Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT

2023-09-30 Koziegłowy, ST DOBROWOLSCY - Częstochowa


Plik z wynikami

UWAGA

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami rozpoczęcia poszczególnych bloków turnieju.
Blok I start godz. 10.00
Blok II start godz. 12.00
Blok III start godz. 14.45
Blok IV start godz. 18.00
Do zobaczenia na turnieju !

WAŻNE NAJWAŻNIEJSZE ; REJESTRACJA poprzez Bazę PTT już zamknięta, ZGŁOSZENIA spóźnialskich par/solistów maks do ŚRODY sms 690012507. Zapraszamy!

ZAPRASZAMY do UMAWIANIA się na FRYZURY i MAKIJAŻE do FIRMY ( SAPPHIRE STUDIO ) tel 883-943-070 !!!

< NAGRODY FINANSOWE dla Par z OKRĘGU ŚLĄSKIEGO >
Kat. DOROŚLI ST i La > ZARZĄD OKRĘGU ŚLĄSKIEGO PTT

Kat. 16-20 ST i LA > SZKOŁA TAŃCA DOBROWOLSCY Częstochowa
Kat. 16-18 ST i LA > SZKOŁA TAŃCA DOBROWOLSCY Częstochowa

WSZYSTKIE KATEGORIE i KLASY od F do A w Otwartym Pucharze są w formule PKT PREMIUM !!!
W MISTRZOSTWACH OKRĘGU ŚLĄSKIEGO i OPOLSKIEGO mogą wziąć udział tylko Pary, Solistki, Soliści z tych okręgów.
Zamknięta Formuła Mistrzostw!

BLOK 1, rejestracja 9:00-9:30, próba parkietu 9:15-9:45, start: 10:00

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Synowiec Szymon
Lamch Zofia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Synowiec Szymon
Lamch Zofia
Synowiec SzymonLamch ZofiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Ormańczyk Szymon
Radziszewska Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Szymon
Radziszewska Zuzanna
Ormańczyk SzymonRadziszewska ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Metryka Mikołaj
Tarnicka Ada
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Metryka Mikołaj
Tarnicka Ada
Metryka MikołajTarnicka AdaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) Open ST 3T Solo Dance 5

MO śląski i opolski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin6 61
2.Wąsowicz Nina Maria
AKCENT - Będzin
Wąsowicz Nina MariaWąsowicz Nina MariaAKCENT - Będzin5 52
3.Cieślińska Maria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Cieślińska MariaCieślińska MariaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 03
4.Makselon Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makselon WeronikaMakselon WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 44
5.Wdzienczny Marta
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Wdzienczny MartaWdzienczny MartaLORDANCE - Wodzisław Śl.

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) Open LA 3T Solo Dance 5

MO śląski i opolski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wąsowicz Nina Maria
AKCENT - Będzin
Wąsowicz Nina MariaWąsowicz Nina MariaAKCENT - Będzin5 51
2.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin6 62
3.Makselon Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makselon WeronikaMakselon WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 43
4.Cieślińska Maria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Cieślińska MariaCieślińska MariaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 04
5.Wdzienczny Marta
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Wdzienczny MartaWdzienczny MartaLORDANCE - Wodzisław Śl.

12-13 (Junior 1) Open ST 4T Solo Dance 5

MO śląski i opolski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żwilinkowska Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żwilinkowska AmeliaŻwilinkowska AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 01
2.Lewandowska Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lewandowska JuliaLewandowska JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 22
3.Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Nowak JagodaNowak JagodaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 03
4.Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawik KarolinaŻurawik KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 34
5.Grochowska Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Grochowska ZofiaGrochowska ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 15

12-13 (Junior 1) Open LA 4T Solo Dance 5

MO śląski i opolski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewandowska Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lewandowska JuliaLewandowska JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 21
2.Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Nowak JagodaNowak JagodaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 02
3.Żwilinkowska Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żwilinkowska AmeliaŻwilinkowska AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 03
4.Grochowska Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Grochowska ZofiaGrochowska ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 14
5.Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawik KarolinaŻurawik KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 35

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czok Dominik
Szczypior Oliwia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czok Dominik
Szczypior Oliwia
Czok DominikSzczypior OliwiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 3

