VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022

2022-12-03 Żółkiewka, TOP - ART - Lublin


UWAGA

Turniej został podzielony na dwa bloki. Prosimy o zapoznanie się z programem.

BLOK 1, rejestracja 8.15-9.00, próba parkietu 8.45-9.15, start: 9.30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 32

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bogatko Gabriela
DanceFlow - Lublin
Bogatko GabrielaBogatko GabrielaDanceFlow - Lublin
2.Bułas Anna
LIDER - Lublin
Bułas AnnaBułas AnnaLIDER - Lublin
3.Charamut Sandra
ZAMEK - Lublin
Charamut SandraCharamut SandraZAMEK - Lublin
4.Drozd Katarzyna
LIDER - Lublin
Drozd KatarzynaDrozd KatarzynaLIDER - Lublin
5.Dudra Zofia
ZAMEK - Lublin
Dudra ZofiaDudra ZofiaZAMEK - Lublin
6.Gabryel Estera
ZAMEK - Lublin
Gabryel EsteraGabryel EsteraZAMEK - Lublin
7.Gałat Julia
AXEL - Lublin
Gałat JuliaGałat JuliaAXEL - Lublin
8.Grabowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Grabowska AleksandraGrabowska AleksandraZAMEK - Lublin
9.Gryszko Pola
ZAMEK - Lublin
Gryszko PolaGryszko PolaZAMEK - Lublin
10.Grzywa Sandra
BALANS - Lublin
Grzywa SandraGrzywa SandraBALANS - Lublin
11.Jacak Hanna
ZAMEK - Lublin
Jacak HannaJacak HannaZAMEK - Lublin
12.Jarzyna Krystian
TOP - ART - Lublin
Jarzyna KrystianJarzyna KrystianTOP - ART - Lublin
13.Jóźwik Klara
ZAMEK - Lublin
Jóźwik KlaraJóźwik KlaraZAMEK - Lublin
14.Kociubowska Amelia
TKS iDANCE - Lublin
Kociubowska AmeliaKociubowska AmeliaTKS iDANCE - Lublin
15.Kozińska Malwina
AXEL - Lublin
Kozińska MalwinaKozińska MalwinaAXEL - Lublin
16.Kołodyńska Pola
TKS iDANCE - Lublin
Kołodyńska PolaKołodyńska PolaTKS iDANCE - Lublin
17.Kwak Laura
DanceFlow - Lublin
Kwak LauraKwak LauraDanceFlow - Lublin
18.Najda Lena
DanceFlow - Lublin
Najda LenaNajda LenaDanceFlow - Lublin
19.Nicer Magdalena
DanceFlow - Lublin
Nicer MagdalenaNicer MagdalenaDanceFlow - Lublin
20.Och Milena
AXEL - Lublin
Och MilenaOch MilenaAXEL - Lublin
21.Pakuła Oliwia
TKS iDANCE - Lublin
Pakuła OliwiaPakuła OliwiaTKS iDANCE - Lublin
22.Peter Julia
JUMP - Janów Lubelski
Peter JuliaPeter JuliaJUMP - Janów Lubelski
23.Pitura Franciszka
DanceFlow - Lublin
Pitura FranciszkaPitura FranciszkaDanceFlow - Lublin
24.Ptaszek Justyna
JUMP - Janów Lubelski
Ptaszek JustynaPtaszek JustynaJUMP - Janów Lubelski
25.Rozyn Hanna
TKS iDANCE - Lublin
Rozyn HannaRozyn HannaTKS iDANCE - Lublin
26.Rzepecki Wiktor
JUMP - Janów Lubelski
Rzepecki WiktorRzepecki WiktorJUMP - Janów Lubelski
27.Szmulska Pola
TKS iDANCE - Lublin
Szmulska PolaSzmulska PolaTKS iDANCE - Lublin
28.Tomczak Julia
DanceFlow - Lublin
Tomczak JuliaTomczak JuliaDanceFlow - Lublin
29.Wójcik Hanna
TOP - ART - Lublin
Wójcik HannaWójcik HannaTOP - ART - Lublin
30.Wójtowicz Kaja
AXEL - Lublin
Wójtowicz KajaWójtowicz KajaAXEL - Lublin
31.Zdunek Vilte
DanceFlow - Lublin
Zdunek VilteZdunek VilteDanceFlow - Lublin
32.Żelazko Julia
JUMP - Janów Lubelski
Żelazko JuliaŻelazko JuliaJUMP - Janów Lubelski

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Daniłkiewicz Małgorzata
TKS iDANCE - Lublin
Daniłkiewicz MałgorzataDaniłkiewicz MałgorzataTKS iDANCE - Lublin
2.Dudkowska Anna
BALANS - Lublin
Dudkowska AnnaDudkowska AnnaBALANS - Lublin
3.Nowicka Weronika
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Nowicka WeronikaNowicka WeronikaDIAMENT - Radzyń Podlaski
4.Suryś Klara
ZAMEK - Lublin
Suryś KlaraSuryś KlaraZAMEK - Lublin
5.Łopacińska Natalia
BALANS - Lublin
Łopacińska NataliaŁopacińska NataliaBALANS - Lublin

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 18

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bułas Marie
LIDER - Lublin
Bułas MarieBułas MarieLIDER - Lublin
2.Dashkovych Alina
LIDER - Lublin
Dashkovych AlinaDashkovych AlinaLIDER - Lublin
3.Dashkovych Vira
LIDER - Lublin
Dashkovych ViraDashkovych ViraLIDER - Lublin
4.Dudra Hanna
ZAMEK - Lublin
Dudra HannaDudra HannaZAMEK - Lublin
5.Gajda Maja
BALANS - Lublin
Gajda MajaGajda MajaBALANS - Lublin
6.Gans Oliwia
BALANS - Lublin
Gans OliwiaGans OliwiaBALANS - Lublin
7.Grzech Kornel
TAKT - Chełm
Grzech KornelGrzech KornelTAKT - Chełm
8.Jargiło Agata
JUMP - Janów Lubelski
Jargiło AgataJargiło AgataJUMP - Janów Lubelski
9.Kasperek Maja
TOP - ART - Lublin
Kasperek MajaKasperek MajaTOP - ART - Lublin
10.Kozieł Antoni
LIDER - Lublin
Kozieł AntoniKozieł AntoniLIDER - Lublin
11.Krawczyk Nikola
ZAMEK - Lublin
Krawczyk NikolaKrawczyk NikolaZAMEK - Lublin
12.Lipska Karolina
TOP - ART - Lublin
Lipska KarolinaLipska KarolinaTOP - ART - Lublin
13.Majsiej Helena
ZAMEK - Lublin
Majsiej HelenaMajsiej HelenaZAMEK - Lublin
14.Pająk Anastazja
JUMP - Janów Lubelski
Pająk AnastazjaPająk AnastazjaJUMP - Janów Lubelski
15.Rzepecka Martyna
JUMP - Janów Lubelski
Rzepecka MartynaRzepecka MartynaJUMP - Janów Lubelski
16.Sałbut Klara
ZAMEK - Lublin
Sałbut KlaraSałbut KlaraZAMEK - Lublin
17.Szymańska Alicja
LIDER - Lublin
Szymańska AlicjaSzymańska AlicjaLIDER - Lublin
18.Zyśko Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zyśko OliwiaZyśko OliwiaTOP - ART - Lublin

 

BLOK 2, rejestracja 10.30-11.00, próba parkietu 11.00-11.20, start: 11.30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bombolewska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bombolewska AmeliaBombolewska AmeliaZAMEK - Lublin
2.Chomczyńska Kornelia
TOP - ART - Lublin
Chomczyńska KorneliaChomczyńska KorneliaTOP - ART - Lublin
3.Gałat Dagna
ZAMEK - Lublin
Gałat DagnaGałat DagnaZAMEK - Lublin
4.Gałat Wiktoria
AXEL - Lublin
Gałat WiktoriaGałat WiktoriaAXEL - Lublin
5.Hałabis Pola
ZAMEK - Lublin
Hałabis PolaHałabis PolaZAMEK - Lublin
6.Koper Kornelia
BALANS - Lublin
Koper KorneliaKoper KorneliaBALANS - Lublin
7.Kurowska Lena
BALANS - Lublin
Kurowska LenaKurowska LenaBALANS - Lublin
8.Majewska Joanna
BALANS - Lublin
Majewska JoannaMajewska JoannaBALANS - Lublin
9.Niewiadomska Martyna
TOP - ART - Lublin
Niewiadomska MartynaNiewiadomska MartynaTOP - ART - Lublin
10.Nosowska Milena
BALANS - Lublin
Nosowska MilenaNosowska MilenaBALANS - Lublin
11.Pastuszak Natalia
TOP - ART - Lublin
Pastuszak NataliaPastuszak NataliaTOP - ART - Lublin
12.Siemionek Barbara
TKS iDANCE - Lublin
Siemionek BarbaraSiemionek BarbaraTKS iDANCE - Lublin
13.Stępniak Klara
BALANS - Lublin
Stępniak KlaraStępniak KlaraBALANS - Lublin
14.Uchimowicz Zofia
TOP - ART - Lublin
Uchimowicz ZofiaUchimowicz ZofiaTOP - ART - Lublin
15.Ul Natalia
AXEL - Lublin
Ul NataliaUl NataliaAXEL - Lublin
16.Wyka Róża
ZAMEK - Lublin
Wyka RóżaWyka RóżaZAMEK - Lublin
17.Włodarczyk Michalina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Włodarczyk MichalinaWłodarczyk MichalinaART OVO - Międzyrzec Podlaski

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bronisz-Bartyzel Michał
Skotarczak Jagna
ZAMEK - Lublin
Bronisz-Bartyzel Michał
Skotarczak Jagna
Bronisz-Bartyzel MichałSkotarczak JagnaZAMEK - Lublin
2.Błędkowska Oliwia
Kędzierska Julia
TOP - ART - Lublin
Błędkowska Oliwia
Kędzierska Julia
Błędkowska OliwiaKędzierska JuliaTOP - ART - Lublin
3.Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
TAKT - Chełm
Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
Fodoran KubaWojnarowska OliwiaTAKT - Chełm
4.Grzebuła Maciej
Dobosz Laura
TOP - ART - Lublin
Grzebuła Maciej
Dobosz Laura
Grzebuła MaciejDobosz LauraTOP - ART - Lublin
5.Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
TOP - ART - Lublin
Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
Kasperek SebastianJarzyna KlaudiaTOP - ART - Lublin
6.Kurzawska Liwia
Osmoła Michalina
TOP - ART - Lublin
Kurzawska Liwia
Osmoła Michalina
Kurzawska LiwiaOsmoła MichalinaTOP - ART - Lublin
7.Olszewska Zuzanna
Hawryluk Wiktor
TAKT - Chełm
Olszewska Zuzanna
Hawryluk Wiktor
Olszewska ZuzannaHawryluk WiktorTAKT - Chełm
8.Skubisz Nikodem
Kurzawska Liwia
TOP - ART - Lublin
Skubisz Nikodem
Kurzawska Liwia
Skubisz NikodemKurzawska LiwiaTOP - ART - Lublin
9.Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
RYTM - Chełm
Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
Tołysz FilipPogrebniak ZofiaRYTM - Chełm
10.Wójtowicz Julian
Tulej Michalina
LIDER - Lublin
Wójtowicz Julian
Tulej Michalina
Wójtowicz JulianTulej MichalinaLIDER - Lublin
11.Zagożdżon Filip
Kicińska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zagożdżon Filip
Kicińska Oliwia
Zagożdżon FilipKicińska OliwiaTOP - ART - Lublin
12.Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
TAKT - Chełm
Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
Łatka FilipOlszewska WiktoriaTAKT - Chełm

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banach Filip
Zalewska Jagoda
TOP - ART - Lublin
Banach Filip
Zalewska Jagoda
Banach FilipZalewska JagodaTOP - ART - Lublin
2.Krzysztofiak Miłosz
Stasak Nina
TOP - ART - Lublin
Krzysztofiak Miłosz
Stasak Nina
Krzysztofiak MiłoszStasak NinaTOP - ART - Lublin
3.Ostrowski Wojciech
Oleszczyńska Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Ostrowski Wojciech
Oleszczyńska Aleksandra
Ostrowski WojciechOleszczyńska AleksandraTOP - ART - Lublin
4.Paluch Michał
Gorajek Maja
BALANS - Lublin
Paluch Michał
Gorajek Maja
Paluch MichałGorajek MajaBALANS - Lublin
5.Tkaczyk Mateusz
Tkaczyk Martyna
ZAMEK - Lublin
Tkaczyk Mateusz
Tkaczyk Martyna
Tkaczyk MateuszTkaczyk MartynaZAMEK - Lublin
6.Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
BALANS - Lublin
Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
Waśniowski DawidŁyjak MariaBALANS - Lublin
7.Zakrzewski Michał
Zakrzewska Olga
ZAMEK - Lublin
Zakrzewski Michał
Zakrzewska Olga
Zakrzewski MichałZakrzewska OlgaZAMEK - Lublin

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Pietrak Antoni
Szabała Adrianna
ZAMEK - Lublin
Pietrak Antoni
Szabała Adrianna
Pietrak AntoniSzabała AdriannaZAMEK - Lublin

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Biszczad Ewa
ZAMEK - Lublin
Biszczad EwaBiszczad EwaZAMEK - Lublin
2.Czuk Katarzyna
ZAMEK - Lublin
Czuk KatarzynaCzuk KatarzynaZAMEK - Lublin
3.Dudek Karolina
ZAMEK - Lublin
Dudek KarolinaDudek KarolinaZAMEK - Lublin
4.Kozak Julia
ZAMEK - Lublin
Kozak JuliaKozak JuliaZAMEK - Lublin
5.Lackowska Martyna
TAKT - Chełm
Lackowska MartynaLackowska MartynaTAKT - Chełm
6.Malicka Lilianna
ZAMEK - Lublin
Malicka LiliannaMalicka LiliannaZAMEK - Lublin
7.Musik Amelia
ZAMEK - Lublin
Musik AmeliaMusik AmeliaZAMEK - Lublin
8.Olszewska Aleksandra
TAKT - Chełm
Olszewska AleksandraOlszewska AleksandraTAKT - Chełm
9.Rozwałka Otylia
LIDER - Lublin
Rozwałka OtyliaRozwałka OtyliaLIDER - Lublin
10.Sadlak Maksymilian
TAKT - Chełm
Sadlak MaksymilianSadlak MaksymilianTAKT - Chełm
11.Suprewicz Kacper
TAKT - Chełm
Suprewicz KacperSuprewicz KacperTAKT - Chełm
12.Szymala Sandra
TAKT - Chełm
Szymala SandraSzymala SandraTAKT - Chełm
13.Wójcik Natalia
ZAMEK - Lublin
Wójcik NataliaWójcik NataliaZAMEK - Lublin
14.Włodarczyk Laura
TAKT - Chełm
Włodarczyk LauraWłodarczyk LauraTAKT - Chełm

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwedoruk Michał
Weresa Julia
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Michał
Weresa Julia
Chwedoruk MichałWeresa JuliaART OVO - Międzyrzec Podlaski
2.Ciupak Tomasz
Słomka Elena
BALANS - Lublin
Ciupak Tomasz
Słomka Elena
Ciupak TomaszSłomka ElenaBALANS - Lublin
3.Czaus Filip
Gaweł Maja
TOP - ART - Lublin
Czaus Filip
Gaweł Maja
Czaus FilipGaweł MajaTOP - ART - Lublin
4.Guz Aleksander
Rudzka Hanna
TAKT - Chełm
Guz Aleksander
Rudzka Hanna
Guz AleksanderRudzka HannaTAKT - Chełm
5.Mizura Dawid
Krzyżanek Julia
LIDER - Lublin
Mizura Dawid
Krzyżanek Julia
Mizura DawidKrzyżanek JuliaLIDER - Lublin

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Całka Kamila
BALANS - Lublin
Całka KamilaCałka KamilaBALANS - Lublin
2.Chajkaluk Natalia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Chajkaluk NataliaChajkaluk NataliaDANCE POINT - Biała Podlaska
3.Chmiel Zofia
TOP - ART - Lublin
Chmiel ZofiaChmiel ZofiaTOP - ART - Lublin
4.Iwanowicz Oliwia
BALANS - Lublin
Iwanowicz OliwiaIwanowicz OliwiaBALANS - Lublin
5.Pawłowska Łucja
BALANS - Lublin
Pawłowska ŁucjaPawłowska ŁucjaBALANS - Lublin
6.Socha Dorota
BALANS - Lublin
Socha DorotaSocha DorotaBALANS - Lublin
7.Sosnówka Olga
ZAMEK - Lublin
Sosnówka OlgaSosnówka OlgaZAMEK - Lublin
8.Stępniewska Iga
AXEL - Lublin
Stępniewska IgaStępniewska IgaAXEL - Lublin
9.Łukasiewicz Magda
ZAMEK - Lublin
Łukasiewicz MagdaŁukasiewicz MagdaZAMEK - Lublin