OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TANCA TOWARZYSKIEGO „O TORUNSKI PIERNIK”

2022-06-05 Toruń, FAN Toruń


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana programu turnieju.
Odbędzie się jeden blok.
START TURNIEJU 12:00 !!!

BLOK 1, rejestracja 11:15 – 11:45, próba parkietu 11:15 – 11:45, start: 12:00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Iwański Filip
Dembkowska Alicja
SZKOŁA TAŃCA BiT
Iwański Filip
Dembkowska Alicja
Iwański FilipDembkowska AlicjaSZKOŁA TAŃCA BiT2, 2 (+2)22, 21
2.Olszewski Nikodem
Kłosowska Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT
Olszewski Nikodem
Kłosowska Agata
Olszewski NikodemKłosowska AgataSZKOŁA TAŃCA BiT2, 2 (+2)22, 21
3.Skorobogaty Natan
Farańczuk Lena
WIKA - Olsztyn
Skorobogaty Natan
Farańczuk Lena
Skorobogaty NatanFarańczuk LenaWIKA - Olsztyn4 (+2)241
4.Majewski Adam
Obodzińska Martyna
FAN Toruń
Majewski Adam
Obodzińska Martyna
Majewski AdamObodzińska MartynaFAN Toruń1, 3 (+1)11, 32
5.Tołoczko Stanisław
Piecewicz Pola
FAN Toruń
Tołoczko Stanisław
Piecewicz Pola
Tołoczko StanisławPiecewicz PolaFAN Toruń1, 1 (+1)11, 12
6.Krongauz Bartosz
Orzoł Maja
WIKA - Olsztyn
Krongauz Bartosz
Orzoł Maja
Krongauz BartoszOrzoł MajaWIKA - Olsztyn8, 8 (-1)-18, 8

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blank Franciszek
Jaskulska Alicja
SZKOŁA TAŃCA BiT
Blank Franciszek
Jaskulska Alicja
Blank FranciszekJaskulska AlicjaSZKOŁA TAŃCA BiT2, 2 (+2)22, 21
2.Blank Maksymilian
Baniecka Milena
SZKOŁA TAŃCA BiT
Blank Maksymilian
Baniecka Milena
Blank MaksymilianBaniecka MilenaSZKOŁA TAŃCA BiT4, 4 (+2)24, 41
3.Łowicki Karol
Neubauer Liwia
SZKOŁA TAŃCA BiT
Łowicki Karol
Neubauer Liwia
Łowicki KarolNeubauer LiwiaSZKOŁA TAŃCA BiT4, 4 (+2)24, 41
4.Piątek Remigiusz
Szopa Hanna
FAN Toruń
Piątek Remigiusz
Szopa Hanna
Piątek RemigiuszSzopa HannaFAN Toruń2, 1 (+1)12, 12
5.Zaranek Mateusz
Maruszak Barbara
FAN Toruń
Zaranek Mateusz
Maruszak Barbara
Zaranek MateuszMaruszak BarbaraFAN Toruń2, 2 (+1)12, 22

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
SZKOŁA TAŃCA BiT
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
Szczypiński Jakub MikołajKłosowska ZuzannaSZKOŁA TAŃCA BiT8, 8 (+2)28, 81
2.Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
SZKOŁA TAŃCA BiT
Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
Piotrowski AlanMikołajczak HannaSZKOŁA TAŃCA BiT5, 5 (+2)25, 52
3.Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
SZKOŁA TAŃCA BiT
Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
Iwański MateuszPrzyjacielska ZofiaSZKOŁA TAŃCA BiT6, 6 (+1)16, 63

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasprzycka Zofia
FAN Toruń
Kasprzycka ZofiaKasprzycka ZofiaFAN Toruń2 (+2)221
2.Klamka Nadia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Klamka NadiaKlamka NadiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.10 (+2)2101
3.Obodzińska Martyna
FAN Toruń
Obodzińska MartynaObodzińska MartynaFAN Toruń2 (+2)221
4.Włodarczyk Lena
FAN Toruń
Włodarczyk LenaWłodarczyk LenaFAN Toruń2 (+2)221
5.Piecewicz Pola
FAN Toruń
Piecewicz PolaPiecewicz PolaFAN Toruń2 (+1)122
6.Twardowska Maria
FAN Toruń
Twardowska MariaTwardowska MariaFAN Toruń1 (+1)112
7.Wróblewska Maja
FAN Toruń
Wróblewska MajaWróblewska MajaFAN Toruń1 (+1)112

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żuchowski Adam
Szymańska Marta
FAN Toruń
Żuchowski Adam
Szymańska Marta
Żuchowski AdamSzymańska MartaFAN Toruń4 (+2)241
2.Borowski Wojciech
Borowska Paulina
FAN Toruń
Borowski Wojciech
Borowska Paulina
Borowski WojciechBorowska PaulinaFAN Toruń2, 2 (+1)12, 22

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznan
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznan2 (+1)121
2.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaTOP DANCE STUDIO - Poznań7 (+1)172
3.Jasiński Michał
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Michał
Pietraszuk Hanna
Jasiński MichałPietraszuk HannaASTRA - Szczecin5 (+1)153
4.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznan
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznan2 24
5.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań0 05
6.Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT2 26

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań1 (+1)111
2.Jasiński Michał
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Michał
Pietraszuk Hanna
Jasiński MichałPietraszuk HannaASTRA - Szczecin C (+1)1C2
3.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin C (+1)1C3
4.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznan
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznan2 24
5.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznan
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznan0 05
6.Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT2 26

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin8 (+1)181
2.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznan
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznan1 12

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań B (+1)1B1
2.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznan
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznan7 72
3.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaTOP DANCE STUDIO - Poznań1 13

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalczyk Milena
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Michalczyk MilenaMichalczyk MilenaRM DANCE - KIEŁCZÓW1 (+1)111
2.Ryks Magdalena
DANCE IMPERIUM - Poznań
Ryks MagdalenaRyks MagdalenaDANCE IMPERIUM - Poznań2 22