OTTT "O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa"

2023-02-05 Pilawa, UKS KORDASZEWSCY


UWAGA

1)Rejestracja par po terminie pod nr tel 538391594.
2)TRENERZY SĄ NASZYMI GOŚĆMI-proszę Państwa o informację sms(imię i nazwisko+ nazwa klubu) kto będzie obecny
Tel :538391594
3)Rozpoczęcie turnieju od około godz 11.00.
W czwartek pojawi się ostateczna informacja.
Będą 3 bloki!!!!
4)Na turnieju będzie barek z jedzeniem oraz stoiska fotograficzne i z artykułami tanecznymi !!!

BLOK 1, rejestracja 9:30-10:30, próba parkietu 10:00 -10:45, start: 11:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Węgrzynowicz Szymon
Piwińska Pola
FAST-STEP Warszawa
Węgrzynowicz Szymon
Piwińska Pola
Węgrzynowicz SzymonPiwińska PolaFAST-STEP Warszawa
2.Chudzyński Franciszek
Szcześniewska Maja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Chudzyński Franciszek
Szcześniewska Maja
Chudzyński FranciszekSzcześniewska MajaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
3.Dębski Jan
Kotlarska Pola
DCS BRWINÓW
Dębski Jan
Kotlarska Pola
Dębski JanKotlarska PolaDCS BRWINÓW
4.Kordaszewski Jan
Witak Nadia
UKS KORDASZEWSCY
Kordaszewski Jan
Witak Nadia
Kordaszewski JanWitak NadiaUKS KORDASZEWSCY
5.Tobiasz Bogusław
Wyglądała Marcelina
UKS KORDASZEWSCY
Tobiasz Bogusław
Wyglądała Marcelina
Tobiasz BogusławWyglądała MarcelinaUKS KORDASZEWSCY

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
RYTM - Chełm
Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
Tołysz FilipPogrebniak ZofiaRYTM - Chełm
2.Głowacki Filip
Mazurek Aleksandra
JAREMI - Pruszków
Głowacki Filip
Mazurek Aleksandra
Głowacki FilipMazurek AleksandraJAREMI - Pruszków
3.Kostelnyi Oleh
Argulewicz Apolonia
JAREMI - Pruszków
Kostelnyi Oleh
Argulewicz Apolonia
Kostelnyi OlehArgulewicz ApoloniaJAREMI - Pruszków

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Wierzbicki Kornel
Konopka Aleksandra
UKS KORDASZEWSCY
Wierzbicki Kornel
Konopka Aleksandra
Wierzbicki KornelKonopka AleksandraUKS KORDASZEWSCY
2.Zając Jan
Kopik Pola
UKS KORDASZEWSCY
Zając Jan
Kopik Pola
Zając JanKopik PolaUKS KORDASZEWSCY

