OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TANCA TOWARZYSKIEGO „O TORUNSKI PIERNIK”

2022-06-05 Toruń, FAN - Toruń


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

UWAGA

Kategoria 12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance przeniesiona do BLOKU 2.
Kategoria 16+ (Powyżej 15) E Solo Dance dodana do BLOKU 3.

BLOK 1, rejestracja 9:15 – 9:45, próba parkietu 9:15 – 9:45, start: 10:00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Iwański Filip
Dembkowska Alicja
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Iwański Filip
Dembkowska Alicja
Iwański FilipDembkowska AlicjaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
2.Olszewski Nikodem
Kłosowska Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Olszewski Nikodem
Kłosowska Agata
Olszewski NikodemKłosowska AgataSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blank Franciszek
Jaskulska Alicja
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Blank Franciszek
Jaskulska Alicja
Blank FranciszekJaskulska AlicjaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
2.Blank Maksymilian
Baniecka Milena
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Blank Maksymilian
Baniecka Milena
Blank MaksymilianBaniecka MilenaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
3.Piątek Remigiusz
Szopa Hanna
FAN - Toruń
Piątek Remigiusz
Szopa Hanna
Piątek RemigiuszSzopa HannaFAN - Toruń
4.Zaranek Mateusz
Maruszak Barbara
FAN - Toruń
Zaranek Mateusz
Maruszak Barbara
Zaranek MateuszMaruszak BarbaraFAN - Toruń
5.Łowicki Karol
Neubauer Liwia
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Łowicki Karol
Neubauer Liwia
Łowicki KarolNeubauer LiwiaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
Iwański MateuszPrzyjacielska ZofiaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
2.Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
Piotrowski AlanMikołajczak HannaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
3.Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
Szczypiński Jakub MikołajKłosowska ZuzannaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 12:30 – 13:00, próba parkietu 12:30 – 13:00, start: 13:30

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowski Wojciech
Borowska Paulina
FAN - Toruń
Borowski Wojciech
Borowska Paulina
Borowski WojciechBorowska PaulinaFAN - Toruń
2.Żuchowski Adam
Szymańska Marta
FAN - Toruń
Żuchowski Adam
Szymańska Marta
Żuchowski AdamSzymańska MartaFAN - Toruń

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasza Amelia
WIKA - Olsztyn
Kasza AmeliaKasza AmeliaWIKA - Olsztyn

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 15:30 – 16:00, próba parkietu 15:30 – 16:00, start: 16:30

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malinowski Krzysztof
Jaworska Klaudia
FAN - Toruń
Malinowski Krzysztof
Jaworska Klaudia
Malinowski KrzysztofJaworska KlaudiaFAN - Toruń

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malinowski Krzysztof
Jaworska Klaudia
FAN - Toruń
Malinowski Krzysztof
Jaworska Klaudia
Malinowski KrzysztofJaworska KlaudiaFAN - Toruń

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalczyk Milena
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Michalczyk MilenaMichalczyk MilenaRM DANCE - KIEŁCZÓW

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalczyk Milena
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Michalczyk MilenaMichalczyk MilenaRM DANCE - KIEŁCZÓW