XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "JAROSŁAW 2022"

2022-06-26 Jarosław, TAKT - Jarosław


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA : w Bloku 1 - dodano kat.do 11 lat klasa F SOLO
w Bloku 2 - dodano 12-15 E SOLO oraz pow.15 E SOLO
w Bloku 2 - dodano 8-9 H

BLOK 1, rejestracja 7:30-8:30, próba parkietu 8:00-8:45, start: 9:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobosz Marcela
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Dobosz MarcelaDobosz MarcelaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+2)221
2.Grabka Maria
SAMBA - Tarnobrzeg
Grabka MariaGrabka MariaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+2)261
3.Jarosz Kornelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Jarosz KorneliaJarosz KorneliaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+2)281
4.Partyka Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka AleksandraPartyka AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl10 (+2)2101
5.Stochmal Nela
KLASA - Tarnów
Stochmal NelaStochmal NelaKLASA - Tarnów9 (+2)291
6.Biały Julia
GRACJA - Krosno
Biały JuliaBiały JuliaGRACJA - Krosno7 (+1)172
7.Hus Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Hus ZuzannaHus ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112
8.Józwa Barbara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Józwa BarbaraJózwa BarbaraGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 16

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cybulska Julia
AKSEL - Rzeszów
Cybulska JuliaCybulska JuliaAKSEL - Rzeszów9 (+2)291
2.Kołodziejczak Lena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kołodziejczak LenaKołodziejczak LenaGOLDEN DANCE - Przemyśl11 (+2)2111
3.Lulek Nikola
SAMBA - Tarnobrzeg
Lulek NikolaLulek NikolaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+2)251
4.Prasoł Zofia
AKSEL - Rzeszów
Prasoł ZofiaPrasoł ZofiaAKSEL - Rzeszów13 Prasoł Zofia - G (+2)213Prasoł Zofia - G1
5.Prendecka Zofia
AKSEL - Rzeszów
Prendecka ZofiaPrendecka ZofiaAKSEL - Rzeszów12 Prendecka Zofia - G (+2)212Prendecka Zofia - G1
6.Stokłosa Bianka
AKSEL - Rzeszów
Stokłosa BiankaStokłosa BiankaAKSEL - Rzeszów11 (+2)2111
7.Słomka Agata
SAMBA - Tarnobrzeg
Słomka AgataSłomka AgataSAMBA - Tarnobrzeg9 (+2)291
8.Łazuka Jowita
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łazuka JowitaŁazuka JowitaGOLDEN DANCE - Przemyśl8 (+2)281
9.Basisty Martyna
TAKT - Jarosław
Basisty MartynaBasisty MartynaTAKT - Jarosław1 (+1)112
10.Ciesiołkiewicz Martyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Ciesiołkiewicz MartynaCiesiołkiewicz MartynaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+1)182
11.Kułacz Laura
SAMBA - Tarnobrzeg
Kułacz LauraKułacz LauraSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)132
12.Major Klaudia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Major KlaudiaMajor KlaudiaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)112
13.Perczyk Oliwia
TAKT - Jarosław
Perczyk OliwiaPerczyk OliwiaTAKT - Jarosław1 (+1)112
14.Witkowska Kinga
TAKT - Jarosław
Witkowska KingaWitkowska KingaTAKT - Jarosław1 (+1)112
15.Żarów Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Żarów GabrielaŻarów GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)162
16.Sidor Amelia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Sidor AmeliaSidor AmeliaGOLDEN DANCE - Przemyśl-1 (-1)-1-1

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Garboś Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Garboś AleksandraGarboś AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg13 Garboś Aleksandra - G (+2)213Garboś Aleksandra - G1
2.Grata Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Grata OliwiaGrata OliwiaAKSEL - Rzeszów12 Grata Oliwia - G (+2)212Grata Oliwia - G1
3.Grąz Katarzyna Maria
TAKT - Jarosław
Grąz Katarzyna MariaGrąz Katarzyna MariaTAKT - Jarosław2 (+2)221
4.Ziobrowska Maria
TAKT - Jarosław
Ziobrowska MariaZiobrowska MariaTAKT - Jarosław5 (+2)251
5.Ochałek Amelia
TAKT - Jarosław
Ochałek AmeliaOchałek AmeliaTAKT - Jarosław1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karapire Lena
AKSEL - Rzeszów
Karapire LenaKarapire LenaAKSEL - Rzeszów13 Karapire Lena - F (+2)213Karapire Lena - F1
2.Kubas Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Kubas WiktoriaKubas WiktoriaAKSEL - Rzeszów12 Kubas Wiktoria - F (+2)212Kubas Wiktoria - F2
3.Ścipień Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Ścipień KatarzynaŚcipień KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+2)252
4.Guzik Martyna
AKSEL - Rzeszów
Guzik MartynaGuzik MartynaAKSEL - Rzeszów5 (+1)153
5.Potocka Kinga
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Potocka KingaPotocka KingaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)113
6.Wójtowicz Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Wójtowicz AleksandraWójtowicz AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guk Anzhelika
A.V. Dance System
Guk AnzhelikaGuk AnzhelikaA.V. Dance System2 (+2)221
2.Banaś Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Banaś SaraBanaś SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+2)262
3.Zuzula Milena
DANCE POINT - Biała Podlaska
Zuzula MilenaZuzula MilenaDANCE POINT - Biała Podlaska6 (+2)262
4.Dąbkowska Weronika
AKSEL - Rzeszów
Dąbkowska WeronikaDąbkowska WeronikaAKSEL - Rzeszów10 (+1)1103
5.Magoń Julia
AKSEL - Rzeszów
Magoń JuliaMagoń JuliaAKSEL - Rzeszów9 (+1)193
6.Sroczyk Aurelia
AKSEL - Rzeszów
Sroczyk AureliaSroczyk AureliaAKSEL - Rzeszów2 (+1)123

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mróz Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Mróz ZuzannaMróz ZuzannaAKSEL - Rzeszów5 Mróz Zuzanna - E (+1)15Mróz Zuzanna - E1
2.Zakielarz Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zakielarz MariaZakielarz MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)132
3.Walczak Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Walczak MajaWalczak MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 13
4.Charchan Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Charchan MajaCharchan MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 04
5.Janowska Hanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Janowska HannaJanowska HannaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 15

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huk Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Huk KlaudiaHuk KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg5 Huk Klaudia - E (+1)15Huk Klaudia - E1
2.Landa Gabriela
TAKT - Jarosław
Landa GabrielaLanda GabrielaTAKT - Jarosław0 02

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Kot IzabelaKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)111
2.Lenik Michalina
AKSEL - Rzeszów
Lenik MichalinaLenik MichalinaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
3.Szot Anna Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szot Anna MariaSzot Anna MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 Szot Anna Maria - E (+1)15Szot Anna Maria - E3
4.Chłanda Milena
AKSEL - Rzeszów
Chłanda MilenaChłanda MilenaAKSEL - Rzeszów2 (+1)124
5.Kotwis Kalina
AKSEL - Rzeszów
Kotwis KalinaKotwis KalinaAKSEL - Rzeszów1 (+1)115
6.Słomska Marlena
SzT eMiKa - Tarnów
Słomska MarlenaSłomska MarlenaSzT eMiKa - Tarnów0 06
7.Zych Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Zych MilenaZych MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 37
8.Gładysiewicz Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Gładysiewicz JuliaGładysiewicz JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 08
9.Pisarek Lena
AKSEL - Rzeszów
Pisarek LenaPisarek LenaAKSEL - Rzeszów0 09
10.Wojtowicz Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Wojtowicz MartynaWojtowicz MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 09

 

BLOK 2, rejestracja 10:30-11:30, próba parkietu 11:00-11:45, start: 12:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Golisz Jan
Polańska Lena
TAKT - Jarosław
Golisz Jan
Polańska Lena
Golisz JanPolańska LenaTAKT - Jarosław2 (+2)221
2.Olszówka Krystian
Hołysz Olivia
KLASA - Tarnów
Olszówka Krystian
Hołysz Olivia
Olszówka KrystianHołysz OliviaKLASA - Tarnów10 (+2)2101
3.Zakielarz Adam
Klimczuk Kamila
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zakielarz Adam
Klimczuk Kamila
Zakielarz AdamKlimczuk KamilaGOLDEN DANCE - Przemyśl9 (+2)291
4.Kot Aleksander
Walczak Julia
TAKT - Jarosław
Kot Aleksander
Walczak Julia
Kot AleksanderWalczak JuliaTAKT - Jarosław1 (+1)112
5.Kula Aleksander
Szymczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Kula Aleksander
Szymczak Izabela
Kula AleksanderSzymczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg4, 8 (+1)14, 82

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołcz Maksymilian
Fitowska Zofia
AKSEL - Rzeszów
Kołcz Maksymilian
Fitowska Zofia
Kołcz MaksymilianFitowska ZofiaAKSEL - Rzeszów11, 10 (+2)211, 101
2.Mazur Michał
Blok Adrianna Magdalena
TAKT - Jarosław
Mazur Michał
Blok Adrianna Magdalena
Mazur MichałBlok Adrianna MagdalenaTAKT - Jarosław2 (+2)221
3.Tamsaut Dominik
Morawska Julia
TAKT - Jarosław
Tamsaut Dominik
Morawska Julia
Tamsaut DominikMorawska JuliaTAKT - Jarosław2 (+2)221
4.Borzemski Marek
Pater Liliana
SzT eMiKa - Tarnów
Borzemski Marek
Pater Liliana
Borzemski MarekPater LilianaSzT eMiKa - Tarnów G (+1)1G2
5.Makar Maciej
Drak Gabriela
TAKT - Jarosław
Makar Maciej
Drak Gabriela
Makar MaciejDrak GabrielaTAKT - Jarosław1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bik Adam
Wilk Milena
GRACJA - Krosno
Bik Adam
Wilk Milena
Bik AdamWilk MilenaGRACJA - Krosno6 (+2)261
2.Drechny Hubert
Kołodziej Hanna
KLASA - Tarnów
Drechny Hubert
Kołodziej Hanna
Drechny HubertKołodziej HannaKLASA - Tarnów7 (+2)272
3.Żak Radosław
Rębisz Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Żak Radosław
Rębisz Emilia
Żak RadosławRębisz EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galek Jeremiasz
Fudala Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Galek Jeremiasz
Fudala Gabriela
Galek JeremiaszFudala GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+2)281
2.Matusiak Maciej
Krasowska Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Matusiak Maciej
Krasowska Maja
Matusiak MaciejKrasowska MajaSAMBA - Tarnobrzeg F (+2)2F1
3.Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
SAMBA - Tarnobrzeg
Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
Abramczyk SzymonRybczyńska JagodaSAMBA - Tarnobrzeg F (+2)2F2
4.Jaworski Szymon
Tutak Dorota
JUST DANCE - Stalowa Wola
Jaworski Szymon
Tutak Dorota
Jaworski SzymonTutak DorotaJUST DANCE - Stalowa Wola6 (+2)262
5.Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
ELIDA - Mielec
Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA - Mielec5 (+2)252
6.Kędzior Filip
Miras Aleksandra
GALA - Mielec
Kędzior Filip
Miras Aleksandra
Kędzior FilipMiras AleksandraGALA - Mielec9 (+1)193
7.Lampart Dominik
Furgał Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Lampart Dominik
Furgał Aleksandra
Lampart DominikFurgał AleksandraGASIEK - Rzeszów9 (+1)193
8.Myszka Jakub
Giermasińska Alicja
SAMBA - Tarnobrzeg
Myszka Jakub
Giermasińska Alicja
Myszka JakubGiermasińska AlicjaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)123
9.Sokołowski Jakub
Smela Anna
AKSEL - Rzeszów
Sokołowski Jakub
Smela Anna
Sokołowski JakubSmela AnnaAKSEL - Rzeszów F (+1)1F3
10.Szczudło Bartłomiej
Szczudło Roksana
AKSEL - Rzeszów
Szczudło Bartłomiej
Szczudło Roksana
Szczudło BartłomiejSzczudło RoksanaAKSEL - Rzeszów7 (+1)173

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babiarz Jakub
Pic Nikola
TAKT - Jarosław
Babiarz Jakub
Pic Nikola
Babiarz JakubPic NikolaTAKT - Jarosław2 (+2)221
2.Kłak Jakub
Ożga Izabela
TAKT - Jarosław
Kłak Jakub
Ożga Izabela
Kłak JakubOżga IzabelaTAKT - Jarosław G (+2)2G1
3.Misiewicz Oliwier
Mucha Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misiewicz Oliwier
Mucha Julia
Misiewicz OliwierMucha JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl1, 1 (+1)11, 12

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zybińska ZofiaZybińska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 Zybińska Zofia - D (+1)17Zybińska Zofia - D1
2.Koszarska Marika
KICK - Kielce
Koszarska MarikaKoszarska MarikaKICK - Kielce5 (+1)152
3.Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Bukowska MalwinaBukowska MalwinaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 63
4.Kawalec Hanna
MYKA - Zamość
Kawalec HannaKawalec HannaMYKA - Zamość3 34
5.Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Jachyra MarlenaJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg0 05

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Łopata AleksandraŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków2 (+1)121
2.Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Marcinkowska KlaudiaMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Huk Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Huk KlaudiaHuk KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg0 03
4.Komorek Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Komorek AleksandraKomorek AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl0 04
5.Chołody Marta
RYTM - Chełm
Chołody MartaChołody MartaRYTM - Chełm4 45

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Łopata AleksandraŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków4 (+1)141
2.Chołody Marta
RYTM - Chełm
Chołody MartaChołody MartaRYTM - Chełm7 Chołody Marta - D (+1)17Chołody Marta - D2
3.Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Marcinkowska KlaudiaMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 03
4.Komorek Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Komorek AleksandraKomorek AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl0 04

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banak Patrycja
Napieracz Antoni
GASIEK - Rzeszów
Banak Patrycja
Napieracz Antoni
Banak PatrycjaNapieracz AntoniGASIEK - Rzeszów7, 12 Napieracz Antoni - G (+2)27, 12Napieracz Antoni - G1
2.Turczyn Tomasz
Wołoszyn Amelia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Turczyn Tomasz
Wołoszyn Amelia
Turczyn TomaszWołoszyn AmeliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2, 2 (+2)22, 21
3.Dzik Leon
Rohan-Dukiet Marlena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Dzik Leon
Rohan-Dukiet Marlena
Dzik LeonRohan-Dukiet MarlenaGOLDEN DANCE - Przemyśl1, 1 (+1)11, 12
4.Wnorowski Michał
Mucha Lena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Wnorowski Michał
Mucha Lena
Wnorowski MichałMucha LenaGOLDEN DANCE - Przemyśl1, 1 (+1)11, 12
5.Urban Kacper
Gudyka Liliana
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Urban Kacper
Gudyka Liliana
Urban KacperGudyka LilianaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (-1)-12

 

BLOK 3, rejestracja 14:00 - 15:00, próba parkietu 14:30-15:15, start: 15:30

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów4 (+1)141
2.NARTYMAU Mikhail
Kalina Mazur
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Kalina Mazur
NARTYMAU MikhailKalina MazurPERFECT DANCE - Kraków E (+1)1E2
3.Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E3
4.Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA - Zamość4 (+1)144
5.Kiwak Kacper
Galus Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kiwak Kacper
Galus Julia
Kiwak KacperGalus JuliaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)145
6.Hałka Emanuel
Sech Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Hałka Emanuel
Sech Gabriela
Hałka EmanuelSech GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg2 26
7.Tomczyk Mateusz
Walska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg0 07
8.Lupa Jan
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Lupa Jan
Tracz Gabriela
Lupa JanTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów0 08
9.Świerczek Jan
Kędziora Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Świerczek Jan
Kędziora Martyna
Świerczek JanKędziora MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 08
10.Kordek Michał
Zybińska Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kordek Michał
Zybińska Zuzanna
Kordek MichałZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 010

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Broda Kacper
Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
Broda Kacper
Rudnicka Inga
Broda KacperRudnicka IngaPOLISH CLUB - Warszawa D (+1)1D1
2.Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
TAKT - Chełm
Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
Jamróz FranciszekJamróz AleksandraTAKT - Chełm6 62
3.Babiak Miłosz
Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Miłosz
Głuszko Maria
Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 03

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 16:15 – 17:00, próba parkietu 16:45 – 17:15, start: 17:30

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłósek Filip
Rak Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Kłósek Filip
Rak Wiktoria
Kłósek FilipRak WiktoriaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E1
2.Jagielski Igor
Łyś Zofia
MYKA - Zamość
Jagielski Igor
Łyś Zofia
Jagielski IgorŁyś ZofiaMYKA - Zamość E (+1)1E2
3.Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
Bajcer MikołajPankiewicz JuliaSAMBA - Tarnobrzeg1 13
4.Potoczny Michał
Dobosz Hanna
TAKT - Jarosław
Potoczny Michał
Dobosz Hanna
Potoczny MichałDobosz HannaTAKT - Jarosław3 34
5.Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 05

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Filip Tomasz
Filip Izabela
AKSEL - Rzeszów
Filip Tomasz
Filip Izabela
Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL - Rzeszów D (+1)1D1
2.Borysov Vladyslav
Buczek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Borysov Vladyslav
Buczek Katarzyna
Borysov VladyslavBuczek KatarzynaAKSEL - Rzeszów4, 4 (+1)14, 42
3.Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg0 03
4.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 04
5.Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 05

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Grzegorz
Zajdel Alicja
IMPERIA - Kraków
Nowak Grzegorz
Zajdel Alicja
Nowak GrzegorzZajdel AlicjaIMPERIA - Kraków E (+1)1E1
2.Wąsala Mateusz
Dzidek Karolina
INFINITY - Kraków
Wąsala Mateusz
Dzidek Karolina
Wąsala MateuszDzidek KarolinaINFINITY - Kraków E (+1)1E2
3.Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
Gomułka JakubMałecka-Poręba AmeliaAXIS - Nowy Sącz4 (+1)143
4.Sikorski Jakub
Pawełek Patrycja
TAKT - Jarosław
Sikorski Jakub
Pawełek Patrycja
Sikorski JakubPawełek PatrycjaTAKT - Jarosław0 04
5.Kowalski Rafał
Żak Dominika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Kowalski Rafał
Żak Dominika
Kowalski RafałŻak DominikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 05
6.Gołąb Bartosz
Kołodziej Jagoda
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Kołodziej Jagoda
Gołąb BartoszKołodziej JagodaTAKT - Jarosław2 26

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław4 (+1)141
2.Nowak Grzegorz
Zajdel Alicja
IMPERIA - Kraków
Nowak Grzegorz
Zajdel Alicja
Nowak GrzegorzZajdel AlicjaIMPERIA - Kraków E (+1)1E2
3.Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
Gomułka JakubMałecka-Poręba AmeliaAXIS - Nowy Sącz E (+1)1E3
4.Gołąb Bartosz
Kołodziej Jagoda
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Kołodziej Jagoda
Gołąb BartoszKołodziej JagodaTAKT - Jarosław4 44
5.Sikorski Jakub
Pawełek Patrycja
TAKT - Jarosław
Sikorski Jakub
Pawełek Patrycja
Sikorski JakubPawełek PatrycjaTAKT - Jarosław2 25
6.Kowalski Rafał
Żak Dominika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Kowalski Rafał
Żak Dominika
Kowalski RafałŻak DominikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 06

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków6 (+1)161
2.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)132
3.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg6 (+1)163
4.Kędzior Sebastian
Bielenda Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Bielenda Gabriela
Kędzior SebastianBielenda GabrielaAKSEL - Rzeszów2 24
5.Konefał Kacper
Olech Emilia
AKSEL - Rzeszów
Konefał Kacper
Olech Emilia
Konefał KacperOlech EmiliaAKSEL - Rzeszów0 05
6.Kłak Karol
Kłak Dagmara
TAKT - Jarosław
Kłak Karol
Kłak Dagmara
Kłak KarolKłak DagmaraTAKT - Jarosław1 16
7.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław0 07

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków D (+1)1D1
2.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków6 (+1)162
3.Grata Bartłomiej
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Kowalska Maja
Grata BartłomiejKowalska MajaAKSEL - Rzeszów D (+1)1D3
4.Kłak Karol
Kłak Dagmara
TAKT - Jarosław
Kłak Karol
Kłak Dagmara
Kłak KarolKłak DagmaraTAKT - Jarosław4 (+1)144
5.Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
Zygmunt BartoszSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów6 65
6.Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Kubek Beniamin
Chmura Aleksandra
Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO - Żabno5 56
7.Kędzior Sebastian
Bielenda Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Bielenda Gabriela
Kędzior SebastianBielenda GabrielaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg0 08
9.Konefał Kacper
Olech Emilia
AKSEL - Rzeszów
Konefał Kacper
Olech Emilia
Konefał KacperOlech EmiliaAKSEL - Rzeszów0 09