NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP

2022-10-30 Zakopane, M-TEAM - Kraków


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !

Zmiany rozpoczęcia bloków

BLOK I - 09.30
BLOK II - 11.30
BLOK III - 14.00
BLOK IV - 18.00

BLOK 1

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kramer Igor
Bębenek Magdalena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kramer Igor
Bębenek Magdalena
Kramer IgorBębenek MagdalenaNOWY STYL - Bielsko-Biała6, 6 (+2)26, 61
2.Vorobei Maksym
Diahovets Ariadna
Gloria
(Ukraina)
Vorobei Maksym
Diahovets Ariadna
Vorobei MaksymDiahovets AriadnaGloria
(Ukraina)
1
3.Gauden Natan
Rachwalska Anna
SKT Regis Bochnia
Gauden Natan
Rachwalska Anna
Gauden NatanRachwalska AnnaSKT Regis Bochnia2 (+1)122

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 (+2)271
2.Łabędź Michał
Turbak Joanna
M-TEAM - Kraków
Łabędź Michał
Turbak Joanna
Łabędź MichałTurbak JoannaM-TEAM - Kraków4, 4 (+2)24, 42
3.Pękala Jan
Montelatic Nikola
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pękala Jan
Montelatic Nikola
Pękala JanMontelatic NikolaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Vorobei Maksym
Diahovets Ariadna
Gloria
(Ukraina)
Vorobei Maksym
Diahovets Ariadna
Vorobei MaksymDiahovets AriadnaGloria
(Ukraina)
1
2.Iarmoshenko Illia
Bugay Yevanhelina
Gloria
(Ukraina)
Iarmoshenko Illia
Bugay Yevanhelina
Iarmoshenko IlliaBugay YevanhelinaGloria
(Ukraina)
2

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ivashuta Hlieb
Mohulna Solomia
Gloria
(Ukraina)
Ivashuta Hlieb
Mohulna Solomia
Ivashuta HliebMohulna SolomiaGloria
(Ukraina)
1
2.Wasiak Igor
Wasiak Natasza
AnaDens Łódź
Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Wasiak IgorWasiak NataszaAnaDens Łódź6 (+2)262
3.Chwała Hubert
Duda Aurelia
JUST DANCE Wieliczka
Chwała Hubert
Duda Aurelia
Chwała HubertDuda AureliaJUST DANCE Wieliczka9 (+1)193
4.Janosz Wojciech
Skórnicka Aleksandra
M-TEAM - Kraków
Janosz Wojciech
Skórnicka Aleksandra
Janosz WojciechSkórnicka AleksandraM-TEAM - Kraków6, 6 (+1)16, 63

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ivashuta Hlieb
Mohulna Solomia
Gloria
(Ukraina)
Ivashuta Hlieb
Mohulna Solomia
Ivashuta HliebMohulna SolomiaGloria
(Ukraina)
1
2.Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaM-TEAM - Kraków1 (+1)112
3.Strzałkowski Patrick
Rachkovska Polina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Strzałkowski Patrick
Rachkovska Polina
Strzałkowski PatrickRachkovska PolinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)113
4.Krawczyk Nikodem
Tucholska Nina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Krawczyk Nikodem
Tucholska Nina
Krawczyk NikodemTucholska NinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1, 1 (+1)11, 14
5.Łabędź Andrzej
Sztaba Patrycja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Andrzej
Sztaba Patrycja
Łabędź AndrzejSztaba PatrycjaM-TEAM - Kraków0 05
6.Uretii Davyd
Chub Yanina
SAKUN DANCE - Wrocław
Uretii Davyd
Chub Yanina
Uretii DavydChub YaninaSAKUN DANCE - Wrocław1 (-1)-11

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin2 (+1)121
2.Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
KLASA - Tarnów
Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
Czarnik DominikPachacz KarolinaKLASA - Tarnów2 (+1)122
3.Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK - Lublin1 (+1)113
4.Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
DANCE4YOU - Będzin
Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
Wojtoń AdamWojtoń NataliaDANCE4YOU - Będzin1 14
5.Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 05
6.Ivashuta Hlieb
Mohulna Solomia
Gloria
(Ukraina)
Ivashuta Hlieb
Mohulna Solomia
Ivashuta HliebMohulna SolomiaGloria
(Ukraina)
6
7.Uretii Davyd
Chub Yanina
SAKUN DANCE - Wrocław
Uretii Davyd
Chub Yanina
Uretii DavydChub YaninaSAKUN DANCE - Wrocław0 (-1)-10

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuśnierz Michał
Słoma Patrycja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Słoma Patrycja
Kuśnierz MichałSłoma PatrycjaJUST DANCE Wieliczka E (+1)1E1
2.Słoma Rafał
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Muniak Małgorzata
Słoma RafałMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka2 (+1)122
3.Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
Łabędź TomaszWąs AlicjaM-TEAM - Kraków2 23
4.Tyl Bartosz
Turbak Alicja
M-TEAM - Kraków
Tyl Bartosz
Turbak Alicja
Tyl BartoszTurbak AlicjaM-TEAM - Kraków0, 0 0, 04
5.Shpak Bohdan
Diahovets Valeriia
Gloria
(Ukraina)
Shpak Bohdan
Diahovets Valeriia
Shpak BohdanDiahovets ValeriiaGloria
(Ukraina)
5

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)151
2.NARTYMAU Mikhail
Kalina Mazur
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Kalina Mazur
NARTYMAU MikhailKalina MazurPERFECT DANCE - Kraków0 02

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomczyk Antoni
Salamon Barbara
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Tomczyk Antoni
Salamon Barbara
Tomczyk AntoniSalamon BarbaraKUŹNIA TAŃCA - Kraków E (+1)1E1
2.Shpak Bohdan
Diahovets Valeriia
Gloria
(Ukraina)
Shpak Bohdan
Diahovets Valeriia
Shpak BohdanDiahovets ValeriiaGloria
(Ukraina)
2
3.Kumkowski Tymoteusz
Jakubiec Amelia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kumkowski Tymoteusz
Jakubiec Amelia
Kumkowski TymoteuszJakubiec AmeliaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 03

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

 

BLOK 2

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shpak Bohdan
Diahovets Valeriia
Gloria
(Ukraina)
Shpak Bohdan
Diahovets Valeriia
Shpak BohdanDiahovets ValeriiaGloria
(Ukraina)
1
2.Zieliński Maciej
Królik Wiktoria
KICK - Kielce
Zieliński Maciej
Królik Wiktoria
Zieliński MaciejKrólik WiktoriaKICK - Kielce7 (+1)172

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shpak Bohdan
Diahovets Valeriia
Gloria
(Ukraina)
Shpak Bohdan
Diahovets Valeriia
Shpak BohdanDiahovets ValeriiaGloria
(Ukraina)
1
2.Warzecha Maksymilian
Morąg Milena
SzT eMiKa - Tarnów
Warzecha Maksymilian
Morąg Milena
Warzecha MaksymilianMorąg MilenaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)152

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
2.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)112
3.Janowiak Karol
Velgus Vladyslava
PM - Lubin
Janowiak Karol
Velgus Vladyslava
Janowiak KarolVelgus VladyslavaPM - Lubin4 43
4.Gucwa Wojciech
Batko Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Gucwa Wojciech
Batko Martyna
Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE Wieliczka1 14

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górny Mateusz
Kobyłecka Martyna
IMPERIA - Kraków
Górny Mateusz
Kobyłecka Martyna
Górny MateuszKobyłecka MartynaIMPERIA - Kraków3 (+1)131
2.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka6 (+1)162
3.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków5 (+1)153
4.Tereshkovych Oleksii
Czech Nadia
M-TEAM - Kraków
Tereshkovych Oleksii
Czech Nadia
Tereshkovych OleksiiCzech NadiaM-TEAM - Kraków1 (+1)114
5.Iarmoshenko Artem
Savosta Polina
Gloria
(Ukraina)
Iarmoshenko Artem
Savosta Polina
Iarmoshenko ArtemSavosta PolinaGloria
(Ukraina)
5
6.Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
IMPERIA - Kraków
Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
Sarota ArkadiuszSzramik JuliaIMPERIA - Kraków2 26
7.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 07
8.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 08
9.Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL - Bielsko-Biała0 09

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Obojski Mateusz
Góral Gabriela
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Góral Gabriela
Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA - Kraków5 52
3.Iarmoshenko Artem
Savosta Polina
Gloria
(Ukraina)
Iarmoshenko Artem
Savosta Polina
Iarmoshenko ArtemSavosta PolinaGloria
(Ukraina)
3

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nahornyy Bogdan
Lutsenko Viktoria
Gloria
(Ukraina)
Nahornyy Bogdan
Lutsenko Viktoria
Nahornyy BogdanLutsenko ViktoriaGloria
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
Kokosz PiotrKochman KlaudiaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA6 (+1)161
2.Nowak Grzegorz
Zajdel Alicja
IMPERIA - Kraków
Nowak Grzegorz
Zajdel Alicja
Nowak GrzegorzZajdel AlicjaIMPERIA - Kraków1 (+1)112
3.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Akademia Tańca
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaAkademia Tańca0 03
4.Nahornyy Bogdan
Lutsenko Viktoria
Gloria
(Ukraina)
Nahornyy Bogdan
Lutsenko Viktoria
Nahornyy BogdanLutsenko ViktoriaGloria
(Ukraina)
4

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków3 (+1)131
2.Łyżwa Fryderyk
Stawarz Aleksandra
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Fryderyk
Stawarz Aleksandra
Łyżwa FryderykStawarz AleksandraKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+1)142
3.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)123
4.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 44
5.Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków2 25
6.Nahornyy Bogdan
Lutsenko Viktoria
Gloria
(Ukraina)
Nahornyy Bogdan
Lutsenko Viktoria
Nahornyy BogdanLutsenko ViktoriaGloria
(Ukraina)
6

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goch Łukasz
Milewska Anna
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaM-TEAM - Kraków1 (+1)111
2.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)132
3.Antosz Mikołaj
Jamróz Anna
PERFECT STYL - Kraków
Antosz Mikołaj
Jamróz Anna
Antosz MikołajJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków6 63
4.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków0 04
5.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków1 15

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieklak Paweł
Filipek Anna
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Filipek Anna
Pieklak PawełFilipek AnnaZAMEK - Lublin2 (+1)121
2.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań4 (+1)142
3.Socha Jarosław
Frydrych Milena
AKSEL - Rzeszów
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
4.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów7 (+1)174
5.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń5 55
6.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 06
7.Legutko Tomasz
Legutko-Szewczyk Anna
INFINITY - Kraków
Legutko Tomasz
Legutko-Szewczyk Anna
Legutko TomaszLegutko-Szewczyk AnnaINFINITY - Kraków0 07
8.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów1 1

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Międzynarodowy 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 01
2.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów0 02
3.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 03
4.Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
IMPERIA - Kraków
Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gałązka Igor
Drozd Nel
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Igor
Drozd Nel
Gałązka IgorDrozd NelFAST-STEP Warszawa1
2.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2
3.Pękala Jan
Montelatic Nikola
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pękala Jan
Montelatic Nikola
Pękala JanMontelatic NikolaCENTRUM TAŃCA - Radom3

 

BLOK 3

Do 11 (Do 11) Open KOMB 8T Solo Dance 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź1 11
2.Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Wojciechowska VanessaWojciechowska VanessaIGLICA - Wrocław0 02
3.Szot Anna Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szot Anna MariaSzot Anna MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 23
4.Bezzubenko Anna
SAKUN DANCE - Wrocław
Bezzubenko AnnaBezzubenko AnnaSAKUN DANCE - Wrocław1 14
5.Hlyniuk Sofia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 05
6.Łucarz Natalia
LATINO - Żabno
Łucarz NataliaŁucarz NataliaLATINO - Żabno5 56
7.Miernik Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Miernik NataliaMiernik NataliaJUST DANCE Wieliczka0 07
8.Zybińska Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zybińska ZuzannaZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 08
9.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź2 29
10.Formella Nadia
AnaDens Łódź
Formella NadiaFormella NadiaAnaDens Łódź5 510
11.Chychyk Veronika
ZAMEK - Lublin
Chychyk VeronikaChychyk VeronikaZAMEK - Lublin
12.Kopka Pola
AnaDens Łódź
Kopka PolaKopka PolaAnaDens Łódź

12-15 (12 - 15) Open ST Solo Dance 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 01
2.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź0 02
3.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź0 03
4.Łucarz Natalia
LATINO - Żabno
Łucarz NataliaŁucarz NataliaLATINO - Żabno5 54
5.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź1 15
6.Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zybińska ZofiaZybińska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 06
7.Rygasiewicz Pola
RONDO - Rybnik
Rygasiewicz PolaRygasiewicz PolaRONDO - Rybnik0 07
8.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź1 18
9.Hlyniuk Sofia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 011
10.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź2 211

12-15 (12 - 15) Open LA Solo Dance 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 01
2.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź0 02
3.Wójcik Hanna
AnaDens Łódź
Wójcik HannaWójcik HannaAnaDens Łódź0 03
4.Łucarz Natalia
LATINO - Żabno
Łucarz NataliaŁucarz NataliaLATINO - Żabno5 54
5.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź1 15
6.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź1 16
7.Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zybińska ZofiaZybińska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 07
8.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź2 28

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław7 (+1)171
2.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 22

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków7 (+1)171
2.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków C (+1)1C2
3.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)133
4.Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
IMPERIA - Kraków
Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
Sarota ArkadiuszSzramik JuliaIMPERIA - Kraków5 (+1)154
5.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów7 (+1)175
6.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka2 26
7.Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL - Bielsko-Biała0 07
8.Górny Mateusz
Kobyłecka Martyna
IMPERIA - Kraków
Górny Mateusz
Kobyłecka Martyna
Górny MateuszKobyłecka MartynaIMPERIA - Kraków4 48
9.Tereshkovych Oleksii
Czech Nadia
M-TEAM - Kraków
Tereshkovych Oleksii
Czech Nadia
Tereshkovych OleksiiCzech NadiaM-TEAM - Kraków0 08
10.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 110

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)121
2.Obojski Mateusz
Góral Gabriela
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Góral Gabriela
Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA - Kraków1 12

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
Kokosz PiotrKochman KlaudiaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 (+1)111
2.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Akademia Tańca
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaAkademia Tańca0 02
3.Orlik Aleksander
Rozkrut Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Orlik Aleksander
Rozkrut Katarzyna
Orlik AleksanderRozkrut KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 03

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demidov Oleksandr
Dzhyga Anastasiia
INFINITY - Kraków
Demidov Oleksandr
Dzhyga Anastasiia
Demidov OleksandrDzhyga AnastasiiaINFINITY - Kraków D (+1)1D1
2.Zieliński Tomasz
Szczałuba Nikola
KICK - Kielce
Zieliński Tomasz
Szczałuba Nikola
Zieliński TomaszSzczałuba NikolaKICK - Kielce1 12
3.Nowak Grzegorz
Zajdel Alicja
IMPERIA - Kraków
Nowak Grzegorz
Zajdel Alicja
Nowak GrzegorzZajdel AlicjaIMPERIA - Kraków0 03

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)161
2.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków5 (+1)152
3.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków0 03
4.Nowak Bartłomiej
Tompalska Dominika
INFINITY - Kraków
Nowak Bartłomiej
Tompalska Dominika
Nowak BartłomiejTompalska DominikaINFINITY - Kraków1 14

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosz Mikołaj
Jamróz Anna
PERFECT STYL - Kraków
Antosz Mikołaj
Jamróz Anna
Antosz MikołajJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków B (+1)1B1
2.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków8 82

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popivnych Anton
Mohylna Maria
Gloria
(Ukraina)
Popivnych Anton
Mohylna Maria
Popivnych AntonMohylna MariaGloria
(Ukraina)
1
2.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław2 (+1)122
3.Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
DANCE COMMUNITY
Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
Kliushnyk IvanBławat WeronikaDANCE COMMUNITY3 (+1)133
4.Socha Jarosław
Frydrych Milena
AKSEL - Rzeszów
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaAKSEL - Rzeszów1 (+1)114
5.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań0 05
6.Baranov Taras
Filimonova Daria
DANCE COMMUNITY
Baranov Taras
Filimonova Daria
Baranov TarasFilimonova DariaDANCE COMMUNITY0 06
7.Legutko Tomasz
Legutko-Szewczyk Anna
INFINITY - Kraków
Legutko Tomasz
Legutko-Szewczyk Anna
Legutko TomaszLegutko-Szewczyk AnnaINFINITY - Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piskun Oleksander
Koval Mariia
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Piskun Oleksander
Koval Mariia
Piskun OleksanderKoval MariiaCLASSIC DANCESPORT Warszawa1 (+1)111
2.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów1 (+1)112
3.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków7 73
4.Goch Łukasz
Milewska Anna
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaM-TEAM - Kraków0 04
5.Popivnych Anton
Mohylna Maria
Gloria
(Ukraina)
Popivnych Anton
Mohylna Maria
Popivnych AntonMohylna MariaGloria
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Międzynarodowy 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Jakub
Gryczka Marta
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Gryczka Marta
Mazur JakubGryczka MartaAKSEL - Rzeszów0 01
2.Antos Adrian
Świerk Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław0 02
3.Popivnych Anton
Mohylna Maria
Gloria
(Ukraina)
Popivnych Anton
Mohylna Maria
Popivnych AntonMohylna MariaGloria
(Ukraina)
3
4.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno6 64
5.Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
PERFECT STYL - Kraków
Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków1 15
6.Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
IMPERIA - Kraków
Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków0 06
7.Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
DANCE COMMUNITY
Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
Kliushnyk IvanBławat WeronikaDANCE COMMUNITY3 37

 

BLOK 4

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pawlak Leon
Tryka Hanna
ZAMEK - Lublin
Pawlak Leon
Tryka Hanna
Pawlak LeonTryka HannaZAMEK - Lublin1
2.Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK - Lublin2
3.Ivashuta Hlieb
Mohulna Solomia
Gloria
(Ukraina)
Ivashuta Hlieb
Mohulna Solomia
Ivashuta HliebMohulna SolomiaGloria
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open ST Międzynarodowy 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków0 01
2.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 02
3.Gubała Adam
Peliukh Solomiia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gubała Adam
Peliukh Solomiia
Gubała AdamPeliukh SolomiiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 43
4.Janowiak Karol
Velgus Vladyslava
PM - Lubin
Janowiak Karol
Velgus Vladyslava
Janowiak KarolVelgus VladyslavaPM - Lubin4 44
5.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 15

12-13 (Junior 1) Open LA Międzynarodowy 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 01
2.Augustyniak Krystian
Szumańska Zuzanna Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Augustyniak Krystian
Szumańska Zuzanna Maria
Augustyniak KrystianSzumańska Zuzanna MariaPOLISH CLUB - Warszawa2 22
3.Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
IDEA - Kraków
Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
Batóg OliwierStopczyńska AnnaIDEA - Kraków0 03
4.Gubała Adam
Peliukh Solomiia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gubała Adam
Peliukh Solomiia
Gubała AdamPeliukh SolomiiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 44
5.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław7 75
6.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków0 06
7.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 27

14-15 (Junior 2) Open ST Międzynarodowy 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Banasiak Jakub
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Stefan Antonina
Banasiak JakubStefan Antonina4STEP - Siechnice9 92
3.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków4 43
4.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra2 24
5.Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
Popielewicz SzymonPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska

14-15 (Junior 2) Open LA Międzynarodowy 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik0 01
2.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES - Jaworzno5 53
4.Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
DANCE COMMUNITY
Dubohrii Dmytro
Leszczyńska Nina
Dubohrii DmytroLeszczyńska NinaDANCE COMMUNITY5 54
5.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra2 25
6.Banasiak Jakub
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Stefan Antonina
Banasiak JakubStefan Antonina4STEP - Siechnice9 96
7.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków5 57
8.Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
Popielewicz SzymonPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska

16-18 (Młodzież) Open ST Międzynarodowy 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów0 01
2.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 02
3.Sabat Antoni
Prochownik Kaja
IMPERIA - Kraków
Sabat Antoni
Prochownik Kaja
Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA - Kraków0 03
4.Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
PM - Lubin
Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin0 04
5.Pieklak Paweł
Filipek Anna
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Filipek Anna
Pieklak PawełFilipek AnnaZAMEK - Lublin2 25
6.Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA - Wrocław0 06

16-18 (Młodzież) Open LA Międzynarodowy 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
DANCE PROJECT- Wrocław
Sokołowski Dawid
Skóra Martyna
Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław0 01
2.Piskun Oleksander
Koval Mariia
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Piskun Oleksander
Koval Mariia
Piskun OleksanderKoval MariiaCLASSIC DANCESPORT Warszawa1 12
3.Sabat Antoni
Prochownik Kaja
IMPERIA - Kraków
Sabat Antoni
Prochownik Kaja
Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA - Kraków0 03
4.Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Brodacka Nikola
Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA - Wrocław0 04
5.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław0 05
6.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno6 66
7.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm1 17
8.Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
PM - Lubin
Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin0 08
9.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław2 29
10.Goch Łukasz
Milewska Anna
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Milewska Anna
Goch ŁukaszMilewska AnnaM-TEAM - Kraków0 010
11.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 011
12.Baranov Taras
Filimonova Daria
DANCE COMMUNITY
Baranov Taras
Filimonova Daria
Baranov TarasFilimonova DariaDANCE COMMUNITY0 012

19+ (Powyżej 18) Open ST Międzynarodowy 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śledź Karol
Szymczak Natalia
DUET - Warszawa
Śledź Karol
Szymczak Natalia
Śledź KarolSzymczak NataliaDUET - Warszawa0 01
2.Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 22
3.Gembara Oskar
Matecki Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Matecki Alicja
Gembara OskarMatecki AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Buczyński Hubert
Butko Viana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Buczyński Hubert
Butko Viana
Buczyński HubertButko VianaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 04
5.Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
Khersonskyy FedorKrynicka WiktoriaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 05
6.Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06
7.Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
FALA SOPOT
Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA SOPOT0 07
8.Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
Łyda KonradSztukowska PaulinaIMPET TEAM WARSZAWA0 08
9.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków
10.Urbański Paweł
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Urbański Paweł
Guzik Magdalena
Urbański PawełGuzik MagdalenaIDEA - Kraków

19+ (Powyżej 18) Open LA Międzynarodowy 27

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ahvanian Serhii
Mazhova Daria
DUET - Warszawa
Ahvanian Serhii
Mazhova Daria
Ahvanian SerhiiMazhova DariaDUET - Warszawa0 01
2.Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA - Wrocław0 02
3.Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
4.Martsynyuk Oleksandr
Syta Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Martsynyuk Oleksandr
Syta Daria
Martsynyuk OleksandrSyta DariaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 05
6.Szymczak Kamil
Pszczoła Natalia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczak Kamil
Pszczoła Natalia
Szymczak KamilPszczoła NataliaPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
Ujczak PawełBudzińska MałgorzataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 07
8.Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Niedobova Katarzyna
Barakowski MichałNiedobova KatarzynaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 08
9.Wójcik Christof
Iskra Joanna
IGLICA - Wrocław
Wójcik Christof
Iskra Joanna
Wójcik ChristofIskra JoannaIGLICA - Wrocław0 09
10.Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 010
11.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 010
12.Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 012
13.Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 013
14.Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
IGLICA - Wrocław
Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleIGLICA - Wrocław0 014
15.Mazur Jakub
Gryczka Marta
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Gryczka Marta
Mazur JakubGryczka MartaAKSEL - Rzeszów0 014
16.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa0 016
17.Nazaruk Michał
Sepioło Adrianna
M-TEAM - Kraków
Nazaruk Michał
Sepioło Adrianna
Nazaruk MichałSepioło AdriannaM-TEAM - Kraków0 017
18.Uller Mateusz
Woźny Milena
POLISH CLUB - Warszawa
Uller Mateusz
Woźny Milena
Uller MateuszWoźny MilenaPOLISH CLUB - Warszawa5 518
19.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 019
20.Duraj Maksymilian
Morawska Nicole
PERFECT STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Morawska Nicole
Duraj MaksymilianMorawska NicolePERFECT STYL - Kraków0 019
21.Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
FALA SOPOT
Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA SOPOT0 021
22.Kruczała Michał
Chwastowska Joanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kruczała Michał
Chwastowska Joanna
Kruczała MichałChwastowska JoannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków10 1022
23.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków7 723
24.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 724
25.Danak Marcin
Noworolska Marcela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Danak Marcin
Noworolska Marcela
Danak MarcinNoworolska MarcelaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 325
26.Kmita Sebastian
Kozub-Olek Anna
ELITA - Kraków
Kmita Sebastian
Kozub-Olek Anna
Kmita SebastianKozub-Olek AnnaELITA - Kraków0 025
27.Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
PERFECT STYL - Kraków
Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków1 127