VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn "SWIVEL CUP 2022"

2022-06-26 Działoszyn, Fundacja Tańca Swivel - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

Wciąż przyjmujemy zgłoszenia!
Chętnych zapraszamy do zapisów – nr tel. 575 323 395

UWAGA
Zmiana godzin rozpoczęcia bloków i zmiany kategorii w poszczególnych blokach!

Blok 1 - 12.30
Blok 2 - 15.00
Blok 3 - 18.00

UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE TURNIEJU

BLOK 1, rejestracja 11:00 - 12:00, próba parkietu 11:15 - 12:15, start: 12:30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bryś Maksymilian
Skirucha Patrycja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bryś Maksymilian
Skirucha Patrycja
Bryś MaksymilianSkirucha PatrycjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2, 2 (+2)22, 21
2.Czok Dominik
Szczypior Oliwia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czok Dominik
Szczypior Oliwia
Czok DominikSzczypior OliwiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9, 9 (+2)29, 91
3.Pilarz Dawid
Skiba Agata
RÓŻA - Olesno
Pilarz Dawid
Skiba Agata
Pilarz DawidSkiba AgataRÓŻA - Olesno6, 6 (+2)26, 61
4.Kasowski Leon
Kret Lena
Viva Dance Łódź
Kasowski Leon
Kret Lena
Kasowski LeonKret LenaViva Dance Łódź3 (+1)132
5.Rosicki Łukasz
Sala Maja
RÓŻA - Olesno
Rosicki Łukasz
Sala Maja
Rosicki ŁukaszSala MajaRÓŻA - Olesno4, 4 (+1)14, 42

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siroshtan Alisa
IGLICA - Wrocław
Siroshtan AlisaSiroshtan AlisaIGLICA - Wrocław10 (+2)2101
2.Pieczarka Zofia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Pieczarka ZofiaPieczarka ZofiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 (+2)272
3.Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Stawicka GemmaStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa4 (+2)242
4.Formella Nadia
AnaDens Łódź
Formella NadiaFormella NadiaAnaDens Łódź3 (+1)133
5.Makarenko Sofiia
AnaDens Łódź
Makarenko SofiiaMakarenko SofiiaAnaDens Łódź12 Makarenko Sofiia - F (+1)112Makarenko Sofiia - F3

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Unruh Olivia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Unruh OliviaUnruh OliviaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki11 (+2)2111
2.Krawczyk Milan
Viva Dance Łódź
Krawczyk MilanKrawczyk MilanViva Dance Łódź5 (+1)152

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cherniahina Victoriia
AnaDens Łódź
Cherniahina VictoriiaCherniahina VictoriiaAnaDens Łódź5 Cherniahina Victoriia - E (+1)15Cherniahina Victoriia - E1
2.Kaniecka Julia
JEDYNKA - Łódź
Kaniecka JuliaKaniecka JuliaJEDYNKA - Łódź5 Kaniecka Julia - E (+1)15Kaniecka Julia - E2
3.Singh Jasmina
JEDYNKA - Łódź
Singh JasminaSingh JasminaJEDYNKA - Łódź2 23
4.Okrojek Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Okrojek AgnieszkaOkrojek AgnieszkaESKADRA - Pabianice1 14
5.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź1 15

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Słoń Patryk
Lesiewicz Aleksandra
Słoń PatrykLesiewicz AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz. G (+2)2G1
2.Dymek Kacper
Pitek Julia
KTT QUICK STEP - Miedźno
Dymek Kacper
Pitek Julia
Dymek KacperPitek JuliaKTT QUICK STEP - Miedźno5, 9 (+1)15, 92

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa

 

BLOK 2, rejestracja 13:30 - 14:30, próba parkietu 14:15 - 14:45, start: 15:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głuch Michalina
ESKADRA - Pabianice
Głuch MichalinaGłuch MichalinaESKADRA - Pabianice7 (+2)271
2.Marciniak Milena
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MilenaMarciniak MilenaESKADRA - Pabianice8 (+2)281
3.Milczarek Nikola
A+S - Częstochowa
Milczarek NikolaMilczarek NikolaA+S - Częstochowa11 (+2)2111
4.Kowalczyk Gracjan
A+S - Częstochowa
Kowalczyk GracjanKowalczyk GracjanA+S - Częstochowa2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Viva Dance Łódź
Kret Jakub
Kaczmarek Natalia
Kret JakubKaczmarek NataliaViva Dance Łódź4 (+2)241
2.Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
RÓŻA - Olesno
Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
Moskalenko RomanPietruska ZofiaRÓŻA - Olesno4, 5 (+2)24, 51
3.Michalak Adam
Jamszoł Marta
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Michalak Adam
Jamszoł Marta
Michalak AdamJamszoł MartaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz2, 2 (+1)12, 22

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Duchna Bartosz
Galas-Bandyk Janina
Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 (+1)151
2.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno1 12

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
Błaszczyk WiktorDziurkowska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
2.Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Wiktor
Skorzycka Paulina
Drzewiecki WiktorSkorzycka PaulinaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+2)232
3.Sarleja Patryk
Raczkowska Martyna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sarleja Patryk
Raczkowska Martyna
Sarleja PatrykRaczkowska MartynaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)113
4.Serwa Oliwier
Skalik Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Serwa Oliwier
Skalik Emilia
Serwa OliwierSkalik EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa10, 10 (+1)110, 103