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T Solo Dance PREMIUM 52

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Chepurda Milana
MEGAPOLISDANCE
Chepurda MilanaChepurda MilanaMEGAPOLISDANCE
2.Denysenko Vira
DanceLife - Warszawa
Denysenko ViraDenysenko ViraDanceLife - Warszawa
3.Hromyko Viktoria
DanceLife - Warszawa
Hromyko ViktoriaHromyko ViktoriaDanceLife - Warszawa
4.Hładuń Nadia
FAST-STEP Warszawa
Hładuń NadiaHładuń NadiaFAST-STEP Warszawa
5.Shypka Nina
MEGAPOLISDANCE
Shypka NinaShypka NinaMEGAPOLISDANCE
6.Balcerzak Liliana
UKS KORDASZEWSCY
Balcerzak LilianaBalcerzak LilianaUKS KORDASZEWSCY
7.Barbarczyk Antoni
UKS KORDASZEWSCY
Barbarczyk AntoniBarbarczyk AntoniUKS KORDASZEWSCY
8.Bienias Aleksandra
UKS KORDASZEWSCY
Bienias AleksandraBienias AleksandraUKS KORDASZEWSCY
9.Bożek Bianka
UKS KORDASZEWSCY
Bożek BiankaBożek BiankaUKS KORDASZEWSCY
10.Byczyńska Weronika
UKS KORDASZEWSCY
Byczyńska WeronikaByczyńska WeronikaUKS KORDASZEWSCY
11.Ciecierska Anna
UKS KORDASZEWSCY
Ciecierska AnnaCiecierska AnnaUKS KORDASZEWSCY
12.Cygan Hanna
UKS KORDASZEWSCY
Cygan HannaCygan HannaUKS KORDASZEWSCY
13.Deszcz Lena
UKS KORDASZEWSCY
Deszcz LenaDeszcz LenaUKS KORDASZEWSCY
14.Gershtein Alisa
AnaDens Łódź
Gershtein AlisaGershtein AlisaAnaDens Łódź
15.Gershtein Eva
AnaDens Łódź
Gershtein EvaGershtein EvaAnaDens Łódź
16.Hejduk Joanna
UKS KORDASZEWSCY
Hejduk JoannaHejduk JoannaUKS KORDASZEWSCY
17.Hys Alicja
UKS KORDASZEWSCY
Hys AlicjaHys AlicjaUKS KORDASZEWSCY
18.Janicka Jagoda
AnaDens Łódź
Janicka JagodaJanicka JagodaAnaDens Łódź
19.Jatczak Nikola
AnaDens Łódź
Jatczak NikolaJatczak NikolaAnaDens Łódź
20.Jedynak Maria
UKS KORDASZEWSCY
Jedynak MariaJedynak MariaUKS KORDASZEWSCY
21.Kalbarczyk Helena
UKS KORDASZEWSCY
Kalbarczyk HelenaKalbarczyk HelenaUKS KORDASZEWSCY
22.Kondej Hanna
UKS KORDASZEWSCY
Kondej HannaKondej HannaUKS KORDASZEWSCY
23.Korab Alicja
UKS KORDASZEWSCY
Korab AlicjaKorab AlicjaUKS KORDASZEWSCY
24.Korab Gabriela
UKS KORDASZEWSCY
Korab GabrielaKorab GabrielaUKS KORDASZEWSCY
25.Krotko Varia
AnaDens Łódź
Krotko VariaKrotko VariaAnaDens Łódź
26.Kurdel Amelia
UKS KORDASZEWSCY
Kurdel AmeliaKurdel AmeliaUKS KORDASZEWSCY
27.Kępka Nina
UKS KORDASZEWSCY
Kępka NinaKępka NinaUKS KORDASZEWSCY
28.Mikulska Oliwia
UKS KORDASZEWSCY
Mikulska OliwiaMikulska OliwiaUKS KORDASZEWSCY
29.Mogun Anastasiia
MEGAPOLISDANCE
Mogun AnastasiiaMogun AnastasiiaMEGAPOLISDANCE
30.Mozul Olesia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Mozul OlesiaMozul OlesiaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
31.Mrozek Mia
AnaDens Łódź
Mrozek MiaMrozek MiaAnaDens Łódź
32.Omelchenko Yeva
MEGAPOLISDANCE
Omelchenko YevaOmelchenko YevaMEGAPOLISDANCE
33.Pietrzak Łucja
UKS KORDASZEWSCY
Pietrzak ŁucjaPietrzak ŁucjaUKS KORDASZEWSCY
34.Piotrowska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Piotrowska ZuzannaPiotrowska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY
35.Podlaska Wiktoria
UKS KORDASZEWSCY
Podlaska WiktoriaPodlaska WiktoriaUKS KORDASZEWSCY
36.Podoliaka Anastazia
DanceLife - Warszawa
Podoliaka AnastaziaPodoliaka AnastaziaDanceLife - Warszawa
37.Podoliaka Polina
DanceLife - Warszawa
Podoliaka PolinaPodoliaka PolinaDanceLife - Warszawa
38.Pracz Marcel
UKS KORDASZEWSCY
Pracz MarcelPracz MarcelUKS KORDASZEWSCY
39.Rotuska Alicja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Rotuska AlicjaRotuska AlicjaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
40.Sitnik Ada
UKS KORDASZEWSCY
Sitnik AdaSitnik AdaUKS KORDASZEWSCY
41.Sitnik Iga
UKS KORDASZEWSCY
Sitnik IgaSitnik IgaUKS KORDASZEWSCY
42.Starosz Nela
UKS KORDASZEWSCY
Starosz NelaStarosz NelaUKS KORDASZEWSCY
43.Stasiak Lena
UKS KORDASZEWSCY
Stasiak LenaStasiak LenaUKS KORDASZEWSCY
44.Szustek Laura
UKS KORDASZEWSCY
Szustek LauraSzustek LauraUKS KORDASZEWSCY
45.Tobiasz Julia
UKS KORDASZEWSCY
Tobiasz JuliaTobiasz JuliaUKS KORDASZEWSCY
46.Tomaszek Zofia
UKS KORDASZEWSCY
Tomaszek ZofiaTomaszek ZofiaUKS KORDASZEWSCY
47.Trzonek Maja
AnaDens Łódź
Trzonek MajaTrzonek MajaAnaDens Łódź
48.Wacławska Aniela
UKS KORDASZEWSCY
Wacławska AnielaWacławska AnielaUKS KORDASZEWSCY
49.Wawer Franciszek
UKS KORDASZEWSCY
Wawer FranciszekWawer FranciszekUKS KORDASZEWSCY
50.Ćwiek Aleksandra
UKS KORDASZEWSCY
Ćwiek AleksandraĆwiek AleksandraUKS KORDASZEWSCY
51.Łapacz Maria
UKS KORDASZEWSCY
Łapacz MariaŁapacz MariaUKS KORDASZEWSCY
52.Świesiulska Maja
UKS KORDASZEWSCY
Świesiulska MajaŚwiesiulska MajaUKS KORDASZEWSCY

