I OTTT "EMOTION CUP 2022"

2022-11-06 Góra Kalwaria, EMOTION - Góra Kalwaria


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana w programie turnieju: kategoria 14-15 D przesunięta na 3. blok

Usunięto kategorie: 12-13 brąz i 12-13 srebro

Dodano kategorie: do 9 G solo i 8-9 F solo

W trakcie turnieju będą działały stoiska:
- Ndance - akcesoria i stroje taneczne
- Artdance - akcesoria i stroje taneczne
- Foto-Ska - profesjonalna fotografia taneczna
- Kawy Świat - pyszna kawa i nie tylko

Tradycyjnie trenerzy są naszymi gośćmi po wpisaniu się na listę przy wejściu.

Transmisja online z turnieju:
https://youtu.be/u2VU30-CNxQ

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:30, próba parkietu 8:30, start: 9:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leszczyńska Hanna
MAKO - Sulejówek
Leszczyńska HannaLeszczyńska HannaMAKO - Sulejówek10 (+2)2101
2.Nosova Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
Nosova MartaNosova MartaMAGIC-DANCE - Lublin5 (+2)251
3.Wójcikowska Pola
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Wójcikowska PolaWójcikowska PolaFLASH - Grodzisk Mazowiecki2 (+2)221
4.Włodarczyk Michalina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Włodarczyk MichalinaWłodarczyk MichalinaART OVO - Międzyrzec Podlaski7 (+2)271
5.Borecka Dominika
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Borecka DominikaBorecka DominikaFLASH - Grodzisk Mazowiecki1 (+1)112
6.Mulova Amieliia
MAGIC-DANCE - Lublin
Mulova AmieliiaMulova AmieliiaMAGIC-DANCE - Lublin5 (+1)152
7.Reguła Julia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Reguła JuliaReguła JuliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki1 (+1)112

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bazylevych Solomia
MAGIC-DANCE - Lublin
Bazylevych SolomiaBazylevych SolomiaMAGIC-DANCE - Lublin
2.Kowalczyk Agnieszka
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kowalczyk AgnieszkaKowalczyk AgnieszkaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
3.Somak Anastasiia
MAGIC-DANCE - Lublin
Somak AnastasiiaSomak AnastasiiaMAGIC-DANCE - Lublin
4.Dobrowolska Marysia
UKS KORDASZEWSCY
Dobrowolska MarysiaDobrowolska MarysiaUKS KORDASZEWSCY
5.Gershtein Alisa
AnaDens Łódź
Gershtein AlisaGershtein AlisaAnaDens Łódź
6.Gershtein Eva
AnaDens Łódź
Gershtein EvaGershtein EvaAnaDens Łódź
7.Janicka Jagoda
AnaDens Łódź
Janicka JagodaJanicka JagodaAnaDens Łódź
8.Jatczak Nikola
AnaDens Łódź
Jatczak NikolaJatczak NikolaAnaDens Łódź
9.Krotko Varvara
AnaDens Łódź
Krotko VarvaraKrotko VarvaraAnaDens Łódź
10.Majcher Teresa
MAKO - Sulejówek
Majcher TeresaMajcher TeresaMAKO - Sulejówek
11.Ochnik Emilia
MAKO - Sulejówek
Ochnik EmiliaOchnik EmiliaMAKO - Sulejówek
12.Szmuniewska Karolina
MAKO - Sulejówek
Szmuniewska KarolinaSzmuniewska KarolinaMAKO - Sulejówek
13.Szmuniewska Magda
MAKO - Sulejówek
Szmuniewska MagdaSzmuniewska MagdaMAKO - Sulejówek

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Lebiedzińska Maja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Lebiedzińska MajaLebiedzińska MajaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
2.Skrylnyk Myroslava
MAGIC-DANCE - Lublin
Skrylnyk MyroslavaSkrylnyk MyroslavaMAGIC-DANCE - Lublin
3.Zdral Anna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Zdral AnnaZdral AnnaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
4.Borkowska Nina
DCS BRWINÓW
Borkowska NinaBorkowska NinaDCS BRWINÓW
5.Kalata Zuzanna
DCS BRWINÓW
Kalata ZuzannaKalata ZuzannaDCS BRWINÓW

