PRUSICE DANCE FESTIVAL 2022

2022-10-01 PRUSICE, SWING - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANY W PROGRAMIE !!
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w programie.
Rozpoczęcie o g. 12.30 !!
Otwarcie hali g. 11.15
Planowane zakończenie III bloku o g.19.15
Zostały dodane nowe kategorie:
do 11 g solo
12-15 F solo
do 9 g
Zapraszamy - zgłoszenia dodatkowych par telefonicznie u p. Tomasza Zonia: 695 639 322 lub mailowo na akademiaswing@gmail.com

BLOK 1, rejestracja 11 30 - 12 00, start: 12 30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kostka Wiktoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kostka WiktoriaKostka WiktoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 (+2)251
2.Leftor Veronika
SAKUN DANCE - Wrocław
Leftor VeronikaLeftor VeronikaSAKUN DANCE - Wrocław6 (+2)261
3.Moskusenko Paulina
Athina- Olawa
(Ukraina)
Moskusenko PaulinaMoskusenko PaulinaAthina- Olawa
(Ukraina)
2

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kędziora Agata
IGLICA - Wrocław
Kędziora AgataKędziora AgataIGLICA - Wrocław12 Kędziora Agata - G (+2)212Kędziora Agata - G1
2.Górczak Julia
MARGO - Leszno
Górczak JuliaGórczak JuliaMARGO - Leszno7 (+1)172

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Battek Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Battek ZuzannaBattek ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław6 (+2)261
2.Kowalska Maja
DANCE TEAM - Wrocław
Kowalska MajaKowalska MajaDANCE TEAM - Wrocław5 (+2)251
3.Piskorska Hanna
DANCE TEAM - Wrocław
Piskorska HannaPiskorska HannaDANCE TEAM - Wrocław10 (+2)2101
4.Fajdek Alicja
INSPIRACJA - Wrocław
Fajdek AlicjaFajdek AlicjaINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)122
5.Górska Anna
INSPIRACJA - Wrocław
Górska AnnaGórska AnnaINSPIRACJA - Wrocław6 (+1)162

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korgul Dominika
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Korgul DominikaKorgul DominikaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+2)221
2.Gross Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Gross EmiliaGross EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 (+2)242
3.Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Mazur WiktoriaMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław5 (+1)153
4.Reginek Alicja
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Reginek AlicjaReginek AlicjaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)133
5.Młodak Amelia
INSPIRACJA - Wrocław
Młodak AmeliaMłodak AmeliaINSPIRACJA - Wrocław-1 (-1)-1-1

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Obal Natasza
ART OF DANCE - Krotoszyn
Obal NataszaObal NataszaART OF DANCE - Krotoszyn5 Obal Natasza - E (+1)15Obal Natasza - E1
2.Kukla Partycja
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Kukla PartycjaKukla PartycjaRM DANCE - KIEŁCZÓW0 02
3.Motyl Maja
ART OF DANCE - Krotoszyn
Motyl MajaMotyl MajaART OF DANCE - Krotoszyn0 03

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 5

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Cebula Wojciech
Barwińska Daniela
AKTAN - Wrocław
Cebula Wojciech
Barwińska Daniela
Cebula WojciechBarwińska DanielaAKTAN - Wrocław
2.Jasiński Maksymilian
Dudziec Aleksandra
AKTAN - Wrocław
Jasiński Maksymilian
Dudziec Aleksandra
Jasiński MaksymilianDudziec AleksandraAKTAN - Wrocław
3.Kazimierczak Krystian
Kozyra Patrycja
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kazimierczak Krystian
Kozyra Patrycja
Kazimierczak KrystianKozyra PatrycjaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
4.Kozar Oliwier
Bystroń Laura
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kozar Oliwier
Bystroń Laura
Kozar OliwierBystroń LauraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
5.Sopiarz Paweł
Ćmak Hanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Sopiarz Paweł
Ćmak Hanna
Sopiarz PawełĆmak HannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 1

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Papierz FIlip
Kurnyta Antonina
FRASZKA - Kamienna Góra
Papierz FIlip
Kurnyta Antonina
Papierz FIlipKurnyta AntoninaFRASZKA - Kamienna Góra

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duda Jakub
Kozłowska Anna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Duda Jakub
Kozłowska Anna
Duda JakubKozłowska AnnaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa G (+2)2G1
2.Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław G (+2)2G1
3.WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
POEZJA - Kościan
WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
WoodHoo Praviv HarryStańczak AnnaPOEZJA - Kościan6 (+1)162

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górecki Jan
Pilarska Róża
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Jan
Pilarska Róża
Górecki JanPilarska RóżaCIEŚLAK - Jelenia Góra6 (+2)261
2.Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
Pawlikowski SzymonCiniecka NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa3 (+2)231
3.Kida Borys
Tuczyńska Blanka
INSPIRACJA - Wrocław
Kida Borys
Tuczyńska Blanka
Kida BorysTuczyńska BlankaINSPIRACJA - Wrocław4 (+2)242
4.Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
Rygiewicz KacperPurzycka KingaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa5 (+2)252
5.Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
4STEP - Siechnice
Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
Kobiałka AlanOgrodnik Ewa4STEP - Siechnice11 (+1)1113
6.Volkov Timur
Zbąska Maja
MARGO - Leszno
Volkov Timur
Zbąska Maja
Volkov TimurZbąska MajaMARGO - Leszno1, 3 (+1)11, 33
7.Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
4STEP - Siechnice
Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
Woźniak BartoszKordus Alicja4STEP - Siechnice1 (+1)113

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
Policzkiewicz PawełOsadkowska HannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa6 (+2)261
2.Bendzieszak Cyprian
Kmiecik Wiktoria
ART OF DANCE - Krotoszyn
Bendzieszak Cyprian
Kmiecik Wiktoria
Bendzieszak CyprianKmiecik WiktoriaART OF DANCE - Krotoszyn2 (+2)222
3.Gruszka Błażej
Nowak Maja
BST - Baranów
Gruszka Błażej
Nowak Maja
Gruszka BłażejNowak MajaBST - Baranów10 (+2)2102
4.Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
AKTAN - Wrocław
Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
Berliński FilipWaliczek ZuzannaAKTAN - Wrocław1 (+1)113
5.Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
INSPIRACJA - Wrocław
Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
Kwiecień MichałNawrot OliwiaINSPIRACJA - Wrocław11 (+1)1113

 

BLOK 2, rejestracja 14 30 - 15 00, start: 15 30

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
Mazurek ZofiaMazurek ZofiaIGLICA - Wrocław6 (+2)261
2.Pieczarka Zofia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Pieczarka ZofiaPieczarka ZofiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki11 (+2)2112
3.Błaszczyk Joanna
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk JoannaBłaszczyk JoannaIGLICA - Wrocław3 (+1)133

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
Sambor WojciechSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice10 (+2)2101
2.Juskowiak Kamil
Sikora Lena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Juskowiak Kamil
Sikora Lena
Juskowiak KamilSikora LenaART OF DANCE - Krotoszyn7 (+2)272
3.Czok Cezary
Hucz Martyna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Czok Cezary
Hucz Martyna
Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3, 3 (+1)13, 33
4.Śliwicki Adrian
Bąk Dagmara
ART OF DANCE - Krotoszyn
Śliwicki Adrian
Bąk Dagmara
Śliwicki AdrianBąk DagmaraART OF DANCE - Krotoszyn1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaptur Morgan
Kostuś Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kaptur Morgan
Kostuś Maja
Kaptur MorganKostuś MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa9 91
2.Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
Kamionka KonradIaroshenko YaroslavaCIEŚLAK - Jelenia Góra8 (-1)-18
3.Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
AKTAN - Wrocław
Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN - Wrocław6 (-1)-16

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szmaj Jan
Gajewska Lena
ESENS - Wrocław
Szmaj Jan
Gajewska Lena
Szmaj JanGajewska LenaESENS - Wrocław1 (+1)111
2.Kubuj Filip
Gurak Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kubuj Filip
Gurak Kornelia
Kubuj FilipGurak KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 02

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gilicki Filip
Biniek Anna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Gilicki Filip
Biniek Anna
Gilicki FilipBiniek AnnaART OF DANCE - Krotoszyn E (+1)1E1
2.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO - Leszno1 12
3.Bazylak Filip
Jamborska Oliwia
AKTAN - Wrocław
Bazylak Filip
Jamborska Oliwia
Bazylak FilipJamborska OliwiaAKTAN - Wrocław7 73

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 (+1)141
2.Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
Stolarczyk KarolRychlewska AgataALFA-ASTRA - Stargard4 42

 

BLOK 3, rejestracja 17 00 - 17 30, start: 18 00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hut Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Hut JuliaHut JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice4 (+1)141
2.Mularz Olga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mularz OlgaMularz OlgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)132
3.Blachnicka Michalina
INSPIRACJA - Wrocław
Blachnicka MichalinaBlachnicka MichalinaINSPIRACJA - Wrocław2 23
4.Borek Małgorzata
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Borek MałgorzataBorek MałgorzataZIELIŃSKA - Ząbkowice0 04
5.Maniewska Iga
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Maniewska IgaManiewska IgaRM DANCE - KIEŁCZÓW-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hut Julia
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Hut JuliaHut JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice4 (+1)141
2.Blachnicka Michalina
INSPIRACJA - Wrocław
Blachnicka MichalinaBlachnicka MichalinaINSPIRACJA - Wrocław3 (+1)132
3.Mularz Olga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mularz OlgaMularz OlgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 03
4.Borek Małgorzata
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Borek MałgorzataBorek MałgorzataZIELIŃSKA - Ząbkowice0 04
5.Maniewska Iga
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Maniewska IgaManiewska IgaRM DANCE - KIEŁCZÓW0 (-1)-10

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów3 (+1)131
2.Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
ESENS - Wrocław
Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
Grod MichałMyszko-Coelho MauraESENS - Wrocław1 12
3.Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
Zawada PrzemysławOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław2 23

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice4 (+1)141
2.Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
Ćwikliński JakubKnapik Maja4STEP - Siechnice4 42
3.Vitiv Ihor
Skowron Hanna
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Vitiv Ihor
Skowron Hanna
Vitiv IhorSkowron HannaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra0 03

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA3 (+1)131
2.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice C (+1)1C2
3.Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
Ćwikliński JakubKnapik Maja4STEP - Siechnice2 23
4.Vitiv Ihor
Skowron Hanna
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Vitiv Ihor
Skowron Hanna
Vitiv IhorSkowron HannaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra0 04

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kret Jakub
Staniszewska Joanna
4STEP - Siechnice
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret JakubStaniszewska Joanna4STEP - Siechnice3 (+1)131
2.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa4 (+1)142
3.Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
TAKT - Legnica
Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
Gagat SzczepanSmirno KlaudiaTAKT - Legnica0 03
4.Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
Łagód SzymonKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica0 04

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa2 (+1)121
2.Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
TAKT - Legnica
Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
Gagat SzczepanSmirno KlaudiaTAKT - Legnica0 02
3.Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
Łagód SzymonKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica0 03

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław2 (+1)121
2.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno1 12

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław2 (+1)121
2.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno1 (+1)112
3.Zyber-Moszak Amadeusz
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Bryl Aleksandra
Zyber-Moszak AmadeuszBryl AleksandraMARGO - Leszno6 63
4.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław0 04

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin B (+1)1B1
2.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno3 (-1)-13
3.Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak JakubBieńczyk MariaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młynarski Maciej
Guettner Klara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+1)121
2.Argier Adam
Kubiak Julia
IGLICA - Wrocław
Argier Adam
Kubiak Julia
Argier AdamKubiak JuliaIGLICA - Wrocław5 5