Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022”

2022-05-22 Łańcut, AKSEL - Rzeszów


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA:
Adres wydarzenia: Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie ul.Armii Krajowej 57 . Zapraszamy :)

Gorąco zapraszamy do Łańcuta! Dla wszystkich uczestników mamy pamiatkowe dyplomy i pyszne lody! Dla laureatówi finalistów : nagrody, upominki, pamiatkowe medale lub puchary.
W klasach HG:medale,upominki :)
Zapewniamy serdeczne przyjęcie i wyjatlkowa oprawę!
Zatańcz z Nami!

UWAGA zamieniono kat.10-11 F na 10-11 E .
Chętne pary proszone o zgłoszenia sms-em na nr 603586954.

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.00, próba parkietu 8.45-9.15, start: 9.30

UWAGA : zamieniono kat.10-11 F na 10-11 E . Chętne pary proszone o zgłoszenia sms-em na nr 603586954.


Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lenik Michalina
AKSEL - Rzeszów
Lenik MichalinaLenik MichalinaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Zych Roksana
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Zych RoksanaZych RoksanaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+1)142
3.Chłanda Milena
AKSEL - Rzeszów
Chłanda MilenaChłanda MilenaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
4.Zych Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Zych MilenaZych MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 24
5.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec1 15
6.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce0 06

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Zduńska MajaZduńska MajaELIDA - Mielec3 (+1)131
2.Huk Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Huk KlaudiaHuk KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg5 Huk Klaudia - E (+1)15Huk Klaudia - E2
3.Landa Gabriela
TAKT - Jarosław
Landa GabrielaLanda GabrielaTAKT - Jarosław1 (+1)113
4.Szeliga Karolina
AKSEL - Rzeszów
Szeliga KarolinaSzeliga KarolinaAKSEL - Rzeszów0 04
5.Żarska Emilia
AKSEL - Rzeszów
Żarska EmiliaŻarska EmiliaAKSEL - Rzeszów-1 -15
6.Uściłowska Marcelina
AKSEL - Rzeszów
Uściłowska MarcelinaUściłowska MarcelinaAKSEL - Rzeszów2 26

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Zduńska MajaZduńska MajaELIDA - Mielec4 (+1)141
2.Uściłowska Marcelina
AKSEL - Rzeszów
Uściłowska MarcelinaUściłowska MarcelinaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Huk Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Huk KlaudiaHuk KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)143
4.Żarska Emilia
AKSEL - Rzeszów
Żarska EmiliaŻarska EmiliaAKSEL - Rzeszów0 04
5.Szeliga Karolina
AKSEL - Rzeszów
Szeliga KarolinaSzeliga KarolinaAKSEL - Rzeszów0 05
6.Landa Gabriela
TAKT - Jarosław
Landa GabrielaLanda GabrielaTAKT - Jarosław0 06

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Marcinkowska KlaudiaMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów1 (+1)111
2.Chołody Marta
RYTM - Chełm
Chołody MartaChołody MartaRYTM - Chełm4 42
3.Komorek Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Komorek AleksandraKomorek AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl0 03

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chołody Marta
RYTM - Chełm
Chołody MartaChołody MartaRYTM - Chełm6 (+1)161
2.Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Marcinkowska KlaudiaMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 02
3.Komorek Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Komorek AleksandraKomorek AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl0 03

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sierak Daniel
Łucarz Natalia
LATINO - Żabno
Sierak Daniel
Łucarz Natalia
Sierak DanielŁucarz NataliaLATINO - Żabno4 (+1)141
2.Skóra Oskar
Korczak Nikola
GALA - Mielec
Skóra Oskar
Korczak Nikola
Skóra OskarKorczak NikolaGALA - Mielec0 02
3.Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
KLASA - Tarnów
Czarnik Dominik
Pachacz Karolina
Czarnik DominikPachacz KarolinaKLASA - Tarnów0 03

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec7 (+1)171
2.Wiertel Mieszko
Ujma Marta
ZAMEK - Lublin
Wiertel Mieszko
Ujma Marta
Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK - Lublin3 32

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec7 (+1)171
2.Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
ZAMEK - Lublin
Augustyniak Krystian
Zielińska Hanna
Augustyniak KrystianZielińska HannaZAMEK - Lublin3 32
3.Wiertel Mieszko
Ujma Marta
ZAMEK - Lublin
Wiertel Mieszko
Ujma Marta
Wiertel MieszkoUjma MartaZAMEK - Lublin2 23

 

BLOK 2, rejestracja 10.45-11.30, próba parkietu 11.20-11.45, start: 12.00

25+ (Dorośli 2) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarna Jakub
Walczyk Kinga
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Walczyk Kinga
Sarna JakubWalczyk KingaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Szela Szymon
Wania Aleksandra
SENSO - Rzeszów
Szela Szymon
Wania Aleksandra
Szela SzymonWania AleksandraSENSO - Rzeszów E (+1)1E2
3.Ciebień Wojciech
Ciebień Izabela
AKSEL - Rzeszów
Ciebień Wojciech
Ciebień Izabela
Ciebień WojciechCiebień IzabelaAKSEL - Rzeszów4 43
4.Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
AKCENT - Będzin
Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin0 04
5.Ćwik Norbert
Szwed Dominika
AKSEL - Rzeszów
Ćwik Norbert
Szwed Dominika
Ćwik NorbertSzwed DominikaAKSEL - Rzeszów0 05

25+ (Dorośli 2) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarna Jakub
Walczyk Kinga
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Walczyk Kinga
Sarna JakubWalczyk KingaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Ciebień Wojciech
Ciebień Izabela
AKSEL - Rzeszów
Ciebień Wojciech
Ciebień Izabela
Ciebień WojciechCiebień IzabelaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Ćwik Norbert
Szwed Dominika
AKSEL - Rzeszów
Ćwik Norbert
Szwed Dominika
Ćwik NorbertSzwed DominikaAKSEL - Rzeszów1 13
4.Szela Szymon
Wania Aleksandra
SENSO - Rzeszów
Szela Szymon
Wania Aleksandra
Szela SzymonWania AleksandraSENSO - Rzeszów3 34

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno B (+1)1B1
2.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno6 (+1)162
3.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno3 (+1)133
4.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl8 84
5.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów0 05
6.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 46

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES - Jaworzno2 (+1)121
2.Szostak Igor
Witkowska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Witkowska Natalia
Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP Warszawa B (+1)1B2
3.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno8 (+1)183
4.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+1)174
5.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce1 15
6.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 26
7.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno3 37
8.Wójcik Mateusz
Kucher Sabina
Dancers United - WARSZAWA
Wójcik Mateusz
Kucher Sabina
Wójcik MateuszKucher SabinaDancers United - WARSZAWA4 (-1)-14

 

BLOK 3, rejestracja 13.45-.14.30, próba parkietu 14.20-14.45, start: 15.00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
TAKT - Chełm
Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
Jamróz FranciszekJamróz AleksandraTAKT - Chełm4 (+1)141
2.Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)122
3.Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów2 23
4.Pochwat Jan
Biskupska Julia
AKSEL - Rzeszów
Pochwat Jan
Biskupska Julia
Pochwat JanBiskupska JuliaAKSEL - Rzeszów0 04
5.Babiak Miłosz
Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Miłosz
Głuszko Maria
Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 05

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL - Rzeszów1 (+1)111
2.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin C (+1)1C2
3.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm5 (+1)153
4.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)124
5.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm0 05
6.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno2 26
7.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin7 78
9.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)151
2.Łyżwa Fryderyk
Marcisz Roksana
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Fryderyk
Marcisz Roksana
Łyżwa FryderykMarcisz RoksanaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)162
3.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów3 (+1)133
4.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski7 (+1)174
5.Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Łabno Zuzanna
Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA - Tarnów3 (+1)135
6.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm5 (+1)156
7.Brocławik Damian
Baum Natalia
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Baum Natalia
Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL - Rzeszów7 77
8.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno7 78
9.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec6 69
10.Jaśkiewicz Krzysztof
Jarosz Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Jarosz Julia
Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa - Tarnów1 110
11.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin2 211
12.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów0 012

 

BLOK 4, rejestracja 16.45-17.30, próba parkietu 17.20-17.45, start: 18.00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Habza Michał
Zdybel Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Zdybel Zuzanna
Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART - Lublin6 (+1)161
2.Borysov Vladyslav
Buczek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Borysov Vladyslav
Buczek Katarzyna
Borysov VladyslavBuczek KatarzynaAKSEL - Rzeszów1, 1 (+1)11, 12
3.Filip Tomasz
Filip Izabela
AKSEL - Rzeszów
Filip Tomasz
Filip Izabela
Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL - Rzeszów4 (+1)143
4.Harla Jakub
Korczak Angelika
GALA - Mielec
Harla Jakub
Korczak Angelika
Harla JakubKorczak AngelikaGALA - Mielec2 24
5.Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
KLASA - Tarnów
Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA - Tarnów2 25
6.Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Scriven Aleksandra
Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL - Rzeszów0 06
7.Moskal Filip
Opalska Natalia
AKSEL - Rzeszów
Moskal Filip
Opalska Natalia
Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL - Rzeszów3 37

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
Zygmunt BartoszSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM - Chełm4 (+1)142
3.Kędzior Sebastian
Bielenda Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Bielenda Gabriela
Kędzior SebastianBielenda GabrielaAKSEL - Rzeszów2 (+1)123
4.Nowak Filip
Pasterz Emilia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nowak Filip
Pasterz Emilia
Nowak FilipPasterz EmiliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)134
5.Charchut Maksymilian
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Charchut Maksymilian
Grucela Maja
Charchut MaksymilianGrucela MajaAKSEL - Rzeszów2 25
6.Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów4 46
7.Konefał Kacper
Olech Emilia
AKSEL - Rzeszów
Konefał Kacper
Olech Emilia
Konefał KacperOlech EmiliaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Kłak Karol
Kłak Dagmara
TAKT - Jarosław
Kłak Karol
Kłak Dagmara
Kłak KarolKłak DagmaraTAKT - Jarosław1 18
9.Grata Bartłomiej
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Kowalska Maja
Grata BartłomiejKowalska MajaAKSEL - Rzeszów4 49

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
Zygmunt BartoszSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL - Rzeszów D (+1)1D2
3.Kłak Karol
Kłak Dagmara
TAKT - Jarosław
Kłak Karol
Kłak Dagmara
Kłak KarolKłak DagmaraTAKT - Jarosław2 (+1)123
4.Grata Bartłomiej
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Kowalska Maja
Grata BartłomiejKowalska MajaAKSEL - Rzeszów5 (+1)154
5.Nowak Filip
Pasterz Emilia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nowak Filip
Pasterz Emilia
Nowak FilipPasterz EmiliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 25
6.Kędzior Sebastian
Bielenda Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Bielenda Gabriela
Kędzior SebastianBielenda GabrielaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów4 47
8.Charchut Maksymilian
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Charchut Maksymilian
Grucela Maja
Charchut MaksymilianGrucela MajaAKSEL - Rzeszów2 28
9.Konefał Kacper
Olech Emilia
AKSEL - Rzeszów
Konefał Kacper
Olech Emilia
Konefał KacperOlech EmiliaAKSEL - Rzeszów0 09