Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego oraz OTTT o Puchar Starosty Międzyrzeckiego Skwierzyna 2022

2022-10-01 Skwierzyna, FANTAZJA - Skwierzyna


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU

Turniej zostanie rozegrany w 3 blokach

blok 1 godz. 11.00
8-9 H, 10-11 H, DO 11 G SOLO, 12-13 G, 14-15 G ( POKAZ), 12-15 F SOLO,12-15 H SOLO,  12-13 F, 

blok 2 godz. 14.30
12-15 G SOLO, 14-15 C LA,  DO 9 MO, 10-11 MO, 12-13 MO , 16-20 MO, 

blok 3 godz. 18:00

BLOK 1, rejestracja 9:30 - 10:30, próba parkietu 9:45 - 10:45, start: 11:00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Jan
Rosińska Antonina
GRACJA - Zielona Góra
Jankowski Jan
Rosińska Antonina
Jankowski JanRosińska AntoninaGRACJA - Zielona Góra2, 2 (+2)22, 21
2.Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
GRACJA - Zielona Góra
Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
Kożuch JakubNiezgoda NinaGRACJA - Zielona Góra10, 9 (+2)210, 91
3.Markowski Antoni
Skowyra Maria
GRACJA - Zielona Góra
Markowski Antoni
Skowyra Maria
Markowski AntoniSkowyra MariaGRACJA - Zielona Góra2, 2 (+2)22, 21
4.Dziembowski Michał
Okraska Paulina
FANTAZJA - Skwierzyna
Dziembowski Michał
Okraska Paulina
Dziembowski MichałOkraska PaulinaFANTAZJA - Skwierzyna3, 5 (+1)13, 52
5.Król Patryk
Kucińska Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Król Patryk
Kucińska Dorota
Król PatrykKucińska DorotaFANTAZJA - Skwierzyna2, 3 (+1)12, 32

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hopke Oliwier
Ziółkowska Alicja
ROYAL DANCE - Szczecin
Hopke Oliwier
Ziółkowska Alicja
Hopke OliwierZiółkowska AlicjaROYAL DANCE - Szczecin8 (+2)281
2.Kowalewski Michał
Pupkowska Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Kowalewski Michał
Pupkowska Aleksandra
Kowalewski MichałPupkowska AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna12, 6 Kowalewski Michał - G (+2)212, 6Kowalewski Michał - G1
3.Landyszkowski Tymon
Pietrzak Nadia
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Tymon
Pietrzak Nadia
Landyszkowski TymonPietrzak NadiaGRACJA - Zielona Góra4, 6 (+2)24, 61
4.Tesarek Kamil
Wójcik Daria
All About - Szczecin
Tesarek Kamil
Wójcik Daria
Tesarek KamilWójcik DariaAll About - Szczecin7, 7 (+2)27, 71
5.Karlicki Miłosz
Cieślińska Laila
KS DANCE MIX - Deszczno
Karlicki Miłosz
Cieślińska Laila
Karlicki MiłoszCieślińska LailaKS DANCE MIX - Deszczno2 (+1)122
6.Meller Mikołaj
Konecka Nadia
KS DANCE MIX - Deszczno
Meller Mikołaj
Konecka Nadia
Meller MikołajKonecka NadiaKS DANCE MIX - Deszczno3 (+1)132
7.Warszawa Leon
Drobniak Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Warszawa Leon
Drobniak Klaudia
Warszawa LeonDrobniak KlaudiaGRACJA - Zielona Góra1, 6 (+1)11, 62
8.Żyża Małgorzata
Czubiniak Franciszek
FANTAZJA - Skwierzyna
Żyża Małgorzata
Czubiniak Franciszek
Żyża MałgorzataCzubiniak FranciszekFANTAZJA - Skwierzyna4, 1 (+1)14, 12

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goliszewska Michalina
ALFA-ASTRA - Stargard
Goliszewska MichalinaGoliszewska MichalinaALFA-ASTRA - Stargard10 (+2)2101
2.Janiak Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Janiak WeronikaJaniak WeronikaDANCECLUB - Szczecin10 (+2)2101
3.Neyman Bogna
DANCECLUB - Szczecin
Neyman BognaNeyman BognaDANCECLUB - Szczecin6 (+2)261
4.Beda Barbara
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Beda BarbaraBeda BarbaraFAN DANCE - Gorzów Wlkp.12 Beda Barbara - F (+2)212Beda Barbara - F2
5.Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Biadalska NikolaBiadalska NikolaGRACJA - Zielona Góra10 (+2)2102
6.Prusak Nadia
ESTERA - Myślibórz
Prusak NadiaPrusak NadiaESTERA - Myślibórz2 (+2)222
7.Szelkowska Ewa
ALFA-ASTRA - Stargard
Szelkowska EwaSzelkowska EwaALFA-ASTRA - Stargard2 (+2)222
8.Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Bogusławska IzabelaBogusławska IzabelaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)173
9.Klamka Nadia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Klamka NadiaKlamka NadiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)123
10.Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piotrowska ZuzannaPiotrowska ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)123
11.Półtorak Emilia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Półtorak EmiliaPółtorak EmiliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 (+1)133
12.Wesołowska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Wesołowska MajaWesołowska MajaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
13.Zborowska Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Zborowska ZuzannaZborowska ZuzannaESTERA - Myślibórz1 (+1)113
14.Żeliszczak Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Żeliszczak WiktoriaŻeliszczak WiktoriaASTRA - Szczecin1 (+1)113

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
ESTERA - Myślibórz
Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
Dunal MiłoszKoziewicz BlankaESTERA - Myślibórz2 (+2)221
2.Grotkiewicz Michał
Lasota Paulina Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Michał
Lasota Paulina Kornelia
Grotkiewicz MichałLasota Paulina KorneliaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)172

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przybylak Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Przybylak AlicjaPrzybylak AlicjaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)121
2.Szymkiewicz Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Szymkiewicz IgaSzymkiewicz IgaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)122
3.Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Wojtaszek WiktoriaWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna1 (+1)113
4.Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
Rudnicka MartynaRudnicka MartynaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Ulm AleksandraUlm AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna0 05
6.Korzyniewska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Korzyniewska ZuzannaKorzyniewska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna0 06
7.Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk LiwiaMandziuk LiwiaFANTAZJA - Skwierzyna0 07

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
Dobrowolski DawidMichalska OliwiaFANTAZJA - Skwierzyna

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szwacińska Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwacińska ZofiaSzwacińska ZofiaALFA-ASTRA - Stargard10 (+2)2101
2.Fidik Amelia
ALEX - Żagań
Fidik AmeliaFidik AmeliaALEX - Żagań3 (+1)132

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura SzymonPashkivska SofiaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań2 (+1)122
3.Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
ESTERA - Myślibórz
Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
Wiśniewski GabrielBandura AdaESTERA - Myślibórz3 (+1)133
4.Kłobus Dawid
Hlushchenko Varvara
DANCE COMMUNITY
Kłobus Dawid
Hlushchenko Varvara
Kłobus DawidHlushchenko VarvaraDANCE COMMUNITY3 34
5.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna2 25
6.Teofilak Emil
Kwaśna Antonina
ESTERA - Myślibórz
Teofilak Emil
Kwaśna Antonina
Teofilak EmilKwaśna AntoninaESTERA - Myślibórz0 06
7.Kielech Szymon
Sobczak Hanna
ALEX - Żagań
Kielech Szymon
Sobczak Hanna
Kielech SzymonSobczak HannaALEX - Żagań0 07

 

BLOK 2, rejestracja 13:00 - 14:00, próba parkietu 13:30 - 14:15, start: 14:30

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłobus Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłobus HannaKłobus HannaALFA-ASTRA - Stargard6 (+2)261
2.Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowińska MartynaSłowińska MartynaALFA-ASTRA - Stargard8 (+2)281
3.Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobala NataliaSobala NataliaFANTAZJA - Skwierzyna13 Sobala Natalia - F (+2)213Sobala Natalia - F2
4.Zmora Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Zmora ZuzannaZmora ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+2)262
5.Banaś Wiktoria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Banaś WiktoriaBanaś WiktoriaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól9 (+1)193
6.Jachimowska Amelia
ESTERA - Myślibórz
Jachimowska AmeliaJachimowska AmeliaESTERA - Myślibórz7 (+1)173
7.Kucińska Emilia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kucińska EmiliaKucińska EmiliaFANTAZJA - Skwierzyna5 (+1)153
8.Merstein-Siwak Noemi
GRACJA - Zielona Góra
Merstein-Siwak NoemiMerstein-Siwak NoemiGRACJA - Zielona Góra7 (+1)173

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały1 (+1)111
2.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno0 02

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu lubuski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
GRACJA - Zielona Góra
Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
Sołtyszewski HubertWitkiewicz JuliaGRACJA - Zielona Góra1 11
2.Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
Landyszkowski MiłoszCharciarek JagodaGRACJA - Zielona Góra3 32
3.Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
Turewicz TobiaszKurek SophieGRACJA - Zielona Góra0, 0 0, 03
4.Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
Pomes MikołajSinicka JuliaGRACJA - Zielona Góra0, 0 0, 04
5.Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
GRACJA - Zielona Góra
Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
Piłat AleksanderSerafinowicz InkaGRACJA - Zielona Góra0, 0 0, 05

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu lubuski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ignatowicz Adam
Bobin Irena
KS DANCE MIX - Deszczno
Ignatowicz Adam
Bobin Irena
Ignatowicz AdamBobin IrenaKS DANCE MIX - Deszczno1 11

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 01
2.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna2 22

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 01
2.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna2 22

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra2 21
2.Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra11 112
3.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra3 33
4.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra0 04

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra3 32
3.Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra6 63
4.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra0 04

 

BLOK 3, rejestracja 16:30 - 17:30, próba parkietu 17:30 - 18:00, start: 18:00

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Häs Marcel
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Jareniowska Jagoda
Häs MarcelJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra1 12
3.Kaźmierczak Oliwier
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Łuszczek Zofia
Kaźmierczak OliwierŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra4 43

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Häs Marcel
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Jareniowska Jagoda
Häs MarcelJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra1 12
3.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno0 03

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra2 21
2.Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra11 112
3.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra4 43
4.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 14
5.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna0 06

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara KonradBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra6 64
5.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna3 36

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
Negrebetskyi VadymKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 01
2.Gembara Oskar
Matecki Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Matecki Alicja
Gembara OskarMatecki AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 02

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra3 31
2.Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 02

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra6 61
2.Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
Krzykwa WojciechSiembida AgnieszkaNDK - Nowa Sól6 62

50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól2 21
2.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra6 62
3.Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
Krzykwa WojciechSiembida AgnieszkaNDK - Nowa Sól6 63

50+ (Senior 3) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól0 01
2.Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 02

60+ (Senior 4) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra1 11

60+ (Senior 4) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra2 21