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Konopka Aleksandra
UKS KORDASZEWSCY
Konopka AleksandraKonopka AleksandraUKS KORDASZEWSCY
2.Pichta Tatjana
MAGIC-DANCE - Lublin
Pichta TatjanaPichta TatjanaMAGIC-DANCE - Lublin

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Grabska Urszula
MAKO - Sulejówek
Grabska UrszulaGrabska UrszulaMAKO - Sulejówek
2.Kasprzak Zuzanna
MAKO - Sulejówek
Kasprzak ZuzannaKasprzak ZuzannaMAKO - Sulejówek

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butrym Anna
MAGIC-DANCE - Lublin
Butrym AnnaButrym AnnaMAGIC-DANCE - Lublin8 (+2)281
2.Guks Eteri
MAGIC-DANCE - Lublin
Guks EteriGuks EteriMAGIC-DANCE - Lublin5 (+2)251
3.Jasiuk Antoni
TAKT - Chełm
Jasiuk AntoniJasiuk AntoniTAKT - Chełm8 (+2)281
4.Kuzina Serafyma
MAGIC-DANCE - Lublin
Kuzina SerafymaKuzina SerafymaMAGIC-DANCE - Lublin6 (+2)261
5.Przechrzta Karolina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Przechrzta KarolinaPrzechrzta KarolinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki6 (+2)261
6.Gmur Alexia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Gmur AlexiaGmur AlexiaISKRA - Międzyrzec Podlaski1 (+1)112
7.Karczmarczyk Florentyna
CLASSIC - Warszawa
Karczmarczyk FlorentynaKarczmarczyk FlorentynaCLASSIC - Warszawa2 (+1)122
8.Kot Oliwia Monika
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kot Oliwia MonikaKot Oliwia MonikaFLASH - Grodzisk Mazowiecki3 (+1)132
9.Mozol Vitalina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Mozol VitalinaMozol VitalinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki1 (+1)112
10.Torop Alisa
AnaDens Łódź
Torop AlisaTorop AlisaAnaDens Łódź5 (+1)152
11.Chumak Vasylisa
MAGIC-DANCE - Lublin
Chumak VasylisaChumak VasylisaMAGIC-DANCE - Lublin2 (-1)-12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Licholot Władysława
MAGIC-DANCE - Lublin
Licholot WładysławaLicholot WładysławaMAGIC-DANCE - Lublin11 (+2)2111
2.Orlik Antonina
DCS BRWINÓW
Orlik AntoninaOrlik AntoninaDCS BRWINÓW4 (+2)242
3.Wachowicz Jan
AnaDens Łódź
Wachowicz JanWachowicz JanAnaDens Łódź6 (+2)262
4.Gruba Roksana
MAKO - Sulejówek
Gruba RoksanaGruba RoksanaMAKO - Sulejówek8 (+1)183
5.Krawczyk Milan
Viva Dance Łódź
Krawczyk MilanKrawczyk MilanViva Dance Łódź12 Krawczyk Milan - F (+1)112Krawczyk Milan - F3
6.Kucowska Zuzanna
AnaDens Łódź
Kucowska ZuzannaKucowska ZuzannaAnaDens Łódź12 Kucowska Zuzanna - F (+1)112Kucowska Zuzanna - F3

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
Wojnarowska LauraWojnarowska LauraESKADRA - Pabianice4 (+1)141
2.Foltak Wiktoria
AnaDens Łódź
Foltak WiktoriaFoltak WiktoriaAnaDens Łódź2 (+1)122
3.Augustyniuk Lena
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Augustyniuk LenaAugustyniuk LenaART OVO - Międzyrzec Podlaski1 13
4.Czaplińska Lena
WIKA - Olsztyn
Czaplińska LenaCzaplińska LenaWIKA - Olsztyn0 04
5.Zlata Nikitina
MAGIC-DANCE - Lublin
Zlata NikitinaZlata NikitinaMAGIC-DANCE - Lublin4 45

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąbała Julia
AnaDens Łódź
Bąbała JuliaBąbała JuliaAnaDens Łódź12 Bąbała Julia - G (+2)212Bąbała Julia - G1
2.Filipiak Zofia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Filipiak ZofiaFilipiak ZofiaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+2)231
3.Jarosz Lena
TAKT - Chełm
Jarosz LenaJarosz LenaTAKT - Chełm8 (+2)281
4.Korytek Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Korytek AnnaKorytek AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+2)241
5.Siudowska Helena
UKS KORDASZEWSCY
Siudowska HelenaSiudowska HelenaUKS KORDASZEWSCY10 (+2)2101
6.Wolniewicz Milena
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wolniewicz MilenaWolniewicz MilenaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+2)241
7.Frączkowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Frączkowska ZuzannaFrączkowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki4 (+1)142
8.Majewska Olga
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Majewska OlgaMajewska OlgaFLASH - Grodzisk Mazowiecki2 (+1)122
9.Paradowska Zuzanna
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Paradowska ZuzannaParadowska ZuzannaFLASH - Grodzisk Mazowiecki4 (+1)142
10.Wojciechowska Alicja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Wojciechowska AlicjaWojciechowska AlicjaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)142
11.Wójcik Klaudia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wójcik KlaudiaWójcik KlaudiaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)132

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maciaszczyk Adrianna
Viva Dance Łódź
Maciaszczyk AdriannaMaciaszczyk AdriannaViva Dance Łódź5 (+2)251
2.Satro Aleksandra
Akademia Tańca - Kielce
Satro AleksandraSatro AleksandraAkademia Tańca - Kielce10 (+2)2102
3.Wachowicz Wiktoria
AnaDens Łódź
Wachowicz WiktoriaWachowicz WiktoriaAnaDens Łódź1 (+1)113

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź5 Cholewińska Weronika - E (+1)15Cholewińska Weronika - E1
2.Wilczyńska Julia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wilczyńska JuliaWilczyńska JuliaDRAGON'S DANCE Warszawa1 (+1)112
3.Wojciechowska Klara
CENTRUM TAŃCA - Radom
Wojciechowska KlaraWojciechowska KlaraCENTRUM TAŃCA - Radom0 03
4.Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataISKRA - Międzyrzec Podlaski2 24

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kulesza Szymon
Kowalczyk Oliwia
EMOTION - WARKA
Kulesza Szymon
Kowalczyk Oliwia
Kulesza SzymonKowalczyk OliwiaEMOTION - WARKA
2.Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
Rosłaniec MateuszZawada ZuzannaUKS KORDASZEWSCY
3.Trociński Piotr
Strzelczyk Emilia
EMOTION - WARKA
Trociński Piotr
Strzelczyk Emilia
Trociński PiotrStrzelczyk EmiliaEMOTION - WARKA
4.Lipiec Aleksander
Leszczyńska Zuzanna
JAREMI - Pruszków
Lipiec Aleksander
Leszczyńska Zuzanna
Lipiec AleksanderLeszczyńska ZuzannaJAREMI - Pruszków
5.Serafin Adam
Szczurek Małgorzata
JAREMI - Pruszków
Serafin Adam
Szczurek Małgorzata
Serafin AdamSzczurek MałgorzataJAREMI - Pruszków
6.Węgrzynowicz Szymon
Piwińska Pola
FAST-STEP Warszawa
Węgrzynowicz Szymon
Piwińska Pola
Węgrzynowicz SzymonPiwińska PolaFAST-STEP Warszawa

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Szeląg Piotr
Perzyna Marta
DCS BRWINÓW
Szeląg Piotr
Perzyna Marta
Szeląg PiotrPerzyna MartaDCS BRWINÓW
2.Dec Michał
Samsoniuk Michalina
DANCE POINT - Biała Podlaska
Dec Michał
Samsoniuk Michalina
Dec MichałSamsoniuk MichalinaDANCE POINT - Biała Podlaska