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Jasek Jagoda
UKS KORDASZEWSCY
Jasek JagodaJasek JagodaUKS KORDASZEWSCY
2.Kowalczyk Zofia
UKS KORDASZEWSCY
Kowalczyk ZofiaKowalczyk ZofiaUKS KORDASZEWSCY
3.Kowalska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Kowalska ZuzannaKowalska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY
4.Ochnio Natalia
UKS KORDASZEWSCY
Ochnio NataliaOchnio NataliaUKS KORDASZEWSCY
5.Sadlak Maksymilian
TAKT - Chełm
Sadlak MaksymilianSadlak MaksymilianTAKT - Chełm
6.Suprewicz Kacper
TAKT - Chełm
Suprewicz KacperSuprewicz KacperTAKT - Chełm
7.Wójtowicz Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Wójtowicz ZuzannaWójtowicz ZuzannaUKS KORDASZEWSCY
8.Zygadło Julia
UKS KORDASZEWSCY
Zygadło JuliaZygadło JuliaUKS KORDASZEWSCY

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 3T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bazylevych Solomia
DanceLife - Warszawa
Bazylevych SolomiaBazylevych SolomiaDanceLife - Warszawa
2.Kulikova Anhelina
MEGAPOLISDANCE
Kulikova AnhelinaKulikova AnhelinaMEGAPOLISDANCE
3.Somak Anastasiia
DanceLife - Warszawa
Somak AnastasiiaSomak AnastasiiaDanceLife - Warszawa
4.Janicka Jagoda
AnaDens Łódź
Janicka JagodaJanicka JagodaAnaDens Łódź
5.Shaposznykova Maria
DanceLife - Warszawa
Shaposznykova MariaShaposznykova MariaDanceLife - Warszawa
6.Sverdlova Anna
DanceLife - Warszawa
Sverdlova AnnaSverdlova AnnaDanceLife - Warszawa
7.Ukrainska Maria
DanceLife - Warszawa
Ukrainska MariaUkrainska MariaDanceLife - Warszawa
8.Vasylovych Dariia
DanceLife - Warszawa
Vasylovych DariiaVasylovych DariiaDanceLife - Warszawa

