WDO EUROPEAN AMATEUR BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS OPEN ICE ARENA CUP

2022-10-15 ARENA LODOWA Tomaszów Mazowiecki, CANTINERO - Tomaszów Maz.


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

BLOK 1, rejestracja 9:00 - 9:30, próba parkietu 9:15 - 9:45, start: 10:00

Turniej rozgrywany na dwóch parkietach


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górecka Maria
AnaDens Łódź
Górecka MariaGórecka MariaAnaDens Łódź
2.Leftor Veronika
SAKUN DANCE - Wrocław
Leftor VeronikaLeftor VeronikaSAKUN DANCE - Wrocław
3.Torop Alisa
AnaDens Łódź
Torop AlisaTorop AlisaAnaDens Łódź
4.Zielińska Julia
Viva Dance Łódź
Zielińska JuliaZielińska JuliaViva Dance Łódź

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Viva Dance Łódź
Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Kret JakubKaczmarek NataliaViva Dance Łódź

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wasiak Igor
Wasiak Natasza
AnaDens Łódź
Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Wasiak IgorWasiak NataszaAnaDens Łódź
2.Wirszewski Farnciszek
Kowalska Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wirszewski Farnciszek
Kowalska Patrycja
Wirszewski FarnciszekKowalska PatrycjaCANTINERO - Tomaszów Maz.

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasowski Jan
Kwiatkowska Zofia
Viva Dance Łódź
Kasowski Jan
Kwiatkowska Zofia
Kasowski JanKwiatkowska ZofiaViva Dance Łódź
2.Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Viva Dance Łódź
Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Ludwiczak StanisławVozniak PolinaViva Dance Łódź

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Solo Dance 4

Open To The World
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bezzubenko Anna
SAKUN DANCE - Wrocław
Bezzubenko AnnaBezzubenko AnnaSAKUN DANCE - Wrocław
2.Chychyk Veronika
ZAMEK - Lublin
Chychyk VeronikaChychyk VeronikaZAMEK - Lublin
3.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce
4.Vitiuk Kseniia
FENIX
(Ukraina)
Vitiuk KseniiaVitiuk KseniiaFENIX
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muchowski Szymon
Kopystyńska Kornelia
RS - WARSZAWA
Muchowski Szymon
Kopystyńska Kornelia
Muchowski SzymonKopystyńska KorneliaRS - WARSZAWA
2.Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski JakubGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fajngold Amelia
AnaDens Łódź
Fajngold AmeliaFajngold AmeliaAnaDens Łódź
2.Maciaszczyk Adrianna
Viva Dance Łódź
Maciaszczyk AdriannaMaciaszczyk AdriannaViva Dance Łódź

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
Drzewiecki WiktorSkorzycka PaulinaCANTINERO - Tomaszów Maz.
2.Sarleja Patryk
Raczkowska Martyna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sarleja Patryk
Raczkowska Martyna
Sarleja PatrykRaczkowska MartynaCANTINERO - Tomaszów Maz.

12-13 (Junior 1) Open ST Solo Dance 5

Open To The World
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź
2.Jach Zofia
Viva Dance Łódź
Jach ZofiaJach ZofiaViva Dance Łódź
3.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź
4.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź
5.Portniahina Arina
Dance Zone -Kiev
(Ukraina)
Portniahina ArinaPortniahina ArinaDance Zone -Kiev
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open LA Solo Dance 5

Open To The World
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź
2.Jach Zofia
Viva Dance Łódź
Jach ZofiaJach ZofiaViva Dance Łódź
3.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź
4.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź
5.Portniahina Arina
Dance Zone -Kiev
(Ukraina)
Portniahina ArinaPortniahina ArinaDance Zone -Kiev
(Ukraina)

 

BLOK 2, rejestracja 11:00 -11:30, próba parkietu 11:15 - 11:45, start: 12:00

Turniej rozgrywany na dwóch parkietach ( z wyjątkiem klasy B ST/LA )


12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź
2.Komnata Julia
Akademia Tańca - Kielce
Komnata JuliaKomnata JuliaAkademia Tańca - Kielce
3.Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Komnata WiktoriaKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce
4.Organka Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Organka WeronikaOrganka WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.
5.Sobierska Antonina
AnaDens Łódź
Sobierska AntoninaSobierska AntoninaAnaDens Łódź

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobierski Adrian
Kowalska Jagoda
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sobierski Adrian
Kowalska Jagoda
Sobierski AdrianKowalska JagodaCANTINERO - Tomaszów Maz.

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW

14-15 (Junior 2) Open ST Solo Dance 5

Open To The World
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź
2.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź
3.Traczyk Kacper
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk KacperTraczyk KacperAkademia Tańca - Kielce
4.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź
5.Portniahina Arina
Dance Zone -Kiev
(Ukraina)
Portniahina ArinaPortniahina ArinaDance Zone -Kiev
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open LA Solo Dance 5

Open To The World
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź
2.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź
3.Traczyk Kacper
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk KacperTraczyk KacperAkademia Tańca - Kielce
4.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź
5.Portniahina Arina
Dance Zone -Kiev
(Ukraina)
Portniahina ArinaPortniahina ArinaDance Zone -Kiev
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barańska Matylda
Viva Dance Łódź
Barańska MatyldaBarańska MatyldaViva Dance Łódź

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barańska Matylda
Viva Dance Łódź
Barańska MatyldaBarańska MatyldaViva Dance Łódź
2.Loba Zuzanna
STEP DANCE - Koluszki
Loba ZuzannaLoba ZuzannaSTEP DANCE - Koluszki

16+ (Powyżej 15) Open ST Solo Dance 1

Open To The World
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź

16+ (Powyżej 15) Open LA Solo Dance 2

Open To The World
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubacka Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kubacka OliwiaKubacka OliwiaCANTINERO - Tomaszów Maz.
2.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Dancers United - WARSZAWA
Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United - WARSZAWA
2.Włochowicz Mateusz
Brzozowska Agata
4STEP - Siechnice
Włochowicz Mateusz
Brzozowska Agata
Włochowicz MateuszBrzozowska Agata4STEP - Siechnice
3.Semeniy Roman
Liskevych Iryna
Silhouette
(Ukraina)
Semeniy Roman
Liskevych Iryna
Semeniy RomanLiskevych IrynaSilhouette
(Ukraina)
4.Shevchyk Denys
Milinevska Marta
Liniya
(Ukraina)
Shevchyk Denys
Milinevska Marta
Shevchyk DenysMilinevska MartaLiniya
(Ukraina)

 

BLOK 3, rejestracja 14:00 - 14:30, próba parkietu 14:15 - 14:45, start: 15:00

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Międzynarodowy 0

UNDER 10

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce
2.Ladanovskyi Andrii
Sydorova Mariia
StarDance
(Ukraina)
Ladanovskyi Andrii
Sydorova Mariia
Ladanovskyi AndriiSydorova MariiaStarDance
(Ukraina)
3.Lysenko Mark
Chernoivanenko Yuliia
Star Dance
(Ukraina)
Lysenko Mark
Chernoivanenko Yuliia
Lysenko MarkChernoivanenko YuliiaStar Dance
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernat Franciszek
Kuwerska Iga
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kuwerska Iga
Bernat FranciszekKuwerska IgaCANTINERO - Tomaszów Maz.
2.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce
3.Ladanovskyi Andrii
Sydorova Mariia
StarDance
(Ukraina)
Ladanovskyi Andrii
Sydorova Mariia
Ladanovskyi AndriiSydorova MariiaStarDance
(Ukraina)
4.Shevchyk Denys
Milinevska Marta
Liniya
(Ukraina)
Shevchyk Denys
Milinevska Marta
Shevchyk DenysMilinevska MartaLiniya
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów
2.Semenii Roman
Liskevych Iryna
Silhouette
(Ukraina)
Semenii Roman
Liskevych Iryna
Semenii RomanLiskevych IrynaSilhouette
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) Open ST Międzynarodowy 1

Open To The World
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa

16+ (Powyżej 15) Open LA Międzynarodowy 6

Open To The World
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Dancers United - WARSZAWA
Gordillo Diego
Szymczyk Kamila
Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United - WARSZAWA
2.Klekowski Seweryn
Zejmowicz Justyna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Zejmowicz Justyna
Klekowski SewerynZejmowicz JustynaCANTINERO - Tomaszów Maz.
3.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa
4.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
5.Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
6.Semenii Roman
Liskevych Iryna
Silhouette
(Ukraina)
Semenii Roman
Liskevych Iryna
Semenii RomanLiskevych IrynaSilhouette
(Ukraina)

 

BLOK 4, start: 18:00

KONTYNUACJA KATEGORII Z BLOKU III