Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „W Sercu Wielkopolski” (Premium, Open), Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego Seniorów

2023-10-01 Kościan, POEZJA - Kościan


Plik z wynikami

UWAGA

Blok III i IV rozpocznie się wcześniej niż pierwotnie planowano
W bloku I i II część kategorii zostanie rozegranych równocześnie.

BLOK 1, rejestracja 8:00÷8:30, próba parkietu 8:15÷8:45, start: 9:00

Równocześnie zostaną rozegrane kategorie: 10-11 H i solo 10-11 G; 10-11 F i solo 10-11 F; 12-13 H i solo 14-15 F


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pilat Matvii
Szuleta Julia
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Pilat Matvii
Szuleta Julia
Pilat MatviiSzuleta JuliaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz2, 2 (+2)22, 21
2.Landyszkowski Miłosz
Honcharova Vasilisa
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Honcharova Vasilisa
Landyszkowski MiłoszHoncharova VasilisaGRACJA - Zielona Góra10 (+2)2102
3.Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
Prajs ŁukaszBiniaś DorotaLATINA - Wolsztyn F (+2)2F2
4.Jastrzębski Antoni
Sereda Daryna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Jastrzębski Antoni
Sereda Daryna
Jastrzębski AntoniSereda DarynaTOP DANCE STUDIO - Poznań1, 12 Sereda Daryna - F (+1)11, 12Sereda Daryna - F3
5.Pluta Adrian
Skiba Magdalena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Pluta Adrian
Skiba Magdalena
Pluta AdrianSkiba MagdalenaART OF DANCE - Krotoszyn2, 2 (+1)12, 23
6.WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
POEZJA - Kościan
WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
WoodHoo Praviv HarryStańczak AnnaPOEZJA - Kościan4 (+1)143

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kostrzewa Hanna
LATINA - Wolsztyn
Kostrzewa HannaKostrzewa HannaLATINA - Wolsztyn13 Kostrzewa Hanna - F (+2)213Kostrzewa Hanna - F1
2.Mejer Lena
All About - Szczecin
Mejer LenaMejer LenaAll About - Szczecin6 (+2)261
3.Sereda Daryna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sereda DarynaSereda DarynaTOP DANCE STUDIO - Poznań11 (+2)2111
4.Górczak Julia
MARGO - Leszno
Górczak JuliaGórczak JuliaMARGO - Leszno9 (+2)292
5.Głuchowska Natalia
MARGO - Leszno
Głuchowska NataliaGłuchowska NataliaMARGO - Leszno4 (+2)242
6.Jakubiak Lena
POEZJA - Kościan
Jakubiak LenaJakubiak LenaPOEZJA - Kościan6 (+2)262
7.Borska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Borska KarolinaBorska KarolinaROYAL DANCE - Szczecin1 (+1)113
8.Drobniak Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Drobniak KlaudiaDrobniak KlaudiaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143
9.Jastrzębski Antoni
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Jastrzębski AntoniJastrzębski AntoniTOP DANCE STUDIO - Poznań2 (+1)123
10.Pietrzak Nadia
GRACJA - Zielona Góra
Pietrzak NadiaPietrzak NadiaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)163
11.Surmacz Joanna
DZIUPLA - Poznań
Surmacz JoannaSurmacz JoannaDZIUPLA - Poznań1 (+1)113
12.Szklarska Amelia
MARGO - Leszno
Szklarska AmeliaSzklarska AmeliaMARGO - Leszno2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
ANIMA DANZA - Głogów
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
Chodacki GustawSznajder IgaANIMA DANZA - Głogów2 (+1)121
2.Tesarek Kamil
Wójcik Daria
All About - Szczecin
Tesarek Kamil
Wójcik Daria
Tesarek KamilWójcik DariaAll About - Szczecin1 (+1)112
3.Volkov Timur
Zbąska Maja
MARGO - Leszno
Volkov Timur
Zbąska Maja
Volkov TimurZbąska MajaMARGO - Leszno1 (+1)113
4.Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
Czykirski KacperFiedosewicz MariaLATINA - Wolsztyn1 14
5.Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
4STEP - Siechnice
Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
Kobiałka AlanOgrodnik Ewa4STEP - Siechnice2 25
6.Jankowicz Oskar
Pszonka Laura
GRACJA - Zielona Góra
Jankowicz Oskar
Pszonka Laura
Jankowicz OskarPszonka LauraGRACJA - Zielona Góra0 06