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kalashnyk Sofiia
MEGAPOLISDANCE
Kalashnyk SofiiaKalashnyk SofiiaMEGAPOLISDANCE
2.Kowalczyk Agnieszka
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kowalczyk AgnieszkaKowalczyk AgnieszkaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
3.Shcherbak Alisa
MEGAPOLISDANCE
Shcherbak AlisaShcherbak AlisaMEGAPOLISDANCE
4.Majcher Teresa
MAKO - Sulejówek
Majcher TeresaMajcher TeresaMAKO - Sulejówek
5.Onoprienko Valentyna
DanceLife - Warszawa
Onoprienko ValentynaOnoprienko ValentynaDanceLife - Warszawa
6.Tkacz Lena
AnaDens Łódź
Tkacz LenaTkacz LenaAnaDens Łódź

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Szczypińska Laura
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Szczypińska LauraSzczypińska LauraFLASH - Grodzisk Mazowiecki
2.Zdral Anna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Zdral AnnaZdral AnnaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
3.Dobrowolska Maria
UKS KORDASZEWSCY
Dobrowolska MariaDobrowolska MariaUKS KORDASZEWSCY
4.Metera Maria
UKS KORDASZEWSCY
Metera MariaMetera MariaUKS KORDASZEWSCY
5.Mikulska Hanna
UKS KORDASZEWSCY
Mikulska HannaMikulska HannaUKS KORDASZEWSCY
6.Prusiak Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Prusiak WiktoriaPrusiak WiktoriaFAST-STEP Warszawa

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Ślusarczyk Natalia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Ślusarczyk NataliaŚlusarczyk NataliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki

14-15 (Junior 2) Złoto KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Leskiv Khtystyna
UKS KORDASZEWSCY
Leskiv KhtystynaLeskiv KhtystynaUKS KORDASZEWSCY

 

BLOK 2, rejestracja 13:00-14:00, próba parkietu 13:45-14:15, start: 14:30

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Białek Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Białek AleksandraBiałek AleksandraFAST-STEP Warszawa
2.Butusova Bochdana
DanceLife - Warszawa
Butusova BochdanaButusova BochdanaDanceLife - Warszawa
3.Bawolec Liliana
UKS KORDASZEWSCY
Bawolec LilianaBawolec LilianaUKS KORDASZEWSCY
4.Cybulski Kacper
UKS KORDASZEWSCY
Cybulski KacperCybulski KacperUKS KORDASZEWSCY
5.Fitas Maja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Fitas MajaFitas MajaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
6.Gac Jagoda
UKS KORDASZEWSCY
Gac JagodaGac JagodaUKS KORDASZEWSCY
7.Giorgieva Julia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Giorgieva JuliaGiorgieva JuliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
8.Jakubiak Weronika
MAKO - Sulejówek
Jakubiak WeronikaJakubiak WeronikaMAKO - Sulejówek
9.Jaroń Emilia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Jaroń EmiliaJaroń EmiliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
10.Jeziorek Marta
UKS KORDASZEWSCY
Jeziorek MartaJeziorek MartaUKS KORDASZEWSCY
11.Orysiak Marianna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Orysiak MariannaOrysiak MariannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
12.Rosłaniec Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Rosłaniec ZuzannaRosłaniec ZuzannaUKS KORDASZEWSCY
13.Rozum Wiktoria
UKS KORDASZEWSCY
Rozum WiktoriaRozum WiktoriaUKS KORDASZEWSCY
14.Soska Hanna
UKS KORDASZEWSCY
Soska HannaSoska HannaUKS KORDASZEWSCY
15.Wysocka Hanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Wysocka HannaWysocka HannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
16.Zambrzycka Helena
UKS KORDASZEWSCY
Zambrzycka HelenaZambrzycka HelenaUKS KORDASZEWSCY
17.Łysiak Zofia
UKS KORDASZEWSCY
Łysiak ZofiaŁysiak ZofiaUKS KORDASZEWSCY