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartczak Mateusz
Drozdowska Urszula
WIKA - Olsztyn
Bartczak Mateusz
Drozdowska Urszula
Bartczak MateuszDrozdowska UrszulaWIKA - Olsztyn3 (+2)231
2.Żebrowska Julia
Zdanowski Hubert
WIKA - Olsztyn
Żebrowska Julia
Zdanowski Hubert
Żebrowska JuliaZdanowski HubertWIKA - Olsztyn2, 2 (+2)22, 21
3.Kasowski Leon
Kret Lena
Viva Dance Łódź
Kasowski Leon
Kret Lena
Kasowski LeonKret LenaViva Dance Łódź4 (+1)142

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Brzeszczak Bartłomiej
Markowska Hanna
EMOTION - Góra Kalwaria
Brzeszczak Bartłomiej
Markowska Hanna
Brzeszczak BartłomiejMarkowska HannaEMOTION - Góra Kalwaria
2.Kowalczyk Maciej
Bieńczak Maja
UKS KORDASZEWSCY
Kowalczyk Maciej
Bieńczak Maja
Kowalczyk MaciejBieńczak MajaUKS KORDASZEWSCY
3.Sokół Ksawery
Hakh Inna
EMOTION - Góra Kalwaria
Sokół Ksawery
Hakh Inna
Sokół KsaweryHakh InnaEMOTION - Góra Kalwaria

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Viva Dance Łódź
Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Kret JakubKaczmarek NataliaViva Dance Łódź8 (+2)281
2.Mieszczanek Oliwier
MIszta Nela
MAKO - Sulejówek
Mieszczanek Oliwier
MIszta Nela
Mieszczanek OliwierMIszta NelaMAKO - Sulejówek10, 11 (+2)210, 111
3.Shreiber Krzysztof
Molga Nadia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Shreiber Krzysztof
Molga Nadia
Shreiber KrzysztofMolga NadiaCENTRUM TAŃCA - Radom9 (+2)291
4.Szczerbicki Marcel
Emilsen Lilianna
CLASSIC - Warszawa
Szczerbicki Marcel
Emilsen Lilianna
Szczerbicki MarcelEmilsen LiliannaCLASSIC - Warszawa4, 4 (+2)24, 41
5.Kłos Joachim
Szymańska Milena
EMOTION - WARKA
Kłos Joachim
Szymańska Milena
Kłos JoachimSzymańska MilenaEMOTION - WARKA3 (+1)132
6.Maj Bartosz
Lejzak Maja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Maj Bartosz
Lejzak Maja
Maj BartoszLejzak MajaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5, 3 (+1)15, 32
7.Palmowski Antoni
Meler Anna
START - Płońsk
Palmowski Antoni
Meler Anna
Palmowski AntoniMeler AnnaSTART - Płońsk8 (+1)182
8.Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
START - Płońsk
Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
Żakowski KarolPierścińska AlicjaSTART - Płońsk10 (+1)1102

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Stawicka GemmaStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa13 Stawicka Gemma - F (+2)213Stawicka Gemma - F1
2.Kozak Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AnnaKozak AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski3 (+1)132

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź2 (+1)121
2.Kozlova Yeva
MAGIC-DANCE - Lublin
Kozlova YevaKozlova YevaMAGIC-DANCE - Lublin4 42
3.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź1 13

 

