OTTT "O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa"

2023-02-04 Pilawa, UKS KORDASZEWSCY


Plik z wynikami

UWAGA

1)Rejestracja par po terminie pod nr tel 538391594.
2)TRENERZY SĄ NASZYMI GOŚĆMI-proszę Państwa o informację sms(imię i nazwisko+ nazwa klubu) kto będzie obecny
Tel :538391594
3)Rozpoczęcie turnieju od około godz 11.00.
4)Na turnieju będzie barek z jedzeniem oraz stoiska fotograficzne i z artykułami tanecznymi !!!

BLOK 1, rejestracja 9:45 - 10:30, próba parkietu 9:45 - 10:45, start: 11:00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sidor Mikołaj
Kozłowska Kamila
LIDER - Lublin
Sidor Mikołaj
Kozłowska Kamila
Sidor MikołajKozłowska KamilaLIDER - Lublin4 (+1)141
2.Sinichenka Stanislau
Luhovska Varvara
DanceLife - Warszawa
Sinichenka Stanislau
Luhovska Varvara
Sinichenka StanislauLuhovska VarvaraDanceLife - Warszawa1 12
3.Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska Michalina
WIKA - Olsztyn
Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska Michalina
Tiurmorezow KrzysztofBukowska MichalinaWIKA - Olsztyn1 13

Do 11 (Do 11 + Juvenile 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Stawicka GemmaStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)121
2.Gacek Jakub
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek JakubGacek JakubDRAGON'S DANCE Warszawa4 (+1)142
3.Pietrych Nela
POLISH CLUB - Warszawa
Pietrych NelaPietrych NelaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)113
4.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź3 34
5.Zlata Nikitina
DanceLife - Warszawa
Zlata NikitinaZlata NikitinaDanceLife - Warszawa4 45
6.Licholot Władysława
DanceLife - Warszawa
Licholot WładysławaLicholot WładysławaDanceLife - Warszawa0 06
7.Kozak Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AnnaKozak AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski7 77

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

Do 11 (Do 11) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź3 (+1)131
2.Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Kot IzabelaKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów0 02
3.Kozlova Yeva
DanceLife - Warszawa
Kozlova YevaKozlova YevaDanceLife - Warszawa0 03

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
TAKT - Chełm
Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
Ziemba KajetanNowakowska JuliaTAKT - Chełm3, 3 (+1)13, 31
2.Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
Wasilewski WojciechSosnowska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY E (+1)1E2
3.Zwierzchowski Alan
Jabłek Maria
DCS BRWINÓW
Zwierzchowski Alan
Jabłek Maria
Zwierzchowski AlanJabłek MariaDCS BRWINÓW2 (+1)123
4.Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
Brzozowski TomaszBarczyńska MajaLIDER - Lublin0 04
5.Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
JAREMI - Pruszków
Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
Barczak KonradWojciechowska WiktoriaJAREMI - Pruszków3 35
6.Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
Kamiński AleksanderKalwat BarbaraJAREMI - Pruszków0 06
7.Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
Bagiński MichałKuczyńska AnastazjaJAREMI - Pruszków0 07

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szcześniak Alexandra
MYKA - Zamość
Szcześniak AlexandraSzcześniak AlexandraMYKA - Zamość4 (+1)141
2.Wilczyńska Julia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wilczyńska JuliaWilczyńska JuliaDRAGON'S DANCE Warszawa3 (+1)132
3.Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataISKRA - Międzyrzec Podlaski4 43
4.Ivanchuk Kateryno
DanceLife - Warszawa
Ivanchuk KaterynoIvanchuk KaterynoDanceLife - Warszawa1 14
5.Botsaniuk Alina
DanceLife - Warszawa
Botsaniuk AlinaBotsaniuk AlinaDanceLife - Warszawa0 05

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
DCS BRWINÓW
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaDCS BRWINÓW3 (+1)131
2.Jędrasik Kacper
Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jędrasik Kacper
Olczak Lena
Jędrasik KacperOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 22
3.Uramowski Marcel
Cieślak Justyna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Uramowski Marcel
Cieślak Justyna
Uramowski MarcelCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 03

 

BLOK 2, rejestracja 12:45 -13:30, próba parkietu 13:00-13:45, start: 14:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin D (+1)1D1
2.Rogoziński Ignacy
Mikus Wiktoria
EMOTION - WARKA
Rogoziński Ignacy
Mikus Wiktoria
Rogoziński IgnacyMikus WiktoriaEMOTION - WARKA2 (+1)122
3.Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
WIKA - Olsztyn
Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
Szeliga AntoniStawowczyk WiktoriaWIKA - Olsztyn0 03
4.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaDRAGON'S DANCE Warszawa4 44
5.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
UKS KORDASZEWSCY
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY0 05

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź3 (+1)131
2.Jach Zofia
Viva Dance Łódź
Jach ZofiaJach ZofiaViva Dance Łódź3 (+1)132
3.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź3 33
4.Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Majewska LauraMajewska LauraZAMEK - Lublin0 04
5.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź0 05

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA - Zamość6 (+1)161
2.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów6 (+1)162
3.Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART - Płońsk D (+1)1D3
4.Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
Pogrebniak SzymonGałaś OliwiaRYTM - Chełm2 24
5.Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski JakubGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 05
6.Krakowiak Michał
Popeluch Agata
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Krakowiak Michał
Popeluch Agata
Krakowiak MichałPopeluch AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki0 06

