Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów”

2022-10-29 Milanówek, DCS BRWINÓW


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana godzin rozpoczęcia bloków. Prosimy o zapoznanie się z programem.

Podczas turnieju można skorzystać z usługi fryzjerskiej. Zapisy tel 601094944

Transmisja na kanale YT Okręgu Mazowieckiego PTT: https://youtube.com/channel/UC_XafeiPouU_2iWYNEwQLiQ

BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:00, próba parkietu 9:00, start: 9:30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T 5

WA, CC, Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kordaszewski Jan
Witak Nadia
UKS KORDASZEWSCY
Kordaszewski Jan
Witak Nadia
Kordaszewski JanWitak NadiaUKS KORDASZEWSCY
2.Bogucki Tomasz
Skowrońska Ewa
JAREMI - Pruszków
Bogucki Tomasz
Skowrońska Ewa
Bogucki TomaszSkowrońska EwaJAREMI - Pruszków
3.Dębski Jan
Kopryaniuk Agata
DCS BRWINÓW
Dębski Jan
Kopryaniuk Agata
Dębski JanKopryaniuk AgataDCS BRWINÓW
4.Juszczyk Tymon
Kotlarska Pola
DCS BRWINÓW
Juszczyk Tymon
Kotlarska Pola
Juszczyk TymonKotlarska PolaDCS BRWINÓW
5.Pioterczak Stefan
Łęcka Laura
DCS BRWINÓW
Pioterczak Stefan
Łęcka Laura
Pioterczak StefanŁęcka LauraDCS BRWINÓW

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T Solo Dance 5

WA, CC, Polka
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Chepurda Milana
MEGAPOLISDANCE
Chepurda MilanaChepurda MilanaMEGAPOLISDANCE
2.Kulikova Anhelina
MEGAPOLISDANCE
Kulikova AnhelinaKulikova AnhelinaMEGAPOLISDANCE
3.Rak Veronika
MEGAPOLISDANCE
Rak VeronikaRak VeronikaMEGAPOLISDANCE
4.Shcherbak Alisa
MEGAPOLISDANCE
Shcherbak AlisaShcherbak AlisaMEGAPOLISDANCE
5.Nina Shypka
MEGAPOLISDANCE
Nina ShypkaNina ShypkaMEGAPOLISDANCE

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T 6

WA, Q , CC, Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kordaszewski Antoni
Witak Nela
UKS KORDASZEWSCY
Kordaszewski Antoni
Witak Nela
Kordaszewski AntoniWitak NelaUKS KORDASZEWSCY
2.Kuciński Jonatan
Fedak Martyna
DCS BRWINÓW
Kuciński Jonatan
Fedak Martyna
Kuciński JonatanFedak MartynaDCS BRWINÓW
3.Lesiak Tymon
Jakubowska Natalia
DCS BRWINÓW
Lesiak Tymon
Jakubowska Natalia
Lesiak TymonJakubowska NataliaDCS BRWINÓW
4.Lipiec Aleksander
Leszczyńska Zuzanna
JAREMI - Pruszków
Lipiec Aleksander
Leszczyńska Zuzanna
Lipiec AleksanderLeszczyńska ZuzannaJAREMI - Pruszków
5.Serafin Adam
Szczurek Małgorzata
JAREMI - Pruszków
Serafin Adam
Szczurek Małgorzata
Serafin AdamSzczurek MałgorzataJAREMI - Pruszków
6.Zając Jan
Kopik Pola
UKS KORDASZEWSCY
Zając Jan
Kopik Pola
Zając JanKopik PolaUKS KORDASZEWSCY

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T Solo Dance 4

WA, Q , CC, Polka
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kalashnyk Sofiia
MEGAPOLISDANCE
Kalashnyk SofiiaKalashnyk SofiiaMEGAPOLISDANCE
2.Kowalczyk Agnieszka
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kowalczyk AgnieszkaKowalczyk AgnieszkaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
3.Szczypińska Laura
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Szczypińska LauraSzczypińska LauraFLASH - Grodzisk Mazowiecki
4.Wąsik Aniela
DCS BRWINÓW
Wąsik AnielaWąsik AnielaDCS BRWINÓW