BLOK 2, rejestracja 11:30, próba parkietu 12:00, start: 12:30

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sinichenka Stanislaw
Luhovska Varvara
MAGIC-DANCE - Lublin
Sinichenka Stanislaw
Luhovska Varvara
Sinichenka StanislawLuhovska VarvaraMAGIC-DANCE - Lublin F (+2)2F1
2.Wirszewski Franciszek
Kowalska Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wirszewski Franciszek
Kowalska Patrycja
Wirszewski FranciszekKowalska PatrycjaCANTINERO - Tomaszów Maz. F (+2)2F1
3.Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
TAKT - Chełm
Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
Ziemba KajetanNowakowska JuliaTAKT - Chełm10, 10 (+2)210, 101
4.Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
Bagiński MichałKuczyńska AnastazjaJAREMI - Pruszków11 (+2)2112
5.Markiewicz Daniel
Wyka Nina
ZAMEK - Lublin
Markiewicz Daniel
Wyka Nina
Markiewicz DanielWyka NinaZAMEK - Lublin4, 4 (+2)24, 42
6.Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
Pacuszka JakubCendrowicz OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria5 (+2)252
7.Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
Brzozowski TomaszBarczyńska MajaLIDER - Lublin10 (+1)1103
8.Chrząstowski Jan
Gadowska Antonina
EMOTION - Góra Kalwaria
Chrząstowski Jan
Gadowska Antonina
Chrząstowski JanGadowska AntoninaEMOTION - Góra Kalwaria11 (+1)1113
9.Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
Kamiński AleksanderKalwat BarbaraJAREMI - Pruszków10 (+1)1103
10.Kozioł Juliusz
Wyszkowska Antonina
MAKO - Sulejówek
Kozioł Juliusz
Wyszkowska Antonina
Kozioł JuliuszWyszkowska AntoninaMAKO - Sulejówek4 (+1)143
11.Kulesza Mikołaj
Merska Agata
JAREMI - Pruszków
Kulesza Mikołaj
Merska Agata
Kulesza MikołajMerska AgataJAREMI - Pruszków3 (+1)133

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin3 (+1)131
2.Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
JEDYNKA - Łódź
Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
Pilarski BartoszStolarek MariaJEDYNKA - Łódź4 (+1)142
3.Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
JAREMI - Pruszków
Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
Barczak KonradWojciechowska WiktoriaJAREMI - Pruszków1 (+1)113
4.Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska Michalina
WIKA - Olsztyn
Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska Michalina
Tiurmorezow KrzysztofBukowska MichalinaWIKA - Olsztyn1 (+1)114
5.Kasowski Jan
Kwiatkowska Zofia
Viva Dance Łódź
Kasowski Jan
Kwiatkowska Zofia
Kasowski JanKwiatkowska ZofiaViva Dance Łódź4 45
6.Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
Majewski SzymonDrecka ZuzannaDRAGON'S DANCE Warszawa0 06
7.Gałązka Jan
Marciniak Martyna
STEP DANCE - Koluszki
Gałązka Jan
Marciniak Martyna
Gałązka JanMarciniak MartynaSTEP DANCE - Koluszki2 27
8.Woźniak Bartosz
Rosa Adrianna
DCS BRWINÓW
Woźniak Bartosz
Rosa Adrianna
Woźniak BartoszRosa AdriannaDCS BRWINÓW1 18

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
2.Gwarecki Alan
Dorosz Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Gwarecki Alan
Dorosz Oliwia
Gwarecki AlanDorosz OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska1 (+1)112
3.Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska2 23
4.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
UKS KORDASZEWSCY
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY0 04
5.Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
WIKA - Olsztyn
Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
Szeliga AntoniStawowczyk WiktoriaWIKA - Olsztyn0 05

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
DCS BRWINÓW
Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
Szcześniewski JędrzejSzychowska KingaDCS BRWINÓW9, 9 (+2)29, 91
2.Szpak Natan
Cichoń Nadia
KICK - Kielce
Szpak Natan
Cichoń Nadia
Szpak NatanCichoń NadiaKICK - Kielce4 (+2)241
3.Krawczyk Jakub
Kuzia Michalina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Krawczyk Jakub
Kuzia Michalina
Krawczyk JakubKuzia MichalinaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)132
4.Szlążek Krzysztof
Konopka Agata
UKS KORDASZEWSCY
Szlążek Krzysztof
Konopka Agata
Szlążek KrzysztofKonopka AgataUKS KORDASZEWSCY3 (+1)132

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kostecki Maksymilian
Chmura Kinga
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kostecki Maksymilian
Chmura Kinga
Kostecki MaksymilianChmura KingaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE8 (+2)281
2.Chojnowski Michał
Korycka Julia
JAREMI - Pruszków
Chojnowski Michał
Korycka Julia
Chojnowski MichałKorycka JuliaJAREMI - Pruszków3 (+2)232
3.Starobrat Adam
Sobiesiak Alicja
ZAMEK - Lublin
Starobrat Adam
Sobiesiak Alicja
Starobrat AdamSobiesiak AlicjaZAMEK - Lublin8, 8 (+2)28, 82
4.Falkiewicz Jakub
Witkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Falkiewicz Jakub
Witkowska Julia
Falkiewicz JakubWitkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)133
5.Pawelec Błażej
Ślusarczyk Apolonia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Błażej
Ślusarczyk Apolonia
Pawelec BłażejŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)143
6.Trociński Szymon
Wituszyńska Sara
EMOTION - WARKA
Trociński Szymon
Wituszyńska Sara
Trociński SzymonWituszyńska SaraEMOTION - WARKA7 (+1)173

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogoziński Ignacy
Mikus Wiktoria
EMOTION - WARKA
Rogoziński Ignacy
Mikus Wiktoria
Rogoziński IgnacyMikus WiktoriaEMOTION - WARKA E (+1)1E1
2.Fabisiak Filip
Kowalczyk Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
Fabisiak Filip
Kowalczyk Lena
Fabisiak FilipKowalczyk LenaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)132
3.Stępień Leon
Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
Stępień Leon
Kuśmider Maja
Stępień LeonKuśmider MajaESKADRA - Pabianice4 (+1)143
4.Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Wasilewski Wojciech
Sosnowska Zuzanna
Wasilewski WojciechSosnowska ZuzannaUKS KORDASZEWSCY3 (+1)134
5.Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
Jędrasik KacperJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+1)125
6.Muchowski Szymon
Kopystyńska Kornelia
RS - WARSZAWA
Muchowski Szymon
Kopystyńska Kornelia
Muchowski SzymonKopystyńska KorneliaRS - WARSZAWA4 (+1)146
7.Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
DCS BRWINÓW
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaDCS BRWINÓW1 17
8.Zwierzchowski Alan
Jabłek Maria
DCS BRWINÓW
Zwierzchowski Alan
Jabłek Maria
Zwierzchowski AlanJabłek MariaDCS BRWINÓW1 18
9.Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
START - Płońsk
Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
Kaliszewski KacperPopiołkowska JuliaSTART - Płońsk0 09
10.Reczko Krystian Piotr
Mazan Nikola
EMOTION - Góra Kalwaria
Reczko Krystian Piotr
Mazan Nikola
Reczko Krystian PiotrMazan NikolaEMOTION - Góra Kalwaria0 09
11.Michalak Dawid
Michalak Roksana
TOP - ART - Lublin
Michalak Dawid
Michalak Roksana
Michalak DawidMichalak RoksanaTOP - ART - Lublin-1, -1 -1, -111
12.Uramowski Marcel
Cieślak Justyna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Uramowski Marcel
Cieślak Justyna
Uramowski MarcelCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin3 (+1)131
2.Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
Petrykowski AdrianRzepa MilenaMYKA - Zamość1 (+1)112
3.Balcerak Adam
Marciniak Zofia
STEP DANCE - Koluszki
Balcerak Adam
Marciniak Zofia
Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE - Koluszki3 (+1)133
4.Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART - Płońsk5 (+1)154
5.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaDRAGON'S DANCE Warszawa4 45
6.Sobierski Adrian
Kowalska Jagoda
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sobierski Adrian
Kowalska Jagoda
Sobierski AdrianKowalska JagodaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 16
7.Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski JakubGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 07
8.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek0 08

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Andruszczak Konrad
Sygocka Maria
Andruszczak KonradSygocka MariaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE11 (+2)2111
2.Ordon Karol
Olszewska Aneta
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Olszewska Aneta
Ordon KarolOlszewska AnetaGASIEK - Rzeszów8 (+2)282
3.Zmysłowski Miłosz
Nowakowska Urszula
START - Płońsk
Zmysłowski Miłosz
Nowakowska Urszula
Zmysłowski MiłoszNowakowska UrszulaSTART - Płońsk3 (+2)232
4.Jakubowski Franek
Ksit Hanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jakubowski Franek
Ksit Hanna
Jakubowski FranekKsit HannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE11 (+1)1113
5.Rutnicki Marek
Hoffmann Maria
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Rutnicki Marek
Hoffmann Maria
Rutnicki MarekHoffmann MariaCENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków3 (+1)133

 

BLOK 3, rejestracja 14:30, próba parkietu 15:00, start: 15:30

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
Werner BartoszWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria2 22

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
Werner BartoszWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria1 12

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW4 (+1)141
2.Bieniek Przemysław
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Bieniek Przemysław
Rogozińska Anna
Bieniek PrzemysławRogozińska AnnaEMOTION - WARKA4 (+1)142
3.Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kowalewski Jakub
Ziubińska Zuzanna
Kowalewski JakubZiubińska ZuzannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 03
4.Kucharski Karol
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Kucharski Karol
Osuch Julia
Kucharski KarolOsuch JuliaMAKO - Sulejówek0 04
5.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
UKS KORDASZEWSCY
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY1 15

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietrzak Oliwier
Singh Nadia
JEDYNKA - Łódź
Pietrzak Oliwier
Singh Nadia
Pietrzak OliwierSingh NadiaJEDYNKA - Łódź6 (+1)161
2.Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Kraska KsaweryZdziebło NataliaAkademia Tańca - Kielce D (+1)1D2
3.Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
Piątek KrzysztofGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+1)123
4.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki1 14
5.Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM - Chełm1 15
6.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice1 16

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź D (+1)1D1
2.Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
Pospieszyński PawełZałęska MagdalenaSTART - Płońsk6 (+1)162
3.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW5 (+1)153
4.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin3 34
5.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki1 15
6.Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
DCS BRWINÓW
Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
Szczepanik PiotrJabłek KatarzynaDCS BRWINÓW0 06

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź D (+1)1D1
2.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin6 (+1)162
3.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW2 23
4.Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
Pospieszyński PawełZałęska MagdalenaSTART - Płońsk5 54
5.Śmiałek Franciszek
Gajownik Izabela
RS - WARSZAWA
Śmiałek Franciszek
Gajownik Izabela
Śmiałek FranciszekGajownik IzabelaRS - WARSZAWA0 05

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria5 (+1)151
2.Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa5 (+1)152
3.Zając Mieszko
Regulska Martyna
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Regulska Martyna
Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION - WARKA2 23
4.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW0 04
5.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW0 05

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko6 (+1)161
2.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm5 (+1)152
3.Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa4 (+1)143
4.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW0 04
5.Zając Mieszko
Regulska Martyna
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Regulska Martyna
Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION - WARKA0 05
6.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW1 16
7.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria0 07

 

BLOK 4, rejestracja 17:00, próba parkietu 17:30, start: 18:00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa4 (+1)141
2.Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
Popielewicz SzymonPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska4 (+1)142
3.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA1 13
4.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria0 04
5.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Warszawa
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Warszawa1 15

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)111
2.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa5 (+1)152
3.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA0 03
4.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Warszawa
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Warszawa0 04

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
Schab ŁukaszKopiec OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria C (+1)1C1
2.Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM - Chełm3 (+1)132
3.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko C (+1)1C3
4.Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Kłos Jowita
Książek DamianKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria6 64
5.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA1 15
6.Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa1 1

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Herasym Enri
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Herasym Enri
Wrzesińska Karolina
Herasym EnriWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA5 (+1)151
2.Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Kłos Jowita
Książek DamianKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria6 (+1)162
3.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko4 (+1)143
4.Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
Schab ŁukaszKopiec OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria3 34
5.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice3 35
6.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA0 06

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA9 (+1)191
2.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko7 (+1)172
3.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa6 (+1)163
4.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice6 64
5.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm1 15
6.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa-1 -16
7.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa1 17

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa2 (+1)121
2.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria6 (+1)162
3.Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 (+1)113
4.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin5 (+1)154
5.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki4 45
6.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm1 16
7.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa4 47
8.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska0 08
9.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaDRAGON'S DANCE Warszawa2 29

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria11 (+1)1111
2.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska0 02

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Chmura Eryk
Wawryło Aleksandra
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Chmura Eryk
Wawryło Aleksandra
Chmura ErykWawryło AleksandraS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 02