Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT

2022-10-01 Błonie, Zarząd Okręgu Mazowieckiego PTT


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga zmiana w godzinach rozpoczęcie 2 i 3 bloku

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:30, próba parkietu 8:00-8:45, start: 9:00

Turniej na dwóch parkietach


8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Rosłoniec Mateusz
Zawada Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY
Rosłoniec Mateusz
Zawada Zuzanna
Rosłoniec MateuszZawada ZuzannaUKS KORDASZEWSCY
2.Lesiak Tymon
Jakubowska Natalia
DCS BRWINÓW
Lesiak Tymon
Jakubowska Natalia
Lesiak TymonJakubowska NataliaDCS BRWINÓW

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Szeląg Piotr
Perzyna Marta
DCS BRWINÓW
Szeląg Piotr
Perzyna Marta
Szeląg PiotrPerzyna MartaDCS BRWINÓW
2.Maksiewicz Konrad
Raźna Zuzanna
START - Płońsk
Maksiewicz Konrad
Raźna Zuzanna
Maksiewicz KonradRaźna ZuzannaSTART - Płońsk
3.Sabalski Przemysław
Kiępczyńska Alicja
START - Płońsk
Sabalski Przemysław
Kiępczyńska Alicja
Sabalski PrzemysławKiępczyńska AlicjaSTART - Płońsk

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kalata Zuzanna
DCS BRWINÓW
Kalata ZuzannaKalata ZuzannaDCS BRWINÓW
2.Petelczyc Dorota
DCS BRWINÓW
Petelczyc DorotaPetelczyc DorotaDCS BRWINÓW

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Borkowska Nina
DCS BRWINÓW
Borkowska NinaBorkowska NinaDCS BRWINÓW

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polianskyi Tymofii
Moskalchuk Veronika
MEGAPOLISDANCE
Polianskyi Tymofii
Moskalchuk Veronika
Polianskyi TymofiiMoskalchuk VeronikaMEGAPOLISDANCE2, 6 (+2)22, 61
2.Skorobogaty Natan
Farańczuk Lena
WIKA - Olsztyn
Skorobogaty Natan
Farańczuk Lena
Skorobogaty NatanFarańczuk LenaWIKA - Olsztyn11 (+1)1112

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rak Diana
MEGAPOLISDANCE
Rak DianaRak DianaMEGAPOLISDANCE

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kisiel Adam
Białek Katarzyna
FAST-STEP Warszawa
Kisiel Adam
Białek Katarzyna
Kisiel AdamBiałek KatarzynaFAST-STEP Warszawa

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Ciesielska Zofia
FAST-STEP Warszawa
Ciesielska ZofiaCiesielska ZofiaFAST-STEP Warszawa
2.Podgóska Patrycja
FAST-STEP Warszawa
Podgóska PatrycjaPodgóska PatrycjaFAST-STEP Warszawa

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Jakubowska Alicja
DCS BRWINÓW
Jakubowska AlicjaJakubowska AlicjaDCS BRWINÓW

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
JAREMI - Pruszków
Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
Barczak KonradWojciechowska WiktoriaJAREMI - Pruszków9 (+2)291
2.Martson Kostiantyn
Diakova Violetta
MEGAPOLISDANCE
Martson Kostiantyn
Diakova Violetta
Martson KostiantynDiakova ViolettaMEGAPOLISDANCE2, 2 (+2)22, 21
3.Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
Kamiński AleksanderKalwat BarbaraJAREMI - Pruszków4 (+2)242
4.Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
Majewski SzymonDrecka ZuzannaDRAGON'S DANCE Warszawa F (+2)2F2
5.Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
Bagiński MichałKuczyńska AnastazjaJAREMI - Pruszków4 (+1)143
6.Gadomski Antoni
Gierkowska Lena
START - Płońsk
Gadomski Antoni
Gierkowska Lena
Gadomski AntoniGierkowska LenaSTART - Płońsk1 (+1)113
7.Zygiel Karol
Pańkowska Julia
START - Płońsk
Zygiel Karol
Pańkowska Julia
Zygiel KarolPańkowska JuliaSTART - Płońsk2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Makowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Makowska WiktoriaMakowska WiktoriaDCS BRWINÓW6 (+2)261
2.Dychała Gabriela
Akademia Tańca - Kielce
Dychała GabrielaDychała GabrielaAkademia Tańca - Kielce4 (+1)142
3.Orlova Veronika
MEGAPOLISDANCE
Orlova VeronikaOrlova VeronikaMEGAPOLISDANCE-1 (-1)-1-1

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pikula Iryna
MEGAPOLISDANCE
Pikula IrynaPikula IrynaMEGAPOLISDANCE9 (+2)291
2.Ulasevych Yaroslava
MEGAPOLISDANCE
Ulasevych YaroslavaUlasevych YaroslavaMEGAPOLISDANCE10 (+2)2102
3.Hnyp Oksana
MEGAPOLISDANCE
Hnyp OksanaHnyp OksanaMEGAPOLISDANCE1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palmowski Antoni
Meler Anna
START - Płońsk
Palmowski Antoni
Meler Anna
Palmowski AntoniMeler AnnaSTART - Płońsk5 (+2)251
2.Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
START - Płońsk
Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
Żakowski KarolPierścińska AlicjaSTART - Płońsk7 (+2)271
3.Shreiber Krzysztof
Molga Nadia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Shreiber Krzysztof
Molga Nadia
Shreiber KrzysztofMolga NadiaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (-1)-16

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siedlecka Nela
TAKT - Chełm
Siedlecka NelaSiedlecka NelaTAKT - Chełm12 Siedlecka Nela - G (+2)212Siedlecka Nela - G1
2.Varchenko Zoriana
MEGAPOLISDANCE
Varchenko ZorianaVarchenko ZorianaMEGAPOLISDANCE2 (+2)221
3.Grabowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Grabowska WiktoriaGrabowska WiktoriaDCS BRWINÓW2 (+1)122
4.Kaczorowska Lena
WIKA - Olsztyn
Kaczorowska LenaKaczorowska LenaWIKA - Olsztyn3 (+1)132

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-11:45, próba parkietu 11:30-12:00, start: 12:00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
WIKA - Olsztyn
Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
Szeliga AntoniStawowczyk WiktoriaWIKA - Olsztyn3 (+1)131
2.Gacek Jakub
Romanowska Matylda
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek Jakub
Romanowska Matylda
Gacek JakubRomanowska MatyldaDRAGON'S DANCE Warszawa3 (+1)132
3.Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska Michalina
WIKA - Olsztyn
Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska Michalina
Tiurmorezow KrzysztofBukowska MichalinaWIKA - Olsztyn0 03
4.Jonak Piotr
Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Jonak Piotr
Palka Oliwia
Jonak PiotrPalka OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 04
5.Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Viva Dance Łódź
Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Ludwiczak StanisławVozniak PolinaViva Dance Łódź0 05

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 (+1)161
2.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa4 42

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
DCS BRWINÓW
Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
Szcześniewski JędrzejSzychowska KingaDCS BRWINÓW

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
MEGAPOLISDANCE
Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
Blyzniuk MaksymMykhailova ValeriaMEGAPOLISDANCE G (+2)2G1
2.Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
START - Płońsk
Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
Kaliszewski KacperPopiołkowska JuliaSTART - Płońsk F (+2)2F2
3.Kostecki Maksymilian
Chmura Kinga
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kostecki Maksymilian
Chmura Kinga
Kostecki MaksymilianChmura KingaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+1)143

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski JakubGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE3 (+1)131
2.Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
DCS BRWINÓW
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
Wojciechowski KacperMikołajczyk NikolaDCS BRWINÓW1 (+1)112
3.Uramowski Marcel
Cieślak Justyna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Uramowski Marcel
Cieślak Justyna
Uramowski MarcelCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 03
4.Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
Jędrasik KacperJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 14
5.Zwierzchowski Alan
Jabłek Maria
DCS BRWINÓW
Zwierzchowski Alan
Jabłek Maria
Zwierzchowski AlanJabłek MariaDCS BRWINÓW0 05

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Rogowska Patrycja
Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART - Płońsk3 (+1)131
2.Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Rosa Aleksandra
Michalski OskarRosa AleksandraDCS BRWINÓW0 02

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW3 (+1)131
2.Karczewski Konrad
Maksiewicz Zofia Ewa
START - Płońsk
Karczewski Konrad
Maksiewicz Zofia Ewa
Karczewski KonradMaksiewicz Zofia EwaSTART - Płońsk0 02
3.Karczewski Kacper
Dalgiewicz Oliwia
START - Płońsk
Karczewski Kacper
Dalgiewicz Oliwia
Karczewski KacperDalgiewicz OliwiaSTART - Płońsk10 103

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Kraska KsaweryZdziebło NataliaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)131
2.Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW5 52
3.Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Gałęza Jagoda
Piątek KrzysztofGałęza JagodaEMOTION - Góra Kalwaria0 03

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymborski Michał
Górecka Natalia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Michał
Górecka Natalia
Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa D (+1)1D1
2.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW2 (+1)122
3.Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
Pospieszyński PawełZałęska MagdalenaSTART - Płońsk4 43
4.Varchenko Arsen
Kozlova Vlada
MEGAPOLISDANCE
Varchenko Arsen
Kozlova Vlada
Varchenko ArsenKozlova VladaMEGAPOLISDANCE1 14
5.Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
DCS BRWINÓW
Szczepanik Piotr
Jabłek Katarzyna
Szczepanik PiotrJabłek KatarzynaDCS BRWINÓW0 05

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Varchenko Arsen
Kozlova Vlada
MEGAPOLISDANCE
Varchenko Arsen
Kozlova Vlada
Varchenko ArsenKozlova VladaMEGAPOLISDANCE2 (+1)121
2.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW1 (+1)112
3.Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Załęska Magdalena
Pospieszyński PawełZałęska MagdalenaSTART - Płońsk4 43
4.Ziółkowski Jakub
Marek Anna
KICK - Kielce
Ziółkowski Jakub
Marek Anna
Ziółkowski JakubMarek AnnaKICK - Kielce6 64

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Kłos Jowita
Książek DamianKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria5 (+1)151
2.Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
Schab ŁukaszKopiec OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria6 62
3.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk5 53

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Kłos Jowita
Książek DamianKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria5 (+1)151
2.Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Kopiec Oliwia
Schab ŁukaszKopiec OliwiaEMOTION - Góra Kalwaria1 12
3.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk4 43

 

BLOK 3, rejestracja 14:00-14:45, próba parkietu 14:30-15:00, start: 15:00

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piwiński Tymon
Lato Nadia
FAST-STEP Warszawa
Piwiński Tymon
Lato Nadia
Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP Warszawa2 21
2.Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 62
3.Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Świętochowska Adrianna
Zawistowski MarcelŚwiętochowska AdriannaFAST-STEP Warszawa4 43
4.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce0 04
5.Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
WIKA - Olsztyn
Szeliga Antoni
Stawowczyk Wiktoria
Szeliga AntoniStawowczyk WiktoriaWIKA - Olsztyn3 35
6.Jonak Piotr
Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Jonak Piotr
Palka Oliwia
Jonak PiotrPalka OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 06
7.Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska Michalina
WIKA - Olsztyn
Tiurmorezow Krzysztof
Bukowska Michalina
Tiurmorezow KrzysztofBukowska MichalinaWIKA - Olsztyn0 07

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Solo Dance 5

Mistrzostwa 5 Okręgów
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce0 01
2.Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Olczak LenaOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 02
3.Czaplińska Lena
WIKA - Olsztyn
Czaplińska LenaCzaplińska LenaWIKA - Olsztyn0 03
4.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce0 04
5.Dychała Gabriela
Akademia Tańca - Kielce
Dychała GabrielaDychała GabrielaAkademia Tańca - Kielce4 45

12-15 (12 - 15) Open ST Solo Dance 5

Mistrzostwa 5 Okręgów
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Traczyk Kacper
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk KacperTraczyk KacperAkademia Tańca - Kielce3 31
2.Jach Zofia
Viva Dance Łódź
Jach ZofiaJach ZofiaViva Dance Łódź0 02
3.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 03
4.Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żur DominikaŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 04
5.Olczyk Maja
Akademia Tańca - Kielce
Olczyk MajaOlczyk MajaAkademia Tańca - Kielce0 05

12-15 (12 - 15) Open LA Solo Dance 5

Mistrzostwa 5 Okręgów
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Komnata Julia
Akademia Tańca - Kielce
Komnata JuliaKomnata JuliaAkademia Tańca - Kielce3 31
2.Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Komnata WiktoriaKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce11 112
3.Jach Zofia
Viva Dance Łódź
Jach ZofiaJach ZofiaViva Dance Łódź0 03
4.Traczyk Kacper
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk KacperTraczyk KacperAkademia Tańca - Kielce3 34
5.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 05

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa2 (+1)121
2.Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa0 02

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłos Wojciech
Bombolewska Alicja
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Bombolewska Alicja
Kłos WojciechBombolewska AlicjaFAST-STEP Warszawa B (+1)1B1
2.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa9 (+1)192
3.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa0 03
4.Fatieiev Mykyta
Yurieva Anzhelika
MEGAPOLISDANCE
Fatieiev Mykyta
Yurieva Anzhelika
Fatieiev MykytaYurieva AnzhelikaMEGAPOLISDANCE1 14

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
Rencławowicz SzymonŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 01

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa8 (+1)181
2.Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 72
3.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa0 03

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa7 71
2.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa4 42
3.Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
CLASSIC - Warszawa
Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
Tomiak SzymonZacharska KatarzynaCLASSIC - Warszawa3 3

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szostak Igor
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Marchewka Izabela
Szostak IgorMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szostak Igor
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Marchewka Izabela
Szostak IgorMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa2 (+1)121
2.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 12

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER - Poznań6 61
2.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków4 42
3.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 53
4.Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC - Warszawa3 31
2.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 12
3.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER - Poznań6 63
4.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa10 101
2.Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
Sieradzki ArkadiuszSieradzka NataliaTOP DANCE STUDIO - Poznań6 62
3.Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS4 43
4.Nietubyć Stanisław
Goszyk Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nietubyć Stanisław
Goszyk Agnieszka
Nietubyć StanisławGoszyk AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04
5.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce1 15

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 81
2.Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica14 142
3.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce0 03
4.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok

50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok0 01

50+ (Senior 3) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL - Białystok2 21
2.Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW0 02

60+ (Senior 4) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 01

60+ (Senior 4) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 01
2.Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
Barciak AndrzejBarciak WiesławaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 12

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-17:30, próba parkietu 17:15-17:45, start: 18:00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+1)121
2.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce3 32
3.Gumiński Patryk
Kośnik Lena
WIKA - Olsztyn
Gumiński Patryk
Kośnik Lena
Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA - Olsztyn0 03

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)111
2.Gumiński Patryk
Kośnik Lena
WIKA - Olsztyn
Gumiński Patryk
Kośnik Lena
Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA - Olsztyn0 02

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)121
2.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW0 02

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)121
2.Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Jakub
Pietruk Sabina
Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa0 02
3.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW0 03

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP Warszawa4 41
2.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce3 32
3.Gumiński Patryk
Kośnik Lena
WIKA - Olsztyn
Gumiński Patryk
Kośnik Lena
Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA - Olsztyn0 03

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP Warszawa4 41
2.Augustyniak Krystian
Szumańska Zuzanna Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Augustyniak Krystian
Szumańska Zuzanna Maria
Augustyniak KrystianSzumańska Zuzanna MariaPOLISH CLUB - Warszawa2 22
3.Nowak Antonino
Iciek Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Nowak Antonino
Iciek Katarzyna
Nowak AntoninoIciek KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin3 33
4.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce0 04
5.Gumiński Patryk
Kośnik Lena
WIKA - Olsztyn
Gumiński Patryk
Kośnik Lena
Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA - Olsztyn0 05

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa0 01
2.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa0 03
4.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa2 24
5.Kłos Wojciech
Bombolewska Alicja
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Bombolewska Alicja
Kłos WojciechBombolewska AlicjaFAST-STEP Warszawa0 05
6.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 06
7.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa5 52
3.Kłos Wojciech
Bombolewska Alicja
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Bombolewska Alicja
Kłos WojciechBombolewska AlicjaFAST-STEP Warszawa0 03
4.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa9 94
5.Fatieiev Mykyta
Yurieva Anzhelika
MEGAPOLISDANCE
Fatieiev Mykyta
Yurieva Anzhelika
Fatieiev MykytaYurieva AnzhelikaMEGAPOLISDANCE1 15
6.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce2 26
7.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Onisk Witold
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Rybka Sandra
Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa5 51
2.Szostak Igor
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Marchewka Izabela
Szostak IgorMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa1 12
3.Pacan Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Corte Dance Progress
Pacan Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Pacan KajetanKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress0 03
4.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 04
5.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 05

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Onisk Witold
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Rybka Sandra
Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa5 51
2.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa1 12
3.Pacan Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Corte Dance Progress
Pacan Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Pacan KajetanKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress0 03
4.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 04
5.Szostak Igor
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Marchewka Izabela
Szostak IgorMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa2 25
6.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa7 76
7.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA0 07

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczyński Hubert
Butko Viana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Buczyński Hubert
Butko Viana
Buczyński HubertButko VianaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 01
2.Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
Khersonskyy FedorKrynicka WiktoriaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 02
3.Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
Łyda KonradSztukowska PaulinaIMPET TEAM WARSZAWA0 03
4.Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
Romerowicz KamilPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 14

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu kujawsko-pomorski, mazowiecki, podlaski, świętokrzyski, warmińsko-mazurski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moisejenko Nikita
Melin Nikolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Moisejenko Nikita
Melin Nikolina
Moisejenko NikitaMelin NikolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01
2.Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
Dziedzic OskarTarnowska MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
4.Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 04
5.Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergii
Warzyńska Angelika
Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 05
6.Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa0 06
7.Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 07
8.Głogowski Piotr
Gmochowska Justyna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Gmochowska Justyna
Głogowski PiotrGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA - Radom6 68
9.Nabiałczyk Bartosz
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nabiałczyk Bartosz
Przybytniak Marta
Nabiałczyk BartoszPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 18
10.Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Żarłok Kinga
Rencławowicz SzymonŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 010
11.Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Corte Dance Progress
Faliński Przemysław
Chmielińska Maja
Faliński PrzemysławChmielińska MajaCorte Dance Progress0 011