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polianskyi Tymofii
Moskalchuk Veronika
MEGAPOLISDANCE
Polianskyi Tymofii
Moskalchuk Veronika
Polianskyi TymofiiMoskalchuk VeronikaMEGAPOLISDANCE2, 6 2, 6

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuzmenko Sofia
MEGAPOLISDANCE
Kuzmenko SofiaKuzmenko SofiaMEGAPOLISDANCE2 (+2)221
2.Szewczykowska Klara
DRAGON'S DANCE Warszawa
Szewczykowska KlaraSzewczykowska KlaraDRAGON'S DANCE Warszawa8 (+2)281
3.Zhurenko Alisa
MEGAPOLISDANCE
Zhurenko AlisaZhurenko AlisaMEGAPOLISDANCE2 (+2)221
4.Rak Diana
MEGAPOLISDANCE
Rak DianaRak DianaMEGAPOLISDANCE1 (+1)112
5.Yanchevskaya Ewelina
MEGAPOLISDANCE
Yanchevskaya EwelinaYanchevskaya EwelinaMEGAPOLISDANCE1 (+1)112

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T 2

WA, Q, CC, Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Szeląg Piotr
Perzyna Marta
DCS BRWINÓW
Szeląg Piotr
Perzyna Marta
Szeląg PiotrPerzyna MartaDCS BRWINÓW
2.Fortuniak Kamil
Bogacka Lena
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Fortuniak Kamil
Bogacka Lena
Fortuniak KamilBogacka LenaFLASH - Grodzisk Mazowiecki

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance 4

WA, Q, CC, Polka
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Lebiedzińska Maja
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Lebiedzińska MajaLebiedzińska MajaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
2.Kalata Zuzanna
DCS BRWINÓW
Kalata ZuzannaKalata ZuzannaDCS BRWINÓW
3.Petelczyc Dorota
DCS BRWINÓW
Petelczyc DorotaPetelczyc DorotaDCS BRWINÓW
4.Prusik Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Prusik WiktoriaPrusik WiktoriaFAST-STEP Warszawa

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 4T Solo Dance 4

WA, Q, CC, Polka
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Antkowicz Karolina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Antkowicz KarolinaAntkowicz KarolinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
2.Borecka Dominika
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Borecka DominikaBorecka DominikaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
3.Wójcikowska Pola
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Wójcikowska PolaWójcikowska PolaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
4.Borkowska Nina
DCS BRWINÓW
Borkowska NinaBorkowska NinaDCS BRWINÓW

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T Solo Dance 2

WA, Q, CC, JV
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Jakubowska Alicja
DCS BRWINÓW
Jakubowska AlicjaJakubowska AlicjaDCS BRWINÓW
2.Mozol Vitalina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Mozol VitalinaMozol VitalinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blank Maksymilian
Baniecka Milena
SZKOŁA TAŃCA BiT
Blank Maksymilian
Baniecka Milena
Blank MaksymilianBaniecka MilenaSZKOŁA TAŃCA BiT8, 8 (+2)28, 81
2.Maj Bartosz
Lejzak Maja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Maj Bartosz
Lejzak Maja
Maj BartoszLejzak MajaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4, 2 (+2)24, 21
3.Iwanowski Konrad
Grabowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Iwanowski Konrad
Grabowska Wiktoria
Iwanowski KonradGrabowska WiktoriaDCS BRWINÓW1, 3 (+1)11, 32

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przechrzta Karolina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Przechrzta KarolinaPrzechrzta KarolinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki4 (+2)241
2.Varchenko Zoriana
MEGAPOLISDANCE
Varchenko ZorianaVarchenko ZorianaMEGAPOLISDANCE5 (+2)251
3.Kot Oliwia Monika
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Kot Oliwia MonikaKot Oliwia MonikaFLASH - Grodzisk Mazowiecki2 (+1)122
4.Sroka Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Sroka GabrysiaSroka GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE11 (+1)1112
5.Gmur Alexia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Gmur AlexiaGmur AlexiaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 (-1)-10

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Daniel
Wyka Nina
ZAMEK - Lublin
Markiewicz Daniel
Wyka Nina
Markiewicz DanielWyka NinaZAMEK - Lublin2, 2 (+2)22, 21
2.Wirszewski Franciszek
Kowalska Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wirszewski Franciszek
Kowalska Patrycja
Wirszewski FranciszekKowalska PatrycjaCANTINERO - Tomaszów Maz.10 (+2)2101
3.Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
Bagiński MichałKuczyńska AnastazjaJAREMI - Pruszków9 (+2)292
4.Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
ESKADRA - Pabianice
Guzenda Fabian
Wiktor Hanna
Guzenda FabianWiktor HannaESKADRA - Pabianice4 (+2)242
5.Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
Kamiński AleksanderKalwat BarbaraJAREMI - Pruszków9 (+1)193
6.Kulesza Mikołaj
Merska Agata
JAREMI - Pruszków
Kulesza Mikołaj
Merska Agata
Kulesza MikołajMerska AgataJAREMI - Pruszków2 (+1)123
7.Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Pacuszka Jakub
Cendrowicz Oliwia
Pacuszka JakubCendrowicz OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)133
8.Woźniak Maciej
Półtorak Rozalia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Maciej
Półtorak Rozalia
Woźniak MaciejPółtorak RozaliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Walczuk Lilianna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Walczuk LiliannaWalczuk LiliannaDRAGON'S DANCE Warszawa2 (+2)221
2.Matla Lena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Matla LenaMatla LenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.12 Matla Lena - F (+2)212Matla Lena - F2
3.Orlova Veronika
MEGAPOLISDANCE
Orlova VeronikaOrlova VeronikaMEGAPOLISDANCE1 (+2)212
4.Krawczyk Milan
Viva Dance Łódź
Krawczyk MilanKrawczyk MilanViva Dance Łódź11 (+1)1113
5.Makowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Makowska WiktoriaMakowska WiktoriaDCS BRWINÓW8 (+1)183
6.Orlik Antonina
DCS BRWINÓW
Orlik AntoninaOrlik AntoninaDCS BRWINÓW2 (+1)123

 

BLOK 2, rejestracja 10:00 -11:30, próba parkietu 11:30, start: 12:00

25-29 (Pre-Senior) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków6 (+1)161
2.Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
Kokosz PiotrKochman KlaudiaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA5 52
3.Baran Bogusław
Skotniczna Ewa
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Skotniczna Ewa
Baran BogusławSkotniczna EwaSEMPRE - Kraków

25-29 (Pre-Senior) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków6 (+1)161
2.Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
Kokosz PiotrKochman KlaudiaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 02

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 2

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW3 (+1)131
2.Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
RS - WARSZAWA
Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
Woźniak AdamWoźniak MałgorzataRS - WARSZAWA1 12

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 5

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków D (+1)1D1
2.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW D (+1)1D2
3.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 23
4.Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW0 04
5.Czapliński Mariusz
Kalińska Monika
WIKA - Olsztyn
Czapliński Mariusz
Kalińska Monika
Czapliński MariuszKalińska MonikaWIKA - Olsztyn0 05

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 8

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salamon Jarosław
Banaszkiewicz-Lorenc Monika
Dancebook Warszawa
Salamon Jarosław
Banaszkiewicz-Lorenc Monika
Salamon JarosławBanaszkiewicz-Lorenc MonikaDancebook Warszawa6 (+1)161
2.Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków D (+1)1D2
3.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)133
4.Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW2 (+1)124
5.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 15
6.Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW0 06
7.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 17
8.Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
RS - WARSZAWA
Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
Woźniak AdamWoźniak MałgorzataRS - WARSZAWA1 18

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 3

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietruk Łukasz
Pietruk Roma
CREATIVE DANCE - Warszawa
Pietruk Łukasz
Pietruk Roma
Pietruk ŁukaszPietruk RomaCREATIVE DANCE - Warszawa2 (+1)121
2.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój2 22
3.Szmyt Tomasz
Szmyt Małgorzata
DCS BRWINÓW
Szmyt Tomasz
Szmyt Małgorzata
Szmyt TomaszSzmyt MałgorzataDCS BRWINÓW

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 4

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW3 (+1)131
2.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój1 (+1)112
3.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW3 33
4.Galas Janusz
Laskowska Gabriela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Galas Janusz
Laskowska Gabriela
Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 15

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS - Prochowice5 (+1)151
2.Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk PawełWilk AdrianaRYTM - Chełm6 (+1)162
3.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań4 (+1)143
4.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice6 (+1)164
5.Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW6 (+1)165
6.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW1 (+1)116
7.Becla Wacław
Targońska Urszula
SENSO - Rzeszów
Becla Wacław
Targońska Urszula
Becla WacławTargońska UrszulaSENSO - Rzeszów1 (+1)117
8.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław6 68
9.Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW0 09
10.Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
Florczyk MaciejBiniak JolantaFILEMON - Szamotuły1 110
11.Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW1 111
12.Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
Cechowicz RadosławCechowicz MartaMAGIC-DANCE - Lublin3 311
13.Reguła Janusz
Reguła Dorota
Studio Tańca ARS Działdowo
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła JanuszReguła DorotaStudio Tańca ARS Działdowo0 011
14.Reguła Leszek
Ostrowska-Reguła Danuta
Studio Tańca ARS Działdowo
Reguła Leszek
Ostrowska-Reguła Danuta
Reguła LeszekOstrowska-Reguła DanutaStudio Tańca ARS Działdowo0 011
15.Galas Janusz
Laskowska Gabriela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Galas Janusz
Laskowska Gabriela
Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 12

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salamon Jarosław
Banaszkiewicz-Lorenc Monika
Dancebook Warszawa
Salamon Jarosław
Banaszkiewicz-Lorenc Monika
Salamon JarosławBanaszkiewicz-Lorenc MonikaDancebook Warszawa D (+1)1D1
2.Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk PawełWilk AdrianaRYTM - Chełm5 (+1)152
3.Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS - Prochowice4 (+1)143
4.Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski AdamKrasuska IzabelaDCS BRWINÓW3 (+1)134
5.Becla Wacław
Targońska Urszula
SENSO - Rzeszów
Becla Wacław
Targońska Urszula
Becla WacławTargońska UrszulaSENSO - Rzeszów1 (+1)115
6.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 (+1)126
7.Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW0 07
8.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice3 38
9.Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
Florczyk MaciejBiniak JolantaFILEMON - Szamotuły0 09
10.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 110
11.Reguła Janusz
Reguła Dorota
Studio Tańca ARS Działdowo
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła JanuszReguła DorotaStudio Tańca ARS Działdowo1 111
12.Reguła Leszek
Ostrowska-Reguła Danuta
Studio Tańca ARS Działdowo
Reguła Leszek
Ostrowska-Reguła Danuta
Reguła LeszekOstrowska-Reguła DanutaStudio Tańca ARS Działdowo0 012

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 8

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasielski Marek
Kasielska Małgorzata
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Kasielski Marek
Kasielska Małgorzata
Kasielski MarekKasielska MałgorzataSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź3 (+1)131
2.Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
POLISH CLUB - Warszawa
Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
Ziółkowski PrzemysławZiółkowska DorotaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)122
3.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój3 (+1)133
4.Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica4 (+1)144
5.Robak Andrzej
Robak Ilona
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Robak Andrzej
Robak Ilona
Robak AndrzejRobak IlonaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 15
6.Krzykwa Jan
Hepner Elżbieta
WIKA - Olsztyn
Krzykwa Jan
Hepner Elżbieta
Krzykwa JanHepner ElżbietaWIKA - Olsztyn0 06
7.Oksiędzki Zbigniew
Kenig Aleksandra
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Oksiędzki Zbigniew
Kenig Aleksandra
Oksiędzki ZbigniewKenig AleksandraS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 07
8.Szmyt Tomasz
Szmyt Małgorzata
DCS BRWINÓW
Szmyt Tomasz
Szmyt Małgorzata
Szmyt TomaszSzmyt MałgorzataDCS BRWINÓW

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 3

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW4 (+1)141
2.Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 02
3.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój1 13

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 9

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk PawełWilk AdrianaRYTM - Chełm5 (+1)151
2.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław6 (+1)162
3.Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW5 (+1)153
4.Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
Cechowicz RadosławCechowicz MartaMAGIC-DANCE - Lublin3 (+1)134
5.Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 05
6.Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW1 16
7.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra1 17
8.Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica4 47
9.Reguła Janusz
Reguła Dorota
Studio Tańca ARS Działdowo
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła JanuszReguła DorotaStudio Tańca ARS Działdowo0 09

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 5

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk PawełWilk AdrianaRYTM - Chełm4 (+1)141
2.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów4 (+1)142
3.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław1 13
4.Reguła Janusz
Reguła Dorota
Studio Tańca ARS Działdowo
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła JanuszReguła DorotaStudio Tańca ARS Działdowo1 14
5.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra2 25

 

BLOK 3, rejestracja 14:00, próba parkietu 14:30, start: 15:00

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 5

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)121
2.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia5 (+1)152
3.Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
ST Iluzja Trzebinia
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia4 43
4.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość2 24
5.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 15

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 3

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
TOP - ART - Lublin
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz MilenaTOP - ART - Lublin7 (+1)171
2.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia2 22
3.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość6 63

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 11

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szkopiński Norbert
Szkopińska Izolda
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szkopiński Norbert
Szkopińska Izolda
Szkopiński NorbertSzkopińska IzoldaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź7 (+1)171
2.Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski JanJaczewska EwelinaTANGO - Gdynia7 (+1)172
3.Fiksa Marek
Rychlewska Anna
FILEMON - Szamotuły
Fiksa Marek
Rychlewska Anna
Fiksa MarekRychlewska AnnaFILEMON - Szamotuły2 (+1)123
4.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice D (+1)1D4
5.Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
Sionek KrzysztofCichowska-Sionek AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 (+1)115
6.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość2 26
7.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 17
8.Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
Burdziuk KrzysztofBurdziuk JustynaDZIUPLA - Poznań0 08
9.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra5 58
10.Popławski Dariusz
Popławska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
Popławski DariuszPopławska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 310
11.Reguła Leszek
Ostrowska-Reguła Danuta
Studio Tańca ARS Działdowo
Reguła Leszek
Ostrowska-Reguła Danuta
Reguła LeszekOstrowska-Reguła DanutaStudio Tańca ARS Działdowo0 011

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 4

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fiksa Marek
Rychlewska Anna
FILEMON - Szamotuły
Fiksa Marek
Rychlewska Anna
Fiksa MarekRychlewska AnnaFILEMON - Szamotuły4 (+1)141
2.Wącław Szczepan
Wącław Anna
WIR - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaWIR - Mysłowice1 (+1)112
3.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość6 63
4.Popławski Dariusz
Popławska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
Popławski DariuszPopławska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 7

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa11 (+1)1111
2.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły6 (+1)162
3.Nietubyć Stanisław
Goszyk Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nietubyć Stanisław
Goszyk Agnieszka
Nietubyć StanisławGoszyk AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)113
4.Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS5 54
5.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia4 45
6.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA0 06
7.Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
Stawiński JanPawelczyk MagdalenaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź0 07

40+ (Senior 2) B LA PREMIUM 3

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia1 (+1)111
2.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 82
3.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły4 43

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 5

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów1 (+1)111
2.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA4 (+1)142
3.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice6 63
4.Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK - Kielce1 14
5.Klimas Roman
Klimas Maria
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaTOP DANCE STUDIO - Poznań0 05

50+ (Senior 3) D LA PREMIUM 3

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW1 (+1)111
2.Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
Barciak AndrzejBarciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 12
3.Miąskiewicz Adam
Miąskiewicz Danuta
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Miąskiewicz Adam
Miąskiewicz Danuta
Miąskiewicz AdamMiąskiewicz DanutaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 13

50+ (Senior 3) C ST PREMIUM 5

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin6 (+1)161
2.Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Szejda Piotr
Rybińska - Szejda Barbara
Szejda PiotrRybińska - Szejda BarbaraCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+1)122
3.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA4 43
4.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 64
5.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice6 65

50+ (Senior 3) C LA PREMIUM 3

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW2 (+1)121
2.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice5 53

50+ (Senior 3) B ST PREMIUM 4

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno4 (+1)141
2.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin7 (+1)172
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 03
4.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Toruń1 14

 

BLOK 4, rejestracja 17:30, próba parkietu 18:00, start: 18:30

25-29 (Pre-Senior) B LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
TOP - ART - Lublin
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
Szpyt RafałBień-Szpyt EwaTOP - ART - Lublin

25-29 (Pre-Senior) A ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
Solarz TomaszBorkowska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA3 (+1)131
2.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków4 42

25-29 (Pre-Senior) A LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
TOP - ART - Lublin
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
Szpyt RafałBień-Szpyt EwaTOP - ART - Lublin3 (+1)131
2.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków2 22

25-29 (Pre-Senior) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1
2.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
PERFECT STYL - Kraków
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków2
3.Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
TOP - ART - Lublin
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
Szpyt RafałBień-Szpyt EwaTOP - ART - Lublin3

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 2

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7 (+1)171
2.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia5 52

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 8

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
TOP - ART - Lublin
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz MilenaTOP - ART - Lublin C (+1)1C1
2.Goral Maciej
Kurdziel Angelika
TOP - ART - Lublin
Goral Maciej
Kurdziel Angelika
Goral MaciejKurdziel AngelikaTOP - ART - Lublin4 (+1)142
3.Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
ST Iluzja Trzebinia
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia2 (+1)123
4.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia3 (+1)134
5.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 25
6.Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski JanJaczewska EwelinaTANGO - Gdynia5 56
7.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań0 07
8.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 28

30+ (Senior 1) B LA PREMIUM 3

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goral Maciej
Kurdziel Angelika
TOP - ART - Lublin
Goral Maciej
Kurdziel Angelika
Goral MaciejKurdziel AngelikaTOP - ART - Lublin3 (+1)131
2.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków2 22
3.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 23

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 5

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szkopiński Norbert
Szkopińska Izolda
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szkopiński Norbert
Szkopińska Izolda
Szkopiński NorbertSzkopińska IzoldaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź C (+1)1C1
2.Wącław Szczepan
Wącław Anna
WIR - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaWIR - Mysłowice1 (+1)112
3.Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS5 53
4.Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
Stawiński JanPawelczyk MagdalenaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź0 04
5.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Bieruń
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Bieruń0 05

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 4

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
TANGO - Gdynia
Jaczewski Jan
Jaczewska Ewelina
Jaczewski JanJaczewska EwelinaTANGO - Gdynia5 (+1)151
2.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań0 03
4.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 24

50+ (Senior 3) A LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok3 (+1)131
2.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 22

30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
Solarz TomaszBorkowska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA4 (+1)141234
2.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków4 42192
3.Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC - Warszawa0 03150

30+ (Senior 1) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk7 (+1)171234
2.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
PERFECT STYL - Kraków
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków6 (+1)162192
3.Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC - Warszawa3 33150
4.Niewiadomski Paweł
Ogonowska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Niewiadomski Paweł
Ogonowska Joanna
Niewiadomski PawełOgonowska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 94230
5.Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
TOP - ART - Lublin
Kwieciński Maciej
Domino - Dyrkacz Milena
Kwieciński MaciejDomino - Dyrkacz MilenaTOP - ART - Lublin

40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź19 (+1)1191230
2.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 (+1)182232
3.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia4 43190
4.Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS

40+ (Senior 2) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
BLACK DANCE - Gdańsk
Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
Jesionek TomaszZiemniak KatarzynaBLACK DANCE - Gdańsk4 (+1)141249
2.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.8 (+1)182207
3.Makohon Eryk
Adamska Urszula
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Makohon Eryk
Adamska Urszula
Makohon ErykAdamska UrszulaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA10 (+1)1103165
4.Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica15 (+1)1154143
5.Niewiadomski Paweł
Ogonowska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Niewiadomski Paweł
Ogonowska Joanna
Niewiadomski PawełOgonowska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 95131
6.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 86119
7.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań3 37107
8.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia1 1895

50+ (Senior 3) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź20 (+1)1201242
2.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno5 (+1)152200
3.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica2 (+1)123158
4.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ISKRA - Świdwin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA - Świdwin7 74136
5.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok0 05124
6.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA7 76112
7.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 07100

50+ (Senior 3) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok4 (+1)141240
2.Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW3 (+1)132198
3.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno1 (+1)113156
4.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica4 44134
5.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 25122
6.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice5 56110

60+ (Senior 4) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA - Głogów5 (+1)151234
2.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Toruń1 12192
3.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 03150

60+ (Senior 4) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA - Głogów4 (+1)141236
2.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 (+1)112194
3.Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
Barciak AndrzejBarciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 13152
4.Miąskiewicz Adam
Miąskiewicz Danuta
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Miąskiewicz Adam
Miąskiewicz Danuta
Miąskiewicz AdamMiąskiewicz DanutaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 14130