OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC

2022-11-20 PROCHOWICE, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1, UL. MŁYŃSKA 3, IMPULS - Prochowice


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANY W PROGRAMIE!!!
Prosimy o zapoznanie się z nowym programem.

LINK DO TRANSMISJI NA ŻYWO
https://youtu.be/ZNx9gOPSlt0

BLOK 1, rejestracja 9 30 - 10 00, start: 10 30

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosmal Julia
IMPULS - Prochowice
Kosmal JuliaKosmal JuliaIMPULS - Prochowice4 (+2)241
2.Zaremba Wiktoria
ALEX - Żagań
Zaremba WiktoriaZaremba WiktoriaALEX - Żagań10 (+2)2101
3.Fidik Amelia
ALEX - Żagań
Fidik AmeliaFidik AmeliaALEX - Żagań11 (+1)1112

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fischenko Angelina
IMPULS - Prochowice
Fischenko AngelinaFischenko AngelinaIMPULS - Prochowice6 (+2)261
2.Diachuk Oleksandra
IMPULS - Prochowice
Diachuk OleksandraDiachuk OleksandraIMPULS - Prochowice6 (+2)262
3.Chorostecki Oskar
IGLICA - Wrocław
Chorostecki OskarChorostecki OskarIGLICA - Wrocław12 Chorostecki Oskar - F (+1)112Chorostecki Oskar - F3
4.Korgul Dominika
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Korgul DominikaKorgul DominikaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA8 (+1)183

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 6

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Jamrozik Filip
Wróblewska Karolina
PM - Lubin
Jamrozik Filip
Wróblewska Karolina
Jamrozik FilipWróblewska KarolinaPM - Lubin
2.Kałuża Konrad
Zienkiewicz Natalia
PM - Lubin
Kałuża Konrad
Zienkiewicz Natalia
Kałuża KonradZienkiewicz NataliaPM - Lubin
3.Mikołajewski Adrian
Jaworska Julia
PM - Lubin
Mikołajewski Adrian
Jaworska Julia
Mikołajewski AdrianJaworska JuliaPM - Lubin
4.Mrozowski Gracjan
Małkowska Julia
PM - Lubin
Mrozowski Gracjan
Małkowska Julia
Mrozowski GracjanMałkowska JuliaPM - Lubin
5.Pietruszewska Gabriela
Jeda Karolina
PM - Lubin
Pietruszewska Gabriela
Jeda Karolina
Pietruszewska GabrielaJeda KarolinaPM - Lubin
6.Strychalski Robert
Sroka Laura
PM - Lubin
Strychalski Robert
Sroka Laura
Strychalski RobertSroka LauraPM - Lubin

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bełza Alan
Kmieć Zuzanna
AMETYST - Lubań
Bełza Alan
Kmieć Zuzanna
Bełza AlanKmieć ZuzannaAMETYST - Lubań3 (+2)231
2.Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
AKTAN - Wrocław
Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
Brzostek ŁukaszKasprzyszak AnielaAKTAN - Wrocław10 (+2)2101
3.Gniot Wiktor
Kryla Emilia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Gniot Wiktor
Kryla Emilia
Gniot WiktorKryla EmiliaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+2)241
4.Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
Kamionka KonradIaroshenko YaroslavaCIEŚLAK - Jelenia Góra G (+2)2G1
5.Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
AKTAN - Wrocław
Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN - Wrocław G (+2)2G1
6.Bąk Stanisław
Kowalczyk Martyna
IMPULS - Prochowice
Bąk Stanisław
Kowalczyk Martyna
Bąk StanisławKowalczyk MartynaIMPULS - Prochowice1 (+1)112
7.Kloc Kamil
Kwaśnik Monika
TAKT - Legnica
Kloc Kamil
Kwaśnik Monika
Kloc KamilKwaśnik MonikaTAKT - Legnica1 (+1)112
8.Landyszkowski Tymon
Pietrzak Nadia
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Tymon
Pietrzak Nadia
Landyszkowski TymonPietrzak NadiaGRACJA - Zielona Góra7, 9 (+1)17, 92
9.Szczepanik Paweł
Kijanka Anna
TAKT - Legnica
Szczepanik Paweł
Kijanka Anna
Szczepanik PawełKijanka AnnaTAKT - Legnica1 (+1)112
10.Wojtasik Wojtek
Wigdorczyk Marta
TAKT - Legnica
Wojtasik Wojtek
Wigdorczyk Marta
Wojtasik WojtekWigdorczyk MartaTAKT - Legnica1 (+1)112

