GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

2023-02-25 Rędziny, ZORBA - Częstochowa


Plik z wynikami

UWAGA

HALA będzie otwarta w SOBOTĘ od godz. 7.30

Plan został zaktualizowany.

Więcej informacji w zakładce INFORMACJE. (link do transmisji, dojazd, noclegi, fryzury, makijaże, stoiska obuwnicze)

BLOK 1, rejestracja 8:00-9:00, próba parkietu 8:45-9:30, start: 9:45

Hala otwarta od 7.30 ; planowane zakończenie I bloku 10.45


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hajduk Kamil
Zenina Anastasia
WDS - Katowice
Hajduk Kamil
Zenina Anastasia
Hajduk KamilZenina AnastasiaWDS - Katowice12, 2 Hajduk Kamil - G (+2)212, 2Hajduk Kamil - G1
2.Jarzębski Oliwier
Szeląg Antonina
ZORBA - Częstochowa
Jarzębski Oliwier
Szeląg Antonina
Jarzębski OliwierSzeląg AntoninaZORBA - Częstochowa3, 2 (+2)23, 21
3.Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
CARMEN - Katowice
Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
Szanecki StanisławDvyhun AnnaCARMEN - Katowice2, 5 (+2)22, 51
4.Adamczyk Łukasz
Topolska Antonina Magdalena
CARMEN - Katowice
Adamczyk Łukasz
Topolska Antonina Magdalena
Adamczyk ŁukaszTopolska Antonina MagdalenaCARMEN - Katowice1, 1 (+1)11, 12
5.Pilarz Dawid
Skiba Agata
RÓŻA - Olesno
Pilarz Dawid
Skiba Agata
Pilarz DawidSkiba AgataRÓŻA - Olesno11, 11 (+1)111, 112

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wirszewski Franciszek
Kowalska Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wirszewski Franciszek
Kowalska Patrycja
Wirszewski FranciszekKowalska PatrycjaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+1)121
2.Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
Sławiński AleksanderArendarska HannaMISTRAL - Tarnowskie Góry1, 1 1, 12

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Gracjan
Kołodziejczyk Kinga
ETIUDA - Radomsko
Kowalczyk Gracjan
Kołodziejczyk Kinga
Kowalczyk GracjanKołodziejczyk KingaETIUDA - Radomsko6, 4 (+2)26, 41
2.Nems Justin
Borowiec Lena
ETIUDA - Radomsko
Nems Justin
Borowiec Lena
Nems JustinBorowiec LenaETIUDA - Radomsko6, 6 (+2)26, 61
3.Pańtuła Karol
Mazurek Nadia
ZORBA - Częstochowa
Pańtuła Karol
Mazurek Nadia
Pańtuła KarolMazurek NadiaZORBA - Częstochowa4, 1 (+1)14, 12
4.Zyzik Jan
Kamińska Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Zyzik Jan
Kamińska Aleksandra
Zyzik JanKamińska AleksandraZORBA - Częstochowa1, 1 (+1)11, 12

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko3 (+1)131
2.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice6 (+1)162
3.Gaworek Hubert
Napiórkowska Daria
STRETTO - RADZYMIN
Gaworek Hubert
Napiórkowska Daria
Gaworek HubertNapiórkowska DariaSTRETTO - RADZYMIN0 03
4.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk5 53

 