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
Szymanowicz Kajetan BrunoRudnicka IngaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)111
2.Pogorzelski Krzysztof
Szelerska Magdalena Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Szelerska Magdalena Anna
Pogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena AnnaPOLISH CLUB - Warszawa C (+1)1C2
3.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria7 (+1)173
4.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW0 04
5.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW0 05
6.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria2 26

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
Werner BartoszWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin7 (+1)171
2.Pogorzelski Krzysztof
Szelerska Magdalena Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Szelerska Magdalena Anna
Pogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena AnnaPOLISH CLUB - Warszawa C (+1)1C2
3.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW2 (+1)123
4.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW0 04
5.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria0 05
6.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria1 16

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kawalec Hanna
MYKA - Zamość
Kawalec HannaKawalec HannaMYKA - Zamość7 Kawalec Hanna - D (+1)17Kawalec Hanna - D1
2.Markiewicz Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard1 12
3.Łobacz Paulina
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Łobacz PaulinaŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski1 13

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kawalec Hanna
MYKA - Zamość
Kawalec HannaKawalec HannaMYKA - Zamość7 Kawalec Hanna - D (+1)17Kawalec Hanna - D1
2.Łobacz Paulina
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Łobacz PaulinaŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski1 12
3.Markiewicz Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard1 13

 

BLOK 3, rejestracja 16:30-17:30, próba parkietu 16:30-17:45, start: 18:00

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
UKS KORDASZEWSCY
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY3 (+1)131
2.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość1 (+1)112
3.Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
Kowalewski JakubZiubińska ZuzannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 13
4.Jakubowski Franek
Ksit Hanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jakubowski Franek
Ksit Hanna
Jakubowski FranekKsit HannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 04
5.Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
Andruszczak KonradSygocka MariaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 05

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
UKS KORDASZEWSCY
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY3 (+1)131
2.Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
Kowalewski JakubZiubińska ZuzannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+1)122
3.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość1 (+1)113
4.Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM - Chełm4 44
5.Jakubowski Franek
Ksit Hanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jakubowski Franek
Ksit Hanna
Jakubowski FranekKsit HannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 05
6.Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
Andruszczak KonradSygocka MariaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 06

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW1 (+1)111
2.Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM - Chełm2 (+1)122
3.Maj Bruno
Jędrych Julia
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Jędrych Julia
Maj BrunoJędrych JuliaDanceFlow - Lublin4 (+1)143
4.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin1 (+1)114
5.Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
DanceFlow - Lublin
Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
Lizak TomaszPietras MagdalenaDanceFlow - Lublin4 45
6.Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
Piątek KrzysztofGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria4 46
7.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraDanceFlow - Lublin3 37
8.Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
LIDER - Lublin
Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
Chajkowski AdamKałdonek NataliaLIDER - Lublin0 08
9.Rokita Kacper
Niegowska Eliza
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Rokita Kacper
Niegowska Eliza
Rokita KacperNiegowska ElizaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 08

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maj Bruno
Jędrych Julia
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Jędrych Julia
Maj BrunoJędrych JuliaDanceFlow - Lublin3 (+1)131
2.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW1 (+1)112
3.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW6 (+1)163
4.Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
Pospieszyński PawełZałęska MagdalenaSTART - Płońsk6 (+1)164
5.Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
LIDER - Lublin
Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
Chajkowski AdamKałdonek NataliaLIDER - Lublin0 05
6.Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM - Chełm1 16
7.Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
Piątek KrzysztofGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria4 47
8.Rokita Kacper
Niegowska Eliza
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Rokita Kacper
Niegowska Eliza
Rokita KacperNiegowska ElizaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 08

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
Pasternak BartoszGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa7 (+1)171
2.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin2 (+1)122
3.Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
Pospieszyński PawełZałęska MagdalenaSTART - Płońsk2 (+1)123
4.Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Kłos Jowita
Książek DamianKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria6 64
5.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY0 05
6.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW1 16
7.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk5 57

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Kłos Jowita
Książek DamianKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria C (+1)1C1
2.Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
Pasternak BartoszGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa6 (+1)162
3.Sałek Jan
Szewczyk Adrianna
CLASSIC - Warszawa
Sałek Jan
Szewczyk Adrianna
Sałek JanSzewczyk AdriannaCLASSIC - Warszawa1 (+1)113
4.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin0 04
5.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk5 55
6.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraTOP - ART - Lublin0 06
7.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin0 07

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa7 (+1)171
2.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin8 (+1)182
3.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość4 (+1)143
4.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa B (+1)1B4
5.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)115
6.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm0 06
7.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa1 17
8.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin0 07
9.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin0 09
10.Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK - Lublin0 010

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa8 (+1)181
2.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin8 (+1)182
3.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość1 (+1)113
4.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)134
5.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa5 (+1)155
6.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm0 06
7.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin1 17
8.Świderski Szymon
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Brogowska Emilia
Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin0 08
9.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa0 09
10.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY0 010
11.Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK - Lublin0 011

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań7 (+1)171
2.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin4 42
3.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin0 03

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin8 (+1)181
2.Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kuś Dawid
Józefowska Patrycja
Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec A (+1)1A2
3.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin6 (+1)163
4.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin3 34
5.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin0 05
6.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań1 16