WDO EUROPEAN AMATEUR BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS OPEN ICE ARENA CUP

2022-10-16 ARENA LODOWA Tomaszów Mazowiecki, CANTINERO - Tomaszów Maz.


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

We wszystkich kategoriach OPEN o stracie decyduje data urodzenia starszego partnera

BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:15, próba parkietu 9:00 - 9:45, start: 10:00

14-15 (Junior 2) Open ST Międzynarodowy 4

UNDER 16
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłos Wojciech
Bombolewska Alicja
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Bombolewska Alicja
Kłos WojciechBombolewska AlicjaFAST-STEP Warszawa
2.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa
3.Szostak Igor
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Marchewka Izabela
Szostak IgorMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa
4.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa

14-15 (Junior 2) Open LA Międzynarodowy 11

UNDER 16
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
DANCE COMMUNITY
Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
Dubohrii DmytroLeszczyńska NinaDANCE COMMUNITY
2.Fatieiev Mykyta
Yurieva Anzhelika
MEGAPOLISDANCE
Fatieiev Mykyta
Yurieva Anzhelika
Fatieiev MykytaYurieva AnzhelikaMEGAPOLISDANCE
3.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik
4.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.
5.Kłos Wojciech
Bombolewska Alicja
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Bombolewska Alicja
Kłos WojciechBombolewska AlicjaFAST-STEP Warszawa
6.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa
7.Szostak Igor
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Marchewka Izabela
Szostak IgorMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa
8.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa
9.Pecherskyi Ivan
Krasnozhon Yaroslava
Inter dance
(Ukraina)
Pecherskyi Ivan
Krasnozhon Yaroslava
Pecherskyi IvanKrasnozhon YaroslavaInter dance
(Ukraina)
10.Shevchyk Denys
Milinevska Marta
Liniya
(Ukraina)
Shevchyk Denys
Milinevska Marta
Shevchyk DenysMilinevska MartaLiniya
(Ukraina)
11.Voltarnist Viacheslav
Teteruk Polina
Body Feet
(Ukraina)
Voltarnist Viacheslav
Teteruk Polina
Voltarnist ViacheslavTeteruk PolinaBody Feet
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Międzynarodowy 2

UNDER 21
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaAKSEL - Rzeszów
2.CHILCOTE MARK
INGOLDSBY MADISON
NICE N EASY DANCE STUDIOS
(Wielka Brytania)
CHILCOTE MARK
INGOLDSBY MADISON
CHILCOTE MARKINGOLDSBY MADISONNICE N EASY DANCE STUDIOS
(Wielka Brytania)

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Międzynarodowy 5

UNDER 21
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaCANTINERO - Tomaszów Maz.
2.CHILCOTE MARK
INGOLDSBY MADISON
NICE N EASY DANCE STUDIOS
(Wielka Brytania)
CHILCOTE MARK
INGOLDSBY MADISON
CHILCOTE MARKINGOLDSBY MADISONNICE N EASY DANCE STUDIOS
(Wielka Brytania)
3.Sakhanenko Ivan
Moroz Yana-Sofiia
IDS
(Ukraina)
Sakhanenko Ivan
Moroz Yana-Sofiia
Sakhanenko IvanMoroz Yana-SofiiaIDS
(Ukraina)
4.Yakymets Mykyta
Yakymets Yelyzaveta
Demovskyy Dance Club
(Ukraina)
Yakymets Mykyta
Yakymets Yelyzaveta
Yakymets MykytaYakymets YelyzavetaDemovskyy Dance Club
(Ukraina)
5.Ziniuk Roman
Lichman Anastasia
Dance-Style
(Ukraina)
Ziniuk Roman
Lichman Anastasia
Ziniuk RomanLichman AnastasiaDance-Style
(Ukraina)

 

BLOK 2, rejestracja 10:00 - 11:00, próba parkietu 11:15 - 11:45, start: 12:00

16+ (Powyżej 15) Open ST Międzynarodowy 12

European Amateur Championschips Ballroom
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL - Rzeszów
2.Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
LIDER - Lublin
Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER - Lublin
3.Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
Negrebetskyi VadymKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra
4.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno
5.Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
Romerowicz KamilPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
6.Szymański Cezary
Domaradzka Julia
IMPERIA - Kraków
Szymański Cezary
Domaradzka Julia
Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA - Kraków
7.Urbański Paweł
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Urbański Paweł
Guzik Magdalena
Urbański PawełGuzik MagdalenaIDEA - Kraków
8.BOYCE GLENN-RICHARD
JANES CAROLY
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
BOYCE GLENN-RICHARD
JANES CAROLY
BOYCE GLENN-RICHARDJANES CAROLYNICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
9.Barbera Marco
D'orazi Federica

(Italy)
Barbera Marco
D'orazi Federica
Barbera MarcoD'orazi Federica
(Italy)
10.CHILCOTE MARK
INGOLDSBY MADISON
NICE N EASY DANCE STUDIOS
(Wielka Brytania)
CHILCOTE MARK
INGOLDSBY MADISON
CHILCOTE MARKINGOLDSBY MADISONNICE N EASY DANCE STUDIOS
(Wielka Brytania)
11.Gunnarsson Alex
Bond Ekaterina
DIH
(Islandia)
Gunnarsson Alex
Bond Ekaterina
Gunnarsson AlexBond EkaterinaDIH
(Islandia)
12.Yuriy Prokhorenko
Mariya Sukach
Ukraine
(Ukraina)
Yuriy Prokhorenko
Mariya Sukach
Yuriy ProkhorenkoMariya SukachUkraine
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) Open LA Międzynarodowy 24

European Amateur Championschips Latin
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL - Tarnowskie Góry
2.Klekowski Seweryn
Zejmowicz Justyna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Zejmowicz Justyna
Klekowski SewerynZejmowicz JustynaCANTINERO - Tomaszów Maz.
3.Masłowski Mieszko
Karpińska Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Karpińska Natalia
Masłowski MieszkoKarpińska NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry
4.Moisejenko Nikita
Melin Nikolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Moisejenko Nikita
Melin Nikolina
Moisejenko NikitaMelin NikolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
6.Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7.Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
8.Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA - Wrocław
9.Baccanale Kevin
Palishchuk Darya
New Art&Motion Academy l
(Włochy)
Baccanale Kevin
Palishchuk Darya
Baccanale KevinPalishchuk DaryaNew Art&Motion Academy l
(Włochy)
10.Daskalov Petar
James Zia

(England)
Daskalov Petar
James Zia
Daskalov PetarJames Zia
(England)
11.Derevianko Bogdan
Horenko Kateryna
Dance-Style
(Ukraina)
Derevianko Bogdan
Horenko Kateryna
Derevianko BogdanHorenko KaterynaDance-Style
(Ukraina)
12.Hyrycz Elliot
Samonas Katerina
Dance it now
(Wielka Brytania)
Hyrycz Elliot
Samonas Katerina
Hyrycz ElliotSamonas KaterinaDance it now
(Wielka Brytania)
13.Lini Leonardo
Brunetti Elisa

(Italy)
Lini Leonardo
Brunetti Elisa
Lini LeonardoBrunetti Elisa
(Italy)
14.Lopez Joel
Bespechnova Kristina
Vibe Dancesport
(Hiszpania)
Lopez Joel
Bespechnova Kristina
Lopez JoelBespechnova KristinaVibe Dancesport
(Hiszpania)
15.Magnante Lorenzo
Fabi Beatrice
IDF Italy
(Włochy)
Magnante Lorenzo
Fabi Beatrice
Magnante LorenzoFabi BeatriceIDF Italy
(Włochy)
16.Magnante Lorenzo
Fabi Beatrice

(Italy)
Magnante Lorenzo
Fabi Beatrice
Magnante LorenzoFabi Beatrice
(Italy)
17.Parik Vilem
Sigutova Jana
Moravia
(Czechy)
Parik Vilem
Sigutova Jana
Parik VilemSigutova JanaMoravia
(Czechy)
18.Priori Cristian
Zhukova Yulia

(Italy)
Priori Cristian
Zhukova Yulia
Priori CristianZhukova Yulia
(Italy)
19.Sakhanenko Ivan
Moroz Yana-Sofiia
IDS
(Ukraina)
Sakhanenko Ivan
Moroz Yana-Sofiia
Sakhanenko IvanMoroz Yana-SofiiaIDS
(Ukraina)
20.Santarelli Samulel
Kovalenko Vlada

(Italy)
Santarelli Samulel
Kovalenko Vlada
Santarelli SamulelKovalenko Vlada
(Italy)
21.Vasylykiv Mykhailo
Khvostova Sofiia
-
(Ukraina)
Vasylykiv Mykhailo
Khvostova Sofiia
Vasylykiv MykhailoKhvostova Sofiia-
(Ukraina)
22.Virenius Robert
Hedman Veera
Haapalainen suutarijääskö dance studios
(Finlandia)
Virenius Robert
Hedman Veera
Virenius RobertHedman VeeraHaapalainen suutarijääskö dance studios
(Finlandia)
23.Yakymets Mykyta
Yakymets Yelyzaveta
Demovskyy Dance Club
(Ukraina)
Yakymets Mykyta
Yakymets Yelyzaveta
Yakymets MykytaYakymets YelyzavetaDemovskyy Dance Club
(Ukraina)
24.Ziniuk Roman
Lichman Anastasia
Dance-Style
(Ukraina)
Ziniuk Roman
Lichman Anastasia
Ziniuk RomanLichman AnastasiaDance-Style
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Międzynarodowy 2

UNDER 12 - 4 dances
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin
2.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Międzynarodowy 3

UNDER 12 - 4 dances
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin
2.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa
3.Khvostov Georgii
Poplavska Yeva
-
(Ukraina)
Khvostov Georgii
Poplavska Yeva
Khvostov GeorgiiPoplavska Yeva-
(Ukraina)

 

BLOK 3, rejestracja 13:00 - 14:00, próba parkietu 14:15 - 14:45, start: 15:00

12-13 (Junior 1) Open ST Międzynarodowy 1

UNDER 14
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.

12-13 (Junior 1) Open LA Międzynarodowy 5

UNDER 14
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.
2.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce
3.Yakubovskyi Nikita
Zawiślak Adrianna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Yakubovskyi Nikita
Zawiślak Adrianna
Yakubovskyi NikitaZawiślak AdriannaCANTINERO - Tomaszów Maz.
4.Khvostov Georgii
Poplavska Yeva
-
(Ukraina)
Khvostov Georgii
Poplavska Yeva
Khvostov GeorgiiPoplavska Yeva-
(Ukraina)
5.Ladanovskyi Andrii
Sydorova Mariia
StarDance
(Ukraina)
Ladanovskyi Andrii
Sydorova Mariia
Ladanovskyi AndriiSydorova MariiaStarDance
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open ST Międzynarodowy 1

UNDER 19
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów

16-18 (Młodzież) Open LA Międzynarodowy 4

UNDER 19
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Andruszko Zofia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Shcherbakov Andriy
Andruszko Zofia
Shcherbakov AndriyAndruszko ZofiaCANTINERO - Tomaszów Maz.
2.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław
3.Voltarnist Viacheslav
Teteruk Polina
Body Feet
(Ukraina)
Voltarnist Viacheslav
Teteruk Polina
Voltarnist ViacheslavTeteruk PolinaBody Feet
(Ukraina)
4.Yakymets Mykyta
Yakymets Yelyzaveta
Demovskyy Dance Club
(Ukraina)
Yakymets Mykyta
Yakymets Yelyzaveta
Yakymets MykytaYakymets YelyzavetaDemovskyy Dance Club
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) Open ST Międzynarodowy 0

1/8 1/4 European Amateur Championschips Ballroom

16+ (Powyżej 15) Open LA Międzynarodowy 0

1/8 1/4 European Amateur Championschips Latin

 

BLOK 4, start: 19:00

Kontynuacja Bloku III 1/2F ME ST F Under 14LA F Under 19ST 1/2F ME LA F Under 14ST F Under 19LA F ME ST F ME LA


16+ (Powyżej 15) Open ST Międzynarodowy 0

1/2 F European Amateur Championschips Ballroom

12-13 (Junior 1) Open LA Międzynarodowy 0

Finał UNDER 14

16-18 (Młodzież) Open ST Międzynarodowy 0

Finał UNDER 19

16+ (Powyżej 15) Open LA Międzynarodowy 0

1/2 F European Amateur Championschips Latin

12-13 (Junior 1) Open ST Międzynarodowy 0

Finał UNDER 14

16-18 (Młodzież) Open LA Międzynarodowy 0

Finał UNDER 19

16+ (Powyżej 15) Open ST Międzynarodowy 0

Finał European Amateur Championschips Ballroom

16+ (Powyżej 15) Open LA Międzynarodowy 0

Finał European Amateur Championschips Latin