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kordaszewski Antoni
Witak Nela
UKS KORDASZEWSCY
Kordaszewski Antoni
Witak Nela
Kordaszewski AntoniWitak NelaUKS KORDASZEWSCY
2.Lipiec Aleksander
Leszczyńska Zuzanna
JAREMI - Pruszków
Lipiec Aleksander
Leszczyńska Zuzanna
Lipiec AleksanderLeszczyńska ZuzannaJAREMI - Pruszków
3.Serafin Adam
Szczurek Małgorzata
JAREMI - Pruszków
Serafin Adam
Szczurek Małgorzata
Serafin AdamSzczurek MałgorzataJAREMI - Pruszków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kalata Zuzanna
DCS BRWINÓW
Kalata ZuzannaKalata ZuzannaDCS BRWINÓW
2.Petelczyc Dorota
DCS BRWINÓW
Petelczyc DorotaPetelczyc DorotaDCS BRWINÓW

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dorobek Marcel
Kaliszewska Pola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Dorobek Marcel
Kaliszewska Pola
Dorobek MarcelKaliszewska PolaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+2)241
2.Matvieiev Lev
Balytska Solomiia
MEGAPOLISDANCE
Matvieiev Lev
Balytska Solomiia
Matvieiev LevBalytska SolomiiaMEGAPOLISDANCE6, 6 (+2)26, 61
3.Palka Aleksander
Deep Martyna
Akademia Tańca - Kielce
Palka Aleksander
Deep Martyna
Palka AleksanderDeep MartynaAkademia Tańca - Kielce6, 7 (+1)16, 72

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Knapp Yelyzaveta
DanceLife - Warszawa
Knapp YelyzavetaKnapp YelyzavetaDanceLife - Warszawa2 (+2)221
2.Mulova Amieliia
DanceLife - Warszawa
Mulova AmieliiaMulova AmieliiaDanceLife - Warszawa8 (+2)281
3.Nosova Marta
DanceLife - Warszawa
Nosova MartaNosova MartaDanceLife - Warszawa9 (+2)291
4.Skrylnyk Myroslava
DanceLife - Warszawa
Skrylnyk MyroslavaSkrylnyk MyroslavaDanceLife - Warszawa2 (+2)221
5.Borkowska Nina
DCS BRWINÓW
Borkowska NinaBorkowska NinaDCS BRWINÓW1 (+1)112
6.Masłowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Masłowska LenaMasłowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+1)122
7.Piwowarska Marcelina
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Piwowarska MarcelinaPiwowarska MarcelinaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+1)132
8.Serwatka Karolina
MAGIC-DANCE - Lublin
Serwatka KarolinaSerwatka KarolinaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+1)122
9.Kuzmenko Sofia
MEGAPOLISDANCE
Kuzmenko SofiaKuzmenko SofiaMEGAPOLISDANCE5 (-1)-15

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Deszczka Błażej
Sałek Antonina
TAKT - Chełm
Deszczka Błażej
Sałek Antonina
Deszczka BłażejSałek AntoninaTAKT - Chełm Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
2.Skorobogaty Natan
Farańczuk Lena
WIKA - Olsztyn
Skorobogaty Natan
Farańczuk Lena
Skorobogaty NatanFarańczuk LenaWIKA - Olsztyn4 (+1)142

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Fortuniak Kamil
Bogacka Lena
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Fortuniak Kamil
Bogacka Lena
Fortuniak KamilBogacka LenaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
2.Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
Rosłaniec MateuszZawada ZuzannaUKS KORDASZEWSCY

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Czuk Maksymilian
Lewińska Magdalena
FAST-STEP Warszawa
Czuk Maksymilian
Lewińska Magdalena
Czuk MaksymilianLewińska MagdalenaFAST-STEP Warszawa
2.Kowalczyk Maciej
Bieńczak Maja
UKS KORDASZEWSCY
Kowalczyk Maciej
Bieńczak Maja
Kowalczyk MaciejBieńczak MajaUKS KORDASZEWSCY

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kyrylenko Sofiia
MEGAPOLISDANCE
Kyrylenko SofiiaKyrylenko SofiiaMEGAPOLISDANCE9 (+2)291
2.Ulasevych Yaroslava
MEGAPOLISDANCE
Ulasevych YaroslavaUlasevych YaroslavaMEGAPOLISDANCE8 (+2)282
3.Onysko Nikoletta
MEGAPOLISDANCE
Onysko NikolettaOnysko NikolettaMEGAPOLISDANCE3 (+1)133
4.Pikula Iryna
MEGAPOLISDANCE
Pikula IrynaPikula IrynaMEGAPOLISDANCE7 (+1)173

 

BLOK 3, rejestracja 15:30-16:30, próba parkietu 16:00 -16:45, start: 17:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kisiel Adam
Białek Katarzyna
FAST-STEP Warszawa
Kisiel Adam
Białek Katarzyna
Kisiel AdamBiałek KatarzynaFAST-STEP Warszawa2, 2 (+2)22, 21
2.Kucharski Kamil
Pietrzyk Anna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kucharski Kamil
Pietrzyk Anna
Kucharski KamilPietrzyk AnnaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+2)221
3.Kwiatek Filip
Horecka Maria
MAGIC-DANCE - Lublin
Kwiatek Filip
Horecka Maria
Kwiatek FilipHorecka MariaMAGIC-DANCE - Lublin2, 2 (+1)12, 22

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabska Urszula
MAKO - Sulejówek
Grabska UrszulaGrabska UrszulaMAKO - Sulejówek2 (+2)221
2.Guks Eteri
DanceLife - Warszawa
Guks EteriGuks EteriDanceLife - Warszawa9 (+2)291
3.Mozol Vitalina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Mozol VitalinaMozol VitalinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki5 (+2)251
4.Ukrainska Kseniia
DanceLife - Warszawa
Ukrainska KseniiaUkrainska KseniiaDanceLife - Warszawa9 (+2)291
5.Wójcikowska Pola
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Wójcikowska PolaWójcikowska PolaFLASH - Grodzisk Mazowiecki5 (+2)251
6.Chumak Vasylisa
DanceLife - Warszawa
Chumak VasylisaChumak VasylisaDanceLife - Warszawa2 (+1)122
7.Korcz Weronika
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Korcz WeronikaKorcz WeronikaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE7 (+1)172
8.Pykhtia Tetiana
DanceLife - Warszawa
Pykhtia TetianaPykhtia TetianaDanceLife - Warszawa1 (+1)112
9.Varchenko Zoriana
MEGAPOLISDANCE
Varchenko ZorianaVarchenko ZorianaMEGAPOLISDANCE7 (+1)172
10.Wójcik Oliwia
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik OliwiaWójcik OliwiaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+1)122
11.Kuzina Serafyma
DanceLife - Warszawa
Kuzina SerafymaKuzina SerafymaDanceLife - Warszawa7 (-1)-17

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozak Maksym
Varonina Yeva
MEGAPOLISDANCE
Kozak Maksym
Varonina Yeva
Kozak MaksymVaronina YevaMEGAPOLISDANCE F (+2)2F1
2.Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
Pacuszka JakubCendrowicz OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria9 (+2)292
3.Pozdniakov Yaroslav
Kovalenko Polina
MEGAPOLISDANCE
Pozdniakov Yaroslav
Kovalenko Polina
Pozdniakov YaroslavKovalenko PolinaMEGAPOLISDANCE3 (+2)232
4.Kozioł Juliusz
Wyszkowska Antonina
MAKO - Sulejówek
Kozioł Juliusz
Wyszkowska Antonina
Kozioł JuliuszWyszkowska AntoninaMAKO - Sulejówek7 (+1)173
5.Sabbatovskyi Rodion
Batrachenko Yeva
DanceLife - Warszawa
Sabbatovskyi Rodion
Batrachenko Yeva
Sabbatovskyi RodionBatrachenko YevaDanceLife - Warszawa7 (+1)173

Do 11 (Juvenile 1 + Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leszczyńska Hanna
MAKO - Sulejówek
Leszczyńska HannaLeszczyńska HannaMAKO - Sulejówek4 (+2)241
2.Kopka Pola
AnaDens Łódź
Kopka PolaKopka PolaAnaDens Łódź8 (+2)282
3.Orlik Antonina
DCS BRWINÓW
Orlik AntoninaOrlik AntoninaDCS BRWINÓW8 (+2)282
4.Niegowska Laura
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Niegowska LauraNiegowska LauraCLASSIC DANCESPORT Warszawa3 (+1)133
5.Włodarczyk Michalina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Włodarczyk MichalinaWłodarczyk MichalinaART OVO - Międzyrzec Podlaski1 (+1)113

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konopka Agata
UKS KORDASZEWSCY
Konopka AgataKonopka AgataUKS KORDASZEWSCY7 (+2)271
2.Paradowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Paradowska ZuzannaParadowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki8 (+2)281
3.Przechrzta Karolina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Przechrzta KarolinaPrzechrzta KarolinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki10 (+2)2101
4.Pylypchuk Anastasiia
MEGAPOLISDANCE
Pylypchuk AnastasiiaPylypchuk AnastasiiaMEGAPOLISDANCE10 (+2)2101
5.Romanowska Amelia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Romanowska AmeliaRomanowska AmeliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki6 (+2)261
6.Siudowska Helena
UKS KORDASZEWSCY
Siudowska HelenaSiudowska HelenaUKS KORDASZEWSCY13 Siudowska Helena - G (+2)213Siudowska Helena - G1
7.Bystrzycka Maria
JAREMI - Pruszków
Bystrzycka MariaBystrzycka MariaJAREMI - Pruszków3 (+1)132
8.Dembkowska Julia
JAREMI - Pruszków
Dembkowska JuliaDembkowska JuliaJAREMI - Pruszków6 (+1)162
9.Frączkowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Frączkowska ZuzannaFrączkowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki6 (+1)162
10.Majewska Olga
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Majewska OlgaMajewska OlgaFLASH - Grodzisk Mazowiecki4 (+1)142
11.Kwiatek Julia
MAGIC-DANCE - Lublin
Kwiatek JuliaKwiatek JuliaMAGIC-DANCE - Lublin0 (-1)-10

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chojnowski Michał
Korycka Julia
JAREMI - Pruszków
Chojnowski Michał
Korycka Julia
Chojnowski MichałKorycka JuliaJAREMI - Pruszków9 (+2)291
2.Mieszczanek Oliwier
MIszta Nela
MAKO - Sulejówek
Mieszczanek Oliwier
MIszta Nela
Mieszczanek OliwierMIszta NelaMAKO - Sulejówek3 (+2)232
3.Bąk Maximilian
Koptyra Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bąk Maximilian
Koptyra Aleksandra
Bąk MaximilianKoptyra AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola6 (+1)163
4.Kulesza Mikołaj
Merska Agata
JAREMI - Pruszków
Kulesza Mikołaj
Merska Agata
Kulesza MikołajMerska AgataJAREMI - Pruszków6 (+1)163

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruba Roksana
MAKO - Sulejówek
Gruba RoksanaGruba RoksanaMAKO - Sulejówek13 Gruba Roksana - F (+2)213Gruba Roksana - F1
2.Hnyp Oksana
MEGAPOLISDANCE
Hnyp OksanaHnyp OksanaMEGAPOLISDANCE4 (+1)142

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
MEGAPOLISDANCE
Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
Blyzniuk MaksymMykhailova ValeriaMEGAPOLISDANCE10 (+2)2101
2.Jaworski Szymon
Tutak Dorota
JUST DANCE - Stalowa Wola
Jaworski Szymon
Tutak Dorota
Jaworski SzymonTutak DorotaJUST DANCE - Stalowa Wola11 (+1)1112