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fajngold Amelia
AnaDens Łódź
Fajngold AmeliaFajngold AmeliaAnaDens Łódź8 (+2)281
2.Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
Michalak MajaMichalak MajaESKADRA - Pabianice2 (+2)221
3.Organka Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Organka WeronikaOrganka WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.13 Organka Weronika - F (+2)213Organka Weronika - F1
4.Maciaszczyk Adrianna
Viva Dance Łódź
Maciaszczyk AdriannaMaciaszczyk AdriannaViva Dance Łódź6 (+2)262
5.Sobierska Antonina
AnaDens Łódź
Sobierska AntoninaSobierska AntoninaAnaDens Łódź13 Sobierska Antonina - F (+2)213Sobierska Antonina - F2
6.Ławska Zofia
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Ławska ZofiaŁawska ZofiaRM DANCE - KIEŁCZÓW12 Ławska Zofia - F (+2)212Ławska Zofia - F2
7.Grabowska Aleksandra
FORUM - Zabrze
Grabowska AleksandraGrabowska AleksandraFORUM - Zabrze9 (+1)193
8.Janke Maja
FORUM - Zabrze
Janke MajaJanke MajaFORUM - Zabrze11 (+1)1113
9.Kukla Partycja
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Kukla PartycjaKukla PartycjaRM DANCE - KIEŁCZÓW12 Kukla Partycja - F (+1)112Kukla Partycja - F3

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Konarska MagdalenaKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań6 (+1)161
2.Dereń Blanka
IGLICA - Wrocław
Dereń BlankaDereń BlankaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Jach Zofia
Viva Dance Łódź
Jach ZofiaJach ZofiaViva Dance Łódź0 03
4.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź0 04
5.Majcher Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Majcher WiktoriaMajcher WiktoriaJEDYNKA - Łódź0 05

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasperek Filip
Nowakowska Olga
JEDYNKA - Łódź
Kasperek Filip
Nowakowska Olga
Kasperek FilipNowakowska OlgaJEDYNKA - Łódź G (+2)2G1
2.Szpak Natan
Cichoń Nadia
KICK - Kielce
Szpak Natan
Cichoń Nadia
Szpak NatanCichoń NadiaKICK - Kielce2 (+2)221
3.Robaszek Robert
Gębicz Anna
ETIUDA - Radomsko
Robaszek Robert
Gębicz Anna
Robaszek RobertGębicz AnnaETIUDA - Radomsko6, 6 (+1)16, 62

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Loba Zuzanna
STEP DANCE - Koluszki
Loba ZuzannaLoba ZuzannaSTEP DANCE - Koluszki4 (+1)141
2.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice4 42

 

BLOK 3, rejestracja 16:30 - 17:30, próba parkietu 17:15 - 17:45, start: 18:00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)131
2.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź0 02
3.Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
Ovchinnikov DmytroLis ZuzannaIGLICA - Wrocław3 (-1)-13

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)121
2.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź0 02
3.Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Ovchinnikov Dmytro
Lis Zuzanna
Ovchinnikov DmytroLis ZuzannaIGLICA - Wrocław-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
ISKRA - Praszka
Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA - Praszka D (+1)1D1
2.Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno5 (+1)152
3.Szymborski Michał
Górecka Natalia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Szymborski Michał
Górecka Natalia
Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa6 63
4.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź1 14

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulig Kacper
Paszkiewicz Gabriela
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Kulig Kacper
Paszkiewicz Gabriela
Kulig KacperPaszkiewicz GabrielaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz4 (+1)141
2.Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
RONDO - Rybnik
Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
Lasocki SebastianPisarczyk NataliaRONDO - Rybnik6 62
3.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź3 33

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko2 (+1)121
2.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaDRAGON'S DANCE Warszawa C (+1)1C2
3.Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Bartela Marcel
Glomb Wiktoria
Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno1 13
4.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice3 34

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)171
2.Tazbir Jakub
Michalska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Michalska Julia
Tazbir JakubMichalska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
3.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice4 (+1)143
4.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
INFINITY - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaINFINITY - Kraków2 24
5.Grzelczak Dawid
Borowiak Oliwia
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Borowiak Oliwia
Grzelczak DawidBorowiak OliwiaESKADRA - Pabianice5 55
6.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 06

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Górniak Aleksandra
Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała8 (+1)181
2.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka B (+1)1B2
3.Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)133
4.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań B (+1)1B4
5.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
INFINITY - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaINFINITY - Kraków2 (+1)125
6.Sroka Maciej
Szylar Joanna
INFINITY - Kraków
Sroka Maciej
Szylar Joanna
Sroka MaciejSzylar JoannaINFINITY - Kraków B (+1)1B6
7.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 67
8.Cetner Adam
Świędrych Anna
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Świędrych Anna
Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA - Wrocław6 68
9.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki3 39
10.Kucharski Damian
Banaszczyk Agnieszka
DANCE PROJECT- Wrocław
Kucharski Damian
Banaszczyk Agnieszka
Kucharski DamianBanaszczyk AgnieszkaDANCE PROJECT- Wrocław9 910
11.Krasiński Szymon
Bartczak Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krasiński Szymon
Bartczak Julia
Krasiński SzymonBartczak JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź7 711
12.Skoczek Mateusz
Jodłowska Joanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Skoczek Mateusz
Jodłowska Joanna
Skoczek MateuszJodłowska JoannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 511
13.Grzelczak Dawid
Borowiak Oliwia
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Borowiak Oliwia
Grzelczak DawidBorowiak OliwiaESKADRA - Pabianice5 513

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urban Marcel
Nowak Natalia
IGLICA - Wrocław
Urban Marcel
Nowak Natalia
Urban MarcelNowak NataliaIGLICA - Wrocław3 (+1)131
2.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała12 122
3.Młynarski Maciej
Guettner Klara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA1 13

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0