CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama Korty

2022-07-02 Bochnia, Pactum


Plik z wynikami

UWAGA

blok 1

https://youtu.be/tG0DZkXwPhg

blok 2

https://youtu.be/_wEMQSnqzzU

blok 3

https://youtu.be/LiUGUHcimdI

blok 4

https://youtu.be/3EJFOubOs8s

BLOK 1, rejestracja 7:30 – 8:30, próba parkietu 8:30 - 8:55, start: 9:00

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Papara Anna
EVOLUTION - Kraków
Papara AnnaPapara AnnaEVOLUTION - Kraków8 (+2)281
2.Pravylo Milana
Gloria
(Ukraina)
Pravylo MilanaPravylo MilanaGloria
(Ukraina)
1
3.Ved Vladislava
Gloria
(Ukraina)
Ved VladislavaVed VladislavaGloria
(Ukraina)
1
4.Bugay Evangelina
Gloria
(Ukraina)
Bugay EvangelinaBugay EvangelinaGloria
(Ukraina)
2
5.Nowicka Weronika
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Nowicka WeronikaNowicka WeronikaDIAMENT - Radzyń Podlaski1 (+1)112
6.Łobacz Róża
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Łobacz RóżaŁobacz RóżaDIAMENT - Radzyń Podlaski1 (+1)112
7.Kuharuk Marta
Dancer Dance Studio
(Ukraina)
Kuharuk MartaKuharuk MartaDancer Dance Studio
(Ukraina)

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siroshtan Alisa
IGLICA - Wrocław
Siroshtan AlisaSiroshtan AlisaIGLICA - Wrocław12 Siroshtan Alisa - F (+2)212Siroshtan Alisa - F1
2.Matla Lena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Matla LenaMatla LenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.10 (+1)1102

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuharuk Marta
Dancer Dance Studio
(Ukraina)
Kuharuk MartaKuharuk MartaDancer Dance Studio
(Ukraina)
1
2.Zych Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Zych MilenaZych MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+1)142
3.Rogowska Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rogowska AmeliaRogowska AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 23

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lutsenko Viktoriia
Gloria
(Ukraina)
Lutsenko ViktoriiaLutsenko ViktoriiaGloria
(Ukraina)
1
2.Tarasenko Vladyslav
Gloria
(Ukraina)
Tarasenko VladyslavTarasenko VladyslavGloria
(Ukraina)
1
3.Pieszczyk Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pieszczyk AmeliaPieszczyk AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec12 Pieszczyk Amelia - G (+1)112Pieszczyk Amelia - G2
4.Vorobei Anastasiia
Gloria
(Ukraina)
Vorobei AnastasiiaVorobei AnastasiiaGloria
(Ukraina)

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guk Anzhelika
A.V. Dance System
Guk AnzhelikaGuk AnzhelikaA.V. Dance System4 (+2)241
2.Papara Weronika
EVOLUTION - Kraków
Papara WeronikaPapara WeronikaEVOLUTION - Kraków4 (+2)242
3.Łukaski Mikołaj
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Łukaski MikołajŁukaski MikołajRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.8 (+1)183
4.Fedorenko Karina
Dancer Dance Studio
(Ukraina)
Fedorenko KarinaFedorenko KarinaDancer Dance Studio
(Ukraina)
5.Gvozdyk Polina
Platinum
(Ukraina)
Gvozdyk PolinaGvozdyk PolinaPlatinum
(Ukraina)
6.Lishchuk Victoria
Dancer Dance Studio
(Ukraina)
Lishchuk VictoriaLishchuk VictoriaDancer Dance Studio
(Ukraina)
7.Satsyuk Solomiya
Dancer Dance Studio
(Ukraina)
Satsyuk SolomiyaSatsyuk SolomiyaDancer Dance Studio
(Ukraina)
8.Vorobei Anastasiia
Gloria
(Ukraina)
Vorobei AnastasiiaVorobei AnastasiiaGloria
(Ukraina)

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fedorenko Karina
Dancer Dance Studio
(Ukraina)
Fedorenko KarinaFedorenko KarinaDancer Dance Studio
(Ukraina)
1
2.Satsyuk Solomiya
Dancer Dance Studio
(Ukraina)
Satsyuk SolomiyaSatsyuk SolomiyaDancer Dance Studio
(Ukraina)
2
3.Gvozdyk Polina
Platinum
(Ukraina)
Gvozdyk PolinaGvozdyk PolinaPlatinum
(Ukraina)
3
4.Lishchuk Victoria
Dancer Dance Studio
(Ukraina)
Lishchuk VictoriaLishchuk VictoriaDancer Dance Studio
(Ukraina)
4
5.Piątek Filip
Akademia Tańca - Kielce
Piątek FilipPiątek FilipAkademia Tańca - Kielce5 Piątek Filip - E (+1)15Piątek Filip - E6
6.Kaszuba Kamila
ST Iluzja Trzebinia
Kaszuba KamilaKaszuba KamilaST Iluzja Trzebinia1 (+1)117

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Konarska MagdalenaKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań7 Konarska Magdalena - D (+1)17Konarska Magdalena - D1
2.Moroz Arsenii
Gloria
(Ukraina)
Moroz ArseniiMoroz ArseniiGloria
(Ukraina)
2
3.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.7 Półtorak Łucja - D (+1)17Półtorak Łucja - D3
4.Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Bukowska MalwinaBukowska MalwinaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 64
5.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin0 05

 

BLOK 2, rejestracja 10:30 – 11:30, próba parkietu 11:30 – 11:55, start: 12:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antoniuk Tymofiy
Olehnovych Daryna
Platinum
(Ukraina)
Antoniuk Tymofiy
Olehnovych Daryna
Antoniuk TymofiyOlehnovych DarynaPlatinum
(Ukraina)
1
2.Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
SKT Regis Bochnia
Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
Dziedzic FranciszekStokłosa EmiliaSKT Regis Bochnia4 (+2)241
3.Naleziński Szymon
Nalezińska Natalia
STARDANCE - Kraków
Naleziński Szymon
Nalezińska Natalia
Naleziński SzymonNalezińska NataliaSTARDANCE - Kraków Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
4.Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
SKT Regis Bochnia
Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
Cepak TymoteuszMorońska LenaSKT Regis Bochnia4 (+1)142
5.Gauden Szymon
Satała Daria Natasza
SKT Regis Bochnia
Gauden Szymon
Satała Daria Natasza
Gauden SzymonSatała Daria NataszaSKT Regis Bochnia1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ivashuta Gleb
Mohylna Solomiia
Gloria
(Ukraina)
Ivashuta Gleb
Mohylna Solomiia
Ivashuta GlebMohylna SolomiiaGloria
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
ELIDA - Mielec
Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA - Mielec7 (+2)272
2.Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
SKT Regis Bochnia
Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis Bochnia9 (+1)193
3.Warzecha Maksymilian
Morąg Milena
SzT eMiKa - Tarnów
Warzecha Maksymilian
Morąg Milena
Warzecha MaksymilianMorąg MilenaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)133
4.Herasymenko Bohdan
Fialkovska Mariia
Gloria
(Ukraina)
Herasymenko Bohdan
Fialkovska Mariia
Herasymenko BohdanFialkovska MariiaGloria
(Ukraina)

12-15 (12 - 15) Open ST Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fedorenko Karina
Dancer Dance Studio
(Ukraina)
Fedorenko KarinaFedorenko KarinaDancer Dance Studio
(Ukraina)
2.Lishchuk Victoria
Dancer Dance Studio
(Ukraina)
Lishchuk VictoriaLishchuk VictoriaDancer Dance Studio
(Ukraina)
3.Moroz Arsenii
Gloria
(Ukraina)
Moroz ArseniiMoroz ArseniiGloria
(Ukraina)

12-15 (12 - 15) Open LA Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fedorenko Karina
Dancer Dance Studio
(Ukraina)
Fedorenko KarinaFedorenko KarinaDancer Dance Studio
(Ukraina)
2.Lishchuk Victoria
Dancer Dance Studio
(Ukraina)
Lishchuk VictoriaLishchuk VictoriaDancer Dance Studio
(Ukraina)
3.Moroz Arsenii
Gloria
(Ukraina)
Moroz ArseniiMoroz ArseniiGloria
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzesło Wiktoria
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło WiktoriaGrzesło WiktoriaEMOTION Dance Academy Oświęcim5 Grzesło Wiktoria - E (+1)15Grzesło Wiktoria - E1
2.Grzesło Patrycja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło PatrycjaGrzesło PatrycjaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 (+1)112
3.Horokh Yehor
Gloria
(Ukraina)
Horokh YehorHorokh YehorGloria
(Ukraina)
3
4.Chmielarz Izabela
SKT Regis Bochnia
Chmielarz IzabelaChmielarz IzabelaSKT Regis Bochnia0 04

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzesło Patrycja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło PatrycjaGrzesło PatrycjaEMOTION Dance Academy Oświęcim5 Grzesło Patrycja - E (+1)15Grzesło Patrycja - E1
2.Grzesło Wiktoria
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło WiktoriaGrzesło WiktoriaEMOTION Dance Academy Oświęcim4 42
3.Chmielarz Izabela
SKT Regis Bochnia
Chmielarz IzabelaChmielarz IzabelaSKT Regis Bochnia0 03

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Łopata AleksandraŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków3 (+1)131
2.Niewczas Oliwia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Niewczas OliwiaNiewczas OliwiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+1)142
3.Łobacz Paulina
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Łobacz PaulinaŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski0 03
4.Horokh Yehor
Gloria
(Ukraina)
Horokh YehorHorokh YehorGloria
(Ukraina)
4

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Łopata AleksandraŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków5 (+1)151
2.Łobacz Paulina
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Łobacz PaulinaŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski0 02
3.Niewczas Oliwia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Niewczas OliwiaNiewczas OliwiaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 03

 

BLOK 3, rejestracja 13:00 – 14:00, próba parkietu 14:10 – 14:25, start: 14:30

25-29 (Pre-Senior) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szela Szymon
Wania Aleksandra
SENSO - Rzeszów
Szela Szymon
Wania Aleksandra
Szela SzymonWania AleksandraSENSO - Rzeszów1 (+1)111
2.Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
Kokosz PiotrKochman KlaudiaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA4 42

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin3 (+1)131
2.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW1 13
4.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków0 04
5.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA5 55

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus5 (+1)151
2.Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
ST Iluzja Trzebinia
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia4 (+1)142
3.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
SEMPRE - Kraków
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE - Kraków0 03
4.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość2 24

30+ (Senior 1) A ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków3 (+1)131
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław6 62
3.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus5 53

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno4 (+1)141
2.Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
JUMP - Janów Lubelski
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
Myszak SławomirZawojska-Sobaszek MarzenaJUMP - Janów Lubelski4 (+1)142
3.Pietruk Łukasz
Pietruk Roma
CREATIVE DANCE - Warszawa
Pietruk Łukasz
Pietruk Roma
Pietruk ŁukaszPietruk RomaCREATIVE DANCE - Warszawa1 13
4.Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
POLISH CLUB - Warszawa
Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
Ziółkowski PrzemysławZiółkowska DorotaPOLISH CLUB - Warszawa1 14

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk PawełWilk AdrianaRYTM - Chełm1 (+1)111
2.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin4 (+1)142
3.Galas Janusz
Laskowska Gabriela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Galas Janusz
Laskowska Gabriela
Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)123
4.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów5 (+1)154
5.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW2 (+1)125
6.Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK - Gliwice3 (+1)136
7.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno4 47
8.Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
Cechowicz RadosławCechowicz MartaMAGIC-DANCE - Lublin2 28
9.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków0 09
10.Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW1 110
11.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA5 511
12.Reguła Janusz
Reguła Dorota
Studio Tańca ARS Działdowo
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła JanuszReguła DorotaStudio Tańca ARS Działdowo0 012

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
JEDYNKA - Łódź
Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
Stawiński JanPawelczyk MagdalenaJEDYNKA - Łódź6 (+1)161
2.Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE - Kraków1 (+1)112
3.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość2 (+1)123
4.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice6 64
5.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
SEMPRE - Kraków
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE - Kraków0 05
6.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 36
7.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań0 07

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
JEDYNKA - Łódź
Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
Stawiński JanPawelczyk MagdalenaJEDYNKA - Łódź7 (+1)171
2.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 62

40+ (Senior 2) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź1
2.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
SEMPRE - Kraków
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE - Kraków2

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
SENSO - Rzeszów
Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
Zbrocki KonradZbrocka MagdalenaSENSO - Rzeszów3 (+1)131
2.Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica3 (+1)132
3.Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
POLISH CLUB - Warszawa
Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
Ziółkowski PrzemysławZiółkowska DorotaPOLISH CLUB - Warszawa1 13
4.Adamczyk Bogusław
Gąsior Anna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Adamczyk Bogusław
Gąsior Anna
Adamczyk BogusławGąsior AnnaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 04
5.Paruzel Mirosław
Bąkowska Bożena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Paruzel Mirosław
Bąkowska Bożena
Paruzel MirosławBąkowska BożenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk PawełWilk AdrianaRYTM - Chełm2 (+1)121
2.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław3 (+1)132
3.Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
Cechowicz RadosławCechowicz MartaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+1)123
4.Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW2 (+1)124
5.Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica3 35
6.Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 06
7.Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW1 17
8.Reguła Janusz
Reguła Dorota
Studio Tańca ARS Działdowo
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła JanuszReguła DorotaStudio Tańca ARS Działdowo0 08

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice6 (+1)161
2.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów0 02
3.Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK - Kielce1 13

50+ (Senior 3) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czylok Mariusz
Czylok Alicja
ST IMPRESJA Kęty
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
Czylok MariuszCzylok AlicjaST IMPRESJA Kęty1 (+1)111
2.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość2 (+1)122
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 03
4.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków0 04

50+ (Senior 3) A ST PREMIUM 0

50+ (Senior 3) Open ST 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź1
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław2
3.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość3
4.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA - Kraków4

 

BLOK 4, rejestracja 17:00 – 18:00, próba parkietu 18:10 – 18:25, start: 18:30

25-29 (Pre-Senior) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szela Szymon
Wania Aleksandra
SENSO - Rzeszów
Szela Szymon
Wania Aleksandra
Szela SzymonWania AleksandraSENSO - Rzeszów4 (+1)141
2.Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
Piekarz MaciejPiekarz NataliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 42

25-29 (Pre-Senior) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
TOP - ART - Lublin
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
Szpyt RafałBień-Szpyt EwaTOP - ART - Lublin1 (+1)111
2.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus0 02

25-29 (Pre-Senior) A LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
TOP - ART - Lublin
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
Szpyt RafałBień-Szpyt EwaTOP - ART - Lublin2 (+1)121
2.Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC - Warszawa3 32

25-29 (Pre-Senior) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
PERFECT STYL - Kraków
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków1
2.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk2
3.Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
TOP - ART - Lublin
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
Szpyt RafałBień-Szpyt EwaTOP - ART - Lublin3
4.Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC - Warszawa4

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków4 (+1)141
2.Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
JUMP - Janów Lubelski
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
Myszak SławomirZawojska-Sobaszek MarzenaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)122
3.Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
RS - WARSZAWA
Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
Woźniak AdamWoźniak MałgorzataRS - WARSZAWA1 13
4.Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW3 34
5.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 05

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salamon Jarosław
Banaszkiewicz-Lorenc Monika
Dancebook Warszawa
Salamon Jarosław
Banaszkiewicz-Lorenc Monika
Salamon JarosławBanaszkiewicz-Lorenc MonikaDancebook Warszawa4 (+1)141
2.Grzegorzek Krzysztof
Grzegorzek Monika
SWING Żywiec-Kuków
Grzegorzek Krzysztof
Grzegorzek Monika
Grzegorzek KrzysztofGrzegorzek MonikaSWING Żywiec-Kuków2 (+1)122
3.Dolhalov Serhii
Kurzydem Lucyna
RONDO - Rybnik
Dolhalov Serhii
Kurzydem Lucyna
Dolhalov SerhiiKurzydem LucynaRONDO - Rybnik1 (+1)113
4.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno0 04
5.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin0 05
6.Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
RS - WARSZAWA
Woźniak Adam
Woźniak Małgorzata
Woźniak AdamWoźniak MałgorzataRS - WARSZAWA1 16

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość5 (+1)151
2.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 02
3.Dolhalov Serhii
Kurzydem Lucyna
RONDO - Rybnik
Dolhalov Serhii
Kurzydem Lucyna
Dolhalov SerhiiKurzydem LucynaRONDO - Rybnik1 13

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szendera Julian
Grabska Sylwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szendera Julian
Grabska Sylwia
Szendera JulianGrabska SylwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)121
2.Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
ST Iluzja Trzebinia
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia1 (+1)112
3.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaTOP DANCE STUDIO - Poznań7 73
4.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 04
5.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań0 05

30+ (Senior 1) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków2 (+1)121
2.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus0 02

30+ (Senior 1) A LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC - Warszawa3 (+1)131
2.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków2 22

30+ (Senior 1) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
PERFECT STYL - Kraków
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków1
2.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk2
3.Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC - Warszawa3
4.Szendera Julian
Grabska Sylwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szendera Julian
Grabska Sylwia
Szendera JulianGrabska SylwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała4
5.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań5

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków E (+1)1E1
2.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA E (+1)1E2
3.Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
JUMP - Janów Lubelski
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
Myszak SławomirZawojska-Sobaszek MarzenaJUMP - Janów Lubelski2 23
4.Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW3 34
5.Galas Janusz
Laskowska Gabriela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Galas Janusz
Laskowska Gabriela
Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 15

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salamon Jarosław
Banaszkiewicz-Lorenc Monika
Dancebook Warszawa
Salamon Jarosław
Banaszkiewicz-Lorenc Monika
Salamon JarosławBanaszkiewicz-Lorenc MonikaDancebook Warszawa5 (+1)151
2.Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk PawełWilk AdrianaRYTM - Chełm2 (+1)122
3.Harazin Adam
Harazin Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Harazin Adam
Harazin Aleksandra
Harazin AdamHarazin AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie2 (+1)123
4.Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
GRACJA - Krosno
Strzępek Janusz
Strzępek Dorota
Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA - Krosno0 04
5.Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK - Gliwice2 25
6.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin0 06
7.Reguła Janusz
Reguła Dorota
Studio Tańca ARS Działdowo
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła JanuszReguła DorotaStudio Tańca ARS Działdowo1 17

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość6 (+1)161
2.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów1 12

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaTOP DANCE STUDIO - Poznań7 (+1)171
2.Łakus Grzegorz
Łakus Beata
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Łakus Grzegorz
Łakus Beata
Łakus GrzegorzŁakus BeataST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie5 (+1)152
3.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 23
4.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań0 04

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
SENSO - Rzeszów
Zbrocki Konrad
Zbrocka Magdalena
Zbrocki KonradZbrocka MagdalenaSENSO - Rzeszów E (+1)1E1
2.Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica4 (+1)142
3.Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW0 03
4.Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 04

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk PawełWilk AdrianaRYTM - Chełm1 (+1)111
2.Działowski Jacek
Działowska Maria
SENSO - Rzeszów
Działowski Jacek
Działowska Maria
Działowski JacekDziałowska MariaSENSO - Rzeszów3 (+1)132
3.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław0 03
4.Reguła Janusz
Reguła Dorota
Studio Tańca ARS Działdowo
Reguła Janusz
Reguła Dorota
Reguła JanuszReguła DorotaStudio Tańca ARS Działdowo1 14

50+ (Senior 3) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość1 (+1)111
2.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice2 22
3.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03

50+ (Senior 3) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
2.Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA - Zamość1 12