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kula Maciej
Harcej Nikola
All About - Szczecin
Kula Maciej
Harcej Nikola
Kula MaciejHarcej NikolaAll About - Szczecin6 (+2)261
2.Mazur Igor
Ksiądz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Mazur Igor
Ksiądz Weronika
Mazur IgorKsiądz WeronikaFILEMON - Szamotuły4, 4 (+2)24, 41
3.Keda Ludmyla
Plichta Nikodem
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Keda Ludmyla
Plichta Nikodem
Keda LudmylaPlichta NikodemTOP DANCE STUDIO - Poznań12, 9 Keda Ludmyla - F (+2)212, 9Keda Ludmyla - F2
4.Liberda Adam
Małecka Klara
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Liberda Adam
Małecka Klara
Liberda AdamMałecka KlaraCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz4, 4 (+2)24, 42
5.Michalak Adam
Jamszoł Marta
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Michalak Adam
Jamszoł Marta
Michalak AdamJamszoł MartaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz1, 1 (+1)11, 13
6.Pociecha Iwo
Dawidzińska Zuzanna
4STEP - Siechnice
Pociecha Iwo
Dawidzińska Zuzanna
Pociecha IwoDawidzińska Zuzanna4STEP - Siechnice3 (+1)133
7.Sporny Kacper
Piechel Zuzanna
MARGO - Leszno
Sporny Kacper
Piechel Zuzanna
Sporny KacperPiechel ZuzannaMARGO - Leszno2 (+1)123
8.Łabiński Antoni
Kaczmarek Zofia
LATINA - Wolsztyn
Łabiński Antoni
Kaczmarek Zofia
Łabiński AntoniKaczmarek ZofiaLATINA - Wolsztyn10 (+1)1103

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolski Dawid
Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Dobrowolski Dawid
Ulm Aleksandra
Dobrowolski DawidUlm AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna E (+1)1E1
2.Kozłowski Oskar
Obal Natasza
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kozłowski Oskar
Obal Natasza
Kozłowski OskarObal NataszaART OF DANCE - Krotoszyn4 (+1)142
3.Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
Bernatowicz JanNapieraj WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. E (+1)1E3
4.Przedwojski Mikołaj
Naskręt Laura
POEZJA - Kościan
Przedwojski Mikołaj
Naskręt Laura
Przedwojski MikołajNaskręt LauraPOEZJA - Kościan1 14
5.Kryś Nataniel
Tomczak Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Tomczak Natalia
Kryś NatanielTomczak NataliaLATINA - Wolsztyn2 25
6.Kapała-Grygier Jan
Bobkiewicz Joanna
POEZJA - Kościan
Kapała-Grygier Jan
Bobkiewicz Joanna
Kapała-Grygier JanBobkiewicz JoannaPOEZJA - Kościan0 06
7.Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA - Kościan0 07

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
Frąckowiak OlgaFrąckowiak OlgaMARGO - Leszno

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA - Poznań1 (+1)111
2.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 62
3.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów0 03

 

BLOK 2, rejestracja 11:00÷11:30, próba parkietu 11:30÷12:00, start: 12:00

Równocześnie zostaną rozegrane kategorie: do 7 H i solo 8-9 H; 8-9 G i solo 8-9 G; 16+ F i solo 16+ F


Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Yatsunova Mariia
SAKUN DANCE - Wrocław
Yatsunova MariiaYatsunova MariiaSAKUN DANCE - Wrocław4 (+2)241
2.Chomicz Gabriela
ALEX - Żagań
Chomicz GabrielaChomicz GabrielaALEX - Żagań9 (+2)292
3.Mocek Aleksandra
MARGO - Leszno
Mocek AleksandraMocek AleksandraMARGO - Leszno2 (+1)123
4.Ziółkowska Alicja
ROYAL DANCE - Szczecin
Ziółkowska AlicjaZiółkowska AlicjaROYAL DANCE - Szczecin2 (+1)123

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkowska Katarzyna
Haraś Szymon
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Świątkowska Katarzyna
Haraś Szymon
Świątkowska KatarzynaHaraś SzymonTOP DANCE STUDIO - Poznań6, 0 6, 01
2.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-2, 3 -2, 32
3.Sauchyk Anton
Zhydkikh Yuliya
DANCE IMPERIUM - Poznań
Sauchyk Anton
Zhydkikh Yuliya
Sauchyk AntonZhydkikh YuliyaDANCE IMPERIUM - Poznań0 03

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
Apolinarski MaksymilianJurga MagdalenaMARGO - Leszno E (+1)1E1
2.Świątkowska Katarzyna
Haraś Szymon
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Świątkowska Katarzyna
Haraś Szymon
Świątkowska KatarzynaHaraś SzymonTOP DANCE STUDIO - Poznań0, 0 0, 02
3.Pura Filip
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Wojtaszek Wiktoria
Pura FilipWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna4 43

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
Grotkiewicz PiotrModrzejewska MajaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
2.Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
Apolinarski MaksymilianJurga MagdalenaMARGO - Leszno0 02
3.Pura Filip
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Wojtaszek Wiktoria
Pura FilipWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna1 13

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
Grotkiewicz PiotrModrzejewska MajaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
2.Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński KonradŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5, 0 5, 02
3.Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
Bocian ErykJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno0 03

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO - Leszno2 (+1)121
2.Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
All About - Szczecin
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
Bloch GustawRaczyńska PolaAll About - Szczecin1 (+1)112
3.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 03
4.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno0 04

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO - Leszno3 (+1)131
2.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno1 (+1)112
3.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 03
4.Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
All About - Szczecin
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
Bloch GustawRaczyńska PolaAll About - Szczecin0 04

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin7 (+1)171
2.Palus Dawid
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Olszowy Nikola
Palus DawidOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań0 03
4.Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
Grydziuszko DamianPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard1 14
5.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 25

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno C (+1)1C1
2.Palus Dawid
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Olszowy Nikola
Palus DawidOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
Grydziuszko DamianPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard4 43
4.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań0 04
5.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 25

 

BLOK 3, rejestracja 14:30÷15:00, próba parkietu 15:00÷15:30, start: 15:30

Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego Seniorów


30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
DANCE IMPERIUM - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaDANCE IMPERIUM - Poznań0 01
2.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaTOP DANCE STUDIO - Poznań6 62

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań0 01

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły9 91
2.Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
Sieradzki ArkadiuszSieradzka NataliaTOP DANCE STUDIO - Poznań4 42
3.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań0 03
4.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań3 34

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły0 01
2.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań3 32
3.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań1 13

50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica2 21
2.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań6 62
3.Haraś Stanisław
Haraś Diana
DREAM - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaDREAM - Poznań0 03

50+ (Senior 3) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań3 31
2.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica4 42
3.Haraś Stanisław
Haraś Diana
DREAM - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaDREAM - Poznań0 03

60+ (Senior 4) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimas Roman
Klimas Maria
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaTOP DANCE STUDIO - Poznań2 21

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzysztofik Jakub
Mizielińska Bogusława
All About - Szczecin
Krzysztofik Jakub
Mizielińska Bogusława
Krzysztofik JakubMizielińska BogusławaAll About - Szczecin E (+1)1E1
2.Sidzina Tymon
Piec Barbara
DANCECLUB - Szczecin
Sidzina Tymon
Piec Barbara
Sidzina TymonPiec BarbaraDANCECLUB - Szczecin1 (+1)112
3.Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski MateuszDrobczyńska KatarzynaDANCE IMPERIUM - Poznań0 03
4.Sobecki Olivier
Majszak Zofia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Majszak Zofia
Sobecki OlivierMajszak ZofiaLATINA - Wolsztyn0 04