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Bartosz
Antosik Emilia
RUDAN - Nowa Ruda
Antosik Bartosz
Antosik Emilia
Antosik BartoszAntosik EmiliaRUDAN - Nowa Ruda3 (+1)131
2.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów2 22
3.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów1 13

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa E (+1)1E1
2.Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
Łagód SzymonKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica1 (+1)112
3.Bugno Michał
Suszycka Wanessa
INES - Wrocław
Bugno Michał
Suszycka Wanessa
Bugno MichałSuszycka WanessaINES - Wrocław4 43
4.Apolinarski Łukasz
Apolinarska Julia
AMETYST - Lubań
Apolinarski Łukasz
Apolinarska Julia
Apolinarski ŁukaszApolinarska JuliaAMETYST - Lubań0 04
5.Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
TAKT - Legnica
Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
Gagat SzczepanSmirno KlaudiaTAKT - Legnica0 05

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa4 (+1)141
2.Bugno Michał
Suszycka Wanessa
INES - Wrocław
Bugno Michał
Suszycka Wanessa
Bugno MichałSuszycka WanessaINES - Wrocław4 (+1)142
3.Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
TAKT - Legnica
Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
Gagat SzczepanSmirno KlaudiaTAKT - Legnica0 03
4.Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
Łagód SzymonKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica0 04
5.Apolinarski Łukasz
Apolinarska Julia
AMETYST - Lubań
Apolinarski Łukasz
Apolinarska Julia
Apolinarski ŁukaszApolinarska JuliaAMETYST - Lubań0 05

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 0

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 13 00 - 13 30, start: 14 00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów4 (+1)141
2.Żabiński Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Żabiński Mateusz
Bromblik Maria
Żabiński MateuszBromblik MariaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)112
3.Musiałek Filip
Waligóra Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Waligóra Maja
Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa4 (+1)143
4.Palus Dawid
Konovalova Marharyta
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Konovalova Marharyta
Palus DawidKonovalova MarharytaIGLICA - Wrocław2 24
5.Śliwa Gabriel
Konopka Małgorzata
OLIMP - Wrocław
Śliwa Gabriel
Konopka Małgorzata
Śliwa GabrielKonopka MałgorzataOLIMP - Wrocław1 15
6.Białowąs Borys
Krzyżanowska Klaudia
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Krzyżanowska Klaudia
Białowąs BorysKrzyżanowska KlaudiaIMPULS - Prochowice0 06

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 (+1)121
2.Dominiczak Krzysztof
Dominiczak Blanka
ALFA-ASTRA - Stargard
Dominiczak Krzysztof
Dominiczak Blanka
Dominiczak KrzysztofDominiczak BlankaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
3.Karaban Krzysztof
Dwojak Dorota
IMPULS - Prochowice
Karaban Krzysztof
Dwojak Dorota
Karaban KrzysztofDwojak DorotaIMPULS - Prochowice0 03
4.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań3 34
5.Pąchalski Maciej
Pąchalska Aneta
IMPULS - Prochowice
Pąchalski Maciej
Pąchalska Aneta
Pąchalski MaciejPąchalska AnetaIMPULS - Prochowice0 05

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 (+1)121
2.Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
IMPULS - Prochowice
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
Domszy DariuszPapaj AgnieszkaIMPULS - Prochowice E (+1)1E2
3.Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS - Prochowice1 (+1)113
4.Dominiczak Krzysztof
Dominiczak Blanka
ALFA-ASTRA - Stargard
Dominiczak Krzysztof
Dominiczak Blanka
Dominiczak KrzysztofDominiczak BlankaALFA-ASTRA - Stargard0 04
5.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań3 35
6.Pąchalski Maciej
Pąchalska Aneta
IMPULS - Prochowice
Pąchalski Maciej
Pąchalska Aneta
Pąchalski MaciejPąchalska AnetaIMPULS - Prochowice0 06
7.Karaban Krzysztof
Dwojak Dorota
IMPULS - Prochowice
Karaban Krzysztof
Dwojak Dorota
Karaban KrzysztofDwojak DorotaIMPULS - Prochowice

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karaban Krzysztof
Dwojak Dorota
IMPULS - Prochowice
Karaban Krzysztof
Dwojak Dorota
Karaban KrzysztofDwojak DorotaIMPULS - Prochowice E (+1)1E1
2.Jasyk Krzysztof
Turek Jolanta
IMPULS - Prochowice
Jasyk Krzysztof
Turek Jolanta
Jasyk KrzysztofTurek JolantaIMPULS - Prochowice1 (+1)112
3.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA - Oława2 24
5.Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
UKTS "LEW" Legnica
Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
Irlik IreneuszIrlik MałgorzataUKTS "LEW" Legnica0 05
6.Zabrocki Andrzej
Zabrocka Krystyna
AMETYST - Lubań
Zabrocki Andrzej
Zabrocka Krystyna
Zabrocki AndrzejZabrocka KrystynaAMETYST - Lubań0 06

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasyk Krzysztof
Turek Jolanta
IMPULS - Prochowice
Jasyk Krzysztof
Turek Jolanta
Jasyk KrzysztofTurek JolantaIMPULS - Prochowice1 (+1)111
2.Karaban Krzysztof
Dwojak Dorota
IMPULS - Prochowice
Karaban Krzysztof
Dwojak Dorota
Karaban KrzysztofDwojak DorotaIMPULS - Prochowice4 (+1)142
3.Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
UKTS "LEW" Legnica
Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
Irlik IreneuszIrlik MałgorzataUKTS "LEW" Legnica0 03
4.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra2 24

50+ (Senior 3) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
Krzykwa WojciechSiembida AgnieszkaNDK - Nowa Sól7 (+1)171
2.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól

50+ (Senior 3) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra
2.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań6 (+1)162
3.Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
Chmielowiec JakubWołczańska ZuzannaIGLICA - Wrocław1 (+1)113
4.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno1 14
5.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław3 35
6.Berdzik Paweł
Śnieżek Julia
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Śnieżek Julia
Berdzik PawełŚnieżek JuliaINES - Wrocław1 16
7.Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski JanGrzesik KlaudiaPROJEKT NM - Słubice4 47

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rabenda Michał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Rabenda Michał
Grałek Julia
Rabenda MichałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki7 (+1)171
2.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław4 (+1)142
3.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)163
4.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice4 (+1)144
5.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań0 05
6.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko4 46
7.Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski JanGrzesik KlaudiaPROJEKT NM - Słubice1 17
8.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno1 18
9.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno2 29

 

BLOK 3, rejestracja 16 00 - 16 30, start: 17 00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno3 (+1)131
2.Palamarchuk Illia
Kłobus Zuzanna
DANCE COMMUNITY
Palamarchuk Illia
Kłobus Zuzanna
Palamarchuk IlliaKłobus ZuzannaDANCE COMMUNITY3 (+1)132
3.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin5 (+1)153
4.Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
Grotkiewicz PiotrBiadała ZuzannaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)134
5.Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 55
6.Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
Kowalczyk JakubNowak AlicjaIMPULS - Prochowice0 06
7.Howley Aleksander
Drozda Patrycja
DANCE PROJECT- Wrocław
Howley Aleksander
Drozda Patrycja
Howley AleksanderDrozda PatrycjaDANCE PROJECT- Wrocław0 07
8.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów0 08
9.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 09

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP - Siechnice1 (+1)111
2.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko B (+1)1B2
3.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice8 (+1)183
4.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły7 (+1)174
5.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno4 45
6.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań0 06
7.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań1 17
8.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice2 27

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skolut Kamil
Nawrot Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Skolut Kamil
Nawrot Wiktoria
Skolut KamilNawrot WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław5 (+1)151
2.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno4 (+1)142
3.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice0 03
4.Politański Waldemar
Slavych Valeriia
DANCE IMPERIUM - Poznań
Politański Waldemar
Slavych Valeriia
Politański WaldemarSlavych ValeriiaDANCE IMPERIUM - Poznań4 44
5.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko0 05

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice9 (+1)191
2.Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
Staśkowiak SzymonŻyła RoksanaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA7 72
3.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 13

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak JakubBieńczyk MariaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA3 (+1)131
2.Urban Marcel
Nowak Natalia
IGLICA - Wrocław
Urban Marcel
Nowak Natalia
Urban MarcelNowak NataliaIGLICA - Wrocław7 (+1)172
3.Młynarski Maciej
Guettner Klara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA5 (+1)153
4.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 14
5.Krężel Mateusz
Kukhtin Rusłana
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Kukhtin Rusłana
Krężel MateuszKukhtin RusłanaIGLICA - Wrocław0 05
6.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań0 06

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice6 (+1)161
2.Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
IMPULS - Prochowice
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
Domszy DariuszPapaj AgnieszkaIMPULS - Prochowice0 02
3.Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS - Prochowice0 03

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
IMPULS - Prochowice
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
Domszy DariuszPapaj AgnieszkaIMPULS - Prochowice1 (+1)111
2.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra3 32
3.Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski PiotrRutowska AnnaIMPULS - Prochowice0 03

50+ (Senior 3) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław1
2.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica2
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA3
4.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól4
5.Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT - Wrocław5

50+ (Senior 3) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól1
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław2
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA3
4.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra4