Mikołajkowy OTTT 2022

2022-12-03 Myślibórz, ESTERA - Myślibórz


UWAGA

Zmiany w programie:
Turniej odbędzie się w 2 blokach.
Usunięto kat. 10-11 F, 12-13 D oraz pow. 15 C

BLOK 1, rejestracja 9.30-10.30, próba parkietu 10.00-10.45, start: 11.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janas Zofia
Wojciechowski Filip
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Zofia
Wojciechowski Filip
Janas ZofiaWojciechowski FilipFANTAZJA - Skwierzyna
2.Kownacki Michał
Kasprzak Daria
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacki Michał
Kasprzak Daria
Kownacki MichałKasprzak DariaFANTAZJA - Skwierzyna
3.Kuleszewicz Gabriel
Wiśnios Zofia
Akademia Tańca Prestige Dance - Stargard
Kuleszewicz Gabriel
Wiśnios Zofia
Kuleszewicz GabrielWiśnios ZofiaAkademia Tańca Prestige Dance - Stargard

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andruczyk Hanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Andruczyk HannaAndruczyk HannaROYAL DANCE - Szczecin
2.Borowiec Alicja
ASTRA - Szczecin
Borowiec AlicjaBorowiec AlicjaASTRA - Szczecin
3.Borska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Borska KarolinaBorska KarolinaROYAL DANCE - Szczecin
4.Bukowska Natalia
Akademia Tańca Prestige Dance - Stargard
Bukowska NataliaBukowska NataliaAkademia Tańca Prestige Dance - Stargard
5.Chłap Lilianna
Akademia Tańca Prestige Dance - Stargard
Chłap LiliannaChłap LiliannaAkademia Tańca Prestige Dance - Stargard
6.Jabłońska Maja
Akademia Tańca Prestige Dance - Stargard
Jabłońska MajaJabłońska MajaAkademia Tańca Prestige Dance - Stargard
7.Jarząbek Hanna
ASTRA - Szczecin
Jarząbek HannaJarząbek HannaASTRA - Szczecin
8.Kiełbasa Amelia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kiełbasa AmeliaKiełbasa AmeliaFANTAZJA - Skwierzyna
9.Kozioł Oliwia
ROYAL DANCE - Szczecin
Kozioł OliwiaKozioł OliwiaROYAL DANCE - Szczecin
10.Kravchuk Kira
ASTRA - Szczecin
Kravchuk KiraKravchuk KiraASTRA - Szczecin
11.Mejer Lena
All About - Szczecin
Mejer LenaMejer LenaAll About - Szczecin
12.Melnyk Viesta
ALFA-ASTRA - Stargard
Melnyk ViestaMelnyk ViestaALFA-ASTRA - Stargard
13.Ochlast Maja
ROYAL DANCE - Szczecin
Ochlast MajaOchlast MajaROYAL DANCE - Szczecin
14.Okraska Paulina
FANTAZJA - Skwierzyna
Okraska PaulinaOkraska PaulinaFANTAZJA - Skwierzyna
15.Rafalska Oriana
ASTRA - Szczecin
Rafalska OrianaRafalska OrianaASTRA - Szczecin
16.Skowrońska Liliana
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Skowrońska LilianaSkowrońska LilianaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
17.Voitovych Zlata
ESTERA - Myślibórz
Voitovych ZlataVoitovych ZlataESTERA - Myślibórz

Do 9 (Do 9) G KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klamka Nadia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Klamka NadiaKlamka NadiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
2.Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piotrowska ZuzannaPiotrowska ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
3.Prusak Nadia
ESTERA - Myślibórz
Prusak NadiaPrusak NadiaESTERA - Myślibórz
4.Zborowska Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Zborowska ZuzannaZborowska ZuzannaESTERA - Myślibórz

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kula Maciej
Gołuch Jagna
All About - Szczecin
Kula Maciej
Gołuch Jagna
Kula MaciejGołuch JagnaAll About - Szczecin
2.Tesarek Kamil
Wójcik Daria
All About - Szczecin
Tesarek Kamil
Wójcik Daria
Tesarek KamilWójcik DariaAll About - Szczecin

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
2.Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
All About - Szczecin
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
Bloch GustawRaczyńska PolaAll About - Szczecin
3.Lipski Jakub
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Neyman Jagna
Lipski JakubNeyman JagnaDANCECLUB - Szczecin
4.Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
Szymoniak MikołajKravchenko SofiiaROYAL DANCE - Szczecin

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jachimowska Amelia
ESTERA - Myślibórz
Jachimowska AmeliaJachimowska AmeliaESTERA - Myślibórz
2.Kucińska Emilia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kucińska EmiliaKucińska EmiliaFANTAZJA - Skwierzyna
3.Pozdrowicz Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Pozdrowicz MajaPozdrowicz MajaALFA-ASTRA - Stargard
4.Pych Jakub
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Pych JakubPych JakubFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
5.Szwacińska Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwacińska ZofiaSzwacińska ZofiaALFA-ASTRA - Stargard
6.Zmora Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Zmora ZuzannaZmora ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno
2.Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
Grydziuszko DamianPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard
3.Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
Mandziuk AntoniDobosiewicz MajaFANTAZJA - Skwierzyna
4.Palamarchuk Illia
Kłobus Zuzanna
DANCE COMMUNITY
Palamarchuk Illia
Kłobus Zuzanna
Palamarchuk IlliaKłobus ZuzannaDANCE COMMUNITY
5.Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
Stolarczyk KarolRychlewska AgataALFA-ASTRA - Stargard
6.Szwiec Wiktor
Babula Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwiec Wiktor
Babula Hanna
Szwiec WiktorBabula HannaALFA-ASTRA - Stargard
7.Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
Sędecki KacperNawrocka NataliaALFA-ASTRA - Stargard
8.Wieczorek Wiktor
Zielińska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Wieczorek Wiktor
Zielińska Agata
Wieczorek WiktorZielińska AgataALFA-ASTRA - Stargard

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
ESTERA - Myślibórz
Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
Dunal MiłoszKoziewicz BlankaESTERA - Myślibórz
2.Kuczyński Bartosz
Olejniczak Natalia
ESTERA - Myślibórz
Kuczyński Bartosz
Olejniczak Natalia
Kuczyński BartoszOlejniczak NataliaESTERA - Myślibórz
3.Sokołowski Wiktor
Stefankiewicz Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sokołowski Wiktor
Stefankiewicz Julia
Sokołowski WiktorStefankiewicz JuliaALFA-ASTRA - Stargard
4.Urbański Marceli
Przepłata Natalia
ASTRA - Szczecin
Urbański Marceli
Przepłata Natalia
Urbański MarceliPrzepłata NataliaASTRA - Szczecin

 

BLOK 2, rejestracja 14.30-15.30, próba parkietu 15.00-15.45, start: 16.00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślińska Laila
KS DANCE MIX - Deszczno
Cieślińska LailaCieślińska LailaKS DANCE MIX - Deszczno
2.Czyżowicz Liliana
ALFA-ASTRA - Stargard
Czyżowicz LilianaCzyżowicz LilianaALFA-ASTRA - Stargard
3.Dziembowska Zofia
FANTAZJA - Skwierzyna
Dziembowska ZofiaDziembowska ZofiaFANTAZJA - Skwierzyna
4.Jędrzejak Anna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Jędrzejak AnnaJędrzejak AnnaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
5.Kaniewska Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Kaniewska KatarzynaKaniewska KatarzynaASTRA - Szczecin
6.Karmasz Karla
ASTRA - Szczecin
Karmasz KarlaKarmasz KarlaASTRA - Szczecin
7.Kucharczyk Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Kucharczyk LenaKucharczyk LenaALFA-ASTRA - Stargard
8.Sawicka Barbara
ALFA-ASTRA - Stargard
Sawicka BarbaraSawicka BarbaraALFA-ASTRA - Stargard
9.Trzeciak Weronika
ALFA-ASTRA - Stargard
Trzeciak WeronikaTrzeciak WeronikaALFA-ASTRA - Stargard
10.Wańkowicz Karolina
ASTRA - Szczecin
Wańkowicz KarolinaWańkowicz KarolinaASTRA - Szczecin

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
Dzięcioł JakubPowązka MajaASTRA - Szczecin
2.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaDANCECLUB - Szczecin

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
Dzięcioł JakubPowązka MajaASTRA - Szczecin
2.Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
Mikuczewski JakubPrzepłata WeronikaDANCECLUB - Szczecin
3.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaDANCECLUB - Szczecin

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszak Sandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Błaszak SandraBłaszak SandraALFA-ASTRA - Stargard
2.Chudobska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Chudobska ZuzannaChudobska ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard
3.Korzyniewska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Korzyniewska ZuzannaKorzyniewska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna
4.Kłobus Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłobus HannaKłobus HannaALFA-ASTRA - Stargard
5.Mamos Dorota
ALFA-ASTRA - Stargard
Mamos DorotaMamos DorotaALFA-ASTRA - Stargard
6.Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk LiwiaMandziuk LiwiaFANTAZJA - Skwierzyna
7.Przybylak Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Przybylak AlicjaPrzybylak AlicjaALFA-ASTRA - Stargard
8.Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobala NataliaSobala NataliaFANTAZJA - Skwierzyna
9.Szymkiewicz Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Szymkiewicz IgaSzymkiewicz IgaALFA-ASTRA - Stargard
10.Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowińska MartynaSłowińska MartynaALFA-ASTRA - Stargard
11.Trzeciak Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Trzeciak JuliaTrzeciak JuliaALFA-ASTRA - Stargard
12.Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Ulm AleksandraUlm AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baca Aleksander
Zagórska Wiktoria
ELITE DANCE - Szczecin
Baca Aleksander
Zagórska Wiktoria
Baca AleksanderZagórska WiktoriaELITE DANCE - Szczecin
2.Dobosiewicz Bartosz
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Dobosiewicz Bartosz
Olejniczak Michalina
Dobosiewicz BartoszOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna
3.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna
4.Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
ELITE DANCE - Szczecin
Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
Pietrasik KrystianStelmuk MajaELITE DANCE - Szczecin
5.Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
ESTERA - Myślibórz
Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
Wiśniewski GabrielBandura AdaESTERA - Myślibórz
6.Żabkiewicz Mateusz
Nowakowska Emilia
ELITE DANCE - Szczecin
Żabkiewicz Mateusz
Nowakowska Emilia
Żabkiewicz MateuszNowakowska EmiliaELITE DANCE - Szczecin

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
Bernatowicz JanNapieraj WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
2.Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
Kamiński DawidDerda WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard
3.Kusak Ernest
Nazaruk Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Kusak Ernest
Nazaruk Magdalena
Kusak ErnestNazaruk MagdalenaDANCECLUB - Szczecin
4.Rybak Kacper
Albert Clementine
All About - Szczecin
Rybak Kacper
Albert Clementine
Rybak KacperAlbert ClementineAll About - Szczecin
5.Surkov Semen
Grudniak Blanka
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Surkov Semen
Grudniak Blanka
Surkov SemenGrudniak BlankaTOP DANCE STUDIO - Poznań
6.Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
Tomczak WojciechKowalewska NataliaESTERA - Myślibórz

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin
2.Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
All About - Szczecin
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin
3.Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
Mikuczewski JakubPrzepłata WeronikaDANCECLUB - Szczecin
4.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin
2.Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
All About - Szczecin
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin
3.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno
4.Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX - Deszczno
5.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno
6.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań