
2.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW4 (+1)142
3.Appiah Gyamfi Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
Appiah Gyamfi Tymoteusz
Opałka Lena
Appiah Gyamfi TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria0 03
4.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria1 14

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muśnicki Grzegorz
Zielińska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Zielińska Hanna
Muśnicki GrzegorzZielińska HannaFAST-STEP Warszawa C (+1)1C1
2.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały3 (+1)132
3.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA2 23
4.Markow Urman
Kucyk Adriana
Trojanda Łuck
(Ukraina)
Markow Urman
Kucyk Adriana
Markow UrmanKucyk AdrianaTrojanda Łuck
(Ukraina)
4
5.Ksybek Mateusz
Kułakowska Nicola
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Kułakowska Nicola
Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART - Płońsk0 05

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muśnicki Grzegorz
Zielińska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Zielińska Hanna
Muśnicki GrzegorzZielińska HannaFAST-STEP Warszawa C (+1)1C1
2.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały5 (+1)152
3.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk1 (+1)113
4.Markow Urman
Kucyk Adriana
Trojanda Łuck
(Ukraina)
Markow Urman
Kucyk Adriana
Markow UrmanKucyk AdrianaTrojanda Łuck
(Ukraina)
4
5.Ksybek Mateusz
Kułakowska Nicola
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Kułakowska Nicola
Ksybek MateuszKułakowska NicolaSTART - Płońsk0 05
6.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA0 06

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin E (+1)1E1
2.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość3 (+1)132
3.Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin2 (+1)123
4.Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
Szmydki MiłoszZabiciel AgataMYKA - Zamość2 (+1)124
5.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa1 15
6.Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
Kowalewski JakubZiubińska ZuzannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 16
7.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaSTRETTO - RADZYMIN0 07
8.Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
Andruszczak KonradSygocka MariaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 08
9.Wierzbowski Michał
Rutkowska Eliza
CTR - LEGIONOWO
Wierzbowski Michał
Rutkowska Eliza
Wierzbowski MichałRutkowska ElizaCTR - LEGIONOWO0 09

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa2 (+1)121
2.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin4 (+1)142
3.Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
Kowalewski JakubZiubińska ZuzannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+1)143
4.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość3 (+1)134
5.Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
Szmydki MiłoszZabiciel AgataMYKA - Zamość0 05
6.Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin1 16
7.Jakubowski Franek
Ksit Hanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jakubowski Franek
Ksit Hanna
Jakubowski FranekKsit HannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 07
8.Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
Andruszczak KonradSygocka MariaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 08
9.Wierzbowski Michał
Rutkowska Eliza
CTR - LEGIONOWO
Wierzbowski Michał
Rutkowska Eliza
Wierzbowski MichałRutkowska ElizaCTR - LEGIONOWO0 09

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice5 (+1)151
2.Barańska Matylda
Viva Dance Łódź
Barańska MatyldaBarańska MatyldaViva Dance Łódź4 42
3.Fik Weronika
MAZOVIA - Siedlce
Fik WeronikaFik WeronikaMAZOVIA - Siedlce0 03

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barańska Matylda
Viva Dance Łódź
Barańska MatyldaBarańska MatyldaViva Dance Łódź2 (+1)121
2.Fik Weronika
MAZOVIA - Siedlce
Fik WeronikaFik WeronikaMAZOVIA - Siedlce0 02

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice1 (+1)111
2.Stępniak Maja
ZAMEK - Lublin
Stępniak MajaStępniak MajaZAMEK - Lublin1 12

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-17:45, próba parkietu 17:15-17:45, start: 18:00

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
Biniak JakubGrabarkiewicz KorneliaLORENZO - Gaj Mały5 (+1)151
2.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice6 (+1)162
3.Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM - Chełm4 (+1)143
4.Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
Marosz SzymonBorkowska AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin6 (+1)164
5.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin3 (+1)135
6.Maj Bruno
Jędrych Julia
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Jędrych Julia
Maj BrunoJędrych JuliaDanceFlow - Lublin D (+1)1D6
7.Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
Piątek KrzysztofGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria6 (+1)167
8.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW2 28
9.Telekh Maksym
Portna Zlata
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Telekh Maksym
Portna Zlata
Telekh MaksymPortna ZlataMEGAPOLIS DANCE - Warszawa0 09
10.Varchenko Arsen
Kozlova Vlada
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Varchenko Arsen
Kozlova Vlada
Varchenko ArsenKozlova VladaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa2 210
11.Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
Wychowaniak AdamSaghateljan KiaraDRAGON'S DANCE Warszawa2 210
12.Czerwiński Bartosz
Jędruszczak Patrycja
RYTM - Chełm
Czerwiński Bartosz
Jędruszczak Patrycja
Czerwiński BartoszJędruszczak PatrycjaRYTM - Chełm0 012
13.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraDanceFlow - Lublin4 413
14.Bieniek Przemysław
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Bieniek Przemysław
Rogozińska Anna
Bieniek PrzemysławRogozińska AnnaEMOTION - WARKA0 014
15.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa1 115

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
Biniak JakubGrabarkiewicz KorneliaLORENZO - Gaj Mały6 (+1)161
2.Varchenko Arsen
Kozlova Vlada
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Varchenko Arsen
Kozlova Vlada
Varchenko ArsenKozlova VladaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa5 (+1)152
3.Maj Bruno
Jędrych Julia
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Jędrych Julia
Maj BrunoJędrych JuliaDanceFlow - Lublin6 (+1)163
4.Brauer Krzysztof
Verkhushkina Anastasiia
FAN - Toruń
Brauer Krzysztof
Verkhushkina Anastasiia
Brauer KrzysztofVerkhushkina AnastasiiaFAN - Toruń5 (+1)154
5.Kornatowski Tomasz
Żur Dominika
Kornatowski Tomasz
Żur Dominika
Kornatowski TomaszŻur Dominika5 (+1)155
6.Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Marosz Szymon
Borkowska Aleksandra
Marosz SzymonBorkowska AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin5 (+1)156
7.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW2 (+1)127
8.Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM - Chełm2 28
9.Telekh Maksym
Portna Zlata
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Telekh Maksym
Portna Zlata
Telekh MaksymPortna ZlataMEGAPOLIS DANCE - Warszawa0 08
10.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW6 68
11.Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
Piątek KrzysztofGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria5 511
12.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice3 312
13.Bieniek Przemysław
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Bieniek Przemysław
Rogozińska Anna
Bieniek PrzemysławRogozińska AnnaEMOTION - WARKA0 013
14.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa2 213
15.Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
Wychowaniak AdamSaghateljan KiaraDRAGON'S DANCE Warszawa5 513
16.Czerwiński Bartosz
Jędruszczak Patrycja
RYTM - Chełm
Czerwiński Bartosz
Jędruszczak Patrycja
Czerwiński BartoszJędruszczak PatrycjaRYTM - Chełm0 016

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin4 (+1)141
2.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź3 (+1)132
3.Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek BartoszJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)163
4.Zając Mieszko
Regulska Martyna
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Regulska Martyna
Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION - WARKA4 (+1)144
5.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm3 35
6.Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Kłos Jowita
Książek DamianKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria6 66
7.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY - Garwolin0 07
8.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk5 58
9.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW1 19

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraTOP - ART - Lublin3 (+1)131
2.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko6 (+1)162
3.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź4 (+1)143
4.Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
Biniak JakubGrabarkiewicz KorneliaLORENZO - Gaj Mały D (+1)1D4
5.Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
Schab ŁukaszKopiec OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria6 (+1)165
6.Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek BartoszJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg0 06
7.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin0 07
8.Gaworek Hubert
Napiórkowska Daria
STRETTO - RADZYMIN
Gaworek Hubert
Napiórkowska Daria
Gaworek HubertNapiórkowska DariaSTRETTO - RADZYMIN0 07
9.Zając Mieszko
Regulska Martyna
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Regulska Martyna
Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION - WARKA0 07
10.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk5 510

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm4 (+1)141
2.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość6 (+1)162
3.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin6 (+1)163
4.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa1 (+1)114
5.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa3 (+1)135
6.Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
Popielewicz SzymonPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska7 (+1)176
7.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+1)127
8.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 58
9.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin9 99
10.Sylyzniuk Nazar
Popowicz Anna
Trojanda Łuck
(Ukraina)
Sylyzniuk Nazar
Popowicz Anna
Sylyzniuk NazarPopowicz AnnaTrojanda Łuck
(Ukraina)
10
11.Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
Majchrzak MichałPastuszek GabrielaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 011
12.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz Martyna1 112
13.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm0 013
14.Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
Pasternak BartoszGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa0 014
15.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin0 015

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Michał
Biernacka Julia
Grabowski Michał
Biernacka Julia
Grabowski MichałBiernacka Julia3 (+1)131
2.Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
LIDER - Lublin
Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
Savchuk OleksandrTyc WeronikaLIDER - Lublin9 (+1)192
3.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki5 (+1)153
4.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa7 (+1)174
5.Daraż Adam
Mrowicka Paulina
JEDYNKA - Łódź
Daraż Adam
Mrowicka Paulina
Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA - Łódź2 (+1)125
6.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria8 (+1)186
7.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość3 (+1)137
8.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa1 (+1)118
9.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm3 (+1)139
10.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin8 (+1)189
11.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin9 911
12.Karasiński Wiktor
Stefaniuk Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Karasiński Wiktor
Stefaniuk Natalia
Karasiński WiktorStefaniuk NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 012
13.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria4 413
14.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz Martyna0 014
15.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 015
16.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY - Garwolin0 016
17.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaDRAGON'S DANCE Warszawa0 016
18.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm0 016
19.Stępień Jakub
Kopcik Julia
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Kopcik Julia
Stępień JakubKopcik JuliaETIUDA - Radomsko0 019
20.Sylyzniuk Nazar
Popowicz Anna
Trojanda Łuck
(Ukraina)
Sylyzniuk Nazar
Popowicz Anna
Sylyzniuk NazarPopowicz AnnaTrojanda Łuck
(Ukraina)
19
21.Urbański Robert
Neska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna
Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom5 519
22.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin0 019
23.Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
Majchrzak MichałPastuszek GabrielaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 023

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań5 (+1)151
2.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin3 (+1)132
3.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice10 (+1)1103
4.Socha Jarosław
Frydrych Milena
AKSEL - Rzeszów
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaAKSEL - Rzeszów1 (+1)114
5.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno2 (+1)125
6.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa2 (+1)126
7.Pishenko Oleksandr
Komar Iryna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Pishenko Oleksandr
Komar Iryna
Pishenko OleksandrKomar IrynaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 07
8.Końko Kacper
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Końko Kacper
Kiełsznia Angelika
Końko KacperKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin0 08
9.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 08
10.Daraż Adam
Mrowicka Paulina
JEDYNKA - Łódź
Daraż Adam
Mrowicka Paulina
Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA - Łódź0 010
11.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin0 010
12.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno0 012

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań4 (+1)141
2.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa1 (+1)112
3.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin9 (+1)193
4.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin2 (+1)124
5.Socha Jarosław
Frydrych Milena
AKSEL - Rzeszów
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaAKSEL - Rzeszów1 (+1)115
6.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko1 (+1)116
7.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno0 07
8.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin0 08
9.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin3 39
10.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno1 19
11.Pishenko Oleksandr
Komar Iryna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Pishenko Oleksandr
Komar Iryna
Pishenko OleksandrKomar IrynaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 011
12.Końko Kacper
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Końko Kacper
Kiełsznia Angelika
Końko KacperKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin0 012
13.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź6 6

19+ (Powyżej 18) Open ST 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Śledź Karol
Szymczak Natalia
DUET - Warszawa
Śledź Karol
Szymczak Natalia
Śledź KarolSzymczak NataliaDUET - Warszawa1
2.Budzik Tomasz
Toshchakova Alla
DUET - Warszawa
Budzik Tomasz
Toshchakova Alla
Budzik TomaszToshchakova AllaDUET - Warszawa2
3.Kvaran Axel
Kogut Alicja
DUET - Warszawa
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut AlicjaDUET - Warszawa3
4.Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
DUET - Warszawa
Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaDUET - Warszawa4
5.Pishenko Oleksandr
Komar Iryna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Pishenko Oleksandr
Komar Iryna
Pishenko OleksandrKomar IrynaCLASSIC DANCESPORT Warszawa5
6.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź

19+ (Powyżej 18) Open LA 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa1
2.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2
3.Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
DUET - Warszawa
Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaDUET - Warszawa3
4.Machnio Damian
Kudra Iga
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Kudra Iga
Machnio DamianKudra IgaCENTRUM TAŃCA - Radom4
5.Zdziech Przemysław
Michta Amelia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Zdziech Przemysław
Michta Amelia
Zdziech PrzemysławMichta AmeliaCANTINERO - Tomaszów Maz.5
6.Abramov Aleksandr
Sidor Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Sidor Paulina
Abramov AleksandrSidor PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin6
7.Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Corte Dance Progress - Warszawa
Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Faliński PrzemysławChmielińska MajaCorte Dance Progress - Warszawa7
8.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin8
9.Bąk Dominik
Bąk Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
Bąk Dominik
Bąk Agnieszka
Bąk DominikBąk AgnieszkaS.T. ATLAS Warszawa9
10.Majewski Anton
Krysa Aleksandra
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Krysa Aleksandra
Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM - Chełm9
11.Pishenko Oleksandr
Komar Iryna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Pishenko Oleksandr
Komar Iryna
Pishenko OleksandrKomar IrynaCLASSIC DANCESPORT Warszawa11