 

BLOK 4, rejestracja 16:30÷17:00, próba parkietu 17:00÷17:45, start: 18:00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
Biniak JakubGrabarkiewicz KorneliaLORENZO - Gaj Mały7 (+1)171
2.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań3 32
3.Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
Bocian ErykJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno0 03

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mękalski Paweł
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Biadała Zuzanna
Mękalski PawełBiadała ZuzannaGRACJA - Zielona Góra C (+1)1C1
2.Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
Biniak JakubGrabarkiewicz KorneliaLORENZO - Gaj Mały6 (+1)162
3.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno C (+1)1C3
4.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań6 64
5.Staniak Hubert
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Falkiewicz Aleksandra
Staniak HubertFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin5 55
6.Duszewski Michał
Karp Joanna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Karp Joanna
Duszewski MichałKarp JoannaMARGO - Leszno0 06
7.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin1 17

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Podfigurny Ziemowit
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Dopierała Wiktoria
Podfigurny ZiemowitDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)161
2.Marzec Tomasz
Marzec Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Marzec Zuzanna
Marzec TomaszMarzec ZuzannaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)152
3.Graczyk Jerzy
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Plezia Karina
Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra9 (+1)193
4.Häs Marcel
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Smuk Zuzanna
Häs MarcelSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)124
5.Zharykov Oleksandr
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Zharykov Oleksandr
Wojciechowska Joanna
Zharykov OleksandrWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)145
6.Kaźmierczak Oliwier
Mużelak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Mużelak Julia
Kaźmierczak OliwierMużelak JuliaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)136
7.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań1 17
8.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra5 58
9.Zyber-Moszak Amadeusz
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Bryl Aleksandra
Zyber-Moszak AmadeuszBryl AleksandraMARGO - Leszno3 39
10.Mękalski Paweł
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Biadała Zuzanna
Mękalski PawełBiadała ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 010
11.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin0 011
12.Staniak Hubert
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Falkiewicz Aleksandra
Staniak HubertFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 012
13.Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
Raś MikołajGawelska WeronikaLORENZO - Gaj Mały3 313

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Usatenko Denys
Sevchenko Oryna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Usatenko Denys
Sevchenko Oryna
Usatenko DenysSevchenko OrynaDANCE IMPERIUM - Poznań3 (+1)131
2.Marzec Tomasz
Marzec Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Marzec Zuzanna
Marzec TomaszMarzec ZuzannaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)132
3.Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
Raś MikołajGawelska WeronikaLORENZO - Gaj Mały4 (+1)143
4.Zharykov Oleksandr
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Zharykov Oleksandr
Wojciechowska Joanna
Zharykov OleksandrWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin1 14
5.Häs Marcel
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Smuk Zuzanna
Häs MarcelSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Kaźmierczak Oliwier
Mużelak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Mużelak Julia
Kaźmierczak OliwierMużelak JuliaGRACJA - Zielona Góra4 46
7.Graczyk Jerzy
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Plezia Karina
Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra0 07

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno7 (+1)171
2.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań9 (+1)192
3.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań11 113
4.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra2 24
5.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
DANCE IMPERIUM - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaDANCE IMPERIUM - Poznań0 05

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław10 (+1)1102
3.Szelczyński Jakub
Cygan Wiktoria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Szelczyński Jakub
Cygan Wiktoria
Szelczyński JakubCygan WiktoriaDANCE IMPERIUM - Poznań8 (+1)183
4.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań9 (+1)194
5.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań0 05
6.Usatenko Denys
Sevchenko Oryna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Usatenko Denys
Sevchenko Oryna
Usatenko DenysSevchenko OrynaDANCE IMPERIUM - Poznań3 36
7.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań2 27
8.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra1 18