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
Kozłowski KsaweryKluka JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała1, 1 (+1)11, 11
2.Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl. E (+1)1E2
3.Nahnybida Swiatoslaw
Holwek Natalia
JEDYNKA - Łódź
Nahnybida Swiatoslaw
Holwek Natalia
Nahnybida SwiatoslawHolwek NataliaJEDYNKA - Łódź1 (+1)113
4.Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
Sławiński AleksanderArendarska HannaMISTRAL - Tarnowskie Góry1, 1 1, 14
5.Kramer Igor
Bębenek Magdalena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kramer Igor
Bębenek Magdalena
Kramer IgorBębenek MagdalenaNOWY STYL - Bielsko-Biała0, 0 0, 05
6.Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
Bełczewski SebastianCesak - Jędrzejczyk JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0, 0 0, 06

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)111
2.Pietrzak Kacper
Siarkowska Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Pietrzak Kacper
Siarkowska Aleksandra
Pietrzak KacperSiarkowska AleksandraJEDYNKA - Łódź2 (+1)122
3.Strzałkowski Patrick
Knyziak Zuzanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Strzałkowski Patrick
Knyziak Zuzanna
Strzałkowski PatrickKnyziak ZuzannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 03
4.Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 04

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimek Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Klimek NataliaKlimek NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza13 Klimek Natalia - F (+2)213Klimek Natalia - F1
2.Pryciak Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Pryciak NadiaPryciak NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza7 (+2)272
3.Przeniosło Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Przeniosło MajaPrzeniosło MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza12 Przeniosło Maja - F (+2)212Przeniosło Maja - F2
4.Butanowicz Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Butanowicz AleksandraButanowicz AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)153
5.Starszyk Maria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Starszyk MariaStarszyk MariaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza5 (+1)153

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-11:30, próba parkietu 11:30-11:55, start: 12:00

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu opolski, śląski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
Litawa JakubLorenc AnastazjaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 51
2.Synowiec Szymon
Lamch Zofia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Synowiec Szymon
Lamch Zofia
Synowiec SzymonLamch ZofiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0, 0 0, 02
3.Kucza Maksym
Szolc Liliana
TEAM - Ornontowice
Kucza Maksym
Szolc Liliana
Kucza MaksymSzolc LilianaTEAM - Ornontowice0, 0 0, 03

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Mistrzostwa Okręgu opolski, śląski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 01
2.Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 02
3.Czok Dominik
Szczypior Oliwia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czok Dominik
Szczypior Oliwia
Czok DominikSzczypior OliwiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 33

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Mistrzostwa Okręgu opolski, śląski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 01
2.Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 02
3.Czok Dominik
Szczypior Oliwia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czok Dominik
Szczypior Oliwia
Czok DominikSzczypior OliwiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 33

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serwa Oliwier
Cuglowska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Serwa Oliwier
Cuglowska Maja
Serwa OliwierCuglowska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)121
2.Heliosz Wojciech
Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Heliosz Wojciech
Gawlińska Maja
Heliosz WojciechGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 02
3.Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
Szczypiński Jakub MikołajKłosowska ZuzannaSZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń4 43

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawęda Wiktor
Szot Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gawęda Wiktor
Szot Katarzyna
Gawęda WiktorSzot KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)111
2.Gaik Gabriel
Bazylińska Amelia
IMPERIA - Kraków
Gaik Gabriel
Bazylińska Amelia
Gaik GabrielBazylińska AmeliaIMPERIA - Kraków5 (+1)152
3.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 73
4.Stęclik Kasper
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Stęclik Kasper
Sikora Laura
Stęclik KasperSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04
5.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA0 05

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
IDEA - Kraków
Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
Batóg OliwierStopczyńska AnnaIDEA - Kraków2 (+1)121
2.Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Hura Maksymilian
Majka Lena
Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)172
3.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 (+1)173
4.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)174
5.Gawęda Wiktor
Szot Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gawęda Wiktor
Szot Katarzyna
Gawęda WiktorSzot KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 05
6.Stęclik Kasper
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Stęclik Kasper
Sikora Laura
Stęclik KasperSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 16
7.Gaik Gabriel
Bazylińska Amelia
IMPERIA - Kraków
Gaik Gabriel
Bazylińska Amelia
Gaik GabrielBazylińska AmeliaIMPERIA - Kraków0 07
8.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki0 07

19+ (Powyżej 18) Open ST Solo Dance 2

MO śląski i opolski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kleszcz IgaKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 01
2.Kocot Magdalena
KS DANCE - Bytom
Kocot MagdalenaKocot MagdalenaKS DANCE - Bytom8 82

 

BLOK 3, rejestracja 13:45-14:15, próba parkietu 14:00-14:30, start: 14:45

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)151
2.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)161
2.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin7 73

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)171
2.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
IDEA - Kraków
Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
Batóg OliwierStopczyńska AnnaIDEA - Kraków3 (+1)131
2.Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
Obojski MateuszSokołowska WiktoriaIMPERIA - Kraków5 (+1)152
3.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA0 03
4.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 34

14-15 (Junior 2) Open ST Solo Dance 2

MO śląski i opolski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rygasiewicz Pola
RONDO - Rybnik
Rygasiewicz PolaRygasiewicz PolaRONDO - Rybnik0 01
2.Polańska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Polańska MajaPolańska MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 02

14-15 (Junior 2) Open LA Solo Dance 3

MO śląski i opolski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zawadzka KajaZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 01
2.Polańska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Polańska MajaPolańska MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 02
3.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin3 33

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski, śląski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
Dobrowolski OskarSzaporów JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01
2.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
IMPULS - Chorzów
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataIMPULS - Chorzów1 12
3.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń0 03
4.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski, śląski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
PRESTIGE - Katowice
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraPRESTIGE - Katowice0 01
2.Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
Dobrowolski OskarSzaporów JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa14 142
3.Yuzvynskyi Artemii
Radziwoniuk Nikola
PRESTIGE - Katowice
Yuzvynskyi Artemii
Radziwoniuk Nikola
Yuzvynskyi ArtemiiRadziwoniuk NikolaPRESTIGE - Katowice7 73
4.Kruk Dawid
Haluch Nina
PRESTIGE - Katowice
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaPRESTIGE - Katowice0 04
5.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice1 15

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
Crepaldi PaoloSobieszek MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa D (+1)1D1
2.Cieślik Łukasz
Wacławek Marlena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Cieślik Łukasz
Wacławek Marlena
Cieślik ŁukaszWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza D (+1)1D2
3.Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
Bodył JakubPindur AleksandraFORUM - Zabrze D (+1)1D3
4.Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
ZAWIROWANI - Mysłowice
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski PatrykCzechowska AmeliaZAWIROWANI - Mysłowice6 64
5.Rachfalski Wojciech
Bogajewska Kinga
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bogajewska Kinga
Rachfalski WojciechBogajewska KingaFORUM - Zabrze4 45
6.Gnus Arkadiusz
Dudek Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Gnus Arkadiusz
Dudek Zuzanna
Gnus ArkadiuszDudek ZuzannaIMPULS - Chorzów2 26

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno4 (+1)141
2.Włodarczyk Oskar
Zawadzka Oliwia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Zawadzka Oliwia
Włodarczyk OskarZawadzka OliwiaFORUM - Zabrze D (+1)1D2
3.Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
Bodył JakubPindur AleksandraFORUM - Zabrze5 53
4.Gnus Arkadiusz
Dudek Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Gnus Arkadiusz
Dudek Zuzanna
Gnus ArkadiuszDudek ZuzannaIMPULS - Chorzów2 24
5.Rachfalski Wojciech
Bogajewska Kinga
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bogajewska Kinga
Rachfalski WojciechBogajewska KingaFORUM - Zabrze4 45

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Traczyk KacperKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce4 (+1)141
2.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków7 (+1)172
3.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze2 (+1)123
4.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)154
5.Łysak Paweł
Marek Anna
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Marek Anna
Łysak PawełMarek AnnaKICK - Kielce6 (+1)165
6.Grabowski Franciszek
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Grabowski Franciszek
Stojak Maja
Grabowski FranciszekStojak MajaIMPULS - Chorzów0 06
7.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 07
8.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno1 18
9.Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
Tkacz RafałTkacz SabinaFORUM - Zabrze1 19
10.Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM - Zabrze0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Laryś Jakub
Cisło Adrianna
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Cisło Adrianna
Laryś JakubCisło AdriannaIMPERIA - Kraków C (+1)1C1
2.Kaleta Oliwier
Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Paczyńska Aleksandra
Kaleta OliwierPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)152
3.Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
Crepaldi PaoloSobieszek MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)113
4.Grabowski Franciszek
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Grabowski Franciszek
Stojak Maja
Grabowski FranciszekStojak MajaIMPULS - Chorzów4 (+1)144
5.Zieliński Tomasz
Koszarska Marika
KICK - Kielce
Zieliński Tomasz
Koszarska Marika
Zieliński TomaszKoszarska MarikaKICK - Kielce0 05
6.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 36
7.Łysak Paweł
Marek Anna
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Marek Anna
Łysak PawełMarek AnnaKICK - Kielce5 57
8.Cieślik Łukasz
Wacławek Marlena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Cieślik Łukasz
Wacławek Marlena
Cieślik ŁukaszWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 18

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-17:30, próba parkietu 17:15-17:45, start: 18:00

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków B (+1)1B1
2.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków7 (+1)172
3.Kulig Jakub
Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Kulig Jakub
Biszczanik Julia
Kulig JakubBiszczanik JuliaIMPULS - Chorzów1 (+1)113
4.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA7 (+1)174
5.Jóźwicki Mateusz
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Faroń Maja
Jóźwicki MateuszFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 55
6.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze7 76
7.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze3 37
8.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 08
9.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze0 08

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków8 (+1)181
2.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów B (+1)1B2
3.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)113
4.Jóźwicki Mateusz
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Faroń Maja
Jóźwicki MateuszFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)164
5.Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
Moryń MiłoszKsiężnik KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)125
6.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06
7.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze1 17
8.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze0 07
9.Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Traczyk KacperKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce4 49
10.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze0 010
11.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń0 011

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski, śląski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 51
2.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice6 62
3.Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice0 03
4.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04
5.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 45
6.Błaszczyk Wiktor
Kołdon Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Kołdon Emilia
Błaszczyk WiktorKołdon EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski, śląski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 61
2.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice7 72
3.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 43
4.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04
5.Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice0 05
6.Błaszczyk Wiktor
Kołdon Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Kołdon Emilia
Błaszczyk WiktorKołdon EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski, śląski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01
2.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03
4.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski, śląski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01
2.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA0 03
4.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski, śląski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03
4.Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04
5.Malicki Filip
Pijet Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Malicki Filip
Pijet Maja
Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05
6.Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
Moryń MiłoszKsiężnik KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06
7.Pawelec Wiktor
Janosz Dagmara
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Janosz Dagmara
Pawelec WiktorJanosz DagmaraRONDO - Rybnik7 77

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski, śląski 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ivaneiko Maksym
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Juzek Dominika
Ivaneiko MaksymJuzek DominikaRONDO - Rybnik7 71
2.Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Malicki Filip
Pijet Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Malicki Filip
Pijet Maja
Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03
4.Voznyi Yaroslav
Bilnik Ewa
PRESTIGE - Katowice
Voznyi Yaroslav
Bilnik Ewa
Voznyi YaroslavBilnik EwaPRESTIGE - Katowice0 04
5.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 45
6.Pawelec Wiktor
Janosz Dagmara
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Janosz Dagmara
Pawelec WiktorJanosz DagmaraRONDO - Rybnik7 76
7.Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin3 37
8.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 28
9.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA1 19
10.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze2 210
11.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 011
12.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry1 112
13.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 113
14.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów0 013

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu opolski, śląski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
Dobrowolski OskarSzaporów JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01
2.Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów0 02
3.Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki15 153
4.Alwasiak Karol
Brol Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Brol Maja
Alwasiak KarolBrol MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9 94
5.Goły Filip
Ryś Wiktoria
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Ryś Wiktoria
Goły FilipRyś WiktoriaZORBA - Częstochowa0 05

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu opolski, śląski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Jakub
Gryczka Marta
PRESTIGE - Katowice
Mazur Jakub
Gryczka Marta
Mazur JakubGryczka MartaPRESTIGE - Katowice0 01
2.Kozieł Jakub
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Kozieł Jakub
Kosteczko Iga
Kozieł JakubKosteczko IgaRONDO - Rybnik0 02
3.Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
Dobrowolski OskarSzaporów JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa14 143
4.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 04
5.Wawrzyczny Paweł
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Ogonowska Weronika
Wawrzyczny PawełOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik7 75
6.Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
PRESTIGE - Katowice
Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
Smaroń KonradMarcinkiewicz OliwiaPRESTIGE - Katowice0 06