II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2023

2023-02-05 Dłutów, ESKADRA - Pabianice


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga !!! Turniej zostanie rozegrany w 3 blokach.
Zmiana rozpoczęcia poszczególnych bloków.
Zmiana kategorii w poszczególnych blokach

BLOK 1, rejestracja 9:30 - 10:30, próba parkietu 10:00 - 10:45, start: 11:00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
Mazurek ZofiaMazurek ZofiaIGLICA - Wrocław5 Mazurek Zofia - E (+1)15Mazurek Zofia - E1
2.Foltak Wiktoria
AnaDens Łódź
Foltak WiktoriaFoltak WiktoriaAnaDens Łódź4 (+1)142
3.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź2 23
4.Wąsowicz Nina Maria
AKCENT - Będzin
Wąsowicz Nina MariaWąsowicz Nina MariaAKCENT - Będzin-1 (-1)-1-1

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drobniewska Lena
ESKADRA - Pabianice
Drobniewska LenaDrobniewska LenaESKADRA - Pabianice

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasowski Leon
Kret Lena
Viva Dance Łódź
Kasowski Leon
Kret Lena
Kasowski LeonKret LenaViva Dance Łódź7 (+2)271
2.Sziktanc Marcel
Dróżdż Pola
ESKADRA - Pabianice
Sziktanc Marcel
Dróżdż Pola
Sziktanc MarcelDróżdż PolaESKADRA - Pabianice3 (+1)132

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marciniak Milena
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MilenaMarciniak MilenaESKADRA - Pabianice10 (+2)2101
2.Torop Alisa
AnaDens Łódź
Torop AlisaTorop AlisaAnaDens Łódź11 (+2)2111
3.Zielińska Julia
Viva Dance Łódź
Zielińska JuliaZielińska JuliaViva Dance Łódź9 (+2)291
4.Sterniczuk Kornelia
ESKADRA - Pabianice
Sterniczuk KorneliaSterniczuk KorneliaESKADRA - Pabianice3 (+1)132
5.Toczydłowska Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Toczydłowska WiktoriaToczydłowska WiktoriaJEDYNKA - Łódź1 (+1)112
6.Kacprzak Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kacprzak WiktoriaKacprzak WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (-1)-11

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietrzak Kacper
Siarkowska Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Pietrzak Kacper
Siarkowska Aleksandra
Pietrzak KacperSiarkowska AleksandraJEDYNKA - Łódź2 (+2)221
2.Nahnybida Swiatoslaw
Holwek Natalia
JEDYNKA - Łódź
Nahnybida Swiatoslaw
Holwek Natalia
Nahnybida SwiatoslawHolwek NataliaJEDYNKA - Łódź8 (+2)282
3.Rynkowski Kuba
Rosiak Urszula
AnaDens Łódź
Rynkowski Kuba
Rosiak Urszula
Rynkowski KubaRosiak UrszulaAnaDens Łódź F (+2)2F2
4.Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
ESKADRA - Pabianice
Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
Guzenda FabianWiktor HannaESKADRA - Pabianice5 (+1)153
5.Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
START - Płońsk
Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
Żakowski KarolPierścińska AlicjaSTART - Płońsk2 (+1)123

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korytek Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Korytek AnnaKorytek AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.10 (+2)2101
2.Misztal Aleksandra
Viva Dance Łódź
Misztal AleksandraMisztal AleksandraViva Dance Łódź2 (+2)221
3.Wolniewicz Milena
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wolniewicz MilenaWolniewicz MilenaCANTINERO - Tomaszów Maz.11 (+2)2111
4.Wójcik Klaudia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wójcik KlaudiaWójcik KlaudiaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 (+2)271
5.Zawiślak Martyna
ETIUDA - Radomsko
Zawiślak MartynaZawiślak MartynaETIUDA - Radomsko5 (+2)251
6.Filipiak Zofia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Filipiak ZofiaFilipiak ZofiaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 (+1)172
7.Jęch Amelia
ESKADRA - Pabianice
Jęch AmeliaJęch AmeliaESKADRA - Pabianice5 (+1)152
8.Nowicka Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Nowicka MałgorzataNowicka MałgorzataESKADRA - Pabianice3 (+1)132
9.Walas Daria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Walas DariaWalas DariaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 (+1)152

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Gracjan
Kołodziejczyk Kinga
ETIUDA - Radomsko
Kowalczyk Gracjan
Kołodziejczyk Kinga
Kowalczyk GracjanKołodziejczyk KingaETIUDA - Radomsko4, 2 (+2)24, 21
2.Nems Justin
Borowiec Lena
ETIUDA - Radomsko
Nems Justin
Borowiec Lena
Nems JustinBorowiec LenaETIUDA - Radomsko4, 4 (+2)24, 41
3.Dróżdż Maja
Torkotiuk Myron
ESKADRA - Pabianice
Dróżdż Maja
Torkotiuk Myron
Dróżdż MajaTorkotiuk MyronESKADRA - Pabianice6, 3 (+1)16, 32
4.Łowicki Karol
Neubauer Liwia
SZKOŁA TAŃCA BiT
Łowicki Karol
Neubauer Liwia
Łowicki KarolNeubauer LiwiaSZKOŁA TAŃCA BiT9, 9 (+1)19, 92

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Viva Dance Łódź
Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Kret JakubKaczmarek NataliaViva Dance Łódź2 (+2)221
2.Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
SZKOŁA TAŃCA BiT
Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
Piotrowski AlanMikołajczak HannaSZKOŁA TAŃCA BiT11, 11 (+2)211, 112
3.Markiewicz Oliwier
Pytlińska Martyna
ESKADRA - Pabianice
Markiewicz Oliwier
Pytlińska Martyna
Markiewicz OliwierPytlińska MartynaESKADRA - Pabianice5 (+1)153

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Viva Dance Łódź
Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Ludwiczak StanisławVozniak PolinaViva Dance Łódź1 (+1)111
2.Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
STEP DANCE - Koluszki
Bartosiewicz Wiktor
Kotecka Oliwia
Bartosiewicz WiktorKotecka OliwiaSTEP DANCE - Koluszki1 12
3.Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
SZKOŁA TAŃCA BiT
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
Szczypiński Jakub MikołajKłosowska ZuzannaSZKOŁA TAŃCA BiT1 13

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Stawicka GemmaStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa3 (+1)131
2.Batorska Liliana
AnaDens Łódź
Batorska LilianaBatorska LilianaAnaDens Łódź3 32

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
Drzewiecki WiktorSkorzycka PaulinaCANTINERO - Tomaszów Maz.9 (+2)291
2.Sarleja Patryk
Raczkowska Martyna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sarleja Patryk
Raczkowska Martyna
Sarleja PatrykRaczkowska MartynaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+2)242
3.Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
Słoń PatrykLesiewicz AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.5 (+1)153

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Riabokon Rodion
Kaczuba Nadia
JEDYNKA - Łódź
Riabokon Rodion
Kaczuba Nadia
Riabokon RodionKaczuba NadiaJEDYNKA - Łódź4 (+1)141
2.Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
DCS BRWINÓW
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaDCS BRWINÓW3 32
3.Jędrasik Kacper
Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jędrasik Kacper
Olczak Lena
Jędrasik KacperOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 23

 

BLOK 2, rejestracja 13:15 - 14:15, próba parkietu 13:45 - 14:30, start: 14:45

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niziołek Michał
Kurowska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Niziołek Michał
Kurowska Oliwia
Niziołek MichałKurowska OliwiaETIUDA - Radomsko8, 8 (+2)28, 81
2.Schreiber Krzysztof
Molga Nadia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Schreiber Krzysztof
Molga Nadia
Schreiber KrzysztofMolga NadiaCENTRUM TAŃCA - Radom11 (+2)2111
3.Olszewski Nikodem
Kłosowska Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT
Olszewski Nikodem
Kłosowska Agata
Olszewski NikodemKłosowska AgataSZKOŁA TAŃCA BiT5, 5 (+1)15, 52

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Balcerak Adam
Marciniak Zofia
STEP DANCE - Koluszki
Balcerak Adam
Marciniak Zofia
Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE - Koluszki5 (+1)151
2.Stępień Leon
Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
Stępień Leon
Kuśmider Maja
Stępień LeonKuśmider MajaESKADRA - Pabianice0 02

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stawińska Maria
Viva Dance Łódź
Stawińska MariaStawińska MariaViva Dance Łódź8 (+2)281
2.Bąbała Julia
AnaDens Łódź
Bąbała JuliaBąbała JuliaAnaDens Łódź2 (+2)222
3.Karamuz Julia
ESKADRA - Pabianice
Karamuz JuliaKaramuz JuliaESKADRA - Pabianice7 (+1)173
4.Socha Matylda
ESKADRA - Pabianice
Socha MatyldaSocha MatyldaESKADRA - Pabianice2 (+1)123

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pęczek Lila
ESKADRA - Pabianice
Pęczek LilaPęczek LilaESKADRA - Pabianice1 (+1)111
2.Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
Michalak MajaMichalak MajaESKADRA - Pabianice1 (+1)112
3.Dąbrowska Weronika
AnaDens Łódź
Dąbrowska WeronikaDąbrowska WeronikaAnaDens Łódź0 03
4.Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Okrojek AgnieszkaOkrojek AgnieszkaESKADRA - Pabianice3 34

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź4 (+1)141
2.Jach Zofia
Viva Dance Łódź
Jach ZofiaJach ZofiaViva Dance Łódź4 (+1)142
3.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź4 (+1)143
4.Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
Wojnarowska LauraWojnarowska LauraESKADRA - Pabianice0 04
5.Rygasiewicz Pola
RONDO - Rybnik
Rygasiewicz PolaRygasiewicz PolaRONDO - Rybnik0 05
6.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź0 06

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice4 (+1)141
2.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko2 22

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
Stańczyk BarbaraStańczyk BarbaraSTEP DANCE - Koluszki2 (+1)121
2.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko5 (+1)152
3.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice5 53
4.Niewczas Oliwia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Niewczas OliwiaNiewczas OliwiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 14
5.Góralczyk Amelia
ESKADRA - Pabianice
Góralczyk AmeliaGóralczyk AmeliaESKADRA - Pabianice4 45

 

BLOK 3, rejestracja 16:00 - 17:00, próba parkietu 16:45 - 17:15, start: 17:30

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki5 (+1)151
2.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)112
3.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 03
4.Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski JakubGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 04
5.Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
Michalski OskarRosa AleksandraDCS BRWINÓW0 05

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
Szymanowicz Kajetan BrunoRudnicka IngaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)121
2.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice1 12
3.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice0 03

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice3 (+1)131
2.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice4 42

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice4 (+1)141
2.Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
Biniak JakubGrabarkiewicz KorneliaLORENZO - Gaj Mały4 42
3.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź1 13

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
Biniak JakubGrabarkiewicz KorneliaLORENZO - Gaj Mały5 (+1)151
2.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź5 (+1)152
3.Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
Krzaczkowski AdamFabrowska JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź D (+1)1D3
4.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice3 34
5.Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
Kłys Szymon
Nowak Maria
Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE - Koluszki0 05
6.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW6 66

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
Pasternak BartoszGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa C (+1)1C1
2.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź2 (+1)122
3.Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek BartoszJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)133
4.Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice4 44
5.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW1 15
6.Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Kłos Jowita
Książek DamianKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria6 66

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
Pasternak BartoszGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa7 (+1)171
2.Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
RONDO - Rybnik
Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
Lasocki SebastianPisarczyk NataliaRONDO - Rybnik2 (+1)122
3.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź2 (+1)123
4.Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko5 (+1)154
5.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko2 25
6.Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek BartoszJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg0 06
7.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice5 57
8.Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice7 78
9.Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Kłos Jowita
Książek DamianKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki2 (+1)121
2.Krasiński Szymon
Bartczak Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krasiński Szymon
Bartczak Julia
Krasiński SzymonBartczak JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź9 (+1)192
3.Karasiński Wiktor
Stefaniuk Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Karasiński Wiktor
Stefaniuk Natalia
Karasiński WiktorStefaniuk NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 03
4.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice0 04
5.Myśliński Olaf
Borowiak Oliwia
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Borowiak Oliwia
Myśliński OlafBorowiak OliwiaESKADRA - Pabianice8 85

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice9 91
2.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice0 02