IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego

2022-04-24 Będzin, AKCENT - Będzin


Plik z wynikami

UWAGA

TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE

Prosimy o zapoznanie się z aktualizacja godzin.
Została usunięta kategoria
12-13 D LA, 14-15F, 16+ E LA

Dodatkowe zgłoszenia przyjmujemy SMS-owo pod numerem 514 742 128

Kategoria 25-29 F w IV bloku została usunięta.
Kategoria 16+ B w IV bloku została usunięta.

W związku z Poniedziałkiem Wielkanocnym wydłużeniu ulega termin rejestracji tancerzy na turnieje w weekend 23-24 kwietnia. Termin ten wyjatkowo zostaje przesunięty do śroody 20 kwietnia br. do godziny 24.00.

BLOK 1, rejestracja 8:00-9:00, próba parkietu 8:30-9:15, start: 9:30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziobak Nataniel
Wąsowicz Lilianna
AKCENT - Będzin
Dziobak Nataniel
Wąsowicz Lilianna
Dziobak NatanielWąsowicz LiliannaAKCENT - Będzin3, 10 (+2)23, 101
2.Kowalik Dawid
Wierzchowska Izabela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kowalik Dawid
Wierzchowska Izabela
Kowalik DawidWierzchowska IzabelaMARENGO - Dąbrowa Górnicza9, 5 (+2)29, 51
3.Tolarz Kuba
Kurkowska Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tolarz Kuba
Kurkowska Zuzanna
Tolarz KubaKurkowska ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl. Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślik Karol
Deredas Hanna
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik Karol
Deredas Hanna
Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE - Koluszki11 (+2)2111
2.Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sokalla Jan
Żółkiewicz Hanna
Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze8, 8 (+2)28, 81
3.Gawroński Jakub
Zobek Natalia
WDS - Katowice
Gawroński Jakub
Zobek Natalia
Gawroński JakubZobek NataliaWDS - Katowice8 (+2)282
4.Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Strzałkowski Patrick
Woźniak Gabriela
Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaKUŹNIA TAŃCA - Kraków11, 11 (+2)211, 112
5.Gatner Franciszek
Suchecka Dominika
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Gatner Franciszek
Suchecka Dominika
Gatner FranciszekSuchecka DominikaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2, 2 (+1)12, 23
6.Tutaj Antoni
Włodarczyk Pola
KIEPURA - Sosnowiec
Tutaj Antoni
Włodarczyk Pola
Tutaj AntoniWłodarczyk PolaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)133
7.Żołnierczyk Sebastian
Wąsowicz Nina Maria
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk Sebastian
Wąsowicz Nina Maria
Żołnierczyk SebastianWąsowicz Nina MariaAKCENT - Będzin11 (+1)1113

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
DANCE4YOU - Będzin
Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
Marienko VsevolodBarańska WiktoriaDANCE4YOU - Będzin9 (+2)291
2.Pawelec Tomasz
Biernat Amelia
DANCELOOK - Gliwice
Pawelec Tomasz
Biernat Amelia
Pawelec TomaszBiernat AmeliaDANCELOOK - Gliwice3, 3 (+2)23, 31
3.Pawelec Robert
Bubała Martyna
DANCELOOK - Gliwice
Pawelec Robert
Bubała Martyna
Pawelec RobertBubała MartynaDANCELOOK - Gliwice1, 1 (+1)11, 12

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmielarski Dominik
Gajewska Milena
WIR - Bieruń
Chmielarski Dominik
Gajewska Milena
Chmielarski DominikGajewska MilenaWIR - Bieruń7 (+2)271
2.Dąbrowski Dominik
Żwilinkowska Amelia
AKCENT - Będzin
Dąbrowski Dominik
Żwilinkowska Amelia
Dąbrowski DominikŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin11 (+2)2111
3.Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
Błaszczyk WiktorDziurkowska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9, 9 (+2)29, 92
4.Serwa Oliwier
Skalik Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Serwa Oliwier
Skalik Emilia
Serwa OliwierSkalik EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8, 8 (+2)28, 82
5.Fiączek Oskar
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Fiączek Oskar
Musialska Nela
Fiączek OskarMusialska NelaBolero - Bolesławiec7 (+1)173
6.Kowalczyk Dawid
Żak Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalczyk Dawid
Żak Zuzanna
Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa10, 10 (+1)110, 103
7.Kwiecień Wojciech
Migacz Emilia
WIR - Mysłowice
Kwiecień Wojciech
Migacz Emilia
Kwiecień WojciechMigacz EmiliaWIR - Mysłowice11 (+1)1113

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)141
2.Ryś Bartosz
Nowodzińśka Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ryś Bartosz
Nowodzińśka Julia
Ryś BartoszNowodzińśka JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1, 1 (+1)11, 12
3.Twardzik Jakub
Musiał Maja
RONDO - Rybnik
Twardzik Jakub
Musiał Maja
Twardzik JakubMusiał MajaRONDO - Rybnik0 03
4.Szczepaniak Aleksander
Zdziarska Zofia
RONDO - Rybnik
Szczepaniak Aleksander
Zdziarska Zofia
Szczepaniak AleksanderZdziarska ZofiaRONDO - Rybnik4 44

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grochowska Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Grochowska ZofiaGrochowska ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+2)231
2.Górecko Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Górecko HannaGórecko HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze8 (+2)281
3.Jędryszek Amelia
ZORBA - Częstochowa
Jędryszek AmeliaJędryszek AmeliaZORBA - Częstochowa2 (+2)221
4.Piechota Małgorzata
AMAZING DANCE STUDIO
Piechota MałgorzataPiechota MałgorzataAMAZING DANCE STUDIO6 (+2)261
5.Pieszczyk Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pieszczyk AmeliaPieszczyk AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)221
6.Siciarz Joanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Siciarz JoannaSiciarz JoannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+2)221
7.Zaczyńska Maja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zaczyńska MajaZaczyńska MajaMARENGO - Dąbrowa Górnicza10 (+2)2101
8.Łydek Julia
AMAZING DANCE STUDIO
Łydek JuliaŁydek JuliaAMAZING DANCE STUDIO2 (+2)221
9.Ścigaj Nadia
AMAZING DANCE STUDIO
Ścigaj NadiaŚcigaj NadiaAMAZING DANCE STUDIO4 (+2)241
10.Bąbała Julia
AnaDens Łódź
Bąbała JuliaBąbała JuliaAnaDens Łódź1 (+1)112
11.Jaremko Anna
AMAZING DANCE STUDIO
Jaremko AnnaJaremko AnnaAMAZING DANCE STUDIO1 (+1)112
12.Marszałek Anastazja
AMAZING DANCE STUDIO
Marszałek AnastazjaMarszałek AnastazjaAMAZING DANCE STUDIO5 (+1)152
13.Wachowicz Wiktoria
AnaDens Łódź
Wachowicz WiktoriaWachowicz WiktoriaAnaDens Łódź1 (+1)112

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cichy Paulina
FORUM - Zabrze
Cichy PaulinaCichy PaulinaFORUM - Zabrze3 (+2)231
2.Cieślik Natalia
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik NataliaCieślik NataliaSTEP DANCE - Koluszki8 (+2)281
3.Fajngold Amelia
AnaDens Łódź
Fajngold AmeliaFajngold AmeliaAnaDens Łódź2 (+2)221
4.Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka LidiaJabłonka LidiaIMPULS - Chorzów6 (+2)261
5.Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kapuścik ApoloniaKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+2)241
6.Kurnik Małgorzata
FORUM - Zabrze
Kurnik MałgorzataKurnik MałgorzataFORUM - Zabrze11 (+2)2112
7.Prusicka Hanna
FORUM - Zabrze
Prusicka HannaPrusicka HannaFORUM - Zabrze6 (+2)262
8.Sobierska Antonina
AnaDens Łódź
Sobierska AntoninaSobierska AntoninaAnaDens Łódź7 (+2)272
9.Żelazowska Weronika
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowska WeronikaŻelazowska WeronikaDANCELOOK - Gliwice3 (+2)232
10.Bogajewska Kinga
FORUM - Zabrze
Bogajewska KingaBogajewska KingaFORUM - Zabrze9 (+1)193
11.Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
Górecka KlaudiaGórecka KlaudiaIMPULS - Chorzów8 (+1)183
12.Krasińska Oliwia
FORUM - Zabrze
Krasińska OliwiaKrasińska OliwiaFORUM - Zabrze7 (+1)173
13.Kudlek Vanessa
FORUM - Zabrze
Kudlek VanessaKudlek VanessaFORUM - Zabrze3 (+1)133
14.Natkowska Lena
FORUM - Zabrze
Natkowska LenaNatkowska LenaFORUM - Zabrze2 (+1)123
15.Pieniążek Olivia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pieniążek OliviaPieniążek OliviaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4 (+1)143
16.Pozzi Anna
IMPULS - Chorzów
Pozzi AnnaPozzi AnnaIMPULS - Chorzów8 (+1)183
17.Rymaszewska Urszula
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Rymaszewska UrszulaRymaszewska UrszulaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 (+1)123

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź2 (+1)121
2.Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kocot JuliaKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)132
3.Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rynczuk MatyldaRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)123
4.Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
Banasiak ZofiaBanasiak ZofiaZORBA - Częstochowa3 (+1)134
5.Cherniahina Victoriia
AnaDens Łódź
Cherniahina VictoriiaCherniahina VictoriiaAnaDens Łódź4 (+1)145
6.Dratwa Hanna
ETIUDA - Radomsko
Dratwa HannaDratwa HannaETIUDA - Radomsko2 (+1)126
7.Jankowska Konstancja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Jankowska KonstancjaJankowska KonstancjaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 07
8.Gajda Oliwia
TEAM - Ornontowice
Gajda OliwiaGajda OliwiaTEAM - Ornontowice2 28
9.Kuta Michalina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Kuta MichalinaKuta MichalinaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 19
10.Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pradela LenaPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 010
11.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 111
12.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź0 012
13.Ząbkiewicz Kinga
TEAM - Ornontowice
Ząbkiewicz KingaZąbkiewicz KingaTEAM - Ornontowice0 0

 

BLOK 2, rejestracja 10:45-11:45, próba parkietu 11:45-12:30, start: 12:45

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Biały Nikola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Biały NikolaBiały NikolaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.Elżbieciak Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Elżbieciak JuliaElżbieciak JuliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.Kasińska Aleksandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kasińska AleksandraKasińska AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
4.Kluk Lea
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kluk LeaKluk LeaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
5.Malik Łucja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Malik ŁucjaMalik ŁucjaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
6.Pawleta Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawleta JuliaPawleta JuliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
7.Wołoszczak Honorata
KIEPURA - Sosnowiec
Wołoszczak HonorataWołoszczak HonorataKIEPURA - Sosnowiec

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bryś Maksymilian
Skirucha Patrycja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bryś Maksymilian
Skirucha Patrycja
Bryś MaksymilianSkirucha PatrycjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0, 0 0, 0
2.Januszkiewicz Jacek
Mendakiewicz Zofia
AKCENT - Będzin
Januszkiewicz Jacek
Mendakiewicz Zofia
Januszkiewicz JacekMendakiewicz ZofiaAKCENT - Będzin0, 0 0, 0
3.Borowiecki Aleksander
Śmigiela Alicja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Borowiecki Aleksander
Śmigiela Alicja
Borowiecki AleksanderŚmigiela AlicjaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
4.Kaczmarek Nikodem
Szmidt Wiktoria
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kaczmarek Nikodem
Szmidt Wiktoria
Kaczmarek NikodemSzmidt WiktoriaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
5.Klembowski Ragnar
Musiolik Gabriela
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Klembowski Ragnar
Musiolik Gabriela
Klembowski RagnarMusiolik GabrielaLORDANCE - Wodzisław Śl.
6.Kowol Jerzy
Burzyńska Laura
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kowol Jerzy
Burzyńska Laura
Kowol JerzyBurzyńska LauraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
7.Przybysz Michał
Burzyńska Zofia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Przybysz Michał
Burzyńska Zofia
Przybysz MichałBurzyńska ZofiaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Czeszejko Natalia
AKCENT - Będzin
Czeszejko NataliaCzeszejko NataliaAKCENT - Będzin0 0
2.Bembenek Zuzanna
AKCENT - Będzin
Bembenek ZuzannaBembenek ZuzannaAKCENT - Będzin
3.Karpik Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Karpik NataliaKarpik NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
4.Marczyk Zuzanna
AKCENT - Będzin
Marczyk ZuzannaMarczyk ZuzannaAKCENT - Będzin
5.Margasińska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Margasińska JuliaMargasińska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
6.Pakuła Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Pakuła LenaPakuła LenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurek Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kurek NataliaKurek NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+2)241
2.Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kępińska MartaKępińska MartaA+S - Częstochowa9 (+2)291
3.Toborek Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Toborek ZuzannaToborek ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa10 (+2)2101
4.Wachowicz Jan
AnaDens Łódź
Wachowicz JanWachowicz JanAnaDens Łódź2 (+2)221
5.Bazgier Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bazgier WiktoriaBazgier WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)112
6.Głowa Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Głowa WiktoriaGłowa WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)112
7.Koćwin Alicja
Koćwin AlicjaKoćwin Alicja10 (+1)1102
8.Zjawiona Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zjawiona ZofiaZjawiona ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)122

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Murzyn Kinga
TEAM - Ornontowice
Murzyn KingaMurzyn KingaTEAM - Ornontowice11 (+2)2111
2.Synowiec Lusine
WDS - Katowice
Synowiec LusineSynowiec LusineWDS - Katowice11 (+2)2111
3.Cieślińska Hanna
AKCENT - Będzin
Cieślińska HannaCieślińska HannaAKCENT - Będzin8 (+2)282
4.Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin9 (+2)292
5.Białas Wojciech
AKCENT - Będzin
Białas WojciechBiałas WojciechAKCENT - Będzin4 (+1)143
6.Czapla Lena
WDS - Katowice
Czapla LenaCzapla LenaWDS - Katowice3 (+1)133
7.Koćwin Paulina
Koćwin PaulinaKoćwin Paulina9 (+1)193
8.Pilot Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot OliwiaPilot OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 (+1)133

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnecka Iga
IGLICA - Wrocław
Czarnecka IgaCzarnecka IgaIGLICA - Wrocław5 Czarnecka Iga - E (+1)15Czarnecka Iga - E1
2.Klusa Nikola
AKCENT - Będzin
Klusa NikolaKlusa NikolaAKCENT - Będzin3 (+1)132
3.Bujok Lilianna
TEAM - Ornontowice
Bujok LiliannaBujok LiliannaTEAM - Ornontowice0 03
4.Gubas Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Gubas NadiaGubas NadiaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 04
5.Kalinowska Dalida
WDS - Katowice
Kalinowska DalidaKalinowska DalidaWDS - Katowice1 15

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź1 (+1)111
2.Kowalski Wojciech
AKCENT - Będzin
Kowalski WojciechKowalski WojciechAKCENT - Będzin1 (+1)112
3.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin0 03
4.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź0 04

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smyk Karol
Cybulska Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Smyk Karol
Cybulska Natalia
Smyk KarolCybulska NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze F (+2)2F1
2.Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mirek FranciszekStach NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3 (+2)232
3.Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
Zientarski AleksanderJanowska AlicjaMARENGO - Dąbrowa Górnicza11 (+2)2112
4.Siemionko Kajetan
Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
Siemionko Kajetan
Gorczyńska Michalina
Siemionko KajetanGorczyńska MichalinaFORUM - Zabrze3 (+1)133
5.Zwolski Przemysław
Badura Oliwia
FORUM - Zabrze
Zwolski Przemysław
Badura Oliwia
Zwolski PrzemysławBadura OliwiaFORUM - Zabrze7 (+1)173
6.Pitek Julia
Dymek Kacper
KTT QUICK STEP - Miedźno
Pitek Julia
Dymek Kacper
Pitek JuliaDymek KacperKTT QUICK STEP - Miedźno7, 3 (-1)-17, 3

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:30, próba parkietu 14:30-15:15, start: 15:30

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)141
2.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa2 (+1)122
3.Kulików Szymon
Chrząstek Marta
WIR - Mysłowice
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików SzymonChrząstek MartaWIR - Mysłowice1 (+1)113
4.Ochyra Aleksander
Babik Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Ochyra Aleksander
Babik Natalia
Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA - Nowy Targ2 (+1)124
5.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice5 55
6.Pawełek Szymon
Lizak Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Lizak Anna
Pawełek SzymonLizak AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 06
7.Rachtan Igor
Drapacz Laura
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Drapacz Laura
Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice0 07

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin2 (+1)121
2.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków3 32

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyciarz Zuzanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pyciarz ZuzannaPyciarz ZuzannaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)121
2.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin0 02

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice5 (+1)151
2.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry0 02

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tarasin Juliusz
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Hodór Julia
Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin6 (+1)161
2.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry3 (+1)132
3.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko2 23
4.Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA - Częstochowa0 04

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalczyk Milena
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Michalczyk MilenaMichalczyk MilenaRM DANCE - KIEŁCZÓW5 Michalczyk Milena - E (+1)15Michalczyk Milena - E1
2.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko4 (+1)142
3.Grzesło Wiktoria
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło WiktoriaGrzesło WiktoriaEMOTION Dance Academy Oświęcim2 23
4.Ciepiela Amelia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Ciepiela AmeliaCiepiela AmeliaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 04
5.Grzesło Patrycja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło PatrycjaGrzesło PatrycjaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 05

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalczyk Milena
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Michalczyk MilenaMichalczyk MilenaRM DANCE - KIEŁCZÓW5 Michalczyk Milena - E (+1)15Michalczyk Milena - E1
2.Loba Zuzanna
STEP DANCE - Koluszki
Loba ZuzannaLoba ZuzannaSTEP DANCE - Koluszki2 (+1)122
3.Plintara Alicja
STEP DANCE - Koluszki
Plintara AlicjaPlintara AlicjaSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)113
4.Grzesło Wiktoria
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło WiktoriaGrzesło WiktoriaEMOTION Dance Academy Oświęcim3 34
5.Grzesło Patrycja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło PatrycjaGrzesło PatrycjaEMOTION Dance Academy Oświęcim2 25
6.Ciepiela Amelia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Ciepiela AmeliaCiepiela AmeliaSzkoła Tańca Sparta - Opole1 16

 

BLOK 4, rejestracja 16:00-17:00, próba parkietu 17:00 - 17:45, start: 18:00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice B (+1)1B1
2.Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Księżnik Kinga
Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA - Częstochowa1 (+1)112
3.Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin0 03
4.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów0 04

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów2 (+1)121
2.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice1 12

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Jakub
Kopcik Julia
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Kopcik Julia
Stępień JakubKopcik JuliaETIUDA - Radomsko3 (+1)131
2.Kościelniak Wojciech
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kościelniak Wojciech
Garus Anna
Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec C (+1)1C2
3.Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
ST IMPRESJA Kęty
Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty6 (+1)163
4.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko0 04
5.Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
ST IMPRESJA Kęty
Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty2 25
6.Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP - Siechnice6 6

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mirek Stanisław
Demidowicz Katarzyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Stanisław
Demidowicz Katarzyna
Mirek StanisławDemidowicz KatarzynaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze5 (+1)151
2.Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
ST IMPRESJA Kęty
Szczyrk Mikołaj
Łyczko Daria
Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty2 (+1)122
3.Szaleniec Jakub
Gawron Kinga
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Gawron Kinga
Szaleniec JakubGawron KingaAKCENT - Będzin1 13
4.Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP - Siechnice6 6

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Soboń Piotr
Sikora Natalia
SUKCES - Jaworzno
Soboń Piotr
Sikora Natalia
Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES - Jaworzno7 (+1)171
2.Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Kühn TomaszOprzędkiewicz ElżbietaTEAM - Ornontowice B (+1)1B2
3.Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)153
4.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko4 44
5.Holianskyi Andrii
Janus Maria
ETIUDA - Radomsko
Holianskyi Andrii
Janus Maria
Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA - Radomsko2 25
6.Rzeszut Ignacy
Borowska Kinga
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Borowska Kinga
Rzeszut IgnacyBorowska KingaIGLICA - Wrocław0 06
7.Lis Lech
Romanowska Paulina
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Lis Lech
Romanowska Paulina
Lis LechRomanowska PaulinaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź6 67

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
Szczepaniak PiotrMargiel KamilaAKCENT - Będzin3 (+1)131
2.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko7 (+1)172
3.Ligenza Jakub
Kolarczyk Izabela
DANCELOOK - Gliwice
Ligenza Jakub
Kolarczyk Izabela
Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK - Gliwice3 (+1)133
4.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 74
5.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 05
6.Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
ST IMPRESJA Kęty
Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty0 06

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4 (+1)141
2.Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
ETIUDA - Radomsko
Urbański Krzysztof
Ozga Joanna
Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA - Radomsko3 32