BLOK 2, rejestracja 10:00-11.00, próba parkietu 10:45-11:15, start: 11:30

Planowane zakończenie 13.30


Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Banasiak Ryszard
Lasota Natalia
ZORBA - Częstochowa
Banasiak Ryszard
Lasota Natalia
Banasiak RyszardLasota NataliaZORBA - Częstochowa
2.Deska Błażej
Sztangierska Wiktoria
ZORBA - Częstochowa
Deska Błażej
Sztangierska Wiktoria
Deska BłażejSztangierska WiktoriaZORBA - Częstochowa
3.Haletskyi Semen
Haletskyi Anna
ZORBA - Częstochowa
Haletskyi Semen
Haletskyi Anna
Haletskyi SemenHaletskyi AnnaZORBA - Częstochowa
4.Hugo Respondek
Żółnowska Julia
ZORBA - Częstochowa
Hugo Respondek
Żółnowska Julia
Hugo RespondekŻółnowska JuliaZORBA - Częstochowa
5.Juśkiewicz Mateusz
Resel Bianka
ZORBA - Częstochowa
Juśkiewicz Mateusz
Resel Bianka
Juśkiewicz MateuszResel BiankaZORBA - Częstochowa
6.Jóźwiak Antoni
Polańska Mia
ZORBA - Częstochowa
Jóźwiak Antoni
Polańska Mia
Jóźwiak AntoniPolańska MiaZORBA - Częstochowa
7.Pająk Adam
Puczyńska Kornelia
ZORBA - Częstochowa
Pająk Adam
Puczyńska Kornelia
Pająk AdamPuczyńska KorneliaZORBA - Częstochowa
8.Piasecki Aleksander
Nowowiejska Nina
ZORBA - Częstochowa
Piasecki Aleksander
Nowowiejska Nina
Piasecki AleksanderNowowiejska NinaZORBA - Częstochowa
9.Rosa Igor
Zymek Lena
ZORBA - Częstochowa
Rosa Igor
Zymek Lena
Rosa IgorZymek LenaZORBA - Częstochowa
10.Szczepanik Mikołaj
Korn Liwia
ZORBA - Częstochowa
Szczepanik Mikołaj
Korn Liwia
Szczepanik MikołajKorn LiwiaZORBA - Częstochowa
11.Wierzba Nikodem
Kołodziejska Paulina
ZORBA - Częstochowa
Wierzba Nikodem
Kołodziejska Paulina
Wierzba NikodemKołodziejska PaulinaZORBA - Częstochowa

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Grand Prix Polski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Blicharz Kamil
Potysz Alicja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Blicharz Kamil
Potysz Alicja
Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 31
2.Wirszewski Franciszek
Kowalska Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wirszewski Franciszek
Kowalska Patrycja
Wirszewski FranciszekKowalska PatrycjaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 22

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Grand Prix Polski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Blicharz Kamil
Potysz Alicja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Blicharz Kamil
Potysz Alicja
Blicharz KamilPotysz AlicjaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 31
2.Wirszewski Franciszek
Kowalska Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wirszewski Franciszek
Kowalska Patrycja
Wirszewski FranciszekKowalska PatrycjaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 22

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków0 01232
2.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin0 02190

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Augustyniak Krystian
Szumańska Zuzanna Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Augustyniak Krystian
Szumańska Zuzanna Maria
Augustyniak KrystianSzumańska Zuzanna MariaPOLISH CLUB - Warszawa0 01234
2.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków0 02192
3.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin0 03150

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów3 (+1)131
2.Sychta Mikołaj
Bigelmajer Alicja
DANCECLUB - Szczecin
Sychta Mikołaj
Bigelmajer Alicja
Sychta MikołajBigelmajer AlicjaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)152
3.Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
Krzemiński GrzegorzKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice5 (+1)153
4.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin2 (+1)124
5.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów7 (+1)175
6.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno1 (+1)116
7.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń7 (+1)177
8.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów7 78
9.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice0 09
10.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice9 910
11.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków0 011
12.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz7 712
13.Gętkowski Mateusz
Piotrowicz Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Piotrowicz Paulina
Gętkowski MateuszPiotrowicz PaulinaSzT eMiKa - Tarnów0 012
14.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
M-TEAM - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaM-TEAM - Kraków0 012

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Maciej
Tabak Alina
DANCECLUB - Szczecin
Woźniak Maciej
Tabak Alina
Woźniak MaciejTabak AlinaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)121
2.Sokol Artem
Piechocka Lidia
DANCECLUB - Szczecin
Sokol Artem
Piechocka Lidia
Sokol ArtemPiechocka LidiaDANCECLUB - Szczecin12 (+1)1122
3.Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty8 (+1)183
4.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków5 (+1)154
5.Urban Marcel
Nowak Natalia
IGLICA - Wrocław
Urban Marcel
Nowak Natalia
Urban MarcelNowak NataliaIGLICA - Wrocław8 (+1)185
6.Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
DANCE COMMUNITY
Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
Kliushnyk IvanBławat WeronikaDANCE COMMUNITY5 (+1)156
7.Maciejewski Marek
Wójtowska Magdalena
DANCE COMMUNITY
Maciejewski Marek
Wójtowska Magdalena
Maciejewski MarekWójtowska MagdalenaDANCE COMMUNITY0 07
8.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA0 08
9.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin6 69
10.Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin0 010
11.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno0 011
12.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
M-TEAM - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaM-TEAM - Kraków9 911
13.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin0 013

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piskun Oleksander
Koval Mariia
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Piskun Oleksander
Koval Mariia
Piskun OleksanderKoval MariiaCLASSIC DANCESPORT Warszawa3 (+1)131
2.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa6 (+1)162
3.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław5 (+1)153
4.Winkler Miłosz
Bajon Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Winkler Miłosz
Bajon Magdalena
Winkler MiłoszBajon MagdalenaSŁOŃCE - Poznań11 (+1)1114
5.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)125
6.Baranov Taras
Filimonova Daria
DANCE COMMUNITY
Baranov Taras
Filimonova Daria
Baranov TarasFilimonova DariaDANCE COMMUNITY0 06
7.Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
4STEP - Siechnice
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP - Siechnice4 47
8.Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA - Wolsztyn2 28
9.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów1 19
10.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice0 010
11.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz4 411

 

BLOK 3, rejestracja 13:15-14:00, próba parkietu 13:45-14:15, start: 14:30

Planowane zakończenie 17.00


12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice3 (+1)131
2.Stępień Leon
Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
Stępień Leon
Kuśmider Maja
Stępień LeonKuśmider MajaESKADRA - Pabianice0 02

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Tabor Natan
Żejmo Karolina
IGLICA - Wrocław
Tabor Natan
Żejmo Karolina
Tabor NatanŻejmo KarolinaIGLICA - Wrocław7 71253
2.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 02211
3.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin0 03169
4.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra0 04147
5.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05135
6.Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
Borowiec AdamFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 06123
7.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm0 07111
8.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 4899
9.Obojski Mateusz
Góral Gabriela
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Góral Gabriela
Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA - Kraków7 7987
10.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice1 11075

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES - Jaworzno0 01251
2.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 02209
3.Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Gajek Weronika
Kosecki NatanielGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 03167
4.Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
DANCE COMMUNITY
Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
Dubohrii DmytroLeszczyńska NinaDANCE COMMUNITY0 04145
5.Tabor Natan
Żejmo Karolina
IGLICA - Wrocław
Tabor Natan
Żejmo Karolina
Tabor NatanŻejmo KarolinaIGLICA - Wrocław7 75133
6.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra3 36121
7.Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
Borowiec AdamFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin2 27109
8.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice3 3897
9.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 2985
10.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 01278
2.Valyn Saveliy
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Valyn Saveliy
Chlamtacz Zofia
Valyn SaveliyChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra0 02236
3.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 03194
4.Grabowski Patryk
Capar Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Grabowski Patryk
Capar Hanna
Grabowski PatrykCapar HannaDANCECLUB - Szczecin11 114172
5.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów0 05160
6.Lipiński Daniel
Samoilenko Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Lipiński Daniel
Samoilenko Wiktoria
Lipiński DanielSamoilenko WiktoriaDANCECLUB - Szczecin8 86148
7.Stopyra Hubert
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Stopyra Hubert
Przybylińska Estera
Stopyra HubertPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 07136
8.Podhuzov Kostiantyn
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Bałut Klaudia
Podhuzov KostiantynBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra0 08124
9.Sokol Artem
Piechocka Lidia
DANCECLUB - Szczecin
Sokol Artem
Piechocka Lidia
Sokol ArtemPiechocka LidiaDANCECLUB - Szczecin1 19112
10.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów3 31098
11.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź0 01098
12.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin2 21276
13.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole1 11359
14.Sychta Mikołaj
Bigelmajer Alicja
DANCECLUB - Szczecin
Sychta Mikołaj
Bigelmajer Alicja
Sychta MikołajBigelmajer AlicjaDANCECLUB - Szczecin5 51457
15.Ablewicz Nikodem
Borowska Julia
DUET - Warszawa
Ablewicz Nikodem
Borowska Julia
Ablewicz NikodemBorowska JuliaDUET - Warszawa8 81555
16.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ0 01653
17.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole10 101751
18.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin2 21849
19.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń7 71947
20.Gętkowski Mateusz
Piotrowicz Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Piotrowicz Paulina
Gętkowski MateuszPiotrowicz PaulinaSzT eMiKa - Tarnów0 02045

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław0 01259
2.Valyn Saveliy
Trushkina Mariia
GRACJA - Zielona Góra
Valyn Saveliy
Trushkina Mariia
Valyn SaveliyTrushkina MariiaGRACJA - Zielona Góra8 82217
3.Piskun Oleksander
Koval Mariia
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Piskun Oleksander
Koval Mariia
Piskun OleksanderKoval MariiaCLASSIC DANCESPORT Warszawa3 33175
4.Woźniak Maciej
Tabak Alina
DANCECLUB - Szczecin
Woźniak Maciej
Tabak Alina
Woźniak MaciejTabak AlinaDANCECLUB - Szczecin2 24153
5.Podhuzov Kostiantyn
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Bałut Klaudia
Podhuzov KostiantynBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra7 75141
6.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice0 06129
7.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 27117
8.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ2 28105
9.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 0993
10.Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
DANCE COMMUNITY
Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
Kliushnyk IvanBławat WeronikaDANCE COMMUNITY5 51081
11.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź5 51167
12.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów1 11167
13.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin0 01340

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ivaneiko Maksym
Gierlotka Hanna
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Gierlotka Hanna
Ivaneiko MaksymGierlotka HannaRONDO - Rybnik1 (+1)111
2.Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
Moryń MiłoszKsiężnik KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)142
3.Szpara Filip
Pazio Olivia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szpara Filip
Pazio Olivia
Szpara FilipPazio OliviaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)113
4.Skolut Kamil
Nawrot Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Skolut Kamil
Nawrot Wiktoria
Skolut KamilNawrot WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław4 (+1)144
5.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków1 15
6.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA1 16
7.Kuliński Karol
Kalecińska Martyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Kuliński Karol
Kalecińska Martyna
Kuliński KarolKalecińska MartynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 27
8.Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3 38

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Hubert
Blady Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Blady Julia
Woźniak HubertBlady JuliaZORBA - Częstochowa2 (+1)121
2.Otto Adam
Wolny Jadwiga
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA4 42

 

BLOK 4, rejestracja 16:30-17:30, próba parkietu 17:15-18:00, start: 18:15

Planowane zakończenie 21.30


14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
Szymanowicz Kajetan BrunoRudnicka IngaPOLISH CLUB - Warszawa3 (+1)131
2.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)112
3.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice2 (+1)123
4.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków C (+1)1C4
5.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice0 05
6.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa0 06
7.Gaik Gabriel
Lubojańska Kaja
IMPERIA - Kraków
Gaik Gabriel
Lubojańska Kaja
Gaik GabrielLubojańska KajaIMPERIA - Kraków0 07
8.Serbin Nazar
Sherepenko Kira
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Serbin Nazar
Sherepenko Kira
Serbin NazarSherepenko KiraST DOBROWOLSCY - Częstochowa4, 0 4, 08
9.Olkowski Jan
Rudakova Mariia
ESENS - Wrocław
Olkowski Jan
Rudakova Mariia
Olkowski JanRudakova MariiaESENS - Wrocław4 (-1)-14

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serbin Nazar
Sherepenko Kira
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Serbin Nazar
Sherepenko Kira
Serbin NazarSherepenko KiraST DOBROWOLSCY - Częstochowa5, 0 5, 01
2.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków6 (+1)162
3.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice4 (+1)143
4.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)134
5.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)135
6.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)116
7.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice4 47
8.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa2 28
9.Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
Borowiec AdamFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin2 29
10.Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
Szymanowicz Kajetan BrunoRudnicka IngaPOLISH CLUB - Warszawa0 09
11.Gaik Gabriel
Lubojańska Kaja
IMPERIA - Kraków
Gaik Gabriel
Lubojańska Kaja
Gaik GabrielLubojańska KajaIMPERIA - Kraków0 011
12.Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 011
13.Olkowski Jan
Rudakova Mariia
ESENS - Wrocław
Olkowski Jan
Rudakova Mariia
Olkowski JanRudakova MariiaESENS - Wrocław4 (-1)-14

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 01259
2.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 02217
3.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 03175
4.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów0 04153
5.Kilievich Paviel
Korzeniewicz Stella
DANCECLUB - Szczecin
Kilievich Paviel
Korzeniewicz Stella
Kilievich PavielKorzeniewicz StellaDANCECLUB - Szczecin0 05141
6.Sabat Antoni
Prochownik Kaja
IMPERIA - Kraków
Sabat Antoni
Prochownik Kaja
Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA - Kraków0 06129
7.Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 07117
8.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin0 08105
9.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 0987
10.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów7 7987
11.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno9 9987
12.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 0987
13.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno1 11340

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław0 01259
2.Sabat Antoni
Prochownik Kaja
IMPERIA - Kraków
Sabat Antoni
Prochownik Kaja
Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA - Kraków0 02217
3.Cyran Juliusz Karol
Nędza Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Cyran Juliusz Karol
Nędza Oliwia
Cyran Juliusz KarolNędza OliwiaSUKCES - Jaworzno7 73175
4.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 04153
5.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik0 05141
6.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 06129
7.Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak JakubBieńczyk MariaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA4 47117
8.Baranov Taras
Filimonova Daria
DANCE COMMUNITY
Baranov Taras
Filimonova Daria
Baranov TarasFilimonova DariaDANCE COMMUNITY0 08105
9.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 2991
10.Woźniak Hubert
Blady Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Blady Julia
Woźniak HubertBlady JuliaZORBA - Częstochowa2 2991
11.Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK - Lublin6 61169
12.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno0 01255
13.Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowski Jakub
Soja Urszula
Szewczykowski JakubSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa0 01255

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Śledź Karol
Szymczak Natalia
DUET - Warszawa
Śledź Karol
Szymczak Natalia
Śledź KarolSzymczak NataliaDUET - Warszawa0 01270
2.Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
Negrebetskyi VadymKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 02228
3.Kvaran Axel
Kogut Alicja
DUET - Warszawa
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut AlicjaDUET - Warszawa0 03186
4.Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn0 04164
5.Jeziorowski Michał
Piotrowska Aleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Jeziorowski Michał
Piotrowska Aleksandra
Jeziorowski MichałPiotrowska AleksandraDancers United - WARSZAWA0 05152
6.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 06140
7.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 07128
8.Augustynowicz Tomasz
Rós Ragnarsdóttir Rebekka
BLACK DANCE - Gdańsk
Augustynowicz Tomasz
Rós Ragnarsdóttir Rebekka
Augustynowicz TomaszRós Ragnarsdóttir RebekkaBLACK DANCE - Gdańsk0 08116
9.Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki13 139104
10.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaAKSEL - Rzeszów0 01092
11.Siemianowicz Eryk
Klepczarek Justyna -
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Klepczarek Justyna -
Siemianowicz ErykKlepczarek Justyna -KADRYL - Białystok0 01180
12.Janas Adrian
Blukacz Weronika
JEDYNKA - Łódź
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA - Łódź0 01268
13.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa0 01351
14.Kasprzak Konstanty
Grunwald Monika
INFINITY - Kraków
Kasprzak Konstanty
Grunwald Monika
Kasprzak KonstantyGrunwald MonikaINFINITY - Kraków0 01449
15.Myśliński Mateusz
Kończal Natalia
Studio Kreacji Tańca - Bydgoszcz
Myśliński Mateusz
Kończal Natalia
Myśliński MateuszKończal NataliaStudio Kreacji Tańca - Bydgoszcz1 11547
16.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz7 71645
17.Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
FALA SOPOT
Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA SOPOT
18.Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
Łyda KonradSztukowska PaulinaIMPET TEAM WARSZAWA

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rutka Kacper
Faber Agata
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Faber Agata
Rutka KacperFaber AgataIGLICA - Wrocław0 01278
2.Lorek Bartosz
Litorowicz Sara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Lorek Bartosz
Litorowicz Sara
Lorek BartoszLitorowicz SaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 02236
3.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 03194
4.Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 04172
5.Klekowski Seweryn
Zejmowicz Justyna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Zejmowicz Justyna
Klekowski SewerynZejmowicz JustynaCANTINERO - Tomaszów Maz.13 135160
6.Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
IGLICA - Wrocław
Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleIGLICA - Wrocław0 06148
7.Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 07136
8.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice0 08124
9.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa0 09112
10.Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek IgorGromadzka SaraROYAL DANCE - Szczecin3 31098
11.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa6 61098
12.Głogowski Piotr
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Gmochowska Justyna
Głogowski PiotrGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - Radom0 01276
13.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków7 71359
14.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław5 51457
15.Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
PRESTIGE - Katowice
Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
Smaroń KonradMarcinkiewicz OliwiaPRESTIGE - Katowice0 01555
16.Sitek Sebastian
Kozioł Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Kozioł Lena
Sitek SebastianKozioł LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 11653
17.Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
4STEP - Siechnice
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP - Siechnice4 41751
18.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz4 41845
19.Majewski Anton
Krysa Aleksandra
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Krysa Aleksandra
Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM - Chełm0 01845
20.Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
Tchórzewski SandroKurowska PaulinaLATINA - Wolsztyn2 21845
21.Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
FALA SOPOT
